PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ ا X6 ا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13

roteal2007
08-07-2010, 16:49
مرسي دارم دان ميکنم. يه چيزي .. من رفتم تو سايت OVI ميخوام اکانت بسازم ميگه
Sorry, you are not eligible for a Nokia account at this time.... يه تست ميکني ببيني واسه شما هم اينجوريه يا نه ؟؟

ببين راه داره يه اکانت بسازي ...

مرسي

الان یکی واست میسازم پ.خ میکنم
ویرایش :فرستاده شد

shuvvan
08-07-2010, 17:16
ممنون من با آژديت كل جي ژي اسم با تنظيماتي كه شما گفتيد ژيشفرض شد....
ولي هنوز لوكيشنمو نشون نداده فكر كنم بخاطر نبود نقشس چون هنوز نقشه اي بهش ندادم
مرسي از راهنماييت

hamijoon
08-07-2010, 17:24
من ovi رو نصبيدم . کاراشو کردم تو اکانتمم الان . الان بايد چيکار کنم ؟ اون بالا software updat رو ميزنم

بعد يه چيزي ميچرخه اما بعدش ارور Network connection ميده

roteal2007
08-07-2010, 17:32
من ovi رو نصبيدم . کاراشو کردم تو اکانتمم الان . الان بايد چيکار کنم ؟ اون بالا software updat رو ميزنم

چک کنید که به اینترنت وصلید....

hamijoon
08-07-2010, 17:33
آره وصلم ... اون بالا يه 7 نوشته ... Shazam , phyton , .... آپديت جديد ايناست ؟؟

roteal2007
08-07-2010, 17:35
ممنون من با آژديت كل جي ژي اسم با تنظيماتي كه شما گفتيد ژيشفرض شد....
ولي هنوز لوكيشنمو نشون نداده فكر كنم بخاطر نبود نقشس چون هنوز نقشه اي بهش ندادم
مرسي از راهنماييت

دوست من وقتی نقشه رو ریختی بیا اینجا ببینیم چطوریاست؟!!

---------- Post added at 06:35 PM ---------- Previous post was at 06:33 PM ----------

آره وصلم ... اون بالا يه 7 نوشته ... Shazam , phyton , .... آپديت جديد ايناست ؟؟

بله.....اتصال به اینترنت نباید تا پایان آپدیت قطع بشه....

hamijoon
08-07-2010, 17:39
من فکر ميکنم به خاطره شلوغ بودن يا يه همچين چيزايي چون 6 تاشو دان کرد سره اين Shazam هي ميگيه connection erro

roteal2007
08-07-2010, 17:43
من فکر ميکنم به خاطره شلوغ بودن يا يه همچين چيزايي چون 6 تاشو دان کرد سره اين Shazam هي ميگيه connection erro

پس شب شب امنحان کنید یا اوایل صبح.

hamijoon
08-07-2010, 17:48
اين دوتا رو نگاه کنين ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

roteal2007
08-07-2010, 17:58

آپدیت شامل دوقسمت هست:
1.آپدیت فریمور یا همون ورژن جدید نرم افزار.
2.برنامه های کاربردی که اکپرا ورژن جدید هستن.
شما سرعت نتت خوبه؟!
چون باید همون اول بزنه آپدیت ....
مثل لینک زیر:

Help118
08-07-2010, 21:06
واسه من فريم ور Ver 20.0.005 . ورژن مپ هم رفتم تو about زده ver 3.04 . و پروداکت کد نميدونم کدومه يه RM-559 نوشته و يه Code: 0589448

الان بايد چيکار کنم . ؟؟
آغاجان تو هیچی مشکلی نداری به اینجا مراجعه کن حله فقط سعی کن به 21 هم آپ دیت کنی

Help118
08-07-2010, 21:14
قربونت بالاش نوشتم دیگه "128 مخابرات اصفهان"
ماهی هم 10220 تومن میدیم!!!
من نقشه های ovi که 47 مگا بایت بود رو دانلود کردم.
همینا رو توی مسیر مشخص شده بریزم حله دیگه؟

نقشتو از کجا گرفتی از کلوپ همسایه؟ اگه دقیقا بلدی چه جوری کپی کنی حله وگرنه بگو بگم
البته ا
به اینجا هم سری بزنی می فهمی که چه جوری کپی باید بکنی
جسارت نشه ها:11:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بخش چهارم:10:

Help118
08-07-2010, 21:24
نگرفتی چی میگم.می گم کی روی گوشی بصورت اولیه نصب هست که موقع خریدن روش ورژ 21 باشه؟
ملتفت شدم این فریم ویر یکی دو روزه اومده اگه حدود یه ماه دیگه بخری و محصولات تازه واردبازر شده باشه حتما ولی طول میکشه خوب! البته اگه تو تبریز خودشون نزن روش هر چی بگی بر میاد از این مردم:31:
آخه 21 زیاد ربطی به جی پی اس نداره. تو غصه نخور بر فرض مثال رفتی موقعی که 21 اومده بود خریدی حالا 25 بیاد چیکار می کنی می بری میفروشی گوشی رو اونی که 25 روشه رو میخری؟ خوب قاعدتا نه! باید آپ دیت کردن رو قشنگ یاد بگیری چون همیشه بدرد بخوره. پولت هم تو جیبت می مونه. می تونی واسه دیگران هم این کار رو بکنی. البته دردصد ریسکش بالاست

---------- Post added at 10:24 PM ---------- Previous post was at 10:19 PM ----------

14.یوخده کار اینجا: در positioning methods قسمت network base تیک داشته باشد
15- در positioning server قسمت server address روی supl.nokia.com باشد
16- در positioning server قسمت access point تنظیم شود (روی کانکشن gprs گوشی) البته اگه آف لاین هستید که نمیخواد کاری بکنید
17-در positioning server قسمت positioning server use روی آتوماتیک و یا آلویزاسک باشد.

اصلا واسه من اين گزينه هارو نداره ...

قربونت چشات برم
ببین چی می گم منم اولش خیلی گشتم پیدا نمی کردم به اشتباه رفته وبدم setting خود گوشی یا که تنظیمات جی پی اس!

وقتی دکمه سفید رنگ رو گوشی رو می زنی منو باز میشه:31:
حالا آیکنی به اسم application تو همه گوشی ها هست که لیست برنامه ها توشه. (تا حالا ربطی به جی پی اس نداشت)
خوب آیکن location داخل برنامه های کاربردی هستش (اگه منوی گوشیت فارسیه بجای application میزنه برنامه های کاربرید که پایین صفحه قسمت سمت راسته)
وقتی وارد لوکیشن شدی اونجا همه جی رو پیدا می کنی

خبر پیدا کردنتو بهم بگو:27: آفرین پسر خوب

Help118
08-07-2010, 21:34
شما الان باید زحمت بکشی بری به این لینک نرم افزار لازم رو دانلود و سپس موبایل رو آپدیت کنید.
البته پیشنهاد میشه با ovi suit آپدیت کنید اما اگر خیلی در زمینه حجم در مضیغه هستید این لینک 33 مگابایت هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنونم از شما ولی پیشنهاد می کنم سعی کنید از کتیگوری اروپا وارد بشد چون اکثر اوقات خاورمیانه و خود سایت ایران ورژن آپ دیت شده رو واسه دانلود نمی زارن! من خودم چندبار گول خوردم اومدم دانلود کردم بعد برنامه تو آپ دیت گفته ورژن جدید موجوده اونوقته که خر بیار و باقالی بار کن:31:

---------- Post added at 10:34 PM ---------- Previous post was at 10:29 PM ----------

مرسي دارم دان ميکنم. يه چيزي .. من رفتم تو سايت OVI ميخوام اکانت بسازم ميگه
Sorry, you are not eligible for a Nokia account at this time.... يه تست ميکني ببيني واسه شما هم اينجوريه يا نه ؟؟

ببين راه داره يه اکانت بسازي ...

مرسي
شاید سرور مشغول بود هاون ساعت اصلا کاری نداره اکانت ساختن یه یوزر یه پسوردیه اسم ایمیل

Help118
08-07-2010, 21:42

واسه منم این ایراد رو داد. دقت کنی پیام می گه که مشکل تو آپ دیت برای OVI SUITE هستش و فقط در این ساعت می تونید نرم افزار گوشی رو آپ دیت کنید اصلا مشکلی نیست نگران نباش.:46:

Help118
08-07-2010, 21:47
واسه دوستانی که میگن جی پی اس داخلی نداره و بلوتوثه و اصلا این گزینه ها مثل integrated gps و غیره که توضیح دادم رو نداره باید گوشیشونو آپ دیت کنن سعی کنید فریم ویرتونم ایران باشه. پروداکت کد خواستین بدم

Help118
08-07-2010, 22:02
نه! اول software application رو باید نصب کنی بغلش نوشته 21 و خورده ای بعد اینکه فرمویر نصب شد 8 تا برنامس که اونا رو باید نصبش کنی البته نصب برنامه shazam با internel error مواجه خواهد شد که نیازی به نصب اون نداری. چون داخل فریم ویر هستش و با نصب فریم ویر اونم نصب خواهد شد.
البته موقع نصب برنامه ها موقعی که واسه shazam ارور داد دوباره آپ دیت رو بزن و اون یکی برنامه ها رو نصب کن اصلا نصب shazam رو بیخیال شید

Help118
08-07-2010, 22:07

این ایراد واسه shazam همیشه هست اونو اصلا نصب نکن چون داخل فریم ویر 21 ، shazam هستش اگه توجه کرده باشی موقع آپ دیت پیغام میده که واسه shazam هم آپ دیت میشه همراه فریم ویر.

اینایی که نصب کردی فریم ویر جدید نیست بابا!!!!!!!!!!! اول باید برنامه فریم ویر رو نصب کنی بعد این برنامه ها رو
تو برنامه ها shazam رو نصب نکن
درضمن موقع اجرای سربرگ Update از ovi suite طبیعیه که پیام اخطار بیا واسه آپ دیت خود برنامه ovi suite که بیهخیال میشی. هیچ مشکلی نیست.
بازم مشکلی بود بگو

Help118
08-07-2010, 23:00

[URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (" [/URL)

اینجا بهت میگه که گوشیت آپ دیت فریم ویری نمیخواد یعنی چی مگه آر ام گوشیت 559 نیست!!!!! فقط میگه آپ دیت برنامه میخواد!

---------- Post added 09-07-2010 at 12:00 AM ---------- Previous post was 08-07-2010 at 11:58 PM ----------

آپدیت شامل دوقسمت هست:
1.آپدیت فریمور یا همون ورژن جدید نرم افزار.
2.برنامه های کاربردی که اکپرا ورژن جدید هستن.
شما سرعت نتت خوبه؟!
چون باید همون اول بزنه آپدیت ....
مثل لینک زیر:

ولی تو این عکس علاوه بر آپ دیت برنامه های کاربدری آپ دیت فریم ویری رو هم نشون می ده که باید اون بالایی رو بزنی

godsmak
09-07-2010, 10:55
درود به همه دوستان.
برادر من یه X6 گرفته و من نمی دونم دقیقا چطور باید براش هکش کنم، البته پارسال N97 اشو -- کرده بودم.
میشه لینک مطالب و آموزش های مرتبط با -- این گوشی رو برام بزارید؟
پیشاپیش ممنون.

hamijoon
09-07-2010, 12:40
بچه ها دمتون گرم ديشب گوشيو آپ کردم ... حالا ميريم پيش به سوي Gps

roteal2007
09-07-2010, 13:15
درود به همه دوستان.
برادر من یه X6 گرفته و من نمی دونم دقیقا چطور باید براش هکش کنم، البته پارسال N97 اشو -- کرده بودم.
پیشاپیش ممنون.

-- همانند 5800 و به تاپیک -- مراجعه شود.

---------- Post added at 02:15 PM ---------- Previous post was at 02:14 PM ----------

بچه ها دمتون گرم ديشب گوشيو آپ کردم ... حالا ميريم پيش به سوي Gps

به سلامتی...تبریک میگم...من هستم برای جوابگویی.....

hamijoon
09-07-2010, 13:23
دستتون درد نکنه .. اولين مسئله اي که پيش اومد اينه که وقتي ميرم تو location و gps data رو ميزنم ميگه Searching for Gps device اما بعدش يه پيغام مياد که ميگه enable a satellite based positioning method first ... . هرجايه گوشيو گشتم Sattelite پيدا نکردم

roteal2007
09-07-2010, 13:27
دستتون درد نکنه .. اولين مسئله اي که پيش اومد اينه که وقتي ميرم تو location و gps data رو ميزنم ميگه Searching for Gps device اما بعدش يه پيغام مياد که ميگه enable a satellite based positioning method first ... . هرجايه گوشيو گشتم Sattelite پيدا نکردم

از منوی خود گوشی باید بری نه منوی برنامه ی OVI MAPS.

t2download
09-07-2010, 13:27
دوستان با آپدیت کردن ورژن گوشی آیا مشکل هنگ کردن در زوم دوربین حل میشه <

Help118
09-07-2010, 13:41
درود به همه دوستان.
پیشاپیش ممنون.
حک یا کرک کردن گوشی اصلا صلاح نیست در ضمن انگار این گوشی محافظت شده!!! نتیجه خوبی عاید آدم نمیشه توصیه میکنم بیخیال شین
ممون

Help118
09-07-2010, 13:46

من توضیحات لازم رو در این رابطه تو پست های قبلی دادم دوباره سطر به سطر برو. ده دقیقه یه ربع هم رو شاخشه واسه آف لاین کانکت شدن. دیگه چیز جدیدی واسه ارائه نیست همین راهه که اینجا توضیح دادم

Help118
09-07-2010, 13:52
دوستان با آپدیت کردن ورژن گوشی آیا مشکل هنگ کردن در زوم دوربین حل میشه <
اولا سلام داداش من // این مرامت منو کشته بی وفا این رسمش نیست
این چه آواتوریه بابا زشته....:41: دل آدمو خون می کنی با این کارات:13:

تو که گوشی رو نداری از کجا فهمیدی هنگ داره؟
این گوشی تو زوم اصلا هنگ نداشت فقط یه مشکلی داشت که زومش می پرید و آسه آسه زومش بالا پایین نمی شد.تو ورژن جدیدم همونطوریه

من مصلحت می دونم اگه نخریدی نخر اگه نوکیا خواستی همون ان8 رو بخر چون خیلی وسواسی هستی اصلا خواست ههاتو برآورده نمی کنه.بخصوص صفحش زیر نور آفتاب خونده نمیشه چون اهوازی و هی نور آفتاب مثل پتک رو سرته این صفحه واست نامناسبه. دوربینشم حرفی واسه گفتن برات نداره. از نظر باندگو هم که خش خش داره از لحاظ صدای مخاطب هم که ضعیفه. از اون بدتر در پشتی گوشی لقه. بدتر از اون باتری سی موس نداره و اگه سیمکارت رو درآری ساعت و همه چیش می پره:31:

دوستان توجه کنند این توضیحات فقط مربوط به تی توجون هستش شما به این پست توجه نکنید:31:

Help118
09-07-2010, 14:29
برای جی پی اس میتونید بجز نرم افزار خود مپ نوکیا از برنامه های اسمارتکام و گارمین استفاده کنید. گارمین باگ های زیادی داره ولی اسمارتکام قوی تر از اون به حساب میاد. نقشه های باکیفیت و بهرتی داره ولی طریقه نصب و این جور کاراش یکم سخت تره. ولی اگه کسی علاقه مند به نصب رو بروی ایکس 6 یا هر گوشی سیمبیان سری 60 ویرایش 5 بو دمیتونم راهنماییش کنم ولی اگه تو یکی از شهرهای تهران و تبریز و اصفهان و کرمانشاه و شیراز و مشهد هستین استفاده از مپ نوکیا توصیه میشه.

roteal2007
09-07-2010, 14:36
برای جی پی اس میتونید بجز نرم افزار خود مپ نوکیا از برنامه های اسمارتکام و گارمین استفاده کنید. گارمین باگ های زیادی داره ولی اسمارتکام قوی تر از اون به حساب میاد. نقشه های باکیفیت و بهرتی داره ولی طریقه نصب و این جور کاراش یکم سخت تره. ولی اگه کسی علاقه مند به نصب رو بروی ایکس 6 یا هر گوشی سیمبیان سری 60 ویرایش 5 بو دمیتونم راهنماییش کنم ولی اگه تو یکی از شهرهای تهران و تبریز و اصفهان و کرمانشاه و شیراز و مشهد هستین استفاده از مپ نوکیا توصیه میشه.

در تکمیل عرایض دوست خوبم میتونم بگم اگر توی مراکز استان 5 شهر گفته شده هستی که از OVI و نقشه های نوکیا استفاده کنید در غیر این صورت از نرم افزار SMARTCOMGPS که نیاز به ساین شدن داره بقیش دیگه دانلود نقشه و یه کپی پیس بیشتر نیست.....
روی N86 تست شد و کار کرد

nokiax6
09-07-2010, 14:46
این گوشی تو زوم اصلا هنگ نداشت فقط یه مشکلی داشت که زومش می پرید و آسه آسه زومش بالا پایین نمی شد.تو ورژن جدیدم همونطوریه

من مصلحت می دونم اگه نخریدی نخر اگه نوکیا خواستی همون ان8 رو بخر چون خیلی وسواسی هستی اصلا خواست ههاتو برآورده نمی کنه.بخصوص صفحش زیر نور آفتاب خونده نمیشه چون اهوازی و هی نور آفتاب مثل پتک رو سرته این صفحه واست نامناسبه. دوربینشم حرفی واسه گفتن برات نداره. از نظر باندگو هم که خش خش داره از لحاظ صدای مخاطب هم که ضعیفه. از اون بدتر در پشتی گوشی لقه. بدتر از اون باتری سی موس نداره و اگه سیمکارت رو درآری ساعت و همه چیش می پره:31:

دوستان توجه کنند این توضیحات فقط مربوط به تی توجون هستش شما به این پست توجه نکنید:31:
از کجا معلوم که N8 هم این مشکلات رو نداشته باشه؟!!!:41:

Help118
09-07-2010, 14:59
در تکمیل عرایض دوست خوبم میتونم بگم اگر توی مراکز استان 5 شهر گفته شده هستی که از OVI و نقشه های نوکیا استفاده کنید در غیر این صورت از نرم افزار SMARTCOMGPS که نیاز به ساین شدن داره بقیش دیگه دانلود نقشه و یه کپی پیس بیشتر نیست.....
روی N86 تست شد و کار کرد
عزیزم پستتو راجع به نظرخواهی برای گوشی خوندم و جوابتو اونجا دادم. و نظر منم نظر اکثریته. اگه می تونی صبر کنی و فعل اگوشی داری واسه ان 8 منتظر بمون یا نه که هیچ:11:

roteal2007
09-07-2010, 14:59

هر گوشی یه مزایا و معایبی داره.....حالا این اومده بچه ها خریدن تست کردن ومیگن....
این شما هستی که انتخاب میکنی چون شما خریدار هستی پس خودت باید معیارهاتو مشخص کنی و بهشون امتیاز بدی تا بتونی مناسب ترین رو انتخاب کنی....
(میتونی مثل من با پی وان بسازی و تا آبان ماه یه N8 بخری )

Help118
09-07-2010, 15:07
اینو کلوپ ان 8 واست حل میکنه! اونجا فیلم ها و دمو های متفاوتی از ان 8 گذاشتن می تونی نگاه کنی حتی تا جایی فیلم گذاشتن که صدای پخش موسیقی رو تو محلی شلوغ هم تست کردند!
درضمن دوربین ان 8 محشرترین بهترین واولین دوربینه موجد رو گوشی موبایل هاست که از سنسور بزرگ و باکیفیتی توش استفاده شده. از لنزشم صحبت نمی کنم چون کارل زایسه و برترین لنز آلمانی دنیاست. فقط کاور نداره ای بر پدر نوکیا لعنت!:2: رو دوربینش خیلی کار شده. ولی همیشه اولین بهترین نیست چون بعد این دوباره گوشی هایی با این سنسور یا بهتر از اینا خواهد اومد.
بعد اومدن ان 8 مشکلاتش هویدا خواهد شد. الان کلوپ ان هشتیا همشون چون تو کف ان 8 هستن و واسش له له میز نن اگه بگی بهشون که فلان چیزش بدرد نخوره جوری باهات برخورد می کنن که انکار نوکیا مال باباشونه.

