PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وقتی علی کریمی یک شبه جهان پهلوان میشه!!

max_3d
03-09-2009, 10:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرتضی مه زاد جوان بیمار شمالی شنبه شب در شبکه سوم ملاقات با علی کریمی را جز آروزهای بزرگ خود برشمرد و ساعاتی بعد به لطف احسان علیخانی در یکی از رستوانهای شهر تهران به آرزویش رسید.
داستان از این قرار بود که برنامه پربیننده و معنوی ماه عسل با اجرای احسان علیخانی بار دیگر در ماه رمضان مهمان خانه های روزه داران شد تا این بار میزبان یکی از قد بلندترین مردان خاور میانه باشد.
آرزوی جوان روستایی

ماه مبارك رمضان در پیش بود و احسان علیخانی در تدارك برنامه اى ویژه براى ساعات افطار. مجرى جوان تلویزیون كه در اجراى برنامه هاى مناسبتى تبحر خاصى دارد، به صورت اتفاقى نشریه اى محلى را مى بیند كه در آن با یك جوان بیمار شمالى مصاحبه شده است. جوان ساده و صادقى كه قد او به خاطر عملكرد نامناسب غدد داخلى و تشخیص نادرست پزشكان بسیار بیشتر از حد متعارف رشد کرده و به 50/2 متر رسیده است.
حال آنكه وى به لحاظ مالى هم در شرایطى نیست كه از پس هزینه هاى سنگین عمل جراحى برآید. مرتضى مه زاد در گفتگوى خود با نشریه محلى از آرز وهایش یاد كرد و داشتن یك دستگاه كامپیوتر و ملاقات با على كریمى را در زمره آرمانهایش برشمرد. همین مسئله جرقه اى در ذهن علیخانى زد تا مه زاد را مقابل دوربین بیاورد و ترتیب ملاقات وى با جادوگر استیل آذین را هم بدهد.

max_3d
03-09-2009, 10:01
مرتضی مه زاد در ماه عسل

شنبه 7 شهریور ،استودیو 11 شبكه سوم، مرتضى همراه با مادر خود جلوى دوربین قرار گرفته و صادقانه حرف مى زد. از زحماتى كه مادرش كشیده مى گوید و از آرزویى هایی كه مدتهاست روزها را به یاد آنها شب مى کند؛ او می گوید من سه آرزوی بزرگ دارم: «خیلی دوست دارم علی کریمی را از نزدیک ببینیم. البته هنوز مشکل مسکن دارم و دوست دارم این مشکل نیز حل شود. مشکل دیگر که سالها مرا اذیت می کند کفش هایم است که هنوز نتوانسته ام کفشی به اندازه پایم پیدا کنم.
علی کریمی که آن شب از قضا برنامه ماه عسل را دیده بود و می دانست دیدن او بزرگ ترین آرزوی مرتضی بوده با هماهنگی احسان علیخانی تنها چند ساعت بعد و پس از اتمام برنامه به سراغ این جوان بیمار می رود تا حداقل یک از آرزوی های جوان شمالی را برآورده کند.
رؤیایى كه جوان صادق شمالى همواره در شوق تحقق آن بود و زمانى كه قصد خروج از تلویزیون را هم داشت به آن مى اندی شید اما هرگز فكر نمى كرد به همین زودى آرزویش رنگ واقعیت به خود بگیرد. مرتضى در پایان برنامه از سوى علیخانى دعوت به صرف شام شد و همراه با هم راهى رستورانى در خیابان سئول شدند. جایى كه على كریمى انتظار
ورودشان را مى كشید!
....... و چقدر زیبا بود لحظ هاى كه مرتضى سرشار از شوق تحقق آرزویش بود و كریمى خوشحال تر از وى كه توانسته دل یك هموطن را شاد كند.
مهرزاد وقتی دید کریمی رو به روی او نشسته با ذوق و شوق خاصی به سوی قهرمان محبوبش رفت تا کریمی او را در آغوش بگیرد. شاید مرتضی هرگز باورش نمی شد فوتبالیست محبویش را به این زودی می بینید.
کریمی با این حرکت ثابت کرد که انسانیت همچنان نفس می کشد و شاد کردن دل یک بیمار ایرانی آن هم در این ماه مبارک چقدر می تواند در روحیه هموطنش تاثیر گذار باشد.
کریمی خصوصیان خاص خودش را دارد. علی پسر پاک ، صریح اللهجه و خوش قلبی است که خیلی بی سر و صدا به دیگران کمک می کند و همه تلاشش را می کند تا کسی چیزی نفهمد.

