PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ ا X6 ا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13

roteal2007
04-10-2010, 12:47
سلام دوستان در صورت آپدیت با GPRS یا وایرلس دفترچه تلفن و نقشه ها GPS میپره؟

hamesterlibera
04-10-2010, 13:25
دوستاي عزيز، از كجا بايد بفهمم يه x6-00 هست يا x6 معمولي؟ و اينكه درسته كه 00 كيفيتش بالاتر از معمولي هست؟ ممنون ميشم راهنمائيم كنين انشاا... تا چند روزه آينده مي خرمش.:31:

aydin_eb7777
04-10-2010, 13:59
سلام دوستان در صورت آپدیت با GPRS یا وایرلس دفترچه تلفن و نقشه ها GPS میپره؟
آپدیت از طریق خود گوشی باعث از بین رفتن هیچ یک از اطلاعات نمیشه

glaxi_x
04-10-2010, 14:47
قیمت 32 گیگش الان چنده و اگر فرقی با ان97 نداره من ایکس 6 بخرم اگه لطف کنیدبگید که 16 گیگش حافظه میکرو میخره یا نه نمیشه ازتقا داد

roteal2007
04-10-2010, 15:11
آپدیت از طریق خود گوشی باعث از بین رفتن هیچ یک از اطلاعات نمیشه

بسیار ممنونم منم میخوام این گوشی رو بخرم من زیاد چیز میز رو گوشی نمیریزم فقط آهنگ و نقشه برای مپ.
به نظرتون 8 گیگ بخرم یا 16 گیگ؟ چه رنگ هایی داره 8 گیگ؟ هندزفریش فرق میکنه؟ جدیدا مشکل gps دارن؟
برای فهمیدن مشکل gps راهی هست همونجا تو مغازه بفهمیم؟
اگه 16 گیگ بخرم میرم زیر قرض.!
چون یه p1i دارم که قابش کنده شده میخوام اینو بدم اون رو بردارم.

شاهزاده خانوم
04-10-2010, 17:07
بچه ها راهنمایی کنید لطفا
این نرم افزار ها رو چجوری بریزم تو گوشی همش ارور میده میگه معتبر نیست

roteal2007
04-10-2010, 20:02

تا اونجایی که من میدونم شما تم رو دانلود میکنی با کابل میریزی تو گوشی و از توی فایل منیجر نصبش میکنی و از توی personalize_thems فکر کنم میتونی تم رو اعمال کنی.

hamesterlibera
04-10-2010, 23:10
قیمت 32 گیگش الان چنده و اگر فرقی با ان97 نداره من ایکس 6 بخرم اگه لطف کنیدبگید که 16 گیگش حافظه میکرو میخره یا نه نمیشه ازتقا داد

هيچ كدوم از مدل هاي ايكس شش (هشت، شانزده و سي و دو) رم خور نيست و حافظه ي ميكرو رو ساپورت نمي كنه.
متاسفانه هنوز ايكس شش رو نخريدم كه بتونم بگم شبيه ان 97 هست يا نه و بهتره اين سئوال رو دوستاني كه از هر دو گوشي استفاده كردن، جواب بدن.
اما تا جايي كه مطلب رو در سايت هاي مختلف پيگيري كردم، ايكس شش شباهت هاي زيادي به ان 97 داره به علاوه ي اينكه داراي تاچ خازني و ال سي دي ضد خش هست، كيفيت پخش موزيك بالاتري داره ( به هر حال از خانواده ي xpressmusic ها هست) و بر خلاف ان 97 فاقد صفحه كليد هست.
ايكس شش 32 گيگ وارد بازار ايران نشد و من خودم از مغازه هاي زيادي پرسيدم و تو خيلي از سايت ها هم بهش اشاره شده اما وقتي به يكي از سايت هايي فروش گوشي، زنگ زدم مي گفت كه 32 گيگ رو با قيمت 400 و خرده اي مي فروشن ( دقيقش يادم نيست) و من خيلي تعجب كردم كه چيزي كه وارد بازار ايران نشده رو چه جوري دارن! تازه خريد ازشون مطمئن نيست!

mehran_286
04-10-2010, 23:22
دوستاي عزيز، از كجا بايد بفهمم يه x6-00 هست يا x6 معمولي؟ و اينكه درسته كه 00 كيفيتش بالاتر از معمولي هست؟ ممنون ميشم راهنمائيم كنين انشاا... تا چند روزه آينده مي خرمش.:31:

عزیز اون 00 الکیه

توجه نکن

معمولا مدل RM گوشی رو اون تهش مینویسن

---------- Post added at 11:22 PM ---------- Previous post was at 11:20 PM ----------

باید نرم افزار ها رو اگرSISهستن ساین کنید

اگر جاوا هستند یه ران تایم بریز روش ردیف میشه

ولی تجربه 4 ساله شخصی من که یه برنامه نویسم میگه که هیچ وقت برنامه اضافی رو گوشی نریزید

hamesterlibera
04-10-2010, 23:38
mehran_286 عزيز. خيلي خيلي ممنون از راهنمائيت.:11:

mInI_ClockEr
05-10-2010, 02:26
آقایون 8 گیگیش چنده شاید پنجشنبه برم بگیرمش
این بهتره یا اینکه n97mini این تاچ خازنی داره ولی ان 97 نداره درضمن ارزونترین قیمت از هردوشون لطفاً

roteal2007
05-10-2010, 11:07
آقایون 8 گیگیش چنده شاید پنجشنبه برم بگیرمش
این بهتره یا اینکه n97mini این تاچ خازنی داره ولی ان 97 نداره درضمن ارزونترین قیمت از هردوشون لطفاً

برادر منم میخوام بگیرم اما در فروم همسایه تاکیید زیادی شده تا تثبیت قیمت ها منظورم دلاره تا هفته آینده دندون رو جیگر مبارک بذاریم!
الان 320 تومنه.....

ghafari88
05-10-2010, 11:48
من پنجشنبه هفته پيش 8 گيگ رو قيمت كردم 305 بود .... 16 گيگشم مي گفتن پيدا نميشه .. نيست .. اما فكر كنم حرف بي خود زده ...

hamesterlibera
05-10-2010, 12:26
درسته... اشتباه گفتن. 16 گيگش پيدا ميشه. من از مغازه هاي مختلف پرسيدم از 380 هزار تومن بود تا 390 كه البته به خاطر گرون شدن دلار، الان قيمتش رفته بالا و ميگن امكانش هست كه تا هفته ديگه بياد پائين.

mehran_286
05-10-2010, 13:26
دوستان تا دیشب روی هر گوشی 13 هزار تومان افزایش قیمت داشتیم و بعضی جاها بیشتر

تا دلار ارزون نشده نخرید

به نظر من 32 گیگا بایتش یعنی پول اضافه

من هنوز 500 مگابایتش رو نتونستم پر کنم وای به حال 32 گیگ

mInI_ClockEr
05-10-2010, 15:54
برادر منم میخوام بگیرم اما در فروم همسایه تاکیید زیادی شده تا تثبیت قیمت ها منظورم دلاره تا هفته آینده دندون رو جیگر مبارک بذاریم!
الان 320 تومنه.....
:18::18::18::18:
ها.............
320 تومن !!!!!

POROMA2008
07-10-2010, 14:25
این صحبت یک فروشنده در یکی از فروم های همسایه
من تعجب کردم گفتم دوستان کارشناس و صاحب نظر تایید یا رد کنند

:exclamati:exclamati:exclamati:exclamati:exclamati :exclamati:exclamati:exclamati:exclamati:exclamati :exclamati:exclamati

سلام. من .محسن هستم الان حدود 8 سال که فروشنده گوشی در تهران هستم می خواستم بگم (x6-00) واقعا بی نظیره و با توجه به قیمت و چند ویژگی فوق العاده که داره بهترین گوشی موجوده اولا من توضیح بدم که تفاوت انواع مدل این گوشی فقط حافظه نیست و کلا 4 مدل از این گوشی موجوده اولیش 32 گیگابایتی دومی 16 گیگابایتی معمولیه وسومی 16 گیگابایتی مدل 00 و چهارمی 8 گیگابایتی که هنوز نیومده مدل های اول و دوم و چهارم دقیقا مثل هم می باشند و تفاوتشان حافظه گوشیه و مدل 00 علاوه بر کیفیت بالای ساخت که در واقع سفارش اروپا می باشد و به مدل درایور نیز معروف است کلا حسابش از این پسرعموهاش جداست چون این مدل قابلیت نصب ویندوز موبایل 6.1 و 6.5 را دارا می باشد حالا این که چرا نمی شه روی اون سه مدل دیگه نصب کرد باید از نوکیا بپرسید چون ما که نتونستیم نصب کنیم.و در آخر اینو هم اضافه کنم که ما به عنوان فروشنده این مدلو به قیمت 380 خریداری کردیم و 400 الی 410 نیز می فروشیم با نصب ویندوز و مدل 16 گیگابایتی معمولی هم قیمتش 342 می باشد پس مراقب باشید گول نخورید هیچ ارزانی بی دلیل نیست و به نظر من مدل 00 شاه گوشی های حال حاضره.

amir200812
07-10-2010, 14:47

:exclamati:exclamati:exclamati:exclamati:exclamati :exclamati:exclamati:exclamati:exclamati:exclamati :exclamati:exclamati

سلام. من .محسن هستم الان حدود 8 سال که فروشنده گوشی در تهران هستم می خواستم بگم (x6-00) واقعا بی نظیره و با توجه به قیمت و چند ویژگی فوق العاده که داره بهترین گوشی موجوده اولا من توضیح بدم که تفاوت انواع مدل این گوشی فقط حافظه نیست و کلا 4 مدل از این گوشی موجوده اولیش 32 گیگابایتی دومی 16 گیگابایتی معمولیه وسومی 16 گیگابایتی مدل 00 و چهارمی 8 گیگابایتی که هنوز نیومده مدل های اول و دوم و چهارم دقیقا مثل هم می باشند و تفاوتشان حافظه گوشیه و مدل 00 علاوه بر کیفیت بالای ساخت که در واقع سفارش اروپا می باشد و به مدل درایور نیز معروف است کلا حسابش از این پسرعموهاش جداست چون این مدل قابلیت نصب ویندوز موبایل 6.1 و 6.5 را دارا می باشد حالا این که چرا نمی شه روی اون سه مدل دیگه نصب کرد باید از نوکیا بپرسید چون ما که نتونستیم نصب کنیم.و در آخر اینو هم اضافه کنم که ما به عنوان فروشنده این مدلو به قیمت 380 خریداری کردیم و 400 الی 410 نیز می فروشیم با نصب ویندوز و مدل 16 گیگابایتی معمولی هم قیمتش 342 می باشد پس مراقب باشید گول نخورید هیچ ارزانی بی دلیل نیست و به نظر من مدل 00 شاه گوشی های حال حاضره.
عزیز جوابتو که دادم، اینا همش چرنده! دروغه!...
کسی هم که اینو گقته یا بی سواده یا کلاه بردار!

amin n & i series
07-10-2010, 16:22
سلام
یه توضیح هم من بدم که x6-00 که میگن اسم مدل گوشی هست و اینکه 00 که پشت ایکس 6 گذاشته به معنی فنلاند یا مدل اروپایی نیست بلکه فقط اسمشه
مثل c6-00 که دوربینش 5 هست و صفحه کلید داره و... ولی مدل c6-01 دوربینش 8 هست و صفحه خازنی داره و....
یا c1-00 که فقط 2 سیمکارتس ولی c1-01 وc1-02 ممری و دوربین هم دارن
کلا سیستم نام گذاری نوکیا عوض شده
پس گول حرفهای الکی مغازه دارها رو هم نخورید

mg74
07-10-2010, 18:02

منم میگم اینا هم حرف هاییه که مردمو باهاش گول بزنند ...
شما توجه نکنید:11:

hamesterlibera
07-10-2010, 18:50

مطلبي رو كه از يه فروشنده نقل كردين، توي اين سايت نديده بودمش اما تو سايت جي اس ام دات آي آر، خونده بودم.
چه جالب! شايد يه نفر همه جا كپي پيستش كرده يا مثلا اون فروشنده هرجا كه مربوط به موبايل هست عضو شده و اينا رو نوشته. چيزي كه اصلا تو اين مطلب قابل قبول نيست نصب شدن ويندوز روي گوشي ايه كه خودش داراي سيستم عامل سيمبيان هست.
به نظر من هم شايعه هست و با نظر amin n & i series هم موافقم . اسم گذاري نوكيا هست كه عوض شده و نه مدل گوشي.
ناگفته نماند كه در سايت جي اس ام آرنا هم چنين مطلبي پيدا نكردم. اگه كسي اين مطلب رو تو يه سايت انگليسي زبان موثق، خونده اعلام كنه در غير اين صورت تمام اين حرفها فقط شايعه اس.

hamesterlibera
07-10-2010, 22:53
يه چيز ديگه دوستان!
از كساني كه آشنايي كامل با گوشي دارن و يا ازش استفاده كردن خواهش مي كنم به اين سئوال جواب بدن.
اونايي كه ميگن ايكس شش با مدل دوصفرش متفاوت هست، ادعا مي كنن كه جي پي اس ايكس شش معمولي، راهنماي صوتي رو ساپورت نمي كنه اما ايكس شش دو صفر راهنماي صوتي داره. اگه تو بررسي هاي تخصصي سايت جي اس ام هم نگاه كنين نداشتن راهنماي صوتي جي پي اس رو يكي از نقاط ضعف گوشي حساب كرده.
با اين حساب و بدون توجه به دوصفر بودن يا نبودن - چون به نظرم اين قضيه كاملا شايعه هست- بالاخره متوجه نشدم كه ايكس شش راهنماي مسير يابي صوتي داره يا نه؟ و اگه نداره با آپديت درست ميشه يا نه؟:question:

POROMA2008
07-10-2010, 23:16
با تشکر ار همه دوستان مخوصا انهایی که به در خواست من تاپیک مطاله کردند و پاسخ دادند

من بچه نیستم تازهم موبل دار نشدم و خودم میدونستم تالان کسی نتونسته سیستم عامل گوشی تغییر بده

اما چون به نکته اعتقاد دارم : هیچ غیر ممکن نیست ( اونم در مورد وسایل دیجیتالی :18:)

بعدم با این قضیه ناگهانی 00 ادم به شک میوفته به ادم حق بدین

POROMA2008
08-10-2010, 01:30
در قسمت Download Ovi Maps for your phone سایت نوکیا در قسمتی که باید مدل گوشی انتخاب کنیم از مدل X6 فقط دو نوع هست 32 گیگ 16 گیگ اما نوع سوم یعنی 8 گیگ خبری نیست
چرا ؟

mInI_ClockEr
08-10-2010, 03:30
آقایون امروز رفتم نوکیا مرکزی تو علاالدین یدونه X6 16G گرفتم به قیمت 385 تومن به رنگ مشکی البته گفت که فقط 8 گیگ رو آبی داره مجبور شدم برای اینکه مشکی بشه 16 گیگ بگیرم دروغ گفته یا نه البته از یه مغازه اونطرف تر هم پرسیدم که همین جواب رو گرفتم بعد رفتم گرفتم سرم که کلاه نرفته ؟ اصلا ارزش داره یا اگه HTC WILDFIRE با همین قیمت میگرفتم می ارزید ؟؟ در ضمن هرکی برنامه پخش July Player رو داره لطف کنه یه سایت معرفی کنه که ..یلتر نباشه ما هم دانلود کنیم بدون نیاز به ساین
دستون درد نکنه

bbp
08-10-2010, 08:58
سلام دوستان عزيز

راستش من ميخواستم يدونه 16Gb نوكيا x6 با همين كد 00 كه ميگن سفارش اروپا هست رو بگيرم...

ميخواستم ازتون خواهش كنم اگر آدرس فروشگاه معتبري رو داريد كه جنس قلابي نداشته باشه و واقعا 16gb با كد 00 داره رو معرفي كنيد كه من برم بگيرم...

ممنونم از شما دوستان

همراه اول
08-10-2010, 10:42
1.تویه یکیصفحات خوندم که قطب نما داره، میشه بگین کجاشه!؟
2.نحوه سیو کردن بلوتوث ها چجوریه، آخه یکی جواب داده بود اجرا میکنی و بعد میایی بیرون ازت میپرسه کجا بریزم، ولی انگار ایشون x6 نداشته و n73 و .. داشته چون اصلا همچین چیزی نمیپرسه و تویه آپشن پیزی به اسم کپی و موو نداره و فقط myfolder هست که اون هم برایه مسیجه، البته قبول دارم تویه recive file میره ولی اگه از تویه inbox پاک بشه کلا پاک شده.!!!
3.وقتی بازیهایه نصب شده رو از تو organize تویه پوشه game میریزم و بعد به pc وصل میکنم به عنوان masstrong دوباره مثل اولش میشه و مشاد تویه apllication instal

hamesterlibera
08-10-2010, 10:58
سلام دوستان عزيز

راستش من ميخواستم يدونه 16Gb نوكيا x6 با همين كد 00 كه ميگن سفارش اروپا هست رو بگيرم...

ميخواستم ازتون خواهش كنم اگر آدرس فروشگاه معتبري رو داريد كه جنس قلابي نداشته باشه و واقعا 16gb با كد 00 داره رو معرفي كنيد كه من برم بگيرم...

ممنونم از شما دوستان

دوست عزيز
يه راه رو مي تونم بهتون پيشنهاد كنم: تو سايت نوكياي فارسي persian.nokia دات كام، بالاي صفحه يه سر برگ به عنوان ”جستجوي فروشگاه ها” هست، از اونجا شهر محل سكونتت رو انتخاب كن تا فروشنده هاي معتبري رو كه در اون شهر هستن، بهت نشون بده.
اگر هم نشون نداد به دفتر خدمات نوكيا زنگ بزن و از اونا بخواه كه چندتا فروشگاه معتبر تو شهر خودت رو بهت معرفي كنن: 23013

hamesterlibera
08-10-2010, 11:09
با تشکر ار همه دوستان مخوصا انهایی که به در خواست من تاپیک مطاله کردند و پاسخ دادند

من بچه نیستم تازهم موبل دار نشدم و خودم میدونستم تالان کسی نتونسته سیستم عامل گوشی تغییر بده

اما چون به نکته اعتقاد دارم : هیچ غیر ممکن نیست ( اونم در مورد وسایل دیجیتالی :18:)

بعدم با این قضیه ناگهانی 00 ادم به شک میوفته به ادم حق بدین

حق با شماست.
من هم به شك افتاده بودم و به قول خودتون تو دنياي ديجيتال هيچ چيز غير ممكن نيست.

mehran_286
08-10-2010, 13:19
nدوستان اون 00 و 000000000000 که باشه اگر موچکترین تغییری باشه تو gsmarena میزنه

به حرف فروشنده ها اعتماد نکنید

Torch Bearer
08-10-2010, 20:47
برای تایپ فارسی از کجا باید دانلود کنم؟

ghafari88
09-10-2010, 09:24
يه چيز ديگه دوستان!
از كساني كه آشنايي كامل با گوشي دارن و يا ازش استفاده كردن خواهش مي كنم به اين سئوال جواب بدن.
اونايي كه ميگن ايكس شش با مدل دوصفرش متفاوت هست، ادعا مي كنن كه جي پي اس ايكس شش معمولي، راهنماي صوتي رو ساپورت نمي كنه اما ايكس شش دو صفر راهنماي صوتي داره. اگه تو بررسي هاي تخصصي سايت جي اس ام هم نگاه كنين نداشتن راهنماي صوتي جي پي اس رو يكي از نقاط ضعف گوشي حساب كرده.
با اين حساب و بدون توجه به دوصفر بودن يا نبودن - چون به نظرم اين قضيه كاملا شايعه هست- بالاخره متوجه نشدم كه ايكس شش راهنماي مسير يابي صوتي داره يا نه؟ و اگه نداره با آپديت درست ميشه يا نه؟:question:

والا من گوشيم X6-00 هست و راهنماي صوتي رو هم ساپورت مي كنه و اصلا از اول روي گوشي بود ... فارسي هم بود... يه خانومه با صداي نخراشيده البته!! مدل بدون 00 رو نمي دونم.

amir200812
09-10-2010, 09:49
nدوستان اون 00 و 000000000000 که باشه اگر موچکترین تغییری باشه تو gsmarena میزنه

به حرف فروشنده ها اعتماد نکنید
فکر کنم اون کد ها مربوط به بازار هدف باشه! مثلا اروپا X6-00 ،امریکا X6-01 ،اسیا X6-02 و...

---------- Post added at 09:49 AM ---------- Previous post was at 09:48 AM ----------

برای تایپ فارسی از کجا باید دانلود کنم؟
متوجه نشدم، چیرو میخوای دانلود کنی؟

hamesterlibera
09-10-2010, 16:11
دوستاي گلي كه از اين گوشي استفاده كردن لطفا جواب بدن:

به نظرتون عمر مفيد اين گوشي چندساله و مي تونه تا دو-سه سال خوب جواب بده و آدم رو راضي نگه داره؟

amir200812
09-10-2010, 16:37
دوستاي گلي كه از اين گوشي استفاده كردن لطفا جواب بدن:

به نظرتون عمر مفيد اين گوشي چندساله و مي تونه تا دو-سه سال خوب جواب بده و آدم رو راضي نگه داره؟
نظر شخصی خودم:
نه!!!

