PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : SWAT 4: The Stetchkov Syndicate

OMID
02-03-2006, 11:01
SWAT 4: The Stetchkov Syndicate
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این بازی هم چند روزی هست که در بازار کشور پخش شده
بازی اکسپنشن پک هست و بر روی swat 4 نصب میشه
خود بازی 1 سیدی هست که اگر که بخواهید با swat4 بگیرید میشه 3 سیدی

Genre: Modern First-Person Shooter

عکسهایی ار محیط بازی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم مینیمم سیستم برای اجرای بازی

-Minimum Configuration:
Windows® 98SE, Windows® 2000 w/Service Pack 3, or Windows® XP w/Service Pack 1
DirectX® 9.0c
1.0 GHz Intel® Pentium® III, Intel® Celeron® 1.2 GHz, AMD® Athlon™ 1.2 GHz, or equivalent
256 MB RAM
32 MB NVIDIA® GeForce™ 2, 64 MB ATI® Radeon™ 8500, or equivalent graphics card
GeForce™ 2 (MX 200/400 not supported),
DirectX® 8.1 compatible sound device
CD-ROM/DVD-ROM required for installation
1 GB hard drive space
Windows®-compatible mouse
Windows®-compatible keyboard
56k modem for online play

jarooo_khakandaz
10-03-2006, 19:02
اگر هنوز از SWAT 4 خسته نشده اید، Stetchkov Syndicate با وجود مراحل، اسلحه ها و امکانات جدید گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.
نکات مثبت : سبک جالب و متفاوت بازی نسبت به دیگر بازی ها - هوش مصنوعی فوق العاده خلافکار ها - قابلیت دوباره بازی کردن مراحل
نکات منفی : فقط 7 مرحله جدید در بازی وجود دارد - Load های طولانی بازی
__________________________________________________ _______________
سال پیش Swat 4 با انتشار خود توانست طرفدارانی بسیاری را به دست آورد. شاید بتوان گفت که دلیل عمده محبوب شدن این بازی سبک متفاوت و در عین حال جالب آن بوده است. به طوری که شما در طول بازی در نقش فرمانده گروه SWAT پلیس، با تبهکاران مبارزه می کنید. Stetchkov Syndicate بسته الحاقی بازی که به تازگی منتشر شده است نیز می تواند جذابیتی مانند نسخه اصلی بازی داشته باشد.

در Stetchkov Syndicate شما با دشمنانی بسیار باهوش تر از قبل روبرو می شوید که به آسانی تسلیم نمی شوند.در Stetchkov Syndicate پایه و اساس بازی مانند نسخه اصلی است. در اینجا هم شما در نقش یک فرمانده گروه چهار نفره پلیس قرار می گیرید و می توانید فرمان های مختلفی را به آن ها بدهید. مانند نسخه اصلی این افراد به دو گروه قرمز و آبی تقسیم می شوند. همانطور که یک پلیس باید قوانین پلیسی را رعایت کند، شما نیز مجبورید این قوانین را رعایت کنید. به طوری که باید تا حد امکان از کشتن تبهکاران جلوگیری کنید، از افراد بی گناه دفاع کنید و سعی کنید از اسلحه های بی خطر استفاده کنید و اگر به این قوانین عمل نکنید جریمه خواهید شد.

Stetchkov Syndicate سلاح های بیشتری را نسبت به Swat 4 در اختیارتان می گذارد. از جمله سلاح های جدید می توان به اسلحه بیهوش کننده، یک اسلحه سبک به نام FN-P90 و پرتاب کننده نارنجک اشاره کرد. همچنین شما می توانید از Glow Stick ها برای علامت گذاشتن اتاق های که تخلیه کردید استفاده کنید. goggles night-vision نیز یکی دیگر از امکانات جدید است که با آن می توانید در شب اطراف را ببینید. دشمنان نیز دارای اسلحه های جدیدی چون مثلثل هستند. در این نسخه دستور جدیدی برای آرام کردن دشمنان و افراد عادی اضافه شده است و مانند قبل مجبور نیستید آن ها را با ترساندن آرام کنید. همچنین در این نسخه می توانید دستورات داده شده را لغو کنید.

