PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپيك اختصاصي Sophos Antivirus

amin3d
02-03-2006, 03:39
Sophos Antivirus v4.03

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين آنتي شما در زمان اتصال به شبكه محافظت مي كند از امكانات جالب بروز رساني سريع ..

و تمامي امكانات يك آنتي ويروس خوب را داراست
Download: (17.2 Mb)

or
or

PayPal
02-03-2006, 03:57
سلام امین جان
آنتی ویروس خوبیه فقط تنها بدیش اینه که ظاهر جالبی نداره که باعث میشه کمتر ازش استفاده کنن.دیتابیسش هم در حد بالاییه شاید به کاسپر نرسه ولی همون نزدیکی هاست.
یک خوبی هم داره اینه که بر فرض مثال شما می دونید سیستمتون به یک ویروس الوده شده و اسم ویروس رو هم می دونید.می تونید برید تو سایت رسمی اش و یک فایل کوچولو رو که فقط و فقط ویروس مورد نظر رو پاک میکنه دانلود کنیدالبته اون فایل ابدا رموول نیست بلکه یک فایلیه که باید در مسیر اپ دیتش ریخته بشه.اگرم که انتی ویروستون اپ دیته که دیگه نیازی به این هم ندارید.
به نظر من بیشتر برای شبکه مناسبه

rozha
03-03-2006, 01:12
شايد بد نباشه اينم من اضافه كنم كه از اين ويروس كش گوگل براي سيستم جيميل خودش استفاده مي كنه پس بايد ويروس كشه قابل قبولي باشه كه گوگل از اون بهره ببره

*Batman*
06-03-2006, 22:13
روش آپديت كردنش كمي پيچ در پيچه.ولي Data Base بسيار خوبي داره.سرعت رو هم زياد نميگيره.از اين لحاظ تقريبا مثل NOD32 عمل ميكنه و سريع Load ميشه.

البته ظاهر مناسبي نداره.ولي باطنش بد نيست.

vtn54
29-03-2006, 00:45
سلام نسخه جدیدی از سوفوس

Sophos Anti-Virus 4.04 for Windows NT/2K/XP/2K3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Update ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Batman*
29-03-2006, 06:46
vtn54 جان من نسخه 5 اين آنتي ويروس را از يه سايت ژاپني دانلود كردم كه ظاهري كاملا متفاوت از نسخه هاي قبلي داره ولي آپديت كردنش واقعا سخته.چون User & Pass مخصوص ميخواد و مثل نسخه 4 نميشه IDE براش تعيين كرد.

vtn54
29-03-2006, 16:17
vtn54 جان من نسخه 5 اين آنتي ويروس را از يه سايت ژاپني دانلود كردم كه ظاهري كاملا متفاوت از نسخه هاي قبلي داره ولي آپديت كردنش واقعا سخته.چون User & Pass مخصوص ميخواد و مثل نسخه 4 نميشه IDE براش تعيين كرد.
سلام بتمن عزیز

حق با شما است آنچه مرا به اشتباه انداخت این بود که در یکی دو تا از سایتهای معتبر داونلود این نسخه را به عنوان

نسخه آخر معرفی کرده اند مثل این یکی:

خلاصه من از شما و همه دوستان عزیز دیگر عذر می خواهم. :blush:

*Batman*
29-03-2006, 18:02
خلاصه من از شما و همه دوستان عزیز دیگر عذر می خواهم. :blush:

1-خواهش ميكنم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اصلا هم اشتباه نكرديد.من در واقع با معرفي نسخه 5 ميخواستم ببينم آيا كسي ميتونه روشي براي آپديتش معرفي كنه يا نه؟چون براي Update كردن بايد User & Pass بهش بديم((تقريبا مثل NOD32))

2-حرف شما درسته الان همه سايتها نسخه 4 رو براي دانلود گذاشتن. من لينك دانلود نسخه 5 را گم كرده بودم و با تلاش بسيار دوباره پيداش كردم:

Size:30MB

Sophos Anti-Virus 5.0.5 R2 for Windows 2000/XP/2003 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
----------------------------------------------------------
Mirror Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ظاهرا نسخه 4 رواج بيشتري داره و راحت تر Update ميشه كه همه سايتها معرفيش كردن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط دوستاني كه ميخوان دانلود كنن عجله كنن.چون نميشه زياد روي پايداري لينكها حساب كرد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vtn54
29-03-2006, 23:15
1-خواهش ميكنم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اصلا هم اشتباه نكرديد.من در واقع با معرفي نسخه 5 ميخواستم ببينم آيا كسي ميتونه روشي براي آپديتش معرفي كنه يا نه؟چون براي Update كردن بايد User & Pass بهش بديم((تقريبا مثل NOD32))

