PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ ا X6 ا

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13

SANR
22-06-2010, 17:58
عزیز جواب من رو در مورد صدای گوشی ندادین موزیک گوش میدین صداش خش خش داره یا نه چون دوستان میگن خش خش داره و از 5800 کمتر هست صداش
و میگن درب پشت گوشی 5 % میل لقی داره و دکمه های منوی گوشی لقی داره یا نه و ال سی دیش تراز هست یا نه

من که پاسخ دادم به سوالتون!
اینها همش شایعه هست،نوکیا هیچ وقت چنین مشکلاتی نداره.

در مقایسته با 5800،بلندی صداش توی یک رده هستند ولی کیفیت صدای x6 به مراتب بهتر هستش.
در واقع این گوشی مدل پیشرفته ی 5800 هستش و قابل مقایسه نیست،حتی ان 97 هم کم میاره در مقابل این گوشی.

صداش عالیه.
هرچه رنگ سبز بیشتر باشه میگه اعتبار گوشی بالاتره و اینجا گفته تو اروپا گوشی ساخته شده .
وسال ساخت 2009 هست مگه این گوشی 2010 به بازار عرضه نشده 16 گیگش

بله،این گوشی 2009 به بازار عرضه شده!
8 گیگش 2010 به بازار عرضع خواهد شد،که فرقش همین هشت گیگ هست و اینکه باتریش یه مقدار بیشتر میره.

---------- Post added at 05:58 PM ---------- Previous post was at 05:56 PM ----------

درباره صفحه لمسی این گوشی کسانی که باهاش کار کردن اگه ممکنه توضیح بدن

درباره این که صفحه لمسی ایرادی داره یا کاملا روان و خوب کار میکنه ممنون

صفحه لمسی این گوشی خازنی هست.
در واقع اولین گوشی نوکیا هست که این ویژگی رو داره و کارش اینه که با حرارت انگشتان دست کار می کنه،و با هیچ چیز دیگه ای کار نمی کنه.
کار کردن باهاش بسیار راحته و مشکل خاصی نیست.

SANR
22-06-2010, 18:09
اینم یک سری عکس ها در رابطه با این گوشی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

t2download
22-06-2010, 18:30
اینم یک سری عکس ها در رابطه با این گوشی:

باتشکر ممنون پس درب باطری و دکمه قفل کردن گوشی لقی نداره و دوستان قبلی اشتباه داشتن تو این مطلب و صدای گوشی خش خش نداره :18::8::8::8::8::8:

Help118
22-06-2010, 21:42
باتشکر ممنون پس درب باطری و دکمه قفل کردن گوشی لقی نداره و دوستان قبلی اشتباه داشتن تو این مطلب و صدای گوشی خش خش نداره :18::8::8::8::8::8:
شما یکی انگار دس بردار نیستی نه!؟ بابا چندبار بهت گفتم همچی مشکلاتی نداره. دیوونه کردی منو با یه گوشی خریدن. بابا بخر. بهم پیامک بده:31:

Help118
22-06-2010, 21:51
صفحه لمسی این گوشی خازنی هست.
در واقع اولین گوشی نوکیا هست که این ویژگی رو داره و کارش اینه که با حرارت انگشتان دست کار می کنه،و با هیچ چیز دیگه ای کار نمی کنه.
کار کردن باهاش بسیار راحته و مشکل خاصی نیست.

صفحه این گوشی از نوع خازنی هستش خازن کارش با الکترونه نه با حرارت! اصلا چه ربطی به حرارت داره!! اگه دستت یخ یخ باشه دیگه اونوقت باید این گوشی کار نکنه دیگه!!!!!!!!!!!!!!!! این گوشی ها در نقطه تماس دست با تاچ الکترون دست خالی میشه تو اون نقطه تماس همین اگه توضیحات مفصلی میخوای این متن زیر رو برات نوشتم بخون:

صفحه نمایش نوع Capacitive

صفحه نمایش لمسی نوع Capacitive از سنسورهای متعددی تشکیل شده است. این سنسورها از جنس اکسید ایندیوم و سرب می‌باشند و ترکیبی از دو ماده‌ی شیمیایی با فرمول‌های In2O3 و SnO2 هستند. نحوه‌ی کار این سنسورها به این ترتیب است که در همه‌ی سنسورها همواره جریان الکتریکی ثابتی در حال عبور است. در نتیجه، همیشه در داخل هر سنسور تعداد ثابتی الکترون در حال حرکت‌اند. سنسورها به یک کنترل‌کننده هم متصل هستند. همان طور که می‌دانید بدن انسان رسانا ست و دارای تعدادی الکترون است. در نتیجه، در اثر لمس این نوع صفحات لمسی با دست، و به دلیل وجود اختلاف پتانسیل بین دست و صفحه‌ی لمسی، تعدادی الکترون از دست به آن منتقل می‌شود و این باعث تغییر جریان در سنسوری می‌شود که شما آن را لمس کرده‌اید. تغییر جریان این سنسور به کنترل‌کننده منتقل می‌شود و محل لمس تشخیص داده خواهد شد.

نکته‌ی قابل توجه در این نوع صفحات لمسی آن است که یا باید به وسیله‌ی انگشت آن را لمس نمایید یا به وسیله‌ی Stylus مخصوصی که از جنس فلز باشد و بتواند الکترون را از دست شما به صفحه لمسی انتقال دهد. پس، اگر دستکش به دست داشته باشید، نمی‌توانید با این نوع صفحات کار کنید. قابل ذکر است که برخلاف نوع قبلی، این نوع صفحات کیفیت صفحه‌ی زیرین خود را کاهش نمی‌دهند. آیفون، محصول شرکت اپل یکی از بارزترین نمونه‌های این نوع صفحات لمسی است.

t2download
22-06-2010, 21:52
شما یکی انگار دس بردار نیستی نه!؟ بابا چندبار بهت گفتم همچی مشکلاتی نداره. دیوونه کردی منو با یه گوشی خریدن. بابا بخر. بهم پیامک بده:31:
شماره ندارم داداش :18: تو دختری :8:
دوستانی که این گوش رو دارن عکس هایی که با این گوشی در روز و شب رو اینجا برای دوستان قرار بدهند .:10:

t2download
22-06-2010, 21:58
کلیپ هایی از گوشی X6
CLIP AND X6

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکلیپ از صدای گوشی :8:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای دانلود با سرعت بالا و اتوماتیک از این نرم افزار استفاده کنید .

SANR
22-06-2010, 22:07
صفحه این گوشی از نوع خازنی هستش خازن کارش با الکترونه نه با حرارت! اصلا چه ربطی به حرارت داره!! اگه دستت یخ یخ باشه دیگه اونوقت باید این گوشی کار نکنه دیگه!!!!!!!!!!!!!!!! این گوشی ها در نقطه تماس دست با تاچ الکترون دست خالی میشه تو اون نقطه تماس همین اگه توضیحات مفصلی میخوای این متن زیر رو برات نوشتم بخون:

صفحه نمایش نوع Capacitive

صفحه نمایش لمسی نوع Capacitive از سنسورهای متعددی تشکیل شده است. این سنسورها از جنس اکسید ایندیوم و سرب می‌باشند و ترکیبی از دو ماده‌ی شیمیایی با فرمول‌های In2O3 و SnO2 هستند. نحوه‌ی کار این سنسورها به این ترتیب است که در همه‌ی سنسورها همواره جریان الکتریکی ثابتی در حال عبور است. در نتیجه، همیشه در داخل هر سنسور تعداد ثابتی الکترون در حال حرکت‌اند. سنسورها به یک کنترل‌کننده هم متصل هستند. همان طور که می‌دانید بدن انسان رسانا ست و دارای تعدادی الکترون است. در نتیجه، در اثر لمس این نوع صفحات لمسی با دست، و به دلیل وجود اختلاف پتانسیل بین دست و صفحه‌ی لمسی، تعدادی الکترون از دست به آن منتقل می‌شود و این باعث تغییر جریان در سنسوری می‌شود که شما آن را لمس کرده‌اید. تغییر جریان این سنسور به کنترل‌کننده منتقل می‌شود و محل لمس تشخیص داده خواهد شد.

نکته‌ی قابل توجه در این نوع صفحات لمسی آن است که یا باید به وسیله‌ی انگشت آن را لمس نمایید یا به وسیله‌ی Stylus مخصوصی که از جنس فلز باشد و بتواند الکترون را از دست شما به صفحه لمسی انتقال دهد. پس، اگر دستکش به دست داشته باشید، نمی‌توانید با این نوع صفحات کار کنید. قابل ذکر است که برخلاف نوع قبلی، این نوع صفحات کیفیت صفحه‌ی زیرین خود را کاهش نمی‌دهند. آیفون، محصول شرکت اپل یکی از بارزترین نمونه‌های این نوع صفحات لمسی است.

از توضیحات ممنون.

ولی در کل با انگشت دست کار می کنه. :27:

Help118
22-06-2010, 22:13
خبر جدید از برنامهه ا بازی ها قابلیت های گوشی و موارد جدید ندارید؟

راستی نقشه ای که برنامه مپ لودر نوکیا داره واسه ایران میده حدود 18مگ و راهنمای فارسی هم حدود 6 ولی تو سایت موبایلستان که دوستان قرار دادنش آخه حدود 44 مگ نقشه زده این یعنی چی!!!!!1

SANR
22-06-2010, 22:19
خبر جدید از برنامهه ا بازی ها قابلیت های گوشی و موارد جدید ندارید؟

راستی نقشه ای که برنامه مپ لودر نوکیا داره واسه ایران میده حدود 18مگ و راهنمای فارسی هم حدود 6 ولی تو سایت موبایلستان که دوستان قرار دادنش آخه حدود 44 مگ نقشه زده این یعنی چی!!!!!1

من با برنامه ی Total Video Converter کار می کنم،
که انواع فیلمها رو تبدیل می کنه به mp4.
کیفیتش خیره کننده است،تمام صفحه و فوق العاده با کیفیت. :19:
اگه از دوستان باهاش کار نکردن و نمی دونن چطوری تبدیل می کنند،در خدمتم.

راستی یکی تم بسیار خوشگل نصب کردم،پیدا می کنم و واستون می زارم.
تمش ماه هستش و در هنگام اس ام اس دادن باهاش خیلی لذت می بری.
:10:

reza021120
22-06-2010, 22:25
این گوشی خداییش همه چی داره بجز cpu درست حسابی...که زیاد به کار من نمیاد.
فقط اگه قیمتش بیاد زیر 320-310 دیگه.....:27:

t2download
22-06-2010, 22:36

با سلام 3gP سبک تر هست و مثلآ یک کلیپ 2 مگابایتی 3gp با فرمت mp4 میشه 40 مگابایت کیفیت عالی و لذت بخش میشه ولی حجم زیاد میگیره .:11:
و اینجا هر تمی خواستی واسه گوشیت هست و تمامی گوشی های دنیا این لینک واسه X6.16GB هست .

اینجا هر بازی خواستی واسه گوشیت هست و تمامی گوشی های دنیا این لینک واسه X6.16GB هست .

:8::40::8::40::8::40::8::40::8::40:

Help118
22-06-2010, 22:41

کسی تم فابریک و اصل قرمز رنگ ایکس 6 مدل 32 گیگ قرمز مشکی رو داره برام بزاره!!!!!

t2download
22-06-2010, 22:47
کسی تم فابریک و اصل قرمز رنگ ایکس 6 مدل 32 گیگ قرمز مشکی رو داره برام بزاره!!!!!

منظورت این هست داداش جان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Help118
22-06-2010, 22:50
این گوشی خداییش همه چی داره بجز cpu درست حسابی...که زیاد به کار من نمیاد.
فقط اگه قیمتش بیاد زیر 320-310 دیگه.....:27:
دیگه اونوقت آخر ضایع بازی خواهد بود. بهت بگم که گرون تر هم شده:31:

---------- Post added at 11:50 PM ---------- Previous post was at 11:47 PM ----------

منظورت این هست داداش جان

اگه یوخدا بنگری آرم IR-TCI آخر این امر رو میرسونه که یک ایرانی اینو فرستاده و اررجینالش فکر کنم نباشه.
این تم رو نصب کرده بودم بجر صفحه اصلی گوشی همه جاش مشکیه این که فابریکش نیست بابا

t2download
22-06-2010, 22:53
دیگه اونوقت آخر ضایع بازی خواهد بود. بهت بگم که گرون تر هم شده:31:

دوست من این گوشی اهواز 350 هزار تومان هست و این گوشی شاپ و دی جی کالا گرون فروش هستن واقعآ
که و در تهران با گارانتی شده 355 هزار تومان

همه رو برق میگیره ما رو چراغ نفتی

t2download
22-06-2010, 23:01

این لینک هم تم ایکس 6 همه رنگی هست .

دوستان تم گوشی عوض بشه با کلیک روی آیکون بالای صفحه باز قسمت ها به صورت ردیف افقی میان بصورت درختی یا با کلیک مستقیم میری تو صفحه ی مورد نظر:13:

cesc.cesar
23-06-2010, 12:15
درود
دوستان میگم من وقتی میرم تو قسمت تم،وقتی میزنم روی تم یک دفعه میره داخل و دوباره میاد بیرون؟!؟!؟!چرا؟

Help118
23-06-2010, 16:02
درود
دوستان میگم من وقتی میرم تو قسمت تم،وقتی میزنم روی تم یک دفعه میره داخل و دوباره میاد بیرون؟!؟!؟!چرا؟
خوب جوابتو پشت پیامک دادم که!
اول خاموش روشن کردن گوشی
دوم ریست گوشی
سومی آپ دیت یا ری اینستال فریم ویر

این مراحل رو به ترتیب از بالا به پایین البته اگه اولی جواب نداد سراغ گزینه های دومی برو

Help118
23-06-2010, 16:07
دوست من این گوشی اهواز 350 هزار تومان هست و این گوشی شاپ و دی جی کالا گرون فروش هستن واقعآ
که و در تهران با گارانتی شده 355 هزار تومان

همه رو برق میگیره ما رو چراغ نفتی

آخه چرا تو سر مال می زنین! گرون فروشند که گرون فروشند ولی بجاش گوشی آک دست نخورده می دن.البته دیجیکالا که شوروشو درآورده. از فروشندگان معتبر تهیه می کنن. البته اگه شما معتبرشو سراغ داری که برو از اون بگیر

گرچه بنده به ضرص قاطع عرض کنم شما اصلا این گوشی رو نخر چون گوشی خر نیستی بلکه خودت... هستی :31: :31: :31:(شوخی کردما)
بابا دیگه کی میخوای بخری چشمتو واکنی ان 8 اومده برو ان 8 بگیر یوهویی کشتی همه رو

t2download
23-06-2010, 16:10
خوب جوابتو پشت پیامک دادم که!
اول خاموش روشن کردن گوشی
دوم ریست گوشی
سومی آپ دیت یا ری اینستال فریم ویر

این مراحل رو به ترتیب از بالا به پایین البته اگه اولی جواب نداد سراغ گزینه های دومی برو

با سلام و مبارک
و یعنی چه تم بخوای عوض کنی باید فرم ور کنی
در ضمن جواب سوال هام رو بدین دوستان پست های قبل:18:

Help118
23-06-2010, 16:12

دوستان تم گوشی عوض بشه با کلیک روی آیکون بالای صفحه باز قسمت ها به صورت ردیف افقی میان بصورت درختی یا با کلیک مستقیم میری تو صفحه ی مورد نظر:13:

جان من از کجا میدونی این تم اصلیه ؟ مطمئنی ؟؟

t2download
23-06-2010, 16:18
جان من از کجا میدونی این تم اصلیه ؟ مطمئنی ؟؟

این هم تم گوشی تنها عکس دختره روش هست مشکوک ؟

---------- Post added at 05:18 PM ---------- Previous post was at 05:17 PM ----------

جواب سوال های قبل رو کسی نمیده ؟

Help118
23-06-2010, 16:19
با سلام و مبارک
و یعنی چه تم بخوای عوض کنی باید فرم ور کنی
در ضمن جواب سوال هام رو بدین دوستان پست های قبل:18:
نه بابا این دوستمون بهم گفت تم رو عوض می کنم نمیشه نمیدونم فلان برنامه هم اجرا نمیشه گفتم این کارا رو بکن. تم جدید نصب کن یه برنامه دیگه اجرا کن بعد این کارا رو بکن ببین چی میشه

کسی بود که میگفت دوربینش کار نمی کرد راهی نداشت جز فریم ویر کردن

مبارک واسه چی؟؟؟ :21:

Help118
23-06-2010, 17:03
این هم تم گوشی تنها عکس دختره روش هست مشکوک ؟

---------- Post added at 05:18 PM ---------- Previous post was at 05:17 PM ----------

جواب سوال های قبل رو کسی نمیده ؟

خیلی شلوغ شدیا!

من بازم به ای ن تمت مشکوکو از کجا مطمئنی اصله آخه
درثانی من سوالی صفحه قبل ندیدم که جوابشو بدم

t2download
23-06-2010, 17:22
دوستان تم گوشی عوض بشه با کلیک روی آیکون بالای صفحه باز قسمت ها به صورت ردیف افقی میان بصورت درختی یا با کلیک مستقیم میری تو صفحه ی مورد نظر

دوستانی که این گوش رو دارن عکس هایی که با این گوشی در روز و شب رو اینجا برای دوستان قرار بدهند

:11:

Help118
23-06-2010, 17:24

تم رو تست کردم انگار خودشه:31:

t2download
23-06-2010, 17:25
دوستان تم گوشی عوض بشه با کلیک روی آیکون بالای صفحه باز قسمت ها به صورت ردیف افقی میان بصورت درختی یا با کلیک مستقیم میری تو صفحه ی مورد نظر

دوستانی که این گوش رو دارن عکس هایی که با این گوشی در روز و شب رو اینجا برای دوستان قرار بدهند

NOKIA-N95
شما همیشه با من مشکل داری داداش اشتباه کردم دیگه تم واسه تو نمیزارم با تشکر از همگی دوستان :8:

Help118
23-06-2010, 17:31

NOKIA-N95
شما همیشه با من مشکل داری داداش اشتباه کردم دیگه تم واسه تو نمیزارم با تشکر از همگی دوستان :8:
د ستت درست تم همونیه که میخواستم خیلی ممنون بازم از این کارا بکن.
منظورتو از اینکه وقتی تم رو نصب می کنی درختی میشه آیکناش من نمی فهمم واسه من که فرقی حاصل نمی شه. بیشتر توضیح بده

t2download
23-06-2010, 17:36

---------- Post added at 06:36 PM ---------- Previous post was at 06:33 PM ----------

تو صفحه اصای مثلآ بخوای تو گالری عکس بری یا شماره تماس بالای صفحه عکسش هست رو.ش کلیک کنی صفحه ای باز نمیشه و بصورت نموداری افقی نوشته ها روی صفحه میان
با تعویض تم مانند دیگه گوشی ها منوی این گوشی میشه.:8:

Help118
23-06-2010, 17:36
به حمد الهی کارگاههای زیرزمنی چین هم دست بکار شدند انگار! :41:

t2download
23-06-2010, 17:43
به حمد الهی کارگاههای زیرزمنی چین هم دست بکار شدند انگار! :41:
جواب پست قبل رو بده و عزیز این گوشی خودش چینی هست و 2 ماه هست چین درجه 3 هست اینجا 55 هزار تومن و منظورت چیه دیگه اصل این گوشی گیر نمیاد اگه الان نخریم :18::13::18::41:

Help118
23-06-2010, 18:00
تو پست قبل سوالی واسه جواب دادن ندیدم
خیر آقا این گوشی به معنی واقعای کلمه چین نیست مال کارکنان نوکیای فنلاند تو کشور چین هستش. منظورم از اینکه تقلبیاش میاد اینه که کارخونجات زیرزمنی چین تولید خواهند کرد نه نوکیای چین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
چرا این دست اون دست می کنی واسه خرید قیمتشم که میگی اومده پایین بخر دیگه

---------- Post added at 06:56 PM ---------- Previous post was at 06:53 PM ----------

فایل منیجر گوشی رو پیدا نمی کنم کجاست!!!!!!

---------- Post added at 07:00 PM ---------- Previous post was at 06:56 PM ----------

پیداش کردم دوستان هم بدونند که فایل منیجر تو این مسیر ناجوره
applications/office/file manager

t2download
23-06-2010, 18:05
تو پست قبل سوالی واسه جواب دادن ندیدم
خیر آقا این گوشی به معنی واقعای کلمه چین نیست مال کارکنان نوکیای فنلاند تو کشور چین هستش. منظورم از اینکه تقلبیاش میاد اینه که کارخونجات زیرزمنی چین تولید خواهند کرد نه نوکیای چین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
چرا این دست اون دست می کنی واسه خرید قیمتشم که میگی اومده پایین بخر دیگه

5 با ر سوال رو تکرار کردم عجب در مورد رفتن به برنامه های گوشی و عکس گرفته شده با گوشی
نکنه کیفیت دوربین خرابه که عکس از دوربین نمیزارید
ئر ضمن گرون هست هنوز به زودی میشه 300 هزار تومان
تا 14 تیر قرعه کشی نوکیا هست .
راستی دوستان یک اس ام اس ارسال کنید با ارسال شماره گارانتی به نوکیا تا در قرعه کشی بروید واسه ایران هست
لینک شرکت در قرعه کشی نوکیا

دوستان این برنامه جدید چیه در صفحه اول سایت نوکیا فارسی واسه دانلود

---------- Post added at 07:05 PM ---------- Previous post was at 07:03 PM ----------

applications/office/file manager[/QUOTE]
کارش چی هست منیجر :31:

Help118
23-06-2010, 18:16
دانلودش می کنیم ولی تا گوشی رو نخریدی بهت نمی گیم چیه!

من این شماره سریال رو که باید به شماره نوکیا ارسال کنم دقیقا نتونستم بفهمم چیه نوشته NOKIA2000 500066542 منظورش همون 200066542 هستش؟ فقط شماره رو بفرستم تمومه؟ لامذهب نوشته واسه ایکس 6 دوامتیاز واسه ایکس 3 برابر 4 امتیاز یعنی چی! چرا ایکس 6 کمتره

در مورد عکسش هنوز عکسی نگرفتم می گیریم میزارم برات

t2download
23-06-2010, 18:22
دانلودش می کنیم ولی تا گوشی رو نخریدی بهت نمی گیم چیه!

من این شماره سریال رو که باید به شماره نوکیا ارسال کنم دقیقا نتونستم بفهمم چیه نوشته NOKIA2000 500066542 منظورش همون 200066542 هستش؟ فقط شماره رو بفرستم تمومه؟ لامذهب نوشته واسه ایکس 6 دوامتیاز واسه ایکس 3 برابر 4 امتیاز یعنی چی! چرا ایکس 6 کمتره

در مورد عکسش هنوز عکسی نگرفتم می گیریم میزارم برات
این گوشی هایی هستن که تازه معرفی و عرضه شده اند و نیاز داره بفروشه زیاد نوکیا و این قرعه کشی روگذاشته و ایکس 3 چون فروش نداره زیاد با اینکه ارزون هست بهش امتیاز داده که بعضی ها هم شده بخاطر جایزه گوشی بخرن و ایکس 6 که داره تو فروش از ان 95 و ان 73 میگزره نیاز به امتیاز نداره و ان 97 هنگی نمیدونم چیکار به قرعه کشی داره فکر کنم مونده سر دستشون
این هم یک روش فروش محصولات هست و بعد جایزه برندش معرفی نمیشه
و با شرکت نوکیا تماس بگیر راهنماییت میکنه واسه شرکت در قرعه کشی .:11:

t2download
23-06-2010, 18:28
کسی سراغ داره این گوشی رو صورتی با گارانتی نوکیا اگه نه چرا ؟ میخوام بخرم

این هم کاور جدید مانند کاور تی وی واسه نوکیا x6

reza021120
23-06-2010, 20:08
سلام دوستان
عکس اول پست 780 رو کسی تا حالا رو گوشی دیده؟
اگه با یه تم اینجوری بشه خیلی خوبه.
یه چیز دیگه برنامه ها وبازی های موبایل9 تریل هسن ومدت دارن؟؟؟
برنامه ها وبازی هایی که برا v5 میاد بیشترشون کرک شدن؟؟؟v3 که اینطور بود

nokiax6
23-06-2010, 20:20

---------- Post added at 06:36 PM ---------- Previous post was at 06:33 PM ----------

تو صفحه اصای مثلآ بخوای تو گالری عکس بری یا شماره تماس بالای صفحه عکسش هست رو.ش کلیک کنی صفحه ای باز نمیشه و بصورت نموداری افقی نوشته ها روی صفحه میان
با تعویض تم مانند دیگه گوشی ها منوی این گوشی میشه.:8:
این عکس ها نشون میده که این گوشی ها x6 اصلی نیست و به اصطلاح چین درجه پنجم هستن.اگه دقت کنین آرم نوکیا و x6 دیده نمیشه!!!:18:

t2download
23-06-2010, 20:32
سلام دوستان
عکس اول پست 780 رو کسی تا حالا رو گوشی دیده؟
اگه با یه تم اینجوری بشه خیلی خوبه.
یه چیز دیگه برنامه ها وبازی های موبایل9 تریل هسن ومدت دارن؟؟؟
برنامه ها وبازی هایی که برا v5 میاد بیشترشون کرک شدن؟؟؟v3 که اینطور بود

با سلام پست مذکور کجاست تو پست جدید ارسال کن یا صفحه تاپیک رو بده
و منظورت اینه بازی یا تم بعد 30 روز از کار می افته
از کجا فهمیدید.:18::8::8::8::40:

---------- Post added at 09:32 PM ---------- Previous post was at 09:28 PM ----------

این عکس ها نشون میده که این گوشی ها x6 اصلی نیست و به اصطلاح چین درجه پنجم هستن.اگه دقت کنین آرم نوکیا و x6 دیده نمیشه!!!:18:
لینک در مورد گوشی چینی ایکس 6 این تاپیک

nokiax6
23-06-2010, 20:35
5 با ر سوال رو تکرار کردم عجب در مورد رفتن به برنامه های گوشی و عکس گرفته شده با گوشی
نکنه کیفیت دوربین خرابه که عکس از دوربین نمیزارید
ئر ضمن گرون هست هنوز به زودی میشه 300 هزار تومان
تا 14 تیر قرعه کشی نوکیا هست .
راستی دوستان یک اس ام اس ارسال کنید با ارسال شماره گارانتی به نوکیا تا در قرعه کشی بروید واسه ایران هست
لینک شرکت در قرعه کشی نوکیا

دوستان این برنامه جدید چیه در صفحه اول سایت نوکیا فارسی واسه دانلود

---------- Post added at 07:05 PM ---------- Previous post was at 07:03 PM ----------

applications/office/file manager
کارش چی هست منیجر [/QUOTE]

منم منتظرم که قیمتش بیاد پایین ولی فکر نکنم به این زودی بشه 300000 تومن ! باید تا مهرماه صبر کنی تا این قیمت بشه. من مرداد ماه میگیرم.در ضمن قرعه کشی نوکیا 10 تیر هست! (من تو تبلیغاتش اینطوری دیدم)
البته چند بار زمان قرعه کشی تمدید شده !!!
دوربینش هم خیلی با کیفیت هست.من خودم باهاش عکس گرفتم. اگه بتونم آپلود میکنم.

ولی خودمونیم ها خیلی گیر دادی. من خودم خیلی تحقیق کردم. جای هیچ نگرانی نیست.
این گوشی بهترین گوشی حال حاضر نوکیاست.:10:

amir200812
23-06-2010, 20:39
منم منتظرم که قیمتش بیاد پایین ولی فکر نکنم به این زودی بشه 300000 تومن ! باید تا مهرماه صبر کنی تا این قیمت بشه. من مرداد ماه میگیرم.در ضمن قرعه کشی نوکیا 10 تیر هست! (من تو تبلیغاتش اینطوری دیدم)
البته چند بار زمان قرعه کشی تمدید شده !!!
دوربینش هم خیلی با کیفیت هست.من خودم باهاش عکس گرفتم. اگه بتونم آپلود میکنم.