برتیر های ان 8 نسبت به ایکس 6:
1. ال سی دی AMOLED که با کیفیته. مصرفش کمتره. تو نور آفتاب خونده میشه. در مورد کیفیت تاچش نمیشه حرفی شد چون هیچی نمی دونیم.
2. HDMI و قابلیت خوندن فلش داره
3.سیستم عاملش متفاوته ولی نمی دونم حالا چی بگم چون شکل ظاهریش قدیمه. اندروید که خیلی بهتر بود
4.دوربینش
5. قاب فلزیش و مستحکم بودن گوشی . کلا یکدسته
6.به احتمال قوی قابلیت تعویض سیمکارت در حالت روشن گوشی رو داشته باشه. طوری که گوشی وقتی روشنه می ری رو حالت آف لاین سیم رو عوض می کنی و دوباره میری رو جنرال مد. ولی چون سیمکارت ایکس 6 واسه بیرون آوردن باید باتری دربیاد و ضامن داره. البته یکم امنیت ایکس 6 بهتره تو این حالت. اونجوری راحت درمیاد سیمکارت از گوشی.
7.درگاه مموری کارت و پشتیبانی از رم بیشتر (زیاد مهم نیست حالا)

و سایر قابلیت های ریز و درشت

------
ای ببا توهم که تراختوری هستی ولی من نیستم. یعنی فوتبالی نیستم و با هر بادی به خودم نمی لرزم

t2download
09-07-2010, 15:09
[QUOTE=NOKIA_N95;5167287]اولا سلام داداش من // این مرامت منو کشته بی وفا این رسمش نیست

بررسی معایب گوشی از یک شاهد عینی :8:

شما به آواتار من چه کار داری مشکل شرعی نداره و با تشکر باشه میمونم تا ان 8 بیاد ممنون چه معایبی داره x6:41:

fitness2008
09-07-2010, 15:17
دوستانی که گوشی های فارسی داشتند آیا با آپدیت نرم افزار گوشی (فریم ویر ) مشکل آنها با gps حل شد؟؟
A-GPS و internl GPS به منوی position method اضافه شد؟؟؟؟
لطفآ اطلاع بدید .
با تشکر

Help118
09-07-2010, 15:18
هر گوشی یه مزایا و معایبی داره.....حالا این اومده بچه ها خریدن تست کردن ومیگن....
این شما هستی که انتخاب میکنی چون شما خریدار هستی پس خودت باید معیارهاتو مشخص کنی و بهشون امتیاز بدی تا بتونی مناسب ترین رو انتخاب کنی....
(میتونی مثل من با پی وان بسازی و تا آبان ماه یه N8 بخری )

پس بلاخره تصمیمتو گرفتی!! تبریک می گم
پی وان همون گوشی ماشین حسابی سونیه :31:

Help118
09-07-2010, 15:27
[QUOTE=NOKIA_N95;5167287]اولا سلام داداش من // این مرامت منو کشته بی وفا این رسمش نیست

بررسی معایب گوشی از یک شاهد عینی :8:

شما به آواتار من چه کار داری مشکل شرعی نداره و با تشکر باشه میمونم تا ان 8 بیاد ممنون چه معایبی داره x6:41:

روی همه رو سفید کردی تو خریدن ایکس 6.تو ایکس 6 خر نبودی!!!! فکر می کنی وقتی ان 8 بیاد هیچ ایرادی نخواهد داشت؟ پدر آدمو درخواهد آورد وقتی که یکی یکی ایراداتش جلو چشت بیاد اونوقت حالت می پرسم.

کاری به آواتورت ندارم که هر روز یه جدیدشو می زاری. شرعی یا غیر شرعی بودنشم به خودت مربوطه:27:
اینایی که گفتم ایرارد نبود واسه ایکس 6 ... یه شوخی بیش نبودن واسه این که قید ایکس 6 رو بزنی
------------------------------------
خیلی بی وفا و بی مرامی این رسمش نبود واسه کسی که هر روز پیامک می داد و هی تماس میگرفت :41:

Help118
09-07-2010, 15:33
خبری از قرعه کشی نوکیا که قرار بود تو دهم تیر ماه انجام بشه بین خریداران با گارانتی اصلی نشد؟ قرعه کشی بنز SLK فکر کنم بود

hamijoon
09-07-2010, 15:36
بچه ها من اومدم باز :دي
اين gps ما مثل اينکه نميخواد درس شه . من ميرم تو location خوده گوشي

کسي از خوده گوشي ميلشو چک ميکنه ؟؟ يه mailbox ميسازم اما وقتي ميخوام mail type روز از imap4 به pop تغيير بدم نميزاره ...

roteal2007
09-07-2010, 15:48
پس بلاخره تصمیمتو گرفتی!! تبریک می گم
پی وان همون گوشی ماشین حسابی سونیه :31:

یه توصیه برادرانه:
شما یکمی لحنتو درست کنی همه چی حله شوخی و جدیت معلوم نیست و بچه ها دچار سو تفاهم میشن و اونوقت اینطوری جوابت رو میدن.....

DariushGreat
09-07-2010, 16:18
خبری از قرعه کشی نوکیا که قرار بود تو دهم تیر ماه انجام بشه بین خریداران با گارانتی اصلی نشد؟ قرعه کشی بنز SLK فکر کنم بود

چرا... من بردم! :31:

---------- Post added at 05:18 PM ---------- Previous post was at 05:17 PM ----------

شوخی کردم... جدی نگیرین!!! :31:
احتمالا اواخر تیر ماه باشه عزیزان

شاد و نوکیایی باشین :31:

nokiax6
09-07-2010, 16:55
[QUOTE=t2download;5167512]
اینایی که گفتم ایرارد نبود واسه ایکس 6 ... یه شوخی بیش نبودن واسه این که قید ایکس 6 رو بزنی
------------------------------------

ولی یکسری از این موارد واقعیت داره
نه؟

MJ assassins creed
09-07-2010, 17:59
یه سوال چجوری تو ایکس 6 فایلی رو که دریافت میکنی توی گالری سیو شه.هر کاری میکنم فقط توصندوق دریافتی میمونه

t2download
09-07-2010, 21:27
اولا سلام داداش من // این مرامت منو کشته بی وفا این رسمش نیست

دلت خون نشه ممنون واسه رفاقتت بهتر نیست جای تاپیک بری پایگاه سر کوچه مردم رو ارشاد کنی متآسفم واسه یک تصویر مجاز اینطور پاکش کردی بای واسه خودم متآسفم که تو ایرانم

fitness2008
09-07-2010, 21:39
دوستانی که گوشی های فارسی داشتند آیا با آپدیت نرم افزار گوشی (فریم ویر ) مشکل آنها با gps حل شد؟؟
A-GPS و internl GPS به منوی position method اضافه شد؟؟؟؟
لطفآ اطلاع بدید .
با تشکر
از دوستان عزیزم خواهش میکنم لطفآ اطلاع بدین

t2download
09-07-2010, 23:15
[QUOTE=NOKIA_N95;5167543]

ولی یکسری از این موارد واقعیت داره
نه؟
این سخن رو از زبان من نگو سخن نوکیا 95 هست ؟:41:

fitness2008
09-07-2010, 23:40
سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان محترم من از طریق خود برنامه softwar updater گوشی با استفاده از gprs ایرانسل نرم افزر گوشی رو آپدیت کردم. حجمش حدود 3.10 ( سه و ده ) مگابایت بود و کاملآ تعجب کردم که نه به اون 130 مگابایت نه به ان حجم کم. خلاصه عرض کنم گوشی پس از دانلود کردن ریستارت شد و روی lcd گوشی نوشت updating و یه خطی بار مانند پر شد و گوشی روشن شد و کد *#0000# رو زدم دیدم زده ورژن 21 .
اما تنظیمات gps درست نشده. یعنی هنوز توی positioning method فقط blutooth gps و wifi/network هستش و حتی منوی positioning server هم نداره.
لطفآ راهنمایی کنید و نظر بدین.
با تشکر

DariushGreat
09-07-2010, 23:43
دلت خون نشه ممنون واسه رفاقتت بهتر نیست جای تاپیک بری پایگاه سر کوچه مردم رو ارشاد کنی متآسفم واسه یک تصویر مجاز اینطور پاکش کردی بای واسه خودم متآسفم که تو ایرانم

بابا دست ایشون نیست که! مدیرا حذفش کردن... ایشون فقط بهت هشدار داد که اذیت نشی... همین! :31:

شاد باشین :31:

roteal2007
10-07-2010, 08:45

شما توی یه مجموعه مجازی-اجتماعی ثبت نام کردی که متناسب اون برای تبادل اطلاعات باید قوانین رو بپذیری....گویا شما فقط تیک قبول دارم رو زدی و مطالعه نکردی....آواتار مستهجن و سیاسی خلاف قوانین انجمن هست و حذف میشود.
با تشکر.

---------- Post added at 09:45 AM ---------- Previous post was at 09:41 AM ----------

سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان محترم من از طریق خود برنامه softwar updater گوشی با استفاده از gprs ایرانسل نرم افزر گوشی رو آپدیت کردم. حجمش حدود 3.10 ( سه و ده ) مگابایت بود و کاملآ تعجب کردم که نه به اون 130 مگابایت نه به ان حجم کم. خلاصه عرض کنم گوشی پس از دانلود کردن ریستارت شد و روی lcd گوشی نوشت updating و یه خطی بار مانند پر شد و گوشی روشن شد و کد *#0000# رو زدم دیدم زده ورژن 21 .
اما تنظیمات gps درست نشده. یعنی هنوز توی positioning method فقط blutooth gps و wifi/network هستش و حتی منوی positioning server هم نداره.
لطفآ راهنمایی کنید و نظر بدین.
با تشکر

خوب با گوشی همیشه کمتر هست....چون شما کل برنامه رو یه جا نمیگیر ی و فقط آپدیت هارو میگیری....
شما چه تغییراتی توی این ورژن دیدی؟
ورژن مپ چنده؟!
من روی n86 با مپ ورژن 3.01
تست کردم شد....

hamijoon
10-07-2010, 12:37
فکر کنم بايد بيخيال gps اين گوشي بشيم فعلا چون با آپديت هم حل نشد ...

من که فعلا زدم تو خط spb هاي اين گوشي ... واقعا عالين حتما دان کنين

t2download
10-07-2010, 15:37
شما توی یه مجموعه مجازی-اجتماعی ثبت نام کردی که متناسب اون برای تبادل اطلاعات باید قوانین رو بپذیری....گویا شما فقط تیک قبول دارم رو زدی و مطالعه نکردی....آواتار مستهجن و سیاسی خلاف قوانین انجمن هست و حذف میشود.
با تشکر.

---------- Post added at 09:45 AM ---------- Previous post was at 09:41 AM ----------

خوب با گوشی همیشه کمتر هست....چون شما کل برنامه رو یه جا نمیگیر ی و فقط آپدیت هارو میگیری....
شما چه تغییراتی توی این ورژن دیدی؟
ورژن مپ چنده؟!
من روی n86 با مپ ورژن 3.01
تست کردم شد....

آواتار من مستهجن نبود و حرفی از عکس عشقی نزده خودت مطالعه کن این هست ..

ظر به قانون منع فعالیت سیاسی در انجمن های p30world ، از شما کاربر گرامی تقاضا میشود به هیچ عنوان در امضا و آواتار خود از تصاویر یا محتوای سیاسی استفاده نکرده و به هیچ وجه وارد بحث های سیاسی نشوید !

MJ assassins creed
10-07-2010, 15:44
آقا کسی جواب منو نمیده
چجوری تو ایکس 6 فایلی رو که دریافت میکنی توی گالری سیو شه.هر کاری میکنم فقط توصندوق دریافتی میمونه

Help118
10-07-2010, 17:30
مگه تو دیار شما پی سی ورلد فیلتر نشده؟
آغاجا مدیران محترم
پی سی ورلد هم دات نت و هم دات کامش فیلتر شده
خواهشا رسیدگی فرمایید تاکی آخه

roteal2007
10-07-2010, 19:01
فکر کنم بايد بيخيال gps اين گوشي بشيم فعلا چون با آپديت هم حل نشد ...

من که فعلا زدم تو خط spb هاي اين گوشي ... واقعا عالين حتما دان کنين

این عکس از منوی گفته شده و فعال کردنشه دیگه اگر پیدا نکردی یا گوشیت x6 نیست یا مارو سر کار گذاشتی:

fitness2008
10-07-2010, 21:37
خب دوست عزیز اگر میشد که خودمون درست می کردیم حتمآ مشکل جدیه که نمیشه دیگه.
گوشی ما منوی positioning server رو که اصلآ نداره و در منوی positioning method گزینه های A-GPS و Integrated GPS رو نداره. من امروز زنگ زدم گارانتی بهم گفتن که آپدیت کن ببین چی میشه. گفتم اگر نشد چی ؟ بهم گفتن که صبر کن تا آپدیت بعدی برای گوشیت بیاد.
دوست عزیز roteal2007 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گوشی شما فارسی بود و وقتی خریدی داخل گوشی 132 تا موزیک ایرانی بود ؟؟؟ گارانتی اصلیه؟؟
با تشکر از توجه شما

hamijoon
10-07-2010, 21:41
عزيزم سره کار چيه من که عکس گوشيمو صفحه قبل گذاشتم ...

نيگاه ...

roteal2007
11-07-2010, 08:51
خب دوست عزیز اگر میشد که خودمون درست می کردیم حتمآ مشکل جدیه که نمیشه دیگه.
گوشی ما منوی positioning server رو که اصلآ نداره و در منوی positioning method گزینه های A-GPS و Integrated GPS رو نداره. من امروز زنگ زدم گارانتی بهم گفتن که آپدیت کن ببین چی میشه. گفتم اگر نشد چی ؟ بهم گفتن که صبر کن تا آپدیت بعدی برای گوشیت بیاد.
دوست عزیز roteal2007 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گوشی شما فارسی بود و وقتی خریدی داخل گوشی 132 تا موزیک ایرانی بود ؟؟؟ گارانتی اصلیه؟؟
با تشکر از توجه شما

والا گوشی مال من نیست....بدون گارانتیه rm-559 و فول پک 372 نومن از اصفهان خریدیم....ورژنش هم 20.005 هست:18::18:
پیشفرض زبان گوشی فارسی توی منو و توی مسیجینگ.
بله 132 تا رو هم داشت...آپدیت هم نکردم و جالبه با همین ورژن 20 من این عکس ها رو گرفتم!!

DariushGreat
11-07-2010, 11:57

نيگاه ...

:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

Honradez
11-07-2010, 12:01
سلام.

از دوستاني که X6 دارن ميخواستم بپرسم آيا از گوشيشون راضين يا نه و اينکه عيبهاش چي هستن.

سپاسگزارم.

Help118
11-07-2010, 13:40
این سایت فیلتر شده چرا کسی رسیدگی نمی کنه؟

nokiax6
11-07-2010, 13:47

نيگاه ...

دوستان در این مورد چه توضیحی دارن؟!!!
باید بدون گارانتی و با زبان عربی بخریم دیگه...
من به این نتیجه رسیدم که:
اونهایی که فارسی دارن و جدیدن وارد کشور میشن (قبلی ها نه) این مشکل رو داره و به ورژن ربطی نداره.

---------- Post added at 02:47 PM ---------- Previous post was at 02:46 PM ----------

این سایت فیلتر شده چرا کسی رسیدگی نمی کنه؟
فعلا درست شده...

Help118
11-07-2010, 13:55
از مال من که فیلتر شدس هم دات کام هم دات نت
چطوری واسه شما باز شده؟
چرا کسی رسیدگی نمی کنه؟

roteal2007
12-07-2010, 08:45
اونهایی که فارسی دارن و جدیدن وارد کشور میشن (قبلی ها نه) این مشکل رو داره و به ورژن ربطی نداره.

---------- Post added at 02:47 PM ---------- Previous post was at 02:46 PM ----------

فعلا درست شده...

ما هم 9 تیر خریدیم موردی نداشت. یه کاری شما میتونی بکنی با فروشنده شرط کن که توی position metode مثل اون عکس هایی باشه که گذاشتم....وسلام.

---------- Post added at 09:45 AM ---------- Previous post was at 09:42 AM ----------

از مال من که فیلتر شدس هم دات کام هم دات نت
چطوری واسه شما باز شده؟
چرا کسی رسیدگی نمی کنه؟

دیروز کمپلت p30world froums بسته بود یعنی باز نمیشد....ما که از مخابرات داشتیم شما رو نمیدونم....

MJ assassins creed
12-07-2010, 12:14
آقا فکر کنم که دیگه ایکس6 هم به 1100 پیوسته باشه ولی شما هنوز جواب منو ندادی.
چجوری تو ایکس 6 فایلی رو که دریافت میکنی توی گالری سیو شه.هر کاری میکنم فقط توصندوق دریافتی میمونه.اگه بلد نیستید بگید که کاری دیگه بکنم.

saze
12-07-2010, 18:35
سلام
بهترین پلیر گوشی(پسوند mp4 اجرا بکنه)،فایل دریافتی از بلوتوث رو چطوری تو گالری ذخیره کنم؟

a_b
12-07-2010, 18:37
سلام . دوستان من هم در قسمت لوکیشن همین مشکل hamijoon رو دارم. می تونید کمک کنید .؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کمک !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Help118
13-07-2010, 14:56
آقا فکر کنم که دیگه ایکس6 هم به 1100 پیوسته باشه ولی شما هنوز جواب منو ندادی.
چجوری تو ایکس 6 فایلی رو که دریافت میکنی توی گالری سیو شه.هر کاری میکنم فقط توصندوق دریافتی میمونه.اگه بلد نیستید بگید که کاری دیگه بکنم.
نه بلد نیستیم :31:

انگار تا حالا با سیمبیان کار نکردی
دوست عزیز خاصیت گوشی های سیمبیان اینه که هر چیزی کهبا بلوتوث میگیره به اینباکس هدایت میشه و شما باید فایل رو ببینی و تو مموریت سیوش کنی. اون گوشی هایی که تو پوشه های دریافتی ذخیره می کنن گوشی های جاوا هستن نه سیمبیان

Help118
13-07-2010, 15:02
سلام
بهترین پلیر گوشی(پسوند mp4 اجرا بکنه)،فایل دریافتی از بلوتوث رو چطوری تو گالری ذخیره کنم؟

اصولا خود گوشی mp4 رو که پخش می کنه و نیاز به برنامه جانبی نداری!!
ولی برترین پلیری که معرفی کردن حتی تو خود سایت نوکیا دیدم اسمارت مووی smart movie هستش که ورژن آخرش 4.15 هستش ولی من نصب کردم و تست زدم با خود برنامه نوکیا دیدیم کلیپ رو یکم بریده بریده نشون می داد. از این برنامه خیلی تعریف شده ولی من خوشم نیومد. این برنامه دوقسمتیه. یه قسمتش تو کامپیوتر نصب میشه و برای کانورت فرمت بعضی فایلهاست. و یه قسمت برنامه هم برنامه سیمبیانه مخصوص گوشی که کرک اون تو کامپیوتر نصب میشه و کد رو میگیری و وارد گوشیت می کنی.
tinyurl.com/smartmovie415
منم به پلیر داویکس نیاز دارم کسی پیدا کرد بگه

hamijoon
13-07-2010, 15:02
اوففففف بالاخره هکش کردم .:دي

مثل اينکه اين سري جديدا اصلا Gps اش کازنميکنه زياد خودتونو اذيت نکنيد من همه راهارو امتحان کردم

Help118
13-07-2010, 15:08
سلام . دوستان من هم در قسمت لوکیشن همین مشکل hamijoon رو دارم. می تونید کمک کنید .؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کمک !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بگو RM و پروداکت کد و ورژن گوشیت چنده؟ گارانتی داره یا بدون گارانتی چه رنگیه؟ تا بگم چه باید کرد:10:

a_b
13-07-2010, 15:12
بگو RM و پروداکت کد و ورژن گوشیت چنده؟ گارانتی داره یا بدون گارانتی چه رنگیه؟ تا بگم چه باید کرد:10:

rm-559
پروداکت کد رو کجا نوشته؟
ورژن : v 20.0.005
گارانتی نوکیا
مشکی

Help118
13-07-2010, 15:16
اوففففف بالاخره هکش کردم .:دي

مثل اينکه اين سري جديدا اصلا Gps اش کازنميکنه زياد خودتونو اذيت نکنيد من همه راهارو امتحان کردم
اتفاقا در مورد جی پس اس این گوشی باید بگم. اصلا نیازی به باز کردن برنامه لوکیشن هم نیست (فقط در حالاتی که خیلی تعویق میوفته برای باز شدن مپ)
من دیشب گوشیمو داخل اتاق فضای سربسته گذاشتم 5 دقیقه نشده فورا خود برنامه مپ کانکت شد به ماهواره ها و موقعیتم رو نشون داد. جی پی اس این گوشی توپ توپ کار می کنه. از مال من هیچ مشکل جی پی اسی نداره. وقتی میگم با گارانتی اصلی بگیرید معمولمه یه چیزایی می دونم میگم

---------- Post added at 04:16 PM ---------- Previous post was at 04:15 PM ----------

rm-559
پروداکت کد رو کجا نوشته؟

پروداکت کدت زیر باتری رو برچسبه
ورژن گوشیتم از ستاره مربع چارتاصفر مربع بخون بگو
گارانتی داره یا بدون گارانتی
رنگش رو هم بگو

hamijoon
13-07-2010, 15:20
عزيزم من از نمايندگيه اصليه نوکيا گرفتم ...

Help118
13-07-2010, 15:21
عزيزم من از نمايندگيه اصليه نوکيا گرفتم ...

مریضم بقیه اطلاعات رو بگو دیگه هر چی پرسیدم جواب بده. نوکیا هم به آدم گوشی بندازه واویلا:41:

a_b
13-07-2010, 15:27
اینم اطلاعات:
rm-559
گارانتی نوکیا
مشکی
پروداکت کد : 0589448

hamijoon
13-07-2010, 15:27
اطلاعات چيرو ؟؟؟ اونا رو که قبلا گفتم rm-559 , Code: 0589448. ورژنشم 21

Help118
13-07-2010, 15:29
سلام.

از دوستاني که X6 دارن ميخواستم بپرسم آيا از گوشيشون راضين يا نه و اينکه عيبهاش چي هستن.

