PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایرادات اساسی ویندوز7 بتا که با داشتن این مشکلات این وندوز به درد نمیخوره!!!!

mahfa2236
02-09-2009, 14:28
قبول دارم از ویستا بهتره اما هنوز بهتر از اکس پی نشده اگه حرفه ای باشید دنبال نرم افزارهای حرفه ای هم میرید نه بازی و...که نرم افزارهای حرفه ای رو این ویندوز کار نمیده آخه این ویندوز خوبه؟؟؟؟؟؟؟وندوزی که فقط ظاهر داره مثل آدم هایی که با این همه آرایش فقط ظاهرو قشنگ نشون میدند و تو داخل پوچ هستند این ویندوز هم همینه.این ویندوز از بعضی برنامه ها پشتیبانی نمیکنه.تازه از هرکی میپرسی میگه هنوز نسخه نهایی نیمده اما تو این سایت زده نسخه نهایی.

Persian_Gun's
02-09-2009, 14:30
خب شما با چه نرم افزارهای حرفه ای مشکل داشتید؟!

saman3230
02-09-2009, 14:36
قبول دارم از ویستا بهتره اما هنوز بهتر از اکس پی نشده اگه حرفه ای باشید دنبال نرم افزارهای حرفه ای هم میرید نه بازی و...که نرم افزارهای حرفه ای رو این ویندوز کار نمیده آخه این ویندوز خوبه؟؟؟؟؟؟؟وندوزی که فقط ظاهر داره مثل آدم هایی که با این همه آرایش فقط ظاهرو قشنگ نشون میدند و تو داخل پوچ هستند این ویندوز هم همینه.این ویندوز از بعضی برنامه ها پشتیبانی نمیکنه.تازه از هرکی میپرسی میگه هنوز نسخه نهایی نیمده اما تو این سایت زده نسخه نهایی.

دوست من شما باید کمی صبور باشید

VISTA هم اولش اینجوری بود اما هرچه گذشت سازگار تر شد

mahfa2236
02-09-2009, 14:45
نه عزیز من صبر کردن که مطرح نیست یه سیستم عاملی که میاد تو بازار نباید یه سری مشکلات پیش پا افتاده داشته باشه.من نمیدونم چرا هیچی ایکس پی نمششه!!!!!!!
در مورد سوال شما ها باید بگم برنامه دلفی رو این ویندوز7 کار نمیده و برنامه فتوشاپ و...کار نمیده آخه اینقدر یه سیستم عامل اونم الان که همه چیز پیشرفته هست باید مشگل داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

shalineh
02-09-2009, 14:54
کلا از انحصار طلبی مایکروسافت خوشم نمیاد. با پیشرفت رقبا، مایکروسافت فکر کنم قاطی کرده و برای پیشتازی دوباره ( البته هنوز هم پیشتاز است اما نه به اندازه قبل) دست به هر کاری میزنه.
یک ادم منطقی و بی طرف ، به راحتی میتونه بگه که واقعا ویندوز سون یعنی یک ایکس پی بزک کرده. که بدلیل افاده فراوان ، حتی راه رفتن ایکس پی رو هم فراموش کرده.
خوشمان نیامد. والسلام!

godsmak
02-09-2009, 14:55
دوست من، من که تابحال با هیچ برنامه ای توی 7 مشکل نداشتم.
احتمالا مشکل از ورژن ویندوزتون است، شاید Build 7600 نیست!!!

mehran_286
02-09-2009, 14:58
اخه دوست عزیز اگر میخواهید پیشرفت کنید باید همیشه اپدیت باشید
الان من از 7 استفاده می کنم وقتی یاد محیط xp می افتم تاسف می خورم چقدر ساده و مبتدی هستش
من از photo shop cs4 به راحتی در 7 استفاده می کنم و هیچ مشکلی ندارم

شما از جایی دیگه ناراحتی

Yi Yi
02-09-2009, 15:05
شما نباید از Windows 7 به خاطر سازگار نبودن بعضی نرم افزارهای يXP خرده بگیرید. بلکه برعکس باید از سازندگان اینگونه نرم افزارها خرده بگیرید که چرا نرم افزارشون رو با Windows 7 هماهنگ نمی کنند.

shalineh
02-09-2009, 15:11
اینم بگم:
با پیشرفت و همگانی شدن کامپیوتر، تمام سیستمها و برنامه های عمومی باید به سمت یوزر فرندلی بودن بروند و تمام کاربران بویژه کاربران تازه کار هم بتونند به راحتی از اون استفاده کنند.
ایا به نظر شما مشکل یک سیستم عامل این است که نام MyComputer به Computer تغییر کند یا فقط شکل و شمایل کنترل پنل تغییر کند.
در بحث سخت افزاری تقریبا بوی تبعیض و پارتی بازی میاد. مثلا کارتهای گرافیک Nvidia بصورت اتوماتیک توسط این ویندوز شناخته میشوند. اما برخی دیگر از کارتها و سخت افزارها صرفا فقط به دلیل نداشتن امضای دیجیتال باید ارتقا یابند. ( در حالیکه در ویندوزهای ماقبل تر مثل یه دسته گل کار میکنند! )
آیا در قرن کنونی صفحه آبی مرگ قابل پذیرش است. این یعنی اوج بدسلیقگی مایکروسافت.
به نظر شما استارت منوی ایکس پی راحت تر و به قول معروف دم دستی تر است یا استارت منوی سون؟
اصولا کاربرد گجت ها چیست؟ جزظاهر کاری و انحصار طلبی. چرا من باید مجبور به تحمل اینترنت اکسپلورر و ویندوز مدیا پلیر باشم؟
وجود UAC نهایت ظاهر سازی ویندوز سون است.
محیط آئرو به جز ظاهر پسندان، چه کسی را راضی میکند.
یک کلام ، ختم کلام : ویندوز سون یعنی ، آفتابه و لگن هفت دست ، شام وناهار هی چی ( اسمایل پریشان احوالی! )

Persian_Gun's
02-09-2009, 15:13
من هم فتو شاپ رو سیستمم نصب هست و هیچ مشکلی ندارم باهاش!
شما مشکلت یه چیزه دیگست نه ویندوز!