ولی خودمونیم ها خیلی گیر دادی. من خودم خیلی تحقیق کردم. جای هیچ نگرانی نیست.
این گوشی بهترین گوشی حال حاضر نوکیاست.:10:

گفتن بهترین کمی نادرست هست بنظر من، یکی از بهترین ها مناسب تره!

t2download
23-06-2010, 20:41

cesc.cesar
23-06-2010, 20:56
درود
دوستان signer واسه x6 سراغ دارید لینک بدید لطف؟!؟؟!ا

t2download
23-06-2010, 21:06
درود
دوستان signer واسه x6 سراغ دارید لینک بدید لطف؟!؟؟!ا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:8::11::8::11::8::11:

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 10:02 PM ----------

کار این برنامه چی هست با تشکر توضیح بده واسه اطلاع دوستان .:8:

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:03 PM ----------

دوستان هر برنامه بازی و تم و هرچه بخوای بگو لینک دانلود بدم

خدمتی ار تی تو دانلود به دوست داران این گوشی X6.16GB

:8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8:

cesc.cesar
23-06-2010, 21:10

:8::11::8::11::8::11:

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 10:02 PM ----------

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:03 PM ----------

دوستان هر برنامه بازی و تم و هرچه بخوای بگو لینک دانلود بدم
خدمتی ار تی تو دانلود به دوست داران این گوشی X6.16GB
:8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8:
مدیریت فایل ها،یه مشت امکانات مثل folder option خودمون هم میده

ببخشید دوباره،برنامه آنتی ویروس هم اگه جدید سراغ دارید .....

ویرایش:
آقا ببخشید داشتم x-plorer رو توضیح میدادم،کار این برنامه اینکه که امکان استفاده از یعضی برنامه ها که شما اجازه(cert) استفاده از اونها را ندارید بهتون میده

amir200812
23-06-2010, 21:14

تست نکردم ولی ظاهرا فایل های sis و sisx رو داخل گوشی امضا میکنه!

samsam444
23-06-2010, 21:39
دوستان من دیروز این گوشی رو گرفتم.یک مشکلی داره و اون صدای بینهایت ضعیفشه!!!!!!
وقتی رو درجه آخر هم میزارم خش خش خیلی زیادی داره!!!!چی کار کنم؟؟؟هم از 73 n هم از n95 خیلی خیلی ضعیفتره!!!!
دیگه مشگلی نداره و تاچش عالیه.البته صدای یک اسپیکرش خش داره!!:41:

t2download
23-06-2010, 21:45

آنتی ویروس موبایل پک آنتی ویروس با حجم 5 مگابایت
سری جدید پکیج کامل ( Nokia Antivirus S 60 ) انتی ویروسهای تست شده برای موبایل برای اندسته از عزیزانی که از دست ویروسهای تروجانهای موبایل به ستوه امده اند میباشد این پکیج شامل انتی ویروسهای بروز و قدرتمند دنیا میباشد
آنتی ویروس قوی برای موبایل Avira AntiVir Mobile
Avira AntiVir Mobile با گسترش ویروس ها در دنیای ارتباطات به خصوص موبایل نیاز به یک آنتی ویروس قوی در موبایل ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])الزامی به نظر میرسد. این آنتی ویروس که مخصوص موبایل طراحی شده است بسیار قوی بوده و میتواند خیال شما را از بابت ویروس ها به کل راحت سازد.
یکی از نیاز های کاربران گوشی موبایل که دارای سیستم عامل سیمبیان هستند نصب نرم افزار جامع آنتی ویروس برای مقابله با عوامل مخرب است. آنتی ویروس قدرتمند Kaspersky نسخه جدید محصول خود که اختصاص به گوشی موبایل دارد را منتشر کرده است. نرم افزار موبایل فوق همراه با کد برای رجیستر در اختیار شما قرار گرفته است.
تست شده بر روی :
Nokia 3250 , 5500 , 5700 , E50 , E60 , E61 , N71 , N73 , N80 , N91 , N92 , N93 , N95 ,5800,X6, N95 8GB
آنتی ویروس موبایل Symantec – با قابلیت آپدیت
یکی از آنتی ویروس های معتبر گوشی موبایل دارای سیستم عامل سیمبیان ورژن ۱ و ۲ نرم افزار Symantec است. در نرم افزار موبایل ارائه شده شما می توانید علاوه بر استفاده از برنامه , به راحتی جدید ترین آپدیت را دریافت کنید. مشکل عدم حذف نرم افزار حل شده است. نرم افزار فوق با رجیستر کامل در اختیار شما قرار می گیرد.
نرم افزار فوق بر روی گوشی های زیر تست شده است :۶۶۰۰ , ۶۶۳۰ , ۶۶۸۰ , ۷۶۱۰ , N70 , N90
آنتی ویروس NOD32 برای پاکت پی سی – ESET Mobile Antivirus
همان طور که با آنتی ویروس معروف NOD32 آشنا هستید , یکی از معروف ترین و بهترین آنتی ویروس های جهان میباشد که این بار این آنتی ویروس قوی را برای گوشی های پاکت پی سی آماده ساخته ایم که میتوانید دریافت کنید
آنتی ویروس kaspersky برای UIQ3
آخرین نسخه انتشار یافته از آنتی ویروس نام آشنای Kaspersky برای گوشی های سیمبیان سری UIQ3
Anti-Theft Protection
برای حفاظت گوشی در برابر دزدی. شما می توانید دسترسی صاحب جدید را قطع کنید،اطلاعات ،پیغام ها و ارتباطات مهم خود را از راه دور پاک کنید. شما حتی می توانید بفهمید صاحب جدید گوشی چه کسی است.
SMS-Block
بعد از دزدیده شدن گوشی شما می توانید با فرستادن یک اس ام اس پنهانی گوشی خود را قفل کرده و پسورد جدیدی برای آن بگذارید.
SMS-Clean
این ویژگی علاوه بر جلوگیری از دریافت اس ام اس های ناخواسته ، باعث می شود که گوشی و سیم کارتتان را از هرگونه پیغام نامناسبی پاک کنید.
SIM Watch
دو ویژگی بالا هنگامی کار می کنند که گوشی شما در حال کار و استفاده از سیم کارت اصلی باشد. سارقان گوشی بعد از سرقت آن ،سیم کارت را خارج کرده و بعد به کار خود ادامه می دهند.این ویژگی از دسترسی سارق به اطلاعات شخصی شما بر روی سیم کارت جلوگیری کرده, بدون اینکه سارق بداند به شما اطلاعات شماره جدید را می دهد.
Antivirus Protection
تمام اس ام اس ها ، ام ام اس ها و ایمیل های دریافتی به طور خودکار جستجو می شوند تا ویروسی در آنها موجود نباشد.شما حتی می توانید برای اسکن گوشی خود زمانی را معین کنید تا به دنبال داده های ویروسی بگردد و در صورت وجود پاک و یا قرنطینه کند.
Firewall
شما می توانید با انتخاب کردن کردن درجه حفاظت از آی پی تان – امنیت گوشی خود را بالا ببرید.
Anti-Spam For SMS/EMS/MMS
شماره تلفن ها، متن ها و …. ناخواسته را میتوانید به لیست سیاه اضافه کنید تا دیگر مزاحمتی برای شما و گوشی تان به وجود نیاید.شما همچنین می توانید آن ها را دوباره به لیست سفید خود باز گردانید.
آنتی ویروس موبایل Mobile AntiViruses Final
تلفن های همراه هم نباید از دست ویروس ها و فایل های مخرب در امان باشند! این موضوع باعث شد اولین ویروس برای سیستم تلفن های همراه نوشته و انتشار یابد, حالا وقت آن رسیده که تلفن های خود را به آخرین نسخه از بهترین آنتی ویروس های موجود مجهز کنید. در این بسته گلچینی از ۲۶ آنتی ویروس بر پایه سیستم های Symbian OS 6 – 7 – 8 و Symbain OS 9.1 and 9.2 را خواهید دید.
لیستی از محصولات معرفی شده:
Anti Commawarrior
Anti Cabir
Avira Antivirus
Bitdefender Antivirus
BullGuard Antivirus
Commander Antivirus
Disinfector
F-Secure Antivirus
Kaspersky Antivirus
McAfee Antivirus
NetQin
Norton Antivirus
Panda Antivirus
Simworks Antivirus
Smobile VirusGuard
Symantec Antivirus
TrendMicro Mobile Security
Zeon Antivirus
exo Virus Stop
F-Secure
Jiangmin Antivirus
Kasperksy Antivirus
NetQin Antivirus

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید Antivirus-[
رمز باز کردن فایل

و سایت زیر

:8::8:

---------- Post added at 10:45 PM ---------- Previous post was at 10:43 PM ----------

وقتی رو درجه آخر هم میزارم خش خش خیلی زیادی داره!!!!چی کار کنم؟؟؟هم از 73 n هم از n95 خیلی خیلی ضعیفتره!!!!
دوست من یعنی چه دوستان میگن صداش بلنده و خش خش نداره

samsam444
23-06-2010, 22:07
بعضی جاها صداش با n97 مقایسه میشد در حالی که خیلی رسوا تر از این حرف هاست!!!!الان کنار 73 و 95 میزارم یک سطح پایین تره.خش خشش هم خیلی اذیت میکنه تو درجه آخرش!!

---------- Post added at 11:07 PM ---------- Previous post was at 11:05 PM ----------

مدیا پلیر سازگار با این گوشی اگه هست بدین چک کنم شاید خشش درست شد.من پیدا نکردم.

Help118
23-06-2010, 22:14
دوست عزیز تازه وارد جوسازی نکن و جو رو آلوده نکن. از کجا میدونی گوشی ای که دست توهستش ایراد سخت افزاری یا نرم افزاری نداره!!! با علم بر چی داری اینجوری از این گوشی بد می گیری؟
همه این گوشی هایی که گفتی رو من داشتم همچی چیزی ندیدم!!!!!!!!!!!!!!! :2:

Help118
23-06-2010, 23:43
بعضی جاها صداش با n97 مقایسه میشد در حالی که خیلی رسوا تر از این حرف هاست!!!!الان کنار 73 و 95 میزارم یک سطح پایین تره.خش خشش هم خیلی اذیت میکنه تو درجه آخرش!!

---------- Post added at 11:07 PM ---------- Previous post was at 11:05 PM ----------

مدیا پلیر سازگار با این گوشی اگه هست بدین چک کنم شاید خشش درست شد.من پیدا نکردم.

چرا گوشی من خش خش نداره!!!!

samsam444
24-06-2010, 06:54
دوست عزیز تازه وارد جوسازی نکن و جو رو آلوده نکن. از کجا میدونی گوشی ای که دست توهستش ایراد سخت افزاری یا نرم افزاری نداره!!! با علم بر چی داری اینجوری از این گوشی بد می گیری؟
همه این گوشی هایی که گفتی رو من داشتم همچی چیزی ندیدم!!!!!!!!!!!!!!! :2:

من نه با شما کار دارم نه از ادبیاتتون خوشم میاد!!
تو این 2 سال !!که عضو بودم اگه مشکلی داشتم از طریق مطرح کردنش تو این فروم ها حل می کردم!!
الان هم گفتم که ((من)) این گوشی رو گرفتم و همچین مشکلاتی داره، خواستم قبل از این که ببرم نشون بدم یک آمار بگیرم ببینم این مشکل رو کسی داشته یا راه حلی داره یا نه!!!

همه این گوشی هایی که گفتی رو من داشتم همچی چیزی ندیدم!!!!!!!!!!!!!!!
من گفتم صداش رو الان کنار n73,n95 میگذارم خیلی ضعیفتره!!شما چی رو ندیدی!!؟

از کجا میدونی گوشی ای که دست توهستش ایراد سخت افزاری یا نرم افزاری نداره!!!

واسه همین دارم این جا مطرح میکنم تا بدونم اگه مشابه این ایراد وجود نداره زود ببرم.

reza021120
24-06-2010, 09:02
دوستان گرامی کسی تمی مشابه تصویر اول صفحه ی 79 پست 789 داره بریزه رو گوشیش در صورتی که مشابه خود عکس شد بگید دمتون گرم.

تو این 2 سال !!که عضو بودم اگه مشکلی داشتم از طریق مطرح کردنش تو این فروم ها حل می کردم!!
الان هم گفتم که ((من)) این گوشی رو گرفتم و همچین مشکلاتی داره، خواستم قبل از این که ببرم نشون بدم یک آمار بگیرم ببینم این مشکل رو کسی داشته یا راه حلی داره یا نه!!!

واسه همین دارم این جا مطرح میکنم تا بدونم اگه مشابه این ایراد وجود نداره زود ببرم.

دوست عزیز خودتو اصلا ناراحت نکن...گوشی شما مشکل داره و نیاز به تعمیر سخت افزاری داره اگه گارانتی داره که هیچ اگه نداره سعی کن یکی دیگه بگیری چون گوشی باز شده رو اگه بخای بفروشی هیچکی ازت نمی خره...

Help118
24-06-2010, 14:24

داداش اینکه نه از من خوشت میاد نه ادبیاتم به کنار
ولی بنده نه قصد توهین داشتم نه اینکه میخواستم تخریب شخصیتی کرنم. سو تفاهم شده من معذرت میخوام
ولی اینکه تو این پست این حرفا رو نوشتین در مورد گوشیتون یه بحث دیگس آخه تو پست قبلیتون اومه بودین رسما گفته بودین این گوشی اینجوریه اونجوریه و نمی دونم از ان 95 و ان 73 صداش کمتره و خش خش داره. شما مطرح نکردین که گوشی دیگران هم اینطوره یا نه نظرسنجی نکردین
بلکه دقیقا مطالبتون این بود که این گوشی بده و رضایتی نداشتین
بهمین جهت بنده برآن شدم و اذعان داشتم که این پست رو براتون بدم تا نه اونایی که خریدن دچار عذاب بشن ون هاونایی که قراره بخرن دچار تذلذل انتخاب!!
بازم معذرت
انگار شما تو سایت م.و.ب.ا.ی.ل.س.ت.ا.ن هم با همینو یوزر فعالیت می کنید!

SANR
24-06-2010, 14:30
دوستان،این گوشی هیچ گونه عیبی نداره!

طرف حاضر شده بود با ان 97 خودش سر بزنه،ولی من قبول نکردم.
صداش بسیار عالیه.
خش خش نداره.
تا حالا یک بار هم هنگ نکرده،فکر می کنم برای همه ی دوستان همین گونه است چون حتی ان 97 هم سابقه داره هنگ کنه.

بهتر هست یه سرچ کنید ببینید چه امتیاز بالایی کسب کرده.

Help118
24-06-2010, 14:51
مشک آن است که ببوید نه آنکه عطار بگوید
من و شما هر چقدر هم تعریف کنیم بازم کسانی پیدا می شن که... پس بهتره بزاریم خودشون به این نتیجه برسن!

amir200812
24-06-2010, 14:57
بابا بیچاره گوشیش یه ایراد داره! اومده میگه مال شما هم اینطوریه یا نه؟
شما چرا عصبی میشید؟
نظر من اینه که ایشون هیچ قصد جو سازی نداشته، فقط خواسته بدونه مال همه اینطوری هست یا نه! فقط ممکنه کمی نحوه بیاد نا درست بوده!

Help118
24-06-2010, 15:01

امیرجان اینو فقط واسه شما گذاشتم
اینا کجاش نشون می ده که ایشون میگه گوشیم خرابه! ایشون اومدن این گوشی رو داغون کردن

---------- Post added at 04:01 PM ---------- Previous post was at 04:00 PM ----------

بابا بیچاره گوشیش یه ایراد داره! اومده میگه مال شما هم اینطوریه یا نه؟
شما چرا عصبی میشید؟
نظر من اینه که ایشون هیچ قصد جو سازی نداشته، فقط خواسته بدونه مال همه اینطوری هست یا نه! فقط ممکنه کمی نحوه بیاد نا درست بوده!

خوب اگه گارانتی داره که ببرن گارانتی اگه که نه پسش بدن اگه پس هم نمی گیرن بدن تعمیرش کنن

||SIAVASH||
24-06-2010, 15:06
دوستان من تو بررسی ها که میخوندم نوشته بود که گالری عکس رو زود لود نمیکنه و طول میکشه که عکس ها رو باز کنه
مخصوصا وقتی مموری پر تر هم بشه ، این درسته ؟

Help118
24-06-2010, 15:07
سی پی یوی این گوشی ورم این گوشی اون حد انتظاری رو که کاربران داشتند رو براورد نمی کنه بخصوص در این گوشی محبوب جوونها. بله یه ذره تو گالری عکسها کند عمل می کنه

Help118
24-06-2010, 15:18
دوستان منتظر باشید دارم روی GPS این گوشی تحقیقات می کنم به محض تکمیل شدن براتون میزارم تا همه به نحو احسن بهره ببرند.

amir200812
24-06-2010, 15:27
دوستان منتظر باشید دارم روی GPS این گوشی تحقیقات می کنم به محض تکمیل شدن براتون میزارم تا همه به نحو احسن بهره ببرند.
عزیزم GPS خیلی وقته اختراع شده ها!:31:

جدی روی چیش داری تحقیق می کنی؟ بگو شاید تجارب ما هم بدردت خورد!:5:

t2download
24-06-2010, 15:52

دوست من من به جای دوست عزیزمون نوکیا n95 از شما عذرخواهی میکنم ایشون سریع عصبانی میشه من جاش میگو معذرت و در جواب شما
من این گوشی رو ندارم ولی دوستان عزیز کسی میتونه این دوست عزیز من رو راهنمایی کنه .:40::11:

---------- Post added at 04:48 PM ---------- Previous post was at 04:43 PM ----------

NOKIA-N95 جان لطفآ با دوستان مهربانه برخورد کن این تاپیک برای حل مشکلات گوشی های دوستان و اطلاعات آنها در مورد این گوشی هست با این برخورد ها تاپیک رو تخریب میکنی داداش گل من :11:
از من ناراحت نشو

---------- Post added at 04:52 PM ---------- Previous post was at 04:48 PM ----------

دوستان گرامی کسی تمی مشابه تصویر اول صفحه ی 79 پست 789 داره بریزه رو گوشیش در صورتی که مشابه خود عکس شد بگید دمتون گرم.

دوست عزیز خودتو اصلا ناراحت نکن...گوشی شما مشکل داره و نیاز به تعمیر سخت افزاری داره اگه گارانتی داره که هیچ اگه نداره سعی کن یکی دیگه بگیری چون گوشی باز شده رو اگه بخای بفروشی هیچکی ازت نمی خره...

با سلام این لینک برای دانلود این تم برای نوکیا x6

t2download
24-06-2010, 16:00
امیرجان اینو فقط واسه شما گذاشتم
اینا کجاش نشون می ده که ایشون میگه گوشیم خرابه! ایشون اومدن این گوشی رو داغون کردن

---------- Post added at 04:01 PM ---------- Previous post was at 04:00 PM ----------

خوب اگه گارانتی داره که ببرن گارانتی اگه که نه پسش بدن اگه پس هم نمی گیرن بدن تعمیرش کنن

نوکیا جان برداشت شما اشتباه هست سوال در مورد گوشی تازه خریده خودش کرده ؟
دیگه مشگلی نداره و تاچش عالیه.البته صدای یک اسپیکرش خش داره!!

t2download
24-06-2010, 16:06
قیمت این گوشی در اروپا 300 دلار هست

t2download
24-06-2010, 16:20
کاور و قاب جدید واسه این گوشی فکر کنم مانند تلویزیون رو گوشی پشت سفید رنگ پس بده نظر شما چیه ؟

---------- Post added at 05:17 PM ---------- Previous post was at 05:15 PM ----------

---------- Post added at 05:20 PM ---------- Previous post was at 05:17 PM ----------

t2download
24-06-2010, 16:25
تصاویری از گوشی ایکس 6 می نی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] DA_FLASH_LIGHT_mobile_phone.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] d_band_mini_phone_with_Greek.jpg

SANR
24-06-2010, 16:31
دوستان من تو بررسی ها که میخوندم نوشته بود که گالری عکس رو زود لود نمیکنه و طول میکشه که عکس ها رو باز کنه
مخصوصا وقتی مموری پر تر هم بشه ، این درسته ؟
کندیش خیلی کمه،این مورد در بسیار از گوشی های دیگه هم دیده میشه.

Help118
24-06-2010, 16:58
با تمامی احترامی که برای همه دوستان قائلم ضمن عرض اعتذار و تشکر از حضور انورتان می بینم دیگه اینجا جای بنده نیستش بنده دارم رفع زحمت می کنم خوبی بدی دیدین حلالمون کنید انگار بعضی بعضی دوستان خوششون نمیاد اینجا باشیم. یاعلی

SANR
24-06-2010, 17:06
با تمامی احترامی که برای همه دوستان قائلم ضمن عرض اعتذار و تشکر از حضور انورتان می بینم دیگه اینجا جای بنده نیستش بنده دارم رفع زحمت می کنم خوبی بدی دیدین حلالمون کنید انگار بعضی بعضی دوستان خوششون نمیاد اینجا باشیم. یاعلی

دیگه نداشتیم ها!!!

ببین یه خورده مهربون تر برخورد کن،هیچ کس چیز بدی نگفت،منم باهات مشکلی ندارم.

t2download
24-06-2010, 17:11
کندیش خیلی کمه،این مورد در بسیار از گوشی های دیگه هم دیده میشه.

لطفآ مثال بزن گوشی ها رو ؟:18:

---------- Post added at 06:11 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

دوست من اگه منظورت من هست حق دارم چون اون آقا سوال کرد فوش که نداد باش اون طور برخورد کردی داداش من معذرت میخوام باشه من میرم بای تاپیک :13:

SANR
24-06-2010, 17:13
نوکیا جان برداشت شما اشتباه هست سوال در مورد گوشی تازه خریده خودش کرده ؟
دیگه مشگلی نداره و تاچش عالیه.البته صدای یک اسپیکرش خش داره!!

به!

گوشی نو مبارک باشه! :11:

اگه گوش حرف من می کردی مجاریش می خریدی. :31:

اکولایزر صداش رو تنظیم کن ببین درست میشه یا نه.

t2download
24-06-2010, 17:13
دوستان تو تاپیک قبلی در مورد صورتی حرف زدم جواب بدین ؟

SANR
24-06-2010, 17:14
لطفآ مثال بزن گوشی ها رو ؟

5800
5230
5530
و....

من با 5530 کار کردم،کاملآ کندیش با این گوشی یکیه.

چون سی پی یوی همگی یکی هستش.

t2download
24-06-2010, 17:17
به!

گوشی نو مبارک باشه! :11:

اگه گوش حرف من می کردی مجاریش می خریدی. :31:

اکولایزر صداش رو تنظیم کن ببین درست میشه یا نه.

این سوال یکی از دوستان هست که تو هم خبر داری من نخریدم هنوز

---------- Post added at 06:17 PM ---------- Previous post was at 06:14 PM ----------

5800
5230
5530
و....

اگه مثل 5800 هست عالیه باش کار کردم تو گالری عکس..4 /3.. ثانیه ای طول میکشه عوض کنه عکس رو .

SANR
24-06-2010, 17:17
ای بابا هنوز گوشی نخریدی!!! :13:

خوب به دونه نقل قول بزار!
هیچ کس ندونه خیال می کنه خریدی خوب.

amir200812
24-06-2010, 17:19

کجا با این عجله؟
بخشش از بزرگان است!(من بخشیدم:31: بیاد تو هم ببخش!)

t2download
24-06-2010, 17:19
5800
5230
5530
و....

صداش مانند کدام گوشس ها هست بلند هست یا نه ؟

SANR
24-06-2010, 17:20
اگه مثل 5800 هست عالیه باش کار کردم تو گالری عکس..4 /3.. ثانیه ای طول میکشه عوض کنه عکس رو .

بحث عوض کردن عکس نیست.

هنگامی که داخل گالری میشیم یه چند ثانیه شاید طول میکشه که بستگی به حجم و تعداد فایلها داره.
ولی خوب شما که با 5800 کار کردی،سرعت هر دو یکیه و فرقی ندارند.

t2download
24-06-2010, 17:21
ای بابا هنوز گوشی نخریدی!!! :13:

خوب به دونه نقل قول بزار!
هیچ کس ندونه خیال می کنه خریدی خوب.

خواهر گل من دوست دارم گوشی رو تنها ترس من صداش هست میترسم کم باشه چون عشق من گوش دادن موزیک با اسپیکر گوشی هست .:11:

SANR
24-06-2010, 17:23
صداش مانند کدام گوشس ها هست بلند هست یا نه ؟

این گوشی از نظر صدا آنقدر بلند نیست،صداش با 5800 یکیه،البته خودتون می دونید که صدای 5800 خیلی عالیه ولی
x6 از نظر کیفیت صدا به مراتب بهتر از 5800 هستش.
ولی برای گوش کردن به موسیقی و کل کل کردن،حرفی برای گفتن مطمعن باش داره.

t2download
24-06-2010, 17:29
این گوشی از نظر صدا آنقدر بلند نیست،صداش با 5800 یکیه،البته خودتون می دونید که صدای 5800 خیلی عالیه ولی
x6 از نظر کیفیت صدا به مراتب بهتر از 5800 هستش.
ولی برای گوش کردن به موسیقی و کل کل کردن،حرفی برای گفتن مطمعن باش داره.

چون شنیدم از 5800 کم تر هست صداش و حتی به ان 95 نمیرسه :10:

SANR
24-06-2010, 17:31
یک سری عکس از زیبایی های این گوشی:

---------- Post added at 05:31 PM ---------- Previous post was at 05:30 PM ----------

توی یک رده هستند.

کمتر هست نسبت به ان 95 ولی فقط کیفیت صداش فوق العاده است.

reza021120
24-06-2010, 17:31

اینجا چرا همه میخان فرار کنن.وایسین کجا مگه چی شده میخای بری؟؟؟؟؟
نرو ما به نیروی متخصص نیاز داریم:31:
خداییش اگه کاربرای فعالی مثل شما ها نباشن که ما باید اینجا خیار پوس بکنیم...
بابا هنوز تایپک 82 صفحه داره خیلی مطالب دیگه باید درش گنجیده بشه...کجا میخای بری؟؟؟خیلی راهنمایی های دیگه باید انجام بشه.
ما که زیاد چیزی سرمون نمی شه...آخه میخام برم شد حرف:13:

t2download
24-06-2010, 17:35
یک سری عکس از زیبایی های این گوشی:

---------- Post added at 05:31 PM ---------- Previous post was at 05:30 PM ----------

توی یک رده هستند.