max_3d
03-09-2009, 10:02
علی کریمی غول چراغ جادو / این داستان واقعی است

کريمي در جريان اين ملاقات به مه زاد قول کمک داد و قرار شد از طريق دوستان خود ترتيبي بدهد تا مرتضي مه زاد توسط بهترين پزشکان متخصص در آلمان مورد معاينه قرار بگيرد. و خود به تنهایی تمام هزینه های معالجه او را تقبل کرد و حسابی به این جوان حال داد . مرتضی که اصلا فکر نمی کرد علی کریمی انقدر آدم خوبی باشد حسابی شوکه شده بود. اما سریال نیکو کاری علی کریمی همین جا تمام نشد و بعد از صرف شام با آنان از داخل کیفش یه جعبه در می آورد و به دست مرتضی می دهد و در آن جعبه چیزی نبود جز یه لپ تاپ آخرین مدل. اشک در چشمان مرتضی حلقه می زند و کریمی را در آغوش می گیرد و می بوسد. علی کریمی به تنهایی ۳ آرزوی بزرگ مرتضی را برآورده کرده بود پس می توان گفت علی کریمی غول چراغ جادو!!!!!!!!
منبع:وبلاگ رسمی علی کریمی

Royce
03-09-2009, 10:05
دمش گرم واقعا مرده

masoudtr
03-09-2009, 11:45
اره واقعا خدا خیرش بده دل جوونی را شاد کرد

King_90
03-09-2009, 11:52
توی برنامه اخرش گفت ارزوهات چیه و اونم گفت که علی کریمی رو ببینم.گفت همین امشب اینو ارزوت عملی میشه.
خوشحالم که به قولش عمل کرده.از شاد شدن این فرد راستش فکر کنم همه ما خوشحال بشیم.

fouad-pes
03-09-2009, 12:02
خیلی مرده...
راستی تکلیف بقیه ارزوهاش چی شد؟ کامپیوتر؟ کفش؟

Alamate Soal
03-09-2009, 12:12
خیلی مرده...

شنيدم كامپيوتر رو كه همون شب براش خريد . فكر كنم كفش رو هم براش سفارش بده . :46:

max_3d
03-09-2009, 12:13
خیلی مرده...
علی کریمی غول چراغ جادو / این داستان واقعی است

کريمي در جريان اين ملاقات به مه زاد قول کمک داد و قرار شد از طريق دوستان خود ترتيبي بدهد تا مرتضي مه زاد توسط بهترين پزشکان متخصص در آلمان مورد معاينه قرار بگيرد. و خود به تنهایی تمام هزینه های معالجه او را تقبل کرد و حسابی به این جوان حال داد . مرتضی که اصلا فکر نمی کرد علی کریمی انقدر آدم خوبی باشد حسابی شوکه شده بود. اما سریال نیکو کاری علی کریمی همین جا تمام نشد و بعد از صرف شام با آنان از داخل کیفش یه جعبه در می آورد و به دست مرتضی می دهد و در آن جعبه چیزی نبود جز یه لپ تاپ آخرین مدل. اشک در چشمان مرتضی حلقه می زند و کریمی را در آغوش می گیرد و می بوسد. علی کریمی به تنهایی ۳ آرزوی بزرگ مرتضی را برآورده کرده بود پس می توان گفت علی کریمی غول چراغ جادو!!!!!!!!

منبع:وبلاگ رسمی علی کریمی

mf.designing
03-09-2009, 12:21
ایول . همیشه پسر خوبی بوده :دی مرده

Alamate Soal
03-09-2009, 12:31
علي كريمي واقعا يك شبه جهان پهلوان شد .

نخست وزير كهن آباد طي بيانيه اي عكي كريمي رو به عنوان مرد اخلاق اسيا در هفته گذشته معرفي كرد و همنين به پاس اين عمل انسانمردانه براي ايشان دعوتنامه اي جهت اقامت در اين كشور جديدالتاسيس صادر كرد .

به نظر من علي كريمي اگر دعوت مسئولان كهن آباد رو قبول كنه ميتونه اسم خودش رو در تاريخ ثبت كنه .

mf.designing
03-09-2009, 12:47
کسی که خودش بچه پایین شهر بوده و درد و ناراحتی فقر و ... رو کشیده مشکل و درد و غصه امسال ما رو میدونه .البته خیلی ها هم هستن که تازه به دوران رسیدن ، اما گذشتشون رو از یاد بردن که این گذشته میشه گفت برابر با انسانیتشون بوده .
علی کریمی ، رسم انسانیت و همدردی رو از یاد نبرده . دمش گرم .

halflife g
03-09-2009, 12:49
نه بابا لذت برديم آفرين به كريمي آفرين............. .

King_90
03-09-2009, 14:20
جا داره یکبار دیگه بگم ایول بابا علی کریمی.
گل کاشتی.

alireza fatemi
03-09-2009, 14:37
:11: :11: تقدیم به علی کریمی به خاطر مرامش

C0OPeR
03-09-2009, 14:46
مردی نبود فتاده را پای زدن / گر دست فتاده ای بگیری مردی

یه سری که ادعاشون .......... بیان یاد بگیرن .