nitro
02-09-2009, 15:15
اگر خوب نبود که تولید نمیشد
حالا مشکل ممکنه برای یه عده باشه
اما در کل بسیار بهتر از نسخه های قبلی ویندوزه
البته اینو قبول دارم که xp خیلی روون تر کار می کرد و سیستم کاری بود
اما به مرور جا میفته
من الان 7 دارم
تقریبا با هیچ برنامه ای مشکل اساسی ندارم
کار مونتاژ و طراحی هم با آخرین نرم افزارها روی سیستمم انجام میدم
شما همه جوانب رو در نظر بگیرید مبینید که برای ما ایرانیا که پولی بابات نرم افزار نمی دیم خیلی بیشتر از خارجیا می ارزه
من از ویندوز 3.1 کار کردم تا 7
زمانی که 3.1 نصب داشتم و ویندوز 95 اومد برنامه هایی که بشه روش نصب کرد خیلی کم بود
بعدشم ویندوز 2000 این مشکل رو داشت
در زمان ویستا خیلی زیاد شد
اما از اونجا که تقریبا همه برنامه های جدید با ویستا سازگار هستند شک نکنید که 95% این برنامه ها با 7 هم مشکلی ندارند

DANCE6410
02-09-2009, 17:24
کی میگه رو 7 دلفی نمینصبه،مینصبه خوبم مینصبه
م اینا رو همین الان با هم دارم
حال کنید
دلفی
ادیوس 5.12
پریمیر cs4
فوتوشاپ 8 و11
ورد 2007
کلک 2000
ویژوال
اینم برا اونایی که حرفه این (توربو پاسکال 7 بورلند)
میرعماد 2.2.0
مریم 4
اسمارت سیکیوریتی 4.0.437
کورل x4
3d 2009 با کلی پلاگین
افتر cs4

محض نهایی بودنشم میگم
این نسخه نهائیه،دنیا پیشرفت کرده علم شگفت بجه ها زیاد شده اما بخش امنیت ماکروسافت نه،
این دیگه مشکل اوناست نه ما

3 تا os هم رو سیستمم دارم
Xp
7
Mac leo 10.5
اساسیم فاز میدن

DANCE6410
02-09-2009, 17:29
ین حرف کاملا اشتباست
[
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
xp هیچ وقت روان تر از 7 نیست 7 عینه ژله میمونه برا سیستم
xp کی از پزدازنده های چند هسته ای با رم 6 به بالا پشتیبانی درست و حسابی میکرد
سیستم تقلیل کاهش فرکانس پردازنده و رمش کجا بود
7
خیلی مزیتها داره،چوا آخرین خانواده این سریه
کم نذاشتن
نگین 7 xp نمیشه
بگین ویندوز هیچ وقت مک نمیشه،اینو یه عمره دارم تجربه میکنم

Shahab_H
02-09-2009, 23:54
من خودم هم ویستا داشتم هم XP الان هم 7 نصب کردم با هیچ برنامه ای مشکل نداشت سرعتش بالاتره و به نظر من اصلا با XP قابل مقایسه من الان رو 1 کامپیوتر دیگم XP هست میرم پشتش خسته میشم!

mahfa2236
03-09-2009, 01:14
من هم فتو شاپ رو سیستمم نصب هست و هیچ مشکلی ندارم باهاش!
شما مشکلت یه چیزه دیگست نه ویندوز!

مشگل من چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مشگل من اینه که چرا ویندوزی دادن بیرون که فقط ظاهر داره من یه دلفی نمیتونم روش نصب کنم بعد این ویندوزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟من ورژن7000استفاده کردم شاید ورژنم پایین بوده نمی دونم.

mahfa2236
03-09-2009, 01:20
من خودم هم ویستا داشتم هم XP الان هم 7 نصب کردم با هیچ برنامه ای مشکل نداشت سرعتش بالاتره و به نظر من اصلا با XP قابل مقایسه من الان رو 1 کامپیوتر دیگم XP هست میرم پشتش خسته میشم!
بله این ظاهر کاره آیا باطنشم همین طوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟کمکم کن شاید من اشتباه فکر میکنم من از ورژن7000استفاده کردم.نسخه نهایی رو هم که میگند نیمده اما تو این سایت زده نسخه نهایی به فروش میرسه تکلیف این رو هم مشخص کنید

Persian_Gun's
03-09-2009, 01:21
مشگل من چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مشگل من اینه که چرا ویندوزی دادن بیرون که فقط ظاهر داره من یه دلفی نمیتونم روش نصب کنم بعد این ویندوزه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟من ورژن7000استفاده کردم شاید ورژنم پایین بوده نمی دونم.
دوست عزیز،همین که شما ورژن 7000 رو نصب کردی خودش یه مشکله!
خب همه ی نرم افزارها تو نسخه ی بتاشون یه ایراداتی دارن!
اینم ویندوز با این عظمتش!
اصلا" بتا یعنی همین دیگه!
یعنی مشکلاتشو تو عمل بفهمن و حلش کنن...
شما 7600 رو نصب کن به احتمال خیلی زیاد مشکلت حل خواهد شد...
بدرود.:11:

mahfa2236
03-09-2009, 01:25
دوست عزیز،همین که شما ورژن 7000 رو نصب کردی خودش یه مشکله!
خب همه ی نرم افزارها تو نسخه ی بتاشون یه ایراداتی دارن!
اینم ویندوز با این عظمتش!
اصلا" بتا یعنی همین دیگه!
یعنی مشکلاتشو تو عمل بفهمن و حلش کنن...
شما 7600 رو نصب کن به احتمال خیلی زیاد مشکلت حل خواهد شد...
اول برای من مشخص کن که نسخه نهاییش اومده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا دوباره اینم نسخه بتا هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