کمتر هست نسبت به ان 95 ولی فقط کیفیت صداش فوق العاده است.
این که عکس ان 97 هست :18:

SANR
24-06-2010, 17:39
برای مقایسه خوشگلی گذاشتم. :18:

amir200812
24-06-2010, 17:41
این که عکس ان 97 هست :18:

خوب کناری x6 هست دیگه!!!

t2download
24-06-2010, 17:43
آبجی SANR با دوربین گوشی عکس بگیر و عکس رو تو تاپیک بزاری ممنون میشم
کیفیت عکس شب و روز رو ؟:8::11::40:

SANR
24-06-2010, 17:50
داری روی اعصابم راه میری!
آبجی کدوم بوده!
بگو داداش!

t2download
24-06-2010, 17:57
هم اکنون نگهدارنده رايگان مخصوص اتومبيل و مسيريابی رايگان در دسترس هستند

تلفن های جديد نوکيا که برای مسيريابی بهينه شده اند، دارای نقشه های Ovi و مسيريابی نقطه به نقطه صوتی و نيز يک نگهدارنده درون اتومبيل برای انجام بهتر و آسان تر مسيريابی هستند. حتی يک شارژر درون اتومبيل نيز برای مدل های خاصی در نظر گرفته شده است تا تلفن شما را برای رسيدن به مقصد شارژ شده نگه دارد. تمام اين خدمات بدون دريافت هزينه اضافی ارائه می شوند. هم اکنون اقدام کنيد، اين خدمات فقط تا تاريخ 30 ژوئن ارائه می شود. مسيريابی لذت بخش
مسيريابی رايگان، نگهدارنده رايگان درون اتومبيل و شارژر درون اتومبيل به همراه گوشی های زير ارائه می شوند:

Nokia N97
Nokia N97 الصغير
Nokia 6710 Navigator
Nokia X6

amir200812
24-06-2010, 18:06
داری روی اعصابم راه میری!
آبجی کدوم بوده!
بگو داداش!
اینجا محفل مردونه هست یا زنونه؟ تکلیف مارو روشن کنید:10:

m.legion
24-06-2010, 19:26
با عرض سلام خدمت اساتید.می خواهم یک گوش بگیرم به نظر شما درکل x6بهتر است یا 5800 .
لطفا راهنمائی کنید. با تشکر

SANR
24-06-2010, 20:00
با عرض سلام خدمت اساتید.می خواهم یک گوش بگیرم به نظر شما درکل x6بهتر است یا 5800 .

سلام دوست عزیز:

این دو گوشی قابل مقایسه نیستند!
x6 خیلی برتری نسب به 5800 داره:

مشخطات x6:

مشخصات کلی: فرم گوشی : ساده - وزن : 122 گرم
پردازنده: ARM 11 434MHz
حافظه: حافظه داخلی 16384 مگابایت - RAM 128 MB
شبکه های ارتباطی: 3G - GPRS - WLAN - GPS - Bluetooth
صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی - رنگی TFT Capacitive Touchscreen - اندازه 3.2 اینچ - 640 × 360
دوربین: 5.0 مگاپیکسل - دوربین مکالمه ویدئویی - فوکوس اتوماتیک - فلاش
امکانات نرم افزاری: سیستم عامل Symbian نسخه Symbian OS v9.4, Series 60 rel. 5 - جاوا
سایر مشخصات: رادیو - هنذزفری - باتری 1320 میلی آمپر ساعت - زمان انتظار 401 ساعت - زمان مکالمه 8:30 ساعت

توضیحات بیشتر:
ابعاد کوچک و وزن کم
نمایشگر با کیفیت 16 میلیون رنگ لمسی
دوربین 5 مگاپیکسلی بسیار با کیفیت
دوربین مجهز به لنز ساخت کارخانه ی کارل زایس
دوربین دارای فلاش و فوکوس خودکار
توانایی فیلم برداری با کیفیت VGA و سرعت 30 فریم بر ثانیه
بلوتوث و microUSB نسخه ی 2
توانایی پشتیبانی از طیف گسترده ای از فرمت های فایل های صوتی و تصویری و پخش بسیار با کیفیت موسیقی
رادیو FM به همراه RDS
مجهز به GPS داخلی
دارای گیرنده ی شبکه بی سیم Wi-Fi
مجهز به حسگر Proximity و سنسور شتاب سنج برای چرخاندن خودکار نمایشگر

مشخصات 5800

مشخصات کلی: فرم گوشی : ساده - وزن : 109 گرم
پردازنده: ARM 11 434MHz
حافظه: حافظه داخلی 81 مگابایت - RAM 128 MB - قابلیت استفاده از کارت حافظه Micro SD
شبکه های ارتباطی: 3G - GPRS - WLAN - GPS - Bluetooth
صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی - رنگی TFT Resistive Touchscreen - اندازه 3.2 اینچ - 360 × 640
دوربین: 3.2 مگاپیکسل - دوربین مکالمه ویدئویی - فوکوس اتوماتیک - فلاش
امکانات نرم افزاری: سیستم عامل Symbian نسخه Symbian OS v9.4, Series 60 rel. 5 - جاوا
سایر مشخصات: رادیو - هنذزفری - باتری 1320 میلی آمپر ساعت - زمان انتظار 406 ساعت - زمان مکالمه 8:45 ساعت

t2download
24-06-2010, 20:57

با سلام خدمت شما
و پیشاپیش گوشی جدید مبارک
5800 در حال حاظر 230 هزار هست
X6.16GB در حال حاظر 350 هزار هست و 32 گیگ 450 هزار هست و 8 گیگ هم تا آخر سال وارد بازار می شود
از نظر دوربین 5800 دوربین 3.2 مگاپیکسل داره
X6.16GB دارای دوربین 5 مگاپیکسل دارد
از نظر ورژن سیستم عامل و ال سی دی یکسان هستند
و 5800 دارای قلم هست و با ناخن هم فرمان میگیرد و صفحه مقاومتی هست
و X6.16GB دارای صفحه جدید تاچ خازنی هست که قلم نداره و تنها با لمس و الکتریسیته ساکن بدن فرمان میگیرد
از نظر مرورگر یکسان اند
و از نظر صدا کیفیت X6.16GBبالاتر هست از زبان دارندگان گوشی
5800 صدای کمی بالاتر داره
از نظر زیبایی بستگی به سلیقه شما دارد
با آرزوی موفقیت برای شما :11::8:

SANR
24-06-2010, 21:34
دوستان،امتیاز X6 رو برید ببینید. :27:

gmuosavi
24-06-2010, 22:15

تلفن های جديد نوکيا که برای مسيريابی بهينه شده اند، دارای نقشه های Ovi و مسيريابی نقطه به نقطه صوتی و نيز يک نگهدارنده درون اتومبيل برای انجام بهتر و آسان تر مسيريابی هستند. حتی يک شارژر درون اتومبيل نيز برای مدل های خاصی در نظر گرفته شده است تا تلفن شما را برای رسيدن به مقصد شارژ شده نگه دارد. تمام اين خدمات بدون دريافت هزينه اضافی ارائه می شوند. هم اکنون اقدام کنيد، اين خدمات فقط تا تاريخ 30 ژوئن ارائه می شود. مسيريابی لذت بخش
مسيريابی رايگان، نگهدارنده رايگان درون اتومبيل و شارژر درون اتومبيل به همراه گوشی های زير ارائه می شوند:

Nokia N97
Nokia N97 الصغير
Nokia 6710 Navigator
Nokia X6

چجوری میشه اینها رو تهیه کرد ؟!

Help118
24-06-2010, 22:30
اژدها دوباره وارد می شود! :5:
پیرو پیام های خصوصی و بالاخص پیام های موجود در تاپیک بخصوص کلوپ ایکس 6، دور از ادب و شکسته نفسی دیدم که دوبارتا در این مکان حضور نیابم!!!!
باشد عبرتی باشد برای سایرین

اگه به ده پانزده صفحه قبل شاید بیشتر پیش می رفتید کلوپ همونطور تو حالت سکوت و دلسردی خودش مونده بود حتی دو سه روزی یه بار یه پستی هم داده نمی شد این ... بود که این کلوپ رو شور رو غوغا بخشید

t2download
24-06-2010, 22:50
چجوری میشه اینها رو تهیه کرد ؟!
یک گوشی با گارانتی اصلی نوکیا بگیر و در قرعه کشی ماشین هم میتونی شرکت کنی موفق باشی:11:

---------- Post added at 11:50 PM ---------- Previous post was at 11:45 PM ----------

پیرو پیام های خصوصی و بالاخص پیام های موجود در تاپیک بخصوص کلوپ ایکس 6، دور از ادب و شکسته نفسی دیدم که دوبارتا در این مکان حضور نیابم!!!!

اگه به ده پانزده صفحه قبل شاید بیشتر پیش می رفتید کلوپ همونطور تو حالت سکوت و دلسردی خودش مونده بود حتی دو سه روزی یه بار یه پستی هم داده نمی شد این ... بود که این کلوپ رو شور رو غوغا بخشید

کسیبه شما پیام خصوصی نداده
من بودم این تاپیک رو از سکوت در آوردم و با آمدن من همه امیدوار شدن

دوستان رآی بدین T2download یا NOKIA-N95

این نظر سنجی تا 11 تیر ماه هست و فردی که کمتر نظر بیاره حق اومدن به این تاپیک رو نداره و نظر بده :8:

reza021120
25-06-2010, 07:28

این نظر سنجی تا 11 تیر ماه هست و فردی که کمتر نظر بیاره حق اومدن به این تاپیک رو نداره و نظر بده :8:

آقا بسه دیگه تایپک داره منحرف میشه :21:الان میان جممون میکننا:31:
اول بحث دوست د..ر بود الان سر فعالیت حتما چار روز دیگه کمک در امر اردواج و...:21:
الـــــــــوو کسی اون تم ایفونو امتحان کرده یا نه؟؟؟سه دقیقه کار نداره خدایی...

amir200812
25-06-2010, 07:29

اوهوی! رورو برم بابا! پررو نشو بینم:27:!
اژدها کدومه؟ منظورت مارمولکه دیگه نه؟:5::46:

خوش اومدی!
حالا یکی به من بگه "تو این جا چه غلطی میکنی"؟ اخه من که X6 ندارم، N97 دارم!:31:

amir200812
25-06-2010, 09:27
آقایون و خانوم هاس X6 دار!
منتظر فعالیت شما توی تایپینگ زیر هستم!
(آدرش توی امضام هست)

SANR
25-06-2010, 10:57
آقایون و خانوم هاس X6 دار!
منتظر فعالیت شما توی تایپینگ زیر هستم!
(آدرش توی امضام هست)

کسی نمی تونه با ایکس 6 رقابت کنه. :27:

دوستان برن امتیاز ایکس 6 رو توی تاپیک مربوطه ببینند.

amir200812
25-06-2010, 11:55
کسی نمی تونه با ایکس 6 رقابت کنه. :27:

دوستان برن امتیاز ایکس 6 رو توی تاپیک مربوطه ببینند.
یک تست دوباره بگیرید لطفا! 100% امتیاز نادرست هست! احتمالا یا درست نصب نشده یا باگ داره!

t2download
25-06-2010, 11:59
با دوربین گوشی عکس بگیرید بزارید تو تاپیک از شب و روز چرا اینقدر کم محلی میکنید برید ببینید دوست داران n8 تاپیکش رو با عکس دوربین ترکوندن .:41:

r0ss0neri
25-06-2010, 12:36
صدایی که از تو گوشی (بلندگوی گوشی) شنیده میشه (صدای مخاطب) خوبه ؟! احساس میکنی مخاطب کنارته و صداش بم و بلند هست یا نه صداش جیغ و از ته چاهه ؟!
این تنها شک من برای خرید این گوشی هست ! ضمنا من دوست دارم از مکالمه متقابل لذت ببرم و رنج نبرم که صدای طرف بی کیفیت هست ! حله ؟
قیمتش با گارانتی نوکیا ؟ بدون گارانتی ؟ (16گیگ رو میگم)
با گارانتی یا بدون گارانتی بخرم ؟!
مرسی

SANR
25-06-2010, 12:51
یک تست دوباره بگیرید لطفا! 100% امتیاز نادرست هست! احتمالا یا درست نصب نشده یا باگ داره!
کاملآ درست نصب شده.
یک دقیقه زمان تستش بوده و به 6 قسمت تست می کنه.
برنامه ای که معرفی کردی،یا باگ داره و به درد نمی خوره.
یا اینکه ایکس 6 خیلی گوشی خوبیه.

SANR
25-06-2010, 13:11
دوستان،می خوام گوشی رو آپدیت کنم،چکار کنم؟

cesc.cesar
25-06-2010, 13:26
درود
دوستان نبودم اما دیگه میام حال میدن بهتون
فعلا x-plorer سراغ دارید آدرس بدید بدجور گیرم،اینکه توی موبایل 9 بود نصب نمیشه!
file manager این گوشی خیلی قوی نیست
اما صداش عالیه،تاچش هم فوق العاده هست
کیفیت دوربین زیاد چنگی به دل نمیزنه،نمی دونم چرا؟!؟!؟!؟!؟!؟بد نیست اما خیلی خوبم نیست اما در کل گوشی خوبیه!
راستی دیروز دو دکمه زیر صفحه،چه توی صفحه اصلی،چه توی منو کار نمی کرد،خاموشش کردم 2باره روشنش کردم دیگه relote صفحه هم کار نمی کرد،باتریشو که در آوردم دوباره گداشتم 2رست شد،دوستان همچین مشکلاتی نداشتن؟
تشکر!!!!

SANR
25-06-2010, 14:18
درود
کیفیت دوربین زیاد چنگی به دل نمیزنه،نمی دونم چرا؟!؟!؟!؟!؟!؟بد نیست اما خیلی خوبم نیست اما در کل گوشی خوبیه!
راستی دیروز دو دکمه زیر صفحه،چه توی صفحه اصلی،چه توی منو کار نمی کرد،خاموشش کردم 2باره روشنش کردم دیگه relote صفحه هم کار نمی کرد،باتریشو که در آوردم دوباره گداشتم 2رست شد،دوستان همچین مشکلاتی نداشتن؟
تشکر!!!!
احتمالآ بهش شوک وارد شده.

از سیستم که مستقیم کابلش رو نکشیدی؟

Help118
25-06-2010, 16:32
دوستان،می خوام گوشی رو آپدیت کنم،چکار کنم؟

گوشیت فارسی داشت؟ اگه نداشت میخوای فارسی بریزی؟

حتما یه اینرتنت پر سرعت باید داشته باشی نداشته باشی راههای گریز زیادی وجود داره

خوب اگه فارسی نداری و فارسی نمی خوای برنامه NOKIA OVI SUITE رو نصب کن و قسمت آپ دیتشو بزن تا خودش واست همه کاری رو بکنه

احتمالا سرور های نوکیا با مشکل آپ دیت مواجه بشن علت هم معلوم نیست چندی پیش بعضی سرورهای نوکیا فیلتر شده بودند واسه اینکار مجبوری از برنامه فونیکس واسه آپ دیتش استفاده کنی اگه نداری آدرسشو بعدا بهت میدم.

اگه فارسی میخوای و نداری ابتدا باید با NSS پروداکت کدتو فارسی کنی بعدش با فونیکس یا همون برنامه آپ دیتر نوکیا آپدیتش کنی
بهمین سادگی به مین خوشمزگی

SANR
25-06-2010, 16:46
گوشیت فارسی داشت؟ اگه نداشت میخوای فارسی بریزی؟

حتما یه اینرتنت پر سرعت باید داشته باشی نداشته باشی راههای گریز زیادی وجود داره

خوب اگه فارسی نداری و فارسی نمی خوای برنامه NOKIA OVI SUITE رو نصب کن و قسمت آپ دیتشو بزن تا خودش واست همه کاری رو بکنه

احتمالا سرور های نوکیا با مشکل آپ دیت مواجه بشن علت هم معلوم نیست چندی پیش بعضی سرورهای نوکیا فیلتر شده بودند واسه اینکار مجبوری از برنامه فونیکس واسه آپ دیتش استفاده کنی اگه نداری آدرسشو بعدا بهت میدم.

اگه فارسی میخوای و نداری ابتدا باید با NSS پروداکت کدتو فارسی کنی بعدش با فونیکس یا همون برنامه آپ دیتر نوکیا آپدیتش کنی
بهمین سادگی به مین خوشمزگی

فارسی می خوام.
آپدیت هم می خوام،یه خورده بیشتر فارسی صحبت کن. :31:

یکی یکی بگو تا انجام بدم.

این جی پی آر اس ایرانسل چرا کار نمی کنه؟
حالم ازش به هم می خوره. :2:

SANR
25-06-2010, 17:07
آقا این چرا توی خود گوشی وصل اینترنت نمیشه؟
توی کامپیوتر از مودم گوشی استفاده می کنم ولی توی خود گوشی کانکت نمیشه!

اینترنت خونگیم 512 هستش،مشکلی نیست عزیز،بگو چطوری بایستی آپدیت کنم؟اول می خوام گوشیم فارسی بشه.

Help118
25-06-2010, 17:23

:41::41::41::41::41:
:41::41::41::41:
:41::41::41:
:41::41:
:41:

Help118
25-06-2010, 17:42
فارسی می خوام.
آپدیت هم می خوام،یه خورده بیشتر فارسی صحبت کن. :31:

یکی یکی بگو تا انجام بدم.

این جی پی آر اس ایرانسل چرا کار نمی کنه؟
حالم ازش به هم می خوره. :2:
توضیحات بیشتر رو مراجعه کن به تاپیک آپدیت گوشی های نویکیا توسط فونیکی از اونجا بخون ولی
واسهه اینکه زیاد سر در گم نشی راهنمایی می کنم بصورت Quick Installation :5:
اول اینکه فارسی نداری و فارسی میخوای چون این گوشی ای که گرفتی واردات قانونی نیست و قاچاقیه پس این گوشی اصالتا انگلیسی عربیه پس واسه اینکه فارسی داشته باشی چون گوشی های واردات قانونی پروداکت کدشون فارسی هستند بهمین جهت میشه راحت آپ دیت کرد و مشکل فارسی نداشت می دونی پروداکت کد، کد محصولاته بر حسب زبانهای مورد نیاز و رنگهای گوشی ها و ... برای اینکه پروداکت کد گوشیتو بتونی به پروداکت کد فارسی چنچ کنی از برنامه NSS نوکیا باید استفاده کنی و دنلودش کنی که تو همین تاپیکی که گفتم هستش و اونم مخففService Suite Nemesis هستش بعد اینکه پروداکت کد فارسی گوشیتو پیدا کردی(اینو نمی دونم الان چنده نگاه می کنم میگم واسه ایکس 6 که چنده) بعد براحتی میتونی با برنامه NOKIA OVI SUITE قسمت آپ دیتاش به فارسی فریم ویرش کنی. البته بهم نگفتی فریم ویر کنونیت چنده! اگه 20.0.005 باشه که جدیده ولی اگه فارسیشو میخوای باید اینکارارو بکنی

اگه میخوای با فونیکس فریم ویر کنی بعد فارسی کردن پروداکت کدت و دانلود فریم ویرات از خود سایت نوکیا یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و انتخاب آر امRM مطابق با آر ام گوشیت که زیر باتری رو برچسب نوشته شده گوشیتو آپ دیت کنی که آموزش آپدیت این هم تو تاپیکی که فوق ذکر کردم هستش :10:

---------- Post added at 06:34 PM ---------- Previous post was at 06:34 PM ----------

اونایی که میخوان فارسی بزنن خوب از اول فارسیشو بگیرن

---------- Post added at 06:35 PM ---------- Previous post was at 06:34 PM ----------

تنظیمات جی پی آر استو دقیق انجام بده بعد رو گوشی دیگه تست کن شاید جی پی آر اس ایرانسل تو محله شما کار نمی کنه موقتی!!!!

---------- Post added at 06:39 PM ---------- Previous post was at 06:35 PM ----------

آقا این چرا توی خود گوشی وصل اینترنت نمیشه؟
توی کامپیوتر از مودم گوشی استفاده می کنم ولی توی خود گوشی کانکت نمیشه!

اینترنت خونگیم 512 هستش،مشکلی نیست عزیز،بگو چطوری بایستی آپدیت کنم؟اول می خوام گوشیم فارسی بشه.
دوستان تو صفحات قبل برای خطابه شما از لفظ آبجی استفاده کردن بنده هم به این افاضه ادب دوستان لبیک می گم و شما رو خواهر خودم می دونم
خوب آبجی جون بله تو OVI SUITE نوشته که می تونی از طریق گوشیت خود کامیپوترتو به اینترنت وصل کنی در این حال باید جی پی آر اس یا وای فای گوشیت شبکه ای رو شناسایی کنه و خودش کانکت بشه به اینترنت سپس با استفاده از GATE WAY بلوتوث یا وای فای یا یو اس بی می تونی این اینترنت نه چندان قوی رو البته مال جی پی آر اس رو می گم به کامپیوتر خودت Share کنی که به آسانی بدون دنگ و فنگ با بهره وری از OVI SUITE این کارا انجام می شه . نوکیا تازگی ها پی برده که غذا رو می شه بدون اینکه قاشق رو دور سر چرخوند تو دهن گذاشتش

---------- Post added at 06:42 PM ---------- Previous post was at 06:39 PM ----------

دانلود فریم ویر از سرور مستقیم برو اینجا

آموزش تغییر پروداکت کد گوشی و آپ دیتش هم اینجا

Help118
25-06-2010, 17:57
تشکر یادتون نره ها

---------- Post added at 06:49 PM ---------- Previous post was at 06:48 PM ----------

درود
تشکر!!!!

نظورت از ریلوت چیه بیشتر توضیح بده!

---------- Post added at 06:50 PM ---------- Previous post was at 06:49 PM ----------

Nokia N97
Nokia N97 الصغير
Nokia 6710 Navigator
Nokia X6

این محصولات فقط با گارانتی تو پک اصلی ارائه شده است البته نمی دونم تک فروشی هم شده و وارد بازار شده یا نه!
من که تو پکم بود دارم باهاشون حال می کنم

---------- Post added at 06:52 PM ---------- Previous post was at 06:50 PM ----------

صد در صد ایکس 6. اصلا به هیچ عنوان به 5800 فکر نکن. دو سه روز پیش واسه یه دوستم خریدمش اصلا واسه منی که تاچ خازنی استفاده کردم فاز نمی ده تاچش. چه جوری بگم شاید از لحاظ سخت افزاری مشابه هم باشهند ولی تاچ اسکرین خازنی ایکس 6 به هیچ عنوان با هیچ کدوم از تاچ های نوکیا برابری نمی کنه (البته تاچ های موجود دربازار نوکیا تا به الان)

---------- Post added at 06:53 PM ---------- Previous post was at 06:52 PM ----------

آقا بسه دیگه تایپک داره منحرف میشه :21:الان میان جممون میکننا:31:
اول بحث دوست د..ر بود الان سر فعالیت حتما چار روز دیگه کمک در امر اردواج و...:21:
الـــــــــوو کسی اون تم ایفونو امتحان کرده یا نه؟؟؟سه دقیقه کار نداره خدایی...

از وقتی من رفتم اینجوری شده!!!!:31:

---------- Post added at 06:55 PM ---------- Previous post was at 06:53 PM ----------

شنیدن کی بود مانند دیدن
آدما یه دنیا فرقه بین دیدن و شنیدن/ برید از اونا بپرسید که شنیده ها رو دیدن!!!!!!!!!!!!!! :5:

---------- Post added at 06:57 PM ---------- Previous post was at 06:55 PM ----------

عزیزم GPS خیلی وقته اختراع شده ها!:31:

جدی روی چیش داری تحقیق می کنی؟ بگو شاید تجارب ما هم بدردت خورد!:5:

میگم تحقیقاتمو کامل می کنم و میخوام کافی و وافی؛ جامع و مانع، موجز و اجمالی توضیح بدم تا همه بصورت کوئیک شیفت اینستالیشن بتونن بهره ببرن تا مثل من صدجا رو نگردنن تا بتونن یه چیزی یاد بگیرن
ممنونم از شما

SANR
25-06-2010, 18:28
ممنون NOKIA_N95 عزیز.

اون بنده خدا اشتباهی فکر کرد که f هستم داداش،بنده m هستم.

عزیر نمیشه ورژن 12 هستش،می خوام به آخرین نسخه یعنی 20 بشه.

از خیر فارسیش گذشتم.
نرم افزار رو نصب کردم،آخرین ورژن نرم افزار که 35 مگ هست،
تا الان 2 بار دانلود کرده ولی نصب نشد،میگه مشکل از فایروال هستش!!!
ویندوزم سون هست.
اول بایستی نرم افزار نوکیا آپدیت بشه یا نه؟

cesc.cesar
25-06-2010, 19:20
احتمالآ بهش شوک وارد شده.

از سیستم که مستقیم کابلش رو نکشیدی؟
نه فکر نکنم،حالا چی میشه؟میمیره؟

---------- Post added at 07:20 PM ---------- Previous post was at 07:15 PM ----------

منظورم از ریلوت turning بود

---------- Post added at 07:20 PM ---------- Previous post was at 07:20 PM ----------

منظورم از ریلوت turning بود

Help118
25-06-2010, 20:22
ممنون NOKIA_N95 عزیز.

اون بنده خدا اشتباهی فکر کرد که f هستم داداش،بنده m هستم.

عزیر نمیشه ورژن 12 هستش،می خوام به آخرین نسخه یعنی 20 بشه.

از خیر فارسیش گذشتم.
نرم افزار رو نصب کردم،آخرین ورژن نرم افزار که 35 مگ هست،
تا الان 2 بار دانلود کرده ولی نصب نشد،میگه مشکل از فایروال هستش!!!
ویندوزم سون هست.
اول بایستی نرم افزار نوکیا آپدیت بشه یا نه؟

دقیقا دردتو میندونم چیه خیلی ها داشتن و منم داشتم به این طریق هیچوقت نمی تونی دانلودش کنی.
ببین فایل های فریم ویرتو دانلود کن از سایتهایی که گفتم سپس نرم افزار فونیکس رو از زیر دانلودش کن که حدود 100 مگ هستش و از نرم افزار dm واسه دانلود استفاده کن
بعدش آموزش این که چه جوری فایلهای فریم ویرتو برداری و از فونیکس استفاده کنی به تاپیک مربوطه که آموزش از طریق فونیکی هستش برو قشنگ یادت داده. آموزشش تو همین سایته از طریق لینک زیر برو
ولی کاشکی فارسی می زدی

SANR
25-06-2010, 20:37
ممنون عزیز
راستی اطلاعات گوشی حذف میشه با این کار؟

---------- Post added at 08:37 PM ---------- Previous post was at 08:32 PM ----------

راستی تفاوت 12 با ورژن 20 چی هست؟

اگه امکان داره بزارین ببینم صرف می کنه این همه دردسر رو

amir200812
25-06-2010, 20:39
ممنون عزیز

---------- Post added at 08:37 PM ---------- Previous post was at 08:32 PM ----------

آپدیت با خود نوکیا نه ولی با فونیکس اطلاعات فون مموری میره!
بهتره بکآپ بگیری!

Help118
25-06-2010, 21:05
ممنون عزیز

همه چی گوشی می پره پدربیامرز!!!!!!!!!!! باید قبلش توسط OVI SUITE بک آپ بگیری از گوشیت

تفاوت 12 با 20 خیلیه! همین کافیه بدونی که سرعت گوشیت تغییر چندانی نمی کنه ولی هنگش میاد پایین درصد ری ست کم میشه مشکلات پیامک مکالمه، خالی یا دشارژر شدن سریع باتری حذف میشه برنامه های جدیدی واسش اضافه میشه و هزاراز مشکل دیگه که الان نمی دونم. موقع آپ دیت برنامه واست میگه چه قسمتهاش آ پ دیت و آپ گرید شده.
صد درصد باید آپ دیتش کنی!!! نکنی از جیبت رفته
نکردی هم که نکردی :31:

---------- Post added at 10:05 PM ---------- Previous post was at 10:03 PM ----------

آپدیت با خود نوکیا نه ولی با فونیکس اطلاعات فون مموری میره!
بهتره بکآپ بگیری!