یعنی هیچ کدوم از S60v5 های نوکیا این توانایی رو ندارند!

hamesterlibera
09-10-2010, 17:07
دوستاي عزيز يه سئوال ديگه:
بين معايبي كه از ايكس شش گفتن، به نظر من و با توجه به انتظاراتي كه از يه گوشي دارم، ساپورت نكردن كارت حافظه جدي تر هست.
حالا اگه اين گوشي ويروسي بشه، راه حلش چيه؟ بايد چي كار كرد؟

amir200812
09-10-2010, 18:54
دوستاي عزيز يه سئوال ديگه:
بين معايبي كه از ايكس شش گفتن، به نظر من و با توجه به انتظاراتي كه از يه گوشي دارم، ساپورت نكردن كارت حافظه جدي تر هست.
حالا اگه اين گوشي ويروسي بشه، راه حلش چيه؟ بايد چي كار كرد؟

عزیز گوشی های نوکیا رو میتونی مثل فلش مموری به کامپیوتر وصل کنی، حتی اگه خاموش باشه!(N95,N97,5800 رو تست کردم)

hamesterlibera
09-10-2010, 19:08
آقایون امروز رفتم نوکیا مرکزی تو علاالدین یدونه X6 16G گرفتم به قیمت 385 تومن به رنگ مشکی البته گفت که فقط 8 گیگ رو آبی داره مجبور شدم برای اینکه مشکی بشه 16 گیگ بگیرم دروغ گفته یا نه البته از یه مغازه اونطرف تر هم پرسیدم که همین جواب رو گرفتم بعد رفتم گرفتم سرم که کلاه نرفته ؟ اصلا ارزش داره یا اگه HTC WILDFIRE با همین قیمت میگرفتم می ارزید ؟؟ در ضمن هرکی برنامه پخش July Player رو داره لطف کنه یه سایت معرفی کنه که ..یلتر نباشه ما هم دانلود کنیم بدون نیاز به ساین
دستون درد نکنه

مباركه دوست عزيز.:11:

البته مي گن تو اين هفته ارزون تر ميشه حالا دقيق نميدونم چه قدر و يا مطمئن نيستم ولي شايد يه كم ديگه هم صبر مي كرديم كمتر خرج مي كردين. به هر حال مبارك باشه.

POROMA2008
09-10-2010, 22:48
یک سوال دارم از دوستانی که X6 دارم امروز رفتم بزرگمهر اصفهان X6 8G قیمت کنم گفتم محتویات کارتنش چیه

فروسنده گفت 8 گیگ جعبه کوچیک داریم : گوشی +باتری +شاررزز+ کابل USB+سی دی این هندفری اشغالی معمولی

---------- Post added at 10:48 PM ---------- Previous post was at 10:45 PM ----------

مباركه دوست عزيز.:11:

البته مي گن تو اين هفته ارزون تر ميشه حالا دقيق نميدونم چه قدر و يا مطمئن نيستم ولي شايد يه كم ديگه هم صبر مي كرديم كمتر خرج مي كردين. به هر حال مبارك باشه.

من رفتم X6 قیمت کنم امروز شنبه 17/7 گفت 8گیگ 335 پنج شنبه بود330

roteal2007
10-10-2010, 10:05
یک سوال دارم از دوستانی که X6 دارم امروز رفتم بزرگمهر اصفهان X6 8G قیمت کنم گفتم محتویات کارتنش چیه

فروسنده گفت 8 گیگ جعبه کوچیک داریم : گوشی +باتری +شاررزز+ کابل USB+سی دی این هندفری اشغالی معمولی

---------- Post added at 10:48 PM ---------- Previous post was at 10:45 PM ----------

من رفتم X6 قیمت کنم امروز شنبه 17/7 گفت 8گیگ 335 پنج شنبه بود330

عجباااچقدر گرون یعتی تفاوتش با 16 گیگ 10 تومنه!!!!

DariushGreat
10-10-2010, 11:32
فکر کنم اون کد ها مربوط به بازار هدف باشه! مثلا اروپا X6-00 ،امریکا X6-01 ،اسیا X6-02 و...

فکر کنم خاورمیانه 00 و 01 باشه. چون آخه 90% مدل 00 گارانتی دار، دارای فارسی و امکانات ایران هستن. 01 هم که مسلمه برای خاورمیانه هست. برای N82 هم اینجوری بود. N82-1 هم خاورمیانه بود

عجباااچقدر گرون یعتی تفاوتش با 16 گیگ 10 تومنه!!!!

چون مدل 8 گیگ دارای سخت افزار بهتری هست. بلوتوث 2.1 و...

شاد باشین :10:

hamesterlibera
10-10-2010, 12:24
سلام دوستان
همين امروز رفتم و قيمت گرفتم. 16 گيگ با گارانتي، 370 هزار تومن.
از اونجايي كه رنگ مشكي پرفروش تر بوده، بيشتر مشكيش رو دارن ولي ميگن اگه رنگ ديگه بخواهيم، مي تونيم سفارش تا بيارن. البته هنوز مطمئن نيستم ارغواني و مشكيش تو ايران باشه.
راستي يه ايكس شش 16 گيگ ديدم، قرمز روي مشكي (يعني يه خط باريك، بالا و پائين قرمزه و پشتش مشكي)، فروشنده گفت مجار هست!
پرسيدم مگه تمام اين گوشيا تحت ليسانس نوكيا تو چين مونتاژ نميشن؟
گفت سري xpressmusic رو هنوز توي مجار ميزنن و اين سري ما اورديم مجار بود.
از يه فروشنده ي ديگه پرسيدم گفت خودش مجار نداره ولي اينكه xpress music ها رو مجار ميزنه، درسته ولي معمولا گوشي هاي مجار ايران نميان.
حالا از دوستان اگه كسي اطلاع دقيقي داره، ممنون ميشم در اختيارمون بذاره.:11:

magi1991
10-10-2010, 14:53
فکر کنم خاورمیانه 00 و 01 باشه. چون آخه 90% مدل 00 گارانتی دار، دارای فارسی و امکانات ایران هستن. 01 هم که مسلمه برای خاورمیانه هست. برای N82 هم اینجوری بود. N82-1 هم خاورمیانه بود

نه داداش انتور نیست..
نوکیا برای هر منطقه 1 کد زده که پشت گوشی نوشته شده:
Products code :
که مثلا کد 0550803 ان ن=95 8 گیگ ایران رو ساپرت منکنه..

چون مدل 8 گیگ دارای سخت افزار بهتری هست. بلوتوث 2.1 و...

مطمنی!؟ مگه میشه چنین چیزی!؟

DariushGreat
10-10-2010, 20:17
مطمنی!؟ مگه میشه چنین چیزی!؟

نقل قولت منو کشته!!! :31:

بحث پروداکت کد از وارینت کد جداست. این ها رو می شه گفت وارینت کد هستن. پروداکت کد در حقیقت به شکل دقیق تر مشخص می کنه گوشی برا کجا هست

magi1991
10-10-2010, 21:39
نقل قولت منو کشته!!! :31:

بحث پروداکت کد از وارینت کد جداست. این ها رو می شه گفت وارینت کد هستن. پروداکت کد در حقیقت به شکل دقیق تر مشخص می کنه گوشی برا کجا هست

چی کنیم ذیگه..
تازه کاریم.. :دی
راسش آره قهمیدم دارم اشتباه میکنم..
شما درست میگی..
یادم اومد N95 8GB - 3 فقط ماله آمربکا بود و..
ولی دقیق تر همون product code داداش..
اینو قبول کن.. :دی

miladt6838
11-10-2010, 00:03
سلام
گوشیم یه مشکلی داره اگه ماله شماهم داره بگین خیالم راحت شه
وقتی صدارو تا اخر میبرم خش خش میکنه باندش

magi1991
11-10-2010, 11:57
سلام

نچ! :دی
ماله من که اصلا اینطور نیست..
با یه آهنگ با کیفیت امتحان کن..

همراه اول
11-10-2010, 13:18
رنگ گوشیم ارغوانیه و الان یکم (ولی تابلوه:41:) جوهری شده(جوهره خودکار)، چجوری پاکش کنم!!؟:37: با چی پاک کنم تا هنوز نرفته بخوردش پاک بشه و جاش سفید یا کمرنگ نشه

POROMA2008
11-10-2010, 13:44
اخرین قیمیت X6 چنده

hamed malekpour
11-10-2010, 15:25
یه سوال آیا الان زمان مناسب جهت خریدن گوشی است یا نه صبر کنم الان قیمت x6تو شهرستان ما 320هزار تومانه؟

hamesterlibera
11-10-2010, 23:26
رنگ گوشیم ارغوانیه و الان یکم (ولی تابلوه:41:) جوهری شده(جوهره خودکار)، چجوری پاکش کنم!!؟:37: با چی پاک کنم تا هنوز نرفته بخوردش پاک بشه و جاش سفید یا کمرنگ نشه
سلام
متاسفانه نميدونم چه جوري ميشه پاكش كرد. :41: ولي اميدوارم زودتر مشكلتون حل بشه.:11:
يه سئوال داشتم:
گوشيتون رو از كجا گرفتين كه ارغواني هست؟

Help118
12-10-2010, 23:30
سلام اسپانسر همراه اول:31:
اصلا از استون استفاده نکن. نم نمک و نموره نموره و آسه آسه و گاماس گاماس از الکل سفید استفاده کن!:27:

SANR
12-10-2010, 23:41
سلام دوستان:
امشب رفتم محافظ ال سی دی گرفتم،ولی یه وقت خوب کار می کنه،یه وقت هم اونقدر باید فشار بدی تا کار کنه،یه وقت هم اصلآ کار نمـــــی کنه!

mInI_ClockEr
13-10-2010, 07:26
آقایون میخوام فرق این 2 تا عکس رو بهم بگید البته باید بگم که تا الان متوجه نشدم و وقتی پک گوشیم رو به عکس پشتش نگاه کردم دیدم که یه فرقی میکنه با تمام x6 های بازار و مهمچنین خودم نظرتون در مورد این چیه مشکل از خود نوکیا است یا بازاریا و یا ... یا اصلاً مشکلی نیست
عکس 1

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و اینم عکس 2
البته عکس 2 مربوط به ما و من هست عکس گوشیم هست ولی یه خورده مشکوک در قسمت دوربین اونایی که این گوشی رو دارن با عکس پشت کارتن مقایسه بکنند
آره باید اینقدر کامل میگفتم اصلاً حالم خوب نیست احساس رفتن تو پاچه بهم دست داده اندازه لنز با عکس مطابق نیست
3.7
5.2
فکر کنم رفته تو پاچم

hamesterlibera
13-10-2010, 13:13
آقایون میخوام فرق این 2 تا عکس رو بهم بگید البته باید بگم که تا الان متوجه نشدم و وقتی پک گوشیم رو به عکس پشتش نگاه کردم دیدم که یه فرقی میکنه با تمام x6 های بازار و مهمچنین خودم نظرتون در مورد این چیه مشکل از خود نوکیا است یا بازاریا و یا ... یا اصلاً مشکلی نیست
عکس 1

و اینم عکس 2
البته عکس 2 مربوط به ما و من هست عکس گوشیم هست ولی یه خورده مشکوک در قسمت دوربین اونایی که این گوشی رو دارن با عکس پشت کارتن مقایسه بکنند
آره باید اینقدر کامل میگفتم اصلاً حالم خوب نیست احساس رفتن تو پاچه بهم دست داده اندازه لنز با عکس مطابق نیست
3.7
5.2
فکر کنم رفته تو پاچم

يادمه گفته بودين از علاءالدين گرفتين.
به فروشنده نشون دادين؟
به نظرم زودتر اقدام كنين و بهش نشون بدين.

---------- Post added at 01:13 PM ---------- Previous post was at 01:09 PM ----------

یه سوال آیا الان زمان مناسب جهت خریدن گوشی است یا نه صبر کنم الان قیمت x6تو شهرستان ما 320هزار تومانه؟
منم اين سئوال رو از خيلي ها پرسيدم.
ولي نميشه نظر قطعي داد.
تو هفته اي كه گذشت قيمت ها خيلي بالا رفته بود اما الان يه مقدار پائين اومده. آخرين باري كه از مغازه دار پرسيدم گفت احتمالا ديگه رو همين قيمت ثابت ميمونه و بيشتر نشه، پائين تر نمياد.
البته بازم ميگم نميشه با قطعيت گفت و احتمال هرچيزي هست.

ghafari88
13-10-2010, 13:17
عکس 1

و اینم عکس 2
3.7
5.2
فکر کنم رفته تو پاچم

من الان نفهميدم .. يعني گوشي شما مثل عكس 2 هست؟ ... گوشي منم گارانتي اصلي و همين جوريه ...

mInI_ClockEr
14-10-2010, 00:31
آره عزیز برای من هم گارانتی اصلی و همین جوری

همراه اول
14-10-2010, 09:41
سلام
متاسفانه نميدونم چه جوري ميشه پاكش كرد. :41: ولي اميدوارم زودتر مشكلتون حل بشه.:11:
يه سئوال داشتم:
گوشيتون رو از كجا گرفتين كه ارغواني هست؟

تمامیه گوشی هایه 8گیگ چینی با گارانتی خود نوکیا ارغوانی و 16 گیگ مشکی و این سیاست خودشونه تا تفاوتی بین 16 و 8 باشه ،من خودم رنگ مشکیو میخواستم و چون 50-60 تومن گرونتر بود نگرفتم

sepehrsaffari
14-10-2010, 13:35
سلام دوستان
من میخوام یه x6 8g( رنگ مشکی) بخرم موقع خرید باید به چه نکاتی توجه کنم که سرم کلاه نذارن؟؟
باید ساخت کجا باشه؟؟

POROMA2008
14-10-2010, 15:38
یکی از فروشنده امروز به من گفت به احتمال 98 درصد در هفته اینده بازهم شاهد کاهش قیمت هستیم

hamesterlibera
14-10-2010, 15:46
تمامیه گوشی هایه 8گیگ چینی با گارانتی خود نوکیا ارغوانی و 16 گیگ مشکی و این سیاست خودشونه تا تفاوتی بین 16 و 8 باشه ،من خودم رنگ مشکیو میخواستم و چون 50-60 تومن گرونتر بود نگرفتم
ممنون از پاسختون دوست عزيز:11:
پس قضييه از اين قراره... راستش رنگ ارغواني روي سفيد ( يا مشكي ) و يا قرمز روي سفيد ( يا مشكي ) 16 گيگ رو مي خواستم. تا امروز هم صبر كردم و يكي از آشناها بهم خبر داد كه توي تهران طلايي روي سفيدش رو پيدا كرده كه بدون گارانتي هست.
پس براي اينكه 16 گيگ بگيرم چاره اي جز مشكي خريدن ندارم.:44:

hamesterlibera
14-10-2010, 20:19
عکس 1

و اینم عکس 2
3.7
5.2
فکر کنم رفته تو پاچم
من امروز گوشيم رو خريدم بالاخره بعد از مدت ها.
دوست عزيز فكر مي كنم نبايد نگران باشين من هم با گارانتي گرفتم و زير لنز همين اعدا هستن كه در عكس دوم هستن.
با گوشي پدرم كه ان 97 هست مقايسه كردم و زير لنز اون هم دقيقا همين اعداد بود. پس فكر مي كنم جايي براي نگراني نيست هرچند عكس هايي كه تو اينترنت هست شبيه عكس اوله اما تو كيفيت عكس و فيلم گوشي عكس دوم هم مشكلي نيست.
شاد باشين.:11:

amir200812
14-10-2010, 20:25
من امروز گوشيم رو خريدم بالاخره بعد از مدت ها.
دوست عزيز فكر مي كنم نبايد نگران باشين من هم با گارانتي گرفتم و زير لنز همين اعدا هستن كه در عكس دوم هستن.
با گوشي پدرم كه ان 97 هست مقايسه كردم و زير لنز اون هم دقيقا همين اعداد بود. پس فكر مي كنم جايي براي نگراني نيست هرچند عكس هايي كه تو اينترنت هست شبيه عكس اوله اما تو كيفيت عكس و فيلم گوشي عكس دوم هم مشكلي نيست.
شاد باشين.:11:
اگه با N97 یکی باشه، یا 97 ایراد داره یا x6!
فاصله کانونی n97 برابر با 5.4 هست ولی X6 برابر با 5.2

hamesterlibera
14-10-2010, 20:29
راستي دوستان من امروز گوشيم رو گرفتم با گارانتي، 375 هزار تومن شد. البته 16 گيگ هست.

به تمام دوستاني كه بين ويواز و ايكس شش موندن توصيه مي كنم كه تا زماني كه ايكس شش رو دستشون نگرفتن و باهاش كار نكردن، تصميمشون رو نگيرن. اول اينكه گوشي يه چيز سليقه اي هست و بستگي به توقعات فرد از يه گوشي داره.
براي خود من كيفيت صدا، ساپورت برنامه ها و زيبايي مطرح بود. پدرم بهم مي گفت ويواز بگيرم چون ظاهر قشنگي داره و دخترونه اس و ايكس شش رو جالب نميديد اما امروز كه گرفتم و خودش باهاش كار كرد كاملا نظرش عوض شد. ايكس شش يه گوشي شيك و زيباست. طراحي ايكس شش بسيار منحصر به فرد هست و محيط گوشي هم بسيار زيباست و منوها با افكت هاي زيبايي باز و بسته ميشن و ضمن اينكه زيبايي هاي ويواز رو هم قبول دارم اما به نظر من (نظر شخصيم) ايكس شش هم در زيبايي چيزي از ويواز كم نداره.

---------- Post added at 08:29 PM ---------- Previous post was at 08:28 PM ----------

اگه با N97 یکی باشه، یا 97 ایراد داره یا x6!
فاصله کانونی n97 برابر با 5.4 هست ولی X6 برابر با 5.2
درسته ان 97 ، 5.4 بود و ايكس 6 ، 5.2 . به هم نزديك بودن و اشتباه نوشتم.

ممنون كه تصحيح كردين.

GUNSHIP
14-10-2010, 20:30
عکس 1

و اینم عکس 2
3.7
5.2
فکر کنم رفته تو پاچم
دوست عزیز عکس دوم درسته؛عکس اول مال نمونه نهایی گوشی نیست!:20:

magi1991
14-10-2010, 21:17

ممنون كه تصحيح كردين.[/QUOTE]

n95 8gb 5.6 هست!
یعنی بهتره؟!؟!

sepehrsaffari
14-10-2010, 21:30
سلام دوستان
من میخوام یه x6 8g( رنگ مشکی) بخرم موقع خرید باید به چه نکاتی توجه کنم که سرم کلاه نذارن؟؟
باید ساخت کجا باشه؟؟
بعد اینکه بازیها روش قشنگ اجرا میشن؟

Behsood
14-10-2010, 21:35
سلام دوستان
باید ساخت کجا باشه؟؟
بعد اینکه بازیها روش قشنگ اجرا میشن؟

نکات مهم موقع خرید توی این تاپیک :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بازی ها منظورت کدوم بازی هاست؟
سنگین نباشه آره مشکل نداره.

amir200812
14-10-2010, 21:37

ممنون كه تصحيح كردين.

n95 8gb 5.6 هست!
یعنی بهتره؟!؟![/QUOTE]

دوربین N95 خیلی بهتر از x6 هست! و بهتر از 97!
من 95 داشتم، و بعدش 97 خریدم، در عکس های نزدیک خیلی واضح 95 بهتر عمل میکرد! با این حساب که 0.2 میلیمتر این همه تاثیر داره، باید X6 در رده پایین تری قرار بگیره!

hellbrain666
14-10-2010, 22:09
عکس 1

و اینم عکس 2
3.7
5.2
فکر کنم رفته تو پاچم

سلام در این مورد قبلا بحث شده
نگران نباشید تمامی گوشی های تولید شده مانند عکس دوم هستند
عکس اول هم فتوشاپی و قبل از تولید این گوشی منتشر شده

راستي دوستان من امروز گوشيم رو گرفتم با گارانتي، 375 هزار تومن شد. البته 16 گيگ هست.

به تمام دوستاني كه بين ويواز و ايكس شش موندن توصيه مي كنم كه تا زماني كه ايكس شش رو دستشون نگرفتن و باهاش كار نكردن، تصميمشون رو نگيرن. اول اينكه گوشي يه چيز سليقه اي هست و بستگي به توقعات فرد از يه گوشي داره.
براي خود من كيفيت صدا، ساپورت برنامه ها و زيبايي مطرح بود. پدرم بهم مي گفت ويواز بگيرم چون ظاهر قشنگي داره و دخترونه اس و ايكس شش رو جالب نميديد اما امروز كه گرفتم و خودش باهاش كار كرد كاملا نظرش عوض شد. ايكس شش يه گوشي شيك و زيباست. طراحي ايكس شش بسيار منحصر به فرد هست و محيط گوشي هم بسيار زيباست و منوها با افكت هاي زيبايي باز و بسته ميشن و ضمن اينكه زيبايي هاي ويواز رو هم قبول دارم اما به نظر من (نظر شخصيم) ايكس شش هم در زيبايي چيزي از ويواز كم نداره.