DANCE6410
03-09-2009, 10:24
اول برای من مشخص کن که نسخه نهاییش اومده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا دوباره اینم نسخه بتا هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برادر عزیز نرم افزار وقتی بتا باشه
1.کلمه بتا تو اسم نرم افزار،لوگوی نرم افزار،تو مشخصات نرم افزار باید ثبت بشه این یه قرارداد بین المللی نه مال یه شرکت یا سازمان خاصی
2.محدودیت 30 روزه یا 14 روزه فقط مخصوص نسخه های oem،retail وFinal هستش،نسخه های بتا نازی به اعمال محدودیت خاصی ندارن چون در عمل بدرد نخورن فقط واسه تست هستن
3.Microsoft Win 7 Build7600.16385 نسخه Oem و ماقبل نهائی هست که فقط برای کاربران MCSE و MCSD و شرکتهای سخت افزاری برای ارائه درایور سازگار با این نسخه ارائه شده همین نسخه هم برای کاربران عادی حدود 2 ماه دیگه عرضه میشه
4.تمام برنامه های که گفتی رو ورژن 7600 نصب میشه اگر هم نصب نشه میتونی از روش همسان سازی استفاده کنی.

aqronis
03-09-2009, 12:20
درود.
لازم میدونم منم اظهار نظر کنم.
از نظر من هم بهترین ویندوزی که مایکروسافت تا به حال تولید کرده ویندوز اکس پی هست!
اما این دلیل نیست که بگیم ویندوز سون ویندوز خوبی نیست. شما وقتی یه ویندوزی که مال سال 2009 هستش رو نصب میکنی نباید انتظار داشته باشی که همه برنامه ها و درایورهای قدیمی روش کار بده، همه اونها رو هم باید آپدیت کنید. ویندوز سون هر چه هست از ویستا بسیار بهتر و سریعتر هست ولی خوب رای ما ایرانیا که خیلی نمیتونیم آپتودیت باشیم ویندوز اکس پی بهتره.
اما اینو بگم که من تا حالا با هیچ چیز ویندوز سون به غیر از آکتیویشن و دانلود آفلاین مشکل نداشتم.

my friend
03-09-2009, 12:36
من که هنوز به دلایل شخصی موفق به نصبش نشدم.
اما به یه چیزی شدیدا اعتقاد دارم: تا وقتی که یه نرم افزار رو به صورت قانونی نخریدیم، هیچ حق اعتراضی بهش نداریم. d:
اون هم اینطوری که سالها تلاش و سرمایه گزاری عظیم یک شرکت خصوصی رو خیلی راحت زیر سوال ببریم.

mahfa2236
03-09-2009, 23:32
من که هنوز به دلایل شخصی موفق به نصبش نشدم.
اما به یه چیزی شدیدا اعتقاد دارم: تا وقتی که یه نرم افزار رو به صورت قانونی نخریدیم، هیچ حق اعتراضی بهش نداریم. d:
اون هم اینطوری که سالها تلاش و سرمایه گزاری عظیم یک شرکت خصوصی رو خیلی راحت زیر سوال ببریم.
این حرف رو یه کمی قبول ندارم آخه ما ویندوز ایکس پی رو هم نخریدیم که اما ویندوز خوبیه؟؟؟؟؟؟زیر سوال نمیبرم میگم یه شرکتی مثل مایروسافت که ویندوز ایکس پی میده بیرون ازش بعیده که ویستا بده که افتضاح بود و الان هم ویندوز 7 یه مشکلات پیش پا افتاده داره

Persian_Gun's
03-09-2009, 23:35
این حرف رو یه کمی قبول ندارم آخه ما ویندوز ایکس پی رو هم نخریدیم که اما ویندوز خوبیه؟؟؟؟؟؟زیر سوال نمیبرم میگم یه شرکتی مثل مایروسافت که ویندوز ایکس پی میده بیرون ازش بعیده که ویستا بده که افتضاح بود و الان هم ویندوز 7 یه مشکلات پیش پا افتاده داره
شما بازم که حرفه خودتونو میزنید!:13:
حداقل نسخه ی 7600 رو نصب کن و یا منتظر باش نسخه ی نهایی از طرفه مایکروسافت ارایه بشه بعد ایت حرف رو بزن!
:11::10:

my friend
04-09-2009, 10:08
میدونی چرا ویندوز اکس پی به نظر خیلی ها بهترین ویندوز هست؟
چون سالها رابط کاربری ویندوز دست نخورده بود و فقط امکانات سیستم عامل تغییر میکرد، اما با اومدن ویستا، این سیستم عامل فقط اسم ویندوز رو یدک می کشید و همه چیز عوض شده بود، به همین خاطر افرادی که سالها به نسخه های قدیمی ویندوز عادت کرده بودند نتونستند با ویستا رابطه برقرار کنند. سون هم مثل ویستا.

مطمئنا مایکروسافت دیگه با رابط کاربری قدیمی سیستم عامل ارائه نمیکنه، پس تنها راه چاره، عادت دادن به رابط کاربری جدید هست... چون قرار نیست مایکروسافت تا ابد از XP پشتیبانی کنه.
مطمئنا بیش از یک هفته طول نمیکشه که به این رابط عادت کنیم.
من شخصا مشکلاتی که توی ویستا بود رو توی 7 ندیدم. (البته از دیروز تا حالا ).

Shahin_Turk
04-09-2009, 10:41
سلام من امروز ويندوزم رو از ويستا به 7 تغيير دادم!
و قبل از تغيير يکم شک داشتم که نکنه اين بدتر از ويستا باشه!
ولي خدارو شکر که پشيمون نشدم انصافا با ويستا قابل مقايسه نيست! خيلي روان تر از ويستا هست! ويستا خيلي از رم سيستمم رو مي گرفت (تقريبا بين 800 مگ تا 1 گيگ)ولي 7 نحايتش 700 مگ ميگيره اونم وقتي که چند نرم افزار سنگين روشن هست!
فقط يه مشکل هست که از CPU من که دو هسته اي هست نسبت به ويستا خيلي کار مي کشه و وقتي هم که اصلا نرم افزاري هم روشن نيست هم 12-20 درصد از CPU ها استفاده ميشه!
نميدونم اين شايد مشکل فقط من باشه!

ali_ranger22
04-09-2009, 12:57
به نظر من مشکل از خود شما هست
سخت افزار منساب و نرم افزار آپدیت ندارید احتمالا
وگرنه امکان نداشت به سون همچین ایرادی بگیری

