PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ ا X6 ا

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

nokiax6
22-05-2010, 09:16
بنظر من تنها برتری که X6 در تکنولوژی داره همون تاچ خازنی هست!

و چند تا از دلایل اختلاف قیمت:
نمایشگر بزرگتر در N97 که 3.5 اینچ هست ولی X6 سایز 3.2 اینچ!
N97 از مموری میکرو پشتیبانی میکنه ولی X6 از هیچ نوع مموری کارتی پشتیبانی نمیکنه!
باطری قویتر N97 که از نوع 1500 میلی آمپر هست ولی X6 از باطری 1320 میلی آمپری استفاده میکنه!

درضمن دوست عزیز اکولایزر رو که نمیشه اینطوری برسی کرد! اکولایزر رو می تونید هر طور که دلتون خواست تنظیم کنید! این ها میگید مگا بیس/بیس بوستر/پاپ/جاز/... فقط چند تا تنظیم پیش فرض هست!

داداش یکی دیگه از مزیت های مهم X6 یادت رفت بگی
شیشه ضد خش اون هست که تا حالا در هیچ گوشی نوکیا دیده نشده و به نظر من فوق العاده هست و یکی از دوستان هم قبلا اشاره کرده بود که فوتی گوشی پرت شده بود رو موزاییک ها آخ نگفته بود!!
مدل N97 بدلیل اینکه صفحش 0.2 بزگتر از مدل X6 هست باید هم باتریش قویتر باشه و یکی از نقاط قوت X6 همون باتریش هست که همه جا نوشتن
من نمیدونم شما چرا نداشتن مموری واسه گوشی که 16GB حافظه داره رو عیب میدونین!! شما تا صد ساله دیگه هم نمیتونین حافظش رو پر کنین.زمانی هم که پر شد یه گوشی دیگه میاد بازار با حافظه 128GB !!!
این توضیح رو بدم که Bass Booster شامل اکولایزر نمیشه و برای افزایش بیس هست که در قسمت Audio Setting در موزیک پلیر در کنار سایر آیتم ها مانند Balance و Stereo Widening و ... وجود داره و قبلا در گوشی هایی مانند 3250 دیده شده.
و اینطور که گفته میشه نوکیا بهترین هدستش رو واسه این گوشی (X6) گذاشته.
البته این رو هم بگم که N97 دارای صفحه کلید کوورتی هست که هم مزیت هست و هم عیب.عیب از این لحاظ که اگه از دستت بیفته باید فاتحشو خوند.
به هر حال هر گوش مزیت ها ومعایب خودش رو داره . پس
حالا انتخاب با شماست که مدل N97 که گوشی سال 2009 رو با قیمت حدود 490000 تومن بگیرین با اون امکانات یا X6 رو که گوشی سال 2010 هست و با قیمت حدود 350000 تومن با این امکانات !!!

cd3
22-05-2010, 10:28
سلام . آیا X6 ، FM Trasmi.. داره یا نه

nokiax6
22-05-2010, 10:41
سلام . آیا X6 ، FM Trasmi.. داره یا نه
متاسفانه خیر:41:

Vahid.Mob.14
22-05-2010, 12:44
آقا یه سوال/ چرا تو گالری توی دیدن عکس حالت نمایش گردشی(اسم دقیقشو یادم نیست) نداره؟ مثل گوشیهای دیگه ی نوکیل مثل N73 . N95 .n96

DariushGreat
22-05-2010, 12:46
آقا یه سوال/ چرا تو گالری توی دیدن عکس حالت نمایش گردشی(اسم دقیقشو یادم نیست) نداره؟ مثل گوشیهای دیگه ی نوکیل مثل N73 . N95 .n96

چون این ویژگی تنها برای سری N نوکیا می باشد! :دی

Help118
22-05-2010, 13:26
-------------------------------------------------------------------------

1-دوست عزیز نگرفتم منظورتو دقیق از صداش میتونم بگم که به بلندی و بیس 5800 نیست .

2-این چیه دیگه برنامه چی روش نصب میشه این گوشی تنها این جوره منظور چیه ؟؟؟؟؟؟
گوشی رو حتما با فریم ویر 20 بگیری! اگه فریم ویرش پایین باشه زحمت آپ دیت و ریکسش میوفته گردنت.

3-آیکن اس ام اس دیگه چیه من نمی دونم
مشکل آیکن اینه میگن وقتی اس ام اس یا بلوتوث بگیری روی صفحه نشان گر اس ام اس نمیاد و تنها صدای اومدن اس ام اس هست درسته ؟؟؟؟؟/

1. بلندی 5800 یخورده بیشتره و همچنین بیسش منظور صدای بمش. این مقایسه تو اسپیکر گوشیه ها نه هدفون

2.فریم ویر یا میان افزار همون نرم افزار و سیستم عامل گوشی و این حرفاست که وقتی گوشی رو میخری رو گوشیت نصبه به همه این تشکیلات میگن فریم ویر. وقتی فلانی میگه گوشیتو باید فلش کنی یا باید آپ دیتش کنی منظورش همون زدین این نرم افزار به گوشیه. از این لحاظ به این برنامه ها میگن میان افزار که هم سخت افزارشو داره هم نرم افزارشو که کلا رو هم میشه گوشی!

3.کلا نوکیا ها جوری هستن که موقع دریافت فایل از طریق بلوتوث دوتاعلامت پرانتز میاد و علامت بلوتوث رو تو آغوش خودش می کشه اینجوری میفهمی که داری بلوتوث میگیری!!!:27: بغیر از این از نوکیا ندیدم

Help118
22-05-2010, 13:31
درضمن دوست عزیز اکولایزر رو که نمیشه اینطوری برسی کرد! اکولایزر رو می تونید هر طور که دلتون خواست تنظیم کنید! این ها میگید مگا بیس/بیس بوستر/پاپ/جاز/... فقط چند تا تنظیم پیش فرض هست!

دوست عزیز و گرامی! قبول که اکوآلایزر دستی هم تنظیم میشه ولی اگه شما میتونی تنظیم فرکانس های مثلا اکوآلایزر بیس یا جاز رو انجام بدی خیلی ها و خیلی خیلی ها این کار رو نمی تونن بکنن و اصلا شاید دوس ندارن بکنن!!! پس بیخودی این اکوآلایزرها گذاشته نشده تو گوشی:8:
همچنین قابلیت بیس بوستر یا مگابیس که اکوآلایزر تنظیمی نیست هر کاریش بکنی نمی شه چون این قابلیت افزایش بم هست که با اکوآلایزر جفت و جور نمیشه

t2download
22-05-2010, 13:38
چرا تو گالری توی دیدن عکس حالت نمایش گردشی(اسم دقیقشو یادم نیست) نداره؟ مثل گوشیهای دیگه ی نوکیل مثل N73 . N95 .n96[/QUOTE]
-------------------------------------------
این حالت اسلایشر هست :11:

t2download
22-05-2010, 13:46
2.فریم ویر یا میان افزار همون نرم افزار و سیستم عامل گوشی و این حرفاست که وقتی گوشی رو میخری رو گوشیت نصبه به همه این تشکیلات میگن فریم ویر. وقتی فلانی میگه گوشیتو باید فلش کنی یا باید آپ دیتش کنی منظورش همون زدین این نرم افزار به گوشیه. از این لحاظ به این برنامه ها میگن میان افزار که هم سخت افزارشو داره هم نرم افزارشو که کلا رو هم میشه گوشی!

3.کلا نوکیا ها جوری هستن که موقع دریافت فایل از طریق بلوتوث دوتاعلامت پرانتز میاد و علامت بلوتوث رو تو آغوش خودش می کشه اینجوری میفهمی که داری بلوتوث میگیری!!!:27: بغیر از این از نوکیا ندیدم
---------------------------------------------------------------------------------------------------

اگه گوشی رو بخرم فریم ویر نشده باشه چی میشه
آخه گوشی های قبلی و دوستام میگیرن چنین چیزی نشنیدم
و شنیدم وقتی کسی اس ام اس بده شما چیزی روی صفحه گوشی مشاهده نمیکند علامت مسج یادشون رفته بزارن :8:
و بنظر شما چی بخرم vivaz یا x6.16Gb یا 5800

tanatos
22-05-2010, 14:44
آقا قیمت 32 و 16 چقدر با هم اختلاف داره؟

nokiax6
22-05-2010, 15:33
و شنیدم وقتی کسی اس ام اس بده شما چیزی روی صفحه گوشی مشاهده نمیکند علامت مسج یادشون رفته بزارن :8:
و بنظر شما چی بخرم vivaz یا x6.16Gb یا 5800[/QUOTE]

بابا چرا رفتی تعطیلات ؟:18:
تو برو گوشیتو بخر به این چیزا کاریت نباشه.فریمور روش نصب هست اگه نباشه گوشی بالا نمیاد!!!
در مورد sms هم منظورتون اینه که وقتی sms میاد این عبارت نشون داده نمیشه؟ ( 1New Message ). اگه اینجوری باشه که خیلی ضایعست!!!:2:
خب کسانی که این گوشی رو دارن جواب بدن ...
خب این گوشی ها از نظر قیمت خیلی فرق میکنن. ( پول بیشتر = جنس بهتر ):8:

nokiax6
22-05-2010, 15:34
حدود 100 الی 150 تومن

t2download
22-05-2010, 15:52
آره دوست عزیز tanatos گوشی 16 گیگ 370 هزار هست و گوشی 32 گیگ 460 هزار
امیدوارم موفق باشی:11:

jamshid2020
22-05-2010, 16:14
سلام gps این گوشی از داخل فضای بسته مثل اتاق میتونه کانکت بشه یا نه ؟چون دوست من سامسونگ s8000jetداره از داخل اتاق gps گوشیش وصل شد در حالیکه از اینترنت یا gprsهم استفاده نمی کرد.گوشی من 6220 ومیخوام x-6 بگیرم .گوشی من حتما باید تو فضای باز باشه تا gpsاش فعال بشه: x-6 هم همینطوره؟

Help118
22-05-2010, 16:53
2.فریم ویر یا میان افزار همون نرم افزار و سیستم عامل گوشی و این حرفاست که وقتی گوشی رو میخری
و بنظر شما چی بخرم vivaz یا x6.16Gb یا 5800

دوست من در ابتدا باید بگم واسه نقل قول پست کسی از دستور نقل قول استفاده فرمایید نه اینکه عین مطلب رو کپی فرمایید!:11:
عزیز من در همه گوشی ها این نرم افزار آماده نصب شده بدون این نرم افزار گوشی معنی نداره و اصلا این جور گوشی ای در بازار وجود نداره وبفروش نمی رسه بدون فریم ویر!
اینو که شنیدی رئی صفحه نمایش موقع اومدن مسیج چیزی دیده نمیشه این محاله و بر فرض محال اگه اینطور هم باشه بتازگی فریم ویر جدید 20 اومده واسه ایکس 6 که کلا همه چی حل شده گرچه بازم میگم این فرمودتون محاله امکان داره گوشی دوستتون خراب بوده!:27:

5800 حرکت به عقبه!:2: اصلا
ویواز دوربین عکاسی و بخصوص فیلمبرداری قوی ای داره اونم HD و صفحه نمایشش خازنی نیست مقاومتی یا همون مدادیه! که باید فشار بدی. ال سی دی ایکس 6 یه چیز دیگس. من اصلا ویواز نمی گیرم (بدین معنی نیست که گوشی بدیه ها) من عاشق ایکس 6 شدم

مهمترین ایراد ایکس 6 ناخوانی صفحه زیر نور مستقیم آفتاب و یکم کندبودنش تو گالریه والسلام

---------- Post added at 05:51 PM ---------- Previous post was at 05:51 PM ----------

یه چیزی حول و حوش 150 تومن

---------- Post added at 05:53 PM ---------- Previous post was at 05:51 PM ----------

سلام gps این گوشی از داخل فضای بسته مثل اتاق میتونه کانکت بشه یا نه ؟چون دوست من سامسونگ s8000jetداره از داخل اتاق gps گوشیش وصل شد در حالیکه از اینترنت یا gprsهم استفاده نمی کرد.گوشی من 6220 ومیخوام x-6 بگیرم .گوشی من حتما باید تو فضای باز باشه تا gpsاش فعال بشه: x-6 هم همینطوره؟
در رابطه به این موضوع چیزی اصلا نشنیدم مگه بشقاب ماهوارس که باید حتما بیرونو ببینه! اصلا معقول و منطقی نیست!!!

milad8m
22-05-2010, 18:33
یه سوال درمورد این گوشی. این 16 گیگی که میگید روی رمه یا حافظه خودشه؟

Vahid.Mob.14
22-05-2010, 19:56
این حافظه ی خودشه. رم نیست.

nokiax6
22-05-2010, 21:02
آقا یه سوال مهم:
امروز رفتم از یه موبایل فروشی که دوستم هست قیمت بگیرم . بهم گفت دیگه نمیاریم چون 3 تا آورده بودیم هرسه ایراد داشتن. هم خیلی هنگ داشت و هم اینکه صفحش پر پر میکرد.گفت اگه بخوای واست میارم ولی گوشی خیلی بی کیفیتی هست و اصلا پیشنهاد نمیکنم.خیلی حالم گرفته شد.
یه خواهش دارم فقط و فقط از کسانی که این گوشی رو دارن یه توضیح مفصلی در اینباره بدن.(خواهشا بدون تعصب)

Help118
22-05-2010, 21:03
یه سوال درمورد این گوشی. این 16 گیگی که میگید روی رمه یا حافظه خودشه؟
این گوشی متاسفانه یا خوشبختانه اسلات کارت حافظه نداره و حافظش در دو نوع 16 و 32 گیگ داخلیه.

keshmeshpolo
22-05-2010, 22:46
سلام دوستان
تو سایت gsm امروز 1/3/89 قیمت زده 310000 تومن درسته؟:18::18:

t2download
23-05-2010, 16:08
دوست من در ابتدا باید بگم واسه نقل قول پست کسی از دستور نقل قول استفاده فرمایید نه اینکه عین مطلب رو کپی فرمایید!:11:
عزیز من در همه گوشی ها این نرم افزار آماده نصب شده بدون این نرم افزار گوشی معنی نداره و اصلا این جور گوشی ای در بازار وجود نداره وبفروش نمی رسه بدون فریم ویر!
اینو که شنیدی رئی صفحه نمایش موقع اومدن مسیج چیزی دیده نمیشه این محاله و بر فرض محال اگه اینطور هم باشه بتازگی فریم ویر جدید 20 اومده واسه ایکس 6 که کلا همه چی حل شده گرچه بازم میگم این فرمودتون محاله امکان داره گوشی دوستتون خراب بوده!:27:

ویواز دوربین عکاسی و بخصوص فیلمبرداری قوی ای داره اونم HD و صفحه نمایشش خازنی نیست مقاومتی یا همون مدادیه! که باید فشار بدی. ال سی دی ایکس 6 یه چیز دیگس. من اصلا ویواز نمی گیرم (بدین معنی نیست که گوشی بدیه ها) من عاشق ایکس 6 شدم

مهمترین ایراد ایکس 6 ناخوانی صفحه زیر نور مستقیم آفتاب و یکم کندبودنش تو گالریه والسلام

---------- Post added at 05:51 PM ---------- Previous post was at 05:51 PM ----------

---------- Post added at 05:53 PM ---------- Previous post was at 05:51 PM ----------

در رابطه به این موضوع چیزی اصلا نشنیدم مگه بشقاب ماهوارس که باید حتما بیرونو ببینه! اصلا معقول و منطقی نیست
--------------------------------------------------------------------------
ممنون واسه راهنمایی شما ولی با آپدیت جدید امکان داره سرعتش کمی بیشتر بشه می دونم باید سی پی یوش بالا باشه و شما مگه این گوشی رو ندارین دوستان هر کی این گوشی را داره در مورد اس ام اس اومدنش بگه چجوره و مرورگر و رفتن تو اینترنت میگن خوب کار نمیده
من یه گوشی میخوام صداش خوب باشه و صفحه نمایش ال سی دیش بزرگ باشه و دوربین 5 و لمسی
تو سایت جی اس ام زده قیمت 16 گیگ 310 هزار درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:11:

t2download
23-05-2010, 16:24
این گوشی متاسفانه یا خوشبختانه اسلات کارت حافظه نداره و حافظش در دو نوع 16 و 32 گیگ داخلیه.
--------------------------------------
جواب سوالم تو پست بعدی هست لطفآ جواب بدین

Help118
23-05-2010, 21:16
سلام دوستان
تو سایت gsm امروز 1/3/89 قیمت زده 310000 تومن درسته؟:18::18:
از سایت های معتبر قیمت بگیرید مث دیجی کالا و گوشی شاپ که دیجیکالا همیشه بیخودی گرون تر میده و گوشی شاپ بهتره.
امروز این گوشی رو در مدل 16 گیگ زده 400 تومن با گارانتی اصلی نوکیا و 380 تومن با پارسه که به احتمال قوی فردا یا دوسه روز دیگه افت قیمت خواهیم دید البته بازم این قیمت ها گرون تر از بازاره یکم و لی برای خرید از سات کاملا معتبر و منطقیه.
310 تومن ؟ :41:

Help118
23-05-2010, 21:25

در رابطه به این موضوع چیزی اصلا نشنیدم مگه بشقاب ماهوارس که باید حتما بیرونو ببینه! اصلا معقول و منطقی نیست
--------------------------------------------------------------------------
ممنون واسه راهنمایی شما ولی با آپدیت جدید امکان داره سرعتش کمی بیشتر بشه می دونم باید سی پی یوش بالا باشه و شما مگه این گوشی رو ندارین دوستان هر کی این گوشی را داره در مورد اس ام اس اومدنش بگه چجوره و مرورگر و رفتن تو اینترنت میگن خوب کار نمیده
من یه گوشی میخوام صداش خوب باشه و صفحه نمایش ال سی دیش بزرگ باشه و دوربین 5 و لمسی
تو سایت جی اس ام زده قیمت 16 گیگ 310 هزار درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:11:

دوست عزیز برای نقل قول حرفهای دیگران حتما ابزار نل قول استفاده کنید مثل دیگر دوستان تازه وارد نه اینکه عینا کپی کنید ممنونم:11:
عزیز دل آپ دیت نرم افزاری گوشی کاری میکنه که گوشی با همون منابع خودش به بهترین نحو و به طور بهینه از قدرتش استفاده کنه. نرم افزارهای جدید طوری طراحی میشن که مثال مصرف باتری رو کاهش بدن. یا جایی که نیاز نیست سی پی یو از تمام قدرتش استفاده کنه این دستور رو اجرا کنه. یا جایی که دو برنامه باهم باز شده توسط مدیریت نرم افزار آپ دیت شده باعث میشهکه اون نرم افزاری که در پس زیمینه هستش کمتر از قدرت سیستم رو اشغال کنه... همه اینها و مثالهای دیگه در اثر مدیریت صحیحه که اینم با نرم افزار حاصل میشه. یه مثا لدیگه بزنم شبکه موبایل بصورت IN یا هوشمند عمل میکنه منظور اینه که جایی که به BTS نزدیکتره کاری میکنه که از گوشی تو توان پایین تر استفاده بشه که هم باعث کاهش مصرف باتری و هم کاهش میزان سار یا همون امواج ضرردار گوشیه حالا این با چی حاصل می شه با نرم افزار!!!

این گوشی در مورد اس ام اس هیچ مشکلی نداره !!!!:19: این مشکل شما در پرونده ایرادات این گوشی وارد نیست من نمی دونم کی اینو انداخته تو سرتون:21:
با تمام مشخصات فوق از سری نوکیا می تونم ایکس 6 رو بهمتون پیشنهاد بدم:10::8::11: پیشکش

در مورد قیمت هم توضیحات کافی رو تو پست قبلی دادم

nokiax6
24-05-2010, 10:17
آقا یه سوال مهم:
امروز رفتم از یه موبایل فروشی که دوستم هست قیمت بگیرم . بهم گفت دیگه نمیاریم چون 3 تا آورده بودیم هرسه ایراد داشتن. هم خیلی هنگ داشت و هم اینکه صفحش پر پر میکرد.گفت اگه بخوای واست میارم ولی گوشی خیلی بی کیفیتی هست و اصلا پیشنهاد نمیکنم.خیلی حالم گرفته شد.
یه خواهش دارم فقط و فقط از کسانی که این گوشی رو دارن یه توضیح مفصلی در اینباره بدن.(خواهشا بدون تعصب)

همچنان منتظر جواب سوالم هستم ...

Help118
24-05-2010, 15:12
آقا یه سوال مهم:

خوب گوشی رو بری از این واون بگیری بیشتر از این نمیشه
عزیز من با گارانتی اصلی نوکیا بگیر هم خیالت راحت باشه که واردات قانونیه .. هم اینکه بفهمی نفهمی گارانتی داره هم اینکه این گوشی ها تست میشن و گارانتی میشن هم اینکه میفهمی مستقیما از شرکت سازنده وارد کشور شده و هیچ جاش دستکاری نشده.. این گوشی های قاچاق خدا میدونه از کجاها با چه شرایطی بدست ماها میرسه یکی باتریشو عوض کرده یکم کارتونشو دولا کرده یکی گذاشته اینورش ...
من تا به حال همچین چیزی از ایکس 6 ندیدم یا در شرایط بدش به پست من نخورده و هم اینکه کسی از این چیزا نگفته.. در مورد 5800 زیاد شنیده بود مو صددرصد بود که ال سی دیش تو سرمای شدید کار نمی کردو پر پر مز زد و رگه به رگه می شد و بعد میسوخت و 75 تومن میزاشت رو دست خریدارش و بخصوص زمانی که بیشتر از کلید کناریش استفاده می کردی ال سی دیش میسوخت

در مورد ایکس 6 من ندیدم بازم دوستای دیگه هم که دارن جواب بدن

Help118
24-05-2010, 15:37
بچه ها کسی از مدل این هندزفری بلوتوث سفید رنگ چیزی اطلاع داره همچینن از قیمتش BH-214

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Help118
24-05-2010, 16:17
آقا یه سوال مهم:

دوست عزیز من عین متون شما رو تو سایت موبایلستان هم دیدم هر سوال و ایرادی که اونجا مطرح شده رو اینجا هم مطرح کردین ناقلا خودتی:10:نوکیا ایکس 6

دوست من اونجا چند صفحه رو مطالعه کردم کلا زدن تو سر مال!!! درسته که تو عمل ایکس 6 فقط یه ال سی دی خازنی داره آیا به نظرت این خودش یه مزیت خیلی بزرگ نسبت 5800 نیست؟ تو 5800 باید هی فشار بدی ولی اینجا فقط لمس میکنی. تو ایکس 6 وقفه تو پاسخگویی ال سی دی نداری و خیلی حرفای دیگه که قبلا ذکر شده!!! تفاوت قیمت این دو گوشی منظورم 5800 و ایکس 6 باید چیزی حدود صد تومن بشه که بیشتر از این ارزش خریدن نداره چون چیز بیشتری نداره از 5800 به معنی واقعی کلمه که اون تفاوت هم بیشتر باید مال ال سی دیش و طراحیش باشهالان این گوشی تو بورسه و یکم گرونه یه مدت دیگه از مد خواهد افتاد. ان 8 هم گوشی خیلی توپیه که خواهد آمد ولی من به شخصیه ایکس 6 رو می پسندم
ان 97 هم اگه چه در دوربین از ایکس 6 شابید برتره و شاید در موارد دیگه ولی ال سی دی و پخش موسیقی ایکس 6 یه چیز دیگس که کد نظره موسیقی گرایانه:8:
من که عمرا پول به ال سی دی مقاومتی نمی دم حالا میخواد ان 97 مینی باشه یا مثلا تاچ دیاموند2 یا هر چی

اگه این گوشی رو خریدی شک نکن برو حالشو بکن بعد مدتی که دیگه حسابی ازش سیر شدی برو تو نخ ان 8 و ایکس 10 و غیره.. ولی دنیای دیجیتال دنیای قمار پوله

nokiax6
24-05-2010, 19:53
دوست عزیز من عین متون شما رو تو سایت موبایلستان هم دیدم هر سوال و ایرادی که اونجا مطرح شده رو اینجا هم مطرح کردین ناقلا خودتی:10:نوکیا ایکس 6

دوست من اونجا چند صفحه رو مطالعه کردم کلا زدن تو سر مال!!! درسته که تو عمل ایکس 6 فقط یه ال سی دی خازنی داره آیا به نظرت این خودش یه مزیت خیلی بزرگ نسبت 5800 نیست؟ تو 5800 باید هی فشار بدی ولی اینجا فقط لمس میکنی. تو ایکس 6 وقفه تو پاسخگویی ال سی دی نداری و خیلی حرفای دیگه که قبلا ذکر شده!!! تفاوت قیمت این دو گوشی منظورم 5800 و ایکس 6 باید چیزی حدود صد تومن بشه که بیشتر از این ارزش خریدن نداره چون چیز بیشتری نداره از 5800 به معنی واقعی کلمه که اون تفاوت هم بیشتر باید مال ال سی دیش و طراحیش باشهالان این گوشی تو بورسه و یکم گرونه یه مدت دیگه از مد خواهد افتاد. ان 8 هم گوشی خیلی توپیه که خواهد آمد ولی من به شخصیه ایکس 6 رو می پسندم
ان 97 هم اگه چه در دوربین از ایکس 6 شابید برتره و شاید در موارد دیگه ولی ال سی دی و پخش موسیقی ایکس 6 یه چیز دیگس که کد نظره موسیقی گرایانه:8:
من که عمرا پول به ال سی دی مقاومتی نمی دم حالا میخواد ان 97 مینی باشه یا مثلا تاچ دیاموند2 یا هر چی

اگه این گوشی رو خریدی شک نکن برو حالشو بکن بعد مدتی که دیگه حسابی ازش سیر شدی برو تو نخ ان 8 و ایکس 10 و غیره.. ولی دنیای دیجیتال دنیای قمار پوله

چرا شما توهم زدی .من اصلا این مشکل رو جای دیگه ای نشنیده بودم.پس حتما یه چیزی هست که دارن می گن.:19:
من اصلا بحثی در مورد خازنی بودن نکردم که شما دارین ...
شما اجازه بده کسانی در مورد این سوال جواب بدن که این گوشی رو خریدن.:10:
3سال قبل هم که میخواستم گوشی بخرم از همین فروم استفاده کردم و خریدم والان خیلی راضی هستم.حالا بعد 3 سال دوباره اومدم با یه نام کاربری جدید که انتخاب خوبی داشته باشم.رمز کاربری قبلیم رو فراموش کردم واسه همین اکانت جدید درست کردم.ولی اون تاپیک کجا واین کجا !!!:41:
همینطوری چشم بسته نمیشه این همه پول داد فردا دید کار نمیکنه.باید به دقت بررسی کرد.مطمین باش یا فقط این گوشی رو می خرم یا همون گوشی خودمو (5700 ) نگه میدارم.به غیر از نوکیا گوشی دیگه ای نمی خرم و بیش از 300000 تومن هم به گوشی پول نمیدم!:31:

stuv
24-05-2010, 21:04
آقا یه سوال مهم:

من تا الان که این گوشی رو دارم از این چیزا ازش ندیدم
بعضی از مغازه دارها معمولا میزنن تو سره مال دلیلش رو هم نمی دونم
اگر خواستی بخری حتما با گارانتی اصلی بگیر تا خیالت راحت باشه

t2download
24-05-2010, 23:15
دوستان شنیدم این گوشی زیاد هنگ میکنه و خیلی بی کیفیته ضد حال خوردیم لطفآ بگید درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟:18:

s_n
25-05-2010, 01:40
سلام دوستان.شاید خندتون بگیره اما بلوتوث هایی که میاد داخل اینباکس چجوری ذخیره میشه؟من قبلا 5700 داشتم.از کاراییهای این گوشی زیاد سر در نمیارم ممنون.

total_overdose
25-05-2010, 03:51
سلام دوستان.شاید خندتون بگیره اما بلوتوث هایی که میاد داخل اینباکس چجوری ذخیره میشه؟من قبلا 5700 داشتم.از کاراییهای این گوشی زیاد سر در نمیارم ممنون.
سلام
بابا فرقی نداره که با 5700
اگه کلیپ یا آهنگه که وقتی باز میکنی بعد میبندیش ازت میپرسه ذخیره بشه که تو هم تایید میکنی.
اگرم یه وقت فایلی باشه که گوشیت نخونه و بخوای نگهش داری تو مموری کارت با استفاده از نرم افزار x-plor میشه البته همینم تو 5700 همینجور بود.