2-حرف شما درسته الان همه سايتها نسخه 4 رو براي دانلود گذاشتن. من لينك دانلود نسخه 5 را گم كرده بودم و با تلاش بسيار دوباره پيداش كردم:

Size:30MB

Sophos Anti-Virus 5.0.5 R2 for Windows 2000/XP/2003 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
----------------------------------------------------------
Mirror Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ظاهرا نسخه 4 رواج بيشتري داره و راحت تر Update ميشه كه همه سايتها معرفيش كردن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط دوستاني كه ميخوان دانلود كنن عجله كنن.چون نميشه زياد روي پايداري لينكها حساب كرد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام بتمن جان

برای نسخه 5 این لینکها را نیز امتحان کن یکی از آنها نسخه Retail است و فکر می کنم از نظر آپدیت هم مشکلی

نداشته باشد ;)

Sophos Anti-Virus 5.2.0 Retail ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sophos Anti-Virus 5.2.0 for Windows NT/2K/XP/2K3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Update ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

erfan
09-07-2006, 12:45
دوستان مي خواستم طريقه به روز كردن خودكار انتي ويروس سوفوس را شرح دهيد

موفق باشيد
عرفان

ENTEZAR
22-09-2007, 11:56
نسخه جدید این آنتی ویروس را کسی نداره؟

dyvaneh
20-11-2008, 15:09
سلام ببينم اين يفوس نسخه اينترنت سكوريتي نداره فقط انتي ويروس هست

در ضمن كسي لينك ديگه براي دانلود نداره همه لينهاي كه گذاشته بوديد خرابه يا كار نميكنه همه رو امتحان كردم

راستي ميشه بيشتر راجع قابليتهاش توضيح بدين راستي اين سيفورس احتياج به كرك يا شماره سريال براي اكتيو شدن نداره

براي اپ ديتش چي يعني راحت اپديت ميشه مثل نود شماره سريال نميخواد

dyvaneh
05-12-2008, 01:51
عجب چيز مسخره بود نصب كردم اما فقط يك ايكون امد بالا(كنار ساعت) كه فقط ميخواست اپ ديت كنم صبر كردم اما هيچ اتفاقي نيفتاد اخرم پاكش كردم فقط 30مگ الكي رفت

paul david
09-01-2009, 17:34
دوستان من اين آنتي ويروس رو روي سيستمم نصب كردم نسخه 4.15 رو - آپديت هاش رو هم از يك سايت دانلود كردم - اما نميدونم چجوري بايد آپديتش كنم - آيا كسي ميدونه روش آپديتش

paul david
09-01-2009, 17:40
شرمندم قبلي از دستم ناقص در رفت- اگه كسي روش آپديت كردن اون رو بلده به ما هم بگه - فايلهاي آپديتش با پسوند ide ميباشه - ورژن آنتي ويروس هم 4.15 -منتظر شما دوستان هستم

majid20
10-01-2009, 00:08
برای آپدیت دستی آنتی ویروس سوفوس مراحل زیر را طی کنید

1- ابتدا فایلهای آپدیت را از سایت زیر دریافت کنید ( توجه کنید مطابق با ورژن محصول شما باشه )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2- فایلها را از حالت فشرده خارج کرده و به قسمت زیر منتقل کنید

C:\Program Files\Sophos\Sophos Anti-Virus

3- سیستم را ریست کنید

توجه - برای انتقال آپدیت های سوفوس از یک سیستم به سیستم دیگه هم باید از همان مسیر فایلهای آپدیت را بردارید

paul david
10-01-2009, 18:01
از راهنمايي دوست خوبم Majid20 خيلي ممنونم
يه سؤال ديگه داشتم در مورد اين آنتي و اون اينه كه وقتي درايو :C رو بخصوص پوشه Document and Settings رو به آنتي سرچ ميكنم چندتا ويروس يا بهتر بگم مالوير شناسايي ميكنه اما نميدونم بايد چجوري اونا رو پاك كنم.
اگه كمكم كنيد ممنون ميشم.