سپاسگزارم.

یک سوالی پرسیدین که چند وقتیه تو صدو خورده ای صفحه روشون داریم بحث می کنیم یک شبه میخوای همشو یادبگیری ناقلا:31:

صفحه ال سی دیش زیر نور آفتاب مث سایر گوشی ها خونده نمیشه پس عیب خاصی نیست چون اکثریت اینطوره
دوربینش آنقدر قدر نیست از گشادگی دهانه لنز میشه فهمید. گرچه گشادگی دهان لنز نسبت به 5800 برتره و 2.8 به 5.2 هستش ولی زیاد با حال نیست (در مقایسه با ابرقتدرتهای 5 مگاپیکسلی می گما وگرنه دوربینش آنقدر هم بد نیست). نوشته بودند که دوربین ان97 کمی بهتره ولی من میگم همان خاکه که هستش فرقی ندارند.. اسمارت فون و دوربین کنار هم جور نمی شند مگر در ان8
کاور پشتش یه اپسیلون لقه

hamijoon
13-07-2010, 15:32
خداييش عکاسي تو روزش معرکست ... من با 5800 تو روز خيلي عکسايه شاخي گرفتم با اين هم همينطور ...

نرم افزار هم واسش زياده ..

Help118
13-07-2010, 15:34
آواتار من مستهجن نبود و حرفی از عکس عشقی نزده خودت مطالعه کن این هست ..

ظر به قانون منع فعالیت سیاسیدر انجمن های p30world ، از شما کاربر گرامی تقاضا میشود به هیچ عنوان در امضا و آواتار خود از تصاویر یا محتوای سیاسی استفاده نکرده و به هیچ وجه وارد بحث های سیاسی نشوید !

می تونم بپرسم حذف آواتار شما چه ربطی به بنده داشت که از بنده انتقاد می فرمایید؟ :41::18:

Help118
13-07-2010, 15:39

بچه ها من اصلا نمی فهمم منظور این دوست عزیزمون از مورد خطاب قرار دادن بنده نسبت به حذف آواتارشون چیه؟ مگه من اینجا سر پیازم یا ته پیاز یعنی چی آقا؟

roteal2007
13-07-2010, 15:42
یک سوالی پرسیدین که چند وقتیه تو صدو خورده ای صفحه روشون داریم بحث می کنیم یک شبه میخوای همشو یادبگیری ناقلا:31:

صفحه ال سی دیش زیر نور آفتاب مث سایر گوشی ها خونده نمیشه پس عیب خاصی نیست چون اکثریت اینطوره
دوربینش آنقدر قدر نیست از گشادگی دهانه لنز میشه فهمید. گرچه گشادگی دهان لنز نسبت به 5800 برتره و 2.8 به 5.2 هستش ولی زیاد با حال نیست (در مقایسه با ابرقتدرتهای 5 مگاپیکسلی می گما وگرنه دوربینش آنقدر هم بد نیست). نوشته بودند که دوربین ان97 کمی بهتره ولی من میگم همان خاکه که هستش فرقی ندارند.. اسمارت فون و دوربین کنار هم جور نمی شند مگر در ان8
کاور پشتش یه اپسیلون لقه

+یکمی هم پلاستیک جوییش لقه وقتی قشارش میدی....

Help118
13-07-2010, 15:46
اطلاعات چيرو ؟؟؟ اونا رو که قبلا گفتم rm-559 , Code: 0589448. ورژنشم 21

خودت آپ دیتش کرده بودی؟ چون ورژن 21 که تازه اومده تو اینترنت

باید بگم که همه چیت درسته و مثل من و من پیشنهاد می کنم یا پروداکت کدتو عوض کن دوباره فریم ویر کن
یا اینکه با همون پروداکت کدت ری اینستال کن فریم ویرتو

دیگه هیچی واسه گفتن ندارم چون محالات رو با چشم می بینم:41:

hamijoon
13-07-2010, 15:50
آره ديروز آپ کردم .. باشه اينکارايي که گقتيو انجام ميدم ببينم چي ميشه مرسي

roteal2007
13-07-2010, 15:52
بچه ها من اصلا نمی فهمم منظور این دوست عزیزمون از مورد خطاب قرار دادن بنده نسبت به حذف آواتارشون چیه؟ مگه من اینجا سر پیازم یا ته پیاز یعنی چی آقا؟

بیخیال نوکیا جون احتمالا دچار سو تفاهم شدن....
شما این OPERA MINI 5 رو نصب کردی؟

Help118
13-07-2010, 15:52
یه توصیه برادرانه:
شما یکمی لحنتو درست کنی همه چی حله شوخی و جدیت معلوم نیست و بچه ها دچار سو تفاهم میشن و اونوقت اینطوری جوابت رو میدن.....

چرا مگه من چی گفتم؟ دوس داری زیپ دهنمو بکشم؟:27:
میخوای دیگه ساندیس نخرم؟
دوس داری ایکس شیشمو بفروشم؟

اصلا هی چی تو بگی

a_b
13-07-2010, 15:53
یکی به من کمک کنه

Help118
13-07-2010, 15:54
بیخیال نوکیا جون احتمالا دچار سو تفاهم شدن....
شما این OPERA MINI 5 رو نصب کردی؟

اصلا لینکی واسه دانلودش پیدا نکردم. لینک آخرین ورژنشو داری بده
من تو mobile9.com دیدم نوشته بود اپرا10 این دیگه چیه؟!!!!!!

Help118
13-07-2010, 15:59
یکی به من کمک کنه

دردت چیه عزیز دلم؟! بگو تا مرهمی باشم

a_b
13-07-2010, 16:01
کمک !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rm-559
پروداکت کد رو کجا نوشته؟
گارانتی نوکیا
مشکی

hamijoon
13-07-2010, 16:02
من خودم اينو ديروز دان کردم Opera mini 5.1

Help118
13-07-2010, 16:06
یه پلیر مشت واسه این گوشی سراغ ندارین؟ این smart movie که افتضاح نشون میده
هی میگین فط و فراوون برنامه داره کوووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو و:19:

roteal2007
13-07-2010, 16:08
اصلا لینکی واسه دانلودش پیدا نکردم. لینک آخرین ورژنشو داری بده
من تو mobile9.com دیدم نوشته بود اپرا10 این دیگه چیه؟!!!!!!

بفرما عزیز دل:

Help118
13-07-2010, 16:08
rm-559
پروداکت کد رو کجا نوشته؟
گارانتی نوکیا
مشکی

هر چی می دونستم رو بهت گفتم و نوشتم دیگه کاری از دستم بر نمیاد گفتم که پروداکت کدتو عوض کن به اسم کشور دیگه و دوباره فریم ویرش کن
و یا اینکه دوباره ری اینستالش کن فریم ویرتو
دیگه را ه حل دیگه ای نمی دونم

roteal2007
13-07-2010, 16:09
چرا مگه من چی گفتم؟ دوس داری زیپ دهنمو بکشم؟:27:
میخوای دیگه ساندیس نخرم؟
دوس داری ایکس شیشمو بفروشم؟

اصلا هی چی تو بگی

در رابطه با حرف این جناب T2DOWNLOAD گفتم تو عزیزی:10:

Help118
13-07-2010, 16:17
بفرما عزیز دل:

قربون داداش گل و گلابم

یادم رفته بود که من همراه اولی هستم و جی پی آر اس هم تو شهر ما نیست

بجای این لطف کن یه پلیر مشت معرفی کن که دایویکس ها رو مثل تلویزیون ببینیم :31:

---------- Post added at 05:16 PM ---------- Previous post was at 05:12 PM ----------

اپرا جاوا هستش مگه سیمبیان نیستش؟ درضمن نوشته ورژن 10 برای سری 60 من کدوم یکی رو بردارم؟

---------- Post added at 05:17 PM ---------- Previous post was at 05:16 PM ----------

پیدا کردم رفتم ویزاردش اسم گوشی رو زدم خودش داره 10 رو دانلود می کنه

roteal2007
13-07-2010, 16:25
قربون داداش گل و گلابم

یادم رفته بود که من همراه اولی هستم و جی پی آر اس هم تو شهر ما نیست

بجای این لطف کن یه پلیر مشت معرفی کن که دایویکس ها رو مثل تلویزیون ببینیم :31:

---------- Post added at 05:16 PM ---------- Previous post was at 05:12 PM ----------

اپرا جاوا هستش مگه سیمبیان نیستش؟ درضمن نوشته ورژن 10 برای سری 60 من کدوم یکی رو بردارم؟

---------- Post added at 05:17 PM ---------- Previous post was at 05:16 PM ----------

پیدا کردم رفتم ویزاردش اسم گوشی رو زدم خودش داره 10 رو دانلود می کنه

لینک رو اصلاح کردم....
بابا opera mini با opera mobile فرق فکوله..... شما اپرا مینی رو که لینک صفحش رو بالا گذاشتم دانلود کن....
]

Help118
13-07-2010, 16:40
مگه چه فرقی داره اتفاقا 10 رو دانلود و نصبش کردم چه فرقی داره؟

در ضضمن اینجا
رفتم پره دایویکس پلیره کدوم یکیش کاملترین و بهترینه که همه چی فیلم رو تمیز نشون میده منظورچ اپتر و زیر نویس و هر کوفت و زهر ماره دیگشو؟ و فیلم رو قطعه قطع ه و فریم فریم نشون نده

roteal2007
13-07-2010, 16:55
مگه چه فرقی داره اتفاقا 10 رو دانلود و نصبش کردم چه فرقی داره؟

در ضضمن اینجا
رفتم پره دایویکس پلیره کدوم یکیش کاملترین و بهترینه که همه چی فیلم رو تمیز نشون میده منظورچ اپتر و زیر نویس و هر کوفت و زهر ماره دیگشو؟ و فیلم رو قطعه قطع ه و فریم فریم نشون نده

فریم مربوط میشه به cpu گوشی که توان پرذازشش رو داشته باشه یا نه....شما نصب کن ببین چی میشه.
opera mini هم فیاتر شک**ن هست خودش....:21:

nokiax6
13-07-2010, 17:43

آقا پس جواب ما چی شد؟!

---------- Post added at 06:43 PM ---------- Previous post was at 06:41 PM ----------

نيگاه ...

roteal2007
13-07-2010, 18:14
آقا پس جواب ما چی شد؟!

---------- Post added at 06:43 PM ---------- Previous post was at 06:41 PM ----------

جوابتون رو دادم دوست عزیز....میتونی با فروشنده شرط کنی که توی منو همچین چیزی بوده باشه الان که فرق بدون گارانتی و با گارانتی 2000 تومن ناقابله پس با گارانتی توصیه میشود....

MJ assassins creed
13-07-2010, 19:36
نه بلد نیستیم :31:

انگار تا حالا با سیمبیان کار نکردی
دوست عزیز خاصیت گوشی های سیمبیان اینه که هر چیزی کهبا بلوتوث میگیره به اینباکس هدایت میشه و شما باید فایل رو ببینی و تو مموریت سیوش کنی. اون گوشی هایی که تو پوشه های دریافتی ذخیره می کنن گوشی های جاوا هستن نه سیمبیان
عزیز من یعنی انقدر من حالیم نمیشه که سیمبیان ها اول میره تو اینباکس بعد سیو میشه.این تو اینباکس میره ولی توی مسیر زیر ذخیره میشه.e:recived files و دیگه نمیشه تو گالری ذخیره کرد.

shuvvan
13-07-2010, 21:39
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز...
دوستان من هم مشکلات شما رو داشتم.... ولی حل شد فقط با آپدیت اما طریقه ی آپدیت و نکات قابل توجه ...!!!
من اینا رو تو یک فروم ایتالیایی راهنماییم کردن ... حتا فروم نوکیا هم جواب ندادن ولی فروم ایتالیا جواب داد...

----

نکته : قبل از همه چیز گوشی نوکیا X6 محافظت شدس و سیستم عاملش غیر قابل هکه ... یعنی هرکی گوشیشو -- کرد دیگه بی خیال درست کارکردن گوشیش بشه ...

----

من گوشیم 16 گیگ فارسی و اون آهنگ باحالای فارسی هم داشت ...

اول از همه صبر کردم تا نسخه ی جدید اومد ...
دوم با نرم افزار NOKIA SOFTWARE UPDATER و با اتصال کابلی به سیستم گوشیمو آپدیت کردم کانکشن من 128 وایرلسه و 20 دقیقه برای فایل 130 مگابایتی بعید بود زود تموم شد . OVI هم به 3.04 تبدیل کرد و گوشیمو به 21 تبدیل کرد ...
سوم گوشیم ریستارت شد و کل تنظیماتم پیشفرض شد و من به هیچی دست نزدم حتس فایلهامو حذف نکرد ...و نقشه ی جدید رو هم بهش داده بود .

---------

من قبل آپدیت فقط GPS BLUETOOTH رو داشتم ولی الانه همش اومده و براحتی استفاده می کنم .

---

آرزوی موفقیت

a_b
13-07-2010, 21:45
یک سوال اگر گوشی آپدیت بشه شرایط گارانتی بهم نمی خوره؟
همچنین کسی می تونه فیلمی چیزی از آموزش آپیدت گوشی رو بذاره؟

hamijoon
13-07-2010, 23:13
دوستان من هم مشکلات شما رو داشتم.... ولی حل شد فقط با آپدیت اما طریقه ی آپدیت و نکات قابل توجه ...!!!
من اینا رو تو یک فروم ایتالیایی راهنماییم کردن ... حتا فروم نوکیا هم جواب ندادن ولی فروم ایتالیا جواب داد...

----

نکته : قبل از همه چیز گوشی نوکیا X6 محافظت شدس و سیستم عاملش غیر قابل هکه ... یعنی هرکی گوشیشو -- کرد دیگه بی خیال درست کارکردن گوشیش بشه ...

----

دوم با نرم افزار NOKIA SOFTWARE UPDATER و با اتصال کابلی به سیستم گوشیمو آپدیت کردم کانکشن من 128 وایرلسه و 20 دقیقه برای فایل 130 مگابایتی بعید بود زود تموم شد . OVI هم به 3.04 تبدیل کرد و گوشیمو به 21 تبدیل کرد ...
سوم گوشیم ریستارت شد و کل تنظیماتم پیشفرض شد و من به هیچی دست نزدم حتس فایلهامو حذف نکرد ...و نقشه ی جدید رو هم بهش داده بود .

---------

من قبل آپدیت فقط GPS BLUETOOTH رو داشتم ولی الانه همش اومده و براحتی استفاده می کنم .

---

آرزوی موفقیت

آهان پس بايد با NSU آپ کنيم آره؟؟ اگه اينجوريه که يه حرکتي يزنم:8:

hamijoon
13-07-2010, 23:43
133 مگ دان کردم با NSU الان داره نصب ميکنه دعا کنين درست شه :11:

hamijoon
13-07-2010, 23:53
آاااااااااااااااااااااااا ااااااا بچه ها درست شدددددد

بابا زودتر ميگفتي ديگه در ضمن گوشيه من -- شده بود اما باز درست شد

همه نرم افزارامم هست الان در کناره GPS bluetooth , سه چهارتا گزينه ديگه هم اومده ايوووووول

Help118
14-07-2010, 00:06
فریم مربوط میشه به cpu گوشی که توان پرذازشش رو داشته باشه یا نه....شما نصب کن ببین چی میشه.
حرفتون متین ولی اینجا نه! میدونی چرا برای اینکه یه کلیپی که فابریک کارخونه بود رو هم با اسمارت مووی پخش کردم هم با پلیر آک خود گوشی . اسمارت مویی گند زد به پخش:41:

Help118
14-07-2010, 00:11
آقا پس جواب ما چی شد؟!

من یه ماهی میشه خریدم شاید کمتر با گارانتی اصلی و وفریم ویر 20 روش بود همچی مشکل جی پی اس نداشتم و ندارم.
تازه بگم تو محیط سربسته تو اتاق هم جی پی اس من کار کرد. اونم به طرز شگفت انگیز با سرعت زیاد! و بگم حتی برنامه لوکیشن رو هم باز نکردم خود ovi map رو باز کرده بودم!!!!

از مال من که پک کامل و اسپشیال با گارانتی اصلی بود که همراهش مپ نوکیا رایگان اومده بود هیچ مشکلی بوجود نیامد

این راه رو گفتند با آپ دیت فریم ویر باید حل بشه اگه نشد پروداکت کدتو عوض کن فریم ویر منطقه دیگه ای رو روش نصب کن دیگه راه حلای نمی دونم

Help118
14-07-2010, 00:18
عزیز من یعنی انقدر من حالیم نمیشه که سیمبیان ها اول میره تو اینباکس بعد سیو میشه.این تو اینباکس میره ولی توی مسیر زیر ذخیره میشه.e:recived files و دیگه نمیشه تو گالری ذخیره کرد.
من شدیدا معذرت میخوام :10:
باید بگم که اول بهم بگو فایل دریافتیت عکسه یا صداست یا فیلم؟

hamijoon
14-07-2010, 00:20
Nokia-X6 جان اگه شما هم مشکل منو داشتيد همين کاري که من کردمو بکنيد ديگه . من همين الان آپ کردم درست شد

ببين ...

Help118
14-07-2010, 00:32

----

----

---------

---

آرزوی موفقیت

آفرین دوست خوبم. الان نگرانی های اونایی که ندارند رو حل کردی فقط براشون اینا رو هم بگو که
RM گوشیت چنده؟
پروداکت کدت چند بود (زیر باتری نوشته)
و ورژن نرم افزاریت چند بو دقبلا که شد 21 بع دآپ دیت

---------- Post added at 01:29 AM ---------- Previous post was at 01:27 AM ----------

یک سوال اگر گوشی آپدیت بشه شرایط گارانتی بهم نمی خوره؟
همچنین کسی می تونه فیلمی چیزی از آموزش آپیدت گوشی رو بذاره؟

1. آپ دیت کردن گوشی موجب ابطال گارانتی نمی شود ولی تعویض پروداکت کد موجب ابطال می شود که میگن بعد ا ینکه آپدیت مورد نظرتونو با تعویض پروداکت کد انجام دادید میتونید پروداکت کدتونو به قبلی و همونی که رو برچسب گوشی نوشته تغییر بدید

2.آپ دیت بصورت آن لاین با OVI SUITE اصلا نیاز به تصویر و عکس نداره خیلی راحته البته چند صفحه قبل بصورت تصویری آموزش دادیم برو بگرد پیداش کن

1.گوشیتو باتریشو پر پر کن
2.آخرین ورژن OVI SUITE رو دانلود کن از خود سایت نوکیا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید حدود 100 مگ هستش بعد نصبش کن تو کامپیوترت
3.گوشیتو وصل کن و منتظر اعلان هاش باش تا بگه که وصل شد و synchronization کنکتکتها و اس ام اسها انجام بشه . از منوهای این سویت گزینه واسه بک آپ وجود داره اگه اطلاعاتی شامل فایل و کنتکت ها رو میخوای بک آپ بگیر
4. به سر برگ آپ دیت برو اونجا بزن گوشیتو آپ دیت کنه و تمام!

---------- Post added at 01:31 AM ---------- Previous post was at 01:29 AM ----------

آهان پس بايد با NSU آپ کنيم آره؟؟ اگه اينجوريه که يه حرکتي يزنم:8:

NSU = سربرگ یا تب آپ دیتر OVI SUITE

---------- Post added at 01:32 AM ---------- Previous post was at 01:31 AM ----------

آاااااااااااااااااااااااا ااااااا بچه ها درست شدددددد

بابا زودتر ميگفتي ديگه در ضمن گوشيه من -- شده بود اما باز درست شد

همه نرم افزارامم هست الان در کناره GPS bluetooth , سه چهارتا گزينه ديگه هم اومده ايوووووول

این همه دهنمون کف کرد کسی حرف ما رو گوش نداد تازه میگه درست شد:10:

hamijoon
14-07-2010, 00:34
نه عزيزم شما هم گفتي آپ کن اما من رفتم با جف آپ کردم . دمتون گرم خيلي کارتون درسته :40:

Help118
14-07-2010, 00:39
با جف آپ کردی با فونیکس آپ کردی آن لاین آپ کردی رو بیخیال (البته جای سواله که این آپ دیتها فقط تو روشش فرق داره نتیجش یه چیزه. جای بسی سؤاله)
مهم که اینه که خدارو شکر حل شد
شکر خدا

brave_ie
14-07-2010, 01:20
من اگر مجبور نبودم و گوشیمو نمیدزدیدن این گوشی رو نمیخریدم
الآن این همه روی gps این گوشی تبلیغ کردن هنوز نتونستم ازش استفاده کنم
(در این مورد الان آپدیت میکنم شاید نظرم عوض شد)
واقعا نوبره با گارانتی اصلی همچین مشکلاتی داشته باشی
بعد هم که من میخواستم بخرم هر چیشو میگفتم میگفتین برنامه هست براش (100% معلومه که تقصیر شما نیستا) ولی الآن یه برنامه برای پخش دایو ایکس پیدا نمیشه
بازی آسفالت رو که این همه نوکیا تبلیغ کرده بود با چه مکافاتی نصب کردیم (از این بگذریم که به نظرم خیلی بازی بیخودیه)
تاچش که این همه تعریف کردن به نظرم تکنولوژی خیلی خوبی داره اما بعضی وقتا هیچ ریسپانسی نداره
تایپ کردن با کیبورد کیوورتی برای من کار راحتی نیست در صورتی که این کارو با استار مثل آب خوردن انجام میدادم
ز دوربینش خیلی استفاده نکردم امّا بدک نیست ولی دکمه ی دوربینش عملا بی مصرفه
ببینم کسی تا حالا تونسته از آفیس گوشی استفاده کنه؟ منظورم جییه که کد میخواد

راستی بچه ها من یه مشکل اساسی دارم گوشیمو نمیتونم به صورت mass storage به کامپیوتر وصل کنم تو دیوایس منیجر ویندوز مینویسه بلاک شده

(فعلا میخوام آپدیت کنم کنم)

roteal2007
14-07-2010, 08:25
دوستانی که به 21 آپ کردن آیا مولتی تاچ توی گالری هنگام زووم دو انگشتی اضافه شده به گوشی؟!!!

hamijoon
14-07-2010, 12:07
دوستانی که به 21 آپ کردن آیا مولتی تاچ توی گالری هنگام زووم دو انگشتی اضافه شده به گوشی؟!!!