Shahin_Turk
04-09-2009, 14:13

سيستم من اينه داداش فکر نکنم مشکلي باشه چون با ويستا خيلي خوب کار مي کرد!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشکلم حل شده احتمالا:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahfa2236
04-09-2009, 14:16
دوست من شما فقط میگید نرم افزار ت باید جدید باشه اما اینرو میدونی که نرم افزار جدید امکانات جدید داره و یاد گرفتن این امکانات مهم هست من خودم به شخصه از بعضی امکانات ویندوز7 خوشم اومده.آخه یکی مثل من باید خودشه بکشه تا فقط درایورهای جدید برا لپ تاپش پیدا کنه بعد بخوای تمام نرم افزاراتو به روز کنی میدونی چه مشکلاتی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟سرعت اینترنتی :2:که ما تو ایران داریم فوق العاده کمتر از چیزی هست که ما بخوایم همه نرم افزارامونو آپدیت کنیم یا جدیدش رو بگیریم

gamecrazy
06-09-2009, 10:26
به نظر من باید صبر کنیم تا مایکروسافت نسخه نهایی رو برای عموم بده بیرون بعد تازه پشتیبانی ها شروع میشه شرکت های نرم افزاری هم از خیلی وقت پیش دارن برنامه هاشونو با این ویندوز سازگار می کنن ...مطمئن باشید به محض اینکه مایکروسافت شروع به فروش کنه شرکت های نرم افزاری هم برنامه هاشونو میدن بیرون (این برای اون دسته که از ناسازگاری برنامه ها با 7 شکایت دارن)
از نظر پایداری وسرعت هم اگه سیستم خوبی داشته باشید 7 در حد xp (حالا اگه نگیم سریعتر) جواب میده خوب مسلمه که اگه سیستم خوبی ندارید منطقی نیست که 7 نصب کنید بعد بگید سرعتش کمتر از xp هست.چون اصولا 7 برای سیستم های چدید طراحی شده.
در آخر دوتا توصیه می کنم اول بزارید مایکروسافت ویندوزو قانونی برای عموم بده بیرون تا برنامه ها و آپدیتاش رو هم به روز داشته باشید.
دوم هم اینکه اگه سیستم خوبی دارید مطمئن باشید اگه ویندوز 7 سریعتر از xp نباشه کند تر هم نیست

jalil.fanavary
06-09-2009, 11:49
این ویندوز 7 با فیلتر شکن باهاش کار میکنم قاطی داره مرور گر را نابود میکنه

gamecrazy
06-09-2009, 22:55
این ویندوز 7 با فیلتر شکن باهاش کار میکنم قاطی داره مرور گر را نابود میکنه

حتما یه جای کارت اشکال داره یا اون ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن با ویندوز 7 سازگار نیست.در کل بر می گرده به همون ناسازگاری برنامه ها که توی پست قبل توضیح دادم .

Linux Learner
07-09-2009, 01:11
به نظر من باید صبر کنیم تا مایکروسافت نسخه نهایی رو برای عموم بده بیرون بعد تازه پشتیبانی ها شروع میشه شرکت های نرم افزاری هم از خیلی وقت پیش دارن برنامه هاشونو با این ویندوز سازگار می کنن ...مطمئن باشید به محض اینکه مایکروسافت شروع به فروش کنه شرکت های نرم افزاری هم برنامه هاشونو میدن بیرون (این برای اون دسته که از ناسازگاری برنامه ها با 7 شکایت دارن)
از نظر پایداری وسرعت هم اگه سیستم خوبی داشته باشید 7 در حد xp (حالا اگه نگیم سریعتر) جواب میده خوب مسلمه که اگه سیستم خوبی ندارید منطقی نیست که 7 نصب کنید بعد بگید سرعتش کمتر از xp هست.چون اصولا 7 برای سیستم های چدید طراحی شده.
در آخر دوتا توصیه می کنم اول بزارید مایکروسافت ویندوزو قانونی برای عموم بده بیرون تا برنامه ها و آپدیتاش رو هم به روز داشته باشید.
دوم هم اینکه اگه سیستم خوبی دارید مطمئن باشید اگه ویندوز 7 سریعتر از xp نباشه کند تر هم نیست

من سیستمم رم 512 و گرافیک 128 و سی پی یو پنتیوم چهار 3.06 هست و الآن 7 رو نصب کردم و بدون هیچ مشکلی دارم حال میکنم. اصلا هم کند نیست. سیستم رو ریت دادم که بسیار پایین امتیاز داد.
ما بالاخره نفهمیدیم اینی که پی سی زده نسخه نهایی چیه و اونی که ماکروسافت میخواد 22م بده چیه! اگه اون نسخه خانگی و این بیزینسه، که پس هر دو نهایی اند و این هم نباید مشکلی داشته باشه. الآن من میتونم رو این حساب باز کنم و فایلهامو توش جا بدم. نمیخوام بعدا عوض کنم!
ورژن رو که میگید 7600 تو کجا باید معلوم کنم؟( داخل ویندوز)

کرک ویندوزو از کجا بگیرم؟

gamecrazy
07-09-2009, 02:03
ما بالاخره نفهمیدیم اینی که پی سی زده نسخه نهایی چیه و اونی که ماکروسافت میخواد 22م بده چیه! اگه اون نسخه خانگی و این بیزینسه، که پس هر دو نهایی اند و این هم نباید مشکلی داشته باشه. الآن من میتونم رو این حساب باز کنم و فایلهامو توش جا بدم. نمیخوام بعدا عوض کنم!
ورژن رو که میگید 7600 تو کجا باید معلوم کنم؟( داخل ویندوز)

کرک ویندوزو از کجا بگیرم؟

آره هردونسخه نهایی هستن یعنی فرقی با هم نمی کنن ولی مایکزوسافت یه کم زودتر برای شرکتای مختلف می ده بیرون مثلا ِDELL و HP وSONY و... تا برازرن رو سیستماشووبعدن بفروشن.
اگه بعد هم تغییری بکنه خیلی جزئی هست و اگه ویندوزتون رو Update بکنید احتمالا مثل همون نسخه که هنوز نیومده میشه.
ولی من پیشنهاد می کنم صبر کنید چون این نسخه مربوط به سخت افزارهای خاصی هستش و کرکش یه کم وینروزو به هم میریزه تا سخت افزارتون رو یه چیز دیگه برای ویندوز معرفی کنه:13: !! (تا اونجایی که من اطلاع دارم)
وقتی نسخه عمومی بیاد هم مشکلاتش بیشتر رفع شده هم احتمالا راهای بهتری برای اکتیو کردنش پیدا میشه .
اون ورژن رو هم اگر می خوای واقعا بدونی چنده توی start کلیک کن بعد regedit رو بنویس و اینتر بزن بعد برو به آدرس پایین :
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion
ببین چند نوشته اگه 7600 هست نسخه نهاییه.
راه های آسون تری هم هست ولی این راه مطمئن تره.