---------- Post added at 08:29 PM ---------- Previous post was at 08:28 PM ----------

ممنون كه تصحيح كردين.
مبارک باشه

hamesterlibera
14-10-2010, 22:11
من 95 داشتم، و بعدش 97 خریدم، در عکس های نزدیک خیلی واضح 95 بهتر عمل میکرد! با این حساب که 0.2 میلیمتر این همه تاثیر داره، باید X6 در رده پایین تری قرار بگیره![/QUOTE]
موافقم.
كلا سري N نوكيا دوربين هاي بهتر و حرفه اي تري دارن.
با اين حال دوربين ايكس شش در حد خوب و قابل قبولي هست.

ghafari88
14-10-2010, 23:10
من 95 داشتم، و بعدش 97 خریدم، در عکس های نزدیک خیلی واضح 95 بهتر عمل میکرد! با این حساب که 0.2 میلیمتر این همه تاثیر داره، باید X6 در رده پایین تری قرار بگیره!
موافقم.
كلا سري N نوكيا دوربين هاي بهتر و حرفه اي تري دارن.
با اين حال دوربين ايكس شش در حد خوب و قابل قبولي هست.[/QUOTE]

منم موافقم كه ايكس شش دوربينش در حد دوربين موبايل قابل قبوله .. اما خوب بهرحال دوربين موبايله ديگه! :20:

amir200812
14-10-2010, 23:14
منم موافقم كه ايكس شش دوربينش در حد دوربين موبايل قابل قبوله .. اما خوب بهرحال دوربين موبايله ديگه! :20:
موضوع قابل قبول بودن یا نبودن نیست، بهتر و بهترین هست! لنز x6 ضعیف تر هست!
در قابل قبول بودن بحثی نیست، در مقایسه تک به تک کمی ضعیفتر هست، موضوع همینه!

mInI_ClockEr
15-10-2010, 00:36
یکی از فروشنده امروز به من گفت به احتمال 98 درصد در هفته اینده بازهم شاهد کاهش قیمت هستیم
مگه الان قیمت 8 و 16 چند هست که بازم بیاد پایین

erfagh
15-10-2010, 02:14
سلام به همه دوستان
من همون اوایلی که گوشی x6 به بازار اومد اون رو تهیه کردم و مدل 16گیگ.
اون زمان یک چیزهایی درباره مشکلات حافظه گوشی خونده بودم که خود به خود مموریش فورمت میشه یا از کار میوفته.
حالا دیروز همین اتفاق برای من افتاده!! مموری گوشی یکدفعه و خود به خود از کار افتاد! همون کارت حافظه در واقع، نه حافظه خود گوشی
وقتی داخل فایل منیجر هم میرم مینویسه memory in use و وقتی میخوام از طریق برنامه دسترسی پیدا کنم ارور memory unavailable میده!
به کامپیتور هم که وصل میکنم میگه باید حافظه فورمت بشه و وقتی میخوام فورمتش کنم میگه هیچ حافظه ای یافت نشد!
نمیدونم چیکار کنم، یعنی هیچ راهی نداره جز گارانتی بردن؟

POROMA2008
15-10-2010, 02:31
مگه الان قیمت 8 و 16 چند هست که بازم بیاد پایین

X6 با گارنتی اصلی بوده 300
بعد دلار + درهم رفته با لا تا 340 هم رفته
زمانی من می خواستم بخرم شده 335

الان شده 322تا 325

زمانی مریسه که X6 با گارانتی میشه 200 اما از 300 به بالا به خاطر وضعیت ارز پول زور

MAH-AL
15-10-2010, 23:09
سلام

اين گوشي روحدود 1 ماه پيش خريدم با گارانتي اصلي ولي به يه مشكلي برخوردم اونم اينه كه هر روز بايد شارژ بشه يعني اگه باهاش آهنگ گوش بدم (شايد حدود 1 ساعت در روز) بيشتر از 12 ساعت شارژش دوام نداره ميخواستم بدونم براي ديگران هم همينطوره؟

در ضمن من معمولا" آخر شب ميذارم شارژ تا صبح كه از شارژ درش ميارم ميخواستم بدونم شارژ زيادتر از حد ضرري براي باطري نداره؟

sepehrsaffari
15-10-2010, 23:32
سلام دوستان
کسایی که x6 دارند میتونند چند نمونه عکس و فیلم با گوشیشون بگیرن و تو سایت آپلود کنند. ببینیم کیفیتشون چه جوری هست؟؟؟

hamesterlibera
16-10-2010, 13:07
سلام دوستان
کسایی که x6 دارند میتونند چند نمونه عکس و فیلم با گوشیشون بگیرن و تو سایت آپلود کنند. ببینیم کیفیتشون چه جوری هست؟؟؟

سلام
اتفاقا ديروز رفته بودم گردش جاي همه دوستان خالي.
فيلم هم گرفتم كه در اسرع وقت آپلودش مي كنم.
اينم لينك عكسها. البته اين رو هم در نظر بگيرين كه هوا آفتابي بود و نور به مقدار كافي بود.
( كادر بندي عكس سوم خرابه بذارين به پاي ناشي بودن عكاس! :31:)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sepehrsaffari
16-10-2010, 13:26
خیلی ممنون دوست من. اگه ممکنه چند تا عکس تو شب هم بگیر بذار

amir200812
16-10-2010, 13:40
سلام
اتفاقا ديروز رفته بودم گردش جاي همه دوستان خالي.
فيلم هم گرفتم كه در اسرع وقت آپلودش مي كنم.
اينم لينك عكسها. البته اين رو هم در نظر بگيرين كه هوا آفتابي بود و نور به مقدار كافي بود.
( كادر بندي عكس سوم خرابه بذارين به پاي ناشي بودن عكاس! :31:)

عزیز دلم شما که با این عکس ها ابروی دوربین 5MP با لنز کارلزایس رو بردی! :دی
این عکسارو با N97 گرفتم که دوربینش تا 90% مشابه هست! X6 هم توی همین مایه ها باید باشه
1

POROMA2008
16-10-2010, 14:30
عزیز دلم شما که با این عکس ها ابروی دوربین 5MP با لنز کارلزایس رو بردی! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موافقم:41:

hamesterlibera
16-10-2010, 16:59
عزیز دلم شما که با این عکس ها ابروی دوربین 5MP با لنز کارلزایس رو بردی! :دی
این عکسارو با N97 گرفتم که دوربینش تا 90% مشابه هست! X6 هم توی همین مایه ها باید باشه
1

موافقم:41:

حالا شما عكاسيتون حرفه ايه. من عكساي معمولي گرفتم. تنظيمات هم دست نزدم و تنظيمات پيش فرض هست. چون فكر كردم اون چيزي كه اكثريت از يه دوربين موبايل مي خوان همين چيزاست و نخواستم زيبايي عكس يا سوژه رو اصل موضوع اثر بذاره و از عكساي معمولي استفاده كردم.شما به پرفشنالي خودتون ببخشين:41:
:13:

miladt6838
16-10-2010, 21:20
سلام بچه ها
من از مخاطبینم قبلا backup گرفته بودم ولی رو اون دوباره اشتباهی گرفتم.نمیشه دیگه اطلاعاتو بازیابی کرد

amir200812
16-10-2010, 21:26
سلام بچه ها
من از مخاطبینم قبلا backup گرفته بودم ولی رو اون دوباره اشتباهی گرفتم.نمیشه دیگه اطلاعاتو بازیابی کرد
معمولا روی هم نمیزنه! چون توی اسم فایل تاریخ و ساعت رو هم مینویسه و باعث میشه یک فایل جداگانه ایجاد بشه! کنترل کن، احتمالا قبلی موجود باشه!

miladt6838
16-10-2010, 21:37
فقط جدید هستش نرم افزاری نیست

hellbrain666
16-10-2010, 22:31
سلام
یه دیکشنری انگلیش به فارسی معرفی کنید لطفا

amir200812
16-10-2010, 22:39
سلام
یه دیکشنری انگلیش به فارسی معرفی کنید لطفا
گوشی خودش داره دیگه!

hellbrain666
16-10-2010, 22:54
نه فارسی خودش نداره باد جداگانه نصبش کرد
البته من دنبال یه کاملترش میگردم

amir200812
16-10-2010, 22:57
نه فارسی خودش نداره باد جداگانه نصبش کرد
البته من دنبال یه کاملترش میگردم
3 تا زبون میتونی نصب کنی! من فارسی و انگلیسی رو نصب کردم هم فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی هست! برای یک کلمه تمام معنی های مختلفش رو نشون میده!

MAH-AL
16-10-2010, 23:36
سلام

اين گوشي روحدود 1 ماه پيش خريدم با گارانتي اصلي ولي به يه مشكلي برخوردم اونم اينه كه هر روز بايد شارژ بشه يعني اگه باهاش آهنگ گوش بدم (شايد حدود 1 ساعت در روز) بيشتر از 12 ساعت شارژش دوام نداره ميخواستم بدونم براي ديگران هم همينطوره؟

در ضمن من معمولا" آخر شب ميذارم شارژ تا صبح كه از شارژ درش ميارم ميخواستم بدونم شارژ زيادتر از حد ضرري براي باطري نداره؟

دوستان اگه ممكنه راهنمايي كنيد

همراه اول
16-10-2010, 23:56
فایلهایه Html رو کجا بریزم تا عکسهایه متفرقش که جزء فایله تویه گالری نیاد!!؟

erfagh
17-10-2010, 09:31
دوستان کسی نبود که بتونه من رو راهنمایی کنه؟

سلام به همه دوستان
اون زمان یک چیزهایی درباره مشکلات حافظه گوشی خونده بودم که خود به خود مموریش فورمت میشه یا از کار میوفته.
حالا دیروز همین اتفاق برای من افتاده!! مموری گوشی یکدفعه و خود به خود از کار افتاد! همون کارت حافظه در واقع، نه حافظه خود گوشی
وقتی داخل فایل منیجر هم میرم مینویسه memory in use و وقتی میخوام از طریق برنامه دسترسی پیدا کنم ارور memory unavailable میده!
به کامپیتور هم که وصل میکنم میگه باید حافظه فورمت بشه و وقتی میخوام فورمتش کنم میگه هیچ حافظه ای یافت نشد!

amir200812
17-10-2010, 13:39
دوستان کسی نبود که بتونه من رو راهنمایی کنه؟

برای یک مموری کارت من این انتفاق افتاده بود ، گفتند سوخته!!!

erfagh
17-10-2010, 16:31
برای یک مموری کارت من این انتفاق افتاده بود ، گفتند سوخته!!!

اوخ، یعنی اینکه هاردش سوخته دیگه! پوف به این شانسم!:41:

worm
17-10-2010, 23:23
سلام به همه و تشکر از بابت زحمات همتون !

من دارم X6 میخرم البته از Dubai

2 تا سوال دارم !

1 : چند بخرم خوبه ؟ 280.000 هزار خویه ( x6 معمولی )
2 : چه گارانتی بخرم که تو ایران هم معتبر باشه ؟

ممنون از همه :)

amir200812
18-10-2010, 01:30

2 تا سوال دارم !

99.9% 'گارانتی های خارجی در ایران بدرد نمیخورن!

اگه منظورت x6 16GB هست فکر کنم خوب باشه این قیمت!

worm
18-10-2010, 23:28
چرا X6 ؟

میشه لطف کنین و بی طرف بگین !

نکات مثبت و نکات منفیش رو میخوام !

ممنون از همه !

mInI_ClockEr
18-10-2010, 23:37
چرا X6 ؟

ممنون از همه !
اونقدر هم که از این گوشی بد میگن ما که چیزی ندیدیم حالا اگه کسی تو گوشت در مورد برند (فقط برند نه کارایی) HTC وزوز نکنه به نظرم گوشی خوبی همه امکاناتش برای الان کامله نصبت به قیمتش

hamesterlibera
19-10-2010, 17:30
چرا X6 ؟

ممنون از همه !
براينكه بدوني چه گوشي اي برات خوبه و چرا اون گوشي رو مي خواي اول بايد مشخص كني توقعاتت از يه گوشي چيه.
اگه از گوشيت جي پي اس قوي مي خواي، اگه مي خواي طراحي شيك و ظريف داشته باشه، اگه مي خواي دوربين خوب داشته باشه، تنوع نرم افزاري داشته باشه و تاچ حساس و فوق العاده عالي خازني داشته باشه، ايكس شش انتخاب خوبيه. (به خصوص با توجه به قيمتش)
حالا باز بستگي به سليقه ي خودت داره شايد با سيستم عامل سيمبيان راحت نباشي يا دوربين بالاتر بخواي و... . همه چي بستگي به توقع خودت داره.

hamesterlibera
19-10-2010, 17:36
خیلی ممنون دوست من. اگه ممکنه چند تا عکس تو شب هم بگیر بذار
براي من مشكلي نيست. چون خودم گوشيم رو تازه گرفتم و دارم دوربينش رو امتحان مي كنم. فقط بهم بگو منظورت از شب دقيقا تا چه حد تاريكيه يا چقدر نور تو محيط باشه.
در كل مي تونم بهت بگم كه دوربينش خوبه. مطمئن باش با نور پردازي خوب محيط و سوزه هاي خوب مي توني عكس هاي خيلي خوبي بگيري. دوربينش به ان 97 نميرسه ولي به اون خيلي نزديكه و جزئيات خوبي رو هم ثبت مي كنه.:10:

ضمنا چون اختلاف سليقه ها و نظرها زياده از دوستان ديگه هم كه ايكس شش دارن خواهش مي كنم كه عكسهاشون رو آپلود كنن و اينجا بذارن تا يه آرشيو از عكساي ايكس شش داشته باشيم و دوستايي كه مي خوان اين گوشي رو بخرن با خيال راحت تصميمشون رو بگيرن.

POROMA2008
19-10-2010, 21:52
فوری: دوستان من مودم وایرلس دارم چه شکلی X6 به اینترنت متصل کنم ؟

golmohammadi
20-10-2010, 03:12
دوستان در مورد دوربین x6 نظر مثبتی دارم
فکر میکردم تکرار 5800 باشه
فروشنده هم یه چنین چیزی گفت
اما دوربینش از 5800 بهتره و مشکل خاصی نداره و راضی کننده هست
البته از ویواز و .. مشخصا کم میاره
ولی در کل قابل قبوله
تنها چیزی که انتظار بیشتری داشتم کیفت صفحه هست
کیفیت صفحه x6 از رقیبان خودش مثل ویواز کمتره
و خوانایی کمتری در نور آفتاب داره
یه مقدار هم سرعت گوشی کمه مخصوصا وقتی برنامه spb mobile را نصب میکنی
اما در کل گوشی خوبی هستش
حیف اسلات مموری ندار

نوشته شده توسط erfagh [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام به همه دوستان
تنهاترین راه اینه که بدی فلش بزنند
شاید درست بشه

فوری: دوستان من مودم وایرلس دارم چه شکلی X6 به اینترنت متصل کنم ؟
خب کاری نداره برو وایرلس گوشی را روشن کن
بعد سرچ میکنه و وایرلسهای اطراف را پیدا میکنه
مال خودت را انتخاب کن
اگه پسورد درای اونو بده
اخر سر که کانکت شد بالای گوشی علامت دکل میاد
تمام

2 تا سوال دارم !

اگه نوع 16 گیگ را با این قیمت میخری حتما بخر خوبه
اما اگه 8 گیگ باشه نخر
چون ایران هم 290 هست شاید 280 هم بشه یافت
جواب سوال 2 : جوابی نداره

چرا X6 ؟

ممنون از همه !
هر گوشی ایرادها و مزیتهایی داره
بهتره بری مشاوره خرید گوشی تاپیک باز کنی تا دقیقتر جواب داده بشه

t2download
20-10-2010, 08:13
دوست من با سلام ایکس شش معمولی چی هست ؟
ایکس شش 8 . 16 . 32 گیگ داره

و برای مشاهده اطلاعات و امکانات گوشی به صفحات قبل مراجعه کنید .
:10:

hamid-fateh
20-10-2010, 14:25
دوستان سلام من 16 گیگ با گارانتی خریدم و با نرم افزار آپدیت خود گوشی که در گوشی هست اپدیت کردم و به خوبی اپدیت شد ولی بعد از اون ovi map به ماهواره وصل نمیشه و ارور میده و فقط با اینترنت وصل میشه میشه بگید مشکل چیه و چجوری حل میشه؟
در ضمن gps من کار نمیکنه ورژن جدید نرم افزار گوشی هم نصب کردم میشه طریقه فعال سازیشو بگید؟
گوشی با ضمانت میباشد

Amin_0913
20-10-2010, 18:00
دوستان در مورد دوربین x6 نظر مثبتی دارم
فکر میکردم تکرار 5800 باشه
فروشنده هم یه چنین چیزی گفت
اما دوربینش از 5800 بهتره و مشکل خاصی نداره و راضی کننده هست
البته از ویواز و .. مشخصا کم میاره
ولی در کل قابل قبوله
تنها چیزی که انتظار بیشتری داشتم کیفت صفحه هست
کیفیت صفحه x6 از رقیبان خودش مثل ویواز کمتره
و خوانایی کمتری در نور آفتاب داره
یه مقدار هم سرعت گوشی کمه مخصوصا وقتی برنامه spb mobile را نصب میکنی
اما در کل گوشی خوبی هستش
حیف اسلات مموری ندار

فکر کنم به خاطر خازنی بودن تاچشه

golmohammadi
20-10-2010, 23:08
خازنی بودن چه ربطی به کیفیت تصویر داره ؟

POROMA2008
20-10-2010, 23:36
من دیروز گوشی خریدم با توجه با پست های قبلی کمک کنید ببینم گوشیم اصلی یا نه ؟:20:

مدل نوشته شده روی قالب nokia X6-00

مشخصات روبین از روی قاب:
Tessar 2.8/5.2
AF 5MP

روی برچست داخل گوشی نوشته :MADE IN KOREA

روی باتری نوشته :MADE IN CHINA

از بازی Asphalt 4:Elite racing خبری نیست

اینم عکس X6 از سایت ارنا

mInI_ClockEr
21-10-2010, 00:00
گوشی من هم مشخصاتش عیناً مثل برای تو هست من که تا خالا به مشکل برنخوردم
خیالت راحت باشه :10::10:

mInI_ClockEr
21-10-2010, 00:55
براي من مشكلي نيست. چون خودم گوشيم رو تازه گرفتم و دارم دوربينش رو امتحان مي كنم. فقط بهم بگو منظورت از شب دقيقا تا چه حد تاريكيه يا چقدر نور تو محيط باشه.
در كل مي تونم بهت بگم كه دوربينش خوبه. مطمئن باش با نور پردازي خوب محيط و سوزه هاي خوب مي توني عكس هاي خيلي خوبي بگيري. دوربينش به ان 97 نميرسه ولي به اون خيلي نزديكه و جزئيات خوبي رو هم ثبت مي كنه.:10:

ضمنا چون اختلاف سليقه ها و نظرها زياده از دوستان ديگه هم كه ايكس شش دارن خواهش مي كنم كه عكسهاشون رو آپلود كنن و اينجا بذارن تا يه آرشيو از عكساي ايكس شش داشته باشيم و دوستايي كه مي خوان اين گوشي رو بخرن با خيال راحت تصميمشون رو بگيرن.

:5::5::5::5::5::5::5::5::5:
سعی میکنم برای همه دوستان یه عکس تو شب بیاندازم
اینم یه عکس بصورت تنظیمات پیش فرض خود گوشی x6 16 'گیگ هست تو تاریکی مطلق با فلاش

t2download
21-10-2010, 10:18
دوستان کره ای این گوشی بهتره یا چینی این گوشی و قیمتش بالا رفته 385 هزار تومانه و آیا رنگ دو نوار جلوی گوشی بالا و پایین گوشی میره یا رنگ ثابت هست ؟:8:

hamid-fateh
21-10-2010, 13:57
دوستان سلام من 16 گیگ با گارانتی خریدم و با نرم افزار آپدیت خود گوشی که در گوشی هست اپدیت کردم و به خوبی اپدیت شد ولی بعد از اون ovi map به ماهواره وصل نمیشه و ارور میده و فقط با اینترنت وصل میشه میشه بگید مشکل چیه و چجوری حل میشه؟
در ضمن gps من کار نمیکنه ورژن جدید نرم افزار گوشی هم نصب کردم میشه طریقه فعال سازیشو بگید؟
گوشی با ضمانت میباشد

amir200812
21-10-2010, 21:13
گوشی با ضمانت میباشد
فعال معال سازی نداره! نداره شما بگو چه اروریی میده!

درضمن OVI MAPS همون GPS هست!

Torch Bearer
21-10-2010, 22:35
الان گوشی من فارسی تایپ نمیکنه.باید چی کار کنم؟(از کجا دانلود کنم؟)
در ضمن فایل های WMV رو نمیخونه.

hamid-fateh
21-10-2010, 23:08

باز که میکنم پیغام میاد که اینترنت بعد که کنسل رو میزنم اون علامت انتن زیر نقشه و خطها هیچ تغییری نمیکنن ولی با اینترنت کار میکنه ولی بعد از خارج شدن و دوباره وارد شدن کلا اون علامت انتن نیست و دو تا فلش مربوط به اینترنت هست

hamid-fateh
21-10-2010, 23:22

ببین داداش زیر نقشه یه دیش کوچولو هست و بغلش چند تا خط اون خطها پر نمیشه و دائم یه خط زرد چشمک میزنه و بعد از اینکه با اینترنت وصل میشم اولا موقعیت تقریبا 30 کیلومتری با من فاصله داره و بعد از خارج شدن دوباره که میخام وصل بشم فقط با اینترنت میتونم و از اون دیشه و خطها خبری نیست و فقط دو تا فلش اینترنت و خط مورب روشون هستدر ضمن من هم ovi map دارم هم gps
البته تمام اپدیتهای گوشی رو با وایرلس انجام دادم

POROMA2008
22-10-2010, 00:07
من هرچی وارد OVI STORE می شم

پیغام زیر میده :

Unable to connect to server

amir200812
22-10-2010, 00:08
ببین داداش زیر نقشه یه دیش کوچولو هست و بغلش چند تا خط اون خطها پر نمیشه و دائم یه خط زرد چشمک میزنه و بعد از اینکه با اینترنت وصل میشم اولا موقعیت تقریبا 30 کیلومتری با من فاصله داره و بعد از خارج شدن دوباره که میخام وصل بشم فقط با اینترنت میتونم و از اون دیشه و خطها خبری نیست و فقط دو تا فلش اینترنت و خط مورب روشون هستدر ضمن من هم ovi map دارم هم gps
البته تمام اپدیتهای گوشی رو با وایرلس انجام دادم
1: برای لاک روی ماهواره های GPS حداقل 3 4 دقیقه تا 10 15 دقیقه زمان نیاز هست در فضای باز!
2:OVI MAPS با GPS کار میکنه! یعنی هر دو یکی هست!
3:میتونی از قسمت لوکیشن وضعیت لاک شدن یا نشدن گوشی رو ببینی(میتونی ببینی از کدوم ماهواره ها سیکنال گرفته و کدوم ها لاک شدن، اونایی که سیگنال گرفته خاکستری هستند و اونایی که لاک شدن آبی)

hamesterlibera
22-10-2010, 00:24
دوستان کره ای این گوشی بهتره یا چینی این گوشی و قیمتش بالا رفته 385 هزار تومانه و آیا رنگ دو نوار جلوی گوشی بالا و پایین گوشی میره یا رنگ ثابت هست ؟:8:
دو نوار رنگي بالا و پائين گوشي، شبيه يه جور پلاستيك شفافه كه رنگش نميره. اگه يه ايكس شش كه مثلا قرمز يا صورتي هست رو دستتون بگيرين مي بينين كه اون دوتا نوار دقيقا چه حالتي دارن و رنگشون چيزي نيست كه بخواد ساييده بشه و از بين بره.