Help118
25-05-2010, 13:44
چرا شما توهم زدی .من اصلا این مشکل رو جای دیگه ای نشنیده بودم.پس حتما یه چیزی هست که دارن می گن.:19:
من اصلا بحثی در مورد خازنی بودن نکردم که شما دارین ...
شما اجازه بده کسانی در مورد این سوال جواب بدن که این گوشی رو خریدن.:10:
3سال قبل هم که میخواستم گوشی بخرم از همین فروم استفاده کردم و خریدم والان خیلی راضی هستم.حالا بعد 3 سال دوباره اومدم با یه نام کاربری جدید که انتخاب خوبی داشته باشم.رمز کاربری قبلیم رو فراموش کردم واسه همین اکانت جدید درست کردم.ولی اون تاپیک کجا واین کجا !!!:41:
همینطوری چشم بسته نمیشه این همه پول داد فردا دید کار نمیکنه.باید به دقت بررسی کرد.مطمین باش یا فقط این گوشی رو می خرم یا همون گوشی خودمو (5700 ) نگه میدارم.به غیر از نوکیا گوشی دیگه ای نمی خرم و بیش از 300000 تومن هم به گوشی پول نمیدم!:31:

نابغه از کجا فهمیدی من این گوشی رو ندارم! :13:من دارم استفادش می کنم این همه اطلاعات رو که از باد هوا بهتون نمی دم این چه حرفیه حالا ببین من توهم زدم یا خودت!!! منم نگفتم بحث خازنی کردی یا مقاومتی میگم عین سوالاتتت و عین یوزرت رو تو سایت موبایلستان دیدم.هر چی اونجا نوشتن اینجا هم دیکته شده! خواهشا دیگه از من سوال نفرمایید:11:
عجب اخلاق تندی داری!

t2download
25-05-2010, 21:36
عزیزان و دوستان لطفآ کمک کنید کسی اطلاع داره سیستم عامل سیمبیان نوکیا و سونی اریکسون فرقشون چی هست و سیستم عامل آندروید و ویندوز موبایل و بهترین گزینه کدام هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:40:

keshmeshpolo
25-05-2010, 22:13
دوستان شنیدم این گوشی زیاد هنگ میکنه و خیلی بی کیفیته ضد حال خوردیم لطفآ بگید درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟:18:

منم میخوام بدونم
یکی جواب بده:4:

stuv
25-05-2010, 23:09
مثل بقیه نوکیا ها نیاز نیست از توی inbox سیو کنی و خودش مستقیما توی فولدر receved توی فایل مننجر ذخیره میشه

s_n
26-05-2010, 01:12
مثل بقیه نوکیا ها نیاز نیست از توی inbox سیو کنی و خودش مستقیما توی فولدر receved توی فایل مننجر ذخیره میشه
+
آره هرچی میگردم گزینه سیو نداره و تو موزیکم نمیاد

hamijoon
26-05-2010, 15:00
سلام دوستان من بوجور دیفونه این گوشی شدم :40:

البته الان آیفون دارم دیگه نمیخوامش . کلا من زود از یه گوشی خسته میشم حالا میخوام اینو بگیرم

نظره کلیتون چیه ؟؟ از لحاظ دوربین که از ویواز ضعیفتره

اونایی که دارن اینو ترجیح میدن یا ویوازو؟؟؟ ... اصلا از سونی اریکسون خوشم نمیاد اما این ویوازش طراحیش خیلی خوبه

یکم راهنماییم کنین

مرسی

hasibi01
26-05-2010, 21:22
سلام
من تازه این گوشی رو خریدم و نظرات دوستان رو خوندم
در مورد هنگ کردن باید بگم که تا حالا این اتفاق برام نیوفتاده و فعلا داره کار میکنه :دی
درسته که از نظر قیمت و بعضی از کارایی ها از ویواز ضعیفتره ولی به نظر من خیلی از ویواز بهتره حداقل برای من اینجوریه :46:

stuv
26-05-2010, 21:41
نمیودنم کی این حرفا رو بهت زده ولی حداقل من که دارمش این چیزایی که میگی رو ندیدم

Help118
26-05-2010, 23:56
والا کم کم منم دارم نسبت به گوشیم حساس می سم .. یکی از دوستان نوشته بود صدای طرف مقابل هنگام مکالمه اونقدر ضعیفه که باید گوشی رو محکم بچسبونم به گوشم و این کار باعث میشه لبه های گوشی پدر گوشمو دربیاره و باید به طرف بگم داد بزن تا بشنوم.. دوستان شما تو گوشی هاتون همچین مشکلی داشتین؟

Vahid.Mob.14
27-05-2010, 10:31
نه .اصلا چنین مشکلی نداشتم و صدا خیلی عالی میره میاد.

t2download
27-05-2010, 16:05
+
آره هرچی میگردم گزینه سیو نداره و تو موزیکم نمیاد
یکم بشتر در مورد مشکلات این گوشی بگو و این مشکل که مطرح کردی چی هست دقیقآ

t2download
27-05-2010, 16:12
نمیودنم کی این حرفا رو بهت زده ولی حداقل من که دارمش این چیزایی که میگی رو ندیدم
چند سوال
1 . این گوشی x6 وقتی اس ام اس میاد روی صفحه میاد 1masseg یا نه چون شنیدم نمیاد روی صفحه چیزی
2 . صدای اسپیکرهاش از 5800 بهتر هست یا نه و وقتی صداش تا آخر زیاد کنی خش خش میکنه اسپیکر یا نه
و بعضی ها میگن از 5800 صداش کمتر هست و بد هست صداش نظر شما که این گوشی را دارید چیه
3 . آیا فقط تو گالری عکس سرعتش کند هست یا تو بقیه قسمت ها هم همینه و مثل 5800 هست سرعتش
4 . توی اینترنت چطوره سایت رو درست باز میکنه
5 . با تشکر و نظر کلی شما راجب به این گوشی ؟

---------- Post added at 05:12 PM ---------- Previous post was at 05:11 PM ----------

سلام
من تازه این گوشی رو خریدم و نظرات دوستان رو خوندم
در مورد هنگ کردن باید بگم که تا حالا این اتفاق برام نیوفتاده و فعلا داره کار میکنه :دی
درسته که از نظر قیمت و بعضی از کارایی ها از ویواز ضعیفتره ولی به نظر من خیلی از ویواز بهتره حداقل برای من اینجوریه :46:
چند سوال
1 . این گوشی x6 وقتی اس ام اس میاد روی صفحه میاد 1masseg یا نه چون شنیدم نمیاد روی صفحه چیزی
2 . صدای اسپیکرهاش از 5800 بهتر هست یا نه و وقتی صداش تا آخر زیاد کنی خش خش میکنه اسپیکر یا نه
و بعضی ها میگن از 5800 صداش کمتر هست و بد هست صداش نظر شما که این گوشی را دارید چیه
3 . آیا فقط تو گالری عکس سرعتش کند هست یا تو بقیه قسمت ها هم همینه و مثل 5800 هست سرعتش

Help118
27-05-2010, 23:08
چند سوال

این س<ال رو دوست من چندبار پرسیدید و من هم جوابشو واستون نوشتم ولی ومحض گل روی شما دوباره جوابشو میدم:10:
1.هر چی شنیدی رو ولش کن این گوشی اصلا همچین مشکلاتی نداره چون داریم دیدیم استفاده کردیم پرسیدیم و خیلی کارهای دیگه همچین مشکلی اصلا ندیدم شاید اونی که دست شماست مشکل داره بهت قول صدردصد میدم که همچین مشکلی نداره!

2.بلندی صداش همچنین بیس صداش از 5800 یکم پایین تره و خش خشی دیده نمیشه

3.دوست عزیز این برای هزارمین بار خیر این گوشی کندی نداره فقط تو گالری واسه مروز عکس و فیلم ها یه مکث دوثانیه ای داره. اگه بحث در مورد خود گوشیه این گوشی های سیمبیان خودشون چون اسمارت فون هستند شاید یه ذره کندی تو اجرای نرم افزارها دیده بشه که کاملا طبیعیه ولی این گوشی درسته زیاد سی پی یو قوی نداره ولی همچی ایرادی دیده نشده. این گوشی در مورد پاسخ ضربه به ال سی دی خیلی خیلی خیلی خوب عمل میکنه ولی بازم زیاد عالی نیست (منظورم این نیست که این گوشی بده)

4.بله سایت ها رو درست باز میکنه فقط یکی دومورد تو نمایش فایلهای فلش ایراد داره ولی فکر کنم تو آپدیت جدیدش این مشکل حل شده.

5.نظر کلی بنده اینه که همگان هر چی میگن رو ولش کن اگه نوکیا میخوای بخری ایکس 6 بعدش ان 8 که هنوز نیومده و عالی تر از ایکس 6 هستش. دیگه فکر نکنم گوشی ای از حیث مزایا به این گوشی برسه از نوکیا

پس ایکس 6 و ان 8 تو نوکیا

t2download
28-05-2010, 10:36
این س<ال رو دوست من چندبار پرسیدید و من هم جوابشو واستون نوشتم ولی ومحض گل روی شما دوباره جوابشو میدم:10:
1.هر چی شنیدی رو ولش کن این گوشی اصلا همچین مشکلاتی نداره چون داریم دیدیم استفاده کردیم پرسیدیم و خیلی کارهای دیگه همچین مشکلی اصلا ندیدم شاید اونی که دست شماست مشکل داره بهت قول صدردصد میدم که همچین مشکلی نداره!

2.بلندی صداش همچنین بیس صداش از 5800 یکم پایین تره و خش خشی دیده نمیشه

3.دوست عزیز این برای هزارمین بار خیر این گوشی کندی نداره فقط تو گالری واسه مروز عکس و فیلم ها یه مکث دوثانیه ای داره. اگه بحث در مورد خود گوشیه این گوشی های سیمبیان خودشون چون اسمارت فون هستند شاید یه ذره کندی تو اجرای نرم افزارها دیده بشه که کاملا طبیعیه ولی این گوشی درسته زیاد سی پی یو قوی نداره ولی همچی ایرادی دیده نشده. این گوشی در مورد پاسخ ضربه به ال سی دی خیلی خیلی خیلی خوب عمل میکنه ولی بازم زیاد عالی نیست (منظورم این نیست که این گوشی بده)

4.بله سایت ها رو درست باز میکنه فقط یکی دومورد تو نمایش فایلهای فلش ایراد داره ولی فکر کنم تو آپدیت جدیدش این مشکل حل شده.

5.نظر کلی بنده اینه که همگان هر چی میگن رو ولش کن اگه نوکیا میخوای بخری ایکس 6 بعدش ان 8 که هنوز نیومده و عالی تر از ایکس 6 هستش. دیگه فکر نکنم گوشی ای از حیث مزایا به این گوشی برسه از نوکیا

پس ایکس 6 و ان 8 تو نوکیا
عزیز این دو کاربر خودشون این گوشی را دارند و با تشکر مجدد از شما

nokiax6
28-05-2010, 17:25
kinetic چیه؟
از مزایا و معایب گوشی بیشتر بنویسین...

stuv
28-05-2010, 22:54
---------- Post added at 05:12 PM ---------- Previous post was at 05:11 PM ----------

چند سوال

1- زمانی که اس ام اس میاد چراغ صفحه روشن نمیشه و فقط صدای اس ام اس میادولی قفل گوشی رو که باز می کنید 1massegروی صفحه میفته
2و3-عزیزم تا حالا شاید بیشتر از 10 بار این سوال تو این تاپیک پرسیده شده و جواب داده شده لطفا پست های قبلی رو یک نگاهی بکن
4-مشکلی با باز کردنه سایت نداره
5-در کل من راضیم ازش بستگی به میزان خواسته های شما داره اگه تصمیم داری نوکیا بگیری بین x6و ان 97 گزینه بهتری نداری راستش رو بخوای من بین x6ان97و امنیا اچ دی و ویواز و ساتیو مردد بودم که در آخر x6 رو گرفتم و تا زمانی که سیستم عامل اندروید خوب جا بیفته نگهش میدارم و بعد یک گوشیه با سیستم عامل اندروید میگیرم

Help118
29-05-2010, 13:11
بنده کاملا موافقم!!!! با پست قبلی
البته تاچ فقط خازنی

t2download
29-05-2010, 18:22
1- زمانی که اس ام اس میاد چراغ صفحه روشن نمیشه و فقط صدای اس ام اس میادولی قفل گوشی رو که باز می کنید 1massegروی صفحه میفته
2و3-عزیزم تا حالا شاید بیشتر از 10 بار این سوال تو این تاپیک پرسیده شده و جواب داده شده لطفا پست های قبلی رو یک نگاهی بکن
4-مشکلی با باز کردنه سایت نداره
5-در کل من راضیم ازش بستگی به میزان خواسته های شما داره اگه تصمیم داری نوکیا بگیری بین x6و ان 97 گزینه بهتری نداری راستش رو بخوای من بین x6ان97و امنیا اچ دی و ویواز و ساتیو مردد بودم که در آخر x6 رو گرفتم و تا زمانی که سیستم عامل اندروید خوب جا بیفته نگهش میدارم و بعد یک گوشیه با سیستم عامل اندروید میگیرم

نظرت راجب به n8
چی هست از بین گوشی های که نام بردید و n8

Vahid.Mob.14
29-05-2010, 20:43
سلام. از دوستان ایکس شیشی دوتا سوال داشتم.
اولی اینکه وقتی یکی زنگ بهمون میزنه چی جوری میشه صدای اون یارویی که اسمشو میخونه رو قطع کرد.(تو تنظیمات هرچی دنبالش گشتم نبود)
دومی اینکه از سنسور گوشی برای تعویق زنگ الارم و سایلنت کردن صدای زنگ وقتی کسی بهمون زنگ یزنه چی جوری باید استفاده کرد. هر چه قدر گوشی رو برمیگردونم میدم نمیشه(توی تنظیمات سنسور تیک هردوتاش رو گذاشتم ولی نمیدونم چرا کار نمیکنه)

stuv
30-05-2010, 10:15
نظرت راجب به n8
چی هست از بین گوشی های که نام بردید و n8
n8با توجه به مشخصاتش گوشی قدرتمندی میاد
در کل باید ببینی چه توقعی از یک گوشی داری و داشتنه چه امکاناتی برات اولویت داره
من از گوشی های سامسونگ دل خوشی ندارم و ال شاید امنیا اچ دی می گرفتم

stuv
30-05-2010, 10:20
سلام. از دوستان ایکس شیشی دوتا سوال داشتم.
اولی اینکه وقتی یکی زنگ بهمون میزنه چی جوری میشه صدای اون یارویی که اسمشو میخونه رو قطع کرد.(تو تنظیمات هرچی دنبالش گشتم نبود)
دومی اینکه از سنسور گوشی برای تعویق زنگ الارم و سایلنت کردن صدای زنگ وقتی کسی بهمون زنگ یزنه چی جوری باید استفاده کرد. هر چه قدر گوشی رو برمیگردونم میدم نمیشه(توی تنظیمات سنسور تیک هردوتاش رو گذاشتم ولی نمیدونم چرا کار نمیکنه)
settings---personal----profiles----personalise----saycallers name این مراحل رو برو وsaycallers name را در حالت off بزار
دلیله اینکه چرا سسورت کار میکنه رو نمی دونم

nokiax6
30-05-2010, 20:43
آقا یه سوال داشتم:
چون نمیشه از ناخن و قلم استفاده کرد هنگام تایپ کردن و sms زدن مشکلی ایجاد نمیشه؟ مثلا حروف با هم زده بشن و قاطی بشه آخه حروف خیلی به هم نزدیکه!!!

stuv
30-05-2010, 21:15
آقا یه سوال داشتم:
چون نمیشه از ناخن و قلم استفاده کرد هنگام تایپ کردن و sms زدن مشکلی ایجاد نمیشه؟ مثلا حروف با هم زده بشن و قاطی بشه آخه حروف خیلی به هم نزدیکه!!!
نه عزیزم هیچ مشکلی برا اس ام اس دادن پیدا نمی کنی و راحت میتونی باهاش تایپ کنی

Vahid.Mob.14
31-05-2010, 08:39
کسی سوال دوممو نمیدونه؟
یه سوال دیگه هم داشتم بازی حرکتی برا این گوشی چیه؟

Help118
31-05-2010, 16:46
قیمت ایکس 6 مدل 16گیگ هنوزم که هنوزه با گارانتی نوکیا رو 395 تومنه اصلا تکونی نخورده واردات گوشی هم خیلی کم شده عجب گیری کردیما

nokiax6
31-05-2010, 19:53
قیمت ایکس 6 مدل 16گیگ هنوزم که هنوزه با گارانتی نوکیا رو 395 تومنه اصلا تکونی نخورده واردات گوشی هم خیلی کم شده عجب گیری کردیما
اینجا قیمتش 350000 تومن شده بود ولی باز گرون شد!
الان حدود 375000 هست البته بدون گارانتی.
همه مغازه ها فقط یکی دو تا از این گوشی رو آوردن.کلا بخاطر اینکه تو بازار تعدادش کمه واسه همین قیمتش نمیاد پایین

amirsaeid254
31-05-2010, 23:21
من اين گوشي رو براي يكي گرفتم و گوشي خيلي خوبي هست و فريمورش هم 20 بود و مشكل sms برطرف شده بود و صداش كه به نظر من فوق العاده بود
ولي من نتونستم چند تا برنامه كه دانلود كرده بودم رو روش نصب كنم و ارور هاي مختلفي مي داد
براي نمونه همين تراز سنج
اگه ميشه كمك كنيد

Vahid.Mob.14
01-06-2010, 13:02
درسته. منم با نصب برنامه رو این گوشی خیلی مشکل دارم و بیشتر رو ارور میده.

Help118
01-06-2010, 13:28
من اين گوشي رو براي يكي گرفتم و گوشي خيلي خوبي هست و فريمورش هم 20 بود و مشكل sms برطرف شده بود و صداش كه به نظر من فوق العاده بود
ولي من نتونستم چند تا برنامه كه دانلود كرده بودم رو روش نصب كنم و ارور هاي مختلفي مي داد
براي نمونه همين تراز سنج
اگه ميشه كمك كنيد

در مورد مشکل اس ام اس باید بگم که من قبلا یه گوشی 6700 داشتیم خیلی گوشی کلاسیکیه که مشکل اس ام اس داشت اونم اینجاش که تمام علائم فارسی رو به اول جمله میاورد و کلا جمله قاطی می شد بخصوص زمانی که اس ام است حاوی جملات فارسی و انگلیسی می بود که واویلا . اومدم فریم ویر جدیشو با فونیکس نصب کردم بدبختی اونزمان هم آپ دیت سنترهای نوکیا ارور داشت و بعضی ها گوشی فیلتر شده بود و در نهایت دیدم که مشکل حل شد
بله دوستان سرتونو درنیارم که همه مشکلات جزئی تو فریم ویرهای جدید حل میشه

دوست عزیز اولا بگو برنامت سیمبیانه یا جاوا.تحقیق کن فایلت کامل دانلود شده یا نه . اگه سیمبیانه ورژنش چنده اگه جاواست تقیق کن مخصوص سونی اریکسون نباشه چون جاواهای نوکیاو سونی اریکسون با هم متفاوتند. بعد ببین حجم برنامت چند هو محدودیت نصب نداشته باشی بعدش بگو اروری که میده چیه تا بتونم کمکت کنم:27:

amirsaeid254
01-06-2010, 16:16
در مورد مشکل اس ام اس باید بگم که من قبلا یه گوشی 6700 داشتیم خیلی گوشی کلاسیکیه که مشکل اس ام اس داشت اونم اینجاش که تمام علائم فارسی رو به اول جمله میاورد و کلا جمله قاطی می شد بخصوص زمانی که اس ام است حاوی جملات فارسی و انگلیسی می بود که واویلا . اومدم فریم ویر جدیشو با فونیکس نصب کردم بدبختی اونزمان هم آپ دیت سنترهای نوکیا ارور داشت و بعضی ها گوشی فیلتر شده بود و در نهایت دیدم که مشکل حل شد
بله دوستان سرتونو درنیارم که همه مشکلات جزئی تو فریم ویرهای جدید حل میشه

دوست عزیز اولا بگو برنامت سیمبیانه یا جاوا.تحقیق کن فایلت کامل دانلود شده یا نه . اگه سیمبیانه ورژنش چنده اگه جاواست تقیق کن مخصوص سونی اریکسون نباشه چون جاواهای نوکیاو سونی اریکسون با هم متفاوتند. بعد ببین حجم برنامت چند هو محدودیت نصب نداشته باشی بعدش بگو اروری که میده چیه تا بتونم کمکت کنم:27:

تراز رو از يه سايت ديگه گرفتم و مشكل حل شد ولي با نصب powre mp3 ورژن 1.73 مشكل دارم
برنامش هم سيمبين مخصوص ويرايش 5 هست

Help118
01-06-2010, 17:00
میتونی پیغام خطاشو بگی؟

amirsaeid254
01-06-2010, 19:11
میتونی پیغام خطاشو بگی؟

unabel to install a protected application from unstrusted supplier

اگه غلط املايي داشت ببخشيد چون پيغام زود مي رفت

Help118
01-06-2010, 21:11
معنی این خطا اینه که پرودیسور این برنامه غیر معتبره و غیر قابل تایید و نصب واسه گوشیه بزبان ساده بگم میگه این برنامه نامعتبره و از تهیه کننده نامعتبریه که امکان نصب نداره
حالا نمی دونم چرا بعضی از این برنامه ها اینطور ارور میدن

amirsaeid254
01-06-2010, 21:16
معنی این خطا اینه که پرودیسور این برنامه غیر معتبره و غیر قابل تایید و نصب واسه گوشیه بزبان ساده بگم میگه این برنامه نامعتبره و از تهیه کننده نامعتبریه که امکان نصب نداره
حالا نمی دونم چرا بعضی از این برنامه ها اینطور ارور میدن

ولي پاور mp3 كه نرم افزار معروفي هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!:19::19:

stuv
02-06-2010, 10:37
درسته. منم با نصب برنامه رو این گوشی خیلی مشکل دارم و بیشتر رو ارور میده.
شما گوشيتونو ه--ك يا ساين كردين؟

Vahid.Mob.14
02-06-2010, 13:07
نه . اینکارا رو نکردم. خیلی با این چیزا آشنا نیستم. میشه راهنماییم کنید؟
راستی موقع نصب کردن بیشتر برنامه ها هم این ارور رو میده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

night lord
02-06-2010, 21:21
یه فارسی ساز که راحت نصب بشه برای ما میزارید ممنون

Help118
02-06-2010, 21:38
پلیر معروف و مشهور میخوام واسه پخش دایوکسdivix

reza021120
03-06-2010, 09:55
سلام دوستان کل تایپکو خوندم...یه بحث هایی شده بود ویه نتیجه هایی هم دوستان گرفته بودند که زیاد معقول نبود البته شاید علت اصلی قیمت گرون این گوشی در هنگام ورود به بازار باشه.در مورد بازی هایی با حجم بالا که دوستان گفته بودن روی این گوشی بالا نمیاد میخام نظرمو بگم...هممون دوست داریم وقتی یه جایی هستیم که نه به کنسول بازی دسترسی داریم ونه یه کامپیوتر و یا هرچیز دیگه وفقط گوشیمونه که همراهمونه باهاش بشینیم بازی کنیم...حالا این مورد برمیگرده به سلیقه ی بچه ها ولی نظر من اینه که توی اون حالت که زیادم پیش میاد فقط بازی هایی با کیفیت خدا نیست که شما رو سرگرم کنه بلکه میتونیم با بازی هایی مثل سودوکو.بیلیارد.پاســـور و خیلی بازی های دیگه که آدمو ساعت ها مشغول میکنن ...یا چت کردن توی روم های برنامه هایی مثل nimbuzz که خیلی سرگرم کنندس مشغول شیم...از طرفی به نظر من نمیارزه کیفیت ساخت نوکیا هرچند چینیشو یا تاچ خازنی رو که خیلی کمیابه تو گوشی ها(اکثرا مقاومتی هستن) با این قیمت بدیم به کیفیت دوربین بالا تر یا گرافیک بالا که فقط در مورد بازی و موارد محدود کاربرد داره(در این باره زیاد اطلاعات ندارم).تاچ خازنی میتونه با خیلی از خاصیت ها رقابت کنه چون اولین چیزیه که باهاش سروکار دارید و راهتی استفاده رو براتون به ارمغان میاره...در کل این گوشی و5800 نیاز بخش زیادی رو تامین میکنن...5800 با امکاناتی کمتر از x6 وبا قیمتی معقول تر. و x6 با امکاناتی بیشتر از جمله همون تاچش.دوربینش.16 گیگ حافظش که فک کنم به 80تومن بیارزه.
یه بحث دیگه در مورد کمپانی ها هستش ببینید نوکیا یه سری امکانات رو جولوش داره و هر گوشی جدیدی که می ده بیرون مخلوطی از چنتا خصوصیت و فاقد چندین تای دیگهست...نه تنها نوکیا بلکه تمام کمپانی های گوشی موبایل ولی این مورد تو نوکیا مشهود تره...به نظر من توی دیگر شرکت ها هم یعنی تمامی وسایل دیجیتال این طورین ولی چون گوشی موبایل امروزه شاخصه های زیادی توی خوب یا بد شناخته شدن یه گوشی وجود داره و متنوع تره بیشتر معلومه...از طرفی این کمپانی ها تنها هدفی که دارن سود و منفعت حودشونه اگه چیزی غیر تز اینم بود باعث تعجب بود...و اینکه بعضی از شرکت ها قیمت گوشی رو پایین میارن تا در ظاهر مردم راضی باشن در نهایت برمیگرده به فروش بیشتر و سود خوده شرکت...یه مثال میارم مثلا شرکتی مثل htc گوشی مثل touch 2 رو میده 360 تومن در صورتی که تاچش معمولیه .فلاش نداره فوکوس.هند رایتینگ(hand writing).تاچ کوچیکتر ومتقابلا رزولوشنی بدترو...به نظر من تنها برتری ppc بودن اون هست که فک نکنم ارزششو داشته باشه چون هم باگش بیشتره هم کار باهاش سخت تره.میرسیم به cpu ش که چون باید برای هر باگ برنامه یا برنامه هایی رو نصب کرد سرعتش میا در حد گوشی های نوکیا در بد ترین حالت.
امیدوارم مفید بوده باشه...

stuv
03-06-2010, 11:05
یه فارسی ساز که راحت نصب بشه برای ما میزارید ممنون
x6کاملا فارسی رو ساپورت میکنه و نیاز به فارسی ساز نداره

stuv
03-06-2010, 11:14
سلام دوستان کل تایپکو خوندم...یه بحث هایی شده بود ویه نتیجه هایی هم دوستان گرفته بودند که زیاد معقول نبود البته شاید علت اصلی قیمت گرون این گوشی در هنگام ورود به بازار باشه.در مورد بازی هایی با حجم بالا که دوستان گفته بودن روی این گوشی بالا نمیاد میخام نظرمو بگم...هممون دوست داریم وقتی یه جایی هستیم که نه به کنسول بازی دسترسی داریم ونه یه کامپیوتر و یا هرچیز دیگه وفقط گوشیمونه که همراهمونه باهاش بشینیم بازی کنیم...حالا این مورد برمیگرده به سلیقه ی بچه ها ولی نظر من اینه که توی اون حالت که زیادم پیش میاد فقط بازی هایی با کیفیت خدا نیست که شما رو سرگرم کنه بلکه میتونیم با بازی هایی مثل سودوکو.بیلیارد.پاســـور و خیلی بازی های دیگه که آدمو ساعت ها مشغول میکنن ...یا چت کردن توی روم های برنامه هایی مثل nimbuzz که خیلی سرگرم کنندس مشغول شیم...از طرفی به نظر من نمیارزه کیفیت ساخت نوکیا هرچند چینیشو یا تاچ خازنی رو که خیلی کمیابه تو گوشی ها(اکثرا مقاومتی هستن) با این قیمت بدیم به کیفیت دوربین بالا تر یا گرافیک بالا که فقط در مورد بازی و موارد محدود کاربرد داره(در این باره زیاد اطلاعات ندارم).تاچ خازنی میتونه با خیلی از خاصیت ها رقابت کنه چون اولین چیزیه که باهاش سروکار دارید و راهتی استفاده رو براتون به ارمغان میاره...در کل این گوشی و5800 نیاز بخش زیادی رو تامین میکنن...5800 با امکاناتی کمتر از x6 وبا قیمتی معقول تر. و x6 با امکاناتی بیشتر از جمله همون تاچش.دوربینش.16 گیگ حافظش که فک کنم به 80تومن بیارزه.
یه بحث دیگه در مورد کمپانی ها هستش ببینید نوکیا یه سری امکانات رو جولوش داره و هر گوشی جدیدی که می ده بیرون مخلوطی از چنتا خصوصیت و فاقد چندین تای دیگهست...نه تنها نوکیا بلکه تمام کمپانی های گوشی موبایل ولی این مورد تو نوکیا مشهود تره...به نظر من توی دیگر شرکت ها هم یعنی تمامی وسایل دیجیتال این طورین ولی چون گوشی موبایل امروزه شاخصه های زیادی توی خوب یا بد شناخته شدن یه گوشی وجود داره و متنوع تره بیشتر معلومه...از طرفی این کمپانی ها تنها هدفی که دارن سود و منفعت حودشونه اگه چیزی غیر تز اینم بود باعث تعجب بود...و اینکه بعضی از شرکت ها قیمت گوشی رو پایین میارن تا در ظاهر مردم راضی باشن در نهایت برمیگرده به فروش بیشتر و سود خوده شرکت...یه مثال میارم مثلا شرکتی مثل htc گوشی مثل touch 2 رو میده 360 تومن در صورتی که تاچش معمولیه .فلاش نداره فوکوس.هند رایتینگ(hand writing).تاچ کوچیکتر ومتقابلا رزولوشنی بدترو...به نظر من تنها برتری ppc بودن اون هست که فک نکنم ارزششو داشته باشه چون هم باگش بیشتره هم کار باهاش سخت تره.میرسیم به cpu ش که چون باید برای هر باگ برنامه یا برنامه هایی رو نصب کرد سرعتش میا در حد گوشی های نوکیا در بد ترین حالت.
به این صحبتهایی که شما کردین من اینو اضافه کنم که اگر با این گوشی کار کردین دیگه کار کردن با گوشیه تاچ مقاومتی براتون سخت میشه دیروز ساتیو یکی از دوستام دستم بود و چند ساعتی باهاش کار کردم و واقعا و بی هیچ تعصبی میگم که گوشیه خودم(x6) به مراتب راحت تر و بهتر بود و تنها برتری ساتیو فقطدوربینش بود در کل بعد از خرید این گوشی با گذشت زمان و کار کردن با گوشی دوستان هر روز از خریدم راضی تر میشم:5:

shahab_f
03-06-2010, 12:42
یکی از دوستان این گوشی رو خریده ، میخواد نوکیا اوی مپس و نقشه تهران رو روش بریزه ، من اوی مپس و نقشه ی تهران رو برای سیمبین 5th دارم (برای گوشی i8910) ، آیا همونا رو بهش بدم به همون روش میتونه بریزه ؟

roteal2007
03-06-2010, 16:35
یکی از دوستان این گوشی رو خریده ، میخواد نوکیا اوی مپس و نقشه تهران رو روش بریزه ، من اوی مپس و نقشه ی تهران رو برای سیمبین 5th دارم (برای گوشی i8910) ، آیا همونا رو بهش بدم به همون روش میتونه بریزه ؟

باید به هم بخورن اما فکر کنم ovi maps 3 نیاز به ساین داره.

John Haughm
03-06-2010, 16:53
ولی من هم تو تاپیک Touch 2 هم جاهای دیگه پرسیدم و گفتن که سرعتش بالاست و لود نداره دوست عزیز.
در ضمن پاکت یه چیزی جدا از گوشیه و آدم نباید از پاکت انتظاری مثل دوربین خوب داشته باشه.