Night-Vision Goggles به شما اجازه می دهند تا در تاریکی بتوانید ببینید.هوش مصنوعی بازی نیز پیشرفت شایانی داشته است و حرکات تبهکاران غافلگیرانه و غیر قابل پیشگوئی شده است. هم اکنون دشمنان زیرک تر از قبل هستند و معمولا سعی می کنند از شما فاصله بگیرند و به صورت ناگهانی غافلگیرتان کنند. در طول حالت Campaign می توانید در هفت مرحله مختلف قابلیت های خود را آزمایش کنید. اگر شما از بازیکنان نسخه اصلی بازی بوده اید به راحتی می توانید این مراحل را در کمتر از چند ساعت به پایان برسانید. در Stetchkov Syndicate سبک جدیدی به حالت چند نفره اضافه شده است. همچنین شما هم اکنون می توانید به صورت ده نفره به پیشروی در بازی بپردازید.

مانند نسخه اصلی، Stetchkov Syndicate از نظر گرافیک فوق العاده به نظر می رسد. نورپردازی بازی بسیار چشم گیر است و جزئیات بالایی در محیط وجود دارد. از نظر صداگذاری نیز همانند نسخه قبل است و آهنگ ها، افکت ها، کیفیت صدا و تمام موارد دیگر آن خوب به نظر می رسند.

اگر شما هنوز از تجربه پلیس بودن خسته نشده اید Stetchkov Syndicate انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. با وجود هوش مصنوعی بهتر و سایر امکانات بازی، این نسخه نیز به خوبی جذابیت نسخه قبلی خود را حفظ کرده است و ارزش بازی کردن را دارد.

DJ POLESTAR
09-07-2009, 18:14
حیف نیست که چنین بازی خوبی رو هیشکی نمشناسه و فرومش اینقدر خالیه؟ آخه چرا؟
من که این گیم رو تا حالا 6 بار بازی کردم!!!!!!!

sinak3
09-07-2009, 19:48
من یه زمون این بازیو داشتم.تا مرحله 7 میرفتم از بازی میپرید بیرون مال دارینوس بود . این پک الان دیگه بدرد نمی خوره.بازی قدیمی شده و کسی دیگه بازی 3 سیدی بازی نمی کنه.( البته طرفدار های خودشو داره)

sourena
09-07-2009, 20:07
من مرده سري بازيهاي SWAT هستم....حتمن اينو دانلود ميكنم!چون CD اصليشو دارم.....

V A H í D
09-07-2009, 20:15
حیف نیست که چنین بازی خوبی رو هیشکی نمشناسه و فرومش اینقدر خالیه؟ آخه چرا؟
منظورت تایپیک بود ؟؟ :دي

sinak3
09-07-2009, 20:44
من مرده سري بازيهاي SWAT هستم....حتمن اينو دانلود ميكنم!چون CD اصليشو دارم.....

منم موافقم.اگه این سری بازیو ادامه میدادن حتما فروش بالایی داشتن.

mostafa_gm
11-07-2009, 13:15
بازی خیلی مهیج و باحالی بود. من چند بار مراحلش رو بازی کردم. البته خیلی هم سخت بود و دشمن ها خیلی تند و تیز بودند.

DJ POLESTAR
20-07-2009, 23:50
منظورت تایپیک بود ؟؟ :دي
آره منظورم تایپیک بود.

korokodil_avareh
21-07-2009, 04:44
من هم این بازی رو خیلی وقت پیش بازی کردم
خیلی خوب و متنوع بود!

seyyedabbas5
17-11-2017, 10:01
با سلام خدمت همه دوستان عزیز

دیدم لینک دانلود این بازی و پچ مورد نظر نیست گفتم قرارش بدم:

بازی اصلی SWAT 4:

برای دانلود کلیک کنید
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].rar)
پچ Swat 4: The Stetchkov Syndicate – Reloaded:

برای دانلود کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]].rar)

رمز فایل ها : ir-dl.com

همچنین میتونید نسخه gold edition این بازی رو از لینک زیر دانلود کنید که شامل این پک هم میشه:

پارت 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).part1.rar)

پارت 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).part2.rar)

پسورد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]