ايكس شش 16 گيگ هنوز تو همين رنج 375_385 هست. البته با گارانتيش .

راجع به تفاوت كره و چيني هم نمي تونم چيز خاصي بگم چون تا حالا نديدم كسي بگه چينيش بد بوده يا چيز ديگه و به هر حال چيني هايش هم تحت ليسانس نوكيا هستن و تا حالا كه مشكلي نداشتن.

POROMA2008
22-10-2010, 02:17
ایا بازی های انگیج روی X6 قابلیت نصب و اجرا دارند

DariushGreat
22-10-2010, 14:28
ایا بازی های انگیج روی X6 قابلیت نصب و اجرا دارند
نچ! چون بازی های انگیج نیاز به صفحه کلید سخت افزاری دارن.

شاد باشین :31:

brave_ie
22-10-2010, 15:40
برای اونایی که مشکل gps دارند بگم که
اول چک کنید ببینید تو positioning method به جز بلوتوث بقیه رو هم دارن یا نه
اگر داشتید که بحثش جداست
ولی اگر نداشتید باید با nokia software updater آپدیت کنید فقط
فعلا اینو چک کنید

hamid-fateh
22-10-2010, 22:36
دوستان من مشکلم با نوکیا مپ حل شد ولی متاسفانه موقعی که به اینترنت وصل نیستم نقشه قم فقط چند تا خیابان اصلی هست که به تهران ختم میشه ولی با اتصال با وایرلس به اینترنت تا کوچه های باریک قم هم نشان داده میشود حالا میخوام بدونم جریان چیه؟
در ضمن این نقشه رو چه جوری میتونم به صورت استفاده از ماهواره داشته باشم ؟ تمام ورژن ها هم نصب کردم ولی فایده نداره
راستی کلا فایل مربوطه هم از مموری پاک کردم که نقشه رو کامل نشون میده حالا من موندم چرا و به چه علت؟

mInI_ClockEr
23-10-2010, 00:23
من هرچی وارد OVI STORE می شم

پیغام زیر میده :

Unable to connect to server

:27::27::27::27::27::27::27::27:
:41::41::41::41::41::41::41::41::41::41:
چرا ضایع بازی در میاری
مگه تو ایران زندگی نمیکنی
نمیدونی همه دنیا مارو تحریم کردن
نوکیا هم این قسمت رو هم بخاطر تحریم و هم بخاطر ...تلر
البته دوستان طریقه دانلود از سایت مربوطه رو زدن و کسایی که از اون روش استفاده کردن جواب گرفتن
تو قید OVI STORE رو بزن برو تو سایت mobile9 هرچی میخوای دانلود کن

hamid-fateh
23-10-2010, 01:01
دوستان میخواستم بگم که اگر خواستید x6 بخرید حتما کره ای بخرید خواهر زاده ام کره ای خریده و من چینی اولا موقعی که خاموش هستن بغل هم میذاری صفحه من مشکیه ولی اون یکی یه حالت قرمزی داره در موقع روشن بودن وضوح کره ای بالاتره مال من انگار تاره جی پی اس اون قوی تر و زودتر وصل میشه و دقیق نشون میده ولی مال من بعد از 3 تا 4 دقیقه که وصل میشه حداقل یه چند کیلومتری خطا داره کیفیت ساخت هم که کاملا متفاوته و کره ای با سلیقه تر ساخته شده در مورد باطری هم که کاملا قیافتن فرق میکنن به طور کلی حالم گرفته شد اخه همش 4 روزه گرفتم جفتشون هم گارانتی فارسی دارن

mInI_ClockEr
23-10-2010, 04:44
آقایون این هم یه تست صدا از اسپیکر های ایکس 6

و این هم تست صدای ان 900

t2download
23-10-2010, 11:41
دوستان به نظر شما من گوشی x6-8GB بگیرم یا 16 گیگ از رنگ سورمه ای 8 گیگش بیشتر خوشم میاد ولی به نظر شما قاب آببی و سورمه ای واسه 16 گیگش گیر میاد که بخرم موندم چی کنم یا گوشی HTC Wildfire
بخرم کمکم کنید ملاک من صدای گوشی هست و گاهی رفتن تو اینترنت
و مشکل داغ کردن باطری گوشی رو دارید دوستان یا نه ؟
از گوشی راضی هستید ؟:10:

DariushGreat
23-10-2010, 12:52
دوستان من مشکلم با نوکیا مپ حل شد ولی متاسفانه موقعی که به اینترنت وصل نیستم نقشه قم فقط چند تا خیابان اصلی هست که به تهران ختم میشه ولی با اتصال با وایرلس به اینترنت تا کوچه های باریک قم هم نشان داده میشود حالا میخوام بدونم جریان چیه؟
در ضمن این نقشه رو چه جوری میتونم به صورت استفاده از ماهواره داشته باشم ؟ تمام ورژن ها هم نصب کردم ولی فایده نداره
راستی کلا فایل مربوطه هم از مموری پاک کردم که نقشه رو کامل نشون میده حالا من موندم چرا و به چه علت؟

چون نقشه قم هنوز به طور کامل عرضه نشده. فعلا فقط نقشه های تهران، شیراز، تبریز، مشهد، اصفهان و کرمانشاه هست.

دوستان میخواستم بگم که اگر خواستید x6 بخرید حتما کره ای بخرید خواهر زاده ام کره ای خریده و من چینی اولا موقعی که خاموش هستن بغل هم میذاری صفحه من مشکیه ولی اون یکی یه حالت قرمزی داره در موقع روشن بودن وضوح کره ای بالاتره مال من انگار تاره جی پی اس اون قوی تر و زودتر وصل میشه و دقیق نشون میده ولی مال من بعد از 3 تا 4 دقیقه که وصل میشه حداقل یه چند کیلومتری خطا داره کیفیت ساخت هم که کاملا متفاوته و کره ای با سلیقه تر ساخته شده در مورد باطری هم که کاملا قیافتن فرق میکنن به طور کلی حالم گرفته شد اخه همش 4 روزه گرفتم جفتشون هم گارانتی فارسی دارن

یه چیزی این وسط می لنگه؛ ازونجایی که کره ای و چینی این گوشی سر و ته یک کرباس اند، یکی از این دو گوشی ورژن قلابی یا دستکاری شده است.
هر دو گارانتی رسمی نوکیا ایران هست؟ چک کردی ببینی درسته؟

hellbrain666
23-10-2010, 12:53
دوستان به نظر شما من گوشی x6-8GB بگیرم یا 16 گیگ از رنگ سورمه ای 8 گیگش بیشتر خوشم میاد ولی به نظر شما قاب آببی و سورمه ای واسه 16 گیگش گیر میاد که بخرم موندم چی کنم یا گوشی HTC Wildfire

شما هنوز تصمیمتو نگرفتی؟:18:
این دوتا لینک رنگ بندی 8 و 16 هستش غیر از اینا هر قابی باشه اصلی نیست :

در کل 16 گیگ با توجه به اختلاف قیمتی کم نسبت به 8 گیگ بیشتر توصیه میشه
مشکل داغ شدن هم اصلا نداره به هیچ وجه
اما در مورد wildfire باید بگم که من هم بین این و ایکس6 کمی شک داشتم که به خاطر آشنایی قبلی با سیمبیان و همچنین ovi map و ... ایکس 6 انتخاب شد
البته wildfire هم گوشی خوبیه و از آندروید بودنش نمیشه گذشت

t2download
23-10-2010, 13:02
wildfire فقط کیفیت تصویرش و پایینه و من عاشق سورمه ای ایکس 6 شدم و از نظر محکمی و کیپ بودن دربش انگار تمیزتر ساخته شده و به نظرتون قاب آبیش میاد بازار بگیرم مانند ایکس 6 بنفش 8 گیگ چون مشکی 16 گیگ بگیرم از رنگش بدم میاد به نظرتون 8 بنفش بگیرم یا قاب بنفش میاد واسه 16 گیگ و ان 8 که اینجا اومده عکسش جالبه اما تو دست بگیری و از نزدیک خیلی زشته

---------- Post added at 01:02 PM ---------- Previous post was at 01:00 PM ----------

چون نقشه قم هنوز به طور کامل عرضه نشده. فعلا فقط نقشه های تهران، شیراز، تبریز، مشهد، اصفهان و کرمانشاه هست.

یه چیزی این وسط می لنگه؛ ازونجایی که کره ای و چینی این گوشی سر و ته یک کرباس اند، یکی از این دو گوشی ورژن قلابی یا دستکاری شده است.

راست میگه 8 گیگش زیبا تر هست و بنفشش و فاصله خالی کنار ال سی دی نداره و لقی درب پشت نداره

hamesterlibera
23-10-2010, 14:39

شاد باشین :31:[/QUOTE]

به نظر من هم يه چيزي اين وسط مي لنگه!

دوست عزيز مطمئني گوشيت رو از جاي مطمئن خريدي؟

گوشي من كره اي هست اما كره اي و چيني ايكس شش با هم فرقي ندارن ولي اين تفاوت ها كه گفتين گوشيتون با گوشي فاميلتون داره خيلي عجيبه!
راستش چيني ها يه سري گوشي درست كردن با مارك خود نوكيا! برادر من يه ان97 چيني خريد. وقتي نگاهش مي كني هيچ فرقي با ان97 اصلي نداره و ماركش هم نوكياست اما كيفيت دوربين و ال سي دي و تاچ و خيلي چيزهاي ديگه اش با نوكياي اصلي متفاوت هست. بنابراين به نظر من هم ورژن دستكاري شده يا قلابي هست.

t2download
23-10-2010, 15:03
دوستان اهواز بدون گارانتی هست از کجا بفهمم اصلی هست و کره ای بگیرم یا چینی 8 گیگ

hamesterlibera
23-10-2010, 15:04

دوست خوب بسته به نيازت هست كه چند گيگ بگيري. اگه مي خواي فايل و برنامه هاي زيادي بريزي 16 گيگ بگير اما اگه مطمئني نيازت بيشتر از هشت نيست، هشت بگير. من الان 16 گيگ گرفتم و تو اين يك هفته اي كه دستم بوده 5 گيگش رو پر كردم و از دلايل انتخابم براي 16 اين بود كه چون ايكس شش كارت حافظه نمي خوره ممكن بود بعدا جا كم بيارم و پشيمون بشم و واقعا از اينكه حافظه ي گوشي پر باشه و هي مجبور بشم فايل هام رو پاك كنم، بدم مياد.
HTC Wildfire دوربين ضعيف تري داره وصداي اسپيكرش هم ضعيفه و ضمنا تو بررسي تخصصي جي اس ام نوشته:” كيفیت پایین تصویر ، QVGA برای به نمایش در آوردن آندروید جالب نیست و همین طور رزولوشن صفحه نمایش با توجه به اندازه آن برای Wildfire مناسب نیست”

بازم ميگم به خودت بستگي داره كه از يه گوشي چي مي خواي.

راستي من هم قبل از اينكه گوشيم رو بگيرم خيلي جاها خوندم كه قاب پشت ايكس6 لقه! ولي اصلا چنين چيزي نيست و اتفاقا خيلي هم سفته! حداقل براي من كه اينجوري نبود. قبلا ديده بودم كه قاب پشت N78 لق باشه و يكي از دوستانم كه داشت به مرور قاب پشتش بهتر شد ولي اوايل واقعا لق بود اما تو X6 چنين چيزي رو نديدم.

باطري گوشي تو اين مدتي كه دستم بده نديدم داغ كنه.

به هر حال هروقت تصميم نهايت رو گرفتي و گوشيت رو خريدي، خبرش رو بهمون بده.:11:

t2download
23-10-2010, 15:05
مشکل من مالی نیست من رنگ بنفشش رو دوست دارم که 8 گیگش هست اگه قابش باشه 16 گیگ میگیرم با قاب بنفش

mInI_ClockEr
23-10-2010, 17:13

چی رو باید چک کنم عزیز شماره سریال درسته فریم ور هم آخرین هست 210004
دیگه اگه چیزی مونده بگو چک کنیم

DariushGreat
23-10-2010, 17:35
چی رو باید چک کنم عزیز شماره سریال درسته فریم ور هم آخرین هست 210004
دیگه اگه چیزی مونده بگو چک کنیم

نه گلم منظورم درستی گارانتی بود.
اگه با گارانتی جفتش خریداری شده، شماره سریال IMEI هر دو گوشی رو به شماره 200023013 پیامک کن. اگه پاسخ اومد که گارانتی درسته که هیچ، اما اگه گفت از صحت فلان و بهمان مطمئن شوید، بدون که گارانتیش کشکیه!!!

برای بدست آوردن IMEI هم کد ( از چپ به راست ) #06#* رو بزن

فعلا این رو روی دو تا گوشی چک کن تا ببینیم بعدش چی میشه

mInI_ClockEr
23-10-2010, 19:10
نه گلم منظورم درستی گارانتی بود.
اگه با گارانتی جفتش خریداری شده، شماره سریال IMEI هر دو گوشی رو به شماره 200023013 پیامک کن. اگه پاسخ اومد که گارانتی درسته که هیچ، اما اگه گفت از صحت فلان و بهمان مطمئن شوید، بدون که گارانتیش کشکیه!!!

برای بدست آوردن IMEI هم کد ( از چپ به راست ) #06#* رو بزن

فعلا این رو روی دو تا گوشی چک کن تا ببینیم بعدش چی میشه

فکر میکنی این شماره درست باشه رو کارتن 23013 رو زده :13::13::13:

DariushGreat
23-10-2010, 22:07
فکر میکنی این شماره درست باشه رو کارتن 23013 رو زده :13::13::13:
23013 تلفن برای تماس مستقیم هست. 200023013 فقط برای ارسال پیامک ویژه اثبات درستی گارانتی هست :13::13::13:

t2download
23-10-2010, 23:40
دوست خوب بسته به نيازت هست كه چند گيگ بگيري. اگه مي خواي فايل و برنامه هاي زيادي بريزي 16 گيگ بگير اما اگه مطمئني نيازت بيشتر از هشت نيست، هشت بگير. من الان 16 گيگ گرفتم و تو اين يك هفته اي كه دستم بوده 5 گيگش رو پر كردم و از دلايل انتخابم براي 16 اين بود كه چون ايكس شش كارت حافظه نمي خوره ممكن بود بعدا جا كم بيارم و پشيمون بشم و واقعا از اينكه حافظه ي گوشي پر باشه و هي مجبور بشم فايل هام رو پاك كنم، بدم مياد.
HTC Wildfire دوربين ضعيف تري داره وصداي اسپيكرش هم ضعيفه و ضمنا تو بررسي تخصصي جي اس ام نوشته:” كيفیت پایین تصویر ، QVGA برای به نمایش در آوردن آندروید جالب نیست و همین طور رزولوشن صفحه نمایش با توجه به اندازه آن برای Wildfire مناسب نیست”

بازم ميگم به خودت بستگي داره كه از يه گوشي چي مي خواي.

راستي من هم قبل از اينكه گوشيم رو بگيرم خيلي جاها خوندم كه قاب پشت ايكس6 لقه! ولي اصلا چنين چيزي نيست و اتفاقا خيلي هم سفته! حداقل براي من كه اينجوري نبود. قبلا ديده بودم كه قاب پشت N78 لق باشه و يكي از دوستانم كه داشت به مرور قاب پشتش بهتر شد ولي اوايل واقعا لق بود اما تو X6 چنين چيزي رو نديدم.

باطري گوشي تو اين مدتي كه دستم بده نديدم داغ كنه.

به هر حال هروقت تصميم نهايت رو گرفتي و گوشيت رو خريدي، خبرش رو بهمون بده.:11:
دوست من 16 گیگ هم کمه واسه من ولی از رنگ بنفش بدنه و شیک بودن 8 گیگ خوشم اومده و قاب بنفشش هر جا رفتم گفتن نمیاد و گرنه 16 گیگ بهتره .:11:

t2download
24-10-2010, 00:25
دوستان 16 گیگ این رنگش گیر میاد پشت سفید ؟

t2download
24-10-2010, 11:57
دوستان خواستم نقرا ای این گوشی رو از گوشی شاپ بخرم عکسش در پست قبلی هست گفت گارانتی اصلی نداره فقط پارسه هست و آیا بدون گارانتی با گارانتی دارش فرق داره ورژن گوشی و دیگر امکانات ؟
بدون گارانتی گفت 360 هزاره 16 گیگش

t2download
24-10-2010, 12:17
تفاوت نوکیا X6 16 gb با X6 8gb :
x6 16 gb :
رنگ بندی : سیاه / سیاه - سفید/صورتی - سفید/زرد (نوار های فلزی کنار LCD نوک مدادی می باشد)
حافظه داخلی : 16GB
بلوتوث استریو : Bluetooth version 2.0 with Enhanced Data Rate
فلش پلیر : Flash Lite 3.0
هدست : (Nokia Stereo Headset (WH-701
شارژ از طریق USB : ندارد
X6 8 gb :
رنگ بندی : سیاه - لاجوردی - ارغوانی (نوار های فلزی کنار LCD نقره ای می باشد)
حافظه داخلی : 8GB
بلوتوث استریو : Stereo Bluetooth version 2.1 with Enhanced Data Rate
فلش پلیر : Flash Lite 3.1
هدست : Nokia Stereo Headset WH-205
شارژ از طریق USB : دارد

دوستان 8 گیگش فلش پلیر 3.1 هست فرقش با 16 گیگ چیه ؟:20:

این یعنی چه ؟

اینکه با پک اسپشیال هست یا نه؟

سلام دوستان

این پست رو یکی از دوستان p30 داده میخواستم ببینم تا چه حد درسته و گوشی شما هم همین مشکلات رو داره

سلام.من دوستم x6 داره.عیباشو میگم بعد تصمیم بگیر.
1.دوربین چرت. 2.زیر نور هیچی نمیبینی. 4.صحفه لمسی ضعیف در کار با دست
4.که خیلی مهمه.وقتی میری تو گالری (قسمت.آهنگ.عکس.فیلم.) سه حالت داره
1.حالت خوب.گوشی صحفش سفید میشه.بعد تم و بعد صحفه گالری.که شاید 40 ثانیه طول بکشه.
2.حالت نورمال.گوشی یه چند دیقه هنگ میکنه بعد میره تو گالری.
3.حالت بد.گوشی هنگ میکنه و باید ریستش کنی.
من خودم این مشکلات رو دیدم

:
راسته این حرف ها ؟:41:

---------- Post added at 12:41 PM ---------- Previous post was at 12:39 PM ----------

دوستان اگه بدون گارانتی بگیرم از کجا بفهمم اصلی هست به شرکت نوکیا سریال گوشی رو اس ام اس کنم ؟

یه مدت که بگذره،خوب میشه.
اولش زیاد شارژ تموم می کنه ولی به مرور زمان خوب میشه.
شما سعی کنید تا وقتی که شارژ تموم شد،بزنید شارژ کنید و بزارید کاملآ هم شارژ بشه.

همه ی باتری ها داغ می کنه،فکر کنم به خاطر جنس گوشی هستش که حرارت رو زودتر منتقل می کنه.