Help118
03-06-2010, 22:13
تمام دوستانی که ایکس 6 رو دارن بگن گوشیشون ساخت کجاست؟
چون تو سایت های مشهور نوشته بود کره ای هم داره!

مورد دوم اینکه چون بعضی از دوستان به مطالبی بغرنج اشاره کردن منم هم حالم ناراحت شد میگن صدای مخاطب خیلی ضعیف میاد باید گوشی رو به گوش زیاد چسبوند و لبه ای تیز گوش لاله گوش رو خیلی اذیت میکنه کلا باید به مخاطب بگی داد بزن! نظرتون چیه تست این گوشی نسبت به گوش های قبلیتون چطور بوده؟ بخصوص با 6700

stuv
04-06-2010, 11:01
تمام دوستانی که ایکس 6 رو دارن بگن گوشیشون ساخت کجاست؟
چون تو سایت های مشهور نوشته بود کره ای هم داره!

مورد دوم اینکه چون بعضی از دوستان به مطالبی بغرنج اشاره کردن منم هم حالم ناراحت شد میگن صدای مخاطب خیلی ضعیف میاد باید گوشی رو به گوش زیاد چسبوند و لبه ای تیز گوش لاله گوش رو خیلی اذیت میکنه کلا باید به مخاطب بگی داد بزن! نظرتون چیه تست این گوشی نسبت به گوش های قبلیتون چطور بوده؟ بخصوص با 6700
عزیزم مگه داری برا دسته کورا پست میزنی!:31:
من مشکلی با صدای مکالمه این گوشی ندارم مطمئن باش اگر طرف مقابلت عادی صحبت کنه مشکلی نداری مگر طرف بخواد آروم صحبت کنه که اون هم با همه گوشیها دچار مشکل میشی در کل صدای مکالمه این گوشی متوسطه و نیاز نیست به گوشت فشارش بدی
من گوشیه قبلیم پیکسون بود که صدای مکالمش واقعا عالی بود و از x6 بیشتر

Help118
04-06-2010, 12:20
عزیزم مگه داری برا دسته کورا پست میزنی!:31:

خواستم درصد حاد بودن مطلب دستتون بیاد:31:

masih eia
04-06-2010, 12:57
من خیلی با wi-fi توی اینترنت میرم.میخواستم ببینم توی محیط اینترنت این گوشی کار باهاش آسونتره یا n97????

reza021120
04-06-2010, 15:54
ولی من هم تو تاپیک Touch 2 هم جاهای دیگه پرسیدم و گفتن که سرعتش بالاست و لود نداره دوست عزیز.
در ضمن پاکت یه چیزی جدا از گوشیه و آدم نباید از پاکت انتظاری مثل دوربین خوب داشته باشه.
من نگفتم سرعتش پایینه گفتم در صورت نصب برنامه های زیاد که برای رفع باگهاش هست سرعتش بایین میاد تازه اونم در بدترین شرایط(رم پر برنامه های هچل هفت که با ویندوز زیاد همخوانی ندارن وچوب لای چرخش مزارن)
در مورد مطلب بعدی هم من خیلی از ppc خوشم میاد اگه نمیومد که الان x6 داشتم.به خاطر همونم موندم touch 2 بخرم یا x6...
اون نظراتی هم که دادم با اطمینان گفتم چون برادرم x6 داره و پسر داییم تاچ2.

John Haughm
04-06-2010, 16:22
من نگفتم سرعتش پایینه گفتم در صورت نصب برنامه های زیاد که برای رفع باگهاش هست سرعتش بایین میاد تازه اونم در بدترین شرایط(رم پر برنامه های هچل هفت که با ویندوز زیاد همخوانی ندارن وچوب لای چرخش مزارن)
در مورد مطلب بعدی هم من خیلی از ppc خوشم میاد اگه نمیومد که الان x6 داشتم.به خاطر همونم موندم touch 2 بخرم یا x6...
اون نظراتی هم که دادم با اطمینان گفتم چون برادرم x6 داره و پسر داییم تاچ2.

آخه اونجا گفتن که تا 16 گیگ هم پر کنی چیزی نمیشه ولی خب مقوله ی برنامه و همخوانی با ویندوز جداست...
خب تو که احتمالا با جفتشون کار کردی کدوم بهتره؟ کلی، نه مثلا از نظر دوربین و... کلا کدوم به نظرت بهتر اومده؟! منم بین این دوتا و vivaz موندم بد!:19:

reza021120
04-06-2010, 16:39
آخه اونجا گفتن که تا 16 گیگ هم پر کنی چیزی نمیشه ولی خب مقوله ی برنامه و همخوانی با ویندوز جداست...

خب تو که احتمالا با جفتشون کار کردی کدوم بهتره؟ کلی، نه مثلا از نظر دوربین و... کلا کدوم به نظرت بهتر اومده؟! منم بین این دوتا و vivaz موندم بد!:19:

اگه واقعا بدون برنامه های ppc خابت نمیبره همون تاچ2 خوبه.
ولی خوداییش تاچ x6 16g یه چیز دیگست ومن بیشتر با این گوشی حال می ورزم.
ولی خوب اون امکاناتش خدا ست بعد تاچ و دوربین این یکی ...
البته x6 وکلا سیمبین هم برنامه هاش خوبه و کسی مث منو راه میندازه.بخاطر همینم بیشتر به x6 تمایل دارم.در کل چیز جدیدی برای گفتن ندارم تقریبا همه چیز تو صفحات قبل بررسی شده...
دوستـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــان یه سوالی به نظر شما تا چندین هفته ی آینده قیمت این گوشی میا پایین؟؟؟
الان با گارانتی اصلی 390 هزاره که زیاده....:27:

stuv
04-06-2010, 18:08
دوستـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــان یه سوالی به نظر شما تا چندین هفته ی آینده قیمت این گوشی میا پایین؟؟؟
الان با گارانتی اصلی 390 هزاره که زیاده....:27:
احتمال افت قیمت داره ولی نه اینجوری که یکدفعه بشه 300 تومن من گوشیو 415 با گارانتی اصلی گرفتم و تا الان که دو ماه از خریدم و اگه قصد خریدنش رو داری بخر 30- 40 هزار تومن بالا پایین دیگه خیلی مهم نیست مطمئن باش اگر خیلی صبر کنی تا بیاد پایین ممکنه از یک گوشیه دیگه خوشت بیاد که باید منتظر پایین آمدن ان بمونی:41:

Help118
04-06-2010, 21:47

عجب سرگذشتی داشتی رضا صفر دو یک یک دو صفر:31:

Help118
04-06-2010, 21:59
احتمال افت قیمت داره ولی نه اینجوری که یکدفعه بشه 300 تومن من گوشیو 415 با گارانتی اصلی گرفتم و تا الان که دو ماه از خریدم و اگه قصد خریدنش رو داری بخر 30- 40 هزار تومن بالا پایین دیگه خیلی مهم نیست مطمئن باش اگر خیلی صبر کنی تا بیاد پایین ممکنه از یک گوشیه دیگه خوشت بیاد که باید منتظر پایین آمدن ان بمونی:41:
گفته اند انتظار فرج از نیمه خرداد کشم ولی من میگم انتظار قیمت از نیمه خرداد کشم!:27:

افت قیمت این گوشی متاسفانه یکم بغرنج شده این گوشی با گارانتی اصلی تا 365 اومده بود ولی چون واردات گوشی تو بازار خیلی کم شده به ندرت شاهد افت قیمتیم. تو مغازه ها هم تک و تک یکی دوتا وجود داره احتمالا از بعد 15 خرداد وضعیت فرق خواهد کرد
سایت هاش مشهور فروشنده این گوشی قیمتهای متفاوتی برای این گوشی ارائه دادند دوسایت معروف که یکی دیجی کالاست که همیشه قیمتاش گرون تره واسه سر کیسه کردن گوشی رو با گارانتی اصلی زده 389تومنو با گارانتی 18 ماهه پارسه(بیخودیه) 379تومنه که هر دو مورد با کیف مجانی گلا و ارسال مجانی فروخته میشه و تو سایت گوشی شاپ زده با گارانتی اصلی 395 و با پارسه 375تومنه اونم با یک کیف یا کارت خوان یا بلوتوث دانگل مجانی و هزینه پست هم 3 تومنه.
چند روز دیگه افت قیمت رو خواهیم دید بخصوص تو گوشی شاپ
سایت گوشی شاپ همیشه قیمتاش معقوله و ارزون تر از دیجی کالا ولی تو این مورد مشکوکه!!!

masih eia
04-06-2010, 22:03
من خیلی با wi-fi توی اینترنت میرم.میخواستم ببینم توی محیط اینترنت این گوشی کار باهاش آسونتره یا n97????

کسی جوابی نداشت؟؟؟؟:19::19::19:

total_overdose
04-06-2010, 22:31
کسی جوابی نداشت؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
شک نکن این گوشی بهتر از ان97 برایه اینترنت هست اونم فقط بخاطر نوع تاچش.که وبگردی رو راحتتر میکنه:46:

s_n
05-06-2010, 03:21
سلام بچه ها.توروخدا کمکم کنید.هرچی که بلوتوث میکنم نمیتونم سیو کنم.تو فایل ونجر هم هرچی میگردم پیداش نمی کنم.اگه درست نشه گوشیو میفروشم

amir200812
05-06-2010, 08:23
سلام بچه ها.توروخدا کمکم کنید.هرچی که بلوتوث میکنم نمیتونم سیو کنم.تو فایل ونجر هم هرچی میگردم پیداش نمی کنم.اگه درست نشه گوشیو میفروشم

بابا کمی آروم! نفس عمیق! فروختن چرا؟

کامل توضیح بده که مشکلت چی هست؟

مثلا برات وقتی MP3 رو با بلوتوث میفرستن که میره توی این باکس پیش SMS ها! وقتی رفتی فایل رو باز کردی و خواستی بیای بیرون ازت میپرسه سیو کنم یا نه! و شما "yes" رو میزنید و آهنگ اتوماتیک میره توی لیست مدیا پلیر و موزیک ها!

اگه منظورت این نیست بیشتر توضیح بده تا کمکت کنیم!
درضمن گوشی نوکیا رو نباید قبل 2 3 سال استفاده بفروشی:46::8::5:!

amirsaeid254
05-06-2010, 11:19

وقتي شما از يه نفر فايل صوتي و تصويري مي گيري خودش برات سيو مي كنه تو جايي كه بايد سيو بشه
و توي مموري هم توي recive فايل ذخيره ميشه و هم توي اس ام اسات هستش

دوستان x6 دار اگه ميشه ادرس فايل منيجر اين گوشي رو بزارن چون هرچي گشتم پيداش نكردم

amir200812
05-06-2010, 12:35
وقتي شما از يه نفر فايل صوتي و تصويري مي گيري خودش برات سيو مي كنه تو جايي كه بايد سيو بشه
و توي مموري هم توي recive فايل ذخيره ميشه و هم توي اس ام اسات هستش

دوستان x6 دار اگه ميشه ادرس فايل منيجر اين گوشي رو بزارن چون هرچي گشتم پيداش نكردم
توی s60v5 های دیگه مثل N97 توی آفیس هست!

Help118
05-06-2010, 14:35
دوستان ضمن عرض خسته نباشید باید بگم که حضور فعال سایر کاربران تو این کلوپ باعث مسرت بنده هستش

stuv
05-06-2010, 19:16
تو این گوشی نمیشه از توی اینباکس بلوتوث رو سیو کرد به این آدرس برو
file manenger------mass memory-----received files یک نسخه از فایل های دریافتیت اینجا سیو میشه

---------- Post added at 08:16 PM ---------- Previous post was at 08:13 PM ----------

دوستان ضمن عرض خسته نباشید باید بگم که حضور فعال سایر کاربران تو این کلوپ باعث مسرت بنده هستش
مسرت شما هم باعث مسرت ماست داداش!:46:

Help118
05-06-2010, 21:36
دوستان حرفهای آخر رو در مورد این گوشی بزنید که چند روزه دیگه قراره واسه خودم برم یکی بخرم!

stuv
05-06-2010, 23:17
دوستان حرفهای آخر رو در مورد این گوشی بزنید که چند روزه دیگه قراره واسه خودم برم یکی بخرم!
اینجوری که تو نوشتی فکر کردم برا کل بچهای فروم می خوای بخری!:31:
تمامه حرفا زده شد در کل انتخاب معقولیه و از داشتنش راضی خواهی بود و جزء خوبهای نوکیاست من از همه بیشتر با تاچ گوشی دارم حال می کنم خداییش عالیه فکر نکنم دیگه هیچوقت گوشی مقاومتی بخرم
چند وقت پیش دیدمت تو کلوپ X10 گفتم شاید می خوای اونو بگیری پسر تازگیا فقط با گوشیهای X می پری ها!!!:31:

dj.mahdi
06-06-2010, 10:57
سلام من میخوام یه گوشی بخرم اما بین x6 , 5800 موندم میشه راهنمایی کنین ؟ البته اگه گوشی دیگه ای هم در این حد با قیمت 350000 تومن هست معرفی کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟:42:

Help118
06-06-2010, 15:22
سلام من میخوام یه گوشی بخرم اما بین x6 , 5800 موندم میشه راهنمایی کنین ؟ البته اگه گوشی دیگه ای هم در این حد با قیمت 350000 تومن هست معرفی کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟:42:
5800 رو بی خیال. وقتش گذشت. ال سی دی خازنی مزخرفه اگه خازنی بگیری کلا پشیمون خواهی شد
قسم به خداوندی خدا که ایکس 6 رو بچسب و ولش نکن! نه اینکه گوشی بالاتری از این نیومده نه ولی ایکس 6 تو گوشی های نوکیا به ضرص قاطع میشه گفت بالاترینه بخصوص ال سی دی و پخش موسیقی:8: بعد این ان 8 که نیومده و اگه بیاد خیلی گرون خواهد بود و یکم عریض تره و زیاد خوش دست نیست بابا آبروی آدم میره وقتی این گوشیرو تو جیبش بزاره(ان 8 و بخصوص اچ تی سی ها)

ایکس 6 و دیگر هیچ

Help118
06-06-2010, 15:29
تمامه حرفا زده شد در کل انتخاب معقولیه و از داشتنش راضی خواهی بود و جزء خوبهای نوکیاست من از همه بیشتر با تاچ گوشی دارم حال می کنم خداییش عالیه فکر نکنم دیگه هیچوقت گوشی مقاومتی بخرم
چند وقت پیش دیدمت تو کلوپ X10 گفتم شاید می خوای اونو بگیری پسر تازگیا فقط با گوشیهای X می پری ها!!!:31:
قربونت برم دوست من که هوای منو با این حرفهای شیرینت داری!:10:
من هزارجا پست میدم زیاد به پستام توجه نکن!:31: ایکس 10 هم گوشی بزرگیه هم اینکه ایراداتی داره که اصلا به دلم نمی چسبه. من تا حالا گوشی لمسی نداشتم و متنفر از لمسی بودم چون مقاومتی بودن و باید فشار میدادیشون و رفلکس سریع از صفحه دریافت نمی شد و اذیت کننده بود مثل 5800 ولی از وقتی فهمیدیم خازنی اومد مثل آیفون و بعدش ایکس 6 خودمون مشتاق شدم. صدردصده خرید ایکس 6 من. یوخده پولشو کسر دارم دارم به این در اون در می زنم ایشالا جور که شد به این زودیا حتما میخرمش

DariushGreat
06-06-2010, 16:42
5800 رو بی خیال. وقتش گذشت. ال سی دی خازنی مزخرفه اگه خازنی بگیری کلا پشیمون خواهی شد
قسم به خداوندی خدا که ایکس 6 رو بچسب و ولش نکن! نه اینکه گوشی بالاتری از این نیومده نه ولی ایکس 6 تو گوشی های نوکیا به ضرص قاطع میشه گفت بالاترینه بخصوص ال سی دی و پخش موسیقی:8: بعد این ان 8 که نیومده و اگه بیاد خیلی گرون خواهد بود و یکم عریض تره و زیاد خوش دست نیست بابا آبروی آدم میره وقتی این گوشیرو تو جیبش بزاره(ان 8 و بخصوص اچ تی سی ها)

ایکس 6 و دیگر هیچ

چیزی گفتی؟! :دی

masih eia
06-06-2010, 16:59
من هزارجا پست میدم زیاد به پستام توجه نکن!:31: ایکس 10 هم گوشی بزرگیه هم اینکه ایراداتی داره که اصلا به دلم نمی چسبه. من تا حالا گوشی لمسی نداشتم و متنفر از لمسی بودم چون مقاومتی بودن و باید فشار میدادیشون و رفلکس سریع از صفحه دریافت نمی شد و اذیت کننده بود مثل 5800 ولی از وقتی فهمیدیم خازنی اومد مثل آیفون و بعدش ایکس 6 خودمون مشتاق شدم. صدردصده خرید ایکس 6 من. یوخده پولشو کسر دارم دارم به این در اون در می زنم ایشالا جور که شد به این زودیا حتما میخرمش

پس 97 چی؟؟؟؟بچه ها منتظر بشم 32 x6 بیاد با نمایندگی رسمی بهتر نیست؟؟؟

dj.mahdi
06-06-2010, 17:09
ممنون به نظر تون ارزش 380000 تومن رو داره؟ در مقابل 5800 که الان قیمت حول 250000 تومن هست ؟
من داخل امکاناتش خوندم تقریبا شبیه هم بودن غیر از دوربین ....:13::18:

roteal2007
06-06-2010, 17:28
ممنون به نظر تون ارزش 380000 تومن رو داره؟ در مقابل 5800 که الان قیمت حول 250000 تومن هست ؟

شما صفحه خازنی هم در نظر بگیر .
حالا ارزش داره؟

nokiax6
06-06-2010, 18:39
اولا که 380000 تومن نیست و حدود 360000 هست
ثانیا 3 فرق عمده دارن:
1.X6 با صفحه خازنی از جنس شیشه ضد خش
2.حافظه داخلی 16gb
3.دوربین 5MP
...
همین که خز نشده و گوشی سال 2010 هست!
حالا ببین با 100000 تومن اختلاف قیمت ارزش خرید داره یا نه؟!
ولی در کل ارزش خریدن با 360000 تومن رو نداره و یه کمی صبر کن تا قیمتش زیر 320000 تومن بیاد بعد بگیر
حدود 2-3 هفته دیگه بازار موبایل رونق میگیره و قیمت ها میاد پایین.ضمنا این گوشی آخرین گوشی با امکانات بالای نوکیا هست که وارد بازار شده واسه همین فعلا قیمت این گوشی نشکسته!!!

reza021120
06-06-2010, 19:58
کسی تا حالا از digikala یا gooshishop خرید کرده؟؟؟راضی بوده ؟؟؟در صورت خرابی پس میبرن؟؟؟

چون تو کرمانشاهم وبعد از امتحاناتم حوصله ی تهران اومدن رو ندارم گفتم شاید بشه از از این طریق بخرم.

یه مورد دیگه نمایندگی نوکیا که تو خیابان شریعتی هستش میفرسته برام؟؟؟؟

stuv
06-06-2010, 20:27
x10 جزء گوشیهایی که من خیلی از ظاهش خوشم میاد اما به نظرم تو سیستم عامل اندروید htcحرفهای زیادتری برای گفتن داره
راستی الان گوشیت چیه ؟ اگه ان 95 حیفه خواستی بفروشی به آشنا بدش

Help118
06-06-2010, 22:37
چیزی گفتی؟! :دی

:22::15:
کسی منو صدا زد؟!

Help118
06-06-2010, 22:45
پس 97 چی؟؟؟؟بچه ها منتظر بشم 32 x6 بیاد با نمایندگی رسمی بهتر نیست؟؟؟

تاچ فقط خازنی! ان 97 هرچقدر بالاتر هم باشه تاچش بدردنخوره!:13:ایکس 6 مدل 32 گیگ هنوز بطور رسمی و با گارانتی اصلی وارد بازار ایران نشده و با گارانتی 18 ماهه ی پارسه 510 تومنه. و 360 تومن هم 16 گیگش!
دو سه مورد زیر رو گوش بده
تفاوتهای بین 16 و 32:
1)16گیگ حافظه اضافی که فکر کنم 16 کافی باشه واسه 7 پشت هم کافی نباشه باشه 3 پشت آدم کافیه:31:
2)تفاوت در رنگ که 32 قرمز روی مشکی و آبی روی مشکی و 16 هم تو سه رنگه که دورنگش تو ایرانه و زیاد اختلاف فاحشی نیست
3)یک هدفون دبیلو اچ 500 که گفته اند زیاد باکیفیت نیست در مقایسه با هدفونهای موجود در بازار! البته من نگفتم بی کیفیته!
ولی فکر نکنم 16گیگ اضافی و یه هدفون به این اختلاف بیرزه

در مورد صبر کردنت باید بگم تا تو صبر کنی که این 510 تومن البته با گارانتی اصلی که گرون خواهد بود بیا بشه 300 تومن باید فاتحه ایکس 6 رو بخونی و بفکر ان 8 یا گوشی های جدید دیگه باشه
نوکیا خودش فهمید که قیمت این گوشی گزافه و تو نوشته های مطبوعات اینو نوشتند که تو اقدام زیرکانه به تولید 16 گیگ مشغول شده و توزیعش کرد. منم عشق 32 داشتم ولی 90 درصد قانع شدم که 16 بخرم گرچه قرمز روی مشکی رو زیاد دوست داشتم ولی خوب

Help118
06-06-2010, 22:56
سلام ضمن عرض خوش آمد گویی به دوست عزیز اول در مورد یوزرنیمت یکم حرف بزنیم اینکه دی جی مخفف disc jockey هستش کسی که Person who plays recorded music on radio or television or at a nightclub or other live venue حالا ببین می ارزه اسم مقدس مهدی پیش این کلمات بیاد!:11:

نه این قیمتش یکم گرونه یعنی معتدل نشده پر پرش 350 تومن واسش خوبه ولی یه چیزی بگم
چون مثل ایکه میزان واردات کم شده یه حدود نود و خورده ای درصد واردات گوشی کم شده احتمالا دیگه گیر نیاد یا اگه گیر بیاد جنس اولیه نباشه من خودم یکی درسته که بنظرم زیاد میاد ولی دو سه روز دیگه میگیرمش ان شاالله
بجز دوربین
از قیافه باحال و توپش بگو که واقعا من کشته مردشم
تاچ خازنی و تاچ مقاومتی رو از یه نظر دیدن به نظرتون یکم دور از انصاف چیت بابا تاچ خازنی یه چیز دیگس یه فن آوردی جدیده. دیگه فشار دادن روی صفحه نمیخواد. فقط لمس کردن میخواد. قابلیت مولتی تاچ از قابلیت های این تکنولوژی خازنیه البته متاسفانه ایکس 6 نداره مولتی تاچ. فیدبک گوشی در مورد لمس صفحه واقعا عالیه. اگه در مورد صفحات خازنی و مقاومتی اطلاعات زیادی خواستین بفرمایین بدم.

Help118
06-06-2010, 23:09
x10 جزء گوشیهایی که من خیلی از ظاهش خوشم میاد اما به نظرم تو سیستم عامل اندروید htcحرفهای زیادتری برای گفتن داره
راستی الان گوشیت چیه ؟ اگه ان 95 حیفه خواستی بفروشی به آشنا بدش

البته بگم سیستم عامل اندریود خیلی پیشرفت خوبی داشته این سیستم عامل نیمه دوم 2008 توسط گوگول ارائه شد و به نا بر استاند به نوشته ها تو مجلات در مقابل مک لئوپارد اپل قد علم کرده. بخصوص ورژن 2.2 اون. میگن که این سیستم عالمل یوزر اینترنفیس جالبی داره.

من سه تا ان 95 خریدمو فروختم کارمو با دبیلو 800 شروع کردم چهار پنج تا 6300 داشتم ان 70 و سی 905 و 6700 و 5310 و ان 97 و اپل و 8800و 7280 و 5610 و 6555 و سی 903 و دبیلو 200 و 1200 و ان620 و موتو و اریکسون و آلکاتل و کا800 و کا 810 و 5800و خیلی از گوشیهای دیگه از زیر دستم رد شدن
و الانم 1200 دارم!:31: به اندازه ان 95 که مفت از دستم دادم نسوختم سه تا خریدم ولی یکیشو یه هفته نشد داشتم به اندازه یک میلیمتر وقتی با دستمال پاک می کردم خط افتاد روش 250 تومن زیرش فروختم یکیشو

---------- Post added at 12:09 AM ---------- Previous post was at 12:05 AM ----------

بچه ها پولش جور شد دارم میخرمش ها :5:

dj.mahdi
06-06-2010, 23:26
بهترین گوشی که میتونم توی این رنج قیمت بخرم یعنی 350000 چی هست ؟؟ البته لمسی ترجیحاااا:11:

s_n
07-06-2010, 00:20
بچه های گل دوستان عزیز مشکل حل شد.چنین فولدری تو فایل منجر نبود مموریو فرمت کردم درست شد.واقعا دمتون گرم خیلی گلین.(عمرتون گل نباشه)

nokiax6
07-06-2010, 10:29
بهترین گوشی که میتونم توی این رنج قیمت بخرم یعنی 350000 چی هست ؟؟ البته لمسی ترجیحاااا:11:
همون X6 معروف نوکیا !!!:31:

reza021120
07-06-2010, 12:41
سلام ضمن عرض خوش آمد گویی به دوست عزیز اول در مورد یوزرنیمت یکم حرف بزنیم اینکه دی جی مخفف disc jockey هستش کسی که Person who plays recorded music on radio or television or at a nightclub or other live venue حالا ببین می ارزه اسم مقدس مهدی پیش این کلمات بیاد!:11:

نه این قیمتش یکم گرونه یعنی معتدل نشده پر پرش 350 تومن واسش خوبه ولی یه چیزی بگم
چون مثل ایکه میزان واردات کم شده یه حدود نود و خورده ای درصد واردات گوشی کم شده احتمالا دیگه گیر نیاد یا اگه گیر بیاد جنس اولیه نباشه من خودم یکی درسته که بنظرم زیاد میاد ولی دو سه روز دیگه میگیرمش ان شاالله
بجز دوربین
از قیافه باحال و توپش بگو که واقعا من کشته مردشم
تاچ خازنی و تاچ مقاومتی رو از یه نظر دیدن به نظرتون یکم دور از انصاف چیت بابا تاچ خازنی یه چیز دیگس یه فن آوردی جدیده. دیگه فشار دادن روی صفحه نمیخواد. فقط لمس کردن میخواد. قابلیت مولتی تاچ از قابلیت های این تکنولوژی خازنیه البته متاسفانه ایکس 6 نداره مولتی تاچ. فیدبک گوشی در مورد لمس صفحه واقعا عالیه. اگه در مورد صفحات خازنی و مقاومتی اطلاعات زیادی خواستین بفرمایین بدم.

سلام به همه.
دوست عزیز به نظرت قیمتش تا دو هفته دیگه میاد زیر 350 تومن؟؟
و در این موردم کسی تجربه داره راهنمایی کنه:

کسی تا حالا از digikala یا gooshishop خرید کرده؟؟؟راضی بوده ؟؟؟در صورت خرابی پس میبرن؟؟؟

چون تو کرمانشاهم وبعد از امتحاناتم حوصله ی تهران اومدن رو ندارم گفتم شاید بشه از از این طریق بخرم.

Help118
07-06-2010, 13:34
سلام به همه.
دوست عزیز به نظرت قیمتش تا دو هفته دیگه میاد زیر 350 تومن؟؟
و در این موردم کسی تجربه داره راهنمایی کنه:

بعید میدونم!.نه بهتره بگم نه به این زودی پایین نماید.هفته ای به زور 5 تومن میاد پایین ولی این گوشی فعلا نوبرشو تو ایران آورده و پایین بیا نیست که نیست:41:
تا دلت بخواد از این سایتها خریدم.دیجیکالا قیمتاش خیلی گرونه اونم مفتکی! بخش مشاوره تلفنی داره وغیره که منشیهاش هم زیاد هالیشون نیست و درست وحسابی قانع نمی کنن.گوشی شاپ قیمتاشون معقوله. چندبار از وشی شاپ خریدم خیلی مطمئنه. در صورت خرابی بعیده پس بگیرن میفرستن گارانتی. درثانی من همیشه موقع خرید شرط می کنم که چون پک گوشی ها پلمپه بهشون میگم بازشون کنید قشنگ باهاش ور برید بعد بفرستید بهم که لااقل ایراد ظاهری نداشته باشه ولی این امر رو تو دیجی کالا نمی دونم بکنن. یبار از دیجیکالا دوربین سفارش دادم. و موکدا تاکید کردیم که قرمز باشه مشکیشو فرستادن با کمال |ررویی اونم بدون کیف. مشوره هاشون مفتیه و بدرد خودشون میخوره و به ماست خودشون ترش نمی گن.

stuv
07-06-2010, 19:56
و الانم 1200 دارم!:31:
---------- Post added at 12:09 AM ---------- Previous post was at 12:05 AM ----------

بچه ها پولش جور شد دارم میخرمش ها :5:
منم یک فروند 1200 دارم(چیه مگه هواپیماست!!:31:)خدایشش خیلی یله هر وقت میخوام گوشی عوض کنم برا یکمدت میشه همدمم:10:
آقا پیشاپیش مبارک شیرینی ما یادت نره :46:

---------- Post added at 08:56 PM ---------- Previous post was at 08:52 PM ----------

عزیزم برا مشاوره خرید گوشی به بخش خودش مراجعه کن اینجا فقط در مورد گوشیه x6 صحبت میشه

Help118
08-06-2010, 14:23
منم یک فروند 1200 دارم(چیه مگه هواپیماست!!:31:)خدایشش خیلی یله هر وقت میخوام گوشی عوض کنم برا یکمدت میشه همدمم:10:
آقا پیشاپیش مبارک شیرینی ما یادت نره :46:

---------- Post added at 08:56 PM ---------- Previous post was at 08:52 PM ----------

عزیزم برا مشاوره خرید گوشی به بخش خودش مراجعه کن اینجا فقط در مورد گوشیه x6 صحبت میشه

چاکرت بشم ارادتمندم خداییش هر چقدر دارم کم و زیاد بالا و پایینش می کنم بهتر از این ایکس 6 نمی تونم پیدا کنم. نمی گم بالاتر از این وجود نداره بلکه این گوشی جوریه که خودشوتو دلم جا کرده! الکی هم جا نکرده !