آپ دیت آپ دیته عزیزم. داره فریم ویر جدید مییزنه روش هیچ فرقی نداره با فونکیس یا با نوکیا در هر دوحالت همه چیزت می پره خود نوکیا نوشته تو سایتش حتما بک آپ بگیرید. چون پریدن اطلاعاتت صددرصد . مموری گوشی فرمت میشه که بعدش فریم ویر جدید روش نصب میشه!
ممنونم

SANR
25-06-2010, 21:39
آقا من از خیر فریمورش هم گذشتم. :31:

آخه چرا این نوکیا اینقدر مزخرفه!
خوب چرا مستقیم و آنلاین آپدیت نمیشه؟مشکل اصلی کجاست؟

Help118
25-06-2010, 21:42
مشکل اصلی از ایرانه فکر کنم. نوکیا چند وقتیه که سایتاش مشکل داره مستقیما نمیشه آپ دیتش کرد. لااقل اگه پرسرعتشو داری فریم ویر رو فایلهاشو با همون برنامه آپ دیتر نوکیا دانلودش کن بعد با فونیکس یادت بدم چه جوری نصبش کن. بهتر از اون بده بیرون واست نصب کنن.

samsam444
25-06-2010, 21:53
ممنون از همه دوستان که مهربون و نامهربون کمکم کردن.من قبل خریدش همه تاپیک های اینجا و موبایلستان رو خونده بودم و دیدم که x6 از همه بهتره.اینو واسه خانومم گرفتم.قبلش 73 داشت و خودم 95دارم.چون هیچ جا از صداش بدی خاصی نگفته بودن اولش خیلی جا خوردم(بعدا فهمیدم تو این گوشی های جدید تو صدا زیاد شاخ تر از 73 و95 نیومده.)فقط بابت مقایسش با 97 اشتباه میکردم( امروز دیدم x6 بهتره).بردم نمایندگی واسه گارانتی گفت یک اسپیکرش نیمسوز شده(شاید وقتی درست شد توان خروجیش هم بالا بره!)
خودم با تاچ حال نمیکنم ولی در مجموع به نظرم کیفیت تاچ تو این گوشی ها از هر چیزی واجبتره و واقعا یک سر و گردن از تاچ های نوکیا و سونی اریکسون بهتره.فقط دیدم که تاچ های htc هم بد نبود.به هر حال ممنون از همه.راستی صداش با هدفون خیلی عالی بود.امیدوارم دیگه از این کارای تازه به دوران رسیدگی و جوسازی و جوگیری و... نکنم.

SANR
25-06-2010, 21:58
الان یکی وی پی ان گرفتم و از سرور آمریکاست.

الان 50 درصد دانلود شده.

نتیجش رو بهتون میگم.

---------- Post added at 09:57 PM ---------- Previous post was at 09:54 PM ----------

ممنون از همه دوستان که مهربون و نامهربون کمکم کردن.من قبل خریدش همه تاپیک های اینجا و موبایلستان رو خونده بودم و دیدم که x6 از همه بهتره.اینو واسه خانومم گرفتم.قبلش 73 داشت و خودم 95دارم.چون هیچ جا از صداش بدی خاصی نگفته بودن اولش خیلی جا خوردم(بعدا فهمیدم تو این گوشی های جدید تو صدا زیاد شاخ تر از 73 و95 نیومده.)فقط بابت مقایسش با 97 اشتباه میکردم( امروز دیدم x6 بهتره).بردم نمایندگی واسه گارانتی گفت یک اسپیکرش نیمسوز شده(شاید وقتی درست شد توان خروجیش هم بالا بره!)
خودم با تاچ حال نمیکنم ولی در مجموع به نظرم کیفیت تاچ تو این گوشی ها از هر چیزی واجبتره و واقعا یک سر و گردن از تاچ های نوکیا و سونی اریکسون بهتره.فقط دیدم که تاچ های htc هم بد نبود.به هر حال ممنون از همه.راستی صداش با هدفون خیلی عالی بود.امیدوارم دیگه از این کارای تازه به دوران رسیدگی و جوسازی و جوگیری و... نکنم.

ایشنالله 1 سال بره. :31:

شما هنوز یک ویژگی فوق العاده ممتازش رو درنظر نگرفتید!
اونم اینترنتش هست،اگه یه سر بزنی،می بینی توی نوکیا بهترینه،همه نوع برنامه ی اینترنتی داره و در کار کردن باهاش فوق العاده لذت بخش هستش.

---------- Post added at 09:58 PM ---------- Previous post was at 09:57 PM ----------

NOKIA_N95 عزیز 80 درصد دانلود شد :18:

فکر کنم داره آپدیت میشه.

SANR
25-06-2010, 22:13
100 درصد دانلود شد ولی آخرش اون پیغام لعنتی رو داد! :9:

---------- Post added at 10:10 PM ---------- Previous post was at 10:05 PM ----------

ببین توی این سایت کدوم لینک رو دانلود کنم؟

---------- Post added at 10:13 PM ---------- Previous post was at 10:10 PM ----------

RM-559 هستش

amir200812
25-06-2010, 22:36
آپ دیت آپ دیته عزیزم. داره فریم ویر جدید مییزنه روش هیچ فرقی نداره با فونکیس یا با نوکیا در هر دوحالت همه چیزت می پره خود نوکیا نوشته تو سایتش حتما بک آپ بگیرید. چون پریدن اطلاعاتت صددرصد . مموری گوشی فرمت میشه که بعدش فریم ویر جدید روش نصب میشه!
ممنونم

من که تا حالا هیچ وقت اطلاعات از دست نرفته!

Help118
25-06-2010, 22:41
من که تا حالا هیچ وقت اطلاعات از دست نرفته!

شاید مموری کارت مد نظرته ولی مموری داخلی گوشی می پره

amir200812
25-06-2010, 22:52
شاید مموری کارت مد نظرته ولی مموری داخلی گوشی می پره

همیشه بک آپ میگیرم ولی تا حالا هیچ اطلاعاتی از دست ندادم! فقط لیست تماس ها پاک میشه!

Help118
26-06-2010, 03:53
الان یکی وی پی ان گرفتم و از سرور آمریکاست.

الان 50 درصد دانلود شده.

نتیجش رو بهتون میگم.

فکر کنم داره آپدیت میشه.

اون --- رو واسه منم بزار بی زحمت با رمز و یوزرش!

---------- Post added at 04:53 AM ---------- Previous post was at 04:52 AM ----------

باباجان همه چی شوخی بود ازم که دلخور نیستی!!! :11:
ایشالا که خوش باشی

Help118
26-06-2010, 04:05
100 درصد دانلود شد ولی آخرش اون پیغام لعنتی رو داد! :9:

---------- Post added at 10:10 PM ---------- Previous post was at 10:05 PM ----------

ببین توی این سایت کدوم لینک رو دانلود کنم؟

---------- Post added at 10:13 PM ---------- Previous post was at 10:10 PM ----------

RM-559 هستش
اولا از سایت های معتبر دانلود کن درثانی اصلا نیازی به دانلود از سایت های دیگه نداری که چون خود نوکیا واست دانل.ودشو کرده مگه نمی گی 100 درصد دانلود شده پس بپر برو تو درایوی که ویندوزت نصبه دقیقا مسیرش یادم نیست ولی سرچ بزن واسه پوشه ای که نوشته RM-559 بعد اون پوشه رو کلا با پوشش کپی کن
بعد مسیری که واست برای برنامه فونیکس دادمو برو دانلودش کن تا بقیشو بهت بگم.
درضمن RM گوشتو نوشتی که 559 هستش و تو این لینکی که گذاشتی RM 551 هستش اصلا مطابقت نداره با گوشیت دانلودش نکنی ها!!!!

---------- Post added at 05:05 AM ---------- Previous post was at 05:02 AM ----------

همیشه بک آپ میگیرم ولی تا حالا هیچ اطلاعاتی از دست ندادم! فقط لیست تماس ها پاک میشه!
هم پیامک هات و هم لیست کنتکتات و هر غفایلی که تو فون مموریت باشه پاک میشه. فون مموری رو با مموری کارت اشتباه نگیر. همینکه میگی لیست تماسات پاک میشه دلیل بر فورمت شدن فون مموریته دیگه!!!!
یعتی غیر این امکان نداره چون تو آپ دیت رام گوشی و مموری فورت میشه و دوباره فریم ویر زده میشه
بازم نمی دونم چی بگم:13:

Help118
26-06-2010, 04:13
ایکس 6 پردازنده مجزای گرافیکی نداره مث لپ تاپ ها می مونه.GPU

amir200812
26-06-2010, 04:59
ایکس 6 پردازنده مجزای گرافیکی نداره مث لپ تاپ ها می مونه.GPU
یعنی چی این؟
داشته باشه مثل لپتاپ ها میشه! اینکه نداره!؟:18:

Help118
26-06-2010, 06:12
میگم لپ تاپ هام ندارن (البته فکر کنم بعضی هاشون داشته باشن) ایکس 6 هم نداره! همشون از یه پردازنده واسه همه کار استفاده می کنن

amir200812
26-06-2010, 06:25
میگم لپ تاپ هام ندارن (البته فکر کنم بعضی هاشون داشته باشن) ایکس 6 هم نداره! همشون از یه پردازنده واسه همه کار استفاده می کنن
حاجی این چه حرفیه!؟
حالا لپتاپ های گرونتر از 600 700 تومن گرافیک مستقل دارند! گرافیک هایی دارند که به راحتی گیم های روز رو با بهترین کیفیت ران میکنند!
حتی لپتاپ هایی هست که 2 تا گرافیک دارند!

Help118
26-06-2010, 06:29
حاجی این چه حرفیه!؟
حالا لپتاپ های گرونتر از 600 700 تومن گرافیک مستقل دارند! گرافیک هایی دارند که به راحتی گیم های روز رو با بهترین کیفیت ران میکنند!
حتی لپتاپ هایی هست که 2 تا گرافیک دارند!

بر منکرش نعلت ولی GPU چی!

amir200812
26-06-2010, 06:35
بر منکرش نعلت ولی GPU چی!
لپتاپ خودم GPU مدل ATI4650 داره با 512MB رم DDR3 اختصاصی!! که گرافیک خیلی قوی هست!
سری جدید F گرافیک هاش Gforce 310,330 دارند!
مدل های زیادی هست که گرافیک هایی مثل Gforce 260 دارند!
حتی دل اینسپرون 1564 به قیمت 800 تومن که بخری GPU که داره مدل ATI 4330 هست!
درضمن اونایی که گرافیک ندارد (GPU)لپتاپ های زیر 700 تومن هستند ! البته اونا هم دارند ولی داخل چیپست و جدیدا داخل پردازنده قرار گرفته!

Help118
26-06-2010, 06:37
آهان آفرین پس همونی شد که من گفتم بعضی از لپ تاپها ندارند آفرین. لپ تاپ ما اپل بود 1.800 گرفته بودیم ولی بدرد آشغال هم نمی خورد

amir200812
26-06-2010, 06:44
آهان آفرین پس همونی شد که من گفتم بعضی از لپ تاپها ندارند آفرین. لپ تاپ ما اپل بود 1.800 گرفته بودیم ولی بدرد آشغال هم نمی خورد

خلاصه بجز لپتاپ های ارزون قیمت همشون GPU دارند!

SANR
26-06-2010, 08:16
خلاصه بجز لپتاپ های ارزون قیمت همشون GPU دارند!

گرافیک بدون gpu امکان نداره!
GPU مغز گرافیک هست که سرعت رو تعیین می کنه،وقتی نداشته باشه چطور می خواد گرافیک کار کنه؟

aydin_eb7777
26-06-2010, 10:34
GPU مغز گرافیک هست که سرعت رو تعیین می کنه،وقتی نداشته باشه چطور می خواد گرافیک کار کنه؟
تایید می شه!
مگه میشه که لپتاپ یا دسکتاپ چه ارزون چه گرون GPU نداشته باشه؟؟!!
فکر می کنید همین اسم هایی که برای کارت گرافیک می گن چیه؟؟ مثلا G-Force 9500 GT - ATI 4650؟؟
این اسمها بر اساس هسته پردازنده گرافیکی گذاشته می شه که به زبان اصلی میشه همون GPU!
در ضمن چرا این بحث را در انجمن رایانه انجام نمی دید؟؟

SANR
26-06-2010, 10:42
خوب دوستان،بلاخره راز آپدیت گوشی X6 به صورت آنلاین رو فهمیدم و فکر کنم اولین کسی هستم که مشکلش رو فهمیدم!
روش کار:
ابتدا این برنامه Nokia PC Suite V7.1.51.0 رو دانلود و نصب کنید:

Nokia PC Suite V7.1.51.0
Realased On: 2010-06-24
Windows 7 Full Support
Size: 34.68 MB

لینک دانلود:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حالا برنامه Nokia Software Updater V2.05.002.42441 را دانلود و نصب کنید.
Nokia Software Updater V2.05.002.42441
Full Windows 7 Support
Realased On: 2010-05-21
Size: 33.71MB

لینک دانلود:

----------------------------------------------------------------------------------------------------

خوب دوستان،حالا یک بار سیستم رو ریستارت کنید و گوشی خود را وصل سیستم کنید.
اکنون می تونید با خیال راحت با اجرای Nokia Software Updater
گوشی خود را آپدیت کنید.توجه داشته باشید که حجم فایل فریمور گوشی 146 مگا بایت می باشد و حتمآ گوشیتون رو کاملآ شارژ نمایید.یکی از معایب X6 این است که از طریق USB شارژ نمی شود.

موفق باشید.

DariushGreat
26-06-2010, 10:45
ببخشید... اشتباه اومدم؛ فکر کردم اینجا کلوپ X6 هست... اما ظاهرا کلوپ مشاوره سخت افزاری لپ تاپ هست.

SANR
26-06-2010, 10:48
ببخشید... اشتباه اومدم؛ فکر کردم اینجا کلوپ X6 هست... اما ظاهرا کلوپ مشاوره سخت افزاری لپ تاپ هست.

شرمنده عزیز،یه مقدار انحرافی شد،چون بحث بر سر تفاوت گرافیک گوشی با گرافیک لپ تاپ بودش.

---------- Post added at 10:48 AM ---------- Previous post was at 10:47 AM ----------

دوستان یه چیز دیگه رو می خواستم بگم:

هیچ چیزی از گوشی پاک نمی شود!

aydin_eb7777
26-06-2010, 10:54
خوب دوستان،بلاخره راز آپدیت گوشی X6 به صورت آنلاین رو فهمیدم و فکر کنم اولین کسی هستم که مشکلش رو فهمیدم!
روش کار:

Nokia PC Suite V7.1.51.0
Windows 7 Full Support

لینک دانلود:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Full Windows 7 Support

لینک دانلود:

----------------------------------------------------------------------------------------------------

گوشی خود را آپدیت کنید.توجه داشته باشید که حجم فایل فریمور گوشی 146 مگا بایت می باشد و حتمآ گوشیتون رو کاملآ شارژ نمایید.یکی از معایب X6 این است که از طریق USB شارژ نمی شود.

موفق باشید.

مطلب جالبی بود کمی شاد شدیم و ممنون بابت لحظه مفرحی که بوجود آوردی چون این راضی که شما به عنوان اولین نفر تو گوشی ایکس6 کشف کردی با بقیه آپدیت های آنلاین دیگر گوشیها تفاوتی نداره و فکر کنم انسانهای سال 2006 قبلا این را کشف کردن و من خودم یادمه یک فیلم آموزشی هم سالها قبل در این فروم گذاشته بودم که اگر جستجو کنی پیدا می شه البته اگر کارمند های خود نوکیا را حساب نکنیم

SANR
26-06-2010, 11:06
اینی که میگی درست،ولی هیچ کس نمی دونست که با آپدیت نرم افزار خود نوکیا،این مشکل برطرف میشه.

خودتون هم این موضوع رو نمی دونستین.کل نت رو جست و جو کردم،کسی چنین راه حل ساده ای رو نگفته بود.
لینک دادن هیچ کاری نداره!مهم اینه که مشکل آپدیت رو فهمیدم و به سایر دوستان که می خوان آپدیت کنند،آموزش لازم رو دادم.

aydin_eb7777
26-06-2010, 11:18
اینی که میگی درست،ولی هیچ کس نمی دونست که با آپدیت نرم افزار خود نوکیا،این مشکل برطرف میشه.

خودتون هم این موضوع رو نمی دونستین.کل نت رو جست و جو کردم،کسی چنین راه حل ساده ای رو نگفته بود.
لینک دادن هیچ کاری نداره!مهم اینه که مشکل آپدیت رو فهمیدم و به سایر دوستان که می خوان آپدیت کنند،آموزش لازم رو دادم.

عجب!!
بابا جون چی را نمی دونستیم؟؟ واقعا چی فکر می کنی با خودت؟؟ ببینم تو اتظار داری گوشی که سال 2011 به بازار میاد با Nokia PC Suitورژن الانی به سیستم به طور کامل شناخته بشه؟؟ این را یادت باشه هر سخت افزار جدیدی که میاد درایور جدید می خواد و در مورد گوشیهای نوکیا داخل برنامه Nokia PC Suitدرایور وجود داره البته بعد از این Nokia PC Suitآپدیت نخواهد شد و به جای اون باید از Nokia OVI Suitاستفاده کنید
یادت باشه که ایجا گفتم از Nokia OVI Suit استفاده کنید چون یه وقت ایشالا گوشی N1000 جدید خریدی نگی که با نصب این مشکل رفع شد و راه را کشف کردی البته یه پیشنهاد دیگه هم دارم شما PC Suit خودت را پاک کن و برو Nokia OVI Suit را دانلود کن و نصب کن و با کمال تعجب می فهمی که ای داد بی داد راه جدیدتری هم بوده که باید کشف می کردی تا مشکل آنلاین آپدیتت رفع بشه

SANR
26-06-2010, 11:24
خوب مشکل همین جان که نمی دونید!
سی دی مربوط به این گوشی،نسخه های قدیمی رو داشت Nokia PC Suit و Nokia Software Updater هر دو قدیمی بودند و باهاشون نمی تونستیم فریمور رو دانلود کنیم!
اول فکر کردم مشکل از خود ایران هست!وی پی ان گرفتم و وصل شدم دیدم بازم همون مشکل رو داره،در پایان وقتی هر دو برنامه رو دانلود و نصب کردم،به راحتی دانلود شد.لازمه بدونی سایر دوستان توی این تاپیک برای آپدیت از فونیکس استفاده می کردند که راه مناسبی نبود!
این همه مدت خودت کجا بودی که جواب دوستان رو نمی دادی و حالا که متوجه مشکل شدم اومدی میگی مال 2006 هست!!!!!!

aydin_eb7777
26-06-2010, 12:55
سی دی مربوط به این گوشی،نسخه های قدیمی رو داشت Nokia PC Suit و Nokia Software Updater هر دو قدیمی بودند و باهاشون نمی تونستیم فریمور رو دانلود کنیم!
اول فکر کردم مشکل از خود ایران هست!وی پی ان گرفتم و وصل شدم دیدم بازم همون مشکل رو داره،در پایان وقتی هر دو برنامه رو دانلود و نصب کردم،به راحتی دانلود شد.لازمه بدونی سایر دوستان توی این تاپیک برای آپدیت از فونیکس استفاده می کردند که راه مناسبی نبود!
این همه مدت خودت کجا بودی که جواب دوستان رو نمی دادی و حالا که متوجه مشکل شدم اومدی میگی مال 2006 هست!!!!!!
خدمت شما بگم که به علت مشکلاتی تقریبا نزدیک 1.5 سال نتونستم بیام و اگر می گی سی دی که گذاشتن مشکل داشته پس حرفی توش نیست و اینکه من هیچ وقت لینک ندادم تو اینجا و هر فیلمی که در این انجمن گذاشتم همگی کار خودم بوده

SANR
26-06-2010, 13:02
خدمت شما بگم که به علت مشکلاتی تقریبا نزدیک 1.5 سال نتونستم بیام و اگر می گی سی دی که گذاشتن مشکل داشته پس حرفی توش نیست و اینکه من هیچ وقت لینک ندادم تو اینجا و هر فیلمی که در این انجمن گذاشتم همگی کار خودم بوده

حالا که برگشتی،این فارسی سازی گوشی به چه نحو هست،ساده ترین روش رو معرفی کنین تا من و سایر دوستان بهره ببریم. :10:
گوشیم زبان عربی داره ولی فارسی نداره چون قاچاقی هست و ساخت مجارستانه.

Help118
26-06-2010, 13:24
بحث به بیراهه کشید از ایکس 6 به کجا...
داداش من سی پی یوی لپ تاپ سی پی یوی موجود در پی سی ها نیستش . کارهای بیشتری انجام میده حالت اینتقریدید integraded داره و ترکیبی کارهارو عمل می کنه. لپ تاپهای ارزون قیمت چیپست هاشون زیاد قوی نیست و بار بیشتر رو سی پی یو هستش حتی کارهای گرافیکیشون مثل نت بوک ها! . اگه جی پی یو هم داشته باشند به آن معنی که رو کارت گرافیکی مجزای رو پی سی هستند نیست! بیشتر بار رو سی پی یو هستش .. حالا ما یه چیزی گفتیم . تا حالا شما چندتا لپ تاپ تعمیر کردید؟ یا دیاگرام چندتاشونو دارید؟ بابا من شغلم اینه

nokiax6
26-06-2010, 13:30
آقا خیلی ممنون.واقعا عالی بود.من خودمم همیشه از آپدیت بدم میومد ولی حالا میشه به این راحتی آپدیت کرد:10:
تا الان چرا هیشکی اینو نمیگفت ولی الان همه میان میگن اینو که بلد بودیم.اگه بلد بودی این همه روز کجا بودی؟!!!:41:

SANR
26-06-2010, 13:36
داداش من سی پی یوی لپ تاپ سی پی یوی موجود در پی سی ها نیستش . کارهای بیشتری انجام میده حالت اینتقریدید integraded داره و ترکیبی کارهارو عمل می کنه. لپ تاپهای ارزون قیمت چیپست هاشون زیاد قوی نیست و بار بیشتر رو سی پی یو هستش حتی کارهای گرافیکیشون مثل نت بوک ها! . اگه جی پی یو هم داشته باشند به آن معنی که رو کارت گرافیکی مجزای رو پی سی هستند نیست! بیشتر بار رو سی پی یو هستش .. حالا ما یه چیزی گفتیم . تا حالا شما چندتا لپ تاپ تعمیر کردید؟ یا دیاگرام چندتاشونو دارید؟ بابا من شغلم اینه

خوب توی بخش خودش بحث می کردین!
منم چیزی که ازش اطلاع داشتم رو گفتم. :10:
راستی اون توضیحات مربوط به آپدیت رو خوندید؟ :31:

---------- Post added at 01:36 PM ---------- Previous post was at 01:33 PM ----------

آقا خیلی ممنون.واقعا عالی بود.من خودمم همیشه از آپدیت بدم میومد ولی حالا میشه به این راحتی آپدیت کرد:10:
تا الان چرا هیشکی اینو نمیگفت ولی الان همه میان میگن اینو که بلد بودیم.اگه بلد بودی این همه روز کجا بودی؟!!!:41:

قربونت داداشی. :11:
داشتم دلسرد می شدم.
عزیز برو آپدیت کن که آفیس هم اضافه میشه و سرعت گوشی هم بیشتر میشه.راستی توی گالری هم کسانی که میگفتند فرقی نکرده،یه مقدار سرعت گالری هم بیشتر شده. :27:

Help118
26-06-2010, 13:45
روش کار:

Nokia PC Suite V7.1.51.0
Windows 7 Full Support

لینک دانلود:

Full Windows 7 Support

لینک دانلود:

موفق باشید.

عجب کشف عظیمی کردی شما! :31:
پدرآمرزیده PC SUITE مال دوهزارو قدیم بود الان NOKIA OVI SUITE همه اینارو که گفتی باهم دارن وجدیدشو داره. مگه من ...... اینقده بهت نگفتم از OVI SUITE استفاده کنی راحتتره؟؟! نیازی به دانلود این نرم افزارهای قدیمی نداشتی شما!!!!!

---------- Post added at 02:41 PM ---------- Previous post was at 02:38 PM ----------

حالا که برگشتی،این فارسی سازی گوشی به چه نحو هست،ساده ترین روش رو معرفی کنین تا من و سایر دوستان بهره ببریم. :10:
مگه من بوق بودم اینهمه ساعت تو چند صفحه واست توضیح دادم تازه داری از فارسی ساز حرف می زن!! یعنی هر چی گفتم کشک بود!! بابا ای ول عجب یه تشکر خشک و خالی همه چی رو زمین می زنید

باباجان تا پروداکت کدتو فارسی نکنی فارسی زده نمی شه درثانی بعد تعویض پروداکت کد باید فریم ویر دوباره بزنی اونم فریم ویر فارسی

---------- Post added at 02:45 PM ---------- Previous post was at 02:41 PM ----------

خوب توی بخش خودش بحث می کردین!
منم چیزی که ازش اطلاع داشتم رو گفتم. :10:
راستی اون توضیحات مربوط به آپدیت رو خوندید؟ :31:

---------- Post added at 01:36 PM ---------- Previous post was at 01:33 PM ----------

. :27:

حالا شما خون خودتو کثیف نکن! اگه نمی گفتی ما خودمون حالیمون نمیشد که باید تو بخش مربوط بحث کنیم:31: دقت کنی بحث سر جی پی یوی ایکس 6 و وجه تشابه اون با بعضی لپ تاپ هاست و فکر کنم مربوط به ایکس 6 هستش و کلوپ ایکس 6 هم در مقابل شماست

SANR
26-06-2010, 14:10
عجب کشف عظیمی کردی شما!
پدرآمرزیده PC SUITE مال دوهزارو قدیم بود الان NOKIA OVI SUITE همه اینارو که گفتی باهم دارن وجدیدشو داره. مگه من ...... اینقده بهت نگفتم از OVI SUITE استفاده کنی راحتتره؟؟! نیازی به دانلود این نرم افزارهای قدیمی نداشتی شما!!!!!

پس چرا خودت با فونیکس آپدیت کردی؟ :18:

---------- Post added at 02:10 PM ---------- Previous post was at 02:08 PM ----------

دقیقا دردتو میندونم چیه خیلی ها داشتن و منم داشتم به این طریق هیچوقت نمی تونی دانلودش کنی.
ببین فایل های فریم ویرتو دانلود کن از سایتهایی که گفتم سپس نرم افزار فونیکس رو از زیر دانلودش کن که حدود 100 مگ هستش و از نرم افزار dm واسه دانلود استفاده کن
بعدش آموزش این که چه جوری فایلهای فریم ویرتو برداری و از فونیکس استفاده کنی به تاپیک مربوطه که آموزش از طریق فونیکی هستش برو قشنگ یادت داده. آموزشش تو همین سایته از طریق لینک زیر برو
ولی کاشکی فارسی می زدی

اینها رو کی نوشته؟دقیقا دردتو میندونم چیه خیلی ها داشتن و منم داشتم به این طریق هیچوقت نمی تونی دانلودش کنی.

بابا دیگه شورش رو درآوردین که!اینقدر دیگه ...

aydin_eb7777
26-06-2010, 14:58
-----------------------------------------
چشم
گوشیت مبارکت باشه و امتیاز گوشیت را هم دیدم خیلی بالاست!! شاید به خاطر اینه که قاچاقی بوده و به همین دلیل بازم شاید اصله و باز هم شاید گوشی هایی که ما اینجا می خریم واقعا غیر اصل باشن به هر حال
راحتترین راه همین آپدیت آنلاینه قبل از آپدیت شما به 3 تا برنامه نیاز داری
1- آخرین ورژن Nokia PC Suit یا Nokia OVI Suit که من به شخصه دومی را پیشنهاد می دم چون با گوشیهای جدید سازگاری بیشتری داره
Download From:
PC Suit

OVI Suit:

2- برنامه Nokia Software Updater که بتونید به صورت آنلاین به سایت نوکیا وصل بشید و کار آپدیت را آغاز کنید
Download from:

3- برنامه Nemesis Service Suite -NSS که توسط این برنامه می تونید پروداکت کد گوشیتون را تغییر بدین
Download From:

تنها کار اینه که یک پروداکت کد فارسی برای گوشیت پیدا کنی و تغییر بدی و توست Nokia Software Updater دوباره آپدیت کنی
که اگر این باشهRM-559 X6 دوست عزیزمون آقای Hamidrj تو قسمت مربوط به پروداکت کدها زحمتش را کشیدن

پروداکت کد نوکیا RM-559 X6:46:

قرمز
0581456

آبی
0581632

صورتی 16گیک
0581537

زرد 16 گیگ
0582260

مشکی 16 گیگ
0589448

اگر مشکل یا سوال تخصصی تر داشتی بگو تا اگه تونستم کمک کنم

amir200812
26-06-2010, 15:17

در کل GPU در لپتاگ های ضعیف که معمولا اینتل هستند در واقع داخل چیپست گرار دارند و قدرت پردازشی از خودشون ندارند و پردازنده کار پردازش رو انجام میده و معمولا از رو سیستم استفاده میکنه!
یعنی واحد مرکزی پردازش گرافیک مستقل ندارند!
البته در سری جدید بجای چیپست داخل خود پردازنده قرار گرفته!
منظور از نداشتم GPU, نداشتم GPU مستقل هست!