من از 100، 80 بهش می دم.
مشکلات:
1- صدای خارجی چندان قوی نیست.
2- سرعت خروج از برنامه ها پایینه.
3- تو میزیک پلیر جستجوی آهنگ نداره

نقاط قوت:
1- صفحه تاچ خازنی فقط جون می ده واسه لمس کردن. عالمی داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- دوربین مناسب
3- صدای باکیفیت در هندزفری

Amin_0913
24-10-2010, 13:20
راسته این حرف ها ؟:41:

---------- Post added at 12:41 PM ---------- Previous post was at 12:39 PM ----------

دوستان اگه بدون گارانتی بگیرم از کجا بفهمم اصلی هست به شرکت نوکیا سریال گوشی رو اس ام اس کنم ؟
نه خیر اینا همش تکذیب میشه
دوربینش در حد خودش هست و کیفیتش هم متوسطه
صفحه نمایش قدرتش خیلی عالیه و پاسخدهی خوبی داره

.حالت خوب.گوشی صحفش سفید میشه.بعد تم و بعد صحفه گالری.که شاید 40 ثانیه طول بکشه.
اینا که همش چرته
من خودم 16 گیگ دارم الان حدود 3000 تا عکس 1600*900 دارم همش رو باز میکنه+کلی فیلم و شو و آهنگ تقریبا 3 گیگش خالیه و گالری هیچ مشکلی نداره فقط چون عکسها رو به صورت Thumbnails باز میکنه ممکنه چند ثانیه طول بکشه ولی گالری در آن واحد باز میشه
صفحه نمایش هم زیر نور خورشید مشکل داره ولی نه اینکه هیچی نشه بخونی

---------- Post added at 01:20 PM ---------- Previous post was at 01:19 PM ----------

من از 100، 80 بهش می دم.
مشکلات:

نقاط قوت:
1- صفحه تاچ خازنی فقط جون می ده واسه لمس کردن. عالمی داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- دوربین مناسب
تایید میشه

t2download
24-10-2010, 13:39
دقيقا .. همونطور كه قبلا هم عرض كرده بودم روي گوشي من در حدود يك گيگ و خورده اي آهنگ مجاز بود ... گوشي من = ايكس 6 16 گيگ!
گوشی گارانتی دار اصلیش فقط مشکیه یا نقره ای و رنگ های دیگه اش هست الان که فقط میگن مشکی 16 گیگ گارانتی اصلی داره و 8 گیگش گارانتی اصلی داره و بقیه متفرقه هستن که ارزشی ندارن من چی کار کنم بخاطر گارانتی 8 گیگ بگیرم یا بدون گارانتی ؟:10:
و خش خش اسپیکر تو صدای بلند همیشه هست یا واسه آهنگ های بی کیفیته من عشقم صدای گوشیه کمک

---------- Post added at 01:39 PM ---------- Previous post was at 01:35 PM ----------

سلام دوستان
میخواستم یه تستی انجام بدین. وقتی که آهنگ گوش میکنین به منوی option برین و وارد setting شوید و اونجا بالانس اسپیکرهای گوشیتون رو تست کنین و ببینید آیا بین اسپسکر بالایی و پایینی گوشی خود تفاوت صدا وجود داره. مثلآ گوشی من اسپیکر بالاییش صدای بیشتر و تیز تری رو پخش میکنه و اسپیکر پایینی صدای بم تری داره.
من گوشیمو بردم گارانتی و اسپیکرهامو تعویض کردن البته پس از قانع کردن گارانتی که این گوشی مشکل داره و صداش خش خش میکنه. پس از اینکه گوشیو از گارانتی گرفتم صدا خش خش نداره دیگه ولی این مشکل رو همچنان داره. یعنی همین تفاوت صدا.
از دوستان عزیز تقاضای انجام این کار رو دارم.
با تشکر
دوستان برای شما هم اسپیکرش تو اخرین حد ولوم نویز داره؟

من تو سایت نوکیا نماینده اهواز بود تماس گرفتم ازیت کرد و شرکت رو گفتم گفت سایت به روز نشده و اون نماینده ما دیگه نیست و چند تلفن داد تو اهواز و اکثرآ گفتن ما نماینده نوکیا نیستیم و اونایی هم که گفتن هستیم گفتن گارانتی نداریم و تو اهواز معنی نداره گارانتی اینجا هر دن بیلیه گارانتی:27:

---------- Post added at 01:51 PM ---------- Previous post was at 01:47 PM ----------

خيلي ممنون از راهنماييتون.:11: :11::11:ببخشين من تازه واردم خواستم از پستتون تشكر كنم اما هنوز خوب با قوانين انجمن آشنا نشدم. فعلا تشكرم رو اينجوري اعلام مي كنم تا بعد كه ياد بگيرم.:10:

راستي من امروز رفتم و به خيلي از مغازه ها سر زدم. در حال حاضر ايكس شش فقط رنگ نقره اي و مشكي، آبي و مشكي و تمام مشكي داره. من رنگ صورتي روي مشكي رو خيلي دوست دارم اما انگار از اول وارد بازار ايران نشده. اگه كسي اين رنگ گوشي رو داره اعلام كنه ممنون ميشم.
به نظرتون گوشي رو بخرم يا باز هم صبر كنم كه رنگي كه مي خوام بياد؟ قيمت هايي كه امروز گرفتم از 380 هزار تومن بود تا 390. يكي از فروشنده ها امروز بهم گفت كه تا چند روز بعد باز هم گرون تر ميشه و بهتره گوشي رو زودتر بخرم. نظر شما چيه؟
راستي اين هم درسته كه عوض كردن قاب گوشي باعث ضعيف شدن آنتن دهي ميشه؟
پيشاپيش از توجهتون ممنونم.:40:
آره با طرح هدفمند کردن یارانه ها میره بالای 400 هزار تومان تا مدتی :10:

---------- Post added at 01:56 PM ---------- Previous post was at 01:51 PM ----------

باید نرم افزار ها رو اگرSISهستن ساین کنید مگه نمیشه الان برنامه سیس رو گوشی ریخت نصب کرد عادی ؟

يه چيز ديگه دوستان!
nokia-n95 این قضیه رو شما ثابت کنید در تخصص شما هست دوست گل من و آیا گوشی ارزون تر میشه یا نه ؟

سلام
دوستان جواب بدین ؟

---------- Post added at 02:10 PM ---------- Previous post was at 02:09 PM ----------

سلام دوستان:
امشب رفتم محافظ ال سی دی گرفتم،ولی یه وقت خوب کار می کنه،یه وقت هم اونقدر باید فشار بدی تا کار کنه،یه وقت هم اصلآ کار نمـــــی کنه!
مگه ضد خش نیست محافظ ال سی دی فایده اش چیه ؟:18:

ممنون كه تصحيح كردين.

صدا ی گوشی چطوره مبارک باشه ؟

alex_pk :
پست ها ادغام شدند.
لطفا از ارسال پست های پشت سر هم با فاصله زمانی کوتاه خود داری کنید.
در اینگونه مواقع میتونید پست قبلیتون رو ویرایش کنید.

Hadi King
24-10-2010, 14:21
t2download عزیـــز پست های پشت سرهم ارسال نکنیـــد فکر نکنیــد مدیریتی وجود نداره !
پست های شما ثبــت شده و همه یکجــا تو یـه پست ادغام میشــن ;)
موفق باشید!:40:

aga hadi
24-10-2010, 14:24
دوستان یه چند تا بازی و برنامه نصب می کنم ولی گوشی نصب نمی کنه!
باید -- کنم گوشی رو؟
گوشیم مدل x6 8gig هست

Hadi King
24-10-2010, 14:30
باید -- کنم گوشی رو؟
گوشیم مدل x6 8gig هست

سلام دوست عزیز چه اروری میده موقع نصــب ؟
گوشیتون ورژن جدید اگه باشه هـک نمیشــه . برای هـک کردن باید فایل های کوک شده رو فلش کنی رو گوشیتون :46:

aga hadi
24-10-2010, 14:44
ارور نمیده فقط اونا رو اجرا نمی کنه

t2download
24-10-2010, 16:49
من از 100، 80 بهش می دم.
مشکلات:

نقاط قوت:
2- دوربین مناسب

تایید میشه

amin jan چرا تآیید میکنی مگه صداش ضعیفه شنیدم قوی هست مانند 5800

t2download عزیـــز پست های پشت سرهم ارسال نکنیـــد فکر نکنیــد مدیریتی وجود نداره !
پست های شما ثبــت شده و همه یکجــا تو یـه پست ادغام میشــن ;)

با سلام عزیز من - من منظوری نداشتم از ارسال پی در پی پست من 1 ماهی هم نبودم فکر نکنید برای افزایش درجه پست میدم من گوشی می خوام بخرم حساس هستم سالی هست بررسی میکنم این دلیلشه عزیزم
اگه شک دارید من حاظر هستم تعداد پست های من 0 بشه .
با تشکر از شما و اون پست ها را در زمان 3 ساعتی که صفحات قبل را خوندم ارسال کردم .:11:
با این حال بیشتر دقت میکنم .

hamesterlibera
24-10-2010, 20:08
t2download جان مي بينم كه سري به تمام پست هاي قبلي زدي.
راستش اين حرفاي پائين كذب محضه!
1((.دوربین چرت. 2.زیر نور هیچی نمیبینی. 4.صحفه لمسی ضعیف در کار با دست
4.که خیلی مهمه.وقتی میری تو گالری (قسمت.آهنگ.عکس.فیلم.) سه حالت داره
1.حالت خوب.گوشی صحفش سفید میشه.بعد تم و بعد صحفه گالری.که شاید 40 ثانیه طول بکشه.
من خودم این مشکلات رو دیدم ))

حتما دوستي كه اين چيزا رو نوشتن از جاي نامطمئن گوشيشون رو خريدن.
مخصوصا اون سه حالتي كه مربوط به گالري هست. گالري سريع باز ميشه و تو لد عكس ها يه مكث خيلي كوچيك داره.
تا حالا هم ن كه نديدم هنگ كنه. ولي در كل گوشي اي نيست كه بخواي باهاش بازي هاي سنگين اجرا كني و بهتره بازي هاي سبك رو روش بريزي.
دوربينش هم واقعا خوبه. حالا سرم خلوت شد چندتا عكس ميذارم كه توانايي عكس گرفتن اين گوشي رو بهتون نشون بدم. يه فيلم هم گرفته بودم ولي به خاطر لرزش زياد دستم از گذاشتنش منصرف شدم.

راجع به صفحه ي لمس هم كه ديگه چي بگم اين گوشي رو همه به اين ويژگي كه تاچ فوق العاده اي داره ميشناسن.

در مورد سئوالي هم كه راجع به كيفيت اسپيكر پرسيده بودي بايد بگم ايكس شش صداي خيلي واضح و خوبي داره.

در كل براي اينكه نقاط ضعف و قوت گوشي رو بهتر بشناسي به نظرم بررسي تخصصي سايت جي اس ام خيلي خوب و موثقه.

و اما از كجا بخري... با اين شرايطي كه نوشي بايد از همشهري هات كه بهشون اعتماد داري بپرسي كدوم مغازه هست كه گوشي هاي خوب ميفروشه و سابقه ي خوبي داره و براي گارانتي فرعي هم خدمات خوبي ارائه ميده. وگرنه چون نمايندگي ها غيرفعالن تو شهرتون يا بايد بري يه شهر ديگه مثل تهران بخري يا همين كارو بكني.

POROMA2008
25-10-2010, 00:08
بهترین کانورتور mp4 برای تبدیل فایل های تصویری برای پخش در گوشی چیه

اگه بشه امکاناتی برای گوشی ها هم داشته باشه

t2download
25-10-2010, 08:41
بهترین کانورتور mp4 برای تبدیل فایل های تصویری برای پخش در گوشی چیه

اگه بشه امکاناتی برای گوشی ها هم داشته باشه

دوست من برنامه زیاد هست توی گوگل سرچ کنی یا پک نرم افزاریش هست با این حال این ها بد نیستند .

Aiprosoft Quicktime Video Converter

Daniusoft Video Converter

اگه پیدا نکردی بگو لینک دانلود بدم عزیزم .

t2download
25-10-2010, 10:05
این نرم افزار توسط خودم جهت کمک به دوستان آپلود شده :8:

برای شما تا به حال پیش آمده که در هنگام نصب بعضی نرم افزار ها با پیام های متفاوتی که همگی ناشی از ساین هست رو به رو شده اید ٫ در این پست آموزشی رو به شما خواهید گفت که در کمتر از ۳ دقیقه بتوانید هر نرم افزاری را که خواستید بدون نیاز به ساین نصب و به سایر فولدر های مخفی در نوکیا سری ۶۰ ورژن ۳ دست بیابید.

دقت کنید برنامه ها را همگی روی رم گوشی نصب کنید.

۱) فایل پیوست زیر را دانلود کنید
۲) در فایل دریافتی باتوجه به مدل سیمبیان خود که ۹.۱ یا ۹.۲ هست پوشه مربوط را باز کنید.
۳) سه فایل به نام های HelloCarbide.sisx ٫ installserver.exe ٫ Y_Browser_3rdEd_088_3.SIS را در یک فولدر در رم گوشی خود قرار دهید.
۴) برنامه های HelloCarbide.sisx ٫ Y_Browser_3rdEd_088_3.SIS را به طور کامل نصب کنید.
۵) حال برنامه Y Browser را اجرا کنید و برنامه را باز نگه داشته و کلید منو را بزنید و وارد منوی گوشی خود بشوید در همین حال که برنامه Y Browser باز است برنامه HelloCarbide را اجرا کنید و در برنامه مسیر زیر را دنبال کنید Options>Menu1 و سپس Yes را بزنید.
۶) حال باز به برنامه Y browser بازگشته و به وسیله برنامه فایل installserver.exe را در مسیر C:\SYS\BIN قرار دهید ( کپی کنید ) ٫ پس از انجام اینکار فقط کافیست یکبار گوشی خود را ریست کنید.
تمام دیگر نگران ساین نباشید تمای برنامه ها را بدون نیاز به ساین نصب کنید .

لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پسورد فایل ahvaz

hamesterlibera
26-10-2010, 20:56
باید -- کنم گوشی رو؟
گوشیم مدل x6 8gig هست

ارور نمیده فقط اونا رو اجرا نمی کنه

دوست خوبم دقيقا متوجه سئوالتون نشدم.
اصلا نصب نميشن؟
يا نصب ميشن اما وقتي مي خواهين برنامه رو باز كنين، اجرا نميشن؟

اگه دومين مورده يعني نصب ميشن ولي اجرا نميشن مشكل اينه كه برنامه با گوشيتون سازگار نيست يعني سيمبيان 60 ورژن 5 نيست. مثلا ممكنه سيمبيان 3 باشه.
برنامه ها رو از كجا اوردين؟
من اين سه تا سايت رو براي برنامه بهتون معرفي مي كنم:
mobile9 دات كام
gsm دات آي آر
mob4u دات آي آر

اميدوارم مشكلتون حل بشه:11:

romass100
27-10-2010, 00:05
دوستان یه نرم افزار ساین شده ی ضبط مکالمه واسه ی ایکس 6 بگید که هیچ بوقی نزنه و ترجیحا ام پی تیری ضبط کنه !میخوام قبلش تست کرده باشید و تضمین بدید که بوق نمیزنه.

mehran_286
27-10-2010, 00:56
من از 100، 80 بهش می دم.
مشکلات:

نقاط قوت:
2- دوربین مناسب

تایید میشه

amin jan چرا تآیید میکنی مگه صداش ضعیفه شنیدم قوی هست مانند 5800

با سلام عزیز من - من منظوری نداشتم از ارسال پی در پی پست من 1 ماهی هم نبودم فکر نکنید برای افزایش درجه پست میدم من گوشی می خوام بخرم حساس هستم سالی هست بررسی میکنم این دلیلشه عزیزم
اگه شک دارید من حاظر هستم تعداد پست های من 0 بشه .
با تشکر از شما و اون پست ها را در زمان 3 ساعتی که صفحات قبل را خوندم ارسال کردم .:11:
با این حال بیشتر دقت میکنم .

سلام به همه بعد 1 ماه برگشتم :31:

در مورد نقاط ضعف بگم که

1. صداش یه کم خر خر می کنه وقتی تا ته بلند کنی

2.سرعت خروج از برنامه ها خوبه :20:

3. فکر نکنم تو موزیک پلیر نیازی به جستجوی آهنگ باشه:31:

و اما 1.یه وقت هایی لمسی صفحه کلا هنگ می کنه

یه وقت هایی برای خودش ری استارت میشه

فعلا که دیگه عیبی ندیدم :31:

Royce
27-10-2010, 13:26
سلام بجه ها
یه بنده خدایی میخواد x6 بگیره از ما آمار گرفته ببینه خوبه یا نه.منم که خیلی وقتی دیگه تو کار سیمبین نیستم اطلاع ندارم چی به چیه
در کل شماها که دارین خرید این گوشی و توصیه میکنید یا نه؟
راستی شنیدم این گوشی مشکل gps داره.درسته؟آیا الان هم اگه بخریم با توجه به آپدیت تر بودن فریمور هنوزاین مشکلو داره؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید:20:

mInI_ClockEr
28-10-2010, 08:23
:27::27:
سلام بجه ها
یه بنده خدایی میخواد x6 بگیره از ما آمار گرفته ببینه خوبه یا نه.منم که خیلی وقتی دیگه تو کار سیمبین نیستم اطلاع ندارم چی به چیه
در کل شماها که دارین خرید این گوشی و توصیه میکنید یا نه؟
راستی شنیدم این گوشی مشکل gps داره.درسته؟آیا الان هم اگه بخریم با توجه به آپدیت تر بودن فریمور هنوزاین مشکلو داره؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید:20:
والا برای من که تا حالا هیچ مشکلی نداشته gps هم هیچ گونه مشکلی نداشته فقط یخورده صداش اونم وقتی رو آخر هست خرخر میکنه ودیگر هیچ:27::27::27:

Royce
28-10-2010, 16:11
یعنی میفرمایید مشکل gps کلا شایعه بوده؟!

POROMA2008
28-10-2010, 23:13
گوشی X6 منوی برای تغییر حساسیت صفحه داره

t2download
29-10-2010, 01:47
دوستانی که میگن وقتی صدای موزیک رو زیاد میکنیم خش خش و حز حز داره باید بگین موسیقی با کیفیته یا نه و این رو دانلود کنید و گوش کنید با صدای بالا و بگین باز خش خش داره اسپیکرهاش یا نه دارم تست میکنم بینم مشکل از کیفیت آهنگ هست یا اسپیکر مشکل داره .
لطفآ همکاری کنید .:10:

موزیک با کیفیت 256 کیلوبایت فرمت ام پی تری

nokiax6
29-10-2010, 14:34
بعد از مدت های مدید سلام بر همگان :11:
تو همه این مدت خارج از گود فقط نظاره گر بحث ها بودم.با رفتن دوست خوبم n95 مشکلات دوستان بی جواب موندن و بعضا اطلاعات غلط به اونا داده شد.البته دوستان دیگه سعی در پر کردن این خلاء داشتن و از همه اونها نهایت تشکر رو دارم

من 3ماه پیش مدل 16 گیگش رو بدون گارانتی با پک اسپشیال با قیمت 330000 خریدم
اکنون بعد این مدت مشاهداتم به این شرح میباشد:
1.صدای اسپیکر ها بدون هیچ خش خشی حتی در درجه آخر کار میکنند
2.حدودا ماهی 2 بار باطری داغ میکند و در نتیجه خیلی زود خالی میشود و باید باطری رو دربیارم تا سرد بشه !! با این حال 3 روز شارژ دارم
3.صدای هندزفری ها فوق العاده است
4.تاچ لمسی معرف حضور همه است
5.دوربین در حد متوسط به بالاست
6.مشکلی در نصب برنامه ها وجود ندارد
7.GPS مثل ساعت کار میکند با دقت بالا
8.گالری بدون هیچ کاهش سرعتی به کار خود ادامه میدهد
9.درب پشت گوشی لق نیست
10.بعضی دوستان فکر میکنن x6 با x6-00 فرق داره ولی اینطور نیست

فعلا این موارد به ذهنم میرسد که بگم
اکنون اگر موردی نیاز به توضیح داشت یا سوال دیگری داشتید من در خدمتم...

amir200812
29-10-2010, 17:09
بعد از مدت های مدید سلام بر همگان :11:
تو همه این مدت خارج از گود فقط نظاره گر بحث ها بودم.با رفتن دوست خوبم n95 مشکلات دوستان بی جواب موندن و بعضا اطلاعات غلط به اونا داده شد.البته دوستان دیگه سعی در پر کردن این خلاء داشتن و از همه اونها نهایت تشکر رو دارم

من 3ماه پیش مدل 16 گیگش رو بدون گارانتی با پک اسپشیال با قیمت 330000 خریدم
اکنون بعد این مدت مشاهداتم به این شرح میباشد:
1.صدای اسپیکر ها بدون هیچ خش خشی حتی در درجه آخر کار میکنند
2.حدودا ماهی 2 بار باطری داغ میکند و در نتیجه خیلی زود خالی میشود و باید باطری رو دربیارم تا سرد بشه !! با این حال 3 روز شارژ دارم
3.صدای هندزفری ها فوق العاده است
4.تاچ لمسی معرف حضور همه است
5.دوربین در حد متوسط به بالاست
6.مشکلی در نصب برنامه ها وجود ندارد
7.GPS مثل ساعت کار میکند با دقت بالا
8.گالری بدون هیچ کاهش سرعتی به کار خود ادامه میدهد
9.درب پشت گوشی لق نیست
10.بعضی دوستان فکر میکنن x6 با x6-00 فرق داره ولی اینطور نیست

فعلا این موارد به ذهنم میرسد که بگم
اکنون اگر موردی نیاز به توضیح داشت یا سوال دیگری داشتید من در خدمتم...
حاجی فکر نمیکنی این یکی کمی غیر قابل قبول هست!؟
من هم با 5800،x6،N97 کار کردم، هر سه S60V5 هستند با 128مگ رم و 434MHz پردازنده!
همشون هم در گالری ضعف دارند! کلا گوشی های این رده این مشکل رو دارند!

Amin_0913
29-10-2010, 19:36
حاجی فکر نمیکنی این یکی کمی غیر قابل قبول هست!؟
من هم با 5800،x6،N97 کار کردم، هر سه S60V5 هستند با 128مگ رم و 434MHz پردازنده!
همشون هم در گالری ضعف دارند! کلا گوشی های این رده این مشکل رو دارند!
منم 16 گیگ دارم تا حالا با گالریش به مشکلی برخورد نکردم
سرعتش توپه

amir200812
29-10-2010, 20:24
سرعتش توپه

سرعت خوبه ولی نه اینکه عالی باشه!

nokiax6
29-10-2010, 20:29
سرعتش توپه
تایید میشه
مشکلی که بخواد اذیت کنه وجود نداره.