در مورد جوابت به دوستون در مورد مشاوره گوشی باید بگم که درسته جوابتون متینه و باید ایشون در محل مخصوص خودش سوالشو بپرسه ولی به هر حال:
ما برای وصل کردن آمدیم/ نی برای فصل کردن آمدیم!
تا جای که می تونی به درد یکی بخوری خیرشو می بینی!:11: نوکرتم

Help118
08-06-2010, 18:09
کسی از دوستا این گوشی رو با گارانتی اصلی نوکیا خریده؟ چندتا سؤال از پکش دارم
1. محتویات پکش چی بوده و چه قیمتی رو پرداختی؟
2.کشور سازندش چین بوده یا کره؟ من خودم مبهوت موندم که با گارانتی اصلی نوشته اند ساخت چین و کره!
3.ساپورت فارسی رو داره؟ ورژن فریم ویرت چند بوده؟
4.هندزفری بلوتوث BH-214 کسی تو پکش داشته؟

بعید می دونم کسی به گارانتی پول بده برعکس من(گارانتی اصلی با سایر گارانتی ها فرق فوکوله دوستان)

amirsaeid254
08-06-2010, 21:47
کسی از دوستا این گوشی رو با گارانتی اصلی نوکیا خریده؟ چندتا سؤال از پکش دارم
1. محتویات پکش چی بوده و چه قیمتی رو پرداختی؟
2.کشور سازندش چین بوده یا کره؟ من خودم مبهوت موندم که با گارانتی اصلی نوشته اند ساخت چین و کره!
3.ساپورت فارسی رو داره؟ ورژن فریم ویرت چند بوده؟
4.هندزفری بلوتوث BH-214 کسی تو پکش داشته؟

بعید می دونم کسی به گارانتی پول بده برعکس من(گارانتی اصلی با سایر گارانتی ها فرق فوکوله دوستان)
1-گوشي-شارژر-كابل usb-هندزفري-شارژر فندكي-نگهدارنده گوشي در داخل ماشين
2-نگاه نكردم ولي فكر كنم چيني باشه
3-كاملا ساپورت مي كنه و فريم ور 20 بود
4-نه چنين چيزي نبود

Help118
08-06-2010, 22:02
1-گوشي-شارژر-كابل usb-هندزفري-شارژر فندكي-نگهدارنده گوشي در داخل ماشين
2-نگاه نكردم ولي فكر كنم چيني باشه
3-كاملا ساپورت مي كنه و فريم ور 20 بود
4-نه چنين چيزي نبود

نگهدارنده و شارژ فندکی به چه دردم میخوره آخه
تو سایت farsi.nokia.com که تو بسته گوشی این جور چیزا نبود!
والا دوستان قبلا گفتن که ما قبلا خریدیم یه هندزفری بلوتوث BH-214 روش بود که قیمتی حدود 70 تومن داره.

amirsaeid254
09-06-2010, 09:34
نگهدارنده و شارژ فندکی به چه دردم میخوره آخه
تو سایت farsi.nokia.com که تو بسته گوشی این جور چیزا نبود!
والا دوستان قبلا گفتن که ما قبلا خریدیم یه هندزفری بلوتوث BH-214 روش بود که قیمتی حدود 70 تومن داره.

منم وقتي خودم ديدم تعجب كردم
هندزفري بلوتوث توش نبود:31:

Help118
09-06-2010, 13:26
حیران موندم که چیکار کنم از کجا بخرم از گوشی شاپ یا دیجی کالا.
گوشی شاپ قیمتاش همیشه ارزون تر بود اتفاقا الان دیجی کالا داره ارزون تر میده. گوشی شاپ میگه تو بسته های ما نگهدارنده واشینی و شارژ فندکی داره بهمین جهت گرون تره. مگه دیجی کتالا که با گارانتی اصلی ارزون تر از گوشی شاپ می ده این چیزا تو بستش نیست؟

تو رو خدا جواب بدین: به دیجیکالا زنگ زدم گفتش این گوشی فقط چینه. 379 تومن با گارانتی اصلی و فول پکه و گوشی شاپ 395 با گارانتی اصلی و فول پک و هم چینی هست و هم کره ای: نفهمیدم کره ای هم داره آخه یعنی چی؟ درثانی این اختلاف قیمت دوسایت چیه؟

snima6
09-06-2010, 14:41
به نطرتون این بهتره یا n97 mini?

Help118
09-06-2010, 16:11
به نطرتون این بهتره یا n97 mini?
از بیشتر لحاظ ایکس 6

t2download
09-06-2010, 16:54
دوستان من عاشق ولی با خبر N8 گفتم بمونم بیاد بگیرم حالا شنیدم که گوشی صداش استریو نیست و مونو هست و تک اسپیکر هست و صداش مانند ویواز کم هست حالا می خوام x6.16GB بگیرم من در اهواز هستم بهم بگید با گارانتی بگیرم یا نه و اهواز هستم از کجا بگیرم چون 16Gb اهواز تنها زرد و مشکی هست من صورتی میخوام کمکم کنید از کجا بخرم .
:40:
پیشاپیش از تمامی شما ممنون.

reza021120
09-06-2010, 17:47
سلام دوستان این عکس رو ببینید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

به مدل گوشی بالایی کاری ندارم که s8500 wave هست وصفحش :
صفحه نمایش 3.3 اینچ با رزولوشن 800×480 پیکسل از نوع Super AMOLED و Capacitive و قابلیت نمایش 16 میلیون رنگه

ولی کیفیت x6 هم نباید در این حد باشه....
کسایی که این گوشی رو خریدن در مورد بالا راهنمایی کنن
یه نکته ی دیگه
من که گوشی قبلیم n82 بود آیا می تونه حکم یه موبایله کوچیک رو برام داشته باشه؟؟؟در کل خوش دسته وراحت تو جیب جا میشه؟؟؟
متاسفانه بیشتر از چند دقیقه اینو تو دستم نگرفتم و تعریفشم شنیدم اینه که میخام نظر شما رو هم بدونم...
با تشکر

Help118
09-06-2010, 18:51
دوستان من عاشق ولی با خبر N8 گفتم بمونم بیاد بگیرم حالا شنیدم که گوشی صداش استریو نیست و مونو هست و تک اسپیکر هست و صداش مانند ویواز کم هست حالا می خوام x6.16GB بگیرم من در اهواز هستم بهم بگید با گارانتی بگیرم یا نه و اهواز هستم از کجا بگیرم چون 16Gb اهواز تنها زرد و مشکی هست من صورتی میخوام کمکم کنید از کجا بخرم .
پیشاپیش از تمامی شما ممنون.

دوست عزیز من درسته که اسپیکر این گوشی مونو هستش و لی قابلیت های بیشماری زیادی داره که این عیب رو محو می کنه ولی با این حال بازم ایکس 6:8:
واسه خرید پیشنهاد می کنم از سایت گوشی شاپ یا دیجیکالا خرید کنی

gooshishop.com

و

-------------

حتما با گارانتی اصلی بگیر چون پک کامل می ده که هلدر ماشین و شارژر فندکی هم داره علاوه بر اون و مهمتر از اون ساپورت کامل فارسی تو منوها و اس ام اس ها رو داره که این خیلی خوبه. ثالثا اینکه از گوشیت و وسایل جانبیش کاملا مطمئنی که اصله رابعا اینکه واسه ساین کردنش تو سایت برای همراه اول مشکلی نداری

زنگ زدم به 23013نوکیا گفت چینی و کره ای هم داره تو سایت گوشی شاپ کره ای هم هستش. تئوریکا که هر دو به یک کیفیته ولی فکر کنم من خودم کره ایشو بگیرم

Help118
09-06-2010, 19:00
سلام دوستان این عکس رو ببینید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

به مدل گوشی بالایی کاری ندارم که s8500 wave هست وصفحش :
صفحه نمایش 3.3 اینچ با رزولوشن 800×480 پیکسل از نوع Super AMOLED و Capacitive و قابلیت نمایش 16 میلیون رنگه

ولی کیفیت x6 هم نباید در این حد باشه....
کسایی که این گوشی رو خریدن در مورد بالا راهنمایی کنن
یه نکته ی دیگه
من که گوشی قبلیم n82 بود آیا می تونه حکم یه موبایله کوچیک رو برام داشته باشه؟؟؟در کل خوش دسته وراحت تو جیب جا میشه؟؟؟
متاسفانه بیشتر از چند دقیقه اینو تو دستم نگرفتم و تعریفشم شنیدم اینه که میخام نظر شما رو هم بدونم...
با تشکر

ببین دوست من تنظیمات گوشی ها واسه عکسبرداری باهم فرق فوکوله. واسه عکاسی کردن پارامترهای متفاوتی وجود داره ائم از تعیین اکپوشور نور میزان لاین تور تعیین نوع هوا زاویه عکاسی و.. و.. که شاید بعضی برندها عکسهای بهتری بندازن ولی بعضی دیگه کم بیاره و این رو نمیشه سنگ محک واسه بد بودن یک گوشی باشه!

شک نکن تو خرید ایکس 6. یک گوشی واسه موسیقی که خیلی روش من حساب باز کردم.
یک گوشی تمام لمسی خازنی که ضخامت حیرت انگیز نازکی داره حتی از ان 82 نازکتره
اسپیکرهای گوشی هم خیلی باحال و قوی هستند
ولی از لحاظ دوربین در مقابل ان82 کم میاره چون ان 82 برترین گوشی 5 مگاپیکسلی نوکیاست

ایکس 6 و دیگر هیچ

reza021120
09-06-2010, 20:09
ببین دوست من تنظیمات گوشی ها واسه عکسبرداری باهم فرق فوکوله. واسه عکاسی کردن پارامترهای متفاوتی وجود داره ائم از تعیین اکپوشور نور میزان لاین تور تعیین نوع هوا زاویه عکاسی و.. و.. که شاید بعضی برندها عکسهای بهتری بندازن ولی بعضی دیگه کم بیاره و این رو نمیشه سنگ محک واسه بد بودن یک گوشی باشه!

شک نکن تو خرید ایکس 6. یک گوشی واسه موسیقی که خیلی روش من حساب باز کردم.
یک گوشی تمام لمسی خازنی که ضخامت حیرت انگیز نازکی داره حتی از ان 82 نازکتره
اسپیکرهای گوشی هم خیلی باحال و قوی هستند
ولی از لحاظ دوربین در مقابل ان82 کم میاره چون ان 82 برترین گوشی 5 مگاپیکسلی نوکیاست

ایکس 6 و دیگر هیچ

در مورد اون عکس باید بگم که برای مقایسه ی صفحه نمایشه نه دوربین...:31:

اینکه x6 عالیه بحثی نیست اگه بحثی بود که دیگه وقتمونو اینجا تلف نمی کردیم...

Help118
09-06-2010, 21:55
پست بالایی بشدت مورد تایید است

Help118
10-06-2010, 14:39
بچه ها اطلاعات جدیدی دارم مبنی بر اینکه ساخت کره این گوشی هم تو بازار ایران با گارانتی اصلی موجوده.
نوکیا تو هند و کره و چین و فنلاند خط تولید داره که همشون به یک کیفیته. حالا اگه دوستان عشق کردند با نام کره بگیرند به این نکته اشراف داشته باشند. ولی هنوز واسم بغرنجه این مسئله که کیفیتاشون واقعا یکیه یا نه!

t2download
10-06-2010, 15:54
کسی سوال دوممو نمیدونه؟
یه سوال دیگه هم داشتم بازی حرکتی برا این گوشی چیه؟

عزیزم با سلام واسه این گوشی بازی زیاد هست .
برو سایت موبایل 9

t2download
10-06-2010, 16:04
باید به هم بخورن اما فکر کنم ovi maps 3 نیاز به ساین داره.

در مورد ساین کردن گوشی توضیح میدین با تشکر

t2download
10-06-2010, 16:20
دوستان به نظر شما صفحه گوشی کوچیک نیست . چرا تو اهواز بعضی رنگ هاش صفحه شون کمی کوچیک تر هست .

---------- Post added at 05:20 PM ---------- Previous post was at 05:16 PM ----------

به غیر دوربین و رم و ورژن نسخه سیمبیانش و قیافه نازش و تاچ خازنیش.

t2download
10-06-2010, 16:26
دوست عزیز من درسته که اسپیکر این گوشی مونو هستش و لی قابلیت های بیشماری زیادی داره که این عیب رو محو می کنه ولی با این حال بازم ایکس 6:8:
واسه خرید پیشنهاد می کنم از سایت گوشی شاپ یا دیجیکالا خرید کنی

gooshishop.com

و

-------------

حتما با گارانتی اصلی بگیر چون پک کامل می ده که هلدر ماشین و شارژر فندکی هم داره علاوه بر اون و مهمتر از اون ساپورت کامل فارسی تو منوها و اس ام اس ها رو داره که این خیلی خوبه. ثالثا اینکه از گوشیت و وسایل جانبیش کاملا مطمئنی که اصله رابعا اینکه واسه ساین کردنش تو سایت برای همراه اول مشکلی نداری

زنگ زدم به 23013نوکیا گفت چینی و کره ای هم داره تو سایت گوشی شاپ کره ای هم هستش. تئوریکا که هر دو به یک کیفیته ولی فکر کنم من خودم کره ایشو بگیرم
مگه ساین شده نیست این گوشی مانند دیگه گوشی ها

amir200812
10-06-2010, 20:35
رم + ورژن نسخه سیمبیانش بیشن 5800 و X6 مشابه هست!

*M!L4D*
10-06-2010, 20:49

تاچ خازنی ... cpu 434 در برابر 369 mhz
32 /16 گیگ حافظه داخلی
دوربین :دي
قیافه :دي

Help118
10-06-2010, 21:44
مگه ساین شده نیست این گوشی مانند دیگه گوشی ها

منظورتو از ساین کردن من نمیفهمم!

بعضی برنامه ها رو واسه استفاده تو گوشی باید ساین کرد مثبلا واسه ساین کردنش شماره سریال باید بدی و برا بعضی ها شماره سریال خود گوشیتو لازم داره و با GPRS یا wifi این کار رخ می ده که نیاز به اتصال اینترنته.

یه ساین دیگه اینه که شماره سریال گوشیتو تو باکس یا سایت اپراتورت ساین میکنی واسه استفاده کردن گوشیت که این کار فعلا مسکوت مونده و قراره دوباره واسه مقابله با چاقاق انجام بشه

اگه منظورت ساپورت فارسی گوشیه باید اینو بگم که گوشی هایی که با گارانتی اصلی وارد بازار ایران میشن پروداکت کد اونا که این کد رو زیر باتری رو برچسب سریال می تونی پیداش کنی تنظیم شده واسه فریم ویر فارسیه که براحتی میتونی فریم ویر فارسی توش بزنی ولی اون گوشی هایی که قاچاقی میان چون پروداکت کدشون واسه فریو ویر غیر فارسی مثل عریبی یا انگلیسیه واسه فارسی کردنشون ابتدا با استفاده از نرم افزار NSS نوکیا باید پروداکت کدشو تغیر بدی به پروداکت کد فارسی بعد فریو ویر فارسی توش بزنی که در این صورت گوشیت دست کاری میشه و پروداکت کدت با زیر گوشی نمی خونه واگه احیانا گارانتی یا سایر خدمات مشابهی داشت هباشه با این کار این خدمات لغو میشهو اصلا به ریسکش نمی ارزه

Help118
10-06-2010, 22:07

ایکس 6 صفحش خازنی و 5800 مقاومتی که خود بسی مزیت است
ایکس 6 صفحه ضدخش شیشه ای داره در مقابل 5800 قابلیت تشخیص دست خط داره(زیاد مهم نیست حالا)
ایکس 6 حافظش 16گیگه ولی 5800 حافظه داخلیش 81مگابایته و مموری کارت رو تا 8 گیگ ساپورتت داره و ایکس 6 درگاه حافظه نداره
ایکس 6 دوربینش 5 مگاست و 588 3.2 که دوربین ایکس 6 فلاشش واسه فیلمبرداری هم کاربرد داره
ایکس6 دوربین دومش QCIF با 16 فریم تو ثانیس ولی QVGA هستش
ایکس 6 و 5800 تو سی پی یو و رم و ورژن سیستم عامل و باتری باهم برابرند
ایکس 6 در میزان SAR با RM-559 برابر 1.11 وات بر کلیگرم در هر ده گرم بافت بدنه ولی 5800 برابر 0.97 هستش که از این لحاظ 5800 برتره

اینا کم و بیش تا جایی که من میدونستم اختلافات این دو گوشیه اگه نکته ای مونده دوستان متذکر شن:31:

همه این موارد بالایی به درک اسفل السافلین ولی قیافه ایکس 6 و ال سی دیش یه چیز دیگس:8::5:

Help118
10-06-2010, 22:13
دوستان به نظر شما صفحه گوشی کوچیک نیست . چرا تو اهواز بعضی رنگ هاش صفحه شون کمی کوچیک تر هست .

صفحه گوشی خیلی خوب و بزرگه کوچیک نیست. بزرگتر از این بود که تو جیب جا نمی شد زشت به نظر میرسید از خوشدست بودنش کم می کرد. ان 8 با اون همه امکانات جور واجور و با اون همه طرفدار ولی من اصلا عریض بودنشو پسند نمی کنم آدم فکرشو که میکنه می بینه اصلا نه تو جیبش جا می شه هم اینکه خجالت میکشه پیش کسی درش بیاره بابا موبایل باید کوچیک باشه خیلی بزرگه:18:

در مورد این که میگی بعضی رنگها کوچیکتره نه اصلا اینجور نیست 3.2 اینچه احتمالا تقلبی و از اون چینی های بدرد نخوره که دیدیش

t2download
10-06-2010, 22:13
ایکس 6 صفحش خازنی و 5800 مقاومتی که خود بسی مزیت است
ایکس 6 صفحه ضدخش شیشه ای داره در مقابل 5800 قابلیت تشخیص دست خط داره(زیاد مهم نیست حالا)
ایکس 6 حافظش 16گیگه ولی 5800 حافظه داخلیش 81مگابایته و مموری کارت رو تا 8 گیگ ساپورتت داره و ایکس 6 درگاه حافظه نداره
ایکس 6 دوربینش 5 مگاست و 588 3.2 که دوربین ایکس 6 فلاشش واسه فیلمبرداری هم کاربرد داره
ایکس6 دوربین دومش QCIF با 16 فریم تو ثانیس ولی QVGA هستش
ایکس 6 و 5800 تو سی پی یو و رم و ورژن سیستم عامل و باتری باهم برابرند
ایکس 6 در میزان SAR با RM-559 برابر 1.11 وات بر کلیگرم در هر ده گرم بافت بدنه ولی 5800 برابر 0.97 هستش که از این لحاظ 5800 برتره

اینا کم و بیش تا جایی که من میدونستم اختلافات این دو گوشیه اگه نکته ای مونده دوستان متذکر شن:31:

همه این موارد بالایی به درک اسفل السافلین ولی قیافه ایکس 6 و ال سی دیش یه چیز دیگس:8::5:
با تشکر مگه سی پی یوی 5800 و x6 یکی نیست پس چرا سرعت 5800 تو گالری عکس بالاتره ؟

Help118
10-06-2010, 23:08
با تشکر مگه سی پی یوی 5800 و x6 یکی نیست پس چرا سرعت 5800 تو گالری عکس بالاتره ؟
تنها ربطی به سی پی یو نداره. به سخت افزار گوشی هم مربوطه به فریم ویر گوشی نیز مربوطه.
درثانی عکسهای این گوشی و فیلمی که میگیره حجمشون بالاتره.دوربین 5 مگاپیکسلی و فیلمبرداریش متفاوته بهمین جهت تو گالری یکم کم میاره آخه نوکیا چرا این سوتی رو تو سیی پی یوش داده من نمی دونم

nokiax6
10-06-2010, 23:13
من امروز X6 دستم بود. این نکات رو مشاهده کردم:
1. به هیچ عنوان سرعتش تو گالری کم نبود یا بهتره بگم سرعتش خیلی هم خوب بود!
2.بازی ماشین روش نصب نشده بود!
3.ساخت مجار بود ! 355000 تومن بدون گارانتی
4.زبان فارسی رو هم ساپورت میکرد!
5.ال سی دی با کناره پلاستیکی گوشی از سمت راست یکم فاصله داشت!
6.صداش بلند و خوب بود
7.ال سی دی خازنی فوق العاده بود
8.دوربین کیفیت خیلی خوبی داشت
9.زیر نور نمی شد صفحه رو دید!
10.خیلی خوش دست بود

دوستان در مورد بند های 2-3-4-5 توضیح بدن...

t2download
11-06-2010, 06:40
6.صداش بلند و خوب بود
10.خیلی خوش دست بود

با سلام
1. تو گالری عکس کند هست .
2.منظورت این هست ال سی دیش وسط صفحه تراز نیست اگه این طوره مسخره هست
3. زیر نور لامپ هم به طور کامل صفحه میره ؟

t2download
11-06-2010, 06:50
6.صداش بلند و خوب بود
10.خیلی خوش دست بود

عزیز نگاه کن اندازه قرار گرفتن ال سی دی یکی هست وسطه .

amir200812
11-06-2010, 10:04
6.صداش بلند و خوب بود
10.خیلی خوش دست بود

2:منظور از "بازی ماشین روش نصب نشده بود!" چی هست؟
4: زبان فارسی رو مگه قرار بود ساپورت نکنه؟ تمام نوکیا ها ساپورت میکنن! فوقش یک آپدیت میخواد!
5:فکر کنم طبیعی باشه، قرار نیست LCD کیپه کیپ به کناره ها بچسبه!
7:تنها ایرادش اینه که فقط باید با انگشت لمس بشه، با قلم نمیشه+ دستتون دستکش هم باشه نمیشه!

amir200812
11-06-2010, 10:18

بر اساس US SAR Head:
x6 برابر با 0.78 هست!
5800 برابر با 1.05 هست!
N97 برابر با 0.46 هست!

بر اساس US SAR Body:
x6 برابر با 0.66 هست!
5800 برابر با 0.55 هست!
N97 برابر با 0.40 هست!

بر اساس EU SAR Head :
x6 برابر با 1.11 هست!
5800 برابر با 1.01 هست!
N97 برابر با 0.66 هست!

از این 3 آمار در 2 تاش X6 بیشترین SAR رو داره! این یعنی ضرر بیشتر به بدن انسان! سرطان/تومور/...
N97 در هر 3 مورد کمترین SAR رو داره یعنی کمترین خطر برای انسان!

Help118
11-06-2010, 10:55
6.صداش بلند و خوب بود
10.خیلی خوش دست بود

2.در مورد اینکه بازی ماشین روش نصب نیست میشه به چند مورد اشاره کرد اول: اصلا بازی ماشین بصورت فابریک رو ایکس 6 نصب نیست 2. ورژن فریم ویر گوشی که دستته رو با گوشی های قبلی که ماشین به احتمالاتی داشتن چک کن 3. شاید پاکش کرده بودن این گیم رو:31:

3.دوستان من با 23013 مرکز خدمات مشتریان نوکیا تماس گرفتم نوکیا تو چین و هند و کره و فنلاند و مجار رو نگفت خط تولید زده و این گوشی با گارانتی اصلی تو ایارن با پک کامل که شامل هلدر ماشین و شارژر فندکی اصل نوکیا هستش ارائه میشه هم ساخت کره و هم چین که در کیفیت فرقی باهم ندارن(من خودمم موندم کره ای بگیرم یا چینی:31:). مجار گفتن صدرصد ریمارک شده چینه اصلا اعتماد نکن. تو این آشفتگی بازار ایران فکرکنم فقط با گارانتی اصلی بگیری بهتره اونم نه محض گارانتی کردن فقط واسه اصل بودن گوشیت

4.مگه قراره بود که فارسی رو ساپورت نکنه!:18:

5.نه دوست من اصلا اینطور نیست شاید اون یکی که دست تو بوده اینجور از آب دراومده!:27:

Help118
11-06-2010, 11:04
با سلام

1.چرا اینقده سخت میگیری آخه! تو کندی ندیدی! اگه ان 70 داشتی چی میگفتی:27: (شوخی)
2.این طور نیست اون یکی که دست دوستمون بوده اینجوری بوده! از ایرادات مونتاژه
3.بابا نور آفتاب و لامپ مگه یکیه!نور آفتاب نور سفید مایل به زرده که بشدت با کاندلای بالایی ساطع میشه که نور لامپ در مقابلش هیچه! خیر فقط زیر نور مستقیم آفتاب نمیشه واضح دیدش! اینم فکر نکنم 24 ساعت زیر آفتاب باشی میشه باهاش کنار اومد
دیگه کم کم دارین منم به شک میندازین واسه خرید

Help118
11-06-2010, 11:10
4: زبان فارسی رو مگه قرار بود ساپورت نکنه؟ تمام نوکیا ها ساپورت میکنن! فوقش یک آپدیت میخواد!
7:تنها ایرادش اینه که فقط باید با انگشت لمس بشه، با قلم نمیشه+ دستتون دستکش هم باشه نمیشه!

7.اتفاقا قلم مخصوص stylus واسش تو بخش لوازم جانبی تو سایت نوکیا گذاشته شده قلمی که قابلیت شارش الکترونها از دست به ال سی دی میشه! البته بازم با دستکش نمیشه باید دستتون قلم رو لمس کنه.
اینم قابل توجه اونایی که به قلم عادت کردن:33:

amir200812
11-06-2010, 11:17
7.اتفاقا قلم مخصوص stylus واسش تو بخش لوازم جانبی تو سایت نوکیا گذاشته شده قلمی که قابلیت شارش الکترونها از دست به ال سی دی میشه! البته بازم با دستکش نمیشه باید دستتون قلم رو لمس کنه.
اینم قابل توجه اونایی که به قلم عادت کردن:33:
منم اینو میدونم! ولی خوب این خودش هزینه هست دیگه!

Help118
11-06-2010, 11:20
بر اساس US SAR Head:
x6 برابر با 0.78 هست!
5800 برابر با 1.05 هست!
N97 برابر با 0.46 هست!

بر اساس US SAR Body:
x6 برابر با 0.66 هست!
5800 برابر با 0.55 هست!
N97 برابر با 0.40 هست!

بر اساس EU SAR Head :
x6 برابر با 1.11 هست!
5800 برابر با 1.01 هست!
N97 برابر با 0.66 هست!

از این 3 آمار در 2 تاش X6 بیشترین SAR رو داره! این یعنی ضرر بیشتر به بدن انسان! سرطان/تومور/...

برایمان محترم هستید ممنون ولی منم یه چیزایی بگم!
اولا بگم SAR مخفف کلمات Specific Absorptions Rate بمعنی قدرت جذب اختصای امواج توسط سلولهای مغز و بدن توسط گوشی یا هر وسیله مخابراتی دیگه هستش و واحدش وات بر کیلوگرم در هر 10 گرم از بافت بدن هستش طبف استاندارد FCC بیشترین یعنی ماکزیمم این عدد نبای داز 2 متجاوز باشه که در اینصورت استاندارد تولید داده نمیشه. هر چه سار گوشی بیشتر میزان قدرت گوشی برای آنتن دهی و گیرندگی و فرستندگی گوشی بیشتر در مقابل میزان ضرر گوشی هم بیشتره. سار کمتر باعث ضعف آنتن میشه که در این صورت ضرر گوشی واسه بدن هم کمتر میشه. البته آنتن دهی دیگه مقوله ایه که باید بیخیالش شد چون تو سیستم سلولی جدید وا سه گوشی های جی اس ام چون در هر سلول یک آنتن BTS نصب میشه دیگه مشکل آنتن دهی حل شده و همچنین بدی آب و هوا یا کمی باتری خللی در آنتن دهی نداره
از گوشی هایی که میزان سارشو نخیلی کم و مناسب برای افرادی که سردرد داشتن میشد به ان 90 با میزان سار 0.29 اشاره کرد. گوشی های 6300 و 6700 نیز حدود 0.5 هستند.

منبع بنده برای میزان سار آن هم با توجه به RM گوشیها سایت sar.nokia.com هستش و بعد اون gsmarena.com که فکر کنم همون منبع اولی حرف رو برای همه چی می بنده!

اگه تو این سایت وارد بشید خودتون میتونید سار هر گوشی رو با توجه به کشور سازنده و آر ام گوشی ببینید.
البته سار رو واسه سر و یکی برای بدن هم اندازه گرفته اند و استاندارد اروپا و آمریکایی داره.

t2download
11-06-2010, 11:26
تنها ربطی به سی پی یو نداره. به سخت افزار گوشی هم مربوطه به فریم ویر گوشی نیز مربوطه.
درثانی عکسهای این گوشی و فیلمی که میگیره حجمشون بالاتره.دوربین 5 مگاپیکسلی و فیلمبرداریش متفاوته بهمین جهت تو گالری یکم کم میاره آخه نوکیا چرا این سوتی رو تو سیی پی یوش داده من نمی دونم

منظورت این هست فریم ویر گوشی ارتقا پیدا کنه تو سرعت گوشی تآثیر داره ؟:46:

Help118
11-06-2010, 11:26
منم اینو میدونم! ولی خوب این خودش هزینه هست دیگه!

فکر کنم مارو گرفتی ! دنیای دیجیتال دنیای گمار پوله خوب! هر چقدر پول بدی آش میخوری
خوب فکر کنم نوک قلمش از گرافیت باشه یا هر چی که نیمه رسانا هستش دیگه بیشتر از این نمی دونم شاید ده بیست تومن هم پولش باشه.
ارادتمند داداش امیر هم هستیم!:10:

t2download
11-06-2010, 11:29

فکر کنم منظورشون اینه که از پیش نصب نشده بوده بازی ماشین روی گوشی و سوال بعدیشون این بوده که سمت راست گوشی نسبت به سمت چت اختلاف اندازه هست مثلآ سمت چت 5 میل فاصله قاب تا ال سی دی هست و سمت راست 10 میلی متر

reza021120
11-06-2010, 11:30
دوستان در ولایت ما با گارانتی میفروشن 370 تومن...:5:
فک کنم شارژر فندکی و هلدرو برداشتن .به نظرتون از همینجا بخرم یا وایسم؟؟؟؟

t2download
11-06-2010, 11:33
در ضمن قلمی که برای گوشی n8 که تاچ خازنی هست میاد که به x6 هم میخوره مگه نه حمید ؟:5:

---------- Post added at 12:33 PM ---------- Previous post was at 12:30 PM ----------

بر اساس US SAR Head:
x6 برابر با 0.78 هست!
5800 برابر با 1.05 هست!
N97 برابر با 0.46 هست!