نه عزيزم اضافه نشده ...

عجب Gps خوفي داره ... چقدر خوشحالم :31:

roteal2007
14-07-2010, 13:39
نه عزيزم اضافه نشده ...

در وب بروزر گوشی اضافه شده.....نسخه 7.2

Help118
14-07-2010, 17:18
من اگر مجبور نبودم و گوشیمو نمیدزدیدن این گوشی رو نمیخریدم
الآن این همه روی gps این گوشی تبلیغ کردن هنوز نتونستم ازش استفاده کنم
(در این مورد الان آپدیت میکنم شاید نظرم عوض شد)
واقعا نوبره با گارانتی اصلی همچین مشکلاتی داشته باشی
بعد هم که من میخواستم بخرم هر چیشو میگفتم میگفتین برنامه هست براش (100% معلومه که تقصیر شما نیستا) ولی الآن یه برنامه برای پخش دایو ایکس پیدا نمیشه
بازی آسفالت رو که این همه نوکیا تبلیغ کرده بود با چه مکافاتی نصب کردیم (از این بگذریم که به نظرم خیلی بازی بیخودیه)
تاچش که این همه تعریف کردن به نظرم تکنولوژی خیلی خوبی داره اما بعضی وقتا هیچ ریسپانسی نداره
تایپ کردن با کیبورد کیوورتی برای من کار راحتی نیست در صورتی که این کارو با استار مثل آب خوردن انجام میدادم
ز دوربینش خیلی استفاده نکردم امّا بدک نیست ولی دکمه ی دوربینش عملا بی مصرفه
ببینم کسی تا حالا تونسته از آفیس گوشی استفاده کنه؟ منظورم جییه که کد میخواد

راستی بچه ها من یه مشکل اساسی دارم گوشیمو نمیتونم به صورت mass storage به کامپیوتر وصل کنم تو دیوایس منیجر ویندوز مینویسه بلاک شده

(فعلا میخوام آپدیت کنم کنم)

1.سلام
2.جی پی اس گوشی اصلا مشکلی برای من تا به الان نداشته کار میکنه مث ساعت
3.منم با گارانتی اصلی نوکیا گرفتم البته فول پکشو ولی هیچ مشکلی نداشته همیشه همه چی درست از آب در نمیاد
4.در مورد اینکه همه می گفتن برنامه زیاده واسش باید بگم حرف همگان رو وللش.. نه داداش با اینکه میگن برنامه زیاده ولی سخت واسش پیدا میشه که درست کار کنه یا سریال و ساین کردن نخواد. بعضی برنامه که رو 5800 نصب می شن رو این کار نمی کنن.
5.نوکیا اصلا مجوز پخش دایویکس رو این گوشی نداشته فقط بتازگی رو ان 8 این مجوز راه اندازی شده تقصیر از نوکیاست البته برو از این سایت داویکس پلیر بردار

و همچنین تو خود سایت نوکیا از اسمارت مووی smart movie برای پخش دایویکس تو فاروم هاش توصیه شده ولی من نصب کردم درست و حسابی نشون ندارد و فریم فریم بود
6.بازی آسفالت پیش فرض رو گوشی های فارسی دار با گارانتی اصلی و فریم ویر 20 نصب نبود بنده خیلی راحت نصبش کردم مشکلی نداشت میومدی اینجا واست لینک می دادیم اینقده اذیت نمی شدی نفس. گرچه همچی بازی درست وحسابی و خوشایندی نیستش
7.تاچش واقعا فوق العادس. تو تاچ های نوکیا بهترینه. و چون اولین تاچ خازنیه و نمیشه گفت اولین همیشه بهترینه! اولین تجربه نوکیاست ولی بای دبگم واقعا عالیه .درسته بعضی وقتها شاید شاهد بعضی عدم ریسپانس ها باشیم این هم تنها به تاچ مربوط نیست سخت افزار زیر گوشی هم ملاک نظره
8.صفحه کلید کورتی این گوشی یکم کوچیه . نوکیا چاره ای نداشت چون گوشی کوچیکه. معمولا ال سی دی تاچ اسکرین اونم خازنی که فقط با انگشت دست کار می کنه باید بزرگ باشه تا انگشت راحت روش بره چون با قلم کار نمی کنه ولی خوب کاریش نمیشه کرد چون نوکیا خواسته یه گوشی کوچیک توپی با تکنولوژی تاچ جدید بده بیرون نمیشه از این نظر بهش خرده گرفت. راستی تازگیا واسش مداد هم ساختن اگه به دستمون برسه که فوق العاده میشه
9.اتفاقا دکمه دوربین جز لاینفک گوشیه چون اگه بخوای دستت تکون نخوره نیاز بهش داری. واسه فوکوس کردن و فوکوس دقیق هم نیاز بهش داری. دوربینش زیاد مشتی نیست چون اسمارت فون و دوربین کنار هم زیاد جور درنمیان ولی ان8 انگار شاهکار دوربین شده. البته دوربین ایکس 6 بدک نیست من بین رقبا اینو گفتم
10. آفیس خود گوشی به اسم QUICK OFFICE جز برنامه های رایگان همراه گوشی اصولا کد نمیخواد مگه اینکه خودت یکی دیگشو نصب کنی که طبیعتا نیاز به ساین کردن هستش.
11.در مورد عدم اتصال گوشیت باید مربوط به ویندوزت باشه . برنامه های امنیتی خود گوشی و کابل یو اس بی. اینا رو چک کن.
12.صلاح میدونم آپ دیتش کنی

ممنون. خسته نباشی:10:

Help118
14-07-2010, 17:29
داداش گلم. موضوع مالتی تاچ تا لمس چندنقطه ای هم سخت افزاریه هم نرم افزاری. باید بگم این گوشی تا جایی که می دونم ساپورت سخت افزاری هم برای مولتی تاچ بودن نداره. البته نوشته که واسه باروزر یه قابلیت های مولتی تاچ اضافه شده ولی واسه گالری فکر نکنم همچی چیزی بیاد. بازم نمی دونم خدا رو چی دیدی

این قابلتی رو ایکس 10 سونی اریکسون ساپورت میشه ولی نرم افزارش منظور اندروید 1.6 ساپورتشو نداره و با آپ دیت به 2.1 این قابلیت رو خواهد داشت

همچنین مسئله تعداد نمایش رنگ که باید بگم سیمبیان 16میلیون رو ساپورت داره
ویندوز موبایل فقط 65 هزار رنگ
اندریود 1.6 حدود 256 هزار رنگ

ان 8 آخر همه این چیزاست:31:

Help118
14-07-2010, 17:35
نه عزيزم اضافه نشده ...

بچه ها یه احسنت و هورا و مرحاب و کف مرتبی واسه این دوستمون بفرستیم
هوراااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااا
آفرین........................................ ..

خدایا شکرت ممشکل این دوستم مرتفع شد:10::33::22:

Help118
14-07-2010, 17:46
عزیزانی که علاقه مندند بدوند با آپ دیت ایکس 6 چه چیزایی تغیر کرده این مطلب رو بخونند
-------------------------------

عرضه جديدترين فرموير براي X6 و X3 نوکيا(1389/04/23)
نوکيا فرموير دو گوشي X6 و X3 را به‌روز‌رساني کرد. با اين آپديت X6 بسياري از نرم‌افزارهاي گوشي X6 به روز رساني مي‌شود. در حاليکه مهمترين تغييري که اين فرموير براي X3 به همراه داشته است، مربوط به اصلاحاتي در رابطه با هشدار شارژ باتري و رينگ‌تون‌ها و هشدارهاي گوشي بوده است.

فرموير v21.0.004 ضمن افزايش پايداري و سرعت X6 امکانات زير را به اين گوشي هديه مي‌دهد:

آپديت مرورگر گوشي به نسخه 7.2-گفته مي‌شود اين نسخه به قابليت‌هاي مالتي‌تاچ و Pinch zooming مجهز است
سرويس‌هاي Ovi Music، Ovi Sync 2.0، Ovi Store 1.5.6، Ovi Contacts 1.50.8
Shazam با 1ماه اشتراک رايگان
برنامه هاي کاربردي Gimlet Touch 2.2، Flash Video Phase-3 و Flash Lite 3.1.7.x
فعال شدن عملکرد Side Lock Key از طريق رابط کاربري Swipe
پشتيباني از Windows 7 Device Stage
قابليت به‌روز‌رساني شده مکالمه تصويري
سرويس Mail For Exchange v2.9.210
کاربران گوشي‌هاي X6 و X3 نوکيا از هم اکنون مي‌توانند فرموير جديد را از طريق سرويس‌هاي Ovi، نرم‌افزارNokia Software Updator با کامپيوتر دانلود کنند، يا اينکه آن را به طور مستقيم از طريق خود گوشي دريافت کنند. البته اين آپديت فعلا در برخي کشورها قابل دسترس نيست.

brave_ie
14-07-2010, 17:48
من آپدیت کردم اون گزینه ها به bluetooth gps اضافه شدن
حتی عکس اون ماهواره هه هم میآد امّا عنوز هی مینویسه waiting for gps و حتی 1 kb هم تبادل اطلاعات نداره

Help118
14-07-2010, 17:56
داداش من تو حالت آف لاین که تبادل اطلاعات نمی شه. باید گوشیتو با جی پی آر اس مجهز کنی و تنظیماتشو بدی و همچنین تو تنظیمات جی پی اس می بایست تنظیم کنی حالت آن لاین مد رو تا واست تبادل اطلاعاتی رو بزنه

گرچه من آف لاین بهره می برم و خیلی هم سریع متصل می شه و هیچ مشکلی ندارم حتی در فضای سربسته. انگار شما اون مقاله منو که مث توپ صدا کرده رو نخوندی! واست میزارم لینکشو بخون و تشکر هم یادت نره

این جهت آموزش کلی

و این لینک برای راه اندازی (اگه حوصله نداری بالایی رو بخونی اینو حتما بخون و تشکر یادت نره)

a_b
14-07-2010, 20:04
من به کمک ویژه hamijoon تونستم gps رو با آپدیت گوشی راه بندازم. خیلی حال میکنم .دوستانی که مشکل من رو دارن حتما آپدیت کنن تا منو ها اضافه بشه. از همینجا جا داره از hamijoon تشکر ویژه بکنم. راستی نظرتون در مورد ساین کردن نرم افزار با استفاده از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید چیه؟

shuvvan
14-07-2010, 22:05
خوب دوستان خوشحالم که تونستید از روشی که برای من بعد از یه تحقیق 5 روزه و عوض کردن 2 گوشی آب خوردش استفاده کنید و gps رو فعال کنید ...
--------
اینم مشخصات گوشیم
مشکی 16 گیگ
0589448

rm-559
--------

-- گوشی که این نیست فریمور با نرم افزارهای دیگه بدی منظور اینه که پروداکت و سیمبیان رو دستکاری کنی که انشالله در اون مورد هم بحث میشه چون کم کم دارم تو این فروم ایتالیایی یه چیزایی یاد می گیرم

------------

گارانتی کاری به نرم افزار نداره ...
می تونی استفاده کنی

brave_ie
14-07-2010, 23:46
داداش من تو حالت آف لاین که تبادل اطلاعات نمی شه. باید گوشیتو با جی پی آر اس مجهز کنی و تنظیماتشو بدی و همچنین تو تنظیمات جی پی اس می بایست تنظیم کنی حالت آن لاین مد رو تا واست تبادل اطلاعاتی رو بزنه

گرچه من آف لاین بهره می برم و خیلی هم سریع متصل می شه و هیچ مشکلی ندارم حتی در فضای سربسته. انگار شما اون مقاله منو که مث توپ صدا کرده رو نخوندی! واست میزارم لینکشو بخون و تشکر هم یادت نره

این جهت آموزش کلی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو این لینک برای راه اندازی (اگه حوصله نداری بالایی رو بخونی اینو حتما بخون و تشکر یادت نره)

چرا عزیز اینو قبلا هم خونده بودم حتی تشکر هم کرده بودم:11:
اما من وقتی DRIVE 2 رو میزنم همش اون بالا مینویسه WAITING FOR GPSمن حتی آنلاین هم وصل میشم نمیشه:13:
اون پایین یه چیز زرد هی بال بال میزنه ولی فقط یه خط
فکر کنم من یه چیزیو نمیدونم:27:

Help118
15-07-2010, 00:51
اتصال جی پی اس میگن باید تو فضای آزاد صورت بگیره. حتی تو دفترچش هم نوشته اتصال داخل ماشین هم ممکنه دیر انجام بشه حتی نوشته که مصرف باتری رو هم زیاد می کنه بهمین جهت همراه گوشی هلدر ماشین وشارژر فندکی تعبیه کردند.

برای اتصال به جی پی اس خیلی ها گفته بوندند که همچین مشکلی رو داشتند. باید حدود ماکزیمیم یه ربع واسه اتصالش صبر کنی. اونم تو فضای آزاد بزاری و تو یه جای ثابت! تو مراکز استاانها و شهر های استراتژیک احتمال اتصال سریع کمتر میشه و پدردربیاره چون امواج مزاحم شدیده.

اون چیز زرد رنگ بال بال زن برای اتصال با جی پی آر اس هستش که موقع اتصال و ترنزفر فعالیتشو شروع می کنه

درضمن باید OVI MAP inSTALLER 3.04 رو گوشیت نصب شده باشه این جدیده ها!
نقشه های ایران که حدود 27 مگ هستش + راهنمای فارسیش که 6 مگ هستش رو هم با مپ لودر گرفته باشی

Help118
15-07-2010, 00:57
از دوستانی که تو نستن به جی پی اس کانکت شن
1.اولا بیایید پست بدید و بگید که تونستید با ایکس 6 وصل بشید تا همگان صدایتان را به گوشی عالمیان برسانند.
دوم: تا حالا صدای این خانم همن راهنمای فارسی رو من نتونستم بشنوم کسی شنفته؟

hamijoon
15-07-2010, 01:10
آره بابا خيلي Gps ش خفنه کم مونده خودمم نشون بده :دي

من هنوز نشنيدم صدايه اون همشيرمونو :دي

اما خيلي حال ميده

Honradez
15-07-2010, 01:37

کاور پشتش یه اپسیلون لقه
خدا عمرتون بده.

پس يعني واقعا کل عيبهاش همينان؟ عيبي تو کار کردن باهاش نداره؟ هنگي، صفحه سياه شدني، اروري، هيچي؟

:10:

Help118
15-07-2010, 02:37
خدا عمرتون بده.

پس يعني واقعا کل عيبهاش همينان؟ عيبي تو کار کردن باهاش نداره؟ هنگي، صفحه سياه شدني، اروري، هيچي؟

این مواردی که اشاره کردید اصلا و ابدا. من در نهایت لذت دارم ازش استفاده می کنم

Help118
15-07-2010, 02:51
دیر کانکت شدن GPS به ماهواره های موقعیت یابی

دیر کانکت شدن GPS می تواند علل مختلفی داشته باشد که یکی از مهمترین آنها فضای اطلاعاتی همراه با سیگنالهای اضافی است که اجازه دریافت مناسب امواج ماهواره ای را به چیپ ست داخل گوشی نمی دهد. این در حالی است که بر اساس قاعده از GPS گوشی باید در فضای باز استفاده کرده و از طرفی گوشی باید زاویه ای 45 درجه با آسمان بسازد. در صورتی که این موارد رعایت شده باشد مشکل پیش آمده می تواند بدلیل بدی آب و هوا نیز اتفاق بیفتد.

راه حل:
برای خلاصی از این مشکل ابتدا بایدشرایط استفاده درست را رعایت کنیم. این درحالی است که با توجه به استفاده از ویژگی A-GPS میتوان به راحتی به ماهواره های موقعیت یاب متصل شد. برای فعال ساختن این قابلیت در قسمت Positioning Server گوشی آدرس supl.nokia.com را به آدرس
h-slp.mnc015.mcc234.pub.3gppnetwork.org تغییر داده و پس از ذخیره؛ گوشی را خاموش و روشن کرد.بعد از این مرحله بار دیگر سرور موقعیت یاب را به همان آدرس ابتدایی تغییر می دهیم و بدون شک این بار اتصال گوشی به ماهواره های موقعیت یاب در صورت رعایت اصول اولیه به سرعت انجام خواهد شد. اما روش دیگر که اتصال سه تا پنج دقیقه های GPS را به زیر پنج ثانیه تقلیل می دهد استفاده از GPRS سیمکارت است که با استفاده از قابلیت A-GPS و نیز به کمک نزدیکترین BTS مخابراتی آدرس تقریبی کاربر را مشخص کرده و بلافاصله به ماهواره های موقعیت یاب متصل می شود.

--------------------------------------------------------------------------------
دیگه این آخرشه.:5: به دوستانی هم که نمی دونن خبر بدین. خسته شدم از تایپ کردن:31:. تشکر خشک و خالی جای دوری می ره.:27:

Help118
15-07-2010, 02:58
کسی نبود از دوستان که بهم بگه تا حالا صدای اون خانم رو شنیدند تو جی پی اس؟ البته اون خانمه واسه مسیرهای رانندگی تعریف شدس نه واسه پیاده روی

absorb3000
15-07-2010, 09:48
با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان

میشه این گوشیو با وایرلسش مستقیم آپدیت کرد یا حتما باید با واسطه کامپیوتر وصل بشه به اینترنت ؟

کسی از ورژنهای 8 و 32 گیگش خبری داره ؟منظورم قیمتشه؟

Honradez
15-07-2010, 11:05
این مواردی که اشاره کردید اصلا و ابدا. من در نهایت لذت دارم ازش استفاده می کنم
خب خدا رو شکر.

فقط يه چيزي: اينکه ميگن بالاي 200 کيلوبايت نميشه جاوا روش ريخت راسته؟ و اينکه آيا GPS تهران رو داره يا نه.

بسيار متشکرم. :46:

brave_ie
15-07-2010, 11:52
با وایرلس میشه آپدیت کرد من اول اونطوری آپدیت کردم اما یه مشکلی داشتم که حل نشد مجبور شدم با کابل آپ کنم
با وایرلس 3-4 مگ بود و با کامپیوتر 140 مگ
ورژن 8 و 32 هم وارد ایران نشدن ورژن 8 که کلا نیومده

roteal2007
15-07-2010, 11:59
خب خدا رو شکر.

فقط يه چيزي: اينکه ميگن بالاي 200 کيلوبايت نميشه جاوا روش ريخت راسته؟ و اينکه آيا GPS تهران رو داره يا نه.

نمودونم.
بله نوکیا توی gps حرف اول رو میزنه.

absorb3000
15-07-2010, 13:30
با وایرلس میشه آپدیت کرد من اول اونطوری آپدیت کردم اما یه مشکلی داشتم که حل نشد مجبور شدم با کابل آپ کنم
با وایرلس 3-4 مگ بود و با کامپیوتر 140 مگ

یعنی با وایرلس خودش آپدیت کنیم حجم آپدیت انقدر کمتر میشه ؟؟؟

حتما یه چیزی این وسط هستش مه ما نمیدونیم !!!

DariushGreat
15-07-2010, 13:51
خدا عمرتون بده.

خوانایی صفحه نمایش در همه گوشی های نوکیا هست؛ تنها در چند مدل لمسی ای که این شرکت ارایه داده مشکل خوانایی ضعیف وجود داشته.

و درباره اون دوستی که می خواستن بدونن با آپدیت فناوری مولتی تاچ به این گوشی افزوده شده یا نه؛ فناوری مولتی تاچ فقط در سیمبین های 3 به بعد خواهد بود...