هی میگید به بیراه میکشه هی ادامه میدید!

درضمن منم تخصصم کامپیوتره عزیز!:10:

SANR
26-06-2010, 16:11
aydin_eb7777 عزیز،ممنون.

فقط یک سوال دیگه مونده،اطلاعاتی از گوشی که پاک نمیشه؟

aydin_eb7777
26-06-2010, 16:59
aydin_eb7777 عزیز،ممنون.

زمان آپدیت کردن تمامی اطلاعات داخل حافظه اصلی گوشی پاک می شه از جمله شماره تلفن و اس ام اس و برنامه هایی که در حافضه اصلی گوشی نصب شده باشن و فقط اطلاعات داخل هارد و یا مموری کارت و سیم کارت سالم می مونن پس شما قبل از انجام آپدیت حتما از حافظه اصلی گوشی که شامل شماره تلفن و اس ام اس میشه backup بگیر
موفق باشی

amir200812
26-06-2010, 17:54
اینجا کسی گوشیشو h*a*c*k کرده؟ اگه اره بگید تا آموزش افزایش کیفیت عکسبرداری+مخصوصا فیلم برداری رو بگم!

خیلی خیلی باحاله! 100% تست کردم روی S60v5 (البته روی N97:31:)

DariushGreat
27-06-2010, 11:38
اینجا کسی گوشیشو h*a*c*k کرده؟ اگه اره بگید تا آموزش افزایش کیفیت عکسبرداری+مخصوصا فیلم برداری رو بگم!

نیکی و پرسش؟! :دی

راستی ببینم... افزایش کیفیت دوربینت قضیه دستکاری همون فایل متنی و قرار دادنش داخل یکی از زیرپوشه های پوشه Private در درایو C هست...؟! :21:

شاد باشین :دی

Help118
27-06-2010, 17:30
پس چرا خودت با فونیکس آپدیت کردی؟ :18:

---------- Post added at 02:10 PM ---------- Previous post was at 02:08 PM ----------

اینها رو کی نوشته؟دقیقا دردتو میندونم چیه خیلی ها داشتن و منم داشتم به این طریق هیچوقت نمی تونی دانلودش کنی.

بابا دیگه شورش رو درآوردین که!اینقدر دیگه ...

خوب اون زمان که من بیش از 10 باز زحمتشو کشیدم سرورهای نوکیا ایراد داشتند و نمی شد خیلی از دوستان تو این فروم هم ئاینکارو کردند و نتونستند و مبادرت به فونیکس کردند. خوب مطالبو بخون بعد نظر بده

---------- Post added at 06:24 PM ---------- Previous post was at 06:23 PM ----------

چشم
گوشیت مبارکت باشه و امتیاز گوشیت را هم دیدم خیلی بالاست!! شاید به خاطر اینه که قاچاقی بوده و به همین دلیل بازم شاید اصله و باز هم شاید گوشی هایی که ما اینجا می خریم واقعا غیر اصل باشن به هر حال
1- آخرین ورژن Nokia PC Suit یا Nokia OVI Suit که من به شخصه دومی را پیشنهاد می دم چون با گوشیهای جدید سازگاری بیشتری داره
Download From:
PC Suit

OVI Suit:

2- برنامه Nokia Software Updater که بتونید به صورت آنلاین به سایت نوکیا وصل بشید و کار آپدیت را آغاز کنید
Download from:

3- برنامه Nemesis Service Suite -NSS که توسط این برنامه می تونید پروداکت کد گوشیتون را تغییر بدین
Download From:

تنها کار اینه که یک پروداکت کد فارسی برای گوشیت پیدا کنی و تغییر بدی و توست Nokia Software Updater دوباره آپدیت کنی
که اگر این باشهRM-559 X6 دوست عزیزمون آقای Hamidrj تو قسمت مربوط به پروداکت کدها زحمتش را کشیدن

قرمز
0581456

آبی
0581632

صورتی 16گیک
0581537

زرد 16 گیگ
0582260

مشکی 16 گیگ
0589448

بنده هم همه این شعرو رو ورها رو به دوست عزیزمون گفتم ولی کو گوش شنوا!!!! فقط پروداکت کدشو نمی دونستم. از شما هم ممنون که زحمت کشیدی:11:

---------- Post added at 06:25 PM ---------- Previous post was at 06:24 PM ----------

در کل GPU در لپتاگ های ضعیف که معمولا اینتل هستند در واقع داخل چیپست گرار دارند و قدرت پردازشی از خودشون ندارند و پردازنده کار پردازش رو انجام میده و معمولا از رو سیستم استفاده میکنه!
یعنی واحد مرکزی پردازش گرافیک مستقل ندارند!
البته در سری جدید بجای چیپست داخل خود پردازنده قرار گرفته!
منظور از نداشتم GPU, نداشتم GPU مستقل هست!

هی میگید به بیراه میکشه هی ادامه میدید!

درضمن منم تخصصم کامپیوتره عزیز!:10:
دقیقه دقیقا من هم منظورم همین حرفای شماست
مطالب پستتون رو بشدت تایید می کنم

---------- Post added at 06:27 PM ---------- Previous post was at 06:25 PM ----------

aydin_eb7777 عزیز،ممنون.

حالا من واقعا فکر می کنم شدم یک بوق 23 بنز!!!!!!!!!!!! بابا مگه من بهت نگفتم بجز مموری اطلاعات اینترنال مموری کلا پاک می شه چرا دوباره بحث رو کش می دی آخه

---------- Post added at 06:28 PM ---------- Previous post was at 06:27 PM ----------

زمان آپدیت کردن تمامی اطلاعات داخل حافظه اصلی گوشی پاک می شه از جمله شماره تلفن و اس ام اس و برنامه هایی که در حافضه اصلی گوشی نصب شده باشن و فقط اطلاعات داخل هارد و یا مموری کارت و سیم کارت سالم می مونن پس شما قبل از انجام آپدیت حتما از حافظه اصلی گوشی که شامل شماره تلفن و اس ام اس میشه backup بگیر
موفق باشی

داداش آیدین زحمت این نوشت هها رو چند صفحه قبل این دوستمون به من داده بودن دقیقا همه این مطالب رو عنوان کردم ولی نمی دونم ایشون یا منو قبول ندارن یا بازم منو قبول ندارن!!!!:41:

---------- Post added at 06:29 PM ---------- Previous post was at 06:28 PM ----------

امیرجون تو که ان97 داری اولا بگو مینیشو داری یا معمولیشو درثانی ان97 رو می پسندی یا ایکس 6 رو؟ تورو خدا تاچ ان97 با ایکس 6 زمین تا آسمون فرق نداره؟؟؟؟

---------- Post added at 06:30 PM ---------- Previous post was at 06:29 PM ----------

راستی ببینم... افزایش کیفیت دوربینت قضیه دستکاری همون فایل متنی و قرار دادنش داخل یکی از زیرپوشه های پوشه Private در درایو C هست...؟! :21:

آره یه چیزی تو همین مایه هاست ولی از یه دوربین 5 مگاپیکسل انتظار عکسبرداری 10 مگاپیکسل رو نمیشه داشت

aydin_eb7777
27-06-2010, 17:36
با تشکر از شما دوست عزیز جناب آقای NOKIA_N95 به خاطر زحمات قبلی شما
من فیلمی که همون اوایل ورود N95 تهیه کرده بودم برای آپدیت کردن گوشی را در اینجا می زارم و امیدوارم دوستان با دیدن این فیلم دیگه مشکلی برای آپدیت نداشته باشن
با اینکه دیگه گوشی N95 ندارم و اینهمه هم گوشی ها پیشرفت کردن ولی هنوزم می گم شاه همه گوشی ها N95 بوده

لینک دانلود فیلم

Help118
27-06-2010, 17:44
با تشکر از شما دوست عزیز جناب آقای NOKIA_N95 به خاطر زحمات قبلی شما
من فیلمی که همون اوایل ورود N95 تهیه کرده بودم برای آپدیت کردن گوشی را در اینجا می زارم و امیدوارم دوستان با دیدن این فیلم دیگه مشکلی برای آپدیت نداشته باشن
با اینکه دیگه گوشی N95 ندارم و اینهمه هم گوشی ها پیشرفت کردن ولی هنوزم می گم شاه همه گوشی ها N95 بوده

لینک دانلود فیلم

احسنتم حرف دلمو زدی 3 تا ان95 داشتم از فروختنشون واقعا پشیمون شدم . نفروختم که بهترشو بگیرم چون منم ان95 رو بهترین می دونستم ولی چون خیلی حساس بودم یه ذره خش که می افتاد دلمو می زد!!
منم ازتون ممنون

DariushGreat
27-06-2010, 17:44
...

آره یه چیزی تو همین مایه هاست ولی از یه دوربین 5 مگاپیکسل انتظار عکسبرداری 10 مگاپیکسل رو نمیشه داشت

خب زیاد روش حساب باز نکنین...! :دی اون هنگام که N82 داشتم، این کار رو کردم. عکس ها کمی تا قسمتی شارپ تر شد؛ اما نه حجیم تر شد، نه کیفیتش رفت بالاتر... کیفیت فیلمبرداری هم اصلا تغییری نکرد!!! :13: البته من یه ترفند زدم و با دستکاریش تونستم کاری کنم که فیلمبرداری در شب که در حالت عادی بریده بریده هست، به شکل کاملا روون فیلمبرداری بشه!!! :21:

Help118
27-06-2010, 17:54
بچه ها انگار آپ دیت جدید ی واسه ایکس 6 اومده ولی تو سایت نوکیا خبری نیست

amir200812
27-06-2010, 18:37

آره خودشه!
میزان CompressionQuality رو از 85 به 100 افزایش دادم+ افزایش EstimatedSize به 890 هزار!
شفافیت و زیاد تر میشه و مرز رنگ ها واضح تر هست عکس نمونه تست هم گرفتم!

کیفیت فیلم برداری رو هم :
فیرم ریت رو از 30 به 24 کاهش دادم که باعث شد تصویر طبیعی تر بنظر بیاد، مخصوصا در حرکت های سری دوربین بهتر شده!
و بیت ریت رو از 3Mbps به 3.5Mbps افزایش دادم! در فیلم برداری بعضی وقت ها تصویر دون دون میشه که با این کار کمتر شده! و رنگ هم بهتر شده! بیشتر از 3.5 پردازنده کم میاره و نمیتونه پشتیبانی کنه!(البته در بعضی گوشی ها این تنظیم از 1 تا 3 Mbps در حالت پیش فرض متفاوت هست و نمیدونم X6 روی چه عددی ست هست)

البته حجم ها حداقل 60 70% بیشتر میشه در عکاسی و در فیلم برداری هم حداقل 30%!

امیرجون تو که ان97 داری اولا بگو مینیشو داری یا معمولیشو درثانی ان97 رو می پسندی یا ایکس 6 رو؟ تورو خدا تاچ ان97 با ایکس 6 زمین تا آسمون فرق نداره؟؟؟؟

---------- Post added at 06:30 PM ---------- Previous post was at 06:29 PM ----------

1:فقط نام کاربری من AMIR هست، خودم بابک هستم:31:!
2:آره N97 معمولی دارم!
3:تاچ N97 برای من راضی کننده هست، امکانات جانبی بیشتر برای من مهم هست که X6 نداره برای همین اگه همین امروز هم برم گوشی بخرم باز N97 رو به X6 ترجیح میدم! و اینکه N97 دقیق تر عمل میکنه تاچش بدلیل مقاومتی بودم!
4:بین مردم سری N معروف تره و کلاسش بیشتره:8::31:!
5:افزایش کیفیت دوربین به معنای افزایش رزولیشن نیست! همون 5مگا پیکسل هست ولی شفافیت بالا میره خطوط واضح تر میشه به عکس زیر نگاه کنید، به مرز قسمت سفید و رنگی:
در سمت چپی خیلی واضح تر و شفاف تر هست!
سمت راستی در تنظیمان پیش فرض هست و سمت چپی با دستکاری تنظیمات و حجم حدود 2 برابری عکس!
(این عکس با گزینه کلوز آپ و گرفته شده با فاصله دقیقا یکسان)
البته توی موبایلستان بچه ها دارن روی اضافه کردن کدک DIVX و H264 کار میکنن که هم پخش کنه و هم فیلم برداری کنه!

Help118
27-06-2010, 18:46
1:فقط نام کاربری من AMIR هست، خودم بابک هستم:31:!
2:آره N97 معمولی دارم!
3:تاچ N97 برای من راضی کننده هست، امکانات جانبی بیشتر برای من مهم هست که X6 نداره برای همین اگه همین امروز هم برم گوشی بخرم باز N97 رو به X6 ترجیح میدم! و اینکه N97 دقیق تر عمل میکنه تاچش بدلیل مقاومتی بودم!
4:بین مردم سری N معروف تره و کلاسش بیشتره:8::31:!
5:افزایش کیفیت دوربین به معنای افزایش رزولیشن نیست! همون 5مگا پیکسل هست ولی شفافیت بالا میره خطوط واضح تر میشه به عکس زیر نگاه کنید، به مرز قسمت سفید و رنگی:
در سمت چپی خیلی واضح تر و شفاف تر هست!
سمت راستی در تنظیمان پیش فرض هست و سمت چپی با دستکاری تنظیمات و حجم حدود 2 برابری عکس!
(این عکس با گزینه کلوز آپ و گرفته شده با فاصله دقیقا یکسان)
البته توی موبایلستان بچه ها دارن روی اضافه کردن کدک DIVX و H264 کار میکنن که هم پخش کنه و هم فیلم برداری کنه!

بابک جون خدا پدرمادرتو بیامرزه با این بند 3 و 4 این کلوپ رو به باد می دی:31: الان همه فردا می رن ان 97 میخرن. این حرفت یک غوغایی به پا می کنه که تا حالا جهان اسلام به چشم خودش ندیده :31::31::31:
تاچ خازنی دقیق تر و بهتر از تاچ مقاومتیه. تاچ مقاومتی فقط مزایایی که داره اینه که دست خط می تونی روش استفاده کنی و به حول و قوه اومدن قلم های خازنی این مشکل هم مرتفع میشه. عمر تاچ خازنی هم بیشتره. اگه اینجوری بود تکنولوژی جدید خازنی به کار گرفته نمی شد!!!!!

amir200812
27-06-2010, 19:05
بابک جون خدا پدرمادرتو بیامرزه با این بند 3 و 4 این کلوپ رو به باد می دی:31: الان همه فردا می رن ان 97 میخرن. این حرفت یک غوغایی به پا می کنه که تا حالا جهان اسلام به چشم خودش ندیده :31::31::31:
تاچ خازنی دقیق تر و بهتر از تاچ مقاومتیه. تاچ مقاومتی فقط مزایایی که داره اینه که دست خط می تونی روش استفاده کنی و به حول و قوه اومدن قلم های خازنی این مشکل هم مرتفع میشه. عمر تاچ خازنی هم بیشتره. اگه اینجوری بود تکنولوژی جدید خازنی به کار گرفته نمی شد!!!!!
منظورم از دقیق تر بودن این بود که از هر چیز میتونم بعنوان قلم استفاده کنم برای کار های ریز و دقیق! درضمن قیمت قلم های خازنی هم فکر کنم مثل قلم های معمولی 2 3 هزار تومن باشه!

aydin_eb7777
27-06-2010, 21:21
منظورم از دقیق تر بودن این بود که از هر چیز میتونم بعنوان قلم استفاده کنم برای کار های ریز و دقیق! درضمن قیمت قلم های خازنی هم فکر کنم مثل قلم های معمولی 2 3 هزار تومن باشه!
--------------------------
کلا تاچ خازنی نیازی به فشار به صفحه نداره و واقعا لمسی هستش و کافیه لمسش کنی این تفاوت اصلی خازنی و مقاومتی هستش اما من به احتمال قوی گوشیم را عوض می کنم و بگم که اگه بخوام این قدر پول هزینه کنم به شخصه N97 می خرم به دو دلیل یکی اینکه به صفحه کلید احتیاج دارم و اینکه کلا از نام گذاری غیر از سری N مثل 5800 این جور چیزا خوشم نمیاد
اما کاش N97 هم مثل X6 تاچ خازنی بود و بازم کاش امتیازی که تو تست گوشی دوستان زحمت کشیدن را مثل X6 بدست می آورد
به هر حال فکر می کنم بین گوشی های تمام تاچ X6 از همه بهتر باشه

Help118
27-06-2010, 23:00
دوستان انگار که تقاضا فرمودند که تصاویری از پک و گوشی بنده داشته باشند من هم لبیک می گم و واسشون آپ لود می کنن. این نهایت لطف دوستانه!

============================< به پست صفحه 94 توجه کنید کدها اونجاس قابل توجه سعیدجون

SANR
27-06-2010, 23:01
حالا من واقعا فکر می کنم شدم یک بوق 23 بنز!!!!!!!!!!!! بابا مگه من بهت نگفتم بجز مموری اطلاعات اینترنال مموری کلا پاک می شه چرا دوباره بحث رو کش می دی آخه
:دی

خوب خواستم مطمعن بشم راه ساده تری هست یا نه؟

به هر حال من دیگه بایستی با دوستان خداحافظی کنم،چون زیادی صحبت کردم،

موفق باشید و دست گلتون درد نکنه. :40:

brave_ie
27-06-2010, 23:02
این گوشی تشخیص دست خط فارسی و انگلیسی داره؟
از اونا که برمیگردونی خفه میشه چی؟

Help118
27-06-2010, 23:40
ورژن 21.0.004 برای تایوان ریلیز شده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fnan%2Fnokia%2Freleases.php%3Fid%3D373000%26rid% 3D3886345580%26pid%3D1043526692%26firm%3D21.0.4)

این گوشی تشخیص دست خط فارسی و انگلیسی داره؟
از اونا که برمیگردونی خفه میشه چی؟

دوست من گوشی های خازنی این کمبود رو دارن ولی به نظر میرسه قلم مخصوص خازنی داره براشون میاد که ایشالا این مشکل هم حل خواهد شد گرچه من جایی واسه دستخط نویسی تو ایکس 6 پیدا نکردم

.

راستی گوشیت 32 گیگه؟یا نوکیا برا همه شون این آواتور رو گذاشته؟

t2download
28-06-2010, 02:36
روش کار:

Nokia PC Suite V7.1.51.0
Windows 7 Full Support

لینک دانلود:

Full Windows 7 Support

لینک دانلود:

موفق باشید.

با سلام با این فرم ویر جدید چه تغییراتی در گوشی حاصل می شه و دوستان از کیفیت دوربین گوشی بگید یا عکس از عکاسی با دوربین بزارید :11:

---------- Post added at 03:36 AM ---------- Previous post was at 03:34 AM ----------

چشم
Download From:
PC Suit

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدOVI Suit:

Download from:

Download From:

قرمز
0581456

آبی
0581632

صورتی 16گیک
0581537

زرد 16 گیگ
0582260

مشکی 16 گیگ
0589448

فرق اینها چیه ؟

aydin_eb7777
28-06-2010, 10:08
با سلام با این فرم ویر جدید چه تغییراتی در گوشی حاصل می شه و دوستان از کیفیت دوربین گوشی بگید یا عکس از عکاسی با دوربین بزارید :11:

---------- Post added at 03:36 AM ---------- Previous post was at 03:34 AM ----------

فرق اینها چیه ؟
-------------------------------
فرق چی؟

cesc.cesar
28-06-2010, 10:15
سلام جیگرا
nokia ovi suite 2.2.0.241 رو لینک دارید واسه دانلود بزارید؟!؟!
خودش آپدیت خواسته،دیگه بالا نمیاد اما dial up دارم فعلا باید باهاش بسازم،مجبورم برم کافی نت دان کنم

amir200812
28-06-2010, 10:53
سلام جیگرا
خودش آپدیت خواسته،دیگه بالا نمیاد اما dial up دارم فعلا باید باهاش بسازم،مجبورم برم کافی نت دان کنم
این لینک:

این ورژن پر وک سی ساپورت میکنه!

درضمن جیکر خودتی خوشگلم:21::27:!

aydin_eb7777
28-06-2010, 12:03
سلام جیگرا

-------------------------
2 تا پست بالاتر لینک مستقیمش رو گذاشتم اینجا هم قرار می دم همین ورژنی هست که می خوای

cesc.cesar
28-06-2010, 12:59
دوستان مجموعه نرم افزاری جایی توی نت واسه x6 ندیدید؟
مجموعه نرم افزارهایی که واسه سیمبین هست نسخه Symbian OS v9.4, Series 60 rel. 5 مثل ان 97 و 5800 واسه این گوشی هم جواب باید بده مگه نه؟!؟!
مثلا این:
اینجوری آکوای عزیز هم نامه عاشفانه برام نمینویسه:27:

t2download
28-06-2010, 13:27
دوستان فرم ویر جدید فایدش چیه /

Help118
28-06-2010, 15:44
اون عسکهایی که خواسته بودید رو آپ لود کردم دیشب درست نشون می داد امروز میگن نشون نمی ده لینکشو واستون می زارم حالشو ببرین

Help118
28-06-2010, 15:51

فرق اینها چیه ؟

خواهشا از تکرار مکررات بپرهیزید!!! اگه یه زحمت کوچولو بدین چند صفحه قبل متوجه می شید با نهایت احترام به بی وفاهای روزگار :11:

فریم ویر تغییر چشم گیری به اون معنی واقعی کلمه به گوشی نمی ده ولی گاهی تغییرات محسوس می شن. این فریم ویر خیلی از مشکلات داخلی و نرم افزاری گوشی رو حل می کنه و همچنین چندبرنامه و بازی اضافه می کنه. برای اینکه دقیقا بفهمید چه تغیرراتی ایجاد می کنه به بخش فریم ویرهای نوکیا مراجعه کنید

فرق این پروداکت کدها اینه که مثلا واسه پروداکت کد مخصوص رنگ مشکی تم مشکی خاکستری میده و واسه رنگ قزمز مشکی تم قرمز و یه همچی تغییرات کوچولویی.

Help118
28-06-2010, 15:58
سلام جیگرا

این لینک خود سایت نوکیاست از اینجا بگیری بهتره ولی چون دایال آپ داری شاید خیلی طول بکشه حدود 6-7 ساعت

Help118
28-06-2010, 16:03
این لینک:

درضمن جیکر خودتی خوشگلم:21::27:!

چه دلی می دن چه قلوه ای می گیرن اینارووو :31:

Help118
28-06-2010, 16:11
دوستان مجموعه نرم افزاری جایی توی نت واسه x6 ندیدید؟
مجموعه نرم افزارهایی که واسه سیمبین هست نسخه Symbian OS v9.4, Series 60 rel. 5 مثل ان 97 و 5800 واسه این گوشی هم جواب باید بده مگه نه؟!؟!
مثلا این:
اینجوری آکوای عزیز هم نامه عاشفانه برام نمینویسه:27:
بله همه این گوشی ها به یک نرم افزار مجهزند همشون سمیبیان سری 60 ویرایش 5 و قائدتا باید نرم افزار ها برای همشون یکی باشه واین که یه نرم افزار مث گیم مثلا رو ان 97 خوب جواب بده و رو ایکس 6 جواب نده طبیعیه.

وقتی خریدی سی دیشو واسم فی سبیل الله پست کن!!!:31::5:

---------- Post added at 05:11 PM ---------- Previous post was at 05:08 PM ----------

دوستان فرم ویر جدید فایدش چیه /

اگه تفاوت ویندوز 7 با ایکس پی یا ایکس پی با 98 رو درک کنی اینم میفهمی البته فریم وویر در سطح پایین تر و به اسمبلی نزدیک تره. برنامه رام موبایل که شامل پست و بایوز که اینم رو سی موسه و لودر رو شامل میشه دقیقا مشابه فریم ویر گوشی هستش:5:

nokiax6
28-06-2010, 17:15
اون عسکهایی که خواسته بودید رو آپ لود کردم دیشب درست نشون می داد امروز میگن نشون نمی ده لینکشو واستون می زارم حالشو ببرین
File has been deleted

nokiax6
28-06-2010, 17:22
سوال :
گوشی شما هم موقع فیلمبرداری وقتی زووم میکنی به راحتی زوم نمیشه و گیر میکنه؟ منظورم اینه که روون زووم نمیشه.
؟ ؟ ؟

Help118
28-06-2010, 18:03
File has been deleted

به جون ننن جونم الان لینکشو زدم آورد

---------- Post added at 07:00 PM ---------- Previous post was at 06:59 PM ----------

سوال :
گوشی شما هم موقع فیلمبرداری وقتی زووم میکنی به راحتی زوم نمیشه و گیر میکنه؟ منظورم اینه که روون زووم نمیشه.
؟ ؟ ؟
اگه بگم تا الن نه عکس گرفتم نه فیلم باور می کنی؟ ولی تست می کنم حتما می گم

---------- Post added at 07:01 PM ---------- Previous post was at 07:00 PM ----------

---------- Post added at 07:03 PM ---------- Previous post was at 07:01 PM ----------

راستی بچهه ا من نایلون روشو هنوز جدا نکردم تاچش محشره حتی روش یه پارچه میندازم بازم کار می کنه!!!!
فقط یه آرم لاک مانند مربوط به همون کلید مولتی مدیا اذیت می کرد آروم با الکل پاکش کردم.مواظب باشید به بدنه گوشی الکل نزنید پدرشو درمیاره ها!

brave_ie
28-06-2010, 19:22
من همین امروز این گوشی رو خریدم :20:
به زودی یه چیزایی مینویسم:5:
(در ضمن آسفالت روش نصب نبود:41:)

nokiax6
28-06-2010, 20:28

---------- Post added at 07:00 PM ---------- Previous post was at 06:59 PM ----------

---------- Post added at 07:01 PM ---------- Previous post was at 07:00 PM ----------

---------- Post added at 07:03 PM ---------- Previous post was at 07:01 PM ----------

راستی بچهه ا من نایلون روشو هنوز جدا نکردم تاچش محشره حتی روش یه پارچه میندازم بازم کار می کنه!!!!
فقط یه آرم لاک مانند مربوط به همون کلید مولتی مدیا اذیت می کرد آروم با الکل پاکش کردم.مواظب باشید به بدنه گوشی الکل نزنید پدرشو درمیاره ها!
به خدا میگه : File Has Been Deleted
.