بر اساس US SAR Body:
x6 برابر با 0.66 هست!
5800 برابر با 0.55 هست!
N97 برابر با 0.40 هست!

بر اساس EU SAR Head :
x6 برابر با 1.11 هست!
5800 برابر با 1.01 هست!
N97 برابر با 0.66 هست!

این عوارض فقط با لمس صفحه بوجود میاد کسی اطلاعی داره در این مورد ؟

Help118
11-06-2010, 11:34
منظورت این هست فریم ویر گوشی ارتقا پیدا کنه تو سرعت گوشی تآثیر داره ؟:46:
اولا اینکه فریم ویر هر گوشی با توجه به سخت افزار هر گوشی کاملا با هم متفاوته
صدالبته که ارتقا فریم ویر تو سرعت گوشی و مصرف باتری و کاهش درصد باگ ها هنگ ها ارور ها ری ست ها شورت مدار باتری وخیلی چیزها تاثیر داره

t2download
11-06-2010, 11:36
1.چرا اینقده سخت میگیری آخه! تو کندی ندیدی! اگه ان 70 داشتی چی میگفتی:27: (شوخی)
2.این طور نیست اون یکی که دست دوستمون بوده اینجوری بوده! از ایرادات مونتاژه
3.بابا نور آفتاب و لامپ مگه یکیه!نور آفتاب نور سفید مایل به زرده که بشدت با کاندلای بالایی ساطع میشه که نور لامپ در مقابلش هیچه! خیر فقط زیر نور مستقیم آفتاب نمیشه واضح دیدش! اینم فکر نکنم 24 ساعت زیر آفتاب باشی میشه باهاش کنار اومد
دیگه کم کم دارین منم به شک میندازین واسه خرید

دارم کمکم نا امید میشم اگه سرطان زا باشه صفحه لمسی گوشی و اگه به کندی 5800 باشه عالیه دوستان کندیش مانند کدام گوشی هست ؟

nokiax6
11-06-2010, 11:39
با سلام
1.من هیچگونه کندی تو بخش گالری ندیدم
2.آره.از قسمت راست یکم فاصله داشت .خار هاش دیده میشد!!:18:
3.فقط زیر نور آفتاب صفحش زیاد جالب نیست و از گوشی های دیگه ضعیفتره.

Help118
11-06-2010, 11:41
فکر کنم منظورشون اینه که از پیش نصب نشده بوده بازی ماشین روی گوشی و سوال بعدیشون این بوده که سمت راست گوشی نسبت به سمت چت اختلاف اندازه هست مثلآ سمت چت 5 میل فاصله قاب تا ال سی دی هست و سمت راست 10 میلی متر

شاید فریم ویرش متفاوته که این بازی روی فریم ویر های جدید یا فریم ویرهای قبلی نصب بوده شاید اینکه فریم ویر گوشی واسه مناطق خاصی با RM متفاوت بوده البته با فرض اینکه گوشیتون آک بوده میگم شاید فروشنده دستکاریش کرده!

در مورد فاصله ال سی دی حرفی واسه گفتن ندارم به ظاهر که این مورد رو من مشاهده نکردم . :41:

t2download
11-06-2010, 11:46
نوکیا ان 95 این دوستان بحث سرطان رو پیش کشیدن این ضرر با لمس گوشی هست یا ؟:41:
عاشق گوشی بودم دارید منصرفم میکنید خوبه تو تاپین نیام .
راستی قصد خرید شما هنوز دارید .:10:

---------- Post added at 12:44 PM ---------- Previous post was at 12:42 PM ----------

1.من هیچگونه کندی تو بخش گالری ندیدم
2.آره.از قسمت راست یکم فاصله داشت .خار هاش دیده میشد!!:18:
3.فقط زیر نور آفتاب صفحش زیاد جالب نیست و از گوشی های دیگه ضعیفتره.

ای خدا طراح گوشی کی بوده که صفحه جلوی گوشی رو تراز طراحی نکرده چه افتضاحی .:18:

---------- Post added at 12:46 PM ---------- Previous post was at 12:44 PM ----------

شاید فریم ویرش متفاوته که این بازی روی فریم ویر های جدید یا فریم ویرهای قبلی نصب بوده شاید اینکه فریم ویر گوشی واسه مناطق خاصی با RM متفاوت بوده البته با فرض اینکه گوشیتون آک بوده میگم شاید فروشنده دستکاریش کرده!

در مورد فاصله ال سی دی حرفی واسه گفتن ندارم به ظاهر که این مورد رو من مشاهده نکردم . :41:
گوشی رو مشاهده نکردی پس چطور قصد خریرشو داری اهوار تعدادی از فروشنده ها دارن زرد و مشکی ولی صورتی نیست .
:18:

nokiax6
11-06-2010, 11:47
1.یعنی اینکه بازی ماشین تو گوشی نیست!:41:
2.زبان فارسی فقط تو گوشی های واردات قانونی بود.ولی دوستم بدون گارانتی و به اصطلاح قاچاقی خریده و معمولا زبان عربی از قبل روش نصب میشد ولی این فارس داشت!
3.به هیچ عنوان طبیعی نیست .یعنی چی؟!!:18:

amir200812
11-06-2010, 11:47

---------- Post added at 12:44 PM ---------- Previous post was at 12:42 PM ----------

نه ربطی به لمس نداره، موضوع امواجی هست که گوشی منتشر میکنه! و تاثیرش روی سر و بدن!
که من امروز متوجه شدم این گوشی خیلی سطح بالایی داره در ایم مورد و خطرناک تر هست!

Help118
11-06-2010, 11:48
دوستان در ولایت ما با گارانتی میفروشن 370 تومن...:5:
فک کنم شارژر فندکی و هلدرو برداشتن .به نظرتون از همینجا بخرم یا وایسم؟؟؟؟

با گارانتی اصلی نوکیا 12 ماهه تو دیجیکالا 379 تومن که گوشی های با گارانتی اصلی پکشو ن کامله و هلدر و شارژر فندکی داره.
تو گوشی شاپ فعلا 395
با گارانتی اصلی بگیر چینی و کره ای داره

t2download
11-06-2010, 11:51
نه ربطی به لمس نداره، موضوع امواجی هست که گوشی منتشر میکنه! و تاثیرش روی سر و بدن!
که من امروز متوجه شدم این گوشی خیلی سطح بالایی داره در ایم مورد و خطرناک تر هست!

به نظر شما این گوشی با این مشکل ارزش خرید داره و آیا این صحبت ها اثبات شده و تآثیرش آنی هست یا زمان و بدن انسان ملاکه :18:

nokiax6
11-06-2010, 11:51
دارم کمکم نا امید میشم اگه سرطان زا باشه صفحه لمسی گوشی و اگه به کندی 5800 باشه عالیه دوستان کندیش مانند کدام گوشی هست ؟
ربطی به لمسی بودن نداره که
این امواج هست که سرطان زا هست و خوب اون هم که از استاندارد تجاوز نکرده!

Help118
11-06-2010, 11:52
در ضمن قلمی که برای گوشی n8 که تاچ خازنی هست میاد که به x6 هم میخوره مگه نه حمید ؟:5:

---------- Post added at 12:33 PM ---------- Previous post was at 12:30 PM ----------

این عوارض فقط با لمس صفحه بوجود میاد کسی اطلاعی داره در این مورد ؟

قلم قلمه دیگه البته قلم مخصوص تاچ خازنی!

منظور از عوارضی که با لمس صفحه میاد چیه؟:20: من درست نمی فهمم منظورتو! اگه منظورت سار گوشیه هر وقت با گوشی حرف بزنی باهاش کار کنی این جذب امواج توسط بدنت هستش! و واسه همه گوشی ها هست!

t2download
11-06-2010, 11:53
با گارانتی اصلی نوکیا 12 ماهه تو دیجیکالا 379 تومن که گوشی های با گارانتی اصلی پکشو ن کامله و هلدر و شارژر فندکی داره.
تو گوشی شاپ فعلا 395

دوست گل من و همشهری من این تاپیک وارد فاز ضرر های گوشی رفته شما جواب سوال های من رو نمیدی ؟:11:

nokiax6
11-06-2010, 11:54
به نظر شما این گوشی با این مشکل ارزش خرید داره و آیا این صحبت ها اثبات شده و تآثیرش آنی هست یا زمان و بدن انسان ملاکه :18:
آره ارزش خریدن رو داره .استاندارد هست.نگران نباش.
فقط موقع خریدن به این نکته توجه کنین که صفحش تراز باشه!!:27:

t2download
11-06-2010, 11:58
ربطی به لمسی بودن نداره که
این امواج هست که سرطان زا هست و خوب اون هم که از استاندارد تجاوز نکرده!

جوری که دوست ما تو این تاپیک گفت گفتم 1 ماهه سرطان گرفتیم و 1 ساله مردیم ؟:10:
مضرات گوشی رو نگید

---------- Post added at 12:58 PM ---------- Previous post was at 12:55 PM ----------

قلم قلمه دیگه البته قلم مخصوص تاچ خازنی!

منظور از عوارضی که با لمس صفحه میاد چیه؟:20: من درست نمی فهمم منظورتو! اگه منظورت سار گوشیه هر وقت با گوشی حرف بزنی باهاش کار کنی این جذب امواج توسط بدنت هستش! و واسه همه گوشی ها هست!

مانند عوارض استفاده از گوشی به طور کل و یا عوارض پارازیت بر بدن که از این ها که بالا تر نیست .
بستگی به تآثیر پذیری بدن شخص داره واسه کوچولو ها و زنان باردار بیشتر مضر هست ؟؟:10:

amir200812
11-06-2010, 11:59

از سطح استاندارد بالا نرفته ولی بیشتر از گوشی های هم رده سرطان زا هست! حتی 1 ثانیه هم تاثیر داره ولی نه اینکه یک ثانیه ای سرطان بگیری!
در کل هر چقدر کمتر بهتر!
هر چقدر بیشتر = خطر سرطان بیشتر، تومور بیشتر، سردرد بیشتر، سرگیجه بیشتر و.... زود تر خدا رحمت میکنه!:31:

در کل باید کمتر باشه! کمتر کمتر!

nokiax6
11-06-2010, 12:00
تو گوشی شاپ فعلا 395
بابا چه خبره.این گوشی دیگه انقدرها هم ارزش نداره که 400000 تومن بدیم.تازه باید 10000 تومن هم بدید gps رو نصب کنن!!

Help118
11-06-2010, 12:00

---------- Post added at 12:46 PM ---------- Previous post was at 12:44 PM ----------

گوشی رو مشاهده نکردی پس چطور قصد خریرشو داری اهوار تعدادی از فروشنده ها دارن زرد و مشکی ولی صورتی نیست .
:18:

1. بابا چه سرطانی چه کشکی چه دوغی! یکی میاد یه چیزی میگه همه رو به وحشت میندازه. دوستان استفاده بیش از حد از گوشی موجب ایجاد ضایعاته . خیر الامور اوسطها! بهترین امور میانه رویست! اگه سرطان زا باشه که هیچ وقت اجازه تولید نمی دن چه سرطانی آخه اه! اگه توجه کنی واسه بچه ها میگن اصل ااز گوشی استفاده نکنن چون از لحاظ الکترونی و از لحاظ جذب امواج و حرکت الکرتونها از مغز مغز رو اومدن به سه لایه تقسیم بندی کردن که هر چقدر این میزان سار زیاد باشه به لایه های درونی مغز نفوذ می کنه و بچه ها هم که استخوانشون زیاد سفت نیست و نرمه راحتتر به داخل بدنشون نفوذ می کنه. مادران باردار هم نیابد بیش زا چند دقیقه از گوشی اتفاده کنند.
اشعه و خطری که تلویزیون واسه آدم داره نوشته اند که بیشتر از موبایله. دستگاههای بیسیم و بعضی وسائل مثل ماکروفر و غیره خیلی زیبانبارتراز موبایل هستند.
این موضوع ربطی به لم کردن صفحه یا لمسی بودن گوشی ها نداره! یه استانداردیه واسه ساطع کردن امواج. همین ان73 که خیلی ها طرفدارش بودن اونم حدود 1 سار داشت و خیلی گوشی های محبوب دیگه

اصلا نترس این گوشی جدیدترین استاندارد اروپا رو داره و جدید ترین و بروز ترین آزمایشات روش انجام شده تا تو آمریکا و اروپا بفروش برسه!

2.بابا من که اینقده این گوشی رو دیدم همچی افتضاحی تو گوشی ندیدم! بیخیال شین تو رو خدا:10:

3.عزیزم من نداشتم ولی دیدم که دست مردم:31: فدات بشم واسه خودم نخریدم ولی این ملاک این نیست که گوشی رو ندیدم باهاش کار نکردم هیچی ازش حالیم نیست اینقده دارم واستون مینویسم تازه میگین که بوی تنباکو از کجا میاد!:31:

t2download
11-06-2010, 12:04
آره ارزش خریدن رو داره .استاندارد هست.نگران نباش.
فقط موقع خریدن به این نکته توجه کنین که صفحش تراز باشه!!:27:

تیکه با حالی بود خیلی خندیدم ممنون جدآ صفحه گوشی تراز نیست یا بعضی هاش این طور هست ؟:46:

---------- Post added at 01:04 PM ---------- Previous post was at 01:00 PM ----------

1. بابا چه سرطانی چه کشکی چه دوغی! یکی میاد یه چیزی میگه همه رو به وحشت میندازه. دوستان استفاده بیش از حد از گوشی موجب ایجاد ضایعاته . خیر الامور اوسطها! بهترین امور میانه رویست! اگه سرطان زا باشه که هیچ وقت اجازه تولید نمی دن چه سرطانی آخه اه! اگه توجه کنی واسه بچه ها میگن اصل ااز گوشی استفاده نکنن چون از لحاظ الکترونی و از لحاظ جذب امواج و حرکت الکرتونها از مغز مغز رو اومدن به سه لایه تقسیم بندی کردن که هر چقدر این میزان سار زیاد باشه به لایه های درونی مغز نفوذ می کنه و بچه ها هم که استخوانشون زیاد سفت نیست و نرمه راحتتر به داخل بدنشون نفوذ می کنه. مادران باردار هم نیابد بیش زا چند دقیقه از گوشی اتفاده کنند.
اشعه و خطری که تلویزیون واسه آدم داره نوشته اند که بیشتر از موبایله. دستگاههای بیسیم و بعضی وسائل مثل ماکروفر و غیره خیلی زیبانبارتراز موبایل هستند.
این موضوع ربطی به لم کردن صفحه یا لمسی بودن گوشی ها نداره! یه استانداردیه واسه ساطع کردن امواج. همین ان73 که خیلی ها طرفدارش بودن اونم حدود 1 سار داشت و خیلی گوشی های محبوب دیگه

اصلا نترس این گوشی جدیدترین استاندارد اروپا رو داره و جدید ترین و بروز ترین آزمایشات روش انجام شده تا تو آمریکا و اروپا بفروش برسه!

2.بابا من که اینقده این گوشی رو دیدم همچی افتضاحی تو گوشی ندیدم! بیخیال شین تو رو خدا:10:

3.عزیزم من نداشتم ولی دیدم که دست مردم:31: فدات بشم واسه خودم نخریدم ولی این ملاک این نیست که گوشی رو ندیدم باهاش کار نکردم هیچی ازش حالیم نیست اینقده دارم واستون مینویسم تازه میگین که بوی تنباکو از کجا میاد!:31:

فدات بشم ناراحت نشو اگه می خوای سوال نکنم همشهری قربونت .

nokiax6
11-06-2010, 12:04
یه سوال :
چجوری فایل ها رو مارک کنیم.حتما باید از قسمت آپشن انتخاب کنیم؟
و چجوری چندتا فایل رو یکجا مارک کنیم؟

Help118
11-06-2010, 12:05
1.یعنی اینکه بازی ماشین تو گوشی نیست!:41:
2.زبان فارسی فقط تو گوشی های واردات قانونی بود.ولی دوستم بدون گارانتی و به اصطلاح قاچاقی خریده و معمولا زبان عربی از قبل روش نصب میشد ولی این فارس داشت!
3.به هیچ عنوان طبیعی نیست .یعنی چی؟!!:18:

اولا اینکه دوستتون گفت که ساخت مجاره من از اول شک کردم چون مجار نداره و صددرصد ریمارک شده چین هستش واسه فروش بیشتر و سرکیسه کردن!
یه بوهایی میاد معلومه که یه کاسه ای زیر نیمکاسه هستش! هم فارسی داره هم ماشین نداره هم ال سی دیش یه وریه:31:

nokiax6
11-06-2010, 12:08
تیکه با حالی بود خیلی خندیدم ممنون جدآ صفحه گوشی تراز نیست یا بعضی هاش این طور هست ؟:46:

----------
من فقط این رو اینطوری دیدم ولی ممکنه به پست شما هم بخوره .مواظب باش

amir200812
11-06-2010, 12:09

1:n73 مال 4 سال پیش هست! نه امروز! بحث گوشی های بروز هست نه زیر خاکی...:18:
2: سرطان زا تر هست! نیست؟ خطرناک تر نیست؟ در مقایسه با 5800 و N97 امواج بیشتری نداره؟
پس چرا انکار میکنید!
NOKIA X6 خطر سرطان زایی بیشتری داره! خطرناکتر هست از هم رده های خودش! میگید نه؟ دلیل بیارید همین طوری کشکی کشکی که نمیشه!

t2download
11-06-2010, 12:09
اولا اینکه دوستتون گفت که ساخت مجاره من از اول شک کردم چون مجار نداره و صددرصد ریمارک شده چین هستش واسه فروش بیشتر و سرکیسه کردن!
یه بوهایی میاد معلومه که یه کاسه ای زیر نیمکاسه هستش! هم فارسی داره هم ماشین نداره هم ال سی دیش یه وریه:31:
واقعآ ال سی دی یکوریه جلل خالق تو خواب آلودگی طراحیش کرده
قصد خریدش رو هنوز داری داداش
و به نظرت اصلش چین هست که بخریم
و آیا واسه اروپا چین میزنه یا فنلاند

Help118
11-06-2010, 12:10

بابا کجا میزان سارش سطح بالاست! چرا مردم رو می ترسونی!:41::31:
5800 هم مثل این بود نزدیک هم هستش و خیلی گوشی های دیگه! این سایت رو مطالعه کن. این سایت یه مرجعه

t2download
11-06-2010, 12:11
بابا چه خبره.این گوشی دیگه انقدرها هم ارزش نداره که 400000 تومن بدیم.تازه باید 10000 تومن هم بدید gps رو نصب کنن!!

خودتون نرم افزار جی پی اس رو دانلود و نصب کنید مگه نمیشه ؟؟

nokiax6
11-06-2010, 12:11
منم واسه همین شک کردم دیگه
آخه کی میاد بازی رو پاک کنه؟!
در حالت عادی نباید فارسی داشته باشه و ریمارک کردن چه ربطی به این مشکلات داره
ولی خداییش سرعتش خیلی خوب بود و از 5800 بهتر

t2download
11-06-2010, 12:13

دوست من تو سایت دی جی کالا زده 375 و تو جی اس ام زده 340 هزار قیمت دیروز ؟

nokiax6
11-06-2010, 12:13
2: سرطان زا تر هست! نیست؟ خطرناک تر نیست؟ در مقایسه با 5800 و N97 امواج بیشتری نداره؟
پس چرا انکار میکنید!
NOKIA X6 خطر سرطان زایی بیشتری داره! خطرناکتر هست از هم رده های خودش! میگید نه؟ دلیل بیارید همین طوری کشکی کشکی که نمیشه!
شما چرا انقدر جدی گرفتی؟
بابا استاندارد داره.روش مهر استاندارد زدن.چرا قبول نمیکنی؟
قبول که امواج قوی تر هست ولی دیگه غیر مجاز نیست

amir200812
11-06-2010, 12:15
شما چرا انقدر جدی گرفتی؟
بابا استاندارد داره.روش مهر استاندارد زدن.چرا قبول نمیکنی؟
قبول که امواج قوی تر هست ولی دیگه غیر مجاز نیست
عزیز سرطان زا تر هست! خطرناک تر هست! ولی در محدوده مجاز!
این مقایسه ای هست بین گوشی های هم رده!

Help118
11-06-2010, 12:15
بابا جان این گوشی هیچ مشکلی نداره سارش هم در حد استاندارد fcc اروپا و آمریکا همچنین استاندارد ansi و ieee هستش بابا بیخودی رعب و وحشت تو جون مردم انداختن!

اگه از اون دسته از افرادی هستی که یک دقیقه با گوشی حرف نزده گوشیت درد می گیره پیشنهاد می کنم ان 95 معمولی یا 6300 یا بهتر از اونا 6700 یا 6600 اسلاید بگیر اینا همشون سارشون حدود 0.5 هستش و اینو بگم اصلا ایکس 6 مشکلی در رابطه با بدن و سر نداره و مثل سایر گوشی هاست! تمام
من که اسپانسر نوکیا نیستم که دارم تعریف می کنم از گوشی// مشک آن است که ببوید نه آنکه نوکیا ان 95 بگوید:27:

nokiax6
11-06-2010, 12:16
خودتون نرم افزار جی پی اس رو دانلود و نصب کنید مگه نمیشه ؟؟
چرا میشه ولی باید 20000 تومن هم پول اینترنت بدم!!!:31:

t2download
11-06-2010, 12:17

خدا رو شکر که شما میگین سرعتش تو گالری عکس از 5800 بهتر هست 16 گیگ دارین یا نه و تو گالری عکس چند عکس داری و چه مقدار از رم گوشی رو پر کردی اگه500 آهنگ و 100 عکس و 100 کلیپ و 20 بازی و 20 تم تو گوشی 16 گیگ بزاریم تو سرعتش تآثیر داره خیلی ؟ نکنه هنگ کنه ؟:46:

nokiax6
11-06-2010, 12:19
چرا جواب ندادین؟
یه سوال :

عجب تاپیکی شده!!!!:31:

---------- Post added at 01:19 PM ---------- Previous post was at 01:18 PM ----------

خدا رو شکر که شما میگین سرعتش تو گالری عکس از 5800 بهتر هست 16 گیگ دارین یا نه و تو گالری عکس چند عکس داری و چه مقدار از رم گوشی رو پر کردی اگه500 آهنگ و 100 عکس و 100 کلیپ و 20 بازی و 20 تم تو گوشی 16 گیگ بزاریم تو سرعتش تآثیر داره خیلی ؟ نکنه هنگ کنه ؟:46:
دیگه نمیدونم اون 1 روز بود که گوشی رو خریده بود!!
باید از کسایی که 16 gb رو پر کردن بپرسی.

t2download
11-06-2010, 12:23
بابا جان این گوشی هیچ مشکلی نداره سارش هم در حد استاندارد fcc اروپا و آمریکا همچنین استاندارد ansi و ieee هستش بابا بیخودی رعب و وحشت تو جون مردم انداختن!

اگه از اون دسته از افرادی هستی که یک دقیقه با گوشی حرف نزده گوشیت درد می گیره پیشنهاد می کنم ان 95 معمولی یا 6300 یا بهتر از اونا 6700 یا 6600 اسلاید بگیر اینا همشون سارشون حدود 0.5 هستش و اینو بگم اصلا ایکس 6 مشکلی در رابطه با بدن و رس نداره و مثل سایر گوشی هاست! تمام
من که اسپانسر نوکیا نیستم که دارم تعریف می کنم از گوشی// مشک آن است که ببوید نه آنکه نوکیا ان 95 بگوید:27:

من گوشیم همیشه یک طرفه هست و فقط واسه آهنگ و کلیپ و عکس و بازی و اینترنت هست و اس ام اس و عکس گرفتن و شاید ماهی 1 تماس ؟
تعجب نکنید؟

---------- Post added at 01:23 PM ---------- Previous post was at 01:21 PM ----------

چرا میشه ولی باید 20000 تومن هم پول اینترنت بدم!!!:31:

چرا 2000 تومن مگه adsl نداری اگه نداری برو کافی نت یا بگو خودم واسط دانلود میکنم بهت میدم عزیزم >:46:

Help118
11-06-2010, 12:23
دوست گل من و همشهری من این تاپیک وارد فاز ضرر های گوشی رفته شما جواب سوال های من رو نمیدی ؟:11:
من که تا جایی که میدونستم بهتون گفتم ودریغ نخواهم کرد
زکات العلم نشره: هر چیزی زکاتی داره زکات علم نشر اونه. البته من پیش دوستان خودم دارم تلمذ می کنم!

من خودم اولن گوشیم دبیلو 800 بود از سونی اریکسون خیلی هم طرفدار واکمن سونی اریکسونم هدفونهای 75 هزارتومنی خریدم منظورم اینه که من طرفدار برند خاصی نیستم!

سار رابطه مستقیمی با قدرت گوشی داره
البته بگم این میزان ساری که تو سایت ها نوشته میشه این میزان ماکزیممشه و این مقدار بر طبق آزمایشات و اپراتورها باهم فرق می کنن ومقدار های متفاوتی خواهد داد!

این میزان ماکزیمم مقدار سار هستش که تو سایت ها نوشته شده و در موارد نادر از این مقدار گوشی استفاده می کنه مثال در موقعی که گوشیت به زور آنتن می ده این موقع چون شبکه بصورت in یا هوشمند یا همون INTELLIGENT NETWORK هستش شبکه سعی میکنه تو وات یا توان پایین از نیروش استفاده کنه. زمانی که از bts ها یا دکل های مخابرات زیاد فاصله داشته باشی یا گوشیت زیاد در جستجوی شبکه هستش این میزان سار زیاد میشه و باعث ایجاد سر درد و ریزش مو و گوش درد و.. میشه

اگه زیاد نگران سلامتیتونید موقهع استفاده از واکمن و هدفون قدرتمند ایکس 6 اونو تو حالات آف لاین مد یا فلایت مد بزارین که در این حالت کلیه وسایل ارتباطی ائم از وای فای . آنتن گوشی و بلوتوث قط میشه وضرری نداره!:8:
توان گوشی ها و شبکه در بیشترین حالش نیم واته که بردی حدود 20 کیلیومتر ارائه می کنه و این در مقابل بیسیم نیروهای انتظامی که 5 وات و بیشتر هستن و بعضی دم و دستگاههایی که دور و بر خودمونه خیلی خیلی کمه! سعی کنید کم از گوشی استفاده کنید

t2download
11-06-2010, 12:25
چرا جواب ندادین؟
یه سوال :

عجب تاپیکی شده!!!!:31:

---------- Post added at 01:19 PM ---------- Previous post was at 01:18 PM ----------

دیگه نمیدونم اون 1 روز بود که گوشی رو خریده بود!!
باید از کسایی که 16 gb رو پر کردن بپرسی.

منظورت چیه مگه خودت نداری گوشی رو ؟:10:

nokiax6
11-06-2010, 12:27
من گوشیم همیشه یک طرفه هست و فقط واسه آهنگ و کلیپ و عکس و بازی و اینترنت هست و اس ام اس و عکس گرفتن و شاید ماهی 1 تماس ؟
تعجب نکنید؟

---------- Post added at 01:23 PM ---------- Previous post was at 01:21 PM ----------

چرا 2000 تومن مگه adsl نداری اگه نداری برو کافی نت یا بگو خودم واسط دانلود میکنم بهت میدم عزیزم >:46:
نه ADSL ندارم .چجوری می خوای دانلود کنی و واسم بدی؟ ! نکنه می خوای پاشی بیای تبریز؟
مشکلی نداره ها بیا ولی با خودت پتو و ... بیار!!!:10:

---------- Post added at 01:27 PM ---------- Previous post was at 01:26 PM ----------

منظورت چیه مگه خودت نداری گوشی رو ؟:10:
نه من هنوز نخریدم بعد امتحانات ترم میگیرم

Help118
11-06-2010, 12:28
جوری که دوست ما تو این تاپیک گفت گفتم 1 ماهه سرطان گرفتیم و 1 ساله مردیم ؟:10:
مضرات گوشی رو نگید

---------- Post added at 12:58 PM ---------- Previous post was at 12:55 PM ----------

مانند عوارض استفاده از گوشی به طور کل و یا عوارض پارازیت بر بدن که از این ها که بالا تر نیست .
بستگی به تآثیر پذیری بدن شخص داره واسه کوچولو ها و زنان باردار بیشتر مضر هست ؟؟:10:

این استاندارد ها و مقادیری که تو سایت ها نوشته شده واسه یه آدم معمولی و بالغه. بله ممکنه واسه بدنها متفاوت باشه. ولی یه تست بین المللیه که هیچ خللی توش وارد نیست
شخصی تو تبریز تو اخبار نشون داد که سیم برق رو بهش وصل می کردن برق نمی گرفت و الکترونها براحتی تو بدنش شارش پیدا می کرد!:21: بدنها متفاوته ولی بلاخره امواجه دیگه

t2download
11-06-2010, 12:29
نه ADSL ندارم .چجوری می خوای دانلود کنی و واسم بدی؟ ! نکنه می خوای پاشی بیای تبریز؟
مشکلی نداره ها بیا ولی با خودت پتو و ... بیار!!!:10:

---------- Post added at 01:27 PM ---------- Previous post was at 01:26 PM ----------

نه من هنوز نخریدم بعد امتحانات ترم میگیرم

فکر کردم همشهری من هستی اگه پست اجازه ارسال سی دی رو بده آدرس بدین پست میکنم ؟

nokiax6
11-06-2010, 12:33
فکر کردم همشهری من هستی اگه پست اجازه ارسال سی دی رو بده آدرس بدین پست میکنم ؟
خیلی چاکرم.خودم یه کاریش می کنم.ممنون:10:

---------- Post added at 01:33 PM ---------- Previous post was at 01:32 PM ----------

هیشکی نمیخواد جواب مارو بده؟ :2:
یه سوال :

Help118
11-06-2010, 12:38

بله گرونه این گوشی حدود 300 تومن می ارزه ولی اگه به 300 برسه نه اون کیفیت اولی رو داری نه اینکه تو بازار پیداش می کنی و نه این که دیگه به این گوشی علاقه داری چون تا اون موقع حتما ایکس 10 نوکیا به بازار میاد:27:
تا تنور داغه بچسبونید تا 350 بخرید البته اگه دارید ندارید که مث من باید حسرت بکشید و سماخ بمکید:5: در حالت کنونی گوشی ای تو نوکیا بالاتر از ایکس 6 نمی بینیم وگرنه اونو میگرفتم. ان 8 که نیومده.