Help118
15-07-2010, 14:38
با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان

میشه این گوشیو با وایرلسش مستقیم آپدیت کرد یا حتما باید با واسطه کامپیوتر وصل بشه به اینترنت ؟

کسی از ورژنهای 8 و 32 گیگش خبری داره ؟منظورم قیمتشه؟
وایرلس یا وای فای ربطی به کامپیوتر نداره اگه بتونی تنظیمات وایرلس و WAP رو باتوجه به ISP انجام بدی بله چرا که نه! اصلا وایرلس یعنی بی سیم راحت. ار تباط وای فای مخفف وایرلس فیدلیتی هستش یعنی ارتباط دوربرد قابل اطمینان! میتونی تو کوچیه خیابون هر جا که تو رنج وایرلس آی اس پی باشی استفاده کنی:10:

در ضمن خیلی از دوستان آپ دیت کننده توصیه می کنند از داخل گوشی آپ دیت نکنید چون بعضی از دوستان اینکارو کردند با مشکل مواجه شدند تو هم لبیک بگو به دوستان و سعی کن از کامپیوترت استفاده کنی. گرچه تئوریکا باید مشکلی پیش نیاد ولی عمل و تجربه با سیاه مشق های رو کاغذ و سایت ها تو یه مقال نمی گنجه!
-----------
32 که با گارانتی اصلی به بازار نیومد چون فرو نداشت قاچاقی اومده و قیمتش خیلی گرونه و اصلا نیم ارزه به خریدنش. تو سایت گوشی شاپ که ارزون تر از همه جاست و تلفنی میشه ازش خرید نوشته 485 تومن که فکر نکنم ساپورت فارسی داشت هباشه باید خودت فریم ویرش کنی.
8 هم هنوز به بازار نیومده تازه معرفی شده به این زودیا هم نمیاد

Help118
15-07-2010, 14:46
خب خدا رو شکر.

دوست بسیار خوب من
منم یه چیزایی شنیده بودم که راجع به برنامه های جاوا می گفتن ولی باید بگم نوکیا برنامه جاوا ران تایم ارور رو واسش داده بیرون با نصب اون مشکلات حله حله میتونی از کلوپ همسایه (IR-TCI دات org) یا اگه از خود نوکیا پیدا کردی دانلودش کنی

جی پی اسش مثل ساعت کوکی آولوارکس کار میکنه:31: نقشه های ماهواره ای و معمولی تهران هم هست باید نصب کنی و حالشو ببری از این بابت هم نگرانی به خودت راه نده

فقط ا
گه می گفتی نیازها و خواسته هات از گوشی چیه بهتر میتونستم راهنماییت کنم. گوشی مثل ماشین نیست که هرچقدر بیشتر پول بدی امکاناتت همه و همه یکجا پیشت باشه. نه! تئ گوشی فقط یکی دوقسمت از تجهیزاتش می بینی عالیه بقیش بدرد نخوره یا اصلا نیازتو مرتفع نمی کنه بهمین جهت علم دیجیتال علم گمار پوله باید زیاد دقت کرد

Help118
15-07-2010, 14:51

این حرفا چیه باباجون:18:
من توضیحاتشو تو پست های قبلی دادم مراجعه کن میفهمی. قربانت. بچه ها میان حرفایی می زنن که همه رو سر درگم می کنن و اونایی که میخوان چیزی یاد بگیرن کلا دچار بحران میشن.:27:
فابل همون فایله 138 مگ هستش کچه با وایرلس چه با بلوتوث چه با سیم. تفاوت در اتصال به اینترنته که با وایرلس و بلوتوث بدون سیمه:31: و با یو اس بی ارتباط سیمیه:21:. بهترین راه اتصال با خود کابل USB هستش بهترین ایمن ترین و سریعترین!

brave_ie
15-07-2010, 14:54

آره واقعا انقدر کمتر میشه دلیلش رو هم من نمیدونم واقعا
ولی واقعا فرق میکنن گزینه هایی که توی positioning اضافه شد باید فقط با کابل آپدیت میشد
در صورتی که وقتی میخواستم با کابل آپدیت کنم (قبلش با گوشی آپدیت کرده بودم) میگفت ورژن به روز هست آیا میخوای دوباره install کنی؟
--------------------------
اگر به اینترنت دسترسی دارین میتونید برید به این قسمت:
application-->software update
(البته اگر فرم ویر 20 باشه)
اون وقت حجم رو خواهید دید

roteal2007
15-07-2010, 15:24
خوانایی صفحه نمایش در همه گوشی های نوکیا هست؛ تنها در چند مدل لمسی ای که این شرکت ارایه داده مشکل خوانایی ضعیف وجود داشته.

و درباره اون دوستی که می خواستن بدونن با آپدیت فناوری مولتی تاچ به این گوشی افزوده شده یا نه؛ فناوری مولتی تاچ فقط در سیمبین های 3 به بعد خواهد بود...

اما در gsmarena گفته شده که در وب بروزر قابلیت pich zooming هست...

a_b
15-07-2010, 21:42
دوستان من تونستم صدای خانومه رو بشنوم. امروز از ونک تا انقلاب رو به راحتی و فقط با صدای gps رفتم. خیلی gps این گوشی ردیفه . همه راه ها رو داره . خیلی توپــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــه مخصوصا تو رانندگی و پیاده روی .

Help118
15-07-2010, 23:09
آره واقعا انقدر کمتر میشه دلیلش رو هم من نمیدونم واقعا
ولی واقعا فرق میکنن گزینه هایی که توی positioning اضافه شد باید فقط با کابل آپدیت میشد
در صورتی که وقتی میخواستم با کابل آپدیت کنم (قبلش با گوشی آپدیت کرده بودم) میگفت ورژن به روز هست آیا میخوای دوباره install کنی؟
--------------------------
اگر به اینترنت دسترسی دارین میتونید برید به این قسمت:
application-->software update
(البته اگر فرم ویر 20 باشه)
اون وقت حجم رو خواهید دید

دوست من عزیز دل! یکم منطقی فکر کن آپ دیت کردن از طریق وایرلس یا USB چه فرقی با هم دارن فایلی آپ دیت فریم ویر وقتی 138 مگ هستش چه ربطی داره با وایرلس کمتر میشه حجمش! اصلا این حرفتون منطقی نیست. ارتباط وایرلس ربطی به کم کردن حجم فایل نداره. فقط ارتباطط بی سیمه و همین!

اون که میفرمایید بهتون میگفت آپ دیت نداره باید بگم آپ دیت گوشی دو سه روزه اومده دوما واسه پروداکت کد ها آپ دیت ها متفاوته و برای هر پروداکت کدی آپ دیت نیومده!!! در ضمن RM گوشی با RM هم واسه فریم ویر فرق داره.
ناسلامتی چند ساله تو این کاریم .
البته اصلا ناراحت نشی از حرفام عزیز دلم. :10:

Help118
15-07-2010, 23:15

به به یاالله داداش داریوش بزرگه! پیامتم که عوض کردی شاد و نوکیایی باشین
نفهمیدم چه گوشی ای داری شما؟ میخوای ایکس 6 بخری؟

Help118
15-07-2010, 23:21
اما در gsmarena گفته شده که در وب بروزر قابلیت pich zooming هست...
آره نوشته ولی فکر می کنم این pinch zooming اون زوم دو انگشتی نیست!!!!!!!

brave_ie
16-07-2010, 00:21
ببین دوست عزیز منظورم وایرلس و gprs و اینا نیست من خودم فکر میکنمدلیلش این باشه که از تو گوشی فقط فایل های جدید رو میریزه ولی از کابل کل فرم ویر رو (البته اصلا از این مطمئن نیستم و فقط اینطور فکر میکنم)
ولی در هر صورت این که گفتم عین تجربه خودم بود:10:
---------------
منم امروز صدای اون خانومه رو شنیدم ولی یه کم راه هایی که میگفت با راه هایی که خودم معمولا میرم فرق داشت:13:
اگر حرفشو گوش نمیکردم میگفت "مسیر شما دوباره محاسبه میشود":31:
منم دیگه داشتم عین اون دوستمون احساساتی میشدمم که یه بار دیگه امتحان کردم جواب نداد:19:
فکر کنم ارتباطش یه جاهایی بگیر نگیر داره
در هر صورت خیلی حال کردم:40:

brave_ie
16-07-2010, 00:27
البته برای استفاده از جی پی اس همونطور که دوستمون اشاره کردن اوی مپ رو آپدیت کردما:8:
(البته با وایرلس :31::46:)

brave_ie
16-07-2010, 00:32
آره نوشته ولی فکر می کنم این pinch zooming اون زوم دو انگشتی نیست!!!!!!!
البته اگر دوبار انگشتتو رو صفحه بزنی زوم میشه:46:

Honradez
16-07-2010, 10:49
دوست بسیار خوب من
منم یه چیزایی شنیده بودم که راجع به برنامه های جاوا می گفتن ولی باید بگو نوکیا برنامه جاوا ران تایم ارور رو واسش داده بیرون با نصب اون مشکلات حله حله

میتونی از کلوپ همسایه (-----------)یا اگه از خود نوکیا پیدا کردی دانلودش کنی

جی پی اسش مثل ساعت کوکی آولوارکس کار میکنه:31: نقشه های ماهواره ای و معمولی تهران هم هست باید نصب کنی و حالشو ببری از این بابت هم نگرانی به

خودت راه نده

فقط ا
گه می گفتی نیازها و خواسته هات از گوشی چیه بهتر میتونستم راهنماییت کنم. گوشی مثل ماشین نیست که هرچقدر بیشتر پول بدی امکاناتت همه و همه یکجا

پیشت باشه. نه! تئ گوشی فقط یکی دوقسمت از تجهیزاتش می بینی عالیه بقیش بدرد نخوره یا اصلا نیازتو مرتفع نمی کنه بهمین جهت علم دیجیتال علم گمار پوله

باید زیاد دقت کرد
سپاسگزارم.

راستش من تصور آنچنان دقيقي نسبت به گوشيهاي مدل بالاتر ندارم؛ گوشي فعليم سوني اريکسون G700 هست.

ولي خب بيشتر ميخوام گوشي‌اي باشه که يه جورايي مثل يه کامپيوتر همراه عمل کنه. نه اشتباه نکنين منظورم چيز زياد و فيل هوا کردن نيست. منظورم کارهاييه مثل بازي کردن (بازيهايي که به آدم بچسبه و از لحاظ گرافيکي خب تاحدودي رضايت بخش باشه ولي خب توپِ گرافيکي هم نبود، نبود) و خوندن PDF (مثل G700 نباشه که
سرعتش بسياربسيار کمه تو اين زمينه و زوم هم نميشه).

زياد اهل فيلم ديدن نيستم و بدم نمياد دوربينش خوب باشه اگرچه بد بودنش هم زياد برام مهم نيست. کيفيت صدا هم اصلا مهم نيست.

شايد هم امکاني وجود دارد در اين گوشيها که من نميدانم.

اما خب در حال حاضر همانهايي که گفتم و Bold کردم مد نظرم است. يک جورهايي هم دوست ندارم مشکلات G700 را داشته باشد (مثلا اينکه بلوتوثها را نميشود بطور مستقيم به حافظه منتقل کرد و خيلي کند است و هنگ ميکند) که شما گفتيد خوشبختانه ندارد.

درنهايت ميخواهم از شما يک تشکر جانانه بکنم. ايشالله از خدا هرچي خواستين بهتون بده.

t2download
16-07-2010, 14:21
نوکيا فرموير دو گوشي X6 و X3 را به‌روز‌رساني کرد. با اين آپديت X6 بسياري از نرم‌افزارهاي گوشي X6 به روز رساني مي‌شود. در حاليکه مهمترين تغييري که اين فرموير براي X3 به همراه داشته است، مربوط به اصلاحاتي در رابطه با هشدار شارژ باتري و رينگ‌تون‌ها و هشدارهاي گوشي بوده است.

فرموير v21.0.004 ضمن افزايش پايداري و سرعت X6 امکانات زير را به اين گوشي هديه مي‌دهد:

آپديت مرورگر گوشي به نسخه 7.2-گفته مي‌شود اين نسخه به قابليت‌هاي مالتي‌تاچ و Pinch zooming مجهز است
کاربران گوشي‌هاي X6 و X3 نوکيا از هم اکنون مي‌توانند فرموير جديد را از طريق سرويس‌هاي Ovi، نرم‌افزارNokia Software Updator با کامپيوتر دانلود کنند، يا اينکه آن را به طور مستقيم از طريق خود گوشي دريافت کنند. البته اين آپديت فعلا در برخي کشورها قابل دسترس نيست.

brave_ie
16-07-2010, 16:14
اون موقع که GTA IV بازی میکردم خوابشم نمیدیدم چیزایی رو که داره یه روز بتونم امتحان کنم
shazam خیلی چیز باحالیه:8:

a_b
16-07-2010, 18:56
اون موقع که GTA IV بازی میکردم خوابشم نمیدیدم چیزایی رو که داره یه روز بتونم امتحان کنم

shazam چه امکاناتی رو داره؟

Help118
16-07-2010, 20:57
ببین دوست عزیز منظورم وایرلس و gprs و اینا نیست من خودم فکر میکنمدلیلش این باشه که از تو گوشی فقط فایل های جدید رو میریزه ولی از کابل کل فرم ویر رو (البته اصلا از این مطمئن نیستم و فقط اینطور فکر میکنم)
ولی در هر صورت این که گفتم عین تجربه خودم بود:10:
---------------
منم امروز صدای اون خانومه رو شنیدم ولی یه کم راه هایی که میگفت با راه هایی که خودم معمولا میرم فرق داشت:13:
اگر حرفشو گوش نمیکردم میگفت "مسیر شما دوباره محاسبه میشود":31:
منم دیگه داشتم عین اون دوستمون احساساتی میشدمم که یه بار دیگه امتحان کردم جواب نداد:19:
فکر کنم ارتباطش یه جاهایی بگیر نگیر داره
در هر صورت خیلی حال کردم:40:

1. در مورد جی پی اس باید بگم یکی از برترین های نوکیاست و حرف نداره. باید بگم که من خودم اینهمه راه حل برای جی پی اس ارائه دادم ولی خودم درست وحسابی نتونستم استفاده لازمه رو ببرم:31:

2.عزیز دلم در مورد اتصال وای فای یا همون وایرلس و فریم ویر کردن گوشی باید بگم: فریم ویر کردن گوشی یک پروسه ای هستش که باید کامل صورت بگیره مثل آپ دیت ویندوز نیست:41: و شامل 7 الی 8 فایل هستش که یکیش حدود 100 مگ هستش یکی 20 مگ بقیش ریز و کم حجم هستنن. تا این فایل ها نباشه فریم ویر نمیشه. در مورد اون آپ دیتی که می فرمایید با وایرلس انجام میدین و 4 یا هر چند مگ هستش اصلا ربطی به آپ دیت فریم ویر نداره این آپ دیت نرم افزار های گوشی نه فریم ویر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اصلا وایرلس ربطی به کم کردن حجم فایل نداره فقط یه روشه برای اتصال به اینترنشنال نت ورک یا یک اینترانت یا یک وایرلس اکسس پونت
با تشکر

---------- Post added at 09:57 PM ---------- Previous post was at 09:54 PM ----------

البته برای استفاده از جی پی اس همونطور که دوستمون اشاره کردن اوی مپ رو آپدیت کردما:8:
(البته با وایرلس :31::46:)
آهان عزیز دل من ovi Map inSTALLER رو آپ دیت نکردی نه فریم ویر گوشی رو:31: :31: :31: حجمشم 8 مگ هستش. خودت داری جواب خودتو می دی:31:

GUNSHIP
16-07-2010, 21:02
من یه مشکل با x6 خودم دارم که به کمکتون نیاز دارم
با اینکه تنظیمات GPRS ایرانسل رو گرفتم کانکت میشه ولی هیچ چی نمیاره(البته این اواخر گوشی قبلیم هم اینطور شده بود)

Help118
16-07-2010, 21:03
البته اگر دوبار انگشتتو رو صفحه بزنی زوم میشه:46:
مولتی تاچ به معنی ایننه که همزمان چند نقطه از صفحه رو با دستت لمس کنی!!!!! نه اینکه یبار فشار بدی برداری دوباره فشار بدی. تا جایی هم که شنیدم در فن آ<ری مولتی تاچ نقاط خیلی زیادی رو میشه لمس کرد که تعدادش دقیا تو ذهنم نیست.
این گوشی مولتی تاچ رو ساپورت نمی کنه

Help118
16-07-2010, 21:09
سپاسگزارم.

راستش من تصور آنچنان دقيقي نسبت به گوشيهاي مدل بالاتر ندارم؛ گوشي فعليم سوني اريکسون G700 هست.

ولي خب بيشتر ميخوام گوشي‌اي باشه که يه جورايي مثل يه کامپيوتر همراه عمل کنه. نه اشتباه نکنين منظورم چيز زياد و فيل هوا کردن نيست. منظورم کارهاييه مثل بازي کردن (بازيهايي که به آدم بچسبه و از لحاظ گرافيکي خب تاحدودي رضايت بخش باشه ولي خب توپِ گرافيکي هم نبود، نبود) و خوندن PDF (مثل G700 نباشه که
سرعتش بسياربسيار کمه تو اين زمينه و زوم هم نميشه).

زياد اهل فيلم ديدن نيستم و بدم نمياد دوربينش خوب باشه اگرچه بد بودنش هم زياد برام مهم نيست. کيفيت صدا هم اصلا مهم نيست.

شايد هم امکاني وجود دارد در اين گوشيها که من نميدانم.

اما خب در حال حاضر همانهايي که گفتم و Bold کردم مد نظرم است. يک جورهايي هم دوست ندارم مشکلات G700 را داشته باشد (مثلا اينکه بلوتوثها را نميشود بطور مستقيم به حافظه منتقل کرد و خيلي کند است و هنگ ميکند) که شما گفتيد خوشبختانه ندارد.

درنهايت ميخواهم از شما يک تشکر جانانه بکنم. ايشالله از خدا هرچي خواستين بهتون بده.

تا حالا گوشی ارزون قیمت نخریدم
من میتونم بهت ان8 ، ایکس 6، ایکس 10 و دیزایر رو معرفی کنم که همه چیشون درسته
ان8 دوربین فوق العاده قوی ای داره. پلیر و گیماش اصلا حرف نداره. مث کامپیوتره. و قراره خودم بعد اینکه بیاد بخرمش
ایکس 6 که هم اکنون دارم برترین گوشی موجود نوکیا هم از تاچ هم حافظه هم صدا و.. و قیافه هستش
ایکس 10 سونی اریکسون دوربین خوبی داره. اندروید برنامه خوب می خوره و لی باید صبر کنی که اندروید 2.1 بیاد روش. چون اون سیستم عامل روش بدرخور نیست. نه مولتی تاچ رو ساپورت می کنه و نه 16 میلیون رنگو بعد آپ دیتش حل خواهد شد. ضدای بلندگوش کمه نسبت به اینیکی ها و محیط خوبی داره و خودشم توپوله
دیزایر قوی ترین سی پی یو و رم رو داره. سیستم عاملش توپه. دوربینش اصلا مثل انم 8 نیست. مث کامیپتر همراهه و ...
و سایر گوشی ها
قربان شما من هر چی بپرسی تا جایی که بتونم می تونم کمکت کنم. من در خدمتم

SANR
16-07-2010, 21:10

کسی آپدیت کرده؟

roteal2007
16-07-2010, 21:14
کسی آپدیت کرده؟

تقریبا همه!!

Help118
16-07-2010, 21:18

بد نمی شد یه نظری اینجا مینداختی:31:

و اینکه خیلی وقتا پیش (یه نظری به تاریخش بندازی بد نیست)

و در آخر اینا رو حتما ببین جان من

من خیلی ارادتمندم:10:

Help118
16-07-2010, 21:24
میشه در مورد شازام SHAZAM یه کمکی به منم بکنید که چیه .. می دونم تو رده موسیقی هستش ولی چون کانکشن اینترنت میخواد من نمی تونم استفاده کنم.
بگید چیه و بدون اینترنت میشه ازش استفاده کرد؟

Help118
16-07-2010, 21:29
من یه مشکل با x6 خودم دارم که به کمکتون نیاز دارم
با اینکه تنظیمات GPRS ایرانسل رو گرفتم کانکت میشه ولی هیچ چی نمیاره(البته این اواخر گوشی قبلیم هم اینطور شده بود)

تغییرات زیادی تو نرم افزار گوشی رخ داده حتمتا فریم ویرشو آپ دیت کنید

Help118
16-07-2010, 21:35
کسی آپدیت کرده؟

به به سلام یه دو کلمه هم از مادر عروس بشنویم :31:

اینجاها رو بخون

Honradez
17-07-2010, 11:58
تا حالا گوشی ارزون قیمت نخریدم
من میتونم بهت ان8 ، ایکس 6، ایکس 10 و دیزایر رو معرفی کنم که همه چیشون درسته
ان8 دوربین فوق العاده قوی ای داره. پلیر و گیماش اصلا حرف نداره. مث کامپیوتره. و قراره خودم بعد اینکه بیاد بخرمش
ایکس 6 که هم اکنون دارم برترین گوشی موجود نوکیا هم از تاچ هم حافظه هم صدا و.. و قیافه هستش
ایکس 10 سونی اریکسون دوربین خوبی داره. اندروید برنامه خوب می خوره و لی باید صبر کنی که اندروید 2.1 بیاد روش. چون اون سیستم عامل روش بدرخور نیست. نه مولتی تاچ رو ساپورت می کنه و نه 16 میلیون رنگو بعد آپ دیتش حل خواهد شد. ضدای بلندگوش کمه نسبت به اینیکی ها و محیط خوبی داره و خودشم توپوله
دیزایر قوی ترین سی پی یو و رم رو داره. سیستم عاملش توپه. دوربینش اصلا مثل انم 8 نیست. مث کامیپتر همراهه و ...
و سایر گوشی ها
قربان شما من هر چی بپرسی تا جایی که بتونم می تونم کمکت کنم. من در خدمتم
قربان اين از لطف و کرم شماست که به من کمک ميکنيد. خدا عمرتون بده.