همراه اول
29-10-2010, 21:15
کسی سوال اساسیه ما رو جواب نمیده! (صفحه 210)
فایلهایه html که اصولا به همراه فولدر هستن و اون فولدر هم توش پر عکس هست کجا باید قرار داد تا وقتی قسمت گالری رو باز میکنیم لود نشن و نشون نده!!!؟

hamid-fateh
29-10-2010, 21:58

دوست عزیز سلام ببخشید به خاطر بعضی مسائل نتونستم بیام تو نت
بله دوست عزیز چک کردم تاریخ گارانتی درسته ولی گفتم کره ای بچه خواهرم واقعا بهتر از مال منه ولی موندم چرا جفتشون هم با ضمانته پارسی هست پس معلوم یه ریگی تو کفش خود شرکت پارسیه

mehran_286
29-10-2010, 22:59
دوستانی که میگن وقتی صدای موزیک رو زیاد میکنیم خش خش و حز حز داره باید بگین موسیقی با کیفیته یا نه و این رو دانلود کنید و گوش کنید با صدای بالا و بگین باز خش خش داره اسپیکرهاش یا نه دارم تست میکنم بینم مشکل از کیفیت آهنگ هست یا اسپیکر مشکل داره .
لطفآ همکاری کنید .:10:

موزیک با کیفیت 256 کیلوبایت فرمت ام پی تری

دوست عزیز اهنگ هایی رو با بیت ریت بالاتر هم تست کردم بازهم خش خش می کنه

این که تازه 256 هستش

hamid-fateh
30-10-2010, 14:00
دوستان برنامه نصب شده در گوشی رو چه طور پاک کنم هرچی گشتم پیداش نکردم کجا نصب شده جاوا هم هست

nokiax6
30-10-2010, 14:19
کسی سوال اساسیه ما رو جواب نمیده! (صفحه 210)
فایلهایه html که اصولا به همراه فولدر هستن و اون فولدر هم توش پر عکس هست کجا باید قرار داد تا وقتی قسمت گالری رو باز میکنیم لود نشن و نشون نده!!!؟
فکر نکنم همچین کاری رو بشه کرد
بهترین راه اینه که توی گالری فلدر درست کنی فایل هاتو بریزی توش:41:

---------- Post added at 02:19 PM ---------- Previous post was at 02:16 PM ----------

این که تازه 256 هستش
بعضی از x6ها این ایراد رو دارن که یکی از اسپیکرهاش خش خش میکنه و باید بدی تعمیر
ماله من که این مشکل رو نداره
همینطور که ماله بعضی ها lcd تراز نیست و سمت راست یکم فاصله داره.مثل گوشی خودم:2:

t2download
30-10-2010, 16:44

این که تازه 256 هستش

شاید شما اسپیکر گوشی تون مشکل داره خش خش داره چون خیلی ها نداره ؟:13:

aga hadi
30-10-2010, 20:58
دوست خوبم دقيقا متوجه سئوالتون نشدم.
اصلا نصب نميشن؟
يا نصب ميشن اما وقتي مي خواهين برنامه رو باز كنين، اجرا نميشن؟

اگه دومين مورده يعني نصب ميشن ولي اجرا نميشن مشكل اينه كه برنامه با گوشيتون سازگار نيست يعني سيمبيان 60 ورژن 5 نيست. مثلا ممكنه سيمبيان 3 باشه.
برنامه ها رو از كجا اوردين؟
من اين سه تا سايت رو براي برنامه بهتون معرفي مي كنم:
mobile9 دات كام
gsm دات آي آر
mob4u دات آي آر

اميدوارم مشكلتون حل بشه:11:
آره فکر کنم حق با شما بود من یه دونه بازی نصب کردم بدون مشکل
مرسی:40:

POROMA2008
30-10-2010, 23:34
یه انتی ویروس با قایلیت اپدیت البته بدون نصب از طریق -- به من معرفی کنید

---------- Post added at 11:32 PM ---------- Previous post was at 11:31 PM ----------

برنامه مثل سیسی کلینر ایا برای سیمبین وررزن 5 هست یا خیر

---------- Post added at 11:34 PM ---------- Previous post was at 11:32 PM ----------

رم گوشیم ویروس اتوران اینفو داره انتی ویروش سیستم شناسابی می کنه حتی بلاکش میکنه اما نمی تونه پاک کنه ؟

من اویرا دارم

t2download
30-10-2010, 23:44
فکر نکنم همچین کاری رو بشه کرد
بهترین راه اینه که توی گالری فلدر درست کنی فایل هاتو بریزی توش:41:

---------- Post added at 02:19 PM ---------- Previous post was at 02:16 PM ----------

بعضی از x6ها این ایراد رو دارن که یکی از اسپیکرهاش خش خش میکنه و باید بدی تعمیر
ماله من که این مشکل رو نداره
همینطور که ماله بعضی ها lcd تراز نیست و سمت راست یکم فاصله داره.مثل گوشی خودم:2:

موندم نوکیا با این همه سابقه چرا داده گوشی رو چین بزنه
دستگاه هاش هم داغونه نوکیا انگار نصف گوشی ها رو زده ال سی دی تراز نیست و نصف دیگه رو اسپیکر سوخته و نیم سوز گزاشته توش
عجب حکایتیه
دوستانی که گارانتی داره گوشی شون ببرن نوکیا اسپیکرش عوض کنه براشون

دوستان من ایکس 6 نقره ای می خوام کسی سراغ داره فروشنده تو اهواز که داشته باشه 16 گیگ
و تنها اینجا مشکی و زرد هست و 8 گیگ با گارانتی اصلی نوکیا هست ؟
چه کنم با گارانتی 8 گیگ بخرم یا برم تهران 16 گیگ نقره ای بگیرم ؟
و از کجا بدونم گارانتی اصلیه چون بسته بندیش روش فارسی نوشته شده بود 8 گیگاش رو میگم .
کسی عکسی از بسته بندی گوشی نوکیا می زاره ؟:10:

t2download
31-10-2010, 00:24
دوستان یک چیز جالب پیدا کردم تو سایت نوکیای کشور های مجتلف که رفتم تو مثلآ استرالیا آپدیت 220 گوشی بود و نوکیا ایکس 6 شانزده گیگ و کشوری دیگه آپدیت ایکس شش 8 گیگ بود دلیلش چیه و بعضی کشور ها آپدیت 53 گوشی بود بعضی 139 گوشی امکانش هست آپدیت گوشی باز اومده باشه اما تو سایت دیگر کشورها و بخش آپدیت مجددآ باز شده .:8:

t2download
31-10-2010, 16:38
از رنگ آبیش خوشم میاد و هم صورتی اهواز نیست و نقره ای 16 گیگ و 2 گیگش هم واسم کافیه فقط بگین آپدیت خاص خودش رو داره 8 گیگش یا با آپدیت 16 گیگ آپدیت می شه ؟

gharib158
31-10-2010, 21:17
سلام. امروز 8 گیگ قیمت گرفتم 325 تومان. خوبه؟ بخرم؟ یا صبر کنم؟

t2download
31-10-2010, 21:24
دوستان سفید اهواز نبود 8 گیگ با گارانتی خریدم اما اسپیکرش تو مغازه عالی بود خونه خش خش داره بعد بالای صفحه چرا مانند شکل عکس خانم و اون بخش ها پیش فرض نیست و گارانتی تآیید شده ؟

t2download
01-11-2010, 00:04
سلام. امروز 8 گیگ قیمت گرفتم 325 تومان. خوبه؟ بخرم؟ یا صبر کنم؟

عزیزم من 16 گیگ سفید دوست داشتم اهواز بود اما الان تنها مشکی هست که دوست ندارم و فعلآ قصد تهران اومدن نداشتم و امروز 8 گیگ گرفتم با گارانتی 12 ماهه و تماس گرفتم نوکیا گفت تا 11 سال 2011 گارانتی داره شد 310 هزار تومان و بدون گارانتی هست 305 هزار تومان و زبان فارسی هم داره و خیلی باهاله خیلی ازش راضی هستم تنها ناراحتیم اینه که صداش خیلی خیلی زیاد نیست و در کل عالیه و مکالمه هم صدا رو خوب میشنوم و صفحه اش ترازه و درب پشتش کیپه و لقی نداره و ساخت کره هست و تنها ناراحتیم اینه وقتی تمام صدا رو زیاد میکنی بعضی آهنگ هاس تیز اسپیکرهاش خیلی کم خش خش دارن ولی تو مغازه چک کردم با آهنگ های فابریکش که سنتی بودن خش خش نداشت در کل عالیه و راضی هستم .:10:

گارانتی هست و امروز خریدم 1 اسپیکرش خش خش کمی داره چیکار کنم پس میگیره یا باید بره گارانتی نمایندگی

t2download
01-11-2010, 01:27
شارز اولیه گوشی چند ساعته یا وقتی 2 ساعته گفت شارز شد کافیه ؟

t2download
01-11-2010, 01:38
دوستان اطلاعات گوشیم 8 گیگه آپدیت می خواد ؟
v 21.0.004
5.06.2010
rm559

hellbrain666
01-11-2010, 09:19
عزیزم من 16 گیگ سفید دوست داشتم اهواز بود اما الان تنها مشکی هست که دوست ندارم و فعلآ قصد تهران اومدن نداشتم و امروز 8 گیگ گرفتم با گارانتی 12 ماهه و تماس گرفتم نوکیا گفت تا 11 سال 2011 گارانتی داره شد 310 هزار تومان و بدون گارانتی هست 305 هزار تومان و زبان فارسی هم داره و خیلی باهاله خیلی ازش راضی هستم تنها ناراحتیم اینه که صداش خیلی خیلی زیاد نیست و در کل عالیه و مکالمه هم صدا رو خوب میشنوم و صفحه اش ترازه و درب پشتش کیپه و لقی نداره و ساخت کره هست و تنها ناراحتیم اینه وقتی تمام صدا رو زیاد میکنی بعضی آهنگ هاس تیز اسپیکرهاش خیلی کم خش خش دارن ولی تو مغازه چک کردم با آهنگ های فابریکش که سنتی بودن خش خش نداشت در کل عالیه و راضی هستم .:10:

گارانتی هست و امروز خریدم 1 اسپیکرش خش خش کمی داره چیکار کنم پس میگیره یا باید بره گارانتی نمایندگی
مبارک باشه:31: بالاخره چه رنگی؟
فکر نکنم عوض کنند چون اکثرا این مشکل رو دارند
البته یکی بود که براش عوض کرده بودند

میگن 8 ساعته (البته تا الان دیگه دیگه دیر شده:27:)

دوستان اطلاعات گوشیم 8 گیگه آپدیت می خواد ؟
v 21.0.004
5.06.2010
rm559

واسه آپدیت به لینک زیر برو آخرین نسخه آپدیت رو میگه :

hamesterlibera
01-11-2010, 21:03
دوستان سفید اهواز نبود 8 گیگ با گارانتی خریدم اما اسپیکرش تو مغازه عالی بود خونه خش خش داره بعد بالای صفحه چرا مانند شکل عکس خانم و اون بخش ها پیش فرض نیست و گارانتی تآیید شده ؟

مباركه:11:

عكس اون خانوم روي ال سي دي كه عكسش تو اينترنت هست چيزي نيست كه به حالت پيش فرض توي گوشي باشه. ميتوني تو دفتر تلفنت براي كسايي كه شماره اشون رو داري عكس بذاري و عكس ها رو از اونجا اد كني رو صفحه ي گوشيت. در حقيقت عكس اون خانوم رو به عنوان مثال گذاشته اون رو. من الان عكس اعضاي خانواده ام و دوستانم رو گذاشتم و خيلي جالب شده. حتما واسه اون چند نفري كه بيشتر باهاشون ارتباط داري دفترچه تلفنت رو دست كن واقعا قشنگ ميشه.

t2download
01-11-2010, 22:43
دوستان رفتم امروز پیش فروشنده و گفتمش یکی از اسپیکرهاش نیم سوزه و خش خش داره و زیر بار نمیرفت دو نفر از همکاراش هم آورد و زیر بار نمیرفتن و دو گوشی با گوشی من چک کردیم 20 دقیقه ای دیدن خیلی گیرم عوضش کرد و راستی باش حرف هم زده بودم و کد بهش داد صفر شد مکالمش و این یکی صداش خوبه همه چیش عالیه باورم نشد عوض کردش
بعد 24 ساعت
آبدیت جدید هم هست و راستی از سایت موبایل 9 تم و برنامه گوشی رو گرفتم ولی میگیره ولی نصب نمیکنه کمک چیکار کنم تنظیمات خاصی داره و به کامپیوتر بلد نیستم وصل کنم تنظیمات خاصی داره
عکس گوشیم اینه
سفید گیرم نیومد اهواز تنها مشکی بود 16 گیگ و مجبورن این رو گرفتم عاشقشم رمش هم کافیه واسه من زیاده

---------- Post added at 10:43 PM ---------- Previous post was at 10:40 PM ----------

دوستانی که قصد خرید دارن تست اسپیکر این جوره اول بزار آهنگ بخونه بعد برو تو تنظیمات آهنگ و صدا رو تک تک روی هر اسپیکر چک کن میبینی خش خش داره هر اسپیکر یا نه

POROMA2008
01-11-2010, 23:56
یه انتی ویروس با قایلیت اپدیت البته بدون نصب از طریق -- به من معرفی کنید

---------- Post added at 11:32 PM ---------- Previous post was at 11:31 PM ----------

برنامه مثل سیسی کلینر ایا برای سیمبین وررزن 5 هست یا خیر

---------- Post added at 11:34 PM ---------- Previous post was at 11:32 PM ----------

رم گوشیم ویروس اتوران اینفو داره انتی ویروش سیستم شناسابی می کنه حتی بلاکش میکنه اما نمی تونه پاک کنه ؟

من اویرا دارم

کسی پاسخ نمیده

Help118
02-11-2010, 03:11
شارز اولیه گوشی 8-12ساعت در حالت خاموشی مطلق
توجه: شارز کاذب باتری رو موقع خرید گوشی مصرف کن تا تموم بشه وعبارت low battery ظاهر بشه بعد به شارژ اولیه بزن!
این نکته ها همگی از روی مطالعات و تجربیاته!

---------- Post added at 03:11 AM ---------- Previous post was at 03:09 AM ----------

دوستان رفتم امروز پیش فروشنده و گفتمش یکی از اسپیکرهاش نیم سوزه و خش خش داره و زیر بار نمیرفت دو نفر از همکاراش هم آورد و زیر بار نمیرفتن و دو گوشی با گوشی من چک کردیم 20 دقیقه ای دیدن خیلی گیرم عوضش کرد و راستی باش حرف هم زده بودم و کد بهش داد صفر شد مکالمش و این یکی صداش خوبه همه چیش عالیه باورم نشد عوض کردش
بعد 24 ساعت
آبدیت جدید هم هست و راستی از سایت موبایل 9 تم و برنامه گوشی رو گرفتم ولی میگیره ولی نصب نمیکنه کمک چیکار کنم تنظیمات خاصی داره و به کامپیوتر بلد نیستم وصل کنم تنظیمات خاصی داره
عکس گوشیم اینه
سفید گیرم نیومد اهواز تنها مشکی بود 16 گیگ و مجبورن این رو گرفتم عاشقشم رمش هم کافیه واسه من زیاده

---------- Post added at 10:43 PM ---------- Previous post was at 10:40 PM ----------

دوستانی که قصد خرید دارن تست اسپیکر این جوره اول بزار آهنگ بخونه بعد برو تو تنظیمات آهنگ و صدا رو تک تک روی هر اسپیکر چک کن میبینی خش خش داره هر اسپیکر یا نه

ای ول به این گیر سه پیچی که دادی ! کارت درسته
از مال من که اسپیکرش مشکلی نداشت ولی من پشیمون شدم اونزمان که چرا سفید رنگشو نگرفته بودم!

t2download
02-11-2010, 13:35
سفید خیلی نازه اما اهواز نبود و آنتی ویروس واسه گوشی چی خوب هست ؟

دوستان برنامه سراغ دارین که برای تمیز کردن رم

t2download
02-11-2010, 14:44
کسی پاسخ نمیده

با سلام دوست من این جا برو یک سری برنامه و آنتی ویروس بدون نیاز به نصب برای نوکیا 5800 و x6 موجود هست .موفق باشی :10:

hellbrain666
02-11-2010, 14:53

تمیز کردن رم؟
منظور شما بستن نرم افزار های اضافیه؟
برنامه jbaktaskman 1.37 توصیه میشه
اگر هم فایل های سیستمیه که بهتره دست نخورده بمونن

silvester723
02-11-2010, 15:57
سلام . من فایلهایی با فرمتهای wmv و MP4 رو نمیتونم رو گوشی ببینم . وقتی mp4 رو اجرا میکنم این پیغام ظاهر میشه : unable to play either sound or video clip . trying to play partially . بعدش فقط صدا پخش میگنه بدون تصویر . چه کنم دیروز گوشیمو خریدم ؟ لطفا کمک کنید .

t2download
02-11-2010, 16:00
تمیز کردن رم؟
منظور شما بستن نرم افزار های اضافیه؟
برنامه jbaktaskman 1.37 توصیه میشه
اگر هم فایل های سیستمیه که بهتره دست نخورده بمونن
دوست من منظورم این نیست منظورم برنامه ریجیستری هست برای سرعت بخشیدن به موبایل

silvester723
02-11-2010, 16:02
سلام . من وقتی فایلهایی با فرمت های MP4 و wmv رو اجرا میکنم یا اجرا نمیکنه یا اجرا میکنه و فقط صدا پخش میکنه بدون تصویر و پیغام زیر رو میده : unable to play either sound or video clip . trying to play partially.
لطفا یکی کمکم کنه .

tarfan1364milad
02-11-2010, 18:10
دوستان سلام عجب گوشه لشیه...روز به روزم لشتر میشه..
الان من 3ماهه خریدمش.دوربینو لمسش خدایی حرف نداره اما این cpu کمه واسش..خیلی لشه..لمسه خوبو دوربینه نسبتا خوب به چه درد میخوره وقتی کلی ایرادو باگو کوفته زهره ماری داره؟!!!!!
در ضمن روز به روز به مشکلاتش افزوده میشه...خیره سرم 10 تومن دادم از این بسته های ایرانسل لذت نبردم که هیچ دیوونمم کرد..موقع کانکت شدن کانکشنمو نشون نمیده..2بار نشون میده 100 بار نشون نمیده که بخاد وصل شه..کسی میدونه چه مرگشه؟جدا کسی نخره..من مثه س... پشیمونم..اقا نخرین

hellbrain666
02-11-2010, 19:34
بچه ها یه موزیک پلیر میخوام که بتونه یک فولدر رو پخش کنه مثه coreplayer

V i r u s e r
02-11-2010, 21:06
سلام
من می خوام یه ي6 بگیرم
اولش می خواستم 16 گیگ بخرم ولی شندیم 8 گیگ با 16 یه سری تفاوت داره
راسته؟ اگه اره چه فرقایی؟ و این که کدوم رو پیشنهاد می دین
قیمتش مهم نیست

hamesterlibera
02-11-2010, 21:30

آنتي ويروس netqin خيلي خيلي آنتي ويروس خوبي هست. بين تمام آنتي ويروس هايي كه تا امروز امتحان كردم از همه بهتر بود. يه برنامه ديگه هم هست به نام M.guard netqin و اگه اون رو هم با آنتي ويروس نصب كنين عالي ميشه. اين برنامه دوم تمام بخش هاي گوشي رو مديريت ميكنه و سلامت گوشي رو تضمين ميكنه. مي تونين آنتي ويروس رو از جي اس ام دات آي آر و يا هر دو رو از سايت موبايل 9 دانلود كنين. متاسفانه امكان آپلود برام نيست وگرنه خودم آپلود مي كردم و ميذاشتم اينجا. اما متاسفانه امكانش نيست:41:

magi1991
02-11-2010, 21:55
دوستان سلام عجب گوشه لشیه...روز به روزم لشتر میشه..
الان من 3ماهه خریدمش.دوربینو لمسش خدایی حرف نداره اما این cpu کمه واسش..خیلی لشه..لمسه خوبو دوربینه نسبتا خوب به چه درد میخوره وقتی کلی ایرادو باگو کوفته زهره ماری داره؟!!!!!
در ضمن روز به روز به مشکلاتش افزوده میشه...خیره سرم 10 تومن دادم از این بسته های ایرانسل لذت نبردم که هیچ دیوونمم کرد..موقع کانکت شدن کانکشنمو نشون نمیده..2بار نشون میده 100 بار نشون نمیده که بخاد وصل شه..کسی میدونه چه مرگشه؟جدا کسی نخره..من مثه س... پشیمونم..اقا نخرین

هم استانی سلام..
آپدیت کن!

Akom@n
02-11-2010, 22:14
با سلام،
تو سایت ovi.com میخواستم عضو شم ، این هشدار رو داد:

مشکل از چیه؟
در ضمن ایکس 6 رو با گارنتی اصلی (همون 12 ماهه) خریدم، زده ساخت کره، واقعا ساخت کره هست یا ...؟
و اینکه نقشه توش هست یا باید خودم توش بریزم، اگه اینارو قبلا توضیح دادین فقط بگین کدوم صفحه هست!