الان تو بازار ان 82 . ان85 و ان 86 درست و حسابی پیدا نمی شه همشون استوک هستن

nokiax6
11-06-2010, 12:40
بله گرونه این گوشی حدود 300 تومن می ارزه ولی اگه به 300 برسه نه اون کیفیت اولی رو داری نه اینکه تو بازار پیداش می کنی و نه این که دیگه به این گوشی علاقه داری چون تا اون موقع حتما ایکس 10 نوکیا به بازار میاد:27:
تا تنور داغه بچسبونید تا 350 بخرید البته اگه دارید ندارید که مث من باید حسرت بکشید و سماخ بمکید:5: در حالت کنونی گوشی ای تو نوکیا بالاتر از ایکس 6 نمی بینیم وگرنه اونو میگرفتم. ان 8 که نیومده.

الان تو بازار ان 82 . ان85 و ان 86 درست و حسابی پیدا نمی شه همشون استوک هستن
خوب وقتی 5800 قیمتش حدود 240000 هست این هم نباید از 320000 بیشتر باشه دیگه!
شنیدم N8 هم اسپیکرش مونو هست.اگه اینچوری باشه که دیگه هیچی!

Help118
11-06-2010, 12:43

---------- Post added at 01:04 PM ---------- Previous post was at 01:00 PM ----------

فدات بشم ناراحت نشو اگه می خوای سوال نکنم همشهری قربونت .

نه بابا شوخی کردم چرا باید ناراحت بشم!:10:
نه صفحه ترازه ترازه. این گوشی دوستمون یوخده مشکوک می زنه! تو گوشی های موجود من همچی چیزی ندیدم معلومه اون گوشی یا تعمیریه یا اشکال مونتاژ داره. نترسین

t2download
11-06-2010, 12:45

بله مشخص شده که استریو نیست و منو هست واقعآ افتضاحه واسه طرفداران موسیقی

Help118
11-06-2010, 12:48
یه سوال :

والا معمولا از option گزینه Mark Several رو انتخاب می کنن با این کار یه تیک باکسی کنار هر فایل پدیدار میشه که هر کدوم خواستی تیک بزن به همین سادگی به همین خوشمزگی:31:
و اگه خواستی کل فایلها رو انتخاب کنی Mark All رو بزن

reza021120
11-06-2010, 12:50
دوستان من یه چیزی رو از این بحثا نفهمیدم..
اینکه کار با گوشی در هر شرایطی مضر هستش یا فقط در هنگام مکالمه و اینترنت؟؟؟
و حدود قیمت این n8 پس ازجا افتادن در بازار ایران چقدر می شه به نظرتون؟؟؟

t2download
11-06-2010, 12:54

در هر شرایطی مضر که هست بله و در مکالمه بیشتر و حتی همراه بودن با شما هم مضر هست و 300 میشه .:31:

---------- Post added at 01:54 PM ---------- Previous post was at 01:53 PM ----------

نه بابا شوخی کردم چرا باید ناراحت بشم!:10:
نه صفحه ترازه ترازه. این گوشی دوستمون یوخده مشکوک می زنه! تو گوشی های موجود من همچی چیزی ندیدم معلومه اون گوشی یا تعمیریه یا اشکال مونتاژ داره. نترسین

دوست ما کجایی از مضرات n8 بگین .

Help118
11-06-2010, 12:57
پس چرا انکار میکنید!

چرا عصبانی میشی عزیز دلم!
بله حرف شما منطقیه یه چیزایی هم مضاف کنم

1.ان 73 زیرر خاکیه یا کرم خاکی:31: گوشی های زیر خاکی یا بروز همشون تحت استاندارد به بازار اومدن و استاندارد FCC در مورد سار از همون قبل یکی بوده تا الان چیز جدید واسش اضافه نشده بیشتر در مورد سالم بودن گوشی وقابل بازیافت بودن گوشی و عدم ضرر به محیط قوانینی اضافه شده وگرنه در مورد سار همون حداکثر 2 هستش و در زمان ان 73 هم همون قانون بود الان هم. تورو خدا ناراحت نشو از دست من من همتونو دوست دارم!:10:

2.کلمه سرطان یا کنسر واسه گوشی یکم بزرگه. گوشی باعث ایجاد تومور تو مغز نمیشه بلکه ممکنه برای رشدش اثر بزاره اونم جوری که تو مغز نارسایی ایجاد میکنه و خونرسانی رو ضعیف می کنه همچنین روی سلولهای عصبی شامل سمپاتیک و پاراسمپاتیک تاثیر منفی میزاره!(یکم پزشکی خوندم) .
حرف شما درسته نسبت به گوشی هایی که سارشون کمتره زیانش بیشتره ولی استاندارد داره تست روش شده . میدونی تFCC یا همون Federal Communication Commisionسازمان امريکايى مسئول منظم کردن ارتباطات متشکل از چه کسانیه؟ تنها توشم هندسان الکترونیک نیستند بلکه مهندسان پزشکی هم وجود دارند. تو ایاران هم مهندسی پزشکی وجود دارد!

قربونت برم امیرجان که بحث سالمی رو راه انداختی خوشم میاد از این مباحثه ها!

Help118
11-06-2010, 13:05
واقعآ ال سی دی یکوریه جلل خالق تو خواب آلودگی طراحیش کرده
قصد خریدش رو هنوز داری داداش
و به نظرت اصلش چین هست که بخریم
و آیا واسه اروپا چین میزنه یا فنلاند

دوستان نوکیا اومده واسه ارزون تر دراومدن گوشی هم اینکه قیمت جهانی که ارائه می ده واسه اینکه تو کل دنیا مالیات ها و تکس ها زیاد رو قیمت نهایی تاثیر نکنه و به یه قیمت دربیاد تو کشورهایی مثل چین و کره و هند و فنلاند و .. خط تولید زده. منظور از خط تولید اینه که مهندسان فنلاندی اومدن کاروخونه زدن تو این کشورها و همون کیفیت گوشی فنلاندی رو داره! اصلا تو کیفیت شک نکنید! همیشه تو جعبه گوشی ها هم مینویسه که
Made in china under the authority of nokia corporation, finland یعنی ساخته شده در چین تحت لیسانس و اعتبار و مدرک و اختیارات نوکیای فنلاند!. authority ایم معنی ها رو میده:27:

من با 23013 مرکز خدمات مشتریا نوکیا تماس گرفتم که مربوط به farsi.nokia.com هستش گفت هم چین داریم هم کره. گفت موقعی که گوشی رو با گارانتی اصلی خریدین زنگ بزنین به ما یا شماره سریال گوشی رو به 200023013 اس ام اس کنید ما می گیم که اصله گوشیتون یا نه! چین واسه خاورمیانه و دور و برا میزنه! کجای کاری اپل رو چین میزنه واسه ماها!:31:
چین به بد اسم درکرده چون تاجران ما هر چی جنس بنجل و بدردنخوره از چین آوردن بستن به ناف ما! چین داره به آمریکا تو میگه!:31: وقتی از چین صحبت میشه یک هم خود من یاد گوشی های بی نام ونشون چینی می افتیم می ترسیم که نوکیا هم اونجوریه

آره حتما میخرمش صدردصد شکی توش نیست ما از اون بیدا نیستیم که با این بادا بلرزیم! من به این گوشی ایمان دارم!

Help118
11-06-2010, 13:12

اشتباه نشه دوستمون گفت ساخت مجار بود و نمی دونم 355000 تومن ، بهمین جهت لازم بر خودم دونستم وارد میدان بشم:5: و بگم که این گوشی مجارستان نیست ریمارک شده چین هستش و تقلبیه برچسبش!
خوب چینیه که ریمارک شده و چینی ها فارسی دارن واسه ایرانه دیگه!
برچسب رو حدود 5 تومن چاپ می کنن و 15 تومن میکشن رو گوشی البته قبلا به اسم فنلاند می زدن حالا هم مجار!:41:
اینو تو نوکیای ایران به من گفتن گفتن که مردم دوست دارن خودشونو گو لبزنن و اسم فنلاند رو با خودشون اینور اونور بکشن!
گرچه من یکی خودم میخوام کره ایشو بگیرم شاید! چون کره رو اسمشو بهتر از چین می دونم! شاید هم چینیشو بیرم هنوز تحقیقاتم صدردصد نشده گرچه تئوریکا مثل هم هستند. من دمدمی مزاجم

t2download
11-06-2010, 13:16
دوستان نوکیا اومده واسه ارزون تر دراومدن گوشی هم اینکه قیمت جهانی که ارائه می ده واسه اینکه تو کل دنیا مالیات ها و تکس ها زیاد رو قیمت نهایی تاثیر نکنه و به یه قیمت دربیاد تو کشورهایی مثل چین و کره و هند و فنلاند و .. خط تولید زده. منظور از خط تولید اینه که مهندسان فنلاندی اومدن کاروخونه زدن تو این کشورها و همون کیفیت گوشی فنلاندی رو داره! اصلا تو کیفیت شک نکنید! همیشه تو جعبه گوشی ها هم مینویسه که
Made in china under the authority of nokia corporation, finland یعنی ساخته شده در چین تحت لیسانس و اعتبار و مدرک و اختیارات نوکیای فنلاند!. authority ایم معنی ها رو میده:27:

من با 23013 مرکز خدمات مشتریا نوکیا تماس گرفتم که مربوط به farsi.nokia.com هستش گفت هم چین داریم هم کره. گفت موقعی که گوشی رو با گارانتی اصلی خریدین زنگ بزنین به ما یا شماره سریال گوشی رو به 200023013 اس ام اس کنید ما می گیم که اصله گوشیتون یا نه! چین واسه خاورمیانه و دور و برا میزنه! کجای کاری اپل رو چین میزنه واسه ماها!:31:
چین به بد اسم درکرده چون تاجران ما هر چی جنس بنجل و بدردنخوره از چین آوردن بستن به ناف ما! چین داره به آمریکا تو میگه!:31: وقتی از چین صحبت میشه یک هم خود من یاد گوشی های بی نام ونشون چینی می افتیم می ترسیم که نوکیا هم اونجوریه

آره حتما میخرمش صدردصد شکی توش نیست ما از اون بیدا نیستیم که با این بادا بلرزیم! من به این گوشی ایمان دارم!

نوکرتیم داداش چه عزم راسخی ما هم بزودی میخریم من مشکل مالی اصلآ ندارم و 2 سال پیش خواستم 95 بگیرم دست دست کردم و موندم تا ارزون بشه بعد 2 سال چینی شد کیفیت افتضاح خود فروشنده گفت ارزش خرید ندهره ازش ممنونم و الان 375 گرون نیست اگه 350 بشه عالی هست و من صورتی میخوام تو اهواز نیست و اگه از کوشی شاپ بگیرم یا دی جی کالا ندیده میشه خریدم و می ترسم تراز نباشه باید برم تهران که ارزش نداره 100 تومان هزینه کرد .
ایکس 10 هم عالیه ظاهرش ولی گرونه .

Help118
11-06-2010, 13:17
دوست من تو سایت دی جی کالا زده 375 و تو جی اس ام زده 340 هزار قیمت دیروز ؟

معتبرترین سایت ها واسه خرید دیجی کالا و گوشی شاپ هستند! دیجی کالا هم که قیمتاشو زیاد می گه ولی برترین سایت تجاری کشور شده! عجب پک هایی واسه بسته بندیهاش داره چاپ شده و کلاسیک!

Help118
11-06-2010, 13:23

بهت قول مردونه میدم که هنگ نکنه! نوکیا این گوشی رو با همین مشخصات سخت افزاری اومده 32 گیگش رو زده اگه هنگ می کرد باید 32ش هم هنگ بکنه . نوکیا ریسک نمی کنه میدونه چی ساخته! هنگ بیشتر مشکل نرم افزاریه! فریم ویر های گوشی هم همیشه آپ دیت میشن که مشکلات و باگ های احتمالی هم حذف بشن. فکر کنم این جواب قانع کننده باشه چون همون سی پی یو و رم رو با 32 گیگ زده!
نوکیا اولش 32 گیگش رو به یازار داد نوشته بودند واسه سیاست های مالی و سود بیشتر در سایه فروش بیشتر اومد واسه ماهایی که تو نون شبمون موندیم:31: 16 گیگشو زد! نگران هنگ نباشید
در مورد اینکه گالری گوشی ضعیفه در مقایسه با 5800 که با همون سی پی یو و رم هستش باید بگم که این گوشی فیلیم و عکساش با کیفیت بالاتر و حجم بیشتریه تا لود شدنش یکم طول میکشه اونم کند بودنش 2ثانیه طول میکشه نه مثل ان 95 که داشتم و واسه ذخیره یه عکس گرفته شده حدود 7ثانیه طول می کشد!

t2download
11-06-2010, 13:24
معتبرترین سایت ها واسه خرید دیجی کالا و گوشی شاپ هستند! دیجی کالا هم که قیمتاشو زیاد می گه ولی برترین سایت تجاری کشور شده! عجب پک هایی واسه بسته بندیهاش داره چاپ شده و کلاسیک!

دی جی کالا از گوشی شاپ این گوشی رو ارزون تر میده و قابل اطمینان هست این سایت ها و اگه تراز نبود گوشی یا اشکال داشت یا اصلی نبود چی کنم ؟:20:

Help118
11-06-2010, 13:32

5800 دیگه کم کم داره رخت بر می بنده. البته قیمت 5800 باید پایین تر از اینا می شد چون یکی دوماه پیش حدود 250.260 بود که به طور غیر باورکردینی ای شد290 که الان کم کم کشیده پایین
ایکس 6 هم ارزو تر میشه نگران نباشید. ال سی دی 5800 زود خراب می شه. به سرمای شدید حساسه تو سرما اصلا ال سی دیش کار نمی کنه و هم اینکه ال سی دیش رگه رگه میشه! 5 تا بیشتر داشتیم اینجوری شدند! البته گفتند که نوکیا تو سری آخرش مشکل ال سی دیهاشو برطرف کرد! ولی سخت افزار گوشی به نظر من ثابته این نرم افزاره که آپ دیت میشه. تا حالا ندیدیم سخت افزار گوشی رو عوض کنن! مثلا ان 86 مشکل کاذب کمی باتری داشت که اینم با فریم ویر جدید حل شد. البته تو تهران ال سی دی 5800 رو عوض می کردن 75 تومن ومشکل حل می شد البت هاز کجا معلوم دوباره اینجوری نشه!

ایکس 6 این مشکلات رو نداره! ال سی دیش متفاوته و یه صفحه سفت شیشه ای ضد خش هم داره

ان 8 تو رده کاری ایکس 6 نیست مقایسه این دو گوشی فقط از نظر ال سی دی شاید درست باشه. این مال موسیقیه! سیستم عاملشون هم یکی نیست. ان 8 هم یه غول سخت افزاریه! در مورد مونو استریو بودنش یکی یا دوتا بود اسپیکرش فعلا منبع موثقی نداریم خیلی بحث شده ولی منبع موثقی چیزی چاپ نکرده در این راجع ولی هر چی باشه به بلندی ایکس 6 نخواهد بود

Help118
11-06-2010, 13:37
بله مشخص شده که استریو نیست و منو هست واقعآ افتضاحه واسه طرفداران موسیقی
مگه بلندگوی گوشی رو گذاشتن واسه پخش آهنگ:31: واسه شنفتن صدای زنگه! گوشی ان 8 علی رغم امکانات قوی ای که داره تو بلندگو ضعیف عمل کرده البته تا گوشی ریلیز بشه معلوم نمی شه بلندیش چند دسیبله. خدا رو چی دید اومد زد ایکس 6 رو سوسکش کرد!:27:

t2download
11-06-2010, 13:44
بهت قول مردونه میدم که هنگ نکنه! نوکیا این گوشی رو با همین مشخصات سخت افزاری اومده 32 گیگش رو زده اگه هنگ می کرد باید 32ش هم هنگ بکنه . نوکیا ریسک نمی کنه میدونه چی ساخته! هنگ بیشتر مشکل نرم افزاریه! فریم ویر های گوشی هم همیشه آپ دیت میشن که مشکلات و باگ های احتمالی هم حذف بشن. فکر کنم این جواب قانع کننده باشه چون همون سی پی یو و رم رو با 32 گیگ زده!
نوکیا اولش 32 گیگش رو به یازار داد نوشته بودند واسه سیاست های مالی و سود بیشتر در سایه فروش بیشتر اومد واسه ماهایی که تو نون شبمون موندیم:31: 16 گیگشو زد! نگران هنگ نباشید
در مورد اینکه گالری گوشی ضعیفه در مقایسه با 5800 که با همون سی پی یو و رم هستش باید بگم که این گوشی فیلیم و عکساش با کیفیت بالاتر و حجم بیشتریه تا لود شدنش یکم طول میکشه اونم کند بودنش 2ثانیه طول میکشه نه مثل ان 95 که داشتم و واسه ذخیره یه عکس گرفته شده حدود 7ثانیه طول می کشد!

یکی میگه از 5800 سرعتش تو گالری بالاتره یکی میگه نه نظر صحیح میخوام کی با هر دو کار کرده ؟

---------- Post added at 02:44 PM ---------- Previous post was at 02:41 PM ----------

مگه بلندگوی گوشی رو گذاشتن واسه پخش آهنگ:31: واسه شنفتن صدای زنگه! گوشی ان 8 علی رغم امکانات قوی ای که داره تو بلندگو ضعیف عمل کرده البته تا گوشی ریلیز بشه معلوم نمی شه بلندیش چند دسیبله. خدا رو چی دید اومد زد ایکس 6 رو سوسکش کرد!:27:

من توی یوم ال شک هستم ان 8 عالی بود ولی بخاطر صداش نمی خوامش اما اگه اومد صداش از x6 بالاتر باشه چی کار کنم و x6 خریده باشم چی ؟

Help118
11-06-2010, 13:50

کار با گوشی در هر شرایطی مضرره چون امواج دائما در حال جریانه و بسته به برند گوشی در یه پریود خاصی گوشی دائما به نزدیکترین BTS امواج میفرسته و امواج دریافت می کنه و عمل Hand Over دائما در حال جریانه! ولی این امواج در کمترین میزان خودش هستش که میشه گفت نزدیک به صفره البته مقدار دقیقشو اطلاع ندارم بخصوص واسه بچه ها بازی کردن با گوشی هم مضرره
ولی این میزان موقع مکالمه بیشتر میشه یا کار با اینترنت بهتر بگم موقعی که کاری می کنی که با اپراتورت در ارتباطی! حتی خود بلوتوث امواجه و شاید مضر باشه و همچنین استفاده از هندزفری بلوتوث نیز مضره!!!!! البته به میزان طولانی

یوهویی بگین گوشی رو بندازین دور دیگه!!!!!!

در آزمایشی سه تا گوشی رو با زاویه های خاصی کنار هم قرار دادن. بعد چندتا دونه ذرت انداختن تو مرکز این گوشی ها بعد چندثانیه ها ذرت ها شدن گل بلال. ذرت مکزیکی!:31: راست میگم ها

نتیجه: موقع بیکاریتون با گوشی زیاد ور نرید
مکالمتون رو بیش از حد طول ندید
موقع گوش دادن به آهنگ گوشتونو حدالامکان آف لاین کنید
بیشتر برای مکالمه از هندزفری استفاده کنید که چون گوشی از بدن دور میشه سارش صفر میشه
گوشی رو تو کمرتون یا جیبتون زیاد نزارین تو دستتون بگیرید بهتره
گوشی رو موقع مکالمه از گوش چپ استفاده کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این رو تست کردن و گفتن ! و من خودم خوندمش.گوش راست و چپ چون تو هدفون ها باهم فرق دارن و تحت عنوان R وL نوشته میشن فرکانس هاشون با هم فرق دارن و احتمالا تفاوتی باهم دارن!

شاید بشه 45 الی 400 اونم تا آخر سال فکرشو بیخیال شو

t2download
11-06-2010, 14:26
کار با گوشی در هر شرایطی مضرره چون امواج دائما در حال جریانه و بسته به برند گوشی در یه پریود خاصی گوشی دائما به نزدیکترین BTS امواج میفرسته و امواج دریافت می کنه و عمل Hand Over دائما در حال جریانه! ولی این امواج در کمترین میزان خودش هستش که میشه گفت نزدیک به صفره البته مقدار دقیقشو اطلاع ندارم بخصوص واسه بچه ها بازی کردن با گوشی هم مضرره
ولی این میزان موقع مکالمه بیشتر میشه یا کار با اینترنت بهتر بگم موقعی که کاری می کنی که با اپراتورت در ارتباطی! حتی خود بلوتوث امواجه و شاید مضر باشه و همچنین استفاده از هندزفری بلوتوث نیز مضره!!!!! البته به میزان طولانی

یوهویی بگین گوشی رو بندازین دور دیگه!!!!!!

در آزمایشی سه تا گوشی رو با زاویه های خاصی کنار هم قرار دادن. بعد چندتا دونه ذرت انداختن تو مرکز این گوشی ها بعد چندثانیه ها ذرت ها شدن گل بلال. ذرت مکزیکی!:31: راست میگم ها

نتیجه: موقع بیکاریتون با گوشی زیاد ور نرید
مکالمتون رو بیش از حد طول ندید
موقع گوش دادن به آهنگ گوشتونو حدالامکان آف لاین کنید
بیشتر برای مکالمه از هندزفری استفاده کنید که چون گوشی از بدن دور میشه سارش صفر میشه
گوشی رو تو کمرتون یا جیبتون زیاد نزارین تو دستتون بگیرید بهتره
گوشی رو موقع مکالمه از گوش چپ استفاده کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! این رو تست کردن و گفتن ! و من خودم خوندمش.گوش راست و چپ چون تو هدفون ها باهم فرق دارن و تحت عنوان R وL نوشته میشن فرکانس هاشون با هم فرق دارن و احتمالا تفاوتی باهم دارن!

شاید بشه 45 الی 400 اونم تا آخر سال فکرشو بیخیال شو

گه با گوشی نشه ور بریم نخریم بهتر هست و چه طور آفلاین کنیم و اگه قرار باشه بمیریم میمیریم به اینها نیست مرگ بای

amir200812
11-06-2010, 16:20
گه با گوشی نشه ور بریم نخریم بهتر هست و چه طور آفلاین کنیم و اگه قرار باشه بمیریم میمیریم به اینها نیست مرگ بای
افلاین کردن کاری نداره!

یک پروفایل هست، مثل سایلنس! انتخاب میکنی و تمام!

Help118
11-06-2010, 21:21
در هر شرایطی مضر که هست بله و در مکالمه بیشتر و حتی همراه بودن با شما هم مضر هست و 300 میشه .:31:

---------- Post added at 01:54 PM ---------- Previous post was at 01:53 PM ----------

دوست ما کجایی از مضرات n8 بگین .

هنوز ان 8 به طور رسمی وارد بارار نشده و اطلاعاتی از سار این گوشی در دسترس نیست این گوشی هم هماندد سایر گوشی عاری از ضرر نیست خواهشا این بحث قدیمی ضرر رو بی خیال شین.

قبلا ها گوشی ای بو د به نام آلکاتل کلوب پلاس که تو قبر هم آنتن میداد و یک دقیقه مکلمه با این گوشی معادل ریختن 10 تئار مو بود!

یک زمانی هم تو بازار ایران دستگاههای کوچولویی به نام تکنوآئو وارد بازر شدن دکه به پشت گوشی می چسبوندن و از شدت امواجش کاسته می شد!

این مسئله رو بیخیال شین اصلا نه جای نگرانی و نه جای بحث داره. کسی اطلاعاتی میخواد در این رابطه واسه معلوماتش پست خصوصی بده بهتره ها!:31:

Help118
11-06-2010, 21:30
نوکرتیم داداش چه عزم راسخی ما هم بزودی میخریم من مشکل مالی اصلآ ندارم و 2 سال پیش خواستم 95 بگیرم دست دست کردم و موندم تا ارزون بشه بعد 2 سال چینی شد کیفیت افتضاح خود فروشنده گفت ارزش خرید ندهره ازش ممنونم و الان 375 گرون نیست اگه 350 بشه عالی هست و من صورتی میخوام تو اهواز نیست و اگه از کوشی شاپ بگیرم یا دی جی کالا ندیده میشه خریدم و می ترسم تراز نباشه باید برم تهران که ارزش نداره 100 تومان هزینه کرد .
ایکس 10 هم عالیه ظاهرش ولی گرونه .

به کرارت از این سایت خرید کردم و هیچ مشکلی ندیدم بخصوص گوشی شاپ! من اونجا با آقای فروغی مسئول گوشی شاپ شرط میکنم و ازم اجازه می گیره که وکیووم و پلمپ گوشی رو بازکنه و به ظاهر گوشی نظر بندازه مشکلی تو ظاهرش نبود میفرسته واسم دو سه بار اینجوری کرده! بله 350 تومن قیمت معقولیه واسه الان. در مورد صورتیش باید بگم که تو سایت farsi.nokia.com از ایکس 6 فقط دو رنگ خاکستری و زرد هستش! شما فکر کنم اگه از اون قاچاقیا بگیری صورتیشو پیدا می کنی! البته صورتیاش پشتشون کاملا سفیده ها مشکی نیست!

ایکس 10 هم گوشی خوبیه ولی ایادات خاصی داره مثل بزرگی بیش از حدش که بزرور تو جیب جا میشه. سیستم عاملش هنوز به اندروید 2.2 آپ دیت نشده که مولتی تاچ و 16میلیون رنگ رو ساپروت نداره. هنوز روت نشده . فارسی رو تو اکسپلولر ساپورت نداره. تو اس ام اس هم باید واسه فارسی نویسی برنامه نصب کرد که راه حل کلی نیست بلندگوشی خیلی کوچیک و ضعیفه در برابر ایکس 6 ولی گوشی فوق العاده ایه ک هقیمت لپ تاپو داره که بجای 650 تومن واسه فول پکش من یه لپ تاپ میخرم!

Help118
11-06-2010, 21:38
دی جی کالا از گوشی شاپ این گوشی رو ارزون تر میده و قابل اطمینان هست این سایت ها و اگه تراز نبود گوشی یا اشکال داشت یا اصلی نبود چی کنم ؟:20:
من خودم اگه چند صفحه قبل رو بخونی میبینی خودم مطرح کردم این موضوع رو و زنگ زدم به سایت ها هم گفتم جای شک و شبهه داره! که چرا دیجیکالا ارزون میده!!!!

بابا ترازه اگه میترسی برو تهران علائ الدین یا پایتخت سرت گول بزنن بخر:31: من چی بگم آخه!
اون گوشی که مطرح شد سر تا پا جای شک داشت چه برسه به ال سی دیش!

Help118
11-06-2010, 21:59
یکی میگه از 5800 سرعتش تو گالری بالاتره یکی میگه نه نظر صحیح میخوام کی با هر دو کار کرده ؟

---------- Post added at 02:44 PM ---------- Previous post was at 02:41 PM ----------

من توی یوم ال شک هستم ان 8 عالی بود ولی بخاطر صداش نمی خوامش اما اگه اومد صداش از x6 بالاتر باشه چی کار کنم و x6 خریده باشم چی ؟

تو یو الشک باید احتیاط رو بنا بر واجب کرد!:27:

سرعت گالری 5800 بنظر میرسه واسه عکسا و فیلمهای خودش بالاتره ولی اگه اون فیلم و عسکهایی که توسط ایکس 6 گرفته شده رو تو گالری 5800 بریزی اینم کند عمل می کنه! من اصلا دوست ندارم روی 5800 بحث کنم چون ایکس 6 تو بازاره(موقع وجود آب تیمم باطله) چه نیازی هست ایکس 6 به اون توپی رو گذاشت و نشست روی 5800 بحث کرد:41: وگرنه اگه فایل صوتی بریزی تو گوشی تو هردوی این گوشی ها به یه سرعت عمل خواهد کرد! اگه کندی ای تو گوشی ایکس 6 مطرحه چون سخت افزارش و ال سی دی خازنیش با میزان رم و قدرت سی پی یوش هارمونی نداره اینم جز سیاست های نوکیاست تا بتونه ان 8 رو مثلا بفروشه البته متذکر بشم که ان 8 ورژ نسیمبیانش متفاوته شاید هم ورژن سری 60 نوکیا سی پی یو های قوی تر رو ساپورت نمی کنن!

جوری میگی که انگار اومده پشت درتون تو کوچه میفروشن عزیز:31: ایکس 6 اواخر تابستان به بازار جهانی بیاد به زور دو سه ماه بعد میاد ایران که شاید قیمتی حدود 800 الی 800 د اشته باشه بیاد بکشه پایین یه نصف سال طول می کشه تا آخر سال باید فکر خریدشو از ذهن بدر کرد. مسلما صدای ایکس 6 بلندتر از ان 8 خواهد بود با این اسپیکرهای بزرگ و استریو. وی در مورد کیفیت صدا نمی تونم چیزی بگم! با ایکس 6 حال کن تا اینکه ان 8 بیاد.
من به قطعیت می گم در حالت کنونی گوشی ای بالاتر از ایکس 6 تو نوکیا نمی بینم وگرنه حتما میخریدمش!