خب فرمودين N8 و HTC دزاير هم خوبن. منتها يه چيزي: من سيصد و خرده اي بيشتر ندارم. اينا گرونترن درسته؟

و در نهايت بعنوان آخرين سوال - که در کنارش عذر ميخوام که اذيتتون کردم - ميخواهم نظرتونو راجع به اينکه X6 بهتره يا اکسپريا X10 بدونم.

بازهم خيلي خيلي ممنون. خوش باشيد. :46:

GUNSHIP
17-07-2010, 14:20

خب فرمودين N8 و HTC دزاير هم خوبن. منتها يه چيزي: من سيصد و خرده اي بيشتر ندارم. اينا گرونترن درسته؟

و در نهايت بعنوان آخرين سوال - که در کنارش عذر ميخوام که اذيتتون کردم - ميخواهم نظرتونو راجع به اينکه X6 بهتره يا اکسپريا X10 بدونم.

دوست عزیز تا اونجا که من خبر دارم x10 سونی بیشتر از بودجه شماست مگه اینکه بخواید x10 مینی بخرید که اون هم صفحه کوچکی داره و چون خازنیه فعلا قلم نداره و برای دست های بزرگ یکم نامناسب به نظر می رسه.:whistle:

Help118
17-07-2010, 15:07

خواهش می کنم عزیز دل. از اینکه می تونم کمکت کنم ممنونم.

ان8 که نیومده ولی صددرصد قیمتش گرون تر از پانصد خواهد بود. دیزایر هم حول و حوش 500 تومنه ولی با این مقدار وجهی که دارید می تونید بیشتر از پولتون هم آش بخورید

ایکس 6 برترین گزینه برای شماست. خود من با اینکه زیاد پول هم داشتم ولی ایکس 6 رو برترین در موسیقی ، تاچ ، قیافه و خوشدست بودن و راحتی دیدم. اصلا حرف نداره
دوباره مزایا و ایارداتشو واستون بازگو می کنم:
1.تاچ فوق العاده قوی. نه فشار می خواد نه قلم راحت انگشتتو میازی رو آبجکتت بعد ریسپانسی از دستگاه بلافاصله می بینی. خیلی نرم و راحته . تا حالا من تاچ نخریده بودم چون بدم می اومد ولی این تکنولوژی تاچش چون خازنیه فشار و اینجور چیزا نمی خواد فوق العادس
صدای اسپیکرش بلند و باکیفیت و استریو هستش
هدفون گوشی فوق العادس و بعدی می دونستم نوکیا از این کارا خوب خوب بکنه:8:
گوشی خیلی کوچیک و خوشدست و خوش استیله. بعدیه که یه گوشی خازنی اینقده بتونه کوچیک باشه. چون اصولا با انگشیت کار می کنه باید چیزی بزرگتر از این می بود ولی جوریه که بای دببینی و حالشو ببری. من یکی خجالت می کشم یه دسته بیل رو تو خیابون دستم بگیرم یا تو جیبم جا بدم ولی این گوشی فوق العادس
جی پی اس گوشی بهترین هم نباشه از بهترین هاست
فارسی رو ساپورت داره
دوربین گوشی در محیط پر نور مثل سایر گوشی ها ی 5 مگاپیکسلی مث توپ عمل می کنه
با گارانتی اصلی هلدر ماشین و شارژر فندکی ههم قسمتت می شه
قیمتش خیلی خیلی پایین اومده
از معایب میشه به یه اپسیلون لق بودن در پشتی
زوم نامناسب در هنگام فیلمبرداری
اگه اهل دم به دقیقه در آوردن سیمکارت و تعویض سیمکارتی (که عین مسخره بازیه) این گوشی باتری بک آپ داخلی برای نگهداشتن باتری و تاریخ نداره
متاسفانه 32 گیگش با گارانتی اصلی وارد بازار نشد
مولتی تاچ رو ساپورت نداره
----------------------
در مورد اکسپرا 10 بگم که تقریبا دوبرابر قیمت این گوشیه.
ال سی دیش بزرگه
اندرویدش منسوخه حتما باید آپ دیت به 2.1 بشه.چون نه مولتی تاچ رو 1.6 ساپورت می کنه و نه 16 میلیون رنگ رو
دوربینش قوی تره
مهمتر از همه اندرویده. جدید قوی خوشگل
اسپیکرش در برابر ایکس 6 تومنی نیست

و سایر موارد که الان به ذهنم نمیاد. اگه مصممی واسه خرید بیشتر بپرس تا بیشتر راهنماییت کنم ممنون

Honradez
17-07-2010, 19:27
خواهش می کنم عزیز دل. از اینکه می تونم کمکت کنم ممنونم.

ان8 که نیومده ولی صددرصد قیمتش گرون تر از پانصد خواهد بود. دیزایر هم حول و حوش 500 تومنه ولی با این مقدار وجهی که دارید می تونید بیشتر از پولتون هم آش بخورید

ایکس 6 برترین گزینه برای شماست. خود من با اینکه زیاد پول هم داشتم ولی ایکس 6 رو برترین در موسیقی ، تاچ ، قیافه و خوشدست بودن و راحتی دیدم. اصلا حرف نداره
دوباره مزایا و ایارداتشو واستون بازگو می کنم:
1.تاچ فوق العاده قوی. نه فشار می خواد نه قلم راحت انگشتتو میازی رو آبجکتت بعد ریسپانسی از دستگاه بلافاصله می بینی. خیلی نرم و راحته . تا حالا من تاچ نخریده بودم چون بدم می اومد ولی این تکنولوژی تاچش چون خازنیه فشار و اینجور چیزا نمی خواد فوق العادس
صدای اسپیکرش بلند و باکیفیت و استریو هستش
هدفون گوشی فوق العادس و بعدی می دونستم نوکیا از این کارا خوب خوب بکنه:8:
گوشی خیلی کوچیک و خوشدست و خوش استیله. بعدیه که یه گوشی خازنی اینقده بتونه کوچیک باشه. چون اصولا با انگشیت کار می کنه باید چیزی بزرگتر از این می بود ولی جوریه که بای دببینی و حالشو ببری. من یکی خجالت می کشم یه دسته بیل رو تو خیابون دستم بگیرم یا تو جیبم جا بدم ولی این گوشی فوق العادس
جی پی اس گوشی بهترین هم نباشه از بهترین هاست
فارسی رو ساپورت داره
دوربین گوشی در محیط پر نور مثل سایر گوشی ها ی 5 مگاپیکسلی مث توپ عمل می کنه
با گارانتی اصلی هلدر ماشین و شارژر فندکی ههم قسمتت می شه
قیمتش خیلی خیلی پایین اومده
از معایب میشه به یه اپسیلون لق بودن در پشتی
زوم نامناسب در هنگام فیلمبرداری
اگه اهل دم به دقیقه در آوردن سیمکارت و تعویض سیمکارتی (که عین مسخره بازیه) این گوشی باتری بک آپ داخلی برای نگهداشتن باتری و تاریخ نداره
متاسفانه 32 گیگش با گارانتی اصلی وارد بازار نشد
مولتی تاچ رو ساپورت نداره
----------------------
در مورد اکسپرا 10 بگم که تقریبا دوبرابر قیمت این گوشیه.
ال سی دیش بزرگه
اندرویدش منسوخه حتما باید آپ دیت به 2.1 بشه.چون نه مولتی تاچ رو 1.6 ساپورت می کنه و نه 16 میلیون رنگ رو
دوربینش قوی تره
مهمتر از همه اندرویده. جدید قوی خوشگل
اسپیکرش در برابر ایکس 6 تومنی نیست

و سایر موارد که الان به ذهنم نمیاد. اگه مصممی واسه خرید بیشتر بپرس تا بیشتر راهنماییت کنم ممنون
بسيار ممنون از لطفتون. پس با اين حساب رفتم که X6 بگيرم. ايشالله روزي بتونم زحماتتون رو جبران کنم.

ضمنا از دوستم GUNSHIP هم که پاسخمو دادن جا داره تشکر کنم.

شاد و تندرست باشيد. بازهم ممنون و متشکر. :10:

nokiax6
17-07-2010, 21:05
از دوستان یه توضیح مفصل راجع به آپدیت گوشی دارم (از طریق Ovi Suit 2 )
مراحلش رو کامل برام توضیح بدید.
فقط خواهشا فوری باشه.

دامنه های com. و net. فیلتر شده
برای ورود از ir. استفاده کنید

Help118
18-07-2010, 14:56
اگه کسی میخواد وی پی ان رو گوشیش نصب کنه و گشتی ایمن در اینرتنت داشته باشه با GPRS بهش سلام منو برسونید

Help118
18-07-2010, 15:03
روی N86 تست شد و کار کرد

حالا دیگه عرایض منو تکمیل می کنی؟! آدم میگه فرمایشات دوستم:31:

نوکیا بتازیگ نقشه های ایران رو تکمیل کرده و حدود 27و خورده ای مگا ست که زیادتر هم میشه. البته قابلتی های فراوان زیادی در این OVI MAPS نسبت به سایر گوشی ها دیده نمی شه ولی آیفون برترین جی ی اس رو داره

Help118
18-07-2010, 15:12
از دوستان یه توضیح مفصل راجع به آپدیت گوشی دارم (از طریق Ovi Suit 2 )
مراحلش رو کامل برام توضیح بدید.
فقط خواهشا فوری باشه.

دامنه های com. و net. فیلتر شده
برای ورود از ir. استفاده کنید
ای بابا چی میشه یه گشتی به چند صفحه قبل بزنی خوب!

1.آخرین ورژن OVI SUITE یا NSU رو از europe.nokia.com دانلود کن. (لینک مستقیم رو خواستی بگو بدم) بدون ADSL هم باید بیخیال شی خیلی سخته
2.برنامه رو نصب کن بعد دانلود و گوشیتو از طریق USB وصل کن و PC SUITE رو انتخاب کن از گوشی(مد کانکشن باید pc Suite باشه)
3.از منوی tools گوشی اگه عشقت کشد و اطلاعات خاصی نداشتی بک آپ رو هارد بگیر
4.برو به سربرگ UPDATE از برنامه OVI SUITE بزن و به ورژن 21 آپ دیتش کن حدود 137 فکر کنم مگا باشه که اگه یه اینترنت 512 داشته باشی کمتر از نیم ساعت کارت حله
5.خودش فایل ها رو آپ دیت می کنه و برات نصب میکنه فریم ویر جدید رو و تمام میشه کارت

---------- Post added at 04:12 PM ---------- Previous post was at 04:10 PM ----------

بعد اینکه آپ دیتت تموم شد و فریم ویر نصب شد دوباره وصل کن گوشیتو و برو سربرگ UPDATE از OVI SUITE و application هارو که حدود 8 تاست آپ دیت کن البته نرم افزار SHAZAM نصب نخواد شد و ارور میده. باید بگم این نرم افزار از طریق خود فریم ویر آپ دیت شده است.
برو سر برگ maps نقشه های جدید ایران رو راهنمای صوتی رو هم دانلود کن تو گوشیت

Help118
18-07-2010, 16:00
یک دایویکس پلیر قوی برای ایکس 6 سراغ ندارین؟

nokiax6
18-07-2010, 16:51
ای بابا چی میشه یه گشتی به چند صفحه قبل بزنی خوب!

1.آخرین ورژن OVI SUITE یا NSU رو از europe.nokia.com دانلود کن. (لینک مستقیم رو خواستی بگو بدم) بدون ADSL هم باید بیخیال شی خیلی سخته
2.برنامه رو نصب کن بعد دانلود و گوشیتو از طریق USB وصل کن و PC SUITE رو انتخاب کن از گوشی(مد کانکشن باید pc Suite باشه)
3.از منوی tools گوشی اگه عشقت کشد و اطلاعات خاصی نداشتی بک آپ رو هارد بگیر
4.برو به سربرگ UPDATE از برنامه OVI SUITE بزن و به ورژن 21 آپ دیتش کن حدود 137 فکر کنم مگا باشه که اگه یه اینترنت 512 داشته باشی کمتر از نیم ساعت کارت حله
5.خودش فایل ها رو آپ دیت می کنه و برات نصب میکنه فریم ویر جدید رو و تمام میشه کارت

---------- Post added at 04:12 PM ---------- Previous post was at 04:10 PM ----------

بعد اینکه آپ دیتت تموم شد و فریم ویر نصب شد دوباره وصل کن گوشیتو و برو سربرگ UPDATE از OVI SUITE و application هارو که حدود 8 تاست آپ دیت کن البته نرم افزار SHAZAM نصب نخواد شد و ارور میده. باید بگم این نرم افزار از طریق خود فریم ویر آپ دیت شده است.
برو سر برگ maps نقشه های جدید ایران رو راهنمای صوتی رو هم دانلود کن تو گوشیت
فقط بند های 4, 5 رو میخواستم بدونم.ممنون
نقشه های ایران رو امروز صبح دانلود کردم از Ovi Suite که 17.4 مگابایت بود. چرا؟!!!:18:

Help118
18-07-2010, 17:53
نقشه های ایران رو امروز صبح دانلود کردم از Ovi Suite که 17.4 مگابایت بود. چرا؟!!!:18:
عزیز دل من::10:
گوشیتو که آپ دیتش تموم شد
نکته!
بعد اتمام آپدیت فقط فریم ویر گوشی رو جدا کن از USB برو برنامه مپ گوشیتو اجرا کن یه پیام diascalimer میاد تایید کن تا بره تو برنامه بعد اینکه رفت بیا بیرون از برنامه. گوشیتو وصل کن دوباره از طریق سوییت و بزار ovi suite گوشیتو بشناسه
برنامه های اضافی گوشی که شامل 8 تا برنامه هستش که تو همون سربرگ update از برنامه ovi suite هست رو بایدنصب کنی که یکی از این هشتاش همون map loader3.04 نوکیاست که باید نصب بشه (برنامه شازام که یکی از این 8 برنامس رو اصلا انتخاب واسه نصب نکن چون تو خود فریم ویر آپ دیت میشه وکلا موقع نصب ارور خواهد داد و بیخیالش شو) بعد این که این کارات کلا تموم شد

دوباره گوشیتو جدا کن برو تو برنامه map installer که الان نصب شد بازش کن اگه بازم پیام داد تو گوشیت تایید کن که فکر کنم دیگه نده. بعد اینکه وارد برنامه شدی بیا بیرون دوبراه گوشیتو وصل کن بزار سویت گوشیتو بشناسه و

به سربرگ map loader از همین برنامه سوییت برو بعد صبر کن به سرور کانکت شه و اسم قاره ها رو بیاره. بعد قاره آسیا و از پنجره وسطی همون لیست کشور ها ایارن رو انتخاب کن. حالا تو پنجره سمت راستی اصولا باید ایران بیاد با حجم 27.1 مگ که بزن دانلود شه با این کار نقشه های قدیمی مربوط به ایاران رو گوشیت پاک خواهد شد و جدید نصب میشه
بعد اینکه تموم شد (با 512کیلو اینرتنت تو عرض کمتر از 6 دقیقه)از پنجره سمت چپی دقیقا پایین اسم قاره ها نوشته voice guide tags یه همیچی چیزی! از اونجا farsi-female رو انتخاب و نصبش کن که اونم 6.80 فکر کنم باشه اگه واست گفت تو گوشیت هست بزار دوباره دانلود کنه!

ایشالا که مشکلت حل بشه چون راه حل دیگه ای بلد نیستم و این صد درصده

saba-aria
18-07-2010, 19:49
سلام
دوستان
آدرسِ چند تا نمایندگی رسمی نوکیا تو خیابون جمهوری میخوام

اگه خدا بخواد منم تو چند روز آینده میخوام یه X6 بخرم:31:

گارانتی معتبر این گوشی چیه؟

absorb3000
19-07-2010, 06:12
من مشکلم با این گوشی اینکه ترکیب رنگ آبی و سفید خیلی خیلی دوست دارم و با رنگ مشکیش اصلاً حال نمیکنم :(

میشه کاور این گوشیو یه جورایی عوض کرد؟

brave_ie
19-07-2010, 08:20
@1406 و 1414
درباره ی شازم:31: این برنامه به شما کمک میکنه تا اگر نمیدونستید این آهنگی که الان گوشیتون داره پخش میکنه چیه، مال کیه و یا یه همچین چیزایی کافیه شازم رو باز کنید و تگ نو رو بزنی بعد اول خوب گوش میکنه بعد میفرسته بعدم مطابقت میده با آهنگی پیدا میکنه و خیلی باحال به شما اطلاعات آهنگتون رو میده
(البته فقط باحاله)

@1407
دوست عزیز شما واقعا درباره ی من چه فکری کردید؟ آخه من گفتم که وایرلس حجم رو کم میکنه؟
ovi map loader که حجمش 9 مگه با main sw یا همون firmware گوشی منم میدونم فرق داره
دفعات قبل که گفتم firmware رو با وایرلس آپدیت کردم منظورم این بود که از تو گوشی آپدیت کردم حالا میتونه با gprs یا هر چیز دیگری هم باشه
اون دوستی که آپدیت نکرده هنوز میتونه بهمون بگه از توی خود گوشی آپدیت چقدر حجم داره و این اندازه برابر همونیه که ovi suite نشون میده
در ضمن بهتره این موضوع کش دار نباشه:46::10:

@1409
بهتره به اون چشمکی که زدم دقت کنی وگرنه میدونم مولتی تاچ این نیست.:46:

-واقعا opera mini فیلتر شکنه؟ من که با اپرا موبایل p30world رو هم نمیتونم باز کنم:18:

-نقشه های ایران همون 17 مگه مال منم همین قدر بود الانم تمام جزییات رو داره (البته من تهران رو میگم باقی رو نمیدونم):20:

-گارانتی معتبر هم فقط گارانتی اصلی نوکیا (اسمش همینه، نوکیا) اون موقع که من خریدم بعضیا میگفتن پک کوچیک بزرگ داره الانم سایت نوکیا رو ببینی تو محتویاتش هلدر ماشین و شارژر فندکی نیست من همون پک بزرگ خریدم اینا رو داشت ولی دیدم پک کوچیک رو هم ممکنه الان جفتش نباشه ولی اگر اینایی رو که گفتم خواستی حتما به فروشنده بگو (یادت نره موقع خرید بگی که هیچ برنامه ای نمیخوای برات نصب کنن):27::10:

***یه نکته ای بگم این عین تجربه ی شخصیمه اگر خواستید گوشی رو آپدیت کنید مخصوصا برای راه اندازی gps برای اونایی که فقط بلوتوث gps رو دارن اول Nokia Software Updater رو از خود سایت نوکیا دانلود کنید سپس با اون به کارتون ادامه بدید این عین حرفیه که جناب hamijoon گفتند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته همونجور که آقای nokia_n95 گفتند بدون adsl بیخیال شید.

To be wonderful :10::46:

hamijoon
19-07-2010, 08:27
دوستان برای بیشتر لذت بردن از گوشی Spb هارو هم نصب کنین ...

واقعا ظاهر گوشیرو زیبا میکنه و از کار کردن باهاش نهایت لذت رو میبرین :40:

GUNSHIP
19-07-2010, 10:00
سلام.
کسی یه نرم افزار تبدیل کننده flv به 3gp یا mp4 یا wmv که بتونه اندازه رو هم فیت رزولوشن گوشی 640 ×360
بکنه نداره؟:13:
حجمشم مهم نیست فقط درست تبدیل کنه و پرش و افت کیفیت نداشته باشه.

t2download
19-07-2010, 12:09
با سلام دوست من اگه جواب تخصصی میخوای بیا پیام خصوصی بده اگه شک داری صفحات قبل رو بخون دکترای گوشی شناسی دارم ولی بر اثر مشکلاتی که با بعضی دوستان داشتم و تذکرات مدیریت سایت من دیگه فعالیتم رو تو سایت بویژه این تاپیک کم کردم موفق باشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اول معایب پنهان گوشی رو بررسی کن که در جایی درج نشده و با آپدیت جدید هنوز حل نشده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میدونم دوستان الان به من حمله کنن ولی وظیفه ام بود به شما کمک کنم حتی اگه مورد اهانت دوستان عزیزم و استادان خوبم قرار بگیرم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بویژه NOKIA-N95 دشمن سرسخت من بخاطر اطلاعات بالا منو از تاپیک انداخت بیرون که مرد اول گوشی شناسی باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamijoon
19-07-2010, 12:17
یه نرم افزاره دیگه ... دانلود کن بعد بریز تو گوشیت ... یه سری فایل دیگه هم باید جدا دان کنی میریزی تو فولدر مخصوصش بعد لذتشو میبری ...
من کاملشو از سایت M o b i l e s t a n دان کردم . واقعا برنامه خوبیه ...

t2download
19-07-2010, 12:19

با سلام دوست من اگه جواب تخصصی میخوای بیا پیام خصوصی بده اگه شک داری صفحات قبل رو بخون دکترای گوشی شناسی دارم ولی بر اثر مشکلاتی که با بعضی دوستان داشتم و تذکرات مدیریت سایت من دیگه فعالیتم رو تو سایت بویژه این تاپیک کم کردم موفق باشی:11::11:
اول معایب پنهان گوشی رو بررسی کن که در جایی درج نشده و با آپدیت جدید هنوز حل نشده :40:
میدونم دوستان الان به من حمله کنن ولی وظیفه ام بود به شما کمک کنم حتی اگه مورد اهانت دوستان عزیزم و استادان خوبم قرار بگیرم .:11: بویژه NOKIA-N95 دشمن سرسخت من بخاطر اطلاعات بالا منو از تاپیک انداخت بیرون که مرد اول گوشی شناسی باشه:2:

hamijoon
19-07-2010, 12:23
سلام.
کسی یه نرم افزار تبدیل کننده flv به 3gp یا mp4 یا wmv که بتونه اندازه رو هم فیت رزولوشن گوشی 640 ×360

من خودم از این نرم افزار استفاده میکنم یه تست بکن ببین خوشت میاد یا نه

t2download
19-07-2010, 12:27
دوستان چند درصد از گوشی راضی هستین اگه نخریده بودید باز میگرفتین اینگوشی رو
و زئم کردن گوشی آزار دهنده نیست و صداش چطوره:8:

hamijoon
19-07-2010, 12:30
من اگه نخریده بودم بازم میخریدمش اولاش خیلی درده سر کشیدم سره gps اما الان دارم باهاش حال میکنم ...