سوالم قبلیم در مورد gps بی پاسخ موند . حداقل این سوالم رو جواب بده! :2:
از دوستان هم کمک میخوام ...

nokiax6
28-06-2010, 20:43
از دوستان کسی تونسته با GPS وصل بشه و استفاده بکنه؟
در این مورد توضیح دهید :
مشکل GPS در X6 سخت افزاری نیست ، بلکه قابلیت استفاده از GPS در Product Code مربوط به ایران (و پاکستان و سوریه) در نسخه 20 غیر فعال شده است . راه حل هم Update مجدد با تغییر به Product Code امارات هست که ضمن حفظ زبان فارسی قابلیت GPS هم فعال میشه

DariushGreat
28-06-2010, 22:06
داستان کلوپ ایکس 6
روزی از روزها شخصی به اسم نوکیا ان 95 تصمیم میگیره که یه گوشی بخره اونم از نوع لمسی هاش و چون از گوشی های لمسی شدیدا متنفر بود متوجه شد که نوکیا به تازگی گوشی لمسی زده که با انگشتهای دست کار می کنه بدون فشار دادن که عملی ناخشوایند به حساب می اومد. ناگهان چشمش میخوره به ایکس 6. میاد تو فروم تا تحقیقاتی رو انجام بده می بینه بازار ان 8 نیومده داغ داغی و رو صفحات 60-70 بسر می برن همچنین کلوپ ایکس 10 سونی اریکسون که شدیدا روش غوغاست با خودش فکر می کن که ایکس 10 پول لپ تاپی و اصلا ارزششو نداره و ان 8 هم نیومده به ناچار میوفته تو خط خرید ایکس 6 و اینجوری میشه که وقتی وارد کلوپ سوت و کور و جن زده ایکس 6!!!! ناگهان به خودش میگه میخوام این کلوپو بترکونه و باید بگم که به همت .... این کلوپ 94 صفحه ای شده!!!!
الان این حس ها بهم دست داد====> :22: :37: :42:

و این تلاش و پیشرفت البته از نوع کارا و بدرد بخور رو مرهون تمامی دوستان کلوپ X6 و مدیران لایق و کاردان این فروم هستیم! خدای منان را شاکریم

البته از این 94 صفحه احتمالا بیش از 50 صفحه مفید نباشه... عزیز فقط جلو رفتن تاپیک مهم نیست؛ مهم جلو رفتن و افزوده شدن بر معلومات تاپیک هست :10:

در این مورد توضیح دهید :
مشکل GPS در X6 سخت افزاری نیست ، بلکه قابلیت استفاده از GPS در Product Code مربوط به ایران (و پاکستان و سوریه) در نسخه 20 غیر فعال شده است . راه حل هم Update مجدد با تغییر به Product Code امارات هست که ضمن حفظ زبان فارسی قابلیت GPS هم فعال میشه

ربطی نداره... این یه باگ کوچیک نرم افزاریه که با آپگرید به همون پروداکت برطرف می شه. اگه قرار بود نوکیا برای ایران GPS نگذاره که نمی اومد اووی مپ 3.04 رو به طور رایگان و با روتینگ فارسی در سایت فارسیش بگذاره که...

+++++++++++++++++++++++++++++++++=

آخرین خبر: نوکیا X6 با ظرفیت 16 گیگ فول پک ( شامل نگهدارنده برای خودرو + شارژر فندکی خودرو ) به همراه گارانتی رسمی نوکیا؛ قیمت: 344 هزار تومان! :دی

t2download
29-06-2010, 07:23
خواهشا از تکرار مکررات بپرهیزید!!! اگه یه زحمت کوچولو بدین چند صفحه قبل متوجه می شید با نهایت احترام به بی وفاهای روزگار :11:

فریم ویر تغییر چشم گیری به اون معنی واقعی کلمه به گوشی نمی ده ولی گاهی تغییرات محسوس می شن. این فریم ویر خیلی از مشکلات داخلی و نرم افزاری گوشی رو حل می کنه و همچنین چندبرنامه و بازی اضافه می کنه. برای اینکه دقیقا بفهمید چه تغیرراتی ایجاد می کنه به بخش فریم ویرهای نوکیا مراجعه کنید

فرق این پروداکت کدها اینه که مثلا واسه پروداکت کد مخصوص رنگ مشکی تم مشکی خاکستری میده و واسه رنگ قزمز مشکی تم قرمز و یه همچی تغییرات کوچولویی.
3 روز نیومدم تاپیک دور برداشتی مگه قرار نبود بری و اگه سوال من تکراری هست به خودم مربوط هست و مدیریت سایت :11:

---------- Post added at 08:17 AM ---------- Previous post was at 08:14 AM ----------

آرم لاک کجاش هست توضیح بدین ؟:18:

---------- Post added at 08:19 AM ---------- Previous post was at 08:17 AM ----------

داستان کلوپ ایکس 6
روزی از روزها شخصی به اسم نوکیا ان 95 تصمیم میگیره که یه گوشی بخره اونم از نوع لمسی هاش و چون از گوشی های لمسی شدیدا متنفر بود متوجه شد که نوکیا به تازگی گوشی لمسی زده که با انگشتهای دست کار می کنه بدون فشار دادن که عملی ناخشوایند به حساب می اومد. ناگهان چشمش میخوره به ایکس 6. میاد تو فروم تا تحقیقاتی رو انجام بده می بینه بازار ان 8 نیومده داغ داغی و رو صفحات 60-70 بسر می برن همچنین کلوپ ایکس 10 سونی اریکسون که شدیدا روش غوغاست با خودش فکر می کن که ایکس 10 پول لپ تاپی و اصلا ارزششو نداره و ان 8 هم نیومده به ناچار میوفته تو خط خرید ایکس 6 و اینجوری میشه که وقتی وارد کلوپ سوت و کور و جن زده ایکس 6!!!! ناگهان به خودش میگه میخوام این کلوپو بترکونه و باید بگم که به همت .... این کلوپ 94 صفحه ای شده!!!!

و این تلاش و پیشرفت البته از نوع کارا و بدرد بخور رو مرهون تمامی دوستان کلوپ X6 و مدیران لایق و کاردان این فروم هستیم! خدای منان را شاکریم
دوست عزیز شما برای این تاپیک کار خاصی نکردین جو سازی نکن و در نبود شما هم مشکلی نیست به تعداد پست ها بنگر :13:

---------- Post added at 08:21 AM ---------- Previous post was at 08:19 AM ----------

گوشی جدید مبارک و نظرت در مورد صدای گوشی ؟:11:

---------- Post added at 08:23 AM ---------- Previous post was at 08:21 AM ----------

داستان کلوپ ایکس 6

عکس های شما موجود نیست سایت آپلود عکس ها رو حذف کرده ؟:27:

cesc.cesar
29-06-2010, 10:29
درود
دوستان یه پلیر که بتونه .mpg و .avi پخش کنه سراغ دارید؟

Help118
29-06-2010, 13:15
منظور از آسفالت چیه؟ :20:

Help118
29-06-2010, 13:26
در این مورد توضیح دهید :

این پست به شدت تکذیب میشه!!!! جی پی اس واسه ایران هم رایگان شده و هیچ مشکلی با جی پی اس نداریم . ربطی به پروداکت کد هم نداره چون رایگان شده و خیلی توپول هم کار می کنه. اتفاقا تو سایت نوکیا نوشته فریم ویر پایین تر از 20 با ovi map installer 3.4 سازگار نیست و حتما ورژن 20 رو داشته باشید!!!!
مگه امارات فارسی رو هم ساپورت می کنه؟ نکنه عربی رو می گی فارسی
مخلصتم

---------- Post added at 02:23 PM ---------- Previous post was at 02:22 PM ----------

به خدا میگه : File Has Been Deleted
.

سوالم قبلیم در مورد gps بی پاسخ موند . حداقل این سوالم رو جواب بده! :2:
از دوستان هم کمک میخوام ...

در مورد فایل ها اگه نیازداشتید بگید تا دوباره واستون آپ لود کنم نمی دونم چی شده تو کامپیوتر من که نشون می ده!!!

---------- Post added at 02:26 PM ---------- Previous post was at 02:23 PM ----------

البته از این 94 صفحه احتمالا بیش از 50 صفحه مفید نباشه... عزیز فقط جلو رفتن تاپیک مهم نیست؛ مهم جلو رفتن و افزوده شدن بر معلومات تاپیک هست :10:

ربطی نداره... این یه باگ کوچیک نرم افزاریه که با آپگرید به همون پروداکت برطرف می شه. اگه قرار بود نوکیا برای ایران GPS نگذاره که نمی اومد اووی مپ 3.04 رو به طور رایگان و با روتینگ فارسی در سایت فارسیش بگذاره که...

+++++++++++++++++++++++++++++++++=

آخرین خبر: نوکیا X6 با ظرفیت 16 گیگ فول پک ( شامل نگهدارنده برای خودرو + شارژر فندکی خودرو ) به همراه گارانتی رسمی نوکیا؛ قیمت: 344 هزار تومان! :دی

1. اتفاقا اگه عرایضم رو دقیق تر می خوندید متوجه می شدید که عرض کردم کارا و مفید!!! من تا حالا سعی نکردم پست الکی بدم و سعی می کنم تا جایی که می تونم به همه خدمت کنم چیزی یاد بگیرم و چیزی یا دبدم. اتفاقا بیشتر این صفحات مفید هستند!!!!

2.فرمایشتون در مورد جی پی اس کاملا متین است.

3. خبر خوشحال کننده ای واسه هواداران ایکس 6 هست البته چی بگم از این نور ارزون میشه همه می خرن از اون ور ارزشش می ره پایین. والا تا حالا هر کی میخواست باید می خرید از این به بعد کم کم باید بفکر ان 8 بود!:20:

nokiax6
29-06-2010, 13:27
منظور از آسفالت چیه؟ :20:
منظورش همون بازی ماشین هست
میگه وقتی خریده نصب نبوده.مشکلی که دوست من هم داشت!
احتمالا اون هم مجار بوده

Help118
29-06-2010, 13:37
3 روز نیومدم تاپیک دور برداشتی مگه قرار نبود بری و اگه سوال من تکراری هست به خودم مربوط هست و مدیریت سایت :11:

---------- Post added at 08:17 AM ---------- Previous post was at 08:14 AM ----------

آرم لاک کجاش هست توضیح بدین ؟:18:

---------- Post added at 08:19 AM ---------- Previous post was at 08:17 AM ----------

دوست عزیز شما برای این تاپیک کار خاصی نکردین جو سازی نکن و در نبود شما هم مشکلی نیست به تعداد پست ها بنگر :13:

---------- Post added at 08:21 AM ---------- Previous post was at 08:19 AM ----------

گوشی جدید مبارک و نظرت در مورد صدای گوشی ؟:11:

---------- Post added at 08:23 AM ---------- Previous post was at 08:21 AM ----------

عکس های شما موجود نیست سایت آپلود عکس ها رو حذف کرده ؟:27:

آبجی من!!! یوهو یه گیوتین بیار سرمم بزن خوب:31: چه خبرته چرا داری کتک می زنی؟ تا حالا کجا بودی دلم واست تنگ شده بود نه تماسی نه پیام خصوصی نه پیام عمومی نه پستی نه پیامکی خیلی بی وفایی!!!!
حالا هم که اومدی هر چی از دم دهنت دراومد نثارمون کردی باشه:41:

آرم لاک نداره ببن دکمه مولتی مدیا رو که بالای ال سی دی اگه فشار بدی یه منوی پایین رونده لغزان سرازیر میشه عسک همون منو رو انداختن رو نایلون رو ال سی دی و چون من نایلونشو نکندم و مزاحمم می شد با پنبه الکل با دقت پاکش کردم

بله بنده برای این تاپیک کاری نکردم و بشکنه این دست که نمک نداره این همه سوال و پرسش و پاسخی که از من شنیدید و مشکلات مرتفع شد وظیفه ام بود و نمک نشناسی وظیفه شما..(شوخی کردم. پیامک بده کارت دارم شمارت پاک شده)

عسکام پاک شدن نمی دونم چرا ولی اگه لازم داشتین بگین دوباره آپلودش کنم گرچه دیگه اینجا جای من نیست

جد و آبادمون رو آبادد کردی با این سوال پرسش در مورد صدا بابا بخرش دیگه بهتر از این گیرت نمیاد چون ان 8 رو سوسک می کنه صدای ایکس 6

---------- Post added at 02:35 PM ---------- Previous post was at 02:32 PM ----------

درود

عکسها رو آپ لودش کردم تو کامپیوتر خودم نشون می ده چرا واسه شماها نشون نمی ده موندم!!! این آدرس ها رو تو آدرس بار کپی پیست کنید قطعا اجرا میشه تو کامپیوتر و اینترنت خودم که نشون می ده
ببین اگه لازم داشته باشی بگو دوباره تو سایت دیگ های آپ لودش کنم

---------- Post added at 02:37 PM ---------- Previous post was at 02:35 PM ----------

منظورش همون بازی ماشین هست
میگه وقتی خریده نصب نبوده.مشکلی که دوست من هم داشت!
احتمالا اون هم مجار بوده
مال من تو قسمت گیم ها دوتا بازی داره یکی اسمش
DJ MIX TOUR و دیگری SPORE هستش حالا ماشین کدومه؟

cesc.cesar
29-06-2010, 13:53
درود
فقط کم حجم!

Help118
29-06-2010, 14:01
سراغ ندارم ولی توصیه می کنم یه سری به برنامه های سیمبیان سری 5 ویرایش 60 تو اینسایت بزنی بحتمالا اونجا گیر بیاری ممنونم

Hadijooon
29-06-2010, 14:39
سلام. سرعت این گوشی تو لود کردن عکس چه جوریه؟؟؟ یعنی اگه 1000تا عکس تو گالریش باشه ، جون میکنه تا لود کن؟
قیمت این گوشی الان تو تهران چنده؟

t2download
29-06-2010, 14:47
این پست به شدت تکذیب میشه!!!! جی پی اس واسه ایران هم رایگان شده و هیچ مشکلی با جی پی اس نداریم . ربطی به پروداکت کد هم نداره چون رایگان شده و خیلی توپول هم کار می کنه. اتفاقا تو سایت نوکیا نوشته فریم ویر پایین تر از 20 با ovi map installer 3.4 سازگار نیست و حتما ورژن 20 رو داشته باشید!!!!
مگه امارات فارسی رو هم ساپورت می کنه؟ نکنه عربی رو می گی فارسی
مخلصتم

---------- Post added at 02:23 PM ---------- Previous post was at 02:22 PM ----------

در مورد فایل ها اگه نیازداشتید بگید تا دوباره واستون آپ لود کنم نمی دونم چی شده تو کامپیوتر من که نشون می ده!!!

---------- Post added at 02:26 PM ---------- Previous post was at 02:23 PM ----------

1. اتفاقا اگه عرایضم رو دقیق تر می خوندید متوجه می شدید که عرض کردم کارا و مفید!!! من تا حالا سعی نکردم پست الکی بدم و سعی می کنم تا جایی که می تونم به همه خدمت کنم چیزی یاد بگیرم و چیزی یا دبدم. اتفاقا بیشتر این صفحات مفید هستند!!!!

2.فرمایشتون در مورد جی پی اس کاملا متین است.

3. خبر خوشحال کننده ای واسه هواداران ایکس 6 هست البته چی بگم از این نور ارزون میشه همه می خرن از اون ور ارزشش می ره پایین. والا تا حالا هر کی میخواست باید می خرید از این به بعد کم کم باید بفکر ان 8 بود!:20:
با سلام دوست من کجا قیمت این محصول 344 هزار هست میخوام بخرم ولی صورتی میخوام میپرسی چه قیمته و آیا گارانتی داره یا نه ؟ رنگ صورتی :11:
همیشه خوش خبر باشی

DariushGreat
29-06-2010, 14:55
با سلام دوست من کجا قیمت این محصول 344 هزار هست میخوام بخرم ولی صورتی میخوام میپرسی چه قیکته و آیا گارانتی داره یا نه ؟ رنگ صورتی :11:
همیشه خوش خبر باشی

سپاس :40:

پاساژ علاءالدین - طبقه 4 - واحد 402

دیروز پرسیدم گفت فول پک گارانتی اصل 344 هزار تومان. یه جعبه گنده هم بود که روش عکس گوشی سفید رنگ بود. درباره رنگش هم پرسشی نکردم چون قصد خریدش رو نداشتم! :دی

اون قسمت گنده شده هم از حرفت رو نفهمیدم!

nokiax6
29-06-2010, 15:14
جواب این 2 سوال داده نشد . یا اشکال از فرستنده هست یا از گیرنده !!!

1.گوشی شما هم موقع فیلمبرداری وقتی زووم میکنی به راحتی زوم نمیشه و گیر میکنه؟ منظورم اینه که روون زووم نمیشه؟

2.مشکل GPS در X6 سخت افزاری نیست ، بلکه قابلیت استفاده از GPS در Product Code مربوط به ایران (و پاکستان و سوریه) در نسخه 20 غیر فعال شده است . راه حل هم Update مجدد با تغییر به Product Code امارات هست که ضمن حفظ زبان فارسی قابلیت GPS هم فعال میشه . یعنی گوشی که تازه خریدیم و فارسی هست و ورژنش هم 20 هست باید آپدیت کنیم؟!! کسی هست که ورژن گوشی 20 باشه و واردات قانونی باشه (پروداکت فارسی) و از GPS گوشی استفاده بکنه؟ (از برنامه نوکیا مپ)

cesc.cesar
29-06-2010, 16:04

1.گوشی شما هم موقع فیلمبرداری وقتی زووم میکنی به راحتی زوم نمیشه و گیر میکنه؟ منظورم اینه که روون زووم نمیشه؟

2.مشکل GPS در X6 سخت افزاری نیست ، بلکه قابلیت استفاده از GPS در Product Code مربوط به ایران (و پاکستان و سوریه) در نسخه 20 غیر فعال شده است . راه حل هم Update مجدد با تغییر به Product Code امارات هست که ضمن حفظ زبان فارسی قابلیت GPS هم فعال میشه . یعنی گوشی که تازه خریدیم و فارسی هست و ورژنش هم 20 هست باید آپدیت کنیم؟!! کسی هست که ورژن گوشی 20 باشه و واردات قانونی باشه (پروداکت فارسی) و از GPS گوشی استفاده بکنه؟ (از برنامه نوکیا مپ)
آره داداش من ورژن 20 دارم،پروداکت فارسی هست نوکیا مپش هم کار می کنه توپپپپپپپپپپپ!!!!!!

دوستان من coreplayer 1.36 دان کردم پیغام certificate erorr میده وقتی sign هم میکنی میگه:
unable to inestall a protected aplication from untrusted suplier باید گوشی ه-*ک بشه؟!؟! چه کنم؟
از اینجا گرفتم:
کامل ترینش نوشته:
Lastly here is yet another version of Core Player which is 1.36 that seems to work with all types of smartphones including Nokia N97, N97 Mini, E72, E75, X6, X3, 5800 XpressMusic, 5530, E75, E63 etc:

amir200812
29-06-2010, 16:41

مشکل GPS 2 دلیل داره:
1:یکی مشکل نرمافزار OVI MAPS هست که یعد از ورژن 3.03 بهتر شده!
2:کلا توی ایران بر روی امواج GPS پا را زی ت هست در شهر های بزرگ! برای جلوگیری از حمله موشکی توسط موشک های کروز که GPS دارن! نوعی سیستم دفاع ضد موشکی!
N97 من در تبریز بعضی وقت ها 10 دقیقه طول میکشه لاک بشه با اینکه 4 5 ماهواره رو پیدا کرده!
ولی در خارج از شهر زیر 20 ثانیه با موج کامل کانکت میشه!!

roteal2007
29-06-2010, 16:50
آره داداش من ورژن 20 دارم،پروداکت فارسی هست نوکیا مپش هم کار می کنه توپپپپپپپپپپپ!!!!!!

دوستان من coreplayer 1.36 دان کردم پیغام certificate erorr میده وقتی sign هم میکنی میگه:
unable to inestall a protected aplication from untrusted suplier باید گوشی ه-*ک بشه؟!؟! چه کنم؟
از اینجا گرفتم:
کامل ترینش نوشته:
Lastly here is yet another version of Core Player which is 1.36 that seems to work with all types of smartphones including Nokia N97, N97 Mini, E72, E75, X6, X3, 5800 XpressMusic, 5530, E75, E63 etc:

تاریخ گوشیتو درست کن حل میشه!

Help118
29-06-2010, 18:15

دوست گلم اگه بعضی ها بزارن حتما جوابتو می دم ولی میان چوب لای چرخ میزارن که تو به درد نمی خوری و اینجا هیچ کار مفیدی نکردی!!!! :31:

1. بله گوشی من هم اینجوریه موقع زوم انگار کمی گیر داره و براحتی و رونی گوش یهای قبلی نوکیام زوم نداره و اینکه تو پخش هم زوومش افتضاحه و یوهویی جلو عقب می بره و اصلا خوشایند نیست. اولا سی پی یوش ضعیفه دوما مشکل میتونه نرم افزاری حل بشه سوما اینکه پردازنده مجزای گرافیکی هم نداره و احتمال داده میشه که یوخده کم بیاره البته شاید اینجا زیاد محسوس نباشه ولی تو گیم پدر دربیاره. خیالت راحت شد؟

2. من واردات قانونی خریدم با گارانتی اصلی نوکیا. ورژن 20 پروداکت کدش م ایران و فارسیه گرچه ندییدم چنده ولی صددرصد فارسیه. اصلا مشکل جی پی اس نداریم. برنامه 3.4 رو نصب کردم نقشه های جدید ایران که 27.1 مگ هستش رو دانلود کردم + راهنمای فارسی که حدود6.8 مگا هستش و اینکه رو ماهواره در حالت آفلاین قفل نکنه به 15 دقیقه هم صبر نیاز داره و طبیعیه ولی با جی پی آر اس سریعتره و هزینه بره!
اولا ovi maps 3.4 رو از persian.nokia.com/maps دانلودش کن و از طریق Ovi suite نصبش کن بعدشاز طریق مپ لودر برنامه ovi suite نقشه ایران یا هرجایی که دوست داری و راهنمای فار سیشو دانلود کن ببین دردت چیه
میخواستم درباره جی پی اس و استفاده از اون طبق پستی که در صفحات قبل بود توضیحات مفصل و کارایی بنویسم که بدرد همه بخوره ولی انگار کسی نیاز نداره و من هم این کار رو نکردم

سلام. سرعت این گوشی تو لود کردن عکس چه جوریه؟؟؟ یعنی اگه 1000تا عکس تو گالریش باشه ، جون میکنه تا لود کن؟
قیمت این گوشی الان تو تهران چنده؟
یه دو ثانیه ای سر عکسها مکث داره واسه لود کردن این هم واسه این گوشی چیز غیرعادی ای نیست.

با سلام دوست من کجا قیمت این محصول 344 هزار هست میخوام بخرم ولی صورتی میخوام میپرسی چه قیمته و آیا گارانتی داره یا نه ؟ رنگ صورتی :11:
همیشه خوش خبر باشی

منکه نگفتم این قیمته دوستان آدرسشو بزارند که از کجا قیمت کردند!
شما هم که راه دوری تهران و اهواز! این شماره رو بگیر بپرس صورتی داره یا نه
021-66734315

از اینجا گرفتم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] emes.com%2Ffree-mobile-applications%2Fcore-codec-coreplayer-for-nokia)
کامل ترینش نوشته:
میگه این نرم افزار از توزیعگر غیر استاندارد و غیر تایید شده تهیه شده. این خطاها زیادتره. از جای دیگه دانلودش کن یا از یه نرم افزار دیگه استفاده کن

---------- Post added at 07:33 PM ---------- Previous post was at 07:33 PM ----------

تاریخ گوشیتو درست کن حل میشه!

اینم بعید نیست! و قابل قبوله

جناب نوکیا ایکس 6 بنده سوالی پرسیدم در مورد بازی این گوشی جوابی ندادی
گوشیم گارانتی اصلی و ورژن 20 هستش

cesc.cesar
29-06-2010, 19:37
میگه این نرم افزار از توزیعگر غیر استاندارد و غیر تایید شده تهیه شده. این خطاها زیادتره. از جای دیگه دانلودش کن یا از یه نرم افزار دیگه استفاده کن

---------- Post added at 07:33 PM ---------- Previous post was at 07:33 PM ----------

اینم بعید نیست! و قابل قبوله

یکی دیگه معرفی کنید

cesc.cesar
29-06-2010, 19:47
سلام دوستان پیدا کردم اما trial هست هر کی اکتیو کیشو پیدا کنه تا آخر عمر 2عاش میکنم،واقعا نیاز دارم :10::11:
دوووووووووووووووووووووستا ن

nokiax6
29-06-2010, 20:52
جناب نوکیا ایکس 6 بنده سوالی پرسیدم در مورد بازی این گوشی جوابی ندادی
گوشیم گارانتی اصلی و ورژن 20 هستش
جواب شما رو در صفحه 95 در پست 950 دادم !!!
همون بازی معروف که تو تبلیغات رو صفحه گوشی دیده میشه.

میخواستم درباره جی پی اس و استفاده از اون طبق پستی که در صفحات قبل بود توضیحات مفصل و کارایی بنویسم که بدرد همه بخوره ولی انگار کسی نیاز نداره و من هم این کار رو نکردم

حتما این کار رو بکن.بی صبرانه منتظرم.تو کاری به کار اونا نداشته باش:10:

a_b
30-06-2010, 00:17
سلام . خیلی وقت بود نبودم .درگیر کارام بودم.
خوب دیدم موضوع بازی آسفالت پیش اومده لازمه بگم که من با اینکه گارنتی اصلی خریدم ولی بازی آسفالت روش نصب نبود که خودم این بازی رو دانلود کردم و نصب کردم خیلی باحاله ( کلا بازی ها و نرم افزار های شتابسنج x6 خیلی توپهه کلی حال میده)
در مورد gps هم بگم که اصلا امکان نداره تو ایران مشکل داشته باشه چون اگه مشکل داشت که نقشه ایران رو تو سایت نوکیا نمیذاشتن یا هلدر ماشینش رو هم تو پکش نمی ذاشتن .
در ضمنا اینو به دوستان می گم ما برای داشتن یه تاپیک خوب به همه نیاز داریم و کسی نباید از این تاپیک بره (به نظر من)
فعلا خدانگهدار

Help118
30-06-2010, 00:34
سلام . خیلی وقت بود نبودم .درگیر کارام بودم.
خوب دیدم موضوع بازی آسفالت پیش اومده لازمه بگم که من با اینکه گارنتی اصلی خریدم ولی بازی آسفالت روش نصب نبود که خودم این بازی رو دانلود کردم و نصب کردم خیلی باحاله ( کلا بازی ها و نرم افزار های شتابسنج x6 خیلی توپهه کلی حال میده)
در مورد gps هم بگم که اصلا امکان نداره تو ایران مشکل داشته باشه چون اگه مشکل داشت که نقشه ایران رو تو سایت نوکیا نمیذاشتن یا هلدر ماشینش رو هم تو پکش نمی ذاشتن .
در ضمنا اینو به دوستان می گم ما برای داشتن یه تاپیک خوب به همه نیاز داریم و کسی نباید از این تاپیک بره (به نظر من)
فعلا خدانگهدار
اون بازی رو بی زحمت واسمم
لینکشو بزار

---------- Post added at 01:34 AM ---------- Previous post was at 01:32 AM ----------

حتما این کار رو بکن.بی صبرانه منتظرم.تو کاری به کار اونا نداشته باش:10:

البته من این مطالب رو از سایتهای دیگه جمع آوری کردم و خیلی راحت و کارا خواهد بود بزارید کار ویرایشی رو این متون رو تموم کنم حتما میزارم ببینیم کلا جی پی اس چیه و تو سایت خودمون استفاده کنیم نه اینهکه اینور اونور پرسه بزنیم

a_b
30-06-2010, 01:12
بفرما
آسفالت 4

Help118
30-06-2010, 01:47
GPS //// بخش اول

مقدمه، معرفی و امکانات

با گسترش گوشی های دارای سخت افزار جی پی اس(موقعیت یابی ماهواره ای)، نرم افزارها و نقشه های سازگار با این گوشی ها هم، هرروز گسترش بیشتری یافتند و خواهند یافت.
برای گوشی هایی با سیستم عامل سیمبین همنرم افزار ها و نقشه های مختلفی وجود داره. که از جمله معروفترین اونها میتوان بهگارمین و اسمارتکام جی پی اس، اشاره کرد.

اما برای گوشی های سیمبین و درایران، یکی از بهترین برنامه ها، یا شاید بتوان به جرأت گفت، بهترین برنامه، نوکیامپ و یا همون Ovi map محصول شرکت نوکیا هست و مورد بحثمون در این مجال روی گوشی ایکس 6 می باشد.