Help118
11-06-2010, 22:04

بله همینطوره این بحث رو بیخودی دوستان پیش کشیدن!:13:
تو پروفایل گوشی حالت آف لاین یا فلایت مد وجود داره که با این کار تمام وسائل ارتباطی گوشی ائم از بلوتوث و وای فای و جی پی آر اس و آنتن گوشی خاموش میشه. مناسب واسه اون وقتی که گوشی آنتن نمی ده میخواهی د فقط از واکمنش استفاده کنید و با این کار چون جستجوی شبکه انجام نمیشه تو باطریتون صرفه جویی میشه. تو هواپیما هم میتونین استفاده کنین مثل من!:5:

اونجایی که تو مشخصات گوشی ارائه میدن که مثلا قابلیت پخش 35 ساعت موسیقی رو داره اون زمانی هستش ک ه نور ال سی دی خاموشیه و حالت آفلاین داره:8:

Help118
11-06-2010, 22:10
خبر تازه ای از ایکس 6 دارین بدین! شدیم مرد یکه میدان کلوپ ایکس 6 :5:
تشکر یادتون نره یه تشکر خشک و خالی جای دوری نمی ره ها! بده در راه خدا:31:

nokiax6
12-06-2010, 00:18
سلا بر همه
من عصری رفتم تا اطلاعاتم رو در مورد اینکه ساخت کجاست تکمیل کنم که :
1.واسه این گوشی 4 تا کشور سازنده پیدا کردم! یکی می گفت مجاره . یکی دیگه چین تحت لیسانس فنلاند . یکی میگفت اصل کره هست و جالبه یکی میگفت فنلانده!!! و جالب تر اینکه همشون تو یه سطح قیمت بودن (350000)
2. اونایی که مجار بودن رو صفحه ال سی دی یه بر چسب آبی رنگی دیده میشدکه روش نوشته بود Comes With Music و یه چیزایی در مورد اینکه می تونین بصورت مجانی آهنگ دانلود کنین و نوشته بود رمز در داخل جعبه!

کلا نمیدونم کدومش اصل هست و بهتره بگم کدومشون لیبل نیست؟
نوکیا باید خودش اطلاعات دقیقی در مورد اینکه گوشی کجا ساخته میشه بده تا اینطوری سر مردم کلاه نذارن!

t2download
12-06-2010, 16:04
به کرارت از این سایت خرید کردم و هیچ مشکلی ندیدم بخصوص گوشی شاپ! من اونجا با آقای فروغی مسئول گوشی شاپ شرط میکنم و ازم اجازه می گیره که وکیووم و پلمپ گوشی رو بازکنه و به ظاهر گوشی نظر بندازه مشکلی تو ظاهرش نبود میفرسته واسم دو سه بار اینجوری کرده! بله 350 تومن قیمت معقولیه واسه الان. در مورد صورتیش باید بگم که تو سایت farsi.nokia.com از ایکس 6 فقط دو رنگ خاکستری و زرد هستش! شما فکر کنم اگه از اون قاچاقیا بگیری صورتیشو پیدا می کنی! البته صورتیاش پشتشون کاملا سفیده ها مشکی نیست!

ایکس 10 هم گوشی خوبیه ولی ایادات خاصی داره مثل بزرگی بیش از حدش که بزرور تو جیب جا میشه. سیستم عاملش هنوز به اندروید 2.2 آپ دیت نشده که مولتی تاچ و 16میلیون رنگ رو ساپروت نداره. هنوز روت نشده . فارسی رو تو اکسپلولر ساپورت نداره. تو اس ام اس هم باید واسه فارسی نویسی برنامه نصب کرد که راه حل کلی نیست بلندگوشی خیلی کوچیک و ضعیفه در برابر ایکس 6 ولی گوشی فوق العاده ایه ک هقیمت لپ تاپو داره که بجای 650 تومن واسه فول پکش من یه لپ تاپ میخرم!

به کررات گوشی خریدی از دی جی کالا واسه چی مغازه داشتی و گارانتیش اصلی هست و گوشی ها چی اشکال داشتن چی تست میکنه کجا ؟
فریم ور شدن ؟

---------- Post added at 04:56 PM ---------- Previous post was at 04:53 PM ----------

یعنی صورتیش رو نیست تو سایت دیدم دی جی کالا ؟

---------- Post added at 05:00 PM ---------- Previous post was at 04:56 PM ----------

من خودم اگه چند صفحه قبل رو بخونی میبینی خودم مطرح کردم این موضوع رو و زنگ زدم به سایت ها هم گفتم جای شک و شبهه داره! که چرا دیجیکالا ارزون میده!!!!

بابا ترازه اگه میترسی برو تهران علائ الدین یا پایتخت سرت گول بزنن بخر:31: من چی بگم آخه!

ببین وقتی گارانتی اصلی داره تو جعبه و با گوشی همخونی داشته باشه دی جی کالا یعنی اصلی نمیده و تو اهواز زرد و مشکی هست 380 و 32 گیگ هست 460

---------- Post added at 05:04 PM ---------- Previous post was at 05:00 PM ----------

تو یو الشک باید احتیاط رو بنا بر واجب کرد!:27:

سرعت گالری 5800 بنظر میرسه واسه عکسا و فیلمهای خودش بالاتره ولی اگه اون فیلم و عسکهایی که توسط ایکس 6 گرفته شده رو تو گالری 5800 بریزی اینم کند عمل می کنه! من اصلا دوست ندارم روی 5800 بحث کنم چون ایکس 6 تو بازاره(موقع وجود آب تیمم باطله) چه نیازی هست ایکس 6 به اون توپی رو گذاشت و نشست روی 5800 بحث کرد:41: وگرنه اگه فایل صوتی بریزی تو گوشی تو هردوی این گوشی ها به یه سرعت عمل خواهد کرد! اگه کندی ای تو گوشی ایکس 6 مطرحه چون سخت افزارش و ال سی دی خازنیش با میزان رم و قدرت سی پی یوش هارمونی نداره اینم جز سیاست های نوکیاست تا بتونه ان 8 رو مثلا بفروشه البته متذکر بشم که ان 8 ورژ نسیمبیانش متفاوته شاید هم ورژن سری 60 نوکیا سی پی یو های قوی تر رو ساپورت نمی کنن!

جوری میگی که انگار اومده پشت درتون تو کوچه میفروشن عزیز:31: ایکس 6 اواخر تابستان به بازار جهانی بیاد به زور دو سه ماه بعد میاد ایران که شاید قیمتی حدود 800 الی 800 د اشته باشه بیاد بکشه پایین یه نصف سال طول می کشه تا آخر سال باید فکر خریدشو از ذهن بدر کرد. مسلما صدای ایکس 6 بلندتر از ان 8 خواهد بود با این اسپیکرهای بزرگ و استریو. وی در مورد کیفیت صدا نمی تونم چیزی بگم! با ایکس 6 حال کن تا اینکه ان 8 بیاد.
من به قطعیت می گم در حالت کنونی گوشی ای بالاتر از ایکس 6 تو نوکیا نمی بینم وگرنه حتما میخریدمش!

توی قسمت موزیک و فیلم سرعتش چطوره گوشی ؟

t2download
12-06-2010, 16:26

قیمت امروز شنبه این گوشی برعکس شده موضوع حالا باید گفت مشکل از گوشی شاپ هست چون گوشی شاپ زدن با گارانتی پارسه 360 هزار و گارانتی نوکیا372 هزار تومان

و دی جی کالا زده با گارانتی پارسه 369 هزار و گارانتی نوکیا 379 هزار تومان و با اشانتیون

مشکل چی هست الان دی جی کالا ارزون تر شده
به نظرت ارزون تر میشه و از کدامشون بخرم و گارانتی اصلی یا پارسه 10 تومن اختلاف قیمته و صورتی هم هستش و گوشی شاپ اشانتیون چی داره و این گوشی 15 هزار افت قیمت داشته .:8::10:

Help118
12-06-2010, 16:53
سلا بر همه
من عصری رفتم تا اطلاعاتم رو در مورد اینکه ساخت کجاست تکمیل کنم که :
1.واسه این گوشی 4 تا کشور سازنده پیدا کردم! یکی می گفت مجاره . یکی دیگه چین تحت لیسانس فنلاند . یکی میگفت اصل کره هست و جالبه یکی میگفت فنلانده!!! و جالب تر اینکه همشون تو یه سطح قیمت بودن (350000)
2. اونایی که مجار بودن رو صفحه ال سی دی یه بر چسب آبی رنگی دیده میشدکه روش نوشته بود Comes With Music و یه چیزایی در مورد اینکه می تونین بصورت مجانی آهنگ دانلود کنین و نوشته بود رمز در داخل جعبه!

کلا نمیدونم کدومش اصل هست و بهتره بگم کدومشون لیبل نیست؟
نوکیا باید خودش اطلاعات دقیقی در مورد اینکه گوشی کجا ساخته میشه بده تا اینطوری سر مردم کلاه نذارن!

دوستان بازم سلام!
اول تکلیفتو با خودت معلوم کن تویی که قراره 350 تومن یا 360 تومن واسه گوشی بدی به حالت فرقی میکنی گارانتی اصلی بگیری و چند تومن اضافی بدی یا نه؟! گارانتی اصلی یعنی اعتبار! یعنی اینکه گوشیت واسه فارسی آمادست! یعنی اینکه گوشیت واردات قانونیه و شماره سریالش ثبت شده! گارانتی اصلی یعنی اینکه تمام اجزای پک گوشیت اصل نوکیاست و دستکاری نشده(ایشلا که اینطوره:31:) و و و .....
عزیز من همگان هر چی میگن رووولش ببین 23013-021 چی میگه! ببین فروشنده معتبر نوکیا چی میگه! این گوشی با گارانتی اصلی در بازار ایران ساخت چین و کره هستش تمام و کمال و در پک گارانتی های اصلی چون اسپشیال هستن هلدر ماشین و شارژر فندکی اورجینال نوکیا هم موجوده بهمین جهت چند تومنی گرون تره.
بله منم مجار دیدم با عبارت و برچسب آبی Comes with music ولی اینا فارسی ندارند قاچاقیند باتریشون شاید معیوب دربیاد و مثل اون دوستمون ال سی دیشون یه وریه:31: بله نوشته آهنگ مجانی دانلود کنید دوماهه هستش کدش داخل جعبه و این چرت و پرتا که همه گارانتی های اصل هم این رو دارن! فنلاندی نداریم تو ایران همچنین مجارستانی ها خیلی مشکوک به مجار و لیبیل و ریمارک شده شاید چین یا جای دیگه باشه! وقتی مرکز خدمات مشتریان نوکیاو فروشندگان تو تهران میگن این گوشی چینی و کره ایه چرا ما باید بریم مجار بگیریم! اونم چه مجاری!

t2download
12-06-2010, 16:58
بررسی میزان SAR پرفروش‌ترین‌های بازار موبایل

تاثیر منفی تشعشعات موبایل بر سلامت سالهاست که مورد بررسی است و نگرانی‌ها درباره اثرات امواج تلفن همراه بر سلامت انسان با رشد بیش از حد تلفن‌های همراه بیشتر شده است. این نگرانی‌ها به خاطر این است که تلفن همراه از خود امواج الکترومغناطیسی در مقیاس مایکروویو ساطع می‌کند و مقداری از این امواج جذب بدن انسان می‌شوند. امواج رادیویی که توسط گوشی‌ها ساطع می‌شوند، می‌توانند تا دو وات قدرت داشته باشند و میزان برونداد امواج گوشی‌ها بستگی به استانداردهای مخابراتی هر کشور دارد.
افرادی که به میزان بیشتری از تلفن همراه استفاده می‌کنند دچار سردرد یا دردهایی در ناحیه آرواره، گردن، بازو و شانه‌ها می‌شوند. بسیاری از محققان معتقدند امواج الکترومغناطیسی تلفن همراه باعث سردرد، سرگیجه، احساس خستگی و کم‌خوابی در فرد می‌گردد. از این رو توصیه می‌شود که کاربران از هندزفری استفاده کنند و یا گوشی‌های خود را در هنگام مکالمه با فاصله‌ای از گوش قرار دهند.

از آنجا که انرژی تشعشعات دستگاه‌های رادیویی توسط بافت‌های بدن قابل جذب است، از این رو می‌توان میزان امواجی که بدن انسان از گوشی همراه جذب می‌کند را با مقیاس جذب خاص یا SAR اندازه‌گیری کرد. با استفاده از این مقیاس می‌توان میزان نرخ جذب بافت‌های در معرض تشعشع را اندازه‌گیری کرد.( SAR عددی بین 0 تا 2 است که هرچه این عدد بالا باشد نشانگر ضرر بیشتر امواج بر بدن می‌باشد. درگوشی‌های قدیمی به دلیل بالا بودن SAR، میزان این امواج بالاتر است.)

لازم به ذکر است کهSAR هر گوشی متغیر بوده و در مکان‌هایی که آنتن‌های BTS در فاصله بیشتری از هم قرار دارند SAR گوشی نیز برای گرفتن SIGNAL بالاتر می‌رود و میزان آسیب‌رسانی نیز به طبع بالا‌تر می‌رود. به همین منظور توصیه شده که در زمان‌هایی که آنتن‌دهی ضعیف و یا دچار نوسان است موبایل خود را خاموش نمایید.

در همین راستا به تازگی از سوی کمیته تدوین و تصویب ضوابط فنی و مقررات استفاده از طیف فرکانس، مقررات مربوط به حدود تشعشعی (SAR) به تصویب رسید. این مصوبه به منظور تعیین دقیق حدود انرژی تشعشعی جذب شونده مجاز و روش‌های اندازه‌گیری نرخ جذب ویژه SAR براساس استاندارد ملی ایران به نام "پرتوهای غیر یون ساز" تدوین شد. این مصوبه از 5 آبان ماه 1388لازم الاجرا است.

طبق این مصوبه گوشی‌های موبایل از آبان ماه سال جاری باید گواهی حدود تشعشعی SAR از آزمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی داشته باشند.

مدیر کل اداره استاندارد سازمان تنظیم مقررات با اشاره به ممنوعیت ورود گوشی‌های همراه پرتشعشع و الزام وارد کنندگان به ارائه گواهی سلامت‌، جزئیات مصوبه اخیر سازمان تنظیم مقررات در این زمینه را تشریح کرد. ایشان در خصوص این آیین نامه اعلام نمودند که براساس مصوبه سازمان تنظیم مقررات رادیویی، رعایت مقررات حدود تشعشعی SAR برای واردکنندگان گوشی تلفن همراه الزامی شده است.

وی اضافه می‌کند: براساس این مصوبه تنها گوشی‌های تلفن همراه و دستگاه‌های رادیویی که گواهی تایید آزمایش SAR را از آزمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی داشته باشند، مجوز ورود به کشور می‌گیرند. در واقع ماموران گمرکی موظف شده‌اند که گوشی‌های وارداتی را از حیث برخورداری از گواهی SAR مورد بررسی قرار دهند، ضمن آن که واردکنندگان گوشی باید برای محصولاتی که وارد می‌کنند، این استانداردها را رعایت کنند.( البته معلوم نیست که هم اکنون این مصوبه به حالت اجرا درآمده یا خیر)

در خصوص میزان SAR مدل‌های تقریباٌ پر فروش هر برند جدولی تنظیم و میانگین میزان SAR در هر برند مشخص شده است.

*** انتخاب مدل‌ها بر اساس میزان حضور در بازار و بصورت RANDOM بوده است.:41:

Help118
12-06-2010, 17:04
به کررات گوشی خریدی از دی جی کالا واسه چی مغازه داشتی و گارانتیش اصلی هست و گوشی ها چی اشکال داشتن چی تست میکنه کجا ؟
فریم ور شدن ؟

---------- Post added at 04:56 PM ---------- Previous post was at 04:53 PM ----------

یعنی صورتیش رو نیست تو سایت دیدم دی جی کالا ؟

---------- Post added at 05:00 PM ---------- Previous post was at 04:56 PM ----------

ببین وقتی گارانتی اصلی داره تو جعبه و با گوشی همخونی داشته باشه دی جی کالا یعنی اصلی نمیده و تو اهواز زرد و مشکی هست 380 و 32 گیگ هست 460

---------- Post added at 05:04 PM ---------- Previous post was at 05:00 PM ----------

توی قسمت موزیک و فیلم سرعتش چطوره گوشی ؟

1. نه من تهران نیستم و مطوئن ترین راه برای خرید رو از این سایت ها دیدم مغازه دار نیستم واسه خودم خریدم. اگه به سایت farsi.nokia.com برید و بخش جستجوی فروشندگان و شهر تهران رو انتخاب کنید اونجا آدرس فروشنده معتبر با تلفنش رو زده من دو سه بار از اونجا تلفنی خرید کردم یکدفعه زرنگی کردن و گوشی ای که قابش تو رفتگی داشت فرستادن بعد کشمکش ها پس فرستادم بهشون بهم گفتن باید بره گارانتی گفتم غلط کردین مگه این گوشی توش باتری و سیمکارت خورده که بره گارانتی خودت گوشی خراب فرستادی بعد یه گوشی دیگه فرستادن. یکبار هم فکر کنم جنس تو ویترین روگذاشتن تو پک و پلمب کرده بودن و فرستاده بودن و بعد اون من پشیمون شدم از اونجا بخرم خیلی این بعضی آدما کلاشند! کاریش نمیشه کرد مسلمونه دیگه.

من گوشی ها رو همیشه با گارانتی اصل میخرم تمام.

گوشی ها مشکل نداشتن اگه به بخش بالایی پاسخ هام نگاه کنی چون چشمم از این فروشندگان ترسیده بود و بنظرم این دیجیکالا و گوشی شاپ از این شرکت های فروشنده خرید می کنن میترسیدم میگفتم آقای فروغی گوشی رو بازکنین نگاه کنین خدای ناکرده ایراد ظاهری نداشته اشه مثل مثلا قابش شل باشه و .. که تا به حال مشکلی پیش نیومده

همه گوشی ها فریم ویر جدید و بروز روشون نصب بوده که ساپورت فارسی داشتن و اینکه روی کیپد گوشیها حروف گ چ پ ژ -- شده مال گارانتی اصلی ها و این خیلی عالیه ولی گوشی های قاچاق ندارن اینو

2. فکر نکنم با گارانتی اصلی گیر بیاری چون تو ایران عرضه نشده! بازم پرس و جو کن ضرری نداره! گفتم بدون صورتی و زرد پشتشون کاملا سفیده ها مشکی نیستن حواست باشه!

3.منظورتو نمی فهمم گارانتی اصلی تا حالا هیچ مشکلی تو پکهاش بوجود نیومده لاقل واسه من. 32 گیگش رسما وارد بازار ایران نشده و قاچاقیه شاید هم با گارانتی اصلی نیاد تو یاران میدونی چرا؟ چون گرون دراومد زیاد استقبال نشد درثانی 32 گیگ قبل 16 گیگ معرفی و به بازار اومد ولی به بازار ایران با گارانتی اصلی نیومد شایدم نیاد به احتمال قوی! اگه بیادم که من ندیدم چون امروز تو سایت ها هم زده بود که با گارانتی پارسه هم نداریم.

4. عزیز من گالری این گوشی فقط در بخش گالری عکس یه تاخیر دوثانیه ای واسه لود عکسها داره والسلام این تاخیر ربطی به موسیقی نداره.

reza021120
12-06-2010, 17:07
قیمت امروز شنبه این گوشی برعکس شده موضوع حالا باید گفت مشکل از گوشی شاپ هست چون گوشی شاپ زدن با گارانتی پارسه 360 هزار و گارانتی نوکیا372 هزار تومان

و دی جی کالا زده با گارانتی پارسه 369 هزار و گارانتی نوکیا 379 هزار تومان و با اشانتیون

به نظرت ارزون تر میشه و از کدامشون بخرم و گارانتی اصلی یا پارسه 10 تومن اختلاف قیمته و صورتی هم هستش و گوشی شاپ اشانتیون چی داره و این گوشی 15 هزار افت قیمت داشته .:8::10:

دوست عزیز به نظر من وایسا تا قیمت بیاد پایین همون طور که دوستمون نوکیا95 گفت الان این گوشی نوبر هستش و قبمت اون به سرعت پایین میاد الانم موقع امتحان هست و تا یه هفته دیگه صبر کنیم فک کنم بهتر بتونیم تصمیم بگیریم.

در مورد اشانتیون هم فک کنم یه کیف بدن
قیمتها داره متناسب میشه طبق معمول گوشی شاپ قیمتش کمتر از دی جی شده...
اگه با گارانتی تا 350 بیاد تقریبا خوبه :31:
من الان 400 تومن دارم ولی نمیخام پول اضافه بدم به یه گوشی.
5800 هم وقتی اومد 400-500 تومن بود خیلی از رفیقام خریدن حالا پشیمون شدن البته این گوشی افت خودشو تقریبا کرده...ولی تا متناسب شدن قیمت ها برا کسی مث من چند هفته ای طول میکشه...

Help118
12-06-2010, 17:13

:33: امروز قیمت ها به سر جای خودش برگشت ومنطقی و معقول شد:33:کم کم وقت خریده
گوشی شاپ با گارانتی اصل با اسپشیال پک میده 372 و صورتی فکر نکنم داشته باشه و پارسه 360 و این اختلاف قیمت واسه اینه که هم گارانتی اصلی و هم هلدرماشین و شارژر فندکی تو پک پارسه نیست. ائشانتیون یک از این سه مورد به انتخاب خودته: دانگل بلوتوث یا کیف با مارک گلا اصلgolla و یا کارت خوان چندکاره
هزینه ارسالش هم 3 تومنه که فکر نکنم مجانی باشه

دیجیکالا پک اسپشیال با گارانتی اصلی رو میده 379 و پارسه 369 و ائشانتیونش هزینه ارسالش رایگانه و یک کیف مخصوص گلاgolla

پایین تر هم میاد ولی من میترسم واسه من 50 تومن گرون خریدن گوشی مهم نیست اصل بودن گوشی مهمه! هر هفته 5 یا 6 تومن میاد پایین ولی این گوشی نوبرشو آورده خیلی بندرت افت قیمت داشته خوبه چند روزه قبل نگرفتم داشت الکی پولم میرفت

Help118
12-06-2010, 17:19
بررسی میزان SAR پرفروش‌ترین‌های بازار موبایل

تاثیر منفی تشعشعات موبایل بر سلامت سالهاست که مورد بررسی است و نگرانی‌ها درباره اثرات امواجتلفن همراه بر سلامت انسان با رشد بیش از حد تلفن‌های همراه بیشتر شده است.این نگرانی‌ها به خاطر این است که تلفن همراه از خود امواج الکترومغناطیسیدر مقیاس مایکروویو ساطع می‌کند و مقداری از این امواج جذب بدن انسان می‌شوند. امواج رادیویی که توسط گوشی‌ها ساطع می‌شوند، می‌توانند تا دو وات قدرتداشته باشند و میزان برونداد امواج گوشی‌ها بستگی به استانداردهای مخابراتیهر کشور دارد.
افرادی که به میزان بیشتری از تلفن همراه استفاده می‌کنند دچار سردرد یادردهایی در ناحیه آرواره، گردن، بازو و شانه‌ها می‌شوند. بسیاری از محققانمعتقدند امواج الکترومغناطیسی تلفن همراه باعث سردرد، سرگیجه، احساس خستگیو کم‌خوابی در فرد می‌گردد. از این رو توصیه می‌شود که کاربران از هندزفری استفاده کنند و یاگوشی‌های خود را در هنگام مکالمه با فاصله‌ای از گوش قرار دهند.

از آنجا که انرژی تشعشعات دستگاه‌های رادیویی توسط بافت‌های بدن قابل جذباست، از این رو می‌توان میزان امواجی که بدن انسان از گوشی همراه جذب می‌کند را با مقیاس جذب خاص یا SAR اندازه‌گیری کرد. با استفاده از این مقیاسمی‌توان میزان نرخ جذب بافت‌های در معرض تشعشع را اندازه‌گیری کرد.( SAR عددی بین 0 تا 2 است که هرچه این عدد بالا باشد نشانگر ضرر بیشتر امواج بر بدن می‌باشد. درگوشی‌های قدیمی به دلیل بالا بودن SAR، میزان این امواج بالاتر است.)

لازم به ذکر است کهSAR هر گوشی متغیر بوده و در مکان‌هایی که آنتن‌های BTS در فاصله بیشتری از هم قرار دارند SAR گوشی نیز برای گرفتن SIGNAL بالاتر می‌رود و میزان آسیب‌رسانی نیز به طبع بالا‌تر می‌رود. به همین منظور توصیه شده که در زمان‌هایی که آنتن‌دهی ضعیف و یا دچار نوسان است موبایل خود را خاموش نمایید.

در همین راستا به تازگی از سوی کمیته تدوین و تصویب ضوابط فنی و مقرراتاستفاده از طیف فرکانس، مقررات مربوط به حدود تشعشعی (SAR) به تصویبرسید. این مصوبه به منظور تعیین دقیق حدود انرژی تشعشعی جذب شونده مجاز وروش‌های اندازه‌گیری نرخ جذب ویژه SAR براساس استاندارد ملی ایران به نام "پرتوهای غیر یون ساز" تدوین شد. این مصوبه از 5 آبان ماه 1388لازم الاجرااست.

طبق این مصوبه گوشی‌های موبایل از آبان ماه سال جاری باید گواهی حدودتشعشعی SAR از آزمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی داشته باشند.

مدیر کل اداره استاندارد سازمان تنظیم مقررات با اشاره به ممنوعیت ورود گوشی‌های همراه پرتشعشع و الزام وارد کنندگان به ارائه گواهی سلامت‌، جزئیات مصوبه اخیر سازمان تنظیم مقررات در این زمینه را تشریح کرد.ایشان در خصوص این آیین نامه اعلام نمودند که براساس مصوبه سازمان تنظیم مقررات رادیویی، رعایت مقررات حدود تشعشعی SAR برای واردکنندگان گوشی تلفن همراه الزامی شده است.

وی اضافه می‌کند: براساس این مصوبه تنها گوشی‌های تلفن همراه و دستگاه‌های رادیویی که گواهی تایید آزمایش SAR را از آزمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی داشته باشند، مجوز ورود به کشور می‌گیرند.در واقع ماموران گمرکی موظف شده‌اند که گوشی‌های وارداتی را از حیث برخورداری از گواهی SAR مورد بررسی قرار دهند، ضمن آن که واردکنندگان گوشی باید برای محصولاتی که وارد می‌کنند، این استانداردها را رعایت کنند.( البته معلوم نیست که هم اکنون این مصوبه به حالت اجرا درآمده یا خیر)

در خصوص میزان SAR مدل‌های تقریباٌ پر فروش هر برند جدولی تنظیم و میانگین میزان SAR در هر برند مشخص شده است.

*** انتخاب مدل‌ها بر اساس میزان حضور در بازار و بصورت RANDOM بوده است.:41:

دقیقه همون داستانهایی بود که من واستون تعریف کردم
بازم از تی تو دانلود جون هم تشکر می کنم! پس جای نگرانی زیادی راجع به ایکس 6 نیست. درسته خودم تا دیروز 6700 استفاده می کردم که سارش 0.46 فکر کنم بود و خودم به خاطر سارش گرفته بودم چون از جمله اون بدبختهایی هستم که با موبایل حرف نمی زنم ولی اگه حرف بزنیم به کمتر از نیم ساعت راضی نمیشم و دو دقیقه حرف نزده سر درد میشم.
حالا بزارید بخرم اگه سر درد شدم به هموتن میگم نخرید من میشم موش آزمایشگاهی واسه شما:27::31:

Help118
12-06-2010, 17:35
بچه ها انگار به نظر میرسه گوشی شاپ زده زیرش و اشناتیون نمیده نپرسیدم خودم ولی تو سایت دیگه تبلیغاتش نیست فردا خبرشو میدم!

t2download
12-06-2010, 18:20
بچه ها انگار به نظر میرسه گوشی شاپ زده زیرش و اشناتیون نمیده نپرسیدم خودم ولی تو سایت دیگه تبلیغاتش نیست فردا خبرشو میدم!

آره منم اشانتیون ندیدم واسه همین ارزون شده و موندیم از کی بگیریم من صورتی میخوام .

nokiax6
12-06-2010, 20:02
دوستان بازم سلام!
اول تکلیفتو با خودت معلوم کن تویی که قراره 350 تومن یا 360 تومن واسه گوشی بدی به حالت فرقی میکنی گارانتی اصلی بگیری و چند تومن اضافی بدی یا نه؟! گارانتی اصلی یعنی اعتبار! یعنی اینکه گوشیت واسه فارسی آمادست! یعنی اینکه گوشیت واردات قانونیه و شماره سریالش ثبت شده! گارانتی اصلی یعنی اینکه تمام اجزای پک گوشیت اصل نوکیاست و دستکاری نشده(ایشلا که اینطوره:31:) و و و .....
عزیز من همگان هر چی میگن رووولش ببین 23013-021 چی میگه! ببین فروشنده معتبر نوکیا چی میگه! این گوشی با گارانتی اصلی در بازار ایران ساخت چین و کره هستش تمام و کمال و در پک گارانتی های اصلی چون اسپشیال هستن هلدر ماشین و شارژر فندکی اورجینال نوکیا هم موجوده بهمین جهت چند تومنی گرون تره.
بله منم مجار دیدم با عبارت و برچسب آبی Comes with music ولی اینا فارسی ندارند قاچاقیند باتریشون شاید معیوب دربیاد و مثل اون دوستمون ال سی دیشون یه وریه:31: بله نوشته آهنگ مجانی دانلود کنید دوماهه هستش کدش داخل جعبه و این چرت و پرتا که همه گارانتی های اصل هم این رو دارن! فنلاندی نداریم تو ایران همچنین مجارستانی ها خیلی مشکوک به مجار و لیبیل و ریمارک شده شاید چین یا جای دیگه باشه! وقتی مرکز خدمات مشتریان نوکیاو فروشندگان تو تهران میگن این گوشی چینی و کره ایه چرا ما باید بریم مجار بگیریم! اونم چه مجاری!