با تشکر

hamesterlibera
02-11-2010, 23:39
سلام . من وقتی فایلهایی با فرمت های MP4 و wmv رو اجرا میکنم یا اجرا نمیکنه یا اجرا میکنه و فقط صدا پخش میکنه بدون تصویر و پیغام زیر رو میده : unable to play either sound or video clip . trying to play partially.
لطفا یکی کمکم کنه .
بعضي از فايل هاي mp4 رو كه حجمشون بالاست نمي خونه و اين ارور رو ميده. سعي كنين فايلتون رو به يه فرمت سبك تر تبديل كنين. يا از كيفيت همون mp4 كم كنين.

mInI_ClockEr
03-11-2010, 02:24
نه اصلاً یه همچین چیزی نیست من خودم باهاش فیلم mp4 با ظرفیت 1.50 دارم راحت هم نشون میده با برنامه AVS تبدیل کنید و مشخصات رو با این وضعیتی که براتون میزارم تنظیم کنید حتماً نشون میده

درضمن من میخوام گوشیم رو بفروشم
کارت گرافیکم هم میفروشم
x6 16G
GINWARD GTX 260
به بالاترین قیمت گوشیمو تازه 3 هفته است خریدم 12 ماه هم گارانتی داره درمورد گرافیکم اینجا جاش نیست اگه خواستید پیغام بزارید

mInI_ClockEr
03-11-2010, 04:30
بازم سلام به دوستان مخصوصا اونایی که با تبدیل فیلم مشکل دارن این فرمت که عکسشو براتون میزارم بابالاترین کیفیت میتونید تو گوشیتون استفاده کنید
اینم عکسش برنامش هم اتفاقاً همین سایت امروز برای دانلود گذاشته

:46:

Akom@n
03-11-2010, 05:36
سلام
من می خوام یه ي6 بگیرم
قیمتش مهم نیست
از نظر سیستمی تا اونجایی که من میدونم نه، هیچ فرقی ندارن (البته ممکنه سیستم عامل هشت گیگ آپدیت شده باشه که اونم مهم نیست!)
اما جعبه هاشون یه فرق هایی دارن،
16 گیگ هولدر ، شارژر ماشین، هدست، باتری، کابل یو اس بی رو حتما داره (ممکنه چیز دیگه هم داشته باشه!)
اما هشت گیگ یکی دوتاشو نداره
البته هردوی این ها که گفتم با گارانتی اصلی بودن.

t2download
03-11-2010, 10:13
سلام
من می خوام یه ي6 بگیرم
قیمتش مهم نیست

دوست من من هم 16 گیگ سفید می خواستم اما اهواز نبود و 8 گیگ گرفتم و لبه های کنارش فلزی هست و 16 گیگ پلاستیکی
و بجز شارژر با یو اس بی هم شارژ میشه
و همه برنامه ها رو که بهش بلوتوث کنی یا بریزی توش میفرسته قسمت های مربوط به خودشون عکس در عکس و بقیه همین طور
و با گارانتی بگیر چون آپدیت 3 ماه پیشه مال من و اخرین آپدیت هست و فارسی هست و چند تفاوت دیگه با 16 گیگ داره :46:

---------- Post added at 10:10 AM ---------- Previous post was at 10:09 AM ----------

بعضي از فايل هاي mp4 رو كه حجمشون بالاست نمي خونه و اين ارور رو ميده. سعي كنين فايلتون رو به يه فرمت سبك تر تبديل كنين. يا از كيفيت همون mp4 كم كنين.
با منظورت چنده تا 50 مگ رو من ریختم می خونه بقیه اش هم چک میکنم و همه چیش عالیه :8:

---------- Post added at 10:13 AM ---------- Previous post was at 10:10 AM ----------

چرا کتاب راهنما تو جعبه نیست ؟

t2download
03-11-2010, 11:54
یک آنتی ویروس خوب و سبک و یک قفل برای گالری برای گوشی می خوام و برنامه تمیز کردن ریجستری از هر سایتی میگیرم نصب نمیشه مجور سازنده می خواد .:41:

hamesterlibera
03-11-2010, 13:25
با منظورت چنده تا 50 مگ رو من ریختم می خونه بقیه اش هم چک میکنم و همه چیش عالیه :8:

--------------------

بله من هم الان با 50 و يا 60 مگ ريختم و كيفيت تصوير صداشون هم عاليه اما بعضي ها رو همون اروري ميده كه دوستمون گفتن. احتمالا مشكل از تبديل فرمتي هست كه با total video converter انجام دادم.

nokiax6
03-11-2010, 15:21
سلام . من فایلهایی با فرمتهای wmv و MP4 رو نمیتونم رو گوشی ببینم . وقتی mp4 رو اجرا میکنم این پیغام ظاهر میشه : unable to play either sound or video clip . trying to play partially . بعدش فقط صدا پخش میگنه بدون تصویر . چه کنم دیروز گوشیمو خریدم ؟ لطفا کمک کنید .

به نظر نمیرسه مشکل از گوشی باشه
احتمالا سایز فیلم با گوشی نمیخونه چون نبتید سایزش بزرگتر از 480 * 640 باشه و یا در تبدیل فایل ها مشکلی بوده
من برنامه Jetaudio ورژن 8 به بالا رو واسه تبدیل توصیه میکنم.

---------- Post added at 03:16 PM ---------- Previous post was at 03:12 PM ----------

سلام
من می خوام یه ي6 بگیرم
قیمتش مهم نیست

تفاوت نوکیا X6 16 gb با X6 8gb :
x6 16 gb :
رنگ بندی : سیاه / سیاه - سفید/صورتی - سفید/زرد (نوار های فلزی کنار LCD نوک مدادی می باشد)
حافظه داخلی : 16GB
بلوتوث استریو : Bluetooth version 2.0 with Enhanced Data Rate
فلش پلیر : Flash Lite 3.0
هدست : (Nokia Stereo Headset (WH-701
شارژ از طریق USB : ندارد
X6 8 gb :

---------- Post added at 03:21 PM ---------- Previous post was at 03:16 PM ----------

با سلام،
تو سایت ovi.com میخواستم عضو شم ، این هشدار رو داد:

مشکل از چیه؟
در ضمن ایکس 6 رو با گارنتی اصلی (همون 12 ماهه) خریدم، زده ساخت کره، واقعا ساخت کره هست یا ...؟
و اینکه نقشه توش هست یا باید خودم توش بریزم، اگه اینارو قبلا توضیح دادین فقط بگین کدوم صفحه هست!

با تشکر
بدلیل اینکه ایران جزو کشور های تحریم شده هست.شما باید از طریق ... شکن این کار رو انجام بدین
ممکنه ساخت کره باشه.باید از روی لیبل زیر باطری تشخیص بدی که باید حرفه ای باشی.
بله باید نقشه ها رو بریزی.صفحش نمیدونم باید بگردی!!!

POROMA2008
03-11-2010, 23:35
X6 8 gb :

من X6 دارم 8 گیگ اما از USB شارزر نمیشه
البته اگه اپشنی برای اینکار هست (فکر نمی کنم ) حتما از من غیر فعال

POROMA2008
03-11-2010, 23:41
نه اصلاً یه همچین چیزی نیست من خودم باهاش فیلم mp4 با ظرفیت 1.50 دارم راحت هم نشون میده با برنامه AVS تبدیل کنید و مشخصات رو با این وضعیتی که براتون میزارم تنظیم کنید حتماً نشون میده

درضمن من میخوام گوشیم رو بفروشم
کارت گرافیکم هم میفروشم
x6 16G
GINWARD GTX 260
به بالاترین قیمت گوشیمو تازه 3 هفته است خریدم 12 ماه هم گارانتی داره درمورد گرافیکم اینجا جاش نیست اگه خواستید پیغام بزارید

فکر من کمی سرم کلاه رفته :19:

چون من گوشی چکی خردیم کارتن گوشی بیش فروشنده امانت موند
البته من زمان خرید حواسم به خود گوشی بود و کارتنش چک نکردم این گارانتی گوشی را کجا نوشته
ایا برچسبی داره
اگه کارتی داره داخل کارتن باید باشه از من که نداشت

اصلا گارانتی با کدوم شرکته:41:

nokiax6
04-11-2010, 00:13
من X6 دارم 8 گیگ اما از USB شارزر نمیشه
البته اگه اپشنی برای اینکار هست (فکر نمی کنم ) حتما از من غیر فعال
من اینارو به نقل از سایت نوکیا نوشتم !!!

V i r u s e r
04-11-2010, 00:18
حالا Flashlite اپدیت میشه؟
خیلی با هم فرق دارند؟
با این اوصاف کدوم رو پیشنهاد می کنید؟

mInI_ClockEr
04-11-2010, 00:44
فکر من کمی سرم کلاه رفته :19:

چون من گوشی چکی خردیم کارتن گوشی بیش فروشنده امانت موند
البته من زمان خرید حواسم به خود گوشی بود و کارتنش چک نکردم این گارانتی گوشی را کجا نوشته
ایا برچسبی داره
اگه کارتی داره داخل کارتن باید باشه از من که نداشت

اصلا گارانتی با کدوم شرکته:41:

شماره سریال گوشیت رو با اس ام اس به شماره 200023013 بفرست یا میگه X مقدار از گارانتی مونده
واگر چیز دیگه ای بگه بدون بدونه گارانتی هست
شمار سریال هم با کد #06#* بدست میاد

POROMA2008
04-11-2010, 01:45
بازم سلام به دوستان مخصوصا اونایی که با تبدیل فیلم مشکل دارن این فرمت که عکسشو براتون میزارم بابالاترین کیفیت میتونید تو گوشیتون استفاده کنید
اینم عکسش برنامش هم اتفاقاً همین سایت امروز برای دانلود گذاشته

:46:

خیلی ممنون :40: عالی بود :11:

من با دوتا پلیر چک کردم 1- با پلیر گوشی 2- UC پلیر

با UC اسلو پخش میکرد و کند بود اما با پلیر اصلی خیلی عالی بود مخصوصا تو صدا
اما جناب mInI_ClockEr یکمی هنوز جای کار داره
زمانی که فیلم به جلو می بریم یک فریز لحظه ای بوجود میاد (خیلی کوتاه )
فکر کنم اگه یه تغییر کوچک اعمال کنید
عین فیلم های خود گوشی هیچ مشکی در پخش نیست

mInI_ClockEr
04-11-2010, 02:26
با سلام
نمیدونم از کجا شروع کنم
راستش رو بخواهید من نمیدونم چرا اینقدر سرعت GPRS همراه اول پایین هست البته باید بگم که وقتی گوشیم نو بود منظورم اینه که وقتی دفعه اول اونرو به کامپیوتر وصل کردم تا حالت مودم بشه برای GPRS سرعت خیلی خوب بود حدود 11 بود اما بعد از حدود 2 روز و شاید هم 1 روز وقتی گوشی رو دوباره وصل کردم سرعتم بیشتر از 5 نمیشه نمیدونم البته باید بگم که اینمورد در مورد گوشی پدرم هم که یه 3110 هست به همین صورت شد یعنی دقیقاً با همون بسته ای که برای همراه اول زده بودم و برای اولین بار با اون رفتم سرعت خوب بود ولی وقتی دوباره متصل شدم دقیقاً مثل گوشی خودم شد
من فکر میکنم که هر دو تا شون نیم سوز شدن اگه نظری دارید بگید به یو اس بی جلوی کیس وصل میکنم آخه کابل ایکس 6 کوچیک هست
بازم باید بگم که فکر نکنم از کیس باشه چون کیسم هم گرین مدل مگنوم 2 هست و مطمئن هست
جان من کمک کنید این عکس هم وقتی داشتم دانلود میکردم انداختم سرعت اتصال 460 هست ولی دانلود 5 هر کی میتونه کمک کنه و یا هرکی با GPRS وصل میشه به اینترنت بگه سرعت خوبه یا نه برای ایرانسل هم همینطور هست
نکنه یه نوع کلاهبرداری همراه اول و ایرانسل هست و به گوشی ربطی نداره
بازم درخواست کمک میکنم عزیزان مخصوصاً مدیران این انجمن

Akom@n
04-11-2010, 14:37
با سلام،
من چند روز پیش گوشی رو خریدم،
یک اینکه هدست دکمه هاش کار نمیکنن!
و اینکه اکسپلور هم میخوام نصب کنم، نمیشه!

yazdankhah
04-11-2010, 15:54
کسی پاسخ نمیده
دوست عزیز
کامپیوتر شما به ویروس اتوران مبتلا شده
یه نرم افزار هست بنام autorun remover اینو دانلود کن بعد اتوران رمت رو از بین میبره و درست میشه
باز مشکلی بود بفرما

t2download
04-11-2010, 16:47
دوستان آنتی ویروس مکافی رو برای گوشی پیشنهاد میکنید ؟

برنامه برای افزایش سرعت و تمیز کردن گوشی کسی سراغ داره ؟

---------- Post added at 04:47 PM ---------- Previous post was at 04:46 PM ----------

حالا Flashlite اپدیت میشه؟
خیلی با هم فرق دارند؟
با این اوصاف کدوم رو پیشنهاد می کنید؟
عزیزم بستگی به سلیقت داره فرق آنچنانی ندارن فقط بهتره با گارانتی اصلی بخری و من از 16 گیگ سفید خوشم میامد اما اهواز نبود و رفتم 8 گیگ لاجوردی گرفتم و آپدیت جدید هست و عالیه ؟

bbp
04-11-2010, 19:51
سلام دوستان...

خوب منم امروز به جرگه X6 داران پيوستم

16 گيگ 00 گارانتي اصلي برنگ مشكي و از بازار موبايل ايران خريداري شد

همون موقع هم رفتم طبقه همكف و NOKIA care تاريخ گارانتيش رو چك كرد و گفت تا 2012.1.1 گارانتي داره

خيلي خوشم اومده ازش صداش بي نظيره و با بالاترين كيفيت و صدا پخش ميكنه و كوچكترين خش خشي نداره...

LCD هم سر جاش فيكس هست و مشكلي نداره كيفيتش هم خيلي خوبه

اينارو گفتم از ديد خودم چون تو اين چندين صفحه كه تايپيك رو دنبال كردم خيلي از دوستان گلايه كردن از اين موارد كه خدارو شكر حداقل من تا الان كه آخراي باتريش هم هست مشكلي باهاش نداشتم...

كار كردن با اين گوشي مخصوصا تاچ خازني بسيار لذت بخش هست و اين گوشي واقعا ارزش پرداخت همچين قيمتي رو داشت....

فقط ميمونه برنامه ها و راه اندازي GPS ( از همون مدل فارسيش كه سخن گو هست ) كه فروشنده گفت يه مبلغي رو پرداخت كن كه برات همشو نصب كنم كه گفتم نميخوام و خودم كاراشو انجام ميدم...

50 تومن ميگيرن واسه كاري كه خودمونم ميتونيم انجامش بديم...

Akom@n
04-11-2010, 20:04
اگه میشه بگین جی پی اس رو چطوری فعال کنم! حتما برای فعال کردن اینترنت میخواد؟

rafia
04-11-2010, 20:34
سلام دوستان...

همون موقع هم رفتم طبقه همكف و NOKIA care تاريخ گارانتيش رو چك كرد و گفت تا 2012.1.1 گارانتي داره

خيلي خوشم اومده ازش صداش بي نظيره و با بالاترين كيفيت و صدا پخش ميكنه و كوچكترين خش خشي نداره...

اينارو گفتم از ديد خودم چون تو اين چندين صفحه كه تايپيك رو دنبال كردم خيلي از دوستان گلايه كردن از اين موارد كه خدارو شكر حداقل من تا الان كه آخراي باتريش هم هست مشكلي باهاش نداشتم...

كار كردن با اين گوشي مخصوصا تاچ خازني بسيار لذت بخش هست و اين گوشي واقعا ارزش پرداخت همچين قيمتي رو داشت....

فقط ميمونه برنامه ها و راه اندازي GPS ( از همون مدل فارسيش كه سخن گو هست ) كه فروشنده گفت يه مبلغي رو پرداخت كن كه برات همشو نصب كنم كه گفتم نميخوام و خودم كاراشو انجام ميدم...

50 تومن ميگيرن واسه كاري كه خودمونم ميتونيم انجامش بديم...
شرمنده میپرسم از کدوم مغازه خریدیدو چند خریدی؟اگر هم امکان داشت بگو راه اندازي GPS ( از همون مدل فارسيش كه سخن گو هست )به چه صورتیه؟ممنون.راستی میتونی چک کنی ببینی از طریق usbشارژ میشه یا نه؟

mInI_ClockEr
04-11-2010, 20:35
[QUOTE=bbp;5582040]سلام دوستان...

:20::20::20::20::20::20::20::20::20::20:
1- اول اینکه مبارک باشه دوم اینکه میخواستم ببینم چند گرفتی عزیز
2- برای من هم عین برای تو هست ولی میخوام اگه میتونی یه عکس از گوشی بزاری تا ببینم وضعیت ال سی دیش چجوری ؟؟؟؟

rafia
04-11-2010, 21:47

:20::20::20::20::20::20::20::20::20::20:
1- اول اینکه مبارک باشه دوم اینکه میخواستم ببینم چند گرفتی عزیز
2- برای من هم عین برای تو هست ولی میخوام اگه میتونی یه عکس از گوشی بزاری تا ببینم وضعیت ال سی دیش چجوری ؟؟؟؟
مگر مال شما ال سی دیش مشکلی داره؟راستی شما 16gدارید آیا با usb شارژ میشه؟

---------- Post added at 09:47 PM ---------- Previous post was at 09:45 PM ----------

آقا یکی جواب بده 16 با یو اس بی شارژ میشه یا 8؟

bbp
04-11-2010, 22:01
سلام مجدد...
جواب دوستان رو كلي عرض ميكنم

بهترين قيمتي كه من گير آوردم 375 تومن بود با گارانتي اصلي
طبقه زيرين بازار موبايل يكي هماتل بود كه هم سفيد هم مشكي با گارانتي اصلي داشت اما فقط سفيدش 00 بود و مشكيش 01
و 375 ميداد

اما من گشتم دنبال 00 و مشكي با گارانتي اصلي و بهترين جايي كه تونستم گير بيارم با همون قيمت 375 تومن ، فروشگاه فونيكس موبايل پلاك 132 ( طبقه زيرين ) بود

در رابطه با شارژ به وسيله USB والا هنوز كه تست نكردم اما هم اينجا دوستان نوشتن هم اينكه خود فروشنده گفت كه 16 گيگ و 8 گيگ از طريق USB قابليت شارژ ندارند.

اينم يسري عكس واسه دوستان ( به افتخار اينكه خودم قبل اينكه بخرم خيلي دنبال عكس از اين گوشي بودم اما خيلي كم بود ! )
با k800 گرفتم بهتر از اين نميشد تو نور شبه ديگه اونم با دوربين K800
( فوكوسشم دقيق نيست واسه همين وضوح تصوير LCD رو به هيچ وجه نشون نميده ! خداييش كيفيت X6 LCD واقعا فوق العادست اينو ميشه تو play كردن يه كليپ اونم بصورت full screen توش فهميد )

توي اين عكس كه كيفيتش خيلي بده ميتونيد فاصله هاي لبه تا LCD رو ببينيد: ( البته عكس زاويه دار گرفته شده ها يه وقت خطاي ديد گولتون نزنه :دي )

اينم در حالت خاموش بودن صفحه LCD و نور key كه استيل شيكي داره:

فقط دوستان متخصص الان ايرادي نداره گوشي رو كه 7-8 ساعت گذاشتم واسه شارژ ( اول گذاشتم باتريش كاملا خالي بشه بعد گذاشتم تو شارژ ) موردي نداره كه گوشي روشن هست و گه گاهي توش يه چرخي ميزنم ؟

و اينكه دانلودينگ اين برنامه Nokia Ovi Suite چرا اينقدر طول ميكشه ؟؟؟!!!!

سرعت اينترنتم هم 512 وو با سرعت 60 دانلود دارم ولي...

rafia
04-11-2010, 22:19
سلام مجدد...
جواب دوستان رو كلي عرض ميكنم

بهترين قيمتي كه من گير آوردم 375 تومن بود با گارانتي اصلي
طبقه زيرين بازار موبايل يكي هماتل بود كه هم سفيد هم مشكي با گارانتي اصلي داشت اما فقط سفيدش 00 بود و مشكيش 01
و 375 ميداد

اما من گشتم دنبال 00 و مشكي با گارانتي اصلي و بهترين جايي كه تونستم گير بيارم با همون قيمت 375 تومن ، فروشگاه فونيكس موبايل پلاك 132 ( طبقه زيرين ) بود

در رابطه با شارژ به وسيله USB والا هنوز كه تست نكردم اما هم اينجا دوستان نوشتن هم اينكه خود فروشنده گفت كه 16 گيگ و 8 گيگ از طريق USB قابليت شارژ ندارند.

اينم يسري عكس واسه دوستان ( به افتخار اينكه خودم قبل اينكه بخرم خيلي دنبال عكس از اين گوشي بودم اما خيلي كم بود ! )
با k800 گرفتم بهتر از اين نميشد تو نور شبه ديگه اونم با دوربين K800
( فوكوسشم دقيق نيست واسه همين وضوح تصوير LCD رو به هيچ وجه نشون نميده ! خداييش كيفيت X6 LCD واقعا فوق العادست اينو ميشه تو play كردن يه كليپ اونم بصورت full screen توش فهميد )

توي اين عكس كه كيفيتش خيلي بده ميتونيد فاصله هاي لبه تا LCD رو ببينيد: ( البته عكس زاويه دار گرفته شده ها يه وقت خطاي ديد گولتون نزنه :دي )

اينم در حالت خاموش بودن صفحه LCD و نور key كه استيل شيكي داره:

فقط دوستان متخصص الان ايرادي نداره گوشي رو كه 7-8 ساعت گذاشتم واسه شارژ ( اول گذاشتم باتريش كاملا خالي بشه بعد گذاشتم تو شارژ ) موردي نداره كه گوشي روشن هست و گه گاهي توش يه چرخي ميزنم ؟

و اينكه دانلودينگ اين برنامه Nokia Ovi Suite چرا اينقدر طول ميكشه ؟؟؟!!!!