ali_disslove
08-09-2009, 16:44
من باش حال كردم اما از وقتي مشكل زير رو پيدا كرده فوق العاده بدم اومده

من نميتونم به اينترنت وصل شم ودليلش پيدا كردم اما نميتونم رفعش كنم adsl دارم هي مينويسه در حال شناسايي اينترنت بعد اون پايين كنار ساعت روي آيكن اينترنت يه علامت خطر ميده بعد هر چي هست مربوط به انتي ويروس يا فايرواله چون وقتي nod رو روش ريختم يك روز كامل خوب بود يعني به محضي كه nod رو ريختم علامته رفتو به اينترنت وصل شد دوباره بعد روشن خاموش خراب شد دوباره nod رو پاك كردم يه نيم ساعت خوب شد اما ديگه انگار فايده نداره و گول nod رو نميخوره kasper رو هم ريختم ولي فايده نداشت 1 ثانيه هم وصل نشد

حالا هم از توي xp دارم پست ميدم

تورو خدا يكي كمك كنه من از همه چيزيه اين ويندوز راضيم فقط سره اين چيزه مسخره هي بايد كامپيوترو ريستارت كنم و بيام توي xp واسه اينترنت

fariborz_1
08-09-2009, 16:49
من كه هر چي مقاله خوندم اين ويندوز رو بهتر از ويستا مي دونست
تا جايي كه يارو حاضر شد ويندوز ويستاي اصل روي لپ تابشو با ويندوز سون عوض كنه
بهتر ميشه هنوز اولشه

DJ POLESTAR
08-09-2009, 18:00
همه چیز که اولش خوب و عالی نمیشه! مایکروسافت هم شرکت کوچیکی نیست که کاری کنه فردا ضرر کنه!
بعدشم خود XP هم اول انتشارش با بعضی سخت افزارها و نرم افزارها مشکل داشت ولی رفته رفته ماشا الله بزرگ شد و قد کشید! حالا هم ویندوز 7 از این قاعله مستسنی نیست!

Reza Azimy_RW
08-09-2009, 20:43
اقای حرفه ای باید بگم که شما بلد نیستی نرم افزار حرفه ای نصب کنی . با هیچ نرم افزاری مشکل نداره
شما یه تایپیک در مورد نرم افزاری که نمیتونی نصب کنی بزن قول میدم خودم کمکت کنم
الکی از ویندوز ایراد نگیر لطفا یکم اطلاعات خودتونو از چگونگی نصب برنامه ها بالا ببر !

دلفی رو این ویندوز7 کار نمیده و برنامه فتوشاپ
نگفتم بلد نیستی نصب کنی !

Reza Azimy_RW
08-09-2009, 20:44
=====================

*PiNk PaNTHeR*
08-09-2009, 20:48
اگر روی عکسهای 20*20 پیکسل کار کنید میفهمید ناسازگاری فتوشاپ با ویندوز سون یعنی چی.

DJ POLESTAR
08-09-2009, 20:54
اقای حرفه ای باید بگم که شما بلد نیستی نرم افزار حرفه ای نصب کنی . با هیچ نرم افزاری مشکل نداره
شما یه تایپیک در مورد نرم افزاری که نمیتونی نصب کنی بزن قول میدم خودم کمکت کنم
الکی از ویندوز ایراد نگیر لطفا یکم اطلاعات خودتونو از چگونگی نصب برنامه ها بالا ببر !
دوست عزیز شما هم زیاد تعصب به خرج ندید. آره با بعضی از نرم افزادرها (البته تعداد معدود) مشکل داره! مثلا با Recovey Active Undelete یا TuneUp Utility =>آپدیت بروز!.
البته از هر نظر ویندوز 7 خیلی سرتره از XP و این مشکلاتی که داره با اومدن پک و نرم افزارهای جدید و آپدیت و دیگر مخلفات حل خواهد شد و جایه نگرانی نیست!:20:

Reza Azimy_RW
08-09-2009, 22:18
TuneUp Utility
اینو خودم نصبیدم مشکلی نداشت ولی اون یکی رو نمیدونم

اگر روی عکسهای 20*20 پیکسل کار کنید میفهمید ناسازگاری فتوشاپ با ویندوز سون یعنی چی.
یعنی چی ؟
من که مشکلی ندیدم ! ( CS4 )

DANCE6410
08-09-2009, 22:57
جالب شد ها 20*20 یعنی چی،چه مشکلی داری؟

Reza Azimy_RW
08-09-2009, 23:21
جالب شد ها 20*20 یعنی چی،چه مشکلی داری؟
مثل اینکه گیراییت پایینه ها !
میدونم یعنی سایز تصویر 20*20 پیکسله . منظورم اینه که یعنی چی مشکل داری ؟ چه مشکلی داری ؟

DJ POLESTAR
09-09-2009, 00:23
اینو خودم نصبیدم مشکلی نداشت ولی اون یکی رو نمیدونم
یعنی چی ؟
من که مشکلی ندیدم ! ( CS4 )
شما اگه ADSL داری برو TuneUp رو آپدیت کن بعد ببین و بیا.