راحتی استفاده، نقشه های دقیقو خوب و فارسی با جزئیاتی کامل از جمله اماکن، کوچه ها، فرعی ها و ... ، امکاناتعالی برنامه (مسیریابی، مسیریابی صوتی، جستجوی اماکن و....) و بسیاری موارد دیگر،باعث شده که نوکیا مپ با فاصله ای بسیار زیاد نسبت به رقیبان خود، در بالاترین مکانبرنامه های جی پی اس برای گوشی های سیمبین در ایران قرار بگیرد.

امکانات و مزایا:

- نقشه فارسی و بسیار خوانا وشکیل

- جزئیات عالی نقشه ها، شامل فرعی های بسیار کوچک، اماکن (بانک، پاساژ،رستوران، هتل، پمپ بنزین و(...

- امکان جستجو در معابر و اماکن

- مشخص بودن جهت خیابانها در نقشه

- بروز بودن نقشه و ملاحظه تمام معابر تازهساخته شده(نسبت به سایر نقشه های موجود)

- امکان فوق العاده مسیر یابی (بااعلام مقصد به برنامه، مسیر حرکت به سمت مقصد را به شما پیشنهاد خواهدداد)

- راهنمای مسیریابی صوتی فارسی (بصورت صوتی شما را تا رسیدن به مقصدراهنمایی خواهد کرد)

- مسیریابی در حالت پیاده روی

- امکان ذخیرهاماکن مورد نظر شما بر روی نقشه

- و بسیاری امکانات دیگر ...

معایب:

نبودن نقشه برای همه شهرها (البته نوکیا قول داده در آینده نقشه ها تکمیل بشه( و فعلا نقشه کامل پنج کلان شهر ایران شامل تبریز و تهران و اصفهان و مشهد و شیراز و کرمانشاه و تمامی راههای ایران می باشد.

- عدم امکان ذخیره مسیر پیموده شده (track recording)

GPS //// بخش دوم

برای استفاده از نقشه های نوکیا، شما بهدو چیز نیاز دارید، یکی خود نرم افزار و دیگری نقشه. معرفی نرمافزار و لینک دانلود نرم افزار
دو تا نسخه از این نرم افزار الانرسما توی سایت نوکیا موجوده، یکی نسخه 3.01 و دیگری نسخه 3.04

نسخه 3.04
این نسخه، اصلی هستش، و چون امکان مسیریابی در این نسخه رایگانهست هیچ نیازی به کرک نداره، بنابراین خیلی راحت بدون نیاز به ساین و یا -- و ... روی گوشی نصب میشه. مشکل اصلی این نسخه اینه که زبان نقشه (اسامی معابر و ..) بهزبان منوی گوشی بستگی داره، یعنی اگه منوی گوشی شما انگلیسی باشه، زبان نقشه (اسامیمعابر و اماکن و ...) هم انگلیسی خواهد بود. و اگر نقشه فارسی بخواهید باید منویگوشی خودتون رو هم فارسی کنید!
گوشی های زیر از این نسخه پشتیبانی میکنند ومیتونند این نسخه از نرم افزار رو نصب کنند:
X6 - 5800 - n97 - 5230 - 6710 - 6730 - E52- E55 - E72 - N97 mini و گوشیهای جدیدتر

لینک مستقیم از سرورسایت نوکیا:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hones%2Ffiles%2Fs...aller50_221x40)

و سایت فارسی اون

GPS //// بخش سوم (آسان- سریع - راحت)

راهنمای کلی

اگه پست های قبلی و بعدی رو نخونید پست حاضر به Quick Installation & Quick Shift

مسمی می گردد.

برای دانلود نقشه ها بهترین راه، استفاده از Map Loader برنامه NOKIA OVI Suite هستش. این سویت رو همه همراه گوشیشون دارن و اگه نسخه جدیدشو میخواهید به سایت زیر مراجعه کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsupport%2Fdownload-software%2Fnokia-ovi-suite)

که در حال حاضر نقشه تمام راههای ایران و پنج شش کلان شهر مهم ایران می باشد و حجمی حدود 27.1 مگا می باشد، مضاف اینکه راهنمای فارسی نقشه ها نیز به زبان فارسی توسط این برنامه قابل دانلود است و حجمی حدود 6.8 مگابایت می باشد. البته نقشه های دیگری برای دانلود بعنوان مثال شامل پک شیراز و مشهد بصورت ماهواره ای یا پک خاورمیانه وجود دارد که در صورت نیاز دوستان لینکشون اضافه می شود.
اگه از مپ لودر نوکیا استفاده می کنید کار برایتان آسانتراز آب خوردن خواهد بود. گوشیتونو بصورت PC SUITE به کامپیوتر وصل کنید بهتره از USB استفاده کنید که نرخ سیمبل ریتش بیشتره و سریعتره. به اینترنت متصل بشید وارد بخش maps از نرم افزار Ovi Suite بشوید منتظر باشید اسامی نقشه ها لود بشه(بسته به اینترنتتون) بعد از لیست قاره ها آسیا و از لیست کشورها ایران رو انتخاب کنید و روی دانلود کلیک کنید و منتظر باشید تا عمل دانلود و انتقال اون به گوشیتون انجام بشه بعد اتمام کپی نقشه ها بصورت اتوماتیک، راهنمای فارسی رو از تگ VOICE که زیر اسامی قاره هاست انتخاب کنید و farsi-female رو انتخاب و دانلود کنید. توسط برنامه مپ لودر میتونید نقشه های داخل گوشیتونو ببینید و حتی پاکشون کنید.
بهترین راه برای دانلود نقشه های اضافی مث پک ماهواره ای و از این جور حرفها نصب plug in های OVI MAPS هستش که اگه به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید و نقشه ها رو زیر و رو کنید این نقشه ها تو کامپیوترتون کشcache می شه که با پلاگین قابل ذخیره هستش که به علت وقت گیر بودن و زحمت زیاد از ذکر این بحث خودداری می کنم.

GPS //// بخش چهارم

اگر نقشه ها رو از سایت های دیگری دانلود کردید یا از طریق پلاگین های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این کار رو انجام دادید نحوه کپی این فایل ها تو گوشی به شرح زیره:

قبل از هرکاری، اگر در درایو e فولدر cities وجوددارد آنرا بصورت کامل پاک کنید، سپس یکبار برنامه رو اجرا کنید و سپس از آن خارجشوید، با اینکار فولدرهای مربوطه در درایو e ساخته خواهند شد.
در تنظیماتبرنامه: tools - setting - map - memory to be used
در منوی فارسی: ابزار - تنظیمات - نقشه - حافظه مورد استفاده

اینجا محل نقشه ها رو مشخص میکنه، یعنیدر واقع به برنامه میگه که از کدوم حافظه نقشه ها رو لود کنه. این گزینه رو رویدرایو e تنظیم کنید.

محل قرارگیری نقشه ها 16 فولدر تک کارکتری در فولدر diskcache هست که در ذیل آدرسمیدم:
e:\cities\diskcache\1
e:\cities\diskcache\2
e:\cities\diskcache\3
e:\cities\diskcache\4
e:\cities\diskcache\5
e:\cities\diskcache\6
e:\cities\diskcache\7
e:\cities\diskcache\8
e:\cities\diskcache\9
e:\cities\diskcache\0
e:\cities\diskcache\a
e:\cities\diskcache\b
e:\cities\diskcache\c
e:\cities\diskcache\d
e:\cities\diskcache\e
e:\cities\diskcache\f

همچنینمحل قرارگیری راهنماهای صوتی مسیر زیراست:
e:\cities\diskcache\voices

وارد فایلهاییکه دانلود کرده بودید بشوید و فولدر diskcache رو بین اونها پیدا کنید، سپس واردفولدر diskcache بشید و تنها و تنها 16 فولدر تک کارکتری که در بالا گفته شد بهاسمهای 0و1و2و3و4و5 الی آخر... را کپی کنید و به مسیر گفته شده در گوشی انتقالبدید.

نکته1: برای کپی کردن حتما از کامپیوتر استفاده کنید
نکته2: گوشیرا در حالت mass storage به کامپیوتر وصل کنید
نکته 3: تمام پیغامهای ریپلیس رو yes بزنید.
نکته 4: اگر میخواهیدتلفیقی از دو نقشه داشته باشید، ابتدا نسخه قدیمی تر رو کپی کنید و بعد به سراغنسخه جدید برید.
نکته 5: بعد از کپی شدن کامل نقشه ها، اگر راهنمای صوتی هممیخواهید، فولدر voices رو هم منتقل کنید.
نکته 6: بعد از کپی نقشه ها حتمافولدر clientindex که مربوط به جستجو و دیتابیس برنامه میباشد را هم کپیکنید.

محل قرارگیری دیتابیس برنامه (مربوط به جستجو):
e:\cities\diskcache\clientindex

GPS //// بخش پنجم

نکاتی در مورد کارکردن با برنامه و اتصال جی پیاس

چند نکته در رابطه بااستفاده از برنامه

1- تنظیمات لازم در برنامه

tools - setting - map - internet - go online at startup این گزینه مربوط به استفاده از اینترنت میباشد، که پیشنهاد میشودحتما حتما روی no تنظیم کنید تا مشکلی بابت پول gprs برای شما پیش نیاد!
منوی فارسی: ابزار - تنظیمات - نقشه - اینترنت - آنلاین شدن
---------------------------------
tools - setting - navigation - voice guidance
این گزینه مربوط به راهنمای صوتی هست کهپیشنهاد میشه روی farsi_female قرار بدید. (نکته: اگر راهنمای صوتی رو بصورت دستی و درست کپیکرده باشید کنار farsi_female در منوی یاد شده، یک علامت موبایل خواهد بود، در غیراینصورت در کپی کردن راهنمای صوتی مشکل داشتید(

منوی فارسی: ابزار - تنظیمات - مسیریابی - راهنمای صوتی
-----------------------------------
tools - setting - navigation - route selection
این گزینه مربوط به نحوه انتخاب مسیر توسط نرم افزار هست که پیشنهاد میشه روی shorter route (مسیر کوتاهتر) قرار بگیره.
همچنین در همین منو گزینه های motorway و tunnel , ferry , toll road , unpaved roads , train ferry. مربوط بهانواع گذرها در مسیریابی میباشد، که هر کدوم رو که نمیخواید ازش رد بشید میتونیدخاموش کنید. مثلا اگر با ماشین هستید حتما گزینه motorway راه موتوری رو خاموشکنید و ...

منوی فارسی: ابزار - تنظیمات - مسیر - انتخاب مسیر
-------------------------------------
tools - setting - map - categories این گزینه مربوط به امکان روی نقشه میباشد. پیشنهادمیکنم تمام موارد رو تیک دار کنید.

منوی فارسی: ابزار - تنظیمات - نقشه - اماکن
--------------------------------------

2- نحوه مسیریابی

برای استفاده از مسیریابی،هنگامی که گوشی شما به ماهواره ها متصل شد و مکان خودتون رو روی نقشه نشون داد، ازروی نقشه به سراغ مقصد بروید و روی مقصد بایستید (مقصد در وسط گوشی قرار بگیره) سپستاچ پنل بالای صفحه را کلیک کنید و سپسگزینه drive to رانندگی را انتخاب کنید. بعد از چند ثانیه مسیر برای شما با خطیآبی مشخص خواهد شد، و اگر راهنمای صوتی انتخاب کرده باشید، راهنمای صوتی شما راراهنمایی خواهد کرد تا به مقصدبرسید.

3- دیروصل شدن جی پی اس و راهکار آن

مشکل دیروصل شدن به ماهواره و یا وصل نشدن به ماهواره:
یکسری از نکات هست که باعث میشه گوشی شما و برنامه ovi map خیلی راحت تر و سریع تربه جی پی اس متصل بشه، که من دو تا از اونها رو میگم که خیلی کمک کنندههست:

1- همزمان با اجرای برنامه ovi map از یک برنامه جی پی اس دیگه هماستفاده کنید (همزمان هر دو برنامه در حال اجرا باشند) ترجیجا برنامه Location خودگوشی. و وقتی برنامه location کانکت شد، میتونید برنامه Location رو ببندید و بههمون برنامه ovi map برگردید. (این یه جور باگ برنامه هست که گاه گداری توی Ovi map اصلا کانکت نمیشه و باید حتما با برنامه دیگه ای کانکت بشید)
اول برنامه دوم رو اجرا کنید ترجیحا location و یا هر برنامهدیگه ای مثل smartcomgps و یا garmin و .... . بعد از اینکه این برنامه دوم به جیپی اس کانکت شد، بدون اینکه این برنامه رو ببندید، برید و ovi map رو بازکنید.
2- استفاده از جی پی آر اس برای کمک به جی پیاس:

این راه بهترین راه برای اینه که شما در سریعترین زمان ممکن به ماهوارههای جی پی اس متصل بشید، (کمتر از 30 ثانیه)، با استفاده از جی پی آر اس، حدود مکانشما مشخص میشه، (سلول شبکه) و با استفاده از سرور موقعیت یابی نوکیا، اطلاعاتماهواره هایی که در مکان حدودی شما، قابل رویت هستند به گوشی داده میشه، به اینترتیب گوشی میدونه که به چه ماهواره هایی میتونه کانکت بشه و فقط کانال مربوط بهاونها و جهت اونها رو اسکن میکنه، که این امر باعث میشه سرعت وصل شدن شما به جی پیاس به شکل واقعا محسوسی افزایش پیدا کنه.
استفاده از جی پی آر اس، فقط در لحظاتاول کانکت شدن گوشی به ماهواره ها لازمه، و بعد از اون فقط از جی پی اس، استفادهمیشه. میزان کیلوبایت ارسالی و دریافتی در جی پی آر اس برای کمک به اتصال جی پی اس،بسیار ناچیزه و هزینه ی قابل توجهی نداره (هر بار کانکت شدن کمتر از 5 تومان) وهمونطور که گفتم، بصورت مدام از جی پی آر اس استفاده نمیشه و فقط در مواقعی کهلازمه استفاده میشه که واقعا هزینه ای که داره خیلی خیلی ناچیز و به صرفههستش.

لیست تنظیمات مورد نیاز برای استفاده از gprs بعنوان کمک gps:

برای فعال نمودن این امکان، در تنظیمات برنامه location وارد قسمت positioning mode بشید و:

1- در positioning methods قسمت network base تیک داشته باشد
2- در positioning server قسمت server address روی supl.nokia.com باشد
3- در positioning server قسمت access point تنظیم شود (رویکانکشن gprs گوشی)
4-در positioning server قسمت positioning server use رویآتوماتیک و یا آلویزاسک باشد.

نکته: دقت کنید در خط و گوشی قابلیت اتصال بهجی پی آر اس رو فعال کرده باشید و تنظیمات مربوطه انجام شده باشه.
نکته2: منویگوشی ها با هم فرق داره، ولی معمولا یا توی applications میتونید برنامه لوکیشن روپیدا کنید و یا توی setting میتونید تنظیمات positioning رو پیداکنید.

4- در مورد جستجو

در دیتابیس نقشه هر دو صورتپینگلیش و فارسی وجود دارد و شما میتونید با هر کدام که راحتید سرچ کنید. مثلادنبال چهارراه آبرسانی میگردید، هم میتونید عبارت "آبرسان" را سرچ کنید و هم میتوانیدعبارت "abrasan" سرچ کنید.

در جستجوی فارسی دقت کنید که برای کلماتی که حرف "ک" و یا "ی" در آنها هست، حتما باید از عربی این حروف استفاده کنید، یعنی "ي" و "ک" البته بدون سرکش. البته من پیشنهاد میکنم اگر کلامتی رو میخواید سرچ کنید کهاین دو حرف در آنها هست یعنی حرف "ی" و یا حرف "ک" حتما یا از معادل پینگلیش آناستفاده کنید و یا بصورت ناقص سرچ کنید. (سرچ ناقص رو برنامه قبولمیکنه

مثلا، دنبال ولیعصر میخواهید بگردید، به صورتهای ذیل میتونیدسرچ کنید:
",عصر"
"vALIASR"
"ASR"
"SR"

و ....

دو مورد جستجو دارید، یکی در اماکن و دیگری در معابر، برای جستجو در معابرحتما نام شهر رو هم باید وارد کنید.

GPS //// بخش ششم

مشکلات زمان نصب و اجرا وشیوه برطرف کردنآنها

ورژن 3.04:
برای این ورژن نکات ذیل رو باید مدنظرداشته باشید:

1- فریمور گوشی ایکس 6 و سایر گوشی هاتون باید آپدیت شده و 20 به بالا باشه
2- به غیر از گوشی های ذکر شدهدر پست مربوطه، گوشیهای دیگه نمیتونند از این نسخه استفاده کنند و بحث ما هم سر ایکس 6 هستش.
3- در تمامی موارد و مشکلات دقت کنید حتما فولدر cities در درایو e با حروف کوچک نوشتهشده باشد.

3- در تمامی موارد و مشکلات دقت کنید که تاریخ گوشیتون بروز باشه/تاریخ میلادی

4- موراد مربوط به عدم نمایش نقشه در برنامه (یعنی مواجهه با صفحهخالی در هنگام زوم کردن روی تهران و یا ایران و یا مشکل با راهنمای صوتی و یاهرجایی از نقشه (یعنی برنامه نصب میشه ولی در کار کردن با نقشه مشکل دارید و یا بافایل صوتی مشکل دارید و ... ) در این صورت مشکل در کپی کردن اطلاعات و یا درتنظیمات برنامه هست. که اگه به پستهایی که دادم خوب دقت کتنید ان شا الله مشکلاتتون مرتفع خواهد شد.

-----------------------------
این مطالب برگرفته شده از سایت های دیگه و همچنین جمع آوری برداشت ها و آموخته های خودم هستش. در مطالب فوق با اجازه خودم کمی دخل و تصرف انجام گرفته است. باور کنید تا چندی قبل اصلا با جی پی اس کار نکرده بودم ولی با صرف وقت تونستم چیزهایی یا د بگیرم و در خدمتتون بگذارم. امید می رود بابی از ابواب مشکلات دوستان عزیز ایکس شیشی ام باز بشه و مفتاحی برای ابوابشون باشه.

Help118
30-06-2010, 02:31
1.کسی در مورد پیامکی که واسه همراه اولی ها اومده بود مبنی بر طرحی جهت تعویض سیمکارت های قدیمی چیزی می دونه؟
2.مورد دوم Message center اصلی همراه اول +9891100500 هستش شماره های دیگری هم برای این کار مثل اینکه وجود داره که در مواقع شلوغ بودن خط میشه از شماره های دیگه استفاده بشه این شماره ها رو می دونید؟ 501 الی 510 رو تست زدم کار نکرد.
3. کسی تنظیمات جدید واسه ایکس 6 جهت مثل بهینه کردن مصرف باتری و اجرای سریع و غیره جات پیدا کرده بیاد مطرح کنه

amir200812
30-06-2010, 07:17
1.کسی در مورد پیامکی که واسه همراه اولی ها اومده بود مبنی بر طرحی جهت تعویض سیمکارت های قدیمی چیزی می دونه؟
2.مورد دوم Message center اصلی همراه اول +9891100500 هستش شماره های دیگری هم برای این کار مثل اینکه وجود داره که در مواقع شلوغ بودن خط میشه از شماره های دیگه استفاده بشه این شماره ها رو می دونید؟ 501 الی 510 رو تست زدم کار نکرد.
3. کسی تنظیمات جدید واسه ایکس 6 جهت مثل بهینه کردن مصرف باتری و اجرای سریع و غیره جات پیدا کرده بیاد مطرح کنه
تا جایی که میدونم اون پیامک مربوط به سیمکارت های TCI هست که باید به MCI تبدیل بشن!
991100500 مسیج سنتر اصلی هست! قبلا 500~505 کار میکرد و من هم استفاده میکردم ولی جدیدا غیر فعال شده و فقط 500 کار میکنه!
در مورد مصرف باطری در این گوشی ها(البته N97 بیشتر) میزان نور نمایشگر هست! بدلیل سایز نمایشگر بزرگ، بیشتر مصرف باطری به نمایشگر مربوط میشه!

البته با فریمور های -- شده میشه کاریش کرد!

hellbrain666
30-06-2010, 11:46
سلام
8 گیگ این گوشی کی میاد؟
قیمتش حدودا چقدر میشه؟
بعدش راسته میگن تو نسخه 8 گیگ باطریش بهتر شده؟

DariushGreat
30-06-2010, 12:03
سلام
8 گیگ این گوشی کی میاد؟
قیمتش حدودا چقدر میشه؟

سلام
بیاد فکر کنم حدود 300 تومان دربیاد. گوشی باحالی میشه...
درباره باتری هم به گفته دیگران اکتفا نکن. باید آدم دستش بگیره و آزمایشش کنه تا بفهمه که چجوریاست... :دی

W580
30-06-2010, 12:45
سلام برو بکس من امروز این گوشیو 16 گیگا بایتیش رو خریدم عجب گوشی ماهی هست باووووووو!(baw)
رنگ ساهشو همین سمت راستیه تو آواتارم به زودی تاپیکو می ترکونم!:21:

DariushGreat
30-06-2010, 13:07
سلام برو بکس من امروز این گوشیو 16 گیگا بایتیش رو خریدم عجب گوشی ماهی هست باووووووو!(baw)

مبارکت باشه انشالله... انشالله صفحه لمسی خازنیش واست بچرخه!!! :دی
انشالله با دوربینش بهترین لحظات و شادترین ها رو در زندگیت ثبت کنی
انشالله که همیشه باهاش آهنگ های شاد گوش بدی... :دی

کلا همه اون هایی که تازه خریدن انشالله همیشه واسشون خوب بیاد و خوش باشن... :10:

گلم بگو چند؟ با گارانتی؟ بی گارانتی؟
تابحال کار با این گوشی رو چطور دیدی؟ خوب؟ بد؟ زشت؟!!! :27:

تجربه شخصیت رو بگو که ما هم بدونیم

roteal2007
30-06-2010, 13:14

مبارک باشه..
ديريز داييم ىه فول پکش رو خريد 370 تومن توى مدتى که دستم بود واقعا تکنولوژى محسوس بود.
مقايسه با N86 8MP :
دوربىن: حرفى براى گفتن نيست،اما فوکس x6 بهتر بود.
مکانيزم چرخش x6 خودکار خيلى سريعتر از اونيکى.
در پشت x6 ىکم لقه اما بدنه محکم و خوش دسته.
به زودي نتيجه تست رو با speedyGo از دو گوشى ميذارم.

DariushGreat
30-06-2010, 13:23
مبارک باشه..
ديريز داييم ىه فول پکش رو خريد 370 تومن توى مدتى که دستم بود واقعا تکنولوژى محسوس بود.
مقايسه با N86 8MP :
دوربىن: حرفى براى گفتن نيست،اما فوکس x6 بهتر بود.
مکانيزم چرخش x6 خودکار خيلى سريعتر از اونيکى.
در پشت x6 ىکم لقه اما بدنه محکم و خوش دسته.
به زودي نتيجه تست رو با speedyGo از دو گوشى ميذارم.

اگه می تونی در مقایسه با N86 بگذار...

REZAt1980
30-06-2010, 13:25
سلام.

من هم دیروز رفتم یکی برای پدرم خریدم. از نمایندگی نوکیا تو علاالدین خریدم368000. با پایه. و گارانتی نوکیا. البته قیمت 350 هم بود. اما دیدم این مطمئن تره و گفت که راه اندازی و آپگریدش رایگانه.

جریان آپگرید چیه؟

با وجود اینکه چندان گوشی، لمسی نداشتم، اما واقعا صفحه ی لمسی اش عالیه.

احتمالا خودم برم ویواز یا ساتیو بگیرم.
سوالهام رو بعدا خواهم پرسید. ممنون

Help118
30-06-2010, 13:56
تا جایی که میدونم اون پیامک مربوط به سیمکارت های TCI هست که باید به MCI تبدیل بشن!
991100500 مسیج سنتر اصلی هست! قبلا 500~505 کار میکرد و من هم استفاده میکردم ولی جدیدا غیر فعال شده و فقط 500 کار میکنه!
در مورد مصرف باطری در این گوشی ها(البته N97 بیشتر) میزان نور نمایشگر هست! بدلیل سایز نمایشگر بزرگ، بیشتر مصرف باطری به نمایشگر مربوط میشه!

البته با فریمور های -- شده میشه کاریش کرد!

چرا باید آخه TCI به MCI تبدیل شه! TCI یه کلاس دیگه ی داشت!

---------- Post added at 02:55 PM ---------- Previous post was at 02:52 PM ----------

سلام
8 گیگ این گوشی کی میاد؟
قیمتش حدودا چقدر میشه؟

اینقده دارم فعالیت می کنم تازه مدیر اومده میگه دفعه بعد اخطار میدم بهجای یه تشکر خشک و خالی فورا تو سر آدم می زنن! ایران اینه!

عزیز کجا اینو نشوته که باتریش بهتره؟ همان مشخصات سخت افزاریه فقط در مورد بلوتوثش یه تغییراتی نوشته بودند. منبعتون رو بفرایید بررسی کنم نتیجه رو بگم

---------- Post added at 02:56 PM ---------- Previous post was at 02:55 PM ----------

مبارکتون باشه ولی بی زحمت اسپم نده بحثهای مهمتری داریم
باتشکر

Help118
30-06-2010, 14:03
ولی دوستان باید بگم که من که خودم این گوشی رو دارم ایرادات عملی که بیشتر تو این گوشی دیدم باید بگم
1.این گوشی بیشتر قاب پشتش چفت چفت نیست. کلا گوشی مستحکمی نیست البته امتیاز رو از 100 بهش 90 میدم
2.زوم دوربین تو فیلمبرداری و پخش خیلی تابلو زوم میکنه
3.رنگمشکی زوار راست و چپش یه جوریه انگار که استعداد پاک شدن داره
4.از مال من دکمه قفل کننده ال سی دی یه ذره شله یه ذره ها نه بیشتر که خوشایند به نظر میرسه
5.قسمت بالا و پایین گوشی که محل اتقال شارژر و دکمه روشن خاموش و از پایین محل اتصال بنده که بصورت مشکی براقه خیلی راحت تحت خش خوردن قرار می گیره
6. در مورد تاچشم باید بگم که حرفی واسه گفتن نداره فقط یه نکته که چون من دستمو سریع رو exit می زارم ومیکشم گاهی احساس می کنم جواب نمی ده البته این عمل رو بعضی دکمهه ام دیدم انگار اشکال از منه. نظر شما چیه؟
ولی از هر چه بگذریم سخن دوست خوشتر است بهترین گوشی نوکیا در حال حاضره که خیلی دوسش دارم

Help118
30-06-2010, 14:18
بفرما
آسفالت 4

آخه این آسفالت که با اون میخواستم همه جا رو آسفالت کنم فق واسه ویرایش سوم سیمبیان هستش ایکس 6 که ویرایش پنجمه من کدمشو نصب کنم؟ این لینک مناسب نسخه ایکس 6 نیستش آخه؟
بچه ها من آسفالت میخوام لینکشو بزارید خوب:41:

W580
30-06-2010, 14:33
مبارکت باشه انشالله... انشالله صفحه لمسی خازنیش واست بچرخه!!! :دی
انشالله با دوربینش بهترین لحظات و شادترین ها رو در زندگیت ثبت کنی
انشالله که همیشه باهاش آهنگ های شاد گوش بدی... :دی

کلا همه اون هایی که تازه خریدن انشالله همیشه واسشون خوب بیاد و خوش باشن... :10:

گلم بگو چند؟ با گارانتی؟ بی گارانتی؟
تابحال کار با این گوشی رو چطور دیدی؟ خوب؟ بد؟ زشت؟!!! :27:

تجربه شخصیت رو بگو که ما هم بدونیم

با تشکر دوست عزیز
من زاهدانم:31: و اینجا گارانتی معنی خاصی نداره 1 مغازه معتبر هست که کل شهر گوشی هاشونو از اونجا می خرن و برای تعمیر هم اونجا می برن
من 360 تومن خریدم رنگ سیاهش با گارانتی خود همین مغازه ( وارده تو کار تعمیراتو اینا تا 1 ما هم اگه گوشی چیزیش بشه عوضش می کنه)
گوشی خوبیه کار کردن باهاش لذت بخشه می دونی یه حس خاص به آدم دست میده وقتی باهاش کار میکنه:5:
در ضمن چون شهر ما زیاد بزرگ نیست مردم تا این گوشی رو تو دستت می بینن کف بر می شن:18:
از دوربینشم راضی هستم بد نمی گیره حالا به زودی یه چند تا عکس براتون می ذارم در مقایسه با ان 97
خودم این گوشی رو از لحاظ پخش موسیقی(اولین اولویت خودم:8:) بهترین لمسی نوکیا می بینم همچنین حافظه توپی هم واسه آهنگ و فیلم داره
توی لمسی های نوکیا ان 97 توهین نشه ها ولی صداش از ته چاه میاد بیرون و اصلا آدم فک می کنه داره صدای مونو با گرامافون های دهه 40 گوش میده:2:
این گوشی از لحاظ ارتباطی هم مثل بقیه گوشی های نوکیا گوشی کاملی هستش همه وسایل و برنامه های ارتباطی رو داره:46:
کلا عاشق این گوشی شدم از زمانی که خریدمش!:11:

a_b
30-06-2010, 14:47
دوستان این لینکی که میذارم خیلی باحاله . فقط بازی های سیمبین ورژن 5 هست . اکثر بازی هاش رو من نصب کردم توپه.