سرعت اينترنتم هم 512 وو با سرعت 60 دانلود دارم ولي...
ممنون.فقط اگه لطف کنید بگید گارانتیه اصلی یعنی چی؟مال کدوم شرکته؟و00 رو از کجا میشه تشخیص داد؟

mInI_ClockEr
04-11-2010, 23:15
[QUOTE=mInI_ClockEr;5582177]
مگر مال شما ال سی دیش مشکلی داره؟راستی شما 16gدارید آیا با usb شارژ میشه؟

---------- Post added at 09:47 PM ---------- Previous post was at 09:45 PM ----------

آقا یکی جواب بده 16 با یو اس بی شارژ میشه یا 8؟

برای من که شارژ نمیشه حالا اگه 8 گیگ بشه که خیلی بهتره دوست عزیز
نخواستیم 16 گیگو هر کی میخواد بگه در ضمن ال سی دیش مشکلی نداره او فاصله مابین بدنه و ال سی دی که تو عکس دوستمون هم همین طور هست

---------- Post added at 11:15 PM ---------- Previous post was at 11:12 PM ----------

جان من از این عکس دومی که داری یه دونه با کیفیت تر بزار تا یه چیزی دیده بشه عزیز ولی بازم ممنون که عکس رو گذاشتی
و یه سوال دیگه برای شما 16 گیگ هست
اگه هست تو عکس دیدم که هنسفری سیاه رنگ بهش وصل کردی درست دیدم آخه برای من 16 گیگ هست و هنسفری من سفید هست ؟؟؟

yazdankhah
04-11-2010, 23:22

مبارک باشه
لطفا قیمت و لیست لوازم رو محبت کنید و اینجا بگید
مرسی

rafia
04-11-2010, 23:43
بعد از خوندن 232 صفحه گیجه گیجم یکی میگه هندزفری سفیده یکی میگه سیاهه یکی میگه صداش خش داره یکی میگه عالیه!!!!!نفهمیدیم چی شد بالاخره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rafia
05-11-2010, 03:22
تو صفحات پیش هم بچه ها گفتند که واقعا این گوشی اگه این همه مشکل داره پس بقیه که دارند دارن خالی میبندند.من از اون موقعی که تویه فرومها دنباله اطلاعات گشتم بیشتر گمراه شدم.اقا لطف کنید هر کی x6 داره از این به بعد حداقل مشخصات محتویات باکس رو به همراه نوع گارانتیش ذکر کنه ممنون میشم.

t2download
05-11-2010, 09:01
بعد از خوندن 232 صفحه گیجه گیجم یکی میگه هندزفری سفیده یکی میگه سیاهه یکی میگه صداش خش داره یکی میگه عالیه!!!!!نفهمیدیم چی شد بالاخره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سلام در با 7 ماه بررسی خرید گوشی به این نتیجه رسیدم ایکس 6 بخرم و 5 روزه خریدم و از اول با این تاپیک بودم و من چون سفید اهواز نبود 8 گیگ ارغوانی خریدم
و بی طرفانه در مورد این گوشی توضیح میدم ؟
ال سی دی گوشی ها بیشتر تو 16 گیگ ها دیدم که تراز نیست و از کنارها فاصله داره بیشتر تو ساخت چین دیدم اما اکثر 8 گیگ ها این مشکل رو ندارن و اکثرآ ساخت کره هستند .
2.
درب پشت بعضی از گوشی ها لق هست در بعضی مغازه ها مشاهده شده
3.
بعضی ها مشاهده کردن که اسپیکر گوشی در صدای بلند گوش دادن موزیک خش خش داره که تآیید میشه و من گوشی رو خریدم تو مغازه عالی بود و اومدم خانه خش خش داشت که آزار دهنده بود با شرکت نوکیا تماس گرفتم و گفتند به احتمال زیاد از تنظیماته که نبود و فرداش رفتم عوضش کردم و این یکی عالیه و خش خش نداره و در کل از 5800 صداش کمتر هست.
4.
گوشی 1.10 دقیقه شارژ میشه که عالیه
گوشی خوبیه تاچش خوبه و من نخریده بودم میگفتن سرعتش کند هست اما چنین چیزی نیست سرعتش عالیه تاچش عالیه صداش خوبه و در کل گوشی خوب و کاملیه و من ازش راضی هستم و کسایی که این رو واسه صدا میخوان برن 5800 بگیرن و هندزفری هاش عالیه
از خریدم راضی هستم ؟
310 گرفتم با گارانتی و 16 گیگ بدون گارانتی 315 هم بود اینجا و با گارانتی 16 گیگ مشکی 360 هست اهوازو من 8 گیگه و با یو اس بی هم شارژ نمیشه شاید با آپدیت جدید بتونه شارژ بشه .:10:

bbp
05-11-2010, 09:27
سلام

دوستان ببينيد توي اين مملكت هميشه شايعه سازي و پراكني بوده و هست ( در واقع از رو يه اشكال يه غول ساخته ميشه - البته منظورم دوستان اينجا نيست سوء تفاهم نشه كلي عرض كردم در همه موارد )

درسته يسري مشكلات پيش اومده اما در كل اينطور نيست !

توي عكس عزيزم اون مشكيه شارژر هست و هندزفريش مثل همه سفيده !

قيمت رو تو پست قبليم گفتم

نه در پشتش لقه نه صداش در بلندترين حد خش خش داره حداقلش تا الان نه LCD اش فاصله داره : ( توي اين عكسم باز يكمي زاويه هست بهتر از اين ديگه شرمنده نميشه )

لوازم هم تو جعبه اينا بود :

شارژر كه بايد براش تبديل بگيريد واسه 220 ( كه من از روي شارژر 5610 خدا بيامرز برداشتم ) - هندزفري سفيد WH-701 + چند سري پلاستيكي واسه آينده اگه خراب شد قبليا- هولدر ماشين - يه USB كوچيك كه من از USB خدابيامرز 5610 استفاده كردم راحت و از Ovi استفاده كردم واسه GPS ايران و سخنگوي فارسيش...( حالا بايد اينو تست كنم كه درست شده يا نه ) - ميني دي وي دي واسه برنامه ها - دفترچه راهنماي فارسي

t2download
05-11-2010, 09:33
نقشه اهواز رو کسی داره
چه طور به جی پی اس وصل شیم

---------- Post added at 09:33 AM ---------- Previous post was at 09:32 AM ----------

آنتی ویروس خوب برا گوشی کدامه

rafia
05-11-2010, 09:47
ممنون از شما دوستان

---------- Post added at 09:47 AM ---------- Previous post was at 09:45 AM ----------

لوازم هم تو جعبه اينا بود :

شارژر كه بايد براش تبديل بگيريد واسه 220 ( كه من از روي شارژر 5610 خدا بيامرز برداشتم ) - هندزفري سفيد WH-701 + چند سري پلاستيكي واسه آينده اگه خراب شد قبليا- هولدر ماشين - يه USB كوچيك كه من از USB خدابيامرز 5610 استفاده كردم راحت و از Ovi استفاده كردم واسه GPS ايران و سخنگوي فارسيش...( حالا بايد اينو تست كنم كه درست شده يا نه ) - ميني دي وي دي واسه برنامه ها - دفترچه راهنماي فارسي

شرمندم این سوال رو میکنم منظورتون اینه که ovi رو dl کردین رو گوشیتون و gps گوشی رو فعال کردین ؟میشه روش این کار رو توضیح بدین؟ممنون میشم

bbp
05-11-2010, 11:01
ممنون از شما دوستان

---------- Post added at 09:47 AM ---------- Previous post was at 09:45 AM ----------

شرمندم این سوال رو میکنم منظورتون اینه که ovi رو dl کردین رو گوشیتون و gps گوشی رو فعال کردین ؟میشه روش این کار رو توضیح بدین؟ممنون میشم

با توجه به اين توضيحات :

Akom@n
05-11-2010, 11:46
وقتی دارین نرم افزار های توی سی دی رو نصب میکنین به اینترنت وصل نشین، وقتی وصل میشین اون از رو سی دی نصب نمیکنه، میره از رو اینترنت نصب کنه، اگه آفلاین باشین خیلی راحت تر نصب میشه!
==================================================
من نرم افزار اکسپلور رو از چند جا دانلود کردم، مخصوص ویرایش پنج هم بود اما نصب نشد! کسی نمیدونه مشکل از چیه؟ مشکل از گوشیه؟ با اپدیت حل میشه؟
در ضمن ایکس 6 مگه حسگر نزدیکی نداره؟ (همونی که وقتی کنار گوش میزاری گوشی رو خاموش بشه ال سی دیش؟ واسه من کار نمیکنه!

Amin_0913
05-11-2010, 12:09
وقتی دارین نرم افزار های توی سی دی رو نصب میکنین به اینترنت وصل نشین، وقتی وصل میشین اون از رو سی دی نصب نمیکنه، میره از رو اینترنت نصب کنه، اگه آفلاین باشین خیلی راحت تر نصب میشه!
==================================================
من نرم افزار اکسپلور رو از چند جا دانلود کردم، مخصوص ویرایش پنج هم بود اما نصب نشد! کسی نمیدونه مشکل از چیه؟ مشکل از گوشیه؟ با اپدیت حل میشه؟
در ضمن ایکس 6 مگه حسگر نزدیکی نداره؟ (همونی که وقتی کنار گوش میزاری گوشی رو خاموش بشه ال سی دیش؟ واسه من کار نمیکنه!
من اکسپلوره نصب کردم بدون مشکل فقط ریجسترش رو پیدا نکردم

حسگر نزدیکی هم داره وقتی گوشیت رو جواب بدی صفحه اتوماتیک خاموش میشه

hellbrain666
05-11-2010, 13:11
لقی پشت درب در قسمت بالایی (به خاطر شل بودن قسمت دوگانه شارژ و خروجی صدا) بعد از یه مدت پیش میاد
من خودم تا الان برای خودم + دو نفر دیگه این مسئله پیش اومده
همچنین ممکنه دو لبه کناری گوشی هم کمی شل شه
که البته همه اینها با دقت زیاد قابل تشخیصه

t2download
05-11-2010, 16:31
دوستان ورژن جدید آپدیت ایکس 6 برای 8 گیگ اومده اما من رو گوشیم خریدم 5 روز پیش نصبه و برنامه جی پی اس هم نصبه و سریع در 1 دقیقه موقعیت من رو تو اهواز نشون داد و کیلومتر شمارش هم کار میکنه عجیب نیست یا 8 گیگ آپدیتش فرق داره و برنامه ها اتوماتیک منتقل میشن از این باکس تو بخش مربوطه خودشون تنها مشکلم اینه کسی بلده با play list dj
کار کرده به اینترنت وصل میشم اما موزیک ها رو چطور توش قرار بدم اینترنت نامحدود روزانه موبایل گرفتم 1000 تومان و برنامه ها رو بروز کردم و حتی آنتی ویروسم رو و برنامه ایمیل هم گرفتم از نوکیا با موبایل و کسی چت روم یاهو برنامه واسه ایکس 6 داره ؟
و زیر نور خورشید هم صفحه خوانا هست .:8:

---------- Post added at 04:30 PM ---------- Previous post was at 04:29 PM ----------

قاب لاکی یا ژله ای واسه گوشی نیومده ؟

---------- Post added at 04:31 PM ---------- Previous post was at 04:30 PM ----------

هندزفری 8 گیگ اون کلید روش چیه فشار میدی صدا استریو میشه عالی ؟
و باید نگه داشته بشه ؟

bbp
05-11-2010, 17:18
دوستان ورژن جدید آپدیت ایکس 6 برای 8 گیگ اومده اما من رو گوشیم خریدم 5 روز پیش نصبه و برنامه جی پی اس هم نصبه و سریع در 1 دقیقه موقعیت من رو تو اهواز نشون داد و کیلومتر شمارش هم کار میکنه عجیب نیست یا 8 گیگ آپدیتش فرق داره و برنامه ها اتوماتیک منتقل میشن از این باکس تو بخش مربوطه خودشون تنها مشکلم اینه کسی بلده با play list dj
کار کرده به اینترنت وصل میشم اما موزیک ها رو چطور توش قرار بدم اینترنت نامحدود روزانه موبایل گرفتم 1000 تومان و برنامه ها رو بروز کردم و حتی آنتی ویروسم رو و برنامه ایمیل هم گرفتم از نوکیا با موبایل و کسی چت روم یاهو برنامه واسه ایکس 6 داره ؟
و زیر نور خورشید هم صفحه خوانا هست .:8:

---------- Post added at 04:30 PM ---------- Previous post was at 04:29 PM ----------

قاب لاکی یا ژله ای واسه گوشی نیومده ؟

---------- Post added at 04:31 PM ---------- Previous post was at 04:30 PM ----------

هندزفری 8 گیگ اون کلید روش چیه فشار میدی صدا استریو میشه عالی ؟
و باید نگه داشته بشه ؟

تو خونه تست كردي يا بيرون؟

اديت: همين الان رفتم بالا پشت بوم و GPS ايي كه ديشب نصب كردم از سايت نوكيا با برنامه OVI تست كردم

دقيقا تو 5 دقيقه محل دقيقم رو اعلام كرد و چند تا مسير رو هم بهش دادم كه تا اونجا از نقطه مبدا برم و مسيرو رو راهنمايي كرد...

t2download
05-11-2010, 21:08
تو پشت بام چک کردم در 2 دقیقه 9 ماهواره رو گرفت .

کسی جوابی برای سوال قبلیم نداره ؟

این سایت خارجی تم های زیبایی برای گوشی داره و عال هستند .

mInI_ClockEr
05-11-2010, 21:57
نمیدونم از کجا شروع کنم
راستش رو بخواهید من نمیدونم چرا اینقدر سرعت GPRS همراه اول پایین هست البته باید بگم که وقتی گوشیم نو بود منظورم اینه که وقتی دفعه اول اونرو به کامپیوتر وصل کردم تا حالت مودم بشه برای GPRS سرعت خیلی خوب بود حدود 11 بود اما بعد از حدود 2 روز و شاید هم 1 روز وقتی گوشی رو دوباره وصل کردم سرعتم بیشتر از 5 نمیشه نمیدونم البته باید بگم که اینمورد در مورد گوشی پدرم هم که یه 3110 هست به همین صورت شد یعنی دقیقاً با همون بسته ای که برای همراه اول زده بودم و برای اولین بار با اون رفتم سرعت خوب بود ولی وقتی دوباره متصل شدم دقیقاً مثل گوشی خودم شد
من فکر میکنم که هر دو تا شون نیم سوز شدن اگه نظری دارید بگید به یو اس بی جلوی کیس وصل میکنم آخه کابل ایکس 6 کوچیک هست
بازم باید بگم که فکر نکنم از کیس باشه چون کیسم هم گرین مدل مگنوم 2 هست و مطمئن هست
جان من کمک کنید این عکس هم وقتی داشتم دانلود میکردم انداختم سرعت اتصال 460 هست ولی دانلود 5 هر کی میتونه کمک کنه و یا هرکی با GPRS وصل میشه به اینترنت بگه سرعت خوبه یا نه برای ایرانسل هم همینطور هست
نکنه یه نوع کلاهبرداری همراه اول و ایرانسل هست و به گوشی ربطی نداره
بازم درخواست کمک میکنم عزیزان مخصوصاً مدیران این انجمن

هیچکس نمیتونه کمکی کنه عزیزان
هرکی نظری داره بده دیگه داره میره رو اعصابم

hellbrain666
06-11-2010, 09:44
سلام
شما تو این تاپیک بهتر به نتیجه میرسی :

بحث و بررسی سرویس EDGE شرکت همراه اول :

t2download
06-11-2010, 10:56
دوستان زوم کردن ایکس 6 هشت گیگ با آپدیت جدید هنگ نداره و آهسته نیست و سریع به ماهواره نصب میشه :8:

---------- Post added at 10:56 AM ---------- Previous post was at 10:55 AM ----------

دوستان کاور و جلد ژله ای برای گوشی نیامده ؟ یا کریستال ؟ و خبری از مداد مخصوصش یست ؟

bbp
06-11-2010, 12:16
سلام...

آقا يه مشكلي با DRIVE TO داشتم كه حل شد و اينو ميخواستم بگم كه سرعت كانكت شدنش به ماهواره حتي از تو خونه هم فوق العادست...

حدود 20 ثانيه طول ميمشه تا ماهواره رو پيدا كنه و connect ميشه و اين واقعا فوق العادست...

يه چيز ديگه ام بگم تو اين 2-3 روز اينه كه اين گوشي واقعا عاليه !!!

از همه لحاظ...هيچ كسري ايي نداره...

همه لحاظه فوق العادست و من حسابي تو اين مدت به چالش كشيدمش و در همه حال رو سفيدم كرد و اينو بگم كه NOKIA X6 واقعا ارزش همچين پرداختي رو داره 100%

راستي من كه خريدم ورژن گوشي 21.0.0.4 بوده كه مثل اينكه آپديت جديدش هست و واسه همينم احتمال اينه كه سريع كانكت شدنش به ماهواره به دليل ورژنش باشه

t2download
06-11-2010, 15:02
مگه مال شما هم 8 گیگ هست منم باورم نشد 1 ضرب به 9 ماهواره وصل شد و اهواز رو عالی نشون میده عالیه
و دوربینش تو زوم کردن کند نیست شاید 8 گیگ خوب شده
سرعتش عالیه
دوستان من رفتم پیش دوستم 5800 داره صدای اون می ترکونه اما ایکس 6 کیفیت داره اما صداش کمتره و رفتم با برنامه کانورد
کلیپ تصویری و ام پی تری رو از فرمت 128 تبدبل کردم به 320 و بلندب صدا رو به 500 تبدبل کردم الان نا باورانه میگم 5800 رو میزاره تو جیبش صداش اینقدر بلند شده 300 مگابایت آهنگم شد 900 مگابایت دوستان صداش می ترکونه
و راستی قسمت اکولایزر 10 رنج صداش رو بزارید رو آخر
و راستی قسمت پست ایمیل وصل بشین به اینترنت موبایل و نوکیا میل رو دانلود کنید و نصب کنید و آدرس ایمیل تون رو بدین بهش و من دادم در 20 ثانیه 20 ایمیل امروزم رو بهم داد و به میلم تو یاهو وصل شد و در گوشیم ذخیره شدن عالیه کارش درسته ایکس 6
اگه کمک یا سوالی داشتید در خدمتم .:8:

Akom@n
06-11-2010, 15:35
واسه آپدیت فرق نمیکنه از کدوم زبان نرم افزار آپدیت باشه که؟
راستی این حتما باید این نرم افزاره آپدیت کنه؟

t2download
06-11-2010, 15:54
اگه منظور شما نوکیا میل هست باید دانلود و نصب بشه تو تنظیمات بری قسمت میل هست .:20:

bbp
06-11-2010, 17:12
نه دوست من
مدل من 16 گيگ هستش و GPS رو با آخرين ورژن برنامه Ovi كه توي سايتش واسه دانلود هست ريختم...

ديروز كه رفتم بالا پشت بوم و براي اولين بار خواستم وصل بشم دقيقا 5 دقيقه طول كشيد تا مكان دقيقم رو نشون بده اما الان حتي از تو خونه بين 20 تا 30 ثانيه ماهواره ها رو پيدا ميكنه...

صداي X6 چه تو هندزفري چه اسپيكرهاش واقعا با كيفيت و عالي هستش اما درسته كميت صداش از اسپيكر نسبت به 5800 يه كوچولو كمتره كه اينم مثل اينكه با روش دوستمون ميشه حلش كرد

farhad resalati
06-11-2010, 18:05
دوستان سلام. من میخوام یه 8 گیگ بخرم. بنظر شما این گوشی تو هفته های آینده ارزون تراز 330هزارتومن هم میشه یا نه ؟ بعدش اینکه دوتا ایراد شنیدم یکی تو ساپورت نکردن اس ام اس فارسیه دومی تو کند بودن توی گالریش درسته ؟ البته شنیدم ال سی دیش هم تو آفتاب ضعیفه که واسه من مهم نیست.اما اینقدر از صدا و تصویر و تاچ خازنیش شنیدم که قابل چشم پوشیه.
در آخر ای کاش نوکیا نمایندگی فروش داشت من که فقط مرکز خدمات ازش دیدم و شنیدن تو بازار موبایل بزودی راه اندازی میشه اگه کسی میدونه هست و من اطلاع ندارم بگه برم که از اونجا بخرم گوشیمو خیالم راحت باشه

yazdankhah
06-11-2010, 19:08
دوستان عزیز من شنیدم 8 گیگ دردسر و سرعتش از 16 کمتره.
به مفهوم دیگه میگن چون سی پی یو و رم و رام دو گوشی یکسانه اونی که ظرفیت حافظه کمتری داره بهتر عمل میکنه و گوشی راحتتر از پسش بر میاد به نظر شما این درسته؟

bbp
06-11-2010, 19:41
farshad resalati شما بهترين كار اينه كه بري از بازار موبايل بگيري طبقه زيرين
قيمتم بايد بگردي تفاوت قيمت هست ، ميتوني گير بياري

8 گيگ رو نميدونم اما واسه من كه 16 گارانتي اصلي هست زبان فارسي روش داشت و اس ام اس فارسي هم ساپورت ميكرد و حتي تو نفشه GPS وقتي زبان گوشي رو فارسي ميكنم اسامي اتوبانها و خيابانها همه فارسي ميشه
سرعت گاريشم خوبه و اصلا كند نيست

و Yazdankhan

من با 8 گيگ كار نكردم اما سرعت 16 خيلي خوبه