Reza Azimy_RW
09-09-2009, 12:31
شما اگه ADSL داری برو TuneUp رو آپدیت کن بعد ببین و بیا.
adsl ندارم ولی با یک ترفند ساده نرم افزار اجرا شد

DJ POLESTAR
09-09-2009, 12:34
adsl ندارم ولی با یک ترفند ساده نرم افزار اجرا شد
خوب چجوری؟!؟! میشه ما رو هم مرتفت کن!

reza_3722
09-09-2009, 13:08
خوب چجوری؟!؟! میشه ما رو هم مرتفت کن!
آخه اصلا قرار نیست نرم افزاری که برای بهینه کردن خود ویندوز هست، اونم تا الان برای ویستا و ماقبلش منتشر شده، بیاد روی 7 نصب بشه و کار بده! چه تضمینی هست صدمه ای به ویندوز نزنه بهینه کردنش پیشکش!
بعضی ها یه ایرادایی میگیرن آدم میمونه چی بگه!
لابد فردا یکی میگه چرا فایل سرویس پک ویستا رو 7 نصب نمیشه..

Reza Azimy_RW
09-09-2009, 14:08
خوب چجوری؟!؟! میشه ما رو هم مرتفت کن!راست کلیک روی برنامه :
Properties
Compatibility
فعال کردن تیک Run This Program ....
انتخاب Windows XP
البته بدون این کارها هم خود نرم افزار موقع اجرا یک پیغام میداد که ایا میخواید نسخه رو به نسخه مربوط به ویستا اپگرید کنید ؟
کاراییش هم درست بود

DJ POLESTAR
09-09-2009, 17:38
آخه اصلا قرار نیست نرم افزاری که برای بهینه کردن خود ویندوز هست، اونم تا الان برای ویستا و ماقبلش منتشر شده، بیاد روی 7 نصب بشه و کار بده! چه تضمینی هست صدمه ای به ویندوز نزنه بهینه کردنش پیشکش!
بعضی ها یه ایرادایی میگیرن آدم میمونه چی بگه!
لابد فردا یکی میگه چرا فایل سرویس پک ویستا رو 7 نصب نمیشه..
داداش اینهایی که میگیم نه ایراده و نه باگه و نه اشکال. شما اگه یه نگا به پستهای صفحه 4 بندازی متوجه میشی که منظور من چیه!؟!؟
من در جواب سوال دوستمون Reza Azimi این پست رو دادم و شما خوب متوجه نشدی! اصلا باید صفحات P30World رو 20 پستی بکنن که آدم ندونه که به شما چی بگه!:13:

metal baz
09-09-2009, 17:57
با سلام خدمت تمام دوستان در یک کلام من که تا الان هیچ یک از مشکلاتی که شما گفتید رو ندارم از قبیله:فتوشاپ نصب نمیشه و غیره جات خودم به تازگی پک کامله adobe cs4 رو نصب کردم مثله کره روان داره اجرا میکنه
موفق باشید:11::11::11::11:

reza_jolie
09-09-2009, 19:44
من باش حال كردم اما از وقتي مشكل زير رو پيدا كرده فوق العاده بدم اومده

من نميتونم به اينترنت وصل شم ودليلش پيدا كردم اما نميتونم رفعش كنم adsl دارم هي مينويسه در حال شناسايي اينترنت بعد اون پايين كنار ساعت روي آيكن اينترنت يه علامت خطر ميده بعد هر چي هست مربوط به انتي ويروس يا فايرواله چون وقتي nod رو روش ريختم يك روز كامل خوب بود يعني به محضي كه nod رو ريختم علامته رفتو به اينترنت وصل شد دوباره بعد روشن خاموش خراب شد دوباره nod رو پاك كردم يه نيم ساعت خوب شد اما ديگه انگار فايده نداره و گول nod رو نميخوره kasper رو هم ريختم ولي فايده نداشت 1 ثانيه هم وصل نشد

حالا هم از توي xp دارم پست ميدم

تورو خدا يكي كمك كنه من از همه چيزيه اين ويندوز راضيم فقط سره اين چيزه مسخره هي بايد كامپيوترو ريستارت كنم و بيام توي xp واسه اينترنت

ویندوز 7 رو دوباره بنصب ولی دیگه nod روش نصب نکن. مشکل از nod هستش.

sajjadgameactor
09-09-2009, 19:51
من وینوز 7 رو با نود دارم مشکلی هم نداره

DJ POLESTAR
09-09-2009, 20:27
ویندوز 7 رو دوباره بنصب ولی دیگه nod روش نصب نکن. مشکل از nod هستش.
درسته که راه حلش رو نمیدونم ولی نه دوست عزیز مشکل از Nod32 نیست.

reza_jolie
10-09-2009, 08:58
مشکل از nod هستش. حتی رو سیستم خودم با windows xp سازگاری نداشت و سرعت اینترنتو در حد مرگ میاورد پایین. فقط خودش از اینترنت می تونست استفاده کنه و اپدیت بشه هیچکدوم از مرورگرام نمی تونستن صفحه ای رو وا کنن.

amd>intel
10-09-2009, 10:00
ESET نسبت به آنتی ویروسهای دیگه آنچنان از منابع سیستم استفاده نمیکند .

signinfo
10-09-2009, 10:52
دوست من شما فقط میگید نرم افزار ت باید جدید باشه اما اینرو میدونی که نرم افزار جدید امکانات جدید داره و یاد گرفتن این امکانات مهم هست من خودم به شخصه از بعضی امکانات ویندوز7 خوشم اومده.آخه یکی مثل من باید خودشه بکشه تا فقط درایورهای جدید برا لپ تاپش پیدا کنه بعد بخوای تمام نرم افزاراتو به روز کنی میدونی چه مشکلاتی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟سرعت اینترنتی :2:که ما تو ایران داریم فوق العاده کمتر از چیزی هست که ما بخوایم همه نرم افزارامونو آپدیت کنیم یا جدیدش رو بگیریم