بجای خط تیره بزارید ir-tci دات org
فقط باید عضو بشید .
نمی خواستم بذارم چون ماله یه انجمن دیگست ولی چون بازی می خواستید گذاشتم. آسفالت هم توش هست .:5:

W580
30-06-2010, 14:52
مبارکتون باشه ولی بی زحمت اسپم نده بحثهای مهمتری داریم
باتشکر
یکم خوش بر خورد تر باشید به جایی بر نمی خوره:10:

Help118
30-06-2010, 15:25
با تشکر دوست عزیز
من زاهدانم:31: و اینجا گارانتی معنی خاصی نداره 1 مغازه معتبر هست که کل شهر گوشی هاشونو از اونجا می خرن و برای تعمیر هم اونجا می برن
من 360 تومن خریدم رنگ سیاهش با گارانتی خود همین مغازه ( وارده تو کار تعمیراتو اینا تا 1 ما هم اگه گوشی چیزیش بشه عوضش می کنه)
گوشی خوبیه کار کردن باهاش لذت بخشه می دونی یه حس خاص به آدم دست میده وقتی باهاش کار میکنه:5:
در ضمن چون شهر ما زیاد بزرگ نیست مردم تا این گوشی رو تو دستت می بینن کف بر می شن:18:
از دوربینشم راضی هستم بد نمی گیره حالا به زودی یه چند تا عکس براتون می ذارم در مقایسه با ان 97
خودم این گوشی رو از لحاظ پخش موسیقی(اولین اولویت خودم:8:) بهترین لمسی نوکیا می بینم همچنین حافظه توپی هم واسه آهنگ و فیلم داره
توی لمسی های نوکیا ان 97 توهین نشه ها ولی صداش از ته چاه میاد بیرون و اصلا آدم فک می کنه داره صدای مونو با گرامافون های دهه 40 گوش میده:2:
این گوشی از لحاظ ارتباطی هم مثل بقیه گوشی های نوکیا گوشی کاملی هستش همه وسایل و برنامه های ارتباطی رو داره:46:

سلام می تونی بگی اسم اون مغازه چیه که اینقد معتبره؟

دوست من ان 97 درسته مثل ایکس 6 تو رده اسمارت فونهای سیمبیان قرارداره ولی از لحاظ کلاس کاری این دو گوشی تو یه کلاس قرار نمی گیرند ایکس 6 اسمارتفون و از اسمش پیداست که مخصوص پخش موسیقیه X مخفف Xpress Music هستش و ان 97 تو رده برنامه خوری و از این جور حرفاست. از این لحاظ نباید بر ان 97 خرده گرفت!!!
ولی از لحاظ لمسی چون اولین لمسی خازنی نوکیاست و خازنی ها کاملا برتری خودشونو بر مقاومتی ها مثل ان 97 به اثبات رسوندن از این نظر ایکس 6 حرف ها برای گفتن دارد.
مبارکت باشه ولی یکم گرون خریدی

---------- Post added at 04:22 PM ---------- Previous post was at 04:19 PM ----------

یکم خوش بر خورد تر باشید به جایی بر نمی خوره:10:

شنفتی میگن که دخترم به تو میگم تا عروس تو بشنوی؟!! این یک مثل قدیمیه. من منظورم شما نبود خواستم بفهمونم که خیلی ها تو پستهاشون حرفهای الکی و مفت و اسپم زیاد می زنن ولی تا من میام حرفی بزنم فوری مدیریت میاد تهدیدم میکنه به اخطار دادن!
منظورم شما نبودید من معذرت میخوام :7:

---------- Post added at 04:25 PM ---------- Previous post was at 04:22 PM ----------

دوستان این لینکی که میذارم خیلی باحاله . فقط بازی های سیمبین ورژن 5 هست . اکثر بازی هاش رو من نصب کردم توپه.

بجای خط تیره بزارید ir-tci دات org
فقط باید عضو بشید .
نمی خواستم بذارم چون ماله یه انجمن دیگست ولی چون بازی می خواستید گذاشتم. آسفالت هم توش هست .:5:
لطف کنی لینک مستقیم آسفالت رو واسه ایکس 6 بزاری دستتو می بوسم

DariushGreat
30-06-2010, 15:27
با تشکر دوست عزیز

عالیه... کماکان منتظر عکس ها و نمونه فیلم برداری در صورت امکان هستیم رفیق :10:
درضمن؛ فکر کنم اون N97 مشکل داشته! :دی چون هیچ هنگام یادم نمیره... توی کافینت نشسته بودم که یهو صدای استارت آپ نوکیا رو به شکل بلند شنیدم. انگار که به یه اسپیکر همراه وصل شده باشه...! برگشتم دیدم N97 هست... کفم برید!!! :18:

هنگامی که شنیدم بلندی و کیفیت X6 بیشتر از N97 هست، توی کف اینم که ببینم این گوشی چجوریه....!!! :27: اگه برات مقدوره در حد بسیار کوتاه یه آهنگ با کیفیت بگذار و صداش رو هم روی 100 تنظیم کن و سپس با یه گوشی دیگه یه فیلم کوچولو بگیر و برامون آپلود کن... سپاس

Help118
30-06-2010, 15:35
من تست زدم با 5800 صدای 5800 بلندتر به نظر می رسید ولی وقتی با ایکس 6 آهنگ گوش می دم انگار تو یک فضای استریو و استودیو گونه آهنگ پخش می شه کیفیت فوق العاده و حس خوبی به آدم دست می ده که تو 5800 این حس نمی ده. صدا جوری پخش می شه که تو یه محیط بزرگی هستی و صدا از هر طرف با کیفیت میاد یه حالت رویایی

Help118
30-06-2010, 16:24
نوکیا تو بعضی موارد به نظرم واسه گوشی ها کم گذاشته
اول زوم این گوشی زیاد باحال نیست یوهو می پره و مناسب و درخور شخصیت همچی گوشی ای نیست حتی تو پخش فیلم هم همینطوره.
دوم اینکه رابط گرافیکی تو باتری اصلا خوب عمل نمی کنه تو نوکیا و ایکس 6 هم مبرا از این امر نیست اینطوری بگم که دو روز گوشی رو استفاده می کنی باتری پر پره بعد دو روز مثلا می بینی یه خط کم شد. یه سر می زنی حیاط خونه بر می گردی خونه می بینی خط دوم حذف شد و موقع اینکه یه خط مونده کلا سردرگمی کی باتری میخواد ته بکشه نه درصدی می ده نه چیزی دوبار باتری لاو می ده و فورا تلپی خاموش می شه. شده بعضی وقتها من یه روز با این باتری لاو ساختم و گوشی خاموش نشده و اصلا قابل پیش بینی نیست
سوم اینکهوقتی پیامک می دی بعدش دیلایوری میاد حالا اگه چندتا پیامک رو پشت سر هم به یکی بفرستی و بعضی هاش دچار اختلاش شبکه بشه و faild بیاد اصلا متوجه نمی شی که این faild مربوط به کدوم یکی پیامکه. قبلا6700 داشتم که وقتی هر دیلاوری رو باز می کردی یه چندتا کلمه از پیام رو مینوشت و آدم میفهمید مربوط به کدوم یکیه. این کاملا آزاردهندست
چهارم بخش CALL LOG باید بگم که نمی تونی تو بخش شماره هایی رو که گرفتی بفهمی با فلان شماره چقدر حرف زدی اصلا این امکانات رو تو این گوشی ها حذف کردند.
چهارم اینکه البته این مشکل اکثر گوشی های نوکیاست که تقویم فارسی همراه با زبان فارسی ندارند و میلادیه و باید سراغ برنامه بگیردی
پنجم اکثر برنامه های موجود رو گوشی فقط WIFI میخواد مثل SHAZAM و بعضی دیگه که نمی دونم اصلا به چه دردی میخورن!

Help118
30-06-2010, 16:29
یه چیزی بگم:
به این قسمت برید
Main menu/settings/phone/nothfication lights\standby bright\breathing light رو که پیشفرضش off هستش on کنید. با این کار در حالت استندبای دکمه منو سفید رنگ هر 14 ثانیه روشنو خاموش میشه وتو شب خیلی خوشایند به نظر میرسه البته این دکمه خیلی کوچیکه و کاشکی یکم بزرگتر می بود و LED اون بزرگتر دیده می شد موقع روشن شدن.

nokiax6
30-06-2010, 18:25
یه چیزی بگم:
به این قسمت برید
Main menu/settings/phone/nothfication lights\standby bright\breathing light رو که پیشفرضش off هستش on کنید. با این کار در حالت استندبای دکمه منو سفید رنگ هر 14 ثانیه روشنو خاموش میشه وتو شب خیلی خوشایند به نظر میرسه البته این دکمه خیلی کوچیکه و کاشکی یکم بزرگتر می بود و LED اون بزرگتر دیده می شد موقع روشن شدن.

البته فکر کنم این زمانی هست که Missed Call یا New Message داشته باشی که بعنوان یادآوری کننده عمل میکنه.
تو 5800 که اینطوری هست

---------- Post added at 07:25 PM ---------- Previous post was at 07:22 PM ----------

نوکیا تو بعضی موارد به نظرم واسه گوشی ها کم گذاشته
اول زوم این گوشی زیاد باحال نیست یوهو می پره و مناسب و درخور شخصیت همچی گوشی ای نیست حتی تو پخش فیلم هم همینطوره.
دوم اینکه رابط گرافیکی تو باتری اصلا خوب عمل نمی کنه تو نوکیا و ایکس 6 هم مبرا از این امر نیست اینطوری بگم که دو روز گوشی رو استفاده می کنی باتری پر پره بعد دو روز مثلا می بینی یه خط کم شد. یه سر می زنی حیاط خونه بر می گردی خونه می بینی خط دوم حذف شد و موقع اینکه یه خط مونده کلا سردرگمی کی باتری میخواد ته بکشه نه درصدی می ده نه چیزی دوبار باتری لاو می ده و فورا تلپی خاموش می شه. شده بعضی وقتها من یه روز با این باتری لاو ساختم و گوشی خاموش نشده و اصلا قابل پیش بینی نیست
سوم اینکهوقتی پیامک می دی بعدش دیلایوری میاد حالا اگه چندتا پیامک رو پشت سر هم به یکی بفرستی و بعضی هاش دچار اختلاش شبکه بشه و faild بیاد اصلا متوجه نمی شی که این faild مربوط به کدوم یکی پیامکه. قبلا6700 داشتم که وقتی هر دیلاوری رو باز می کردی یه چندتا کلمه از پیام رو مینوشت و آدم میفهمید مربوط به کدوم یکیه. این کاملا آزاردهندست
چهارم بخش CALL LOG باید بگم که نمی تونی تو بخش شماره هایی رو که گرفتی بفهمی با فلان شماره چقدر حرف زدی اصلا این امکانات رو تو این گوشی ها حذف کردند.
چهارم اینکه البته این مشکل اکثر گوشی های نوکیاست که تقویم فارسی همراه با زبان فارسی ندارند و میلادیه و باید سراغ برنامه بگیردی
پنجم اکثر برنامه های موجود رو گوشی فقط WIFI میخواد مثل SHAZAM و بعضی دیگه که نمی دونم اصلا به چه دردی میخورن!
بند 3 و 4 تو گوشی من (5700) به خوبی عمل میکنه.
منظورت اینه که تو این گوشی این امکان وجود نداره؟

Help118
30-06-2010, 22:35
البته فکر کنم این زمانی هست که Missed Call یا New Message داشته باشی که بعنوان یادآوری کننده عمل میکنه.
تو 5800 که اینطوری هست

نه دوست من اون مال NOTHIFICATION هستش. اصلا نیازی به این امور نیست. فعالش کنی واست هر 14 ثانیه ای روشن خاموش می شه باحاله

W580
30-06-2010, 23:12
عالیه... کماکان منتظر عکس ها و نمونه فیلم برداری در صورت امکان هستیم رفیق :10:
درضمن؛ فکر کنم اون N97 مشکل داشته! :دی چون هیچ هنگام یادم نمیره... توی کافینت نشسته بودم که یهو صدای استارت آپ نوکیا رو به شکل بلند شنیدم. انگار که به یه اسپیکر همراه وصل شده باشه...! برگشتم دیدم N97 هست... کفم برید!!! :18:

هنگامی که شنیدم بلندی و کیفیت X6 بیشتر از N97 هست، توی کف اینم که ببینم این گوشی چجوریه....!!! :27: اگه برات مقدوره در حد بسیار کوتاه یه آهنگ با کیفیت بگذار و صداش رو هم روی 100 تنظیم کن و سپس با یه گوشی دیگه یه فیلم کوچولو بگیر و برامون آپلود کن... سپاس

این کارو تا فردا برای شما انجام می دم آخه گوشی بابام همین 20 دیقه پیش خریده شده :27:الان تو شارژ اولیه هست نمیشه قطعش کنم
گوشی مامانم هم دوربین نداره:31:

---------- Post added at 12:12 AM ---------- Previous post was at 12:08 AM ----------

سلام می تونی بگی اسم اون مغازه چیه که اینقد معتبره؟

شنفتی میگن که دخترم به تو میگم تا عروس تو بشنوی؟!! این یک مثل قدیمیه. من منظورم شما نبود خواستم بفهمونم که خیلی ها تو پستهاشون حرفهای الکی و مفت و اسپم زیاد می زنن ولی تا من میام حرفی بزنم فوری مدیریت میاد تهدیدم میکنه به اخطار دادن!
منظورم شما نبودید من معذرت میخوام :7:

اسم مغازه اتصالات هست نمایندگی اتصالات دوبی به قول خودش!

باوو ما دوست هستیم دیگه تو عالم رفاقت پیش میاد دیگه:))

REZAt1980
01-07-2010, 09:53
سلام.

امروز گوشی رو بردم برای راه اندازی gps و آپدیت . گفت gps رو راه اندازی میکنم و اگر آپدیت نیاز داشت آپدیت میکنم.

یکی جواب بده، این آپدیت و آپگرید دقیقا چیه؟ اون قضیه ی firm ware چیه؟ اون رو هم باید آپدیت کنم.؟

راستی یه مشکل دیگه:

هر وقت باتری رو در میارم تا سیم کارت رو عوض کنم، تاریخ و ساعت و تم ریست میشن، چه کار باید کرد، که نشه؟

ممنون.

mohsen.ghasemi
01-07-2010, 09:58
میشه یه اطلاعات کلی در مورد این گوشی بهم بدین؟

W580
01-07-2010, 10:38
سلام.

امروز گوشی رو بردم برای راه اندازی gps و آپدیت . گفت gps رو راه اندازی میکنم و اگر آپدیت نیاز داشت آپدیت میکنم.

یکی جواب بده، این آپدیت و آپگرید دقیقا چیه؟ اون قضیه ی firm ware چیه؟ اون رو هم باید آپدیت کنم.؟

راستی یه مشکل دیگه:

هر وقت باتری رو در میارم تا سیم کارت رو عوض کنم، تاریخ و ساعت و تم ریست میشن، چه کار باید کرد، که نشه؟

ممنون.
firmware مثل ویندوز میمونه که واسه کامپیوتر هست و اون واسه موبایله
هر چند وقت یه فریم ور جدید میاد که مشکلات قبلی رو بر طرف می کنه
این مشکل دومت هم نمیشه کاریش کرد چون شرکت نو کیا بزرگ با اون همه کلاس و شکوهش یادش رفته یه حافظه مثل C-mos کامپیوتر واسه این گوشی بذاره
البته یه نکته رو بگم توی تست Speedy Go که تو همین فروم انجام شد ایکش 6 عزیز ما با 1066 امتیاز اول شد بعد خود صاحب تاپیک دید ان 97ش کم آورد جلوی ایکس 6 گفت نرم افزار باگ داره:31:

aydin_eb7777
01-07-2010, 10:54
سلام.

امروز گوشی رو بردم برای راه اندازی gprs و آپدیت . گفت gprs رو راه اندازی میکنم و اگر آپدیت نیاز داشت آپدیت میکنم.

راستی یه مشکل دیگه:

ممنون.
----------------
کجا بردی مگه GPRS تنظیم کردن کاری داره؟
این گوشی که شما داری خیلی خوبه حتی نیاز نیست تنظیمات GPS را دریافت کنی و کاری که می گم را بکن
برو به
Meno=>Settings=>Connectivity=>Destinations=>Access point
پیغامی می ده که شما Yes را بزن بعد از جستجو دوباره پیغام می ده که شما Packet data بزن
و اسمش را بزار Irancell-GPRS البته اگر ایرانسل باشه
و بعد Internet را انتخاب کن
حالا برو داخل آیکون Internet و می بینی که اسمی که ساختی دیده میشه و باید تنظیمش کنی
میری رو اسم و از Options گزینه Edit را می زنی تو منوی جدید Authentication را از Secure به Normal تغییر بده و Home Page را هم به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تغییر بده
بعد Options را بزن و Advanced settings را انتخاب کن
و Proxy server address را به 10.131.26.138 تغییر بده و Proxy Port number را هم به 9201 تغییر بده و تنظیم تموم می شه
در مورد آپدیت و آپگرید بگم که ما ایرانیها تلفظ اشتباه می کنیم آپگرید برای تغییر یا ارتقای سخت افزار استفاده می شه مثلا رم کامپیوتر را از 256 به 512 تغییر بدی که در مورد گوشی صدق نمی کنه و آپدیت هم در مورد نرم افزاره که مثلا ورژن سیستم عامل گوشیت را به ورژن بالاتر ارتقا بدی یا سیستم عامل کامپیوترت را از ویندوز XP به Vista ارتقا بدی که در مورد گوشی آپدیت صدق می کنه که شما اگر شنیدی کسی گفت گوشیم را آپگرید کردم تعجب نکن و بدون منظورش همون آپدیت بوده
و Firmware هم همون ورژن نرم افزار گوشینه که می خوای آپدیت کنی
و مشکل آخرت نباید پیش بیاد چون این مشکل مال زمان گوشیهای 1100 بوده و شاید با آپدیت گوشیت مشکل حل بشه
موفق باشی

aydin_eb7777
01-07-2010, 11:01
میشه یه اطلاعات کلی در مورد این گوشی بهم بدین؟

به لینک زیر برو و کلیه مشخصات را ببین

موفق باشی

W580
01-07-2010, 11:07
بالاخره به قولم عمل کردم داریوش خان و یه ویدیو از گوشی در حال پخش موزیک گرفتم البته بازم میگم تو کیفیت صدا گوشی که فیلم میکیره هم مهمه که من خوبشو نداشتم یه ایکس تری داشتم که مال بابامه(ما خانوادگی سری ایکس داریم:31:) این فیلم یکم حجمش زیاد شد ببخش دیگه 4 مگا بایتی باید دانلود کنی که اگه ADSL داری زود دانلود میشه
یه جای خوب هم آپلود کردم که قابلیت ریسیوم داره

REZAt1980
01-07-2010, 11:53
firmware مثل ویندوز میمونه که واسه کامپیوتر هست و اون واسه موبایله
هر چند وقت یه فریم ور جدید میاد که مشکلات قبلی رو بر طرف می کنه
این مشکل دومت هم نمیشه کاریش کرد چون شرکت نو کیا بزرگ با اون همه کلاس و شکوهش یادش رفته یه حافظه مثل C-mos کامپیوتر واسه این گوشی بذاره
البته یه نکته رو بگم توی تست Speedy Go که تو همین فروم انجام شد ایکش 6 عزیز ما با 1066 امتیاز اول شد بعد خود صاحب تاپیک دید ان 97ش کم آورد جلوی ایکس 6 گفت نرم افزار باگ داره

زمانی که من 3250 داشتم که انصافا سالار بود. هیچ مشکلی نداشت. بعدش n73 دوباره همین مشکل رو داشت و الان هم ایکس 6 داره.

----------------
کجا بردی مگه GPS تنظیم کردن کاری داره؟
این گوشی که شما داری خیلی خوبه حتی نیاز نیست تنظیمات GPS را دریافت کنی و کاری که می گم را بکن
برو به
Meno=>Settings=>Connectivity=>Destinations=>Access point
پیغامی می ده که شما Yes را بزن بعد از جستجو دوباره پیغام می ده که شما Packet data بزن
و اسمش را بزار Irancell-GPRS البته اگر ایرانسل باشه
و بعد Internet را انتخاب کن
حالا برو داخل آیکون Internet و می بینی که اسمی که ساختی دیده میشه و باید تنظیمش کنی
میری رو اسم و از Options گزینه Edit را می زنی تو منوی جدید Authentication را از Secure به Normal تغییر بده و Home Page را هم به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بده
بعد Options را بزن و Advanced settings را انتخاب کن
و Proxy server address را به 10.131.26.138 تغییر بده و Proxy Port number را هم به 9201 تغییر بده و تنظیم تموم می شه
در مورد آپدیت و آپگرید بگم که ما ایرانیها تلفظ اشتباه می کنیم آپگرید برای تغییر یا ارتقای سخت افزار استفاده می شه مثلا رم کامپیوتر را از 256 به 512 تغییر بدی که در مورد گوشی صدق نمی کنه و آپدیت هم در مورد نرم افزاره که مثلا ورژن سیستم عامل گوشیت را به ورژن بالاتر ارتقا بدی یا سیستم عامل کامپیوترت را از ویندوز XP به Vista ارتقا بدی که در مورد گوشی آپدیت صدق می کنه که شما اگر شنیدی کسی گفت گوشیم را آپگرید کردم تعجب نکن و بدون منظورش همون آپدیت بوده
و Firmware هم همون ورژن نرم افزار گوشینه که می خوای آپدیت کنی
و مشکل آخرت نباید پیش بیاد چون این مشکل مال زمان گوشیهای 1100 بوده و شاید با آپدیت گوشیت مشکل حل بشه

والا الان بردمش به نمایندگی نوکیا، برای راه اندازی جی پی اس. خیلی وقت بود گوشی عوض نکرده بودم، اصلا تو این وادی ها نبودم. متاسفانه الان رفتم بگیرمش، گفت که سیستم آنلاینمون قطع شده، شنبه بیا.

البته برای اینترنت یه مشکلی دارم. هر چی به این ایرانسل لامصب پیام میدم که تنظیمات بفرسته. نمیفرسته. همون اس ام اسی که باید سیو کرد.

راستی برای چی پی اس باید آنلاین بود؟ اگه آنلاین باشی ، سرعتش لودش پایین میاد؟ و آیا همه ی شهرها رو با جزئیات داره؟

ممنون از کمکتون.

amir200812
01-07-2010, 12:04

ممنون.
این مشکل وقتی رخ میده که باطری داخل گوشی فاسد شده باشه که معمولا توی 1 2 سال اول کار گوشی بعیده...

firmware این مشکل دومت هم نمیشه کاریش کرد چون شرکت نو کیا بزرگ با اون همه کلاس و شکوهش یادش رفته یه حافظه مثل C-mos کامپیوتر واسه این گوشی بذاره

چی باتری سیموس نداره؟ :16:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](8).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](38).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](50).gif عجب گوشی پیشرفته ای...
:16:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](8).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](38).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](50).gif :16:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](8).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](38).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](50).gif
:16:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](8).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](38).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](50).gif :16:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](8).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](38).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](50).gif

حالا جدی نداره یا شوخی بود؟

بالاخره به قولم عمل کردم داریوش خان و یه ویدیو از گوشی در حال پخش موزیک گرفتم البته بازم میگم تو کیفیت صدا گوشی که فیلم میکیره هم مهمه که من خوبشو نداشتم یه ایکس تری داشتم که مال بابامه(ما خانوادگی سری ایکس داریم:31:) این فیلم یکم حجمش زیاد شد ببخش دیگه 4 مگا بایتی باید دانلود کنی که اگه ADSL داری زود دانلود میشه
یه جای خوب هم آپلود کردم که قابلیت ریسیوم داره

با این ویدئو که کلا کیفیت صدای این گوشی رو زیر سوال بردی...
صدای 1100 بهتر درمیاد! با چی فیلم گرفتی اینطوری شده!؟ صدای خودتن خیلی ناجوره:31:

---------- Post added at 01:04 PM ---------- Previous post was at 01:00 PM ----------

راستی برای چی پی اس باید آنلاین بود؟ اگه آنلاین باشی ، سرعتش لودش پایین میاد؟ و آیا همه ی شهرها رو با جزئیات داره؟

ممنون از کمکتون.
اگه انلاین باشی A-GPS فعال میشه که 2 ثانیه ای لاک میشه!
ولی اگه آنلاین نباشی GPS معمولی کار میکنه و 20 30 ثامیه تا 10 15 دقیقه سول میکشه لاک بشه!(بستگی به جایی داره که تو هستی)
5 6 شهر + جاده های ایران تکمیل هست(تهران/تبریز/قزوین/...) + عکس هوایی از همه جای کشور
برای شهر های دیگه هم از نرمافزار های اسمارتکام و گارمین مستونی استفاده کنی

W580
01-07-2010, 12:14
چی باتری سیموس نداره؟ :16:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عجب گوشی پیشرفته ای...
:16:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :16:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:16:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :16:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا جدی نداره یا شوخی بود؟

با این ویدئو که کلا کیفیت صدای این گوشی رو زیر سوال بردی...
صدای 1100 بهتر درمیاد! با چی فیلم گرفتی اینطوری شده!؟ صدای خودتن خیلی ناجوره:31:

فک کنم داره اشکال از فریم ور گوشی هست فک کنم کهه با در آوردن باتری ریست میشه تمو ساعت و تاریخ:41:(البته به گوشی توهین نکنا تعصبی هستم شدید:دی) زن داییم هم ان97 داشت همین طوری میشد
با X3 گرفتم آره صداش خیلی بد ضبط شده مثل گرامافون شده:2:
در مورد صدای خودمم بگم صدام همین جوری هست دوستام بهم میگن اژدها بخاطر صدا:31:

RAGNER
01-07-2010, 13:13
یه سوال داشتم درباره بک گراند

تو x6 اگه یه عکس رو به عنوان wallpaper انتخاب کنیم ایا عکس به صورت فول قرار میگیره

یا مثلا مثل مدل 6120 نوارهای مربوط به theme گوشی بالا و پایین صفحه باقی میمونه ؟