صداش منو که خیلی آهنگ گوش میدم رو راضی کرده ...

GUNSHIP
19-07-2010, 12:38
صدای گوشی خوبه
بله اگه نخریده بودم دوباره می خریدمش و تنها مشکلی که باهاش دارم گالری عکسشه که نمی دونم چرا نمی شه چند تا فایل رو بدون این که برم تو منو و مارک کنم تو همون صفحه مارک کنم.

GUNSHIP
19-07-2010, 13:50
دوستان عزیز
کسی یه نرم افزار چراغ قوه تست شده و سالم واسه x6 داره؟

Help118
19-07-2010, 15:05
راستی حتما گوشیت باید رو پروفایل general باشه و اصلا از گوشی استفاده نکنی و برای راحتی کار و اجتناب از تماس احتمالی گوشیتو به یه خطی دایورت کن

Help118
19-07-2010, 15:13
من مشکلم با این گوشی اینکه ترکیب رنگ آبی و سفید خیلی خیلی دوست دارم و با رنگ مشکیش اصلاً حال نمیکنم :(

میشه کاور این گوشیو یه جورایی عوض کرد؟

بهیچ عنوان این کار رو پیشنهاد نمی کنم چون کاور اورجینال تو بازار شاید گیر نیاری و کاورهای اورجینال جنس خاصی دارن که مانع از آنتن دهی خوب نمی شه . جنس هایی که تو بازار موجودند پلاستیکند. یبار یکی خواست کاور ان 95 رو عوض کنه اورجینالش 40 تومن بود. درضمن کاور آبی سفید برای 32 گیگ ها بود:5:

کلا آنتن دهی اسمارت فون ها یکیم پایین تره و این رو استیو جابز نیز معترف شده واسه اپلش و همه اسمارت فونها اینجورین. حالا بیای کاور ناجور هم بندازی دیگه واویلا

Help118
19-07-2010, 15:22
@1406 و 1414
درباره ی شازم:31: این برنامه به شما کمک میکنه تا اگر نمیدونستید این آهنگی که الان گوشیتون داره پخش میکنه چیه، مال کیه و یا یه همچین چیزایی کافیه شازم رو باز کنید و تگ نو رو بزنی بعد اول خوب گوش میکنه بعد میفرسته بعدم مطابقت میده با آهنگی پیدا میکنه و خیلی باحال به شما اطلاعات آهنگتون رو میده
(البته فقط باحاله)

@1407
دوست عزیز شما واقعا درباره ی من چه فکری کردید؟ آخه من گفتم که وایرلس حجم رو کم میکنه؟
ovi map loader که حجمش 9 مگه با main sw یا همون firmware گوشی منم میدونم فرق داره
دفعات قبل که گفتم firmware رو با وایرلس آپدیت کردم منظورم این بود که از تو گوشی آپدیت کردم حالا میتونه با gprs یا هر چیز دیگری هم باشه
اون دوستی که آپدیت نکرده هنوز میتونه بهمون بگه از توی خود گوشی آپدیت چقدر حجم داره و این اندازه برابر همونیه که ovi suite نشون میده
در ضمن بهتره این موضوع کش دار نباشه:46::10:

@1409
بهتره به اون چشمکی که زدم دقت کنی وگرنه میدونم مولتی تاچ این نیست.:46:

-واقعا opera mini فیلتر شکنه؟ من که با اپرا موبایل p30world رو هم نمیتونم باز کنم:18:

-نقشه های ایران همون 17 مگه مال منم همین قدر بود الانم تمام جزییات رو داره (البته من تهران رو میگم باقی رو نمیدونم):20:

-گارانتی معتبر هم فقط گارانتی اصلی نوکیا (اسمش همینه، نوکیا) اون موقع که من خریدم بعضیا میگفتن پک کوچیک بزرگ داره الانم سایت نوکیا رو ببینی تو محتویاتش هلدر ماشین و شارژر فندکی نیست من همون پک بزرگ خریدم اینا رو داشت ولی دیدم پک کوچیک رو هم ممکنه الان جفتش نباشه ولی اگر اینایی رو که گفتم خواستی حتما به فروشنده بگو (یادت نره موقع خرید بگی که هیچ برنامه ای نمیخوای برات نصب کنن):27::10:

***یه نکته ای بگم این عین تجربه ی شخصیمه اگر خواستید گوشی رو آپدیت کنید مخصوصا برای راه اندازی gps برای اونایی که فقط بلوتوث gps رو دارن اول Nokia Software Updater رو از خود سایت نوکیا دانلود کنید سپس با اون به کارتون ادامه بدید این عین حرفیه که جناب hamijoon گفتند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته همونجور که آقای nokia_n95 گفتند بدون adsl بیخیال شید.

To be wonderful :10::46:
1.اولا سلام و ضمن عرض ارادت بای دبگم خیلی خاطرخواتیم
2.در مورد شازام باید بگم که پس بدون اتصال اینترنت هیچ کاری امکان نداره؟ و اصلا برنامه قایل اجرا نیست.
3.من در مورد شما هیچ فکری نکردم هر چی بوده نیت خیر بوده:11: وقتی شما میفرمایید فریم ویر گوشی رو با وای فای یا جی پی آر اس در حدود دقایقی دانلود کردی و نصب کردی و وای فای حجمش رو کم میکنه، این امر رو محال دانستم و متاسفانه دوستان دیگر یا علم این کار رو نداشتند یا نخواستند وارد بحث بشن از اینرو هیچ کس نیومد متقاعدتون کنه. من هیچ فکر بدی نکردم . من چون نمی دونم سطح معلومات دوستان در چه حدیه گاهی میشینم از پیش دبستانی توضیح می دم:31: خواهشا ناراحت نشین من معذرت میخوام بلاخره چون آشنایی قبلی ندارم بهمین جهت
4.بله عزیزم مولتی تاچ نداره
5.آپرا مینی میگه ------ داره من که با این کارا کاری ندارم ولی باید بگم برای اینکه بخواهید به اینترنت وصل شید از گوشی و یه اینترنت بی خطر و امنی داشته باشید از وی پی ان مخصوص گوشی استفاده کنید و برای اینکار به من هم سر بزنید تا بگم و سلام منو برسونید
6.نقشه های نوکیا برای ایارن در حال حاضر خیلی ها میگن 27.1 مگ هستش. دوستان تو کلوپ همسایه هم دانلود کردن من خودم یکیش! نمی دونم چه مشکلی داره اینرتنت یا نوکیای شما که 16 نشون می ده از مال من که همه چی حله
7.بله بهترین گارانتی گارانتی نوکیات. یه زمانی پکهاشون اسپشیال بود ولی بتازگی شده معمولی باید بگم به عکس تو سایت دقت نکن اگه زیرشو بخونی مینوسه واسه منطقه تا منطقه پک ها و محتویاتشون فرق می کنه. باید بگم رو 32 گیگ ها یه هدفون قلمبه ای بود تو سری جدید نوکیا اونو برداشته بود!!!!!!!!!
8.NSU=OVI SUITE هیچ فرقی تو این برنامه ها واسه دانلود وجود نداره باید بگم سویت OVI کاملتره و برنامه NSU از زیرمجموعه های OVI SUITE هستش.

التماس دعا

Help118
19-07-2010, 15:29
دوستان برای بیشتر لذت بردن از گوشی Spb هارو هم نصب کنین ...

واقعا ظاهر گوشیرو زیبا میکنه و از کار کردن باهاش نهایت لذت رو میبرین :40:

میشه بگی عزیز دل که این اس پی چیه و لینک دانلودش چیه و به چه دردی میخوره
ممنون

Help118
19-07-2010, 15:35
سلام.

فکر کنم نرم افزار smart movie که یه قسمتش رو کامیپتر نصب میشه این کار رو برات بکنه. این نرم افزار یه قسمتش سیمبیانه رو گوشی هم نصب میشه ولی من از کیفیت پخشش خوشم نیومد.
لینکش یادم نیست ولی یه سرچی بزن تو گوگول. آخرین ورژنش 4.15 هستش

Help118
19-07-2010, 15:41
با سلام دوست من اگه جواب تخصصی میخوای بیا پیام خصوصی بده اگه شک داری صفحات قبل رو بخون دکترای گوشی شناسی دارم ولی بر اثر مشکلاتی که با بعضی دوستان داشتم و تذکرات مدیریت سایت من دیگه فعالیتم رو تو سایت بویژه این تاپیک کم کردم موفق باشی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اول معایب پنهان گوشی رو بررسی کن که در جایی درج نشده و با آپدیت جدید هنوز حل نشده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میدونم دوستان الان به من حمله کنن ولی وظیفه ام بود به شما کمک کنم حتی اگه مورد اهانت دوستان عزیزم و استادان خوبم قرار بگیرم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بویژه NOKIA-N95 دشمن سرسخت من بخاطر اطلاعات بالا منو از تاپیک انداخت بیرون که مرد اول گوشی شناسی باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیدوارم نیمه پر لیوان رو ببینی. بابا این حرفهای شما یه تهمتی بیش نیست! خواهشا بس کن ! من اینجا نه سر پیازم نه ته پیاز. این مکان علمی فرهنگیه اومدیم یه چیزایی یا دبدیم و ده برابر اون یاد بگیرم. جای دشمنی کینه نیست.گرچهه من نمی دونم شما به چه گناهی داری منو سلاخی می کنی.

من اگه غلطی کردم (که نکردم) همینجا کنار دوستان از شما معذرت میخوام . بخاطر خدا ببخش:11: فکر کنم دیگه راضی بشی:10:

------------------------
درضمن طبق فرموده : بالاتر از هر صاحب علمی دانشی وجود داره! به این زور و زر دنیا چو بی عقلان مشو غره! من تا حالا شاید بیشتر از 50 تا گوشی عوض کردم ولی هیچ وقت خودمو متخصص گوشی شناسی نشناختم.

Help118
19-07-2010, 15:46
از نظر تاچ و کیفیت پخش صدا عالیه ولی مثل بقیه گوشی ها معایبی داره
ولی بهر حال بهتر از این تو نوکیا در حال حاضر نیست.

چی چی گوشی گوشی آزار دهندس؟ من نفهمیدم چی نوشتی:20:

nokiax6
19-07-2010, 16:34
سلام.
با آخرین ورژن Jet Audio (ورژن 8 ) میتونی هر فرمتی رو به هر سایزی تبدیل کنی
با سرعت بالا وکیفیت بالا...

---------- Post added at 05:34 PM ---------- Previous post was at 05:32 PM ----------

1.اولا سلام و ضمن عرض ارادت بای دبگم خیلی خاطرخواتیم
2.در مورد شازام باید بگم که پس بدون اتصال اینترنت هیچ کاری امکان نداره؟ و اصلا برنامه قایل اجرا نیست.
3.من در مورد شما هیچ فکری نکردم هر چی بوده نیت خیر بوده:11: وقتی شما میفرمایید فریم ویر گوشی رو با وای فای یا جی پی آر اس در حدود دقایقی دانلود کردی و نصب کردی و وای فای حجمش رو کم میکنه، این امر رو محال دانستم و متاسفانه دوستان دیگر یا علم این کار رو نداشتند یا نخواستند وارد بحث بشن از اینرو هیچ کس نیومد متقاعدتون کنه. من هیچ فکر بدی نکردم . من چون نمی دونم سطح معلومات دوستان در چه حدیه گاهی میشینم از پیش دبستانی توضیح می دم:31: خواهشا ناراحت نشین من معذرت میخوام بلاخره چون آشنایی قبلی ندارم بهمین جهت
4.بله عزیزم مولتی تاچ نداره
5.آپرا مینی میگه ------ داره من که با این کارا کاری ندارم ولی باید بگم برای اینکه بخواهید به اینترنت وصل شید از گوشی و یه اینترنت بی خطر و امنی داشته باشید از وی پی ان مخصوص گوشی استفاده کنید و برای اینکار به من هم سر بزنید تا بگم و سلام منو برسونید
6.نقشه های نوکیا برای ایارن در حال حاضر خیلی ها میگن 27.1 مگ هستش. دوستان تو کلوپ همسایه هم دانلود کردن من خودم یکیش! نمی دونم چه مشکلی داره اینرتنت یا نوکیای شما که 16 نشون می ده از مال من که همه چی حله
7.بله بهترین گارانتی گارانتی نوکیات. یه زمانی پکهاشون اسپشیال بود ولی بتازگی شده معمولی باید بگم به عکس تو سایت دقت نکن اگه زیرشو بخونی مینوسه واسه منطقه تا منطقه پک ها و محتویاتشون فرق می کنه. باید بگم رو 32 گیگ ها یه هدفون قلمبه ای بود تو سری جدید نوکیا اونو برداشته بود!!!!!!!!!
8.NSU=OVI SUITE هیچ فرقی تو این برنامه ها واسه دانلود وجود نداره باید بگم سویت OVI کاملتره و برنامه NSU از زیرمجموعه های OVI SUITE هستش.

التماس دعا
تو خودت بورو بزن ببین چند مگ می نویسه؟ میگه 18.4
حالا چرا نقشه تبریز نیست؟ من دانلود کردم ولی وقتی به gps وصل میشم نقشه تبریز رو نشون نمیده . چرا؟

nokiax6
19-07-2010, 19:21
مشکل حل شد
فایل 47 مگی رو بطور دستی دانلود کردم و ریختم تو گوشی
این گوشی قوی ترین gps رو داره و میتونه تو فضای بسته (تو خونه) براحتی به ماهواره ها وصل بشه!!!:5:
اگه لینک نقشه ماهواره ای تبریز رو کسی داره لطفا بده و طریقه نصب (کپی فایل ها).
THANKS

t2download
19-07-2010, 19:26
از نظر تاچ و کیفیت پخش صدا عالیه ولی مثل بقیه گوشی ها معایبی داره
ولی بهر حال بهتر از این تو نوکیا در حال حاضر نیست.

چی چی گوشی گوشی آزار دهندس؟ من نفهمیدم چی نوشتی:20:
زوم کردن گوشی هنگشو میگم

Help118
19-07-2010, 19:32
با آخرین ورژن Jet Audio (ورژن 8 ) میتونی هر فرمتی رو به هر سایزی تبدیل کنی
با سرعت بالا وکیفیت بالا...

---------- Post added at 05:34 PM ---------- Previous post was at 05:32 PM ----------

تو خودت بورو بزن ببین چند مگ می نویسه؟ میگه 18.4
حالا چرا نقشه تبریز نیست؟ من دانلود کردم ولی وقتی به gps وصل میشم نقشه تبریز رو نشون نمیده . چرا؟

به جون نن جونم دیشب واسه امتحان زدم 271 مینویشه.
اتفاقا نقشه تبریز هم روشه باید بگم 6 تا کلان شهر ایران + نقشه کل راههای ایران روشه.
من نمی دونم چرا واسه شماها اینجوری نشون میده
من دیشب تو اتاق کانکت شدم به 10 ماهواره وصل شد:5:

---------- Post added at 08:32 PM ---------- Previous post was at 08:29 PM ----------

مشکل حل شد
فایل 47 مگی رو بطور دستی دانلود کردم و ریختم تو گوشی
این گوشی قوی ترین gps رو داره و میتونه تو فضای بسته (تو خونه) براحتی به ماهواره ها وصل بشه!!!:5:
اگه لینک نقشه ماهواره ای تبریز رو کسی داره لطفا بده و طریقه نصب (کپی فایل ها).
THANKS

نیازی هم نبود 47 مگی رو دانلود کنی بای دبا مپ لودر بتونی دانلود کنی تو می تونی:5:
بیا اینم لینک ماهواره ای تبریز+ نقشه های معمولی 5 شهر ایارن + نقشه راههای ایران

قسمت اول

قسمت دوم

رمزشم بهت پیغام خصوصی میدم

Help118
19-07-2010, 19:39
زوم کردن گوشی هنگشو میگم

مگه گوشی رو خریدی؟ مبارکت باشه

عزیزم هنگ نمی کنه که زومش . باید بگم زوم این گوشی یه جوری که آسه آسه و ریزه ریزه بالا پایین نمی شه اینم خاصیتشه دیگه

چرا پیغام خصوصی هارو جواب نمی دی

hamidialison
20-07-2010, 14:11
دوستان من که با خوندن 145 صفحه تاپیک گیج شدم
چند تا سوال دارم:

1. اگه این گوشی رو با ورژن 21 و با جف فلش کنم GPS ش درست میشه؟
2. این گوشی با ساین کردن Hello OX -- میشه ؟
3. زیر نور خورشید خیلی افتضاحه یا میشه یه جورایی دید؟

hamijoon
20-07-2010, 14:13
1- نه با جف نمیشه ... من هم با جف و هم با Phonix کردم اون گزینه ها اضاف نشد
2- برای -- گوشی باید از فرمور کوک شده استفاده کنی ( اگه خواستی پ.خ بده بهت بگم)
3- خیلی افتضاح که نه یکم افتضاح یعنی یه خورده میشه دید

hamidialison
20-07-2010, 14:15
خوب چجوری باید از فرمویر کوک شده استفاده کنیم وقتی نمیشه با جف فلش زد؟

hamijoon
20-07-2010, 14:18
خوب دیگه باید یکیشو انتخاب کنی یا ه ک یا Gps .

من اول با کوک شده فلش کردم ه ک شد همش هم اوکی اما وقتی با Ovi آپدیت کردم ه ک ش پرید اما Gps ام درست شد

hamidialison
20-07-2010, 14:26
اینجوری که فایده نداره چجوری میشه با NSU فرمویر کوک شده ریخت یا فایل های دانلود شده رو سیو کرد که بعدا دوباره نخوایم 140 مگ دانلود کنیم؟

DariushGreat
20-07-2010, 14:30
چند تا سوال دارم:

سلام
1. باید درست بشه
2. نه... گوشی های تازه نوکیا دیگه با هلو اکس -- نمی شن. تنها راه ممکن -- از طریق دستکاری فرمور هست.
3. زیر تابش شدید اگه نور پرتو ها مستقیم نباشه می تونی آیکن ها رو ببینی؛ ولی با خوندن نوشته ها مشکل خواهی داشت. البته این رو هم بگم که اگه کمی گوشی رو متمایل به سایه بگیری همه اش درست می شه...

شاد باشین :31:

GUNSHIP
20-07-2010, 16:19
راستی نوکیا تو اهواز خدمات پس از فروش کجا داره؟

milanista
20-07-2010, 16:22
سلام دوستان
من 2-3 روز قبل این گوشی رو خریدم و فعلا که ازش راضیم
فقط دو تا مشکل دارم که اگه حل میشه ازتون میخوام کمکم کنید
یکی این که برنامه ی zip manager رو نداره ، گفتم اگه میشه روش نصب کرد یکی کمکم کنه
یکی هم این که برنامه ای باشه که بشه باهاش فارسی تایپ کرد
یه مشکل دیگه هم بود ، من میخوام برنامه ای رو داشته باشم که بتونم باهاش فرمت های تصویری مختلف رو بخونه
اما خب تا حالا دو تا برنامه داشتم که فرمت های avi وwmv رو میخونه اما سایر فرمت ها رو نه

saze
20-07-2010, 19:27
سلام
لینک آپدیت x6،روش آپدیت گوشی؟نیاز به برنامه خاصی داره؟

Help118
20-07-2010, 21:35
چند تا سوال دارم:

1.فکر نکنم ربطی به طریقه آپ دیت داشته باشه شما آپ دیت کن حتما باید درست بشه نشد راههای آف لاین رو تست بزن. والا از مال من که از اول همه چی درست بود

2.شما بای دبیخیال این کار بشید.