سلام
این دیگه چجور گیری هست که می دی دوست عزیز؟ اگر حوصله نداری با نرم افزارهای جدید سروکله بزنی و امکاناتشون رو یاد بگیری؛ و اگر سرعت اینترنتت پایینه این چه ربطی به بدرد نخوردن ویندوز داره؟
ویندوز اکس پی هم اون اوایل که اومده بود خیلی مشکل ناسازگاری با نرم افزارها و سخت افزارهای قدیمی رو داشت. مثلا بازی Driver یا Hard Truck 1 که بعد از اون هم هیچ وقت پشتیبانی نشدن. یا کارت صدای من یادمه یه مدل از جنیوس بود که هر کاریش کردیم صداش تو اکس پی در نیومد که نیومد. آخرش عوضش کردم.
خدمت دوستانی که می گن این ویندوز بزک شده باید عرض کنم که فکر نمی کنم زیبا سازی محیط یک نرم افزار تو ورژن های جدید یه ایراد محسوب بشه. نکنه دوست دارید تا ابد ظاهر ویندوزتون مثل اکس پی باقی بمونه؟
همین تسکبار جدید به نظر من خیلی جالب و کاربردیه... در ضمن اگر داشتن مدیاپلیر یا اینترنت اکسپلورر ناراحتتون می کنه می تونید اونا رو از قسمت Windows Features پاک کنید. ولی همین مدیا پلیر ویندوز 7 من رو از نصب چندین برنامه راحت کرد. رو ویندوزهای قبلی Power DVD رو برای نصب پلاگین دی وی دی و دیدن دی وی دی، Real Player رو برای دیدن فایلهای ریل و Quicktime رو برای دیدن فایلهای MP4 نصب می کردم که الان خود ویندوز کدک هاشون رو به طور پیش فرض داره و با همین مدیا پلیر تقریبا هر فایلی که می خوام رو اجرا می کنم. نیازی به نصب Klite هم نیست چون همونطور که عرض کردم بسیاری از کدک ها رو خود ویندوز نصبه.
از نظر ارتباط با کاربر همین بخش Action Center چقدر راه حل هاش ملموسه... تو ویندوزهای قبلی من که موفق نشده بودم حتی یک درایور سخت افزارم رو از طریق ویندوز آپدیت کنم. می گفت کانکت بشم برات بگیرم؟ می گفتم آره... کانکت می کرد بعد می گفت پیدا نشد. اما تو همین سون درایور کارت صدامو که حتی تو خود سایت سازنده مادربوردم نبود، خود ویندوز کانکت کرد و برام پیدا کرد و نصب کرد و نتیجه داد. تمام راه حل هایی که می ده ملموسه. لینک های درست حسابی معرفی می کنه برای حل مشکل شما... به نظر من فوق العاده است.
از لحاظ امنیت و پایداری هسته ویندوز هم عرض کنم که من اون موقع ها که اکس پی داشتم نهایتا یک ماه ویندوز سالم می موند. بعدش به هر حال یه چیزیش می شد. همیشه مجبور بودم یه نورتون 360 آپ تو دیت داشته باشم. اگر هم ویروسی نمی شد، بعد یک ماه سرعت ویندوز کند می شد که منم حوصله نداشتم و ویندوز رو عوض می کردم. اما عید یه ویستا ریختم که تا 2 ماه پیش داشتمش و بعد از اون هم 7 ریختم که تا الان دارم استفاده می کنم و جالب اینجاست که سرعت کارکردن با ویندوز نسبت به روزی که تازه نصب شده بود هیچ تفاوتی نکرده. در ضمن من نه رو ویستا و نه روی 7 آنتی ویروس و فایروال نریختم و از فایروال خود ویندوز استفاده می کنم فقط و تا امروز علائمی از داشتن ویروس و ورم روی سیستمم مشاهده نکردم.
یک کلام اکس پی در برابر ویستا و مخصوصا سون مثل اسباب بازی می مونه...

ممنون که همشو خوندید! :46:

Persian_Gun's
10-09-2009, 12:19
مشکل از nod هستش. حتی رو سیستم خودم با windows xp سازگاری نداشت و سرعت اینترنتو در حد مرگ میاورد پایین. فقط خودش از اینترنت می تونست استفاده کنه و اپدیت بشه هیچکدوم از مرورگرام نمی تونستن صفحه ای رو وا کنن.
مشکل از سیستم شما هست دوست عزیز نه Nod!
منم از nod تو 7 و هم xp استفاده میکنم ولی هیچ مشکلی باهاش ندارم!

ama-amir
10-09-2009, 12:30
مگه غیر از اینه که هرچی تو vista میاد تو 7 هم میاد؟
من تا الان فقط با partiton magic تو 7 مشکل داشتم
photoshop و همه چی توش میاد

Diego
10-09-2009, 12:42
این ایراداتی که برخی دوستان میگیرند بیشتر تفاوت سلیقه های شخصیه نه مسائل فنی...
مثلا مشکل داشتن با validate ویندوز! یا چرا قیافش اینطوره یا من به xp عادت کردم....:41:
در بحث تولید سیستم عامل های جدید یه تیم از نخبه های نرم افزاری جهان میشینن و روی هسته ی سیستم عامل کار میکنن و روی چیزهایی که ممکنه هیچ وقت به چشم یک کاربر معمولی نیاد...و ما چقدر ساده از اونها انتقاد بیجا میکنیم.