ReZa DN
03-09-2009, 14:54
علی کریمی دوست دارم زیاددددددددددددد

Hessam_7800gtx
03-09-2009, 14:56
علي كريمي واقعا يك شبه جهان پهلوان شد .

نخست وزير كهن آباد طي بيانيه اي عكي كريمي رو به عنوان مرد اخلاق اسيا در هفته گذشته معرفي كرد و همنين به پاس اين عمل انسانمردانه براي ايشان دعوتنامه اي جهت اقامت در اين كشور جديدالتاسيس صادر كرد .

به نظر من علي كريمي اگر دعوت مسئولان كهن آباد رو قبول كنه ميتونه اسم خودش رو در تاريخ ثبت كنه .
شما هم مارو با اون کهن آبادت ....

mo_ho
03-09-2009, 15:13
علی کریمی رو بعد از بیرون کردن از پرسپولیس می خواستند منفور کنن ،ولی خدا نخواست.

فقط خدا

فقط علی کریمی

tiyam 01
03-09-2009, 17:20
دردش به جون بعضیا ....

vorojax
03-09-2009, 17:52
دمش گرم!! ایول!! اجرش با امام رضا(ع).....

احمدصالح پور
03-09-2009, 19:00
درود به علی کریمی .............به خاطر اینکه نشون داد مردونگی هنوز نمرده

musketeer
03-09-2009, 20:01
اسطوره ی کل تاریخ ورزش ایران

mohmrg
03-09-2009, 20:13
ایول به کریمی

واقعا اسطوره ی کل تاریخ ورزش ایران

Aref_2008
03-09-2009, 20:26
فقط باید بگم که ایول داش علی :20:

گریه ام گرفت !!!!!!!!!!!!!

:37::37::37::37::37::37::37:

.SA33D.
03-09-2009, 20:44
بازهم ... چه میکنه این علی کریمی!!!!!

زنده باد.

masoudtr
03-09-2009, 23:42
امثال رضا زاده یاد بگیرند که اسم پهلوون هم روشون سنگینی میکنه

iman_abi
03-09-2009, 23:54
ایول خیلی حال کردم با این کارش
همون وقتی که توی بازی ایران- کره شمالی دستبند سبز بست فهمیدم عجب آدم خوبی بودی ما نمی دونستیم!!!

pouya_99999
03-09-2009, 23:58
واقعا آفرین بهت می گم که توانستی دل یک جوان ناامید از زندگی رو شاد کنی ....

اجرت با امام علی

mf.designing
04-09-2009, 00:20
طبقه گفته های بعضی سایتها و بعضی دوستان ، این تنها کار آقای کریمی نیست ، ایشون مخفیانه از این کارا خیلی کرده که نخواسته صداش در بیاد . ایول به مرام و مروتش . هر چی درد و بلا داره بخوره ..... ! (فکر بد نکنید ، بخوره تو سر بدخواهانش) :دی

sia-saketi
05-09-2009, 02:10
خدائیش علیخانی دمش کلاً گرم...
علی کریمی هم که از همون قدیما به دمش گرم بوده!

M O B I N
05-09-2009, 10:51
رییس جمهور عزیز مون بهش هر چی بخواد میده حالا میخوایم اسمشو هر چی بزارین 1!!

Grand
08-09-2009, 00:13
خیلی مردی علی کریمی

Grand
08-09-2009, 00:17
امثال رضا زاده یاد بگیرند که اسم پهلوون هم روشون سنگینی میکنه

گل گفتی...

بردیا
08-09-2009, 00:25
دمش گرم
شاید 500 میلیون 600 میلیون بگیره از فوتبال ولی خرجش هم درسته
نه مثل بعضی تازه به دوران رسیده ها که ........

ShayaN3K
08-09-2009, 00:25
با این که پرسپولیسیه ولی خیلی دوسش دارم .

milky way
08-09-2009, 00:28
دم کریمی گرم، امیدوارم ثروتش n برابر بشه.

mahshid20
08-09-2009, 00:37
ايول كريمي البته جز اين هم ازش انتظار نميرفت انقدر كه با مرامه.
اين عليخاني هم بچه باحاليه........

a1000a
08-09-2009, 00:47
واقعا علی کریمی مرد فوتباله ما هستش
البته الان

loyalamin
08-09-2009, 09:07
البته از اين كارها چندين بار كرده و اين دفعه اولش نيست.
به نظر من جانشين بر حق تختي علي كريمي هست نه رضا زاده . اگر ميشه يه نظر سنجي بزاريد.

msshamraz
08-09-2009, 17:53
تاریخ ایران یک جهان پهلوان بیشتر نداشت اون هم تختی بود که با مردم بود نه مثل بعضی جهان پهلوانای کشکی که با دشمن مردم هستن !