3.اکثر گوشی ها زیر نور آ،تاب افتضاحن اینم یکی مثل اونا از افتضاح هم افتضاح ولی اگه یه ذره تمایل بدی و کجش کنی خونده میشه

---------- Post added at 10:35 PM ---------- Previous post was at 10:32 PM ----------

اینجوری که فایده نداره چجوری میشه با NSU فرمویر کوک شده ریخت یا فایل های دانلود شده رو سیو کرد که بعدا دوباره نخوایم 140 مگ دانلود کنیم؟

این کار رو بهتریه آف لاین انجام بدی با فونیکس
خوب اگه میخوای با NSU این کار وبکنی برو تو درایوی که ویندوز نصبه یه سرچی بزن واسه پوشه rm-559 و اونجا تمام محتویات فایل های فریم ویر اونجاس هر کاری دوس داشتی بکنی و هر فایلی رو خواستی عوض کن

البت هنمی دونم جواب بده ولی ایشالا که جواب بده

Help118
20-07-2010, 21:41
راستی نوکیا تو اهواز خدمات پس از فروش کجا داره؟

برو farsi.nokia.com
یا persian.nokia.com
اونجا اگه باشه مینویسه گرچه شایدباشه و ننوشته

Help118
20-07-2010, 21:52
سلام
لینک آپدیت x6،روش آپدیت گوشی؟نیاز به برنامه خاصی داره؟

اینجا رو بخون یه چیزایی دستگیرت میشه
درضمن پروفایل گوشیت باید در هنگام آپ دیت حتما رو جنرال باشه و از گوشی به هیچ عنوان استفاده نشه برای دفع خطر احتمال تماس با شما خططتو قبلش به یه شما ره ای دایورت کن

Help118
20-07-2010, 21:58
سلام دوستان
من 2-3 روز قبل این گوشی رو خریدم و فعلا که ازش راضیم
فقط دو تا مشکل دارم که اگه حل میشه ازتون میخوام کمکم کنید
یکی این که برنامه ی zip manager رو نداره ، گفتم اگه میشه روش نصب کرد یکی کمکم کنه
یکی هم این که برنامه ای باشه که بشه باهاش فارسی تایپ کرد
یه مشکل دیگه هم بود ، من میخوام برنامه ای رو داشته باشم که بتونم باهاش فرمت های تصویری مختلف رو بخونه
اما خب تا حالا دو تا برنامه داشتم که فرمت های avi وwmv رو میخونه اما سایر فرمت ها رو نه
برنامه زیپ منیجر یا مشابه اون زیاده برو واسه سری 60 ویرایش پنجم یه گشتی بزن. تو سایت خودمون هم تو بخش برنامه ها فکر کنم باشه

باید کیبورد فارسی دانلود کنی واسه اونم به بخش برنامه ها رجوع کن. بهتر از اون تغیرر پروداکت کد گوشیت و تعویض فریم ویرت به فارسیه که همیشه فارسی داشته باشی

بهترین رو اسمارت موویsmart movie پیشنهاد دادن آخرین ورژنشم 4.15 هست یه گشت بزن لینکشو گیر میاری

hamijoon
20-07-2010, 23:34
طی یه عملیات خفن تونستن هم گوشیو ه ک کنم هم Gpsشو داشته باشم ... خودم حال کردم :40:

brave_ie
20-07-2010, 23:40
milanista ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان
اون برنامه ای که گفتید avi و wmv پخش میکنه چیه؟:11:

GUNSHIP
21-07-2010, 00:30
دوستان راهی هست که اگه یه پوشه عکس رو بفرستی تو گوشی.گوشی اونا رو تو پوشه نشون بده؟

milanista
21-07-2010, 01:06
کسی میتونه درباره gps برای من توضیح بده ؟
اما اولش یه سول داشتم
آیا برای استفاده از gps باید به اینترت وصل بود یا نه ؟

brave_ie
21-07-2010, 11:16
برای استفاده از gps اینترنت ضروری نیست
برای استفاده از gps اول تنظیمات positioning methods رو نگاه کن ببین که فقط بلوتوث داره یا بقیه رو هم داره
اگر داره که هیچی برو حالشو ببر
اگر نه باید برنامه ی nokia software updater رو از نوکیا دانلود کنی بعد گوشیتو با کابل وصل کنی به کامپیوتر و ... (adsl ضروریه)
software گوشیتو از طریق خود گوشی هم میشه میشه update کرد ولی gps درست نمیشه
(یه خواهشی دارم اگر قرار بود آپ کنی برو تو منوی گوشی بعد application بعد هم software update با gprs هم باشه خیلی حجمی نداره ممنون میشم اینو نگاه کنی و بگی حجم آپدیت برای خود software که احتمالا اون اولی است چند مگابایته)
ممنون:11:
در ضمن اون برنامه ی avi رو هم بگو

hamidialison
21-07-2010, 13:28
برای حل مشکل GPS و -- دائمی این گوشی به تاپیک زیر مراجعه کنید

تشکر و امتیاز فراموش نشه

GUNSHIP
21-07-2010, 13:35
دوستان چند تا برنامه که با شتاب سنج گوشی کار کنه تو مایه های اون شات گان که با تکون دادن گوشی شلیک می کرد ندارن؟

Help118
21-07-2010, 13:58
طی یه عملیات خفن تونستن هم گوشیو ه ک کنم هم Gpsشو داشته باشم ... خودم حال کردم :40:
بلاخره کار خودتو کردی؟
حالا هدفت از این کار چی بود؟ میخواستی چه کاری رو گوشی پیاده کنی
اگه آموزششم واسم بزارید ممنون میشیم

Help118
21-07-2010, 14:04
دوستان راهی هست که اگه یه پوشه عکس رو بفرستی تو گوشی.گوشی اونا رو تو پوشه نشون بده؟

من که ندیدم چون خودش همشونو میاره تو گالری نشون میده. بهتره از برنامه های جانبی استفاده کنی. اگه یه پوشه آهنگ هم داشته باشی نمی تونی پخششون کنی اینا از ایراداته دیگه کاریش نمی شه کرد

Help118
21-07-2010, 14:13
کسی میتونه درباره gps برای من توضیح بده ؟
اما اولش یه سول داشتم
آیا برای استفاده از gps باید به اینترت وصل بود یا نه ؟

در مورد جی پی اس اینجاها رو بخون

در مورد اینترنت خیر نیاز به وصل اینرتنت نداری البته اگه باشه که بهتره نباشه هم یه ذره معطلی داری. همین پس کلا نبودنش هیچ تاثیری رو جی پی اس نداره

hamijoon
21-07-2010, 14:26
بلاخره کار خودتو کردی؟
حالا هدفت از این کار چی بود؟ میخواستی چه کاری رو گوشی پیاده کنی
اگه آموزششم واسم بزارید ممنون میشیم

داداشی هدفم چیزه خاصی نبود دلم میخواست هم Gps داشته باشم هم گوشیم -- باشه که بتونم از تم افکتها استفاده کنم ... راهش خیلی پیچیدست ... ابن تاپیک رو بخون اگه متوجه نشدی بگو راهنماییت کنم ...:40:

Help118
21-07-2010, 14:27
دوستان چند تا برنامه که با شتاب سنج گوشی کار کنه تو مایه های اون شات گان که با تکون دادن گوشی شلیک می کرد ندارن؟
اگه داشتین برای من هم بزارید!:31:

Help118
21-07-2010, 14:37
برای حل مشکل GPS و -- دائمی این گوشی به تاپیک زیر مراجعه کنید

تشکر و امتیاز فراموش نشه

داداشی هدفم چیزه خاصی نبود دلم میخواست هم Gps داشته باشم هم گوشیم -- باشه که بتونم از تم افکتها استفاده کنم ... راهش خیلی پیچیدست ... ابن تاپیک رو بخون اگه متوجه نشدی بگو راهنماییت کنم ...:40:

اتفاقا داشتم این تاپیک رو مطالعه می کردم
من واقعا حال میکنم با این دوستان که اینقدر فعال هستند
ولی من حک کردن رو به هیچ عنوان در هیچیک از تعلیماتم پیشنهاد نکردم چون این راه گریزه و راه اصلی نیست!
گرچه جوابتونو تو پست خودشم دادم

hamijoon
21-07-2010, 14:41
مثلا برای استفاده از تم افکتها و تغییر در فایلهایه اصلی گوشی چه راه دیگه ای پیشنهاد دارین شما؟؟؟

Help118
21-07-2010, 14:54
مثلا برای استفاده از تم افکتها و تغییر در فایلهایه اصلی گوشی چه راه دیگه ای پیشنهاد دارین شما؟؟؟
برای تم افکت ها نرم افزارهای خاصی وجود داره که میشه از اونا استفاده کرد البته اگه بشه ساین کردش!
تغییر در فایل های اصلی به چه دردتون میخوره عزیز؟ میخوام بدونم

hamijoon
21-07-2010, 14:58
اون نرم افزارو که اگه میشد پیدا کرد یا ساین کرد من تا حالا کرده بودم ... تنها راه اضافه کردن تم افکت فقط هکه

فایل های اصلی هم خیلی هاشون بدرد میخورن ... افزایش کیفیت دوربین , افزایش سرعت گوشی و خیلی کارایه دیگه .

Help118
21-07-2010, 15:13
اون نرم افزارو که اگه میشد پیدا کرد یا ساین کرد من تا حالا کرده بودم ... تنها راه اضافه کردن تم افکت فقط هکه

فایل های اصلی هم خیلی هاشون بدرد میخورن ... افزایش کیفیت دوربین , افزایش سرعت گوشی و خیلی کارایه دیگه .
لینکشو پیدا کنم واست میزارم

فایل های اصلی رو دوستان تغییرات دادن در مورد کیفیت دوربین باید بگم که اصلا کیفیت دوربین به اون معنی بالا نمی ره فقط یه کم شارپ نس و شاید کانتراست رو اینور اونور می کنن که این هم یه ذره تاثیر داره حالا این سوال پیش میاد که میخوام ازتون بپرمس به نظرتون چرا نوکیا خودش این تغییرات رو نداده تا بهترین عکس از گوشی دربیاد و باید شما حک کنید تا به کیفیت مطلوب برسید؟ یا واقعا یه مشکلی اینجاست که نوکیا نمیخواد یا اینکه شما با حک کردن فکر می کنید که کیفیت بالا می ره ! نظرت چیه دوست من؟
ببین اگه با ه+ک بتونی این زوم لعنتی این گوشی رو از اینکه یوهو بالا پایین شه رو به مقدار کم تغییر بدی خیلی خوب میشه ببین این راه وجود داره می تونی؟

افزایش سرعت گوشی مثلا چیکار می کنید ؟ از سی پی یو از حد توانش بیشتر بهره می برید مثل اآورکلاک می کنید یا برنامه های رزیدنت تو رم رو می بندید؟

ممنون میشم اینا رو کامل واسم توضیح بدی

hamijoon
21-07-2010, 15:30
به نظر من خوده نوکیا داره همین کارو میکنه با آپدیت هایه جدیدی که ارائه میده . مثلا من یادمه موقعی که 5800 داشتم یه سری خطای قرمز موقعه عکس گرفتن بود وقتی آپدیت کردم دیدم حل شده که یعدش تو یه سایت خوندم که نوشته بود از بین بردن خط های قرمز توسط دستکاریه فایلها ( اسم دقیق فایلش یادم نیست)

من تو 5800 تست کردم 100% جواب داد . بیشتر سرعت گالریو بالا میبره موقعی که میخواد عکسارو لود کنه .

milanista
21-07-2010, 15:39
اسمارت مووی که البته من نمیدونم ورژن چندشو دارم ، اما فکر کنم که ورژن جدید تر از مال من هم باشه
---------------------
ممنونم از دوست عزیز NOKIA_N95 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به خاطر توضیحات خوبش در رابطه با gprs .
اما من اصلا تا حالا دنبال اطلاعات درمورد gprs نبودم و الان هم چند تا سوال بچه گانه برام پیش اومده
1_ آیا نیازه که برای وصل شدن به gprs قبلش بریم و با اپراتورمون هماهنگ کنیم ( شرمنده خیلی بد نوشتم )
2_ اگه من همه ی این توضیحات رو رعابت کنم دیگه میتونم از خاصیت های این gprs استفاده کنم ؟
البته من تو شهری زندگی میکنم که حالا حالا ها نقشش نمیاد
ممنون میشم اگه کمکم کنید

milanista
21-07-2010, 16:30
برنامه ی smart movie که البته فکر کنم ورژن جدیدش هم اومده
-------------------
از دوست عزیز جناب NOKIA_N95 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تشکر میکنم
اما من هنوز مشکلاتی دارم چون که تا به حال در مورد این gps اطلاعاتی کسب نکردم
یکی از مشکلاتم اینه که مثلا من اگه بخوام به gps وصل بشم باید قبلش با اپراتور هماهنگ کنم ( شرمنده اگه بد مطرح کردم اینجاش رو )
یکی دیگه هم این که مثلا من الان گوشی x6 دارم
میرم توی appilicatons ، بعد میرم توی location ، اونجا میزنم GPS data . بعد میرم تو trip distace ، Option رو میزنم و گزینه satellite status رو انتخاب میکنم ، صفحه ای رو میاره که نوشته signal strengths . خب حالا من اگه سوار ماشین بشم و گزینه استارت رو بزنم و مشخصات سرعت منو یباره ، یعنی که gps فعاله ؟
البته در مورد نقشه ها امیدی نیست چون که من جایی هستم که حالا حالا ها نقشه واسش نمیاد

Help118
21-07-2010, 18:14
به نظر من خوده نوکیا داره همین کارو میکنه با آپدیت هایه جدیدی که ارائه میده . مثلا من یادمه موقعی که 5800 داشتم یه سری خطای قرمز موقعه عکس گرفتن بود وقتی آپدیت کردم دیدم حل شده که یعدش تو یه سایت خوندم که نوشته بود از بین بردن خط های قرمز توسط دستکاریه فایلها ( اسم دقیق فایلش یادم نیست)

من تو 5800 تست کردم 100% جواب داد . بیشتر سرعت گالریو بالا میبره موقعی که میخواد عکسارو لود کنه .
پس هرجا رو که دلت خواست شخصی سازی و خصئی سازی می کنی! و نمی دونی که شاید این قسمت ایراد و ضری برا گوشیت وارد کنه
یادمه که یکی از بچه ها داشت با این کار صدای گوشی کا750 سونی اریکسون رو یه زمانی بالاببره آخه اگه توجه داشته باشین صدا تو رینگ تون زیاده ولی همون آهنگ رو با پلیر پخش می کنی صداش کمتره. ولی این کار رو که میکنی متاسفانه کیفیت پخش آهنگ اومد پایین ولی بلندیش رفت بالا! مصرف باتری دگرگون شد و خیلی کارا!

ان 95 رو هم تا ه+ک نمی کردی خیلی برنامه ها بدون ساین نصب نمی شد--------------

بلخره دس مریضاد احسنت و بارک الله که بلاخره دارین زحمت می کشین و چیزهای جدیدی یاد می گیریم!

milanista
21-07-2010, 20:33
-----------------------

saze
21-07-2010, 21:23
سلام
نوکیا ovi map رو چه جوری فعال کنم؟GPS گوشی رو چه جوری فعال کنم؟

brave_ie
22-07-2010, 00:11
جالبه دوستان برای حل مشکلشون حاضر نیستن چند صفحه قبل رو بخونن
برای gps
اگر در قسمت positioning methods فقط bluetooth gps دارید باید گوشیتون رو با برنامه یNSU که از سایت نوکیا میگیرید با کابل+adsl آپدیت کنید

milanista
22-07-2010, 00:34
جالبه دوستان برای حل مشکلشون حاضر نیستن چند صفحه قبل رو بخونن
برای gps
اگر در قسمت positioning methods فقط bluetooth gps دارید باید گوشیتون رو با برنامه یNSU که از سایت نوکیا میگیرید با کابل+adsl آپدیت کنید
اگه منظورت منم باید بگم که صفحات قبل رو درست خوندم
به جز اون بلوتوث 3 تای دیگه رو هم داره ولی نمیدونم که چجور میشه باهاش کار کرد

Help118
22-07-2010, 04:50
برنامه ی smart movie که البته فکر کنم ورژن جدیدش هم اومده
-------------------
از دوست عزیز جناب NOKIA_N95 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تشکر میکنم
اما من هنوز مشکلاتی دارم چون که تا به حال در مورد این gps اطلاعاتی کسب نکردم
یکی از مشکلاتم اینه که مثلا من اگه بخوام به gps وصل بشم باید قبلش با اپراتور هماهنگ کنم ( شرمنده اگه بد مطرح کردم اینجاش رو )
یکی دیگه هم این که مثلا من الان گوشی x6 دارم
میرم توی appilicatons ، بعد میرم توی location ، اونجا میزنم GPS data . بعد میرم تو trip distace ، Option رو میزنم و گزینه satellite status رو انتخاب میکنم ، صفحه ای رو میاره که نوشته signal strengths . خب حالا من اگه سوار ماشین بشم و گزینه استارت رو بزنم و مشخصات سرعت منو یباره ، یعنی که gps فعاله ؟
البته در مورد نقشه ها امیدی نیست چون که من جایی هستم که حالا حالا ها نقشه واسش نمیاد

1.اسمارت مووی جدیدش 4.15 هستش

2.داداش من! جی پی اس بدون اتصال اینترنت کار می کنه و نیازی به کانکشن نداره مثل من! نه عزیزم هماهنگی با اپراتور نمیخواد اصلا بدون سیمکارت هم کار می کنه
3.بله! حتی بهتر از اون اگه اون مواردی رو که گفتم رعایت کنی و بری mps رو باز کنی (همیشه نیازی به لوکیشن نیست) و بزنی my position و منتظر شی که مکانی که توشی رو نشون بده می بینی که فعاله!
4.دقیقا واسه من هم نقشه نیست ولی میاد ان شا الله اگه نیاز مهرز داری از ایمارت کام باید استفاده کنی یا گارمین

---------- Post added at 05:50 AM ---------- Previous post was at 05:48 AM ----------

اگه منظورت منم باید بگم که صفحات قبل رو درست خوندم
به جز اون بلوتوث 3 تای دیگه رو هم داره ولی نمیدونم که چجور میشه باهاش کار کرد

من راه اندازی بلوتوث رو تو سه پست بصورت مبتدی توضیح دادم

RAGNER
22-07-2010, 18:37
lمن 7.5 از حافظم پر شده و اجازه نمیده فایل بیشتری وارد گوشی کنم

در حالی که 7 گیگ دیگه خالی دارم مشکل از کجاست ؟

دیگه اینکه اگه فضای رم بیشتر پر شه ایا سرعت کار با گوشی افت میکنه ؟

ممنون

a_b
22-07-2010, 18:55
سلام. امیدوارم خوب باشید.
می خواستم بدونم اگه نرم افزار رو ساین کنید بریزیم رو گوشی گارانتی گوشی باطل میشه ؟
ممنون

milanista
22-07-2010, 20:33
آقا کسی میدونه که برای X6 یاهو مسنجر هم هست یا نه ؟

Help118
22-07-2010, 23:18

سری به mobile9.com بزن سعی کن فری ویرfreeware باشه رایگان و اگه مدت دار باشه حتما کرک و ساین یادت نره
این سایت پر تم و وال پیپیر و نرم افزاره

brave_ie
22-07-2010, 23:35
منم میخوام:5:

RAGNER
23-07-2010, 09:22
من 7.5 از حافظم پر شده و اجازه نمیده فایل بیشتری وارد گوشی کنم

لطفا راهنمایی کنید

roteal2007
23-07-2010, 10:13
سلام. امیدوارم خوب باشید.
می خواستم بدونم اگه نرم افزار رو ساین کنید بریزیم رو گوشی گارانتی گوشی باطل میشه ؟
ممنون

خیر به هیچ وجه ربطی به گارانتی نداره.

---------- Post added at 11:05 AM ---------- Previous post was at 11:04 AM ----------

فکر کنم مسنجر slick باشه میگردم اگه بود آپ میکنم.
ویرایش: لینک دانلود از کمپانی:

---------- Post added at 11:09 AM ---------- Previous post was at 11:05 AM ----------

من 7.5 از حافظم پر شده و اجازه نمیده فایل بیشتری وارد گوشی کنم

لطفا راهنمایی کنید
حجم فایلتون از 7 گیگ بیشتره؟
خیر سرعت رم بستگی مسنقیم به شماره کلاس رم داره و از اونجایی که رم اینترنال و سرعتش هم بالاست.

---------- Post added at 11:13 AM ---------- Previous post was at 11:09 AM ----------

دوستان متاسفم از اینکه دیگه نمی تونم کمکتون کنم با عرض معذرت

فروم به نقل از ویکیپدیا: تالار گفتگو، فروم (به انگلیسی: forum) یا سُخَنگاه به برنامه‌های مبتنی بر وب گفته می‌شود که برای نگهداری بحث‌ها و نوشته‌های کاربرهای یک وبگاه به کار می‌روند.
شما اگه نمیتونی جواب بدی لازم نیست یه پست بدی واسه ندونستنت . حالا بگذرد نمیخوای ج بدی.

t2download
23-07-2010, 10:36

با سلام به این لینک برید 10 ها مسنجر برای گوشی نوکیا x6 هست :40:

amin5454
23-07-2010, 18:25
سلام به ايكس شيشي ها،ميخوام بين ايكس 6 و ويواز يكيو بخرم ولي بيشتر ايكس چشمو گرفته.
1-ميگن ايكس 6سرعتش به ويواز نميرسه و مموريش وقتي پر بشه سرعتش پايين مياد.
2-ويواز درسته دوربينش بالاتر ولي ميگن زياد با ايكس 6 فرقي نداره تازه ميگن عكسهاي ايكس 6 شفاف تره!
3-نرم افزار خور ايكس 6 چطوره؟
اگه x6 ايرادهاي ديگه اي داره لطفا بگين .
خلاصه ميتونيد منو قانع كنيد به جاي ويواز ،x6 بخرم.
با تشكر فراوان