mahfa2236
10-09-2009, 15:45
سلام
این دیگه چجور گیری هست که می دی دوست عزیز؟ اگر حوصله نداری با نرم افزارهای جدید سروکله بزنی و امکاناتشون رو یاد بگیری؛ و اگر سرعت اینترنتت پایینه این چه ربطی به بدرد نخوردن ویندوز داره؟
ویندوز اکس پی هم اون اوایل که اومده بود خیلی مشکل ناسازگاری با نرم افزارها و سخت افزارهای قدیمی رو داشت. مثلا بازی Driver یا Hard Truck 1 که بعد از اون هم هیچ وقت پشتیبانی نشدن. یا کارت صدای من یادمه یه مدل از جنیوس بود که هر کاریش کردیم صداش تو اکس پی در نیومد که نیومد. آخرش عوضش کردم.
خدمت دوستانی که می گن این ویندوز بزک شده باید عرض کنم که فکر نمی کنم زیبا سازی محیط یک نرم افزار تو ورژن های جدید یه ایراد محسوب بشه. نکنه دوست دارید تا ابد ظاهر ویندوزتون مثل اکس پی باقی بمونه؟
همین تسکبار جدید به نظر من خیلی جالب و کاربردیه... در ضمن اگر داشتن مدیاپلیر یا اینترنت اکسپلورر ناراحتتون می کنه می تونید اونا رو از قسمت Windows Features پاک کنید. ولی همین مدیا پلیر ویندوز 7 من رو از نصب چندین برنامه راحت کرد. رو ویندوزهای قبلی Power DVD رو برای نصب پلاگین دی وی دی و دیدن دی وی دی، Real Player رو برای دیدن فایلهای ریل و Quicktime رو برای دیدن فایلهای MP4 نصب می کردم که الان خود ویندوز کدک هاشون رو به طور پیش فرض داره و با همین مدیا پلیر تقریبا هر فایلی که می خوام رو اجرا می کنم. نیازی به نصب Klite هم نیست چون همونطور که عرض کردم بسیاری از کدک ها رو خود ویندوز نصبه.
از نظر ارتباط با کاربر همین بخش Action Center چقدر راه حل هاش ملموسه... تو ویندوزهای قبلی من که موفق نشده بودم حتی یک درایور سخت افزارم رو از طریق ویندوز آپدیت کنم. می گفت کانکت بشم برات بگیرم؟ می گفتم آره... کانکت می کرد بعد می گفت پیدا نشد. اما تو همین سون درایور کارت صدامو که حتی تو خود سایت سازنده مادربوردم نبود، خود ویندوز کانکت کرد و برام پیدا کرد و نصب کرد و نتیجه داد. تمام راه حل هایی که می ده ملموسه. لینک های درست حسابی معرفی می کنه برای حل مشکل شما... به نظر من فوق العاده است.
از لحاظ امنیت و پایداری هسته ویندوز هم عرض کنم که من اون موقع ها که اکس پی داشتم نهایتا یک ماه ویندوز سالم می موند. بعدش به هر حال یه چیزیش می شد. همیشه مجبور بودم یه نورتون 360 آپ تو دیت داشته باشم. اگر هم ویروسی نمی شد، بعد یک ماه سرعت ویندوز کند می شد که منم حوصله نداشتم و ویندوز رو عوض می کردم. اما عید یه ویستا ریختم که تا 2 ماه پیش داشتمش و بعد از اون هم 7 ریختم که تا الان دارم استفاده می کنم و جالب اینجاست که سرعت کارکردن با ویندوز نسبت به روزی که تازه نصب شده بود هیچ تفاوتی نکرده. در ضمن من نه رو ویستا و نه روی 7 آنتی ویروس و فایروال نریختم و از فایروال خود ویندوز استفاده می کنم فقط و تا امروز علائمی از داشتن ویروس و ورم روی سیستمم مشاهده نکردم.
یک کلام اکس پی در برابر ویستا و مخصوصا سون مثل اسباب بازی می مونه...

ممنون که همشو خوندید! :46:
سلام من چند روزی نبودم هرکی هرچی دلش خواست به ما گفت دیگه...:41:که من بزرگواری میکنم و به هیچ کدومش جواب نمیدم:20:خدمت شما عرض شود که چرا سرعت این ویندوز تو اینترنت پایینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا درایو cکه ویندوز ایکس پی نصبه شناخته نمیشه؟؟؟؟؟؟یه حرفایی میزنید که انگار اینها که این ویندوز رو درست کردند از کره مریخ اومدند و اصلا کارشون اشتباه نیست بابا یه سایت از طریق این ویندوز باز نشد من آخرش اومدم ایکس پی.سیستم من تقربیا متوسطه .سیستم من قدیمی که نیست.شما جواب این سوال ها رو بدید...

Persian_Gun's
10-09-2009, 16:19
سلام من چند روزی نبودم هرکی هرچی دلش خواست به ما گفت دیگه...:41:که من بزرگواری میکنم و به هیچ کدومش جواب نمیدم:20:خدمت شما عرض شود که چرا سرعت این ویندوز تو اینترنت پایینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا درایو cکه ویندوز ایکس پی نصبه شناخته نمیشه؟؟؟؟؟؟یه حرفایی میزنید که انگار اینها که این ویندوز رو درست کردند از کره مریخ اومدند و اصلا کارشون اشتباه نیست بابا یه سایت از طریق این ویندوز باز نشد من آخرش اومدم ایکس پی.سیستم من تقربیا متوسطه .سیستم من قدیمی که نیست.شما جواب این سوال ها رو بدید...
اتفاقا" شما بزرگواری کن به همشون جواب بده!البته اگه جواب قانع کننده ای داری!
در مورده سرعت اینترنت،والا واسه ما اگه سرعتش بیشتر نیست نسبت به ایکس پی کمترم نیست!
در مورده بوت نشدن ایکس پی هم راه داره!
شما باید اول ایکس پی رو تو درایو c نصب کنید و بعد seven رو تو درایو d نصب کنید...(ماکه اینکارو کردیم جواب داد)

raso2525
04-12-2011, 20:59
سلام
یه سوال؟
چرا توسیستم من دو تاویندوزxpو7با هم نصب نمیشه در دوتا درایو جداگانه نصب میکنم بازم مشکلم حل نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:
RAM:2
VGA:256
پردازنده دوهسته ای

raso2525
04-12-2011, 21:00
ویندوز داس چرا نصب نمیشه؟
:2:

frobot
06-12-2011, 23:12
سلام

همیشه کاربرها در مقابل نرم افزار های جدید دو دسته اند. یک عده تا نسخه جدید اومد بلافاصله ارتقا می دهند و یک عده سعی می کنند تا حد امکان به نسخه قبلی وفادار بمونند.اما واقعیت اینه که تا نرم افزار جدید راه دستمون بشه و حال بده طول میکشه .چه اون زمان که ویندوز 3.11 هشت فلاپی دیسکه سینا مبتنی بر داس 6.2 و داس شل بود و با اومدن 95 خورد تو کاسه کوزه اش و چه الان که با اومدن 7 خورده تو کاسه کوزه xp و ویستا.
اما یه چیزی که من توی این همه مدت فهمیدم اینه که آخرش باید با موج جدید همراه شد. تا یک مدتی می شه مشتری را قانع کرد که آره این قبلی بهتره و شما با این کار کن و مشکلاتش کمتره و باگ نداره و این صحبتها. اما بالاخره باید یه روزی قدیمی رو کنار گذاشت و شروع به استفاده از نرم افزار جدید کرد. هر چه زودتر بهتر.

خوش باشید.