من زیاد اهل گارانتی نیستم چون تا حالا به دردم نخورده و اینکه واسم زبان فارسی مهم نیست داشته باشه یا نه من با حروف لاتین مینویسم ! چیزی که واسم مهمه اینه که گوشی ایراد اولیه نداشته باشه یعنی اینکه تو نگاه اول سالم باشه.بعدش دیگه تا خودت خراب نکنی چیزیش نمیشه!
پس اگه خواستم بخرم یا چین تحت لیسانس فنلاند رو میگیرم و یا کره

t2download
12-06-2010, 20:58
من زیاد اهل گارانتی نیستم چون تا حالا به دردم نخورده و اینکه واسم زبان فارسی مهم نیست داشته باشه یا نه من با حروف لاتین مینویسم ! چیزی که واسم مهمه اینه که گوشی ایراد اولیه نداشته باشه یعنی اینکه تو نگاه اول سالم باشه.بعدش دیگه تا خودت خراب نکنی چیزیش نمیشه!
پس اگه خواستم بخرم یا چین تحت لیسانس فنلاند رو میگیرم و یا کره

من هم چین میگیرم تحت لیسانس فنلاند و با شرکت نوکیا تماس گرفتم گفتن چون تو اهواز نمایندگی فروش و تعمیرات ندارین بدون گارانتی بهتر هست چون مشکل پیدا کنه هزینه ارسال به تهران یه 50 تومان میشه .:41:

t2download
12-06-2010, 21:04
دوستان شما از چه رنگی از نوکیا x6 خوشتون میاد و اگه قرار باشه بگیرید میگیرین دلیل ؟

:20:

Help118
12-06-2010, 22:14
خبر جدید واسه اونایی که گلند مثل شما!

مسیریابی رایگان بر روی گوشی های نوکیا برای همیشه، حالا دیگه همه راهشون رو پیدا می کنن
نقشه های نوکیا با بهره جویی از سیستم مسیریابی خود به شما کمک می کنند که راه خود را در همه جای جهان پیدا کنید.
سازگار با گوشی های N86 8GB,N97,N97 mini, E52, E66 , E71, E72 , X6, 2710 Navigator , 5800 Xpress Music, 6710 Navigator, 6720, 6730
مسیر یابی خوش بگذره!
برای دانلود به persian.nokia.com/maps مراجعه کنید.
----------------------------------------------------------------
منبع روزنامه جام جم تاریخ 22/3/89 صفحه 13

Help118
12-06-2010, 22:26
دوستان شما از چه رنگی از نوکیا x6 خوشتون میاد و اگه قرار باشه بگیرید میگیرین دلیل ؟

:20:

البته سه تای اولی مال 32 گیگه و 3 تای بعدی مال 16 گیگ!!!

بهترین رنگ قرمز روی مشکی 32 گیگه و چون دسترسی بهش نداریم همون مشکی 16 گیگ کفایت می کنه!
سفیدش هم بدک نیست البته واسه... :10:
ترکیب قرمز روی مشکی خیلی
جذاب تر :20:
دختر کش تر :5:
اسپورتی تر :8:
و دل انگیزتره:40:

t2download
12-06-2010, 23:07
البته سه تای اولی مال 32 گیگه و 3 تای بعدی مال 16 گیگ!!!

بهترین رنگ قرمز روی مشکی 32 گیگه و چون دسترسی بهش نداریم همون مشکی 16 گیگ کفایت می کنه!
سفیدش هم بدک نیست البته واسه... :10:
ترکیب قرمز روی مشکی خیلی
جذاب تر :20:
دختر کش تر :5:
اسپورتی تر :8:
و دل انگیزتره:40:

1.دوست گل من اولی پشت گوشی هست و مربوط به 16 گیگه 4 عکس 16 و 2 عکس 32
2. سفیدش لک برنمیداره و آیا کاورش اومده یا نه و آیا قابل تعویضه
3.پرسپولیس زلزله محبوب هر چی دله :46:این جمله واسه عشق گوشی قرمز N95
4.:35::37::36: دختر کش یعنی چی تو این تاپیک یاد عشقم افتادم که رفته :36::worried:

Help118
13-06-2010, 00:38
1.دوست گل من اولی پشت گوشی هست و مربوط به 16 گیگه 4 عکس 16 و 2 عکس 32
2. سفیدش لک برنمیداره و آیا کاورش اومده یا نه و آیا قابل تعویضه
3.پرسپولیس زلزله محبوب هر چی دله :46:این جمله واسه عشق گوشی قرمز N95
4.:35::37::36: دختر کش یعنی چی تو این تاپیک یاد عشقم افتادم که رفته :36::worried:

1.چه فرقی داره 32 گیگش هم آبی روی سفیده خوب! و پشتش سفیده دیگه :46:
2.سفیدش اگه عرق کنه دستت شاید! ولی جنسش اونجوری که لک بردار باشه نیست جنس نایلونش یه حالتیه که فکر کنم سفید براق لکه گیر نباشه!
3. من قرمز روی مشکی رو دوس ندارم نه به خاطر تیمی! قرمز رنگ عشقه بخصوص تریکب رنگش با مشکی واقعا با روانشناسی رنگها جور درمیاد!
4.دختر کش ! یعنی شوخی! یعنی اینکه یکم بخندیم!:31: خوب تو خیابون دخترا تو دستت ببینن چه حالی میشی؟ با غرور و افاده راه می ری و با ابهت! و افه میزاری براشون! :5:شوخی کردم ها

t2download
13-06-2010, 00:42
دوستان این گوشی راستی فایل PDF رو اجرا میکنه یا نرم افزار میخواد و آیا DIVX روش نصب میشه واسه دیدن فیلم با این فرمت ؟:13:

Help118
13-06-2010, 00:52
والا معمولا ای بوک و فایلهای پی دی اف رو گوشی های سری ان تا اونجا که داشتم اجرا می کردند و همچنین بعضی از گوشی های جاوام. این گوشی هم حتما اجرا می کنه

واسه دایویکس و Xvid هم بای دبگم که پشتیبانی نداره و بحثی سر این موضوع شده بود اینکه بیشتر عدم پشتیبانی این فرمت نرم افزاریه و نوکیا باید مجوز پخشش رو از شرکت مربوطه بگیره البته واسه ان 8 انگار خبرهایی اومده که این قابلیت رو دارن سوار می کنن روش. با نرم افزار کور پلیر هم میگن پخش می کنه ولی واسه سیمبیان 5 نمی دونیم!

کاوشگر اینترنتیش هم از فایلهای فلش پشتیبانی کاملی نداره گرچه خود گوشی برنامه فلش لایت واسه پخش فایلهای فلش داره ولی اکسپلولرش نه که ونم نرم افزاریه احتمالا با فریم ویرهای جدید حل خواهد شد!

از فایلهای آفیس هم پشتیبانی نداره ولی با نصب نرم افزار حل خواهد شد

بیشترین محدودیت این سیستم عامل عدم ارائه نرم افزارهای سازگاره. واسه دانلود نم افزارا به قسمت مربوطه تو این سایت برید! متشکرم

t2download
13-06-2010, 00:57

t2download
13-06-2010, 01:08
بررسی نوكیا X6 توسط تی تو دانلود هدیه به کاربران این تاپیک و دوستداران این گوشی : :11:

در دنیای نوكیا تكامل بیش از تحول وجود دارد و بنابراین نباید انتظار داشت كه گوشی نوكیا X6 ویژگی های شگفت آوری به همراه داشته باشد . این گوشی گام بعدی نوكیا در گوشی های صفحه لمسی است . سیستم عامل سیمبین در گوشی های صفحه لمسی در تلاش برای رسیدن به معیار های استاندارد در رابطه با تجربه كاربر است و انتظار می رود نوكیا X6 با صفحه نمايش لمسی خازنی خود این امكان را فراهم می كند. نوكیا X6 نخستین گوشی XpressMusic است كه در میان گوشی های رده بالا قرار دارد ، اكثر گوشی های XpressMusic در رده متوسط می باشند . بدیهی است كه راضی نگه داشتن عده محدودی از كاربران كه به یك رده خاص تعلق دارند برای نوكیا دشوارتر است .
مزایا :

• پشتیبانی از چهار باند GSM و سه باند نسل سوم با HSDPA
• صفحه نمایش 3.2 اینچ TFT لمسی خازنی با وضوح 360 × 640 پیكسل ، 16 میلیون رنگ و نسبت صفحه 16:9
• پنجمین نسخه از منوی سری 60 سیمبین
• پردازشگر ARM 11 434 MHZ با 128 MB RAM
• دوربین 5 مگاپیكسل با كانون اتوماتیك ، دو فلش LED و قابلیت فیلمبرداری در وضوح VGA در 30fps
• Wi-Fi 802.11b/g و تكنولوژی upnp
• گیرنده داخلی GPS
• 32GB حافظه داخلی
• رادیو FM با RDS
• بلوتوث و USB 2.0
• سوكت صوتی استاندارد 3.5 میلی متری
• كیفیت صوتی عالی
• حسگر Proximity برای خاموش شدن اتوماتیك صفحه نمایش
• حسگر شتاب سنج برای بازی های حركتی و چرخش اتوماتیك منو
• بلندگوی استریو
• خروجی تلویزیون
• صفحه كلید مجازی افقی QWERTY روی صفحه نمایش
• OViMaps 3.0 Touch
• پشتیبانی از سرویس Myspace و Further Ovi
• هدفون WH-500 نوكیا در جعبه گوشی
معایب :

• قیمت نسبتا بالای گوشی
• ساختار نامناسب منو
• مرورگر لمسی وب بخوبی از Flash پشتیبانی نمی كند
• مجوز مسیر یابی با راهنمای صوتی ندارد
• مرورگر مستندات Office بصورت از پیش نصب شده وجود ندارد
• از طریق microUSB شارژ نمی شود
• خوانایی بسیار ضعیف صفحه نمایش زیر نور خورشید
• سرعت پایین در گالری عكس
• پخش ویدئو از XViD / DiVX پشتیبانی نمی كند
• محل كارت حافظه microSD ندارد
ساختار منو :

گوشی X6 نوكیا نخستین گوشی صفحه لمسی خازنی در این كمپانی می باشد كه با پنجمین نسخه از سیمبین سری 60 همراه است اگرچه این نسخه از سیمبین در مقایسه با گوشی های قبلی تغییری ندارد . نخستین مورد مرور kinetic است كه بخوبی كار می كند و تقریبا در تمام منوها از مرورگر فایل تا گالری و مخاطبین وجود دارد . این ویژگی در منوهای آیكن مانند منوی اصلی كار نمی كند . در این منوها باید انتخاب را به حاشیه صفحه ببرید كه در جهت عكس در آنها مرور می كند . این مورد كمی سردرگم كننده است . برای منوهای آیكن می توانید از نوار مرور استفاده كنید اگرچه نوارهای مرور كمی قدیمی هستند . امكان مرور با انگشت در لیست های آیتم ها فراهم شده است و مانند گوشی Apple iphone با بردن آن به یك طرف ، آن در جهت عكس حركت می كند . نوار مخاطبین روی صفحه اصلی در كنار صفحه قابل مرور است و میانبرهای بیشتری از دفترچه تلفن را در بر می گیرد .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با چرخاندن گوشی در جهت افقی در حالت وارد كردن متن ، بطور اتوماتیك یك صفحه كلید مجازی QWERTY روی صفحه نمایش ظاهر می شود . Widget خاص گوشی های سری N است و در این گوشی وجود ندارد ، امكان مرور با انگشت در چندین بخش صفحه اصلی نیز فراهم نشده است . پنجمین نسخه سری 60 در واقع كار كلید حركتی و SoftKey را بصورت لمسی انجام می دهد و مزایای خود را دارد . مرور و دسترسی به آیتم ها در منو مانند سایر پلتفورم های لمسی نیست . از طرفی دیگر Softkeys بخوبی كار می كنند و در مقایسه با سایر گوشی های لمسی كارایی بالاتری دارند . اگر بیش از این با گوشی های سری 60 كار كرده باشید با منوی X6 نیز مشكل نخواهید داشت . باز كردن یك آیتم در هریك از زیر منوها كه بصورت لیست هستند نیازمند دو كلیك است یكی برای انتخاب و دیگری برای تایید اجرای آن. پس از كمی كار با گوشی به این ویژگی عادت می كنید . اگرچه روش گوشی در كار با آیكن ها متفاوت است و زمانی كه منو در عوض آیتم از آیكن استفاده می كند فقط به یك كلیك نیاز می باشد .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به موجب این دو روش متفاوت ، مرور كمی مبهم است اگرچه مرور kinetic موجب سهولت استفاده از منو می شود . آیكن ها در منوی اصلی به صورت یك ماتریس 3×4 یا لیست مرتب می شوند كه به راحتی می توان ترتیب آنها را تغییر داد. به موجب شتاب سنج ، چرخش اتوماتیك صفحه نمایش فراهم می شود اگرچه این امكان در صفحه اصلی وجود ندارد و از فضای اضافی روی صفحه برای مواردی مانند نوار مخاطبین استفاده می شود كه میانبرهای زیادی روی آن قرار دارند . طرح صفحه اصلی در نوكیا X6 مانند سایر گوشی های سیمبین است و شباهت بسیاری به 5530 نوكیا دارد. با یك فشار روی ساعت ، نرم افزار آن اجرا می شود در حالی كه با ضربه زدن روی تاریخ یك منوی كشویی باز می شود كه در آن می توان نرم افزار تقویم را اجرا كرد یا پروفایل فعال فعلی را تغیییر داد . به این منظور می توانید از كلید Power نیز استفاده كنید . با ضربه زدن در اطراف شاخص باتری نیز می توان به منوی ارتباطات دسترسی پیدا كرد كه سریعترین راه برای اجرای جستجوی WLAN است . اگرچه سرعت آن مانند Plug-in در سومین نسخه سری 60 نیست كه فقط به یك كلیك نیاز است .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوار مخاطبین درست زیر آن قرار دارد كه در این نوار هر مخاطب توسط عكس و نام كوچك نشان داده می شود و امكان مشاهده همزمان سه مخاطب وجود دارد اگرچه لیست در جهت راست و چپ قابل مرور است . برای هر مخاطب می توان یك Rss Feed اضافه كرد كه با این روش می توان مخاطبینی را كه در واقع شخص نیستند اضافه نمود و به feed های دلخواه روی صفحه اصلی دسترسی سریع پیدا كرد . برای انتخاب یك مخاطب از نوار مخاطبین ، صفحه ای با اطلاعات مخاطب ایجاد می شود كه اگر آن را از لیست مخاطبین انتخاب كنید ، متفاوت خواهد بود . این صفحه دارای عكس ، نام و شماره تلفن مخاطب است . زیر آن چهار دكمه تماس ، ارسال پیام ، feed به روز رسانی و تنظیمات وجود دارد . در پایین آن نیز بخشی وجود دارد كه تاریخچه ارتباطات مخاطب شامل تماس و پیام را نشان می دهد و در انتها نیز دو ردیف فوقانی از یك RSS Feed قابل مشاهده است .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] زیر لیست مخاطبین ، صفحه استاندارد Stand by فعال وجود دارد كه دارای آیتم های كمتری است . كاربر فقط به هشدار ایمیل دسترسی دارد كه تعداد پیام های خوانده نشده را به همراه فرستنده و موضوع پیام جدید نشان می دهد . بخش خالی زیر آن برای نرم افزار های پخش موسیقی و رادیو mini است . هر یك از این نرم افزارها در زمان اجرا در زمینه نشان داده می شوند . نوار میانبرها در پایین صفحه اصلی وجود دارد كه tab مخاطبین و میانبرها را می توان پنهان كرد .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كلید Media در طرف راست بالای صفحه نمایش وجود دارد و یك میانبر به Media Player ، گالری ، OVi Share ، ویدئو و مرورگر وب است . این كلید یك كنترل عالی است و دسترسی سریع به ویژگی های چند رسانه ای گوشی را فراهم می كند . این كلید دارای قابلیت لمسی است و با یك ویبره خفیف هر لمس روی صفحه نمایش را تایید می كند . نوكیا X6 دارای یك task manager است كه با فشار دادن و نگه داشتن كلید منو اجرا می شود . task manager شبیه نرم افزار موجود در گوشی های 3.2 سیمبین سری 60 است و مانند نسخه قبلی منو در بالای هر منوی pop-up ظاهر می شود. كلید C برای بستن نرم افزار های در حال اجرا وجود ندارد و در عوض با فشار دادن و نگه داشتن آیكن نرم افزار ، دو دكمه مجازی open و Exit نشان داده می شود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تماس و دفترچه تلفن :

دفترچه تلفن نوكیا X6 بطور مجازی ظرفیت نامحدودی دارد و از نظر كارایی در میان بهترین دفترچه تلفن ها قرار می گیرد . لیست مخاطبین در نوكیا X6 به قابلیت مرور kinetic مجهز است كه این روزها اكثر گوشی های لمسی نوكیا دارای این ویژگی می باشند . مخاطبین را می توان به راحتی براساس اسم كوچك یا اسم فامیل مرتب كرد و می توان گوشی را تنظیم نمود تا مخاطبین ذخیره شده در سیم كارت ، حافظه گوشی و یا شماره های سرویس را نشان می دهد . در زمان جستجوی یك مخاطب می توان از صفحه كلید هوشمند دینامیك استفاده كرد كه فقط حروف مربوط به مخاطبین واقعی را نشان می دهد .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پس از تایپ كردن نخستین حرف ، تعداد آنها كاهش می یابد و فقط حروفی باقی می مانند كه اسامی مخاطبین واقعی را تشكیل می دهند . این روش بسیار ساده است . زمینه های از پیش تنظیم شده بسیاری برای ویرایش یك مخاطب وجود دارد كه هر یك از آنها را می توان به تعداد دفعات مورد نیاز تكرار كرد . امكان ایجاد زمینه های جدید نیز فراهم شده است . كاربر می تواند برای هر مخاطب زنگ و ویدئوی شخصی تعیین كند . همچنین می توان مخاطبین را گروهبندی كرد و برای هر گروه یك زنگ خاص قرار داد .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Log تماس ارتباطات اخیر كاربر را ثبت می كند . به دو طریق می توان به این نرم افزار دسترسی پیدا كرد . یكی با فشار دادن كلید Call روی صفحه نمایش Standby و دیگری از منوی اصلی . در صورت استفاده از روش نخست ، 20 تماس در هریك از نوارهای ارسالی ، دریافتی و ناموفق ثبت شده و نشان داده می شود . اگر از منوی اصلی به نرم افزار Log بروید لیست كاملی از تمامی ارتباطات شبكه طی 30 روز گذشته قابل مشاهده می باشد كه شامل پیام ، تماس و انتقال داده است . كیفیت صوتی گوشی در طول مكالمه رضایت بخش است . این گوشی شماره گیری هوشمند ندارد اگرچه بعضی كاربران وجود این ویژگی را در یك گوشی صفحه لمسی چندان لازم نمی دانند . گوشی های ویندوز موبایل سیستم شماره گیری هوشمند بسیار پیچیده ای دارند كه حتی شماره هایی را كه در لیست مخاطبین وجود ندارند در Log تماس جستجو می كند .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوكیا X6 دارای شماره گیری صوتی است كه این حالت با فشار دادن و نگه داشتن كلید Call فعال می شود . این ویژگی كاملا مستقل از بلندگو است و نیازی به از پیش ضبط كردن اسامی مخاطبین ندارد . در صورت تعیین چند شماره برای یك مخاطب ، شماره پیش فرض شماره گیری می شود. به موجب شتاب سنج داخلی با برگرداندن گوشی می توان صدای تماس دریافتی یا آلارم را قطع كرد . حسگر Proximity نیز در طول مكالمه با نزدیك كردن گوشی به گوش بطور اتوماتیك صفحه نمایش را خاموش می كند . با استفاده از سوئیچ سخت افزاری قفل صفحه نمایش علاوه بر باز كردن قفل گوشی می توانید آن را در حالت Silence (بی صدا) نیز قرار دهید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پیام :

نوكیا X6 از انواع پیام های SMS ، MMS و ایمیل پشتیبانی می كند . تمامی این پیام ها دارای یك ویرایشگر مشترك هستند كه برای اكثر كاربران آشنا است . گزارش های تحویل پیام را می توان فعال كرد كه آنها پس از رسیدن پیام به گیرنده آن بصورت POP-UP روی صفحه ظاهر شده و پس در پوشه جداگانه ای در زیر منو پیام ذخیره می شوند . اگر بدون ارسال پیام از ویرایشگر خارج شوید از شما می خواهد كه آن را در Drafts دخیره كنید یا آن را حذف نمایید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] email client بخوبی كار می كند و نیاز های كاربر را در این رابطه برطرف می نماید . نوكیا X6 نیز مانند سایر گوشی های جدید نوكیا setup ساده ای دارد . در صورت استفاده از یك سرویس عمومی ایمیل فقط كافی است تا نام كاربری و رمز را وارد كنید ، گوشی در كوتاهترین زمان تمامی تنظیمات مورد نیاز را دانلود می كند . از چند حساب ایمیل و پروتكل ایمنی مختلف پشتیبانی می شود . Client می تواند فقط تیتر ها یا كل پیام ها را دانلود كند و می توان آن را تنظیم كرد تا بطور اتوماتیك ایمیل ها را در وقفه های زمانی معین چك كند . ویژگی جالبی وجود دارد كه امكان ارسال ایمیل را به محض برقراری ارتباط اینترنتی فراهم می كند . بنابراین علاوه بر صرفجویی در هزینه داده می توان از ارتباط WLAN موجود استفاده كرد .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوكیا X6 دارای یك صفحه كلید كاراكتری استاندارد روی صفحه نمایش است كه با استفاده از شتاب سنج و با برگرداندن گوشی بطور اتوماتیك به یك صفحه كلید كامل QWERTY تبدیل می شود .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] موسیقی و رادیو :

نرم افزار پخش موسیقی از كارایی لازم برخوردار است و از گوشی نوكیا 5800 XpressMusic تاكنون تغییر زیادی نداشته است . فهرست موسیقی بطور اتوماتیك براساس خواننده ، آلبوم ، نوع و آهنگساز تفكییك می شود و جستجوی تراك ها با تایپ كردن تدریجی امكانپذیر است . در كمترین زمان می توانید PlayList شخصی ایجاد كنید . با انتخاب گزینه refresh به سادگی می توان تراك های جدید را به فهرست اضافه كرد . در صورت آپلود موسیقی از طریق نرم افزار تخصصی PC Suite نیازی به استفاده از این گزینه نیست . نرم افزار پخش موسیقی از فرمت های بسیاری پشتیبانی می كند .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از جلد هنری آلبوم نیز پشتیبانی می شود و اگر تمایلی به صدای پیش فرض گوشی ندارید با استفاده از یكی از پنج گزینه از پیش تنظیمات اكولایزر می توانید آن را ارتقاء دهید . امكان ایجاد گزینه های جدید ظرف چند ثانیه وجود دارد . نرم افزار پخش موسیقی بصورت minimize در زمینه نیز اجرا می شود كه در اینصورت یك tab روی صفحه نمایش Stand by ظاهر می شود و تراك در حال پخش را نشان می دهد . می توان آهنگ را متوقف كرد یا به تراك قبلی / بعدی رفت . با استفاده از كلید اختصاصی Media بالای صفحه نمایش می توانید به نرم افزار كامل پخش موسیقی بروید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یكی از موارد جدیدی كه به بخش چند رسانه ای نوكیا X6 اضافه شده است PlayList DJ می باشد كه شبیه SensMe در سونی اریكسون است اگرچه كمی متفاوت كنترل می شود . در این برنامه نوار كشویی JOY ، Passion ، Anger و Tempo وجود دارد . این نوارهای كشویی را باید مطابق با نوع موسیقی دلخواه و براساس روحیه خود مانند شادی یا خشم و ... تنظیم كنید . پس از این تنظیمات ، PlayList DJ به فهرست موسیقی می رود و یك PlayList براساس آن ایجاد می كند . لیست آهنگ های همانند نیز وجود دارد كه آهنگ های مطابق با آهنگ فعلی را پیدا می كند . برای كار با PlayList DJ هر آهنگ باید بررسی شود و پروفایل های مربوطه نیز از اینترنت دانلود می شوند . فروشگاه موسیقی در تعداد زیادی از گوشی های نوكیا وجود دارد .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوكیا X6 با اشتراك یك ساله رایگان از فروشگاه موسیقی نوكیا همراه است و این به معنی دانلود رایگان نامحدود است اگرچه تمامی آهنگ ها دارای حق كپی رایت می باشند . با توجه به 32GB حافظه داخلی گوشی می توان مجموعه بزرگی از موسیقی را دانلود كرد . در فروشگاه موسیقی یك بنر برای یك خواننده معروف از كشور كاربر ، یك نوار جستجو و گزینه ای مرور در آهنگ ها و آلبوم ها براساس نوع یا نمودارهایی از كشور انتخابی وجود دارد . جستجو براساس خواننده یا عنوان آهنگ صورت می گیرد . در پایین آن بخشی برای موارد جدید ، آهنگ های برتر ، آلبوم های مطرح و ... مشاهده می شود . با انتخاب یك آلبوم یا آهنگ مواردی مانند جلد آلبوم ، سال عرضه ، نوع و برچسب آن نشان داده می شود .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با دانلود كردن یك آهنگ یا آلبوم ، اطلاعات كاملی در اختیار شما قرار می گیرد . پیش از دانلود آهنگ به مدت 30 ثانیه می توان به آن گوش كرد . بخش Inspire me در پایین صفحه اطلاعات برای خواننده ، آلبوم یا ‌آهنگ وجود دارد كه موسیقی های همانند را پیشنهاد می كند . كل منو از قابلیت مرور برخوردار است و علیرغم سرعت نسبتا پایین منوی برنامه كار با آن آسان می باشد . اندازه بزرگ صفحه نمایش مشاهده ویدئو روی گوشی X6 را لذت بخش می كند . اگرچه نرم افزار پخش ویدئو از XViD /DiVX پشتیبانی نمی كند . كاربر می تواند از نرم افزار داخلی PC Suite استفاده كند كه بطور اتوماتیك انواع فایل های ویدئویی را به فرمت و وضوح تحت پشتیبانی گوشی تبدیل می كند . با اینحال مبدل اتوماتیك در بالاترین تنظیمات كیفیت ، ویدئو ها را بیش از حد فشرده می كند . این ساده ترین روش برای داشتن ویدئو های سازگار در گوشی است .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نرم افزار پخش ویدئو فقط در حالت تمام صفحه افقی كار می كند زیرا در غیر اینصورت از پهنای صفحه بخوبی استفاده نمی شود . در حالت تمام صفحه با یك ضربه روی صفحه نمایش كنترل ها كه در حالت معمولی پنهان هستند نشان داده می شوند . با استفاده از Real Player یا Video Center علاوه بر مشاهده ویدئو های ذخیره در حافظه گوشی یا كارت حافظه می توانید محتوای ویدئوی در حال پخش از اینترنت را نیز دریافت كنید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رادیو FM در نوكیا دارای یك منوی ساده و مناسب است و می تواند بطور اتوماتیك ایستگاههای موجود در محدوده را اسكن و ذخیره كند . رادیو دارای پشتیبانی RDS و اسكن اتوماتیك برای فركانس های دیگر است ، یعنی در طول حركت بطور اتوماتیك به فركانس های ایستگاه رادیویی انتخابی سوئیچ می كند . نام ایستگاه رادیویی با جلوه های ویژه روی كل صفحه نشان داده می شود در حالی كه سایر اطلاعات RDS با متن خوانا در یك ردیف در پایین صفحه قابل مشاهده است .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوربین :

نوكیا X6 به یك دوربین 5 مگاپیكسل مجهز است كه ماكسیمم وضوح آن 2592 ×1944 پیكسل می باشد . لنز Carl Zeiss بیانگر كیفیت بالای عكس های دوربین است . منوی دوربین مانند گوشی 5800 XpressMusic است و می توان آن را یك كپی از منوی دوربین در گوشی های N97 و N97 mini در نظر گرفت . تمامی تنظیمات در یك منو قرار دارند و فقط فلش دارای میانبر اختصاصی است .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگر ویژگی های مهم نیز دارای میانبرهای خاص خود بودند استفاده از منوی دوربین آسان تر میشد . نوكیا X6 تنظیمات متعددی در دوربین دارد كه شامل تعادل دستی رنگ سفید ، Iso ، میزان نوردهی ، كنتراست و ... است . جلوه های ویژه مختلف و سایه رنگ نیز فراهم شده است . گزینه geotagging در خارج از باكس وجود دارد .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوكیا X6 ویژگی های پیشرفته مانند تشخیص چهره ، تشخیص لبخند و حتی مانع چشمك ندارد . نمایاب كل صفحه نمایش را در بر نمی گیرد و یك نوار در طرف راست صفحه برای كنترل های لمسی وجود دارد . دكمه تنظیمات نیز فراهم شده است كه یك منوی نیمه شفاف از تمامی گزینه های موجود عكسبرداری ، دكمه اختصاصی فلش ، كلید دیافراگم روی صفحه نمایش و كلید منوی گزینه ها را باز می كند .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كلید دیافراگم روی صفحه نمایش دارای ویژگی فشار كامل / نیمه برای كنترل كانون اتوماتیك نیست . كیفیت تصاویر دوربین رضایت بخش است . منوی دوربین فیلمبرداری متفاوت از دوربین عكاسی نیست . نوكیا X6 در وضوح VGA یا در 640 ×352 پیكسل در سرعت 30 فریم در هر ثانیه فیلمبرداری می كند . كیفیت ویدئو ها در حد مطلوب است اگرچه در اكثر كلیپ ها میزان فشردگی بیش از حد به نظر می رسد .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سایر امكانات :

گالری نوكیا X6 دارای قابلیت لمسی است و برای مرور در عكس ها در حالت تمام صفحه می توان از كشیدن انگشت روی صفحه استفاده كرد . كاربر می تواند تصاویر را براساس ارسال تاریخ ، عنوان و اندازه تفكیك كند و همچنین امكان كپی ، انتقال و حذف آنها نیز وجود دارد . می توان عكس ها را از طریق بلوتوث ، ایمیل و SMS ارسال كرد یا آنها را بصورت آن-لاین مستقیما از گالری به اشتراك گذاشت . حالت مشاهده پیش فرض بصورت عمودی است . اگرچه با استفاده از شتاب سنج داخلی می توان بطور اتوماتیك به حالت افقی سوئیچ كرد . حالت مشاهده اسلاید نیز وجود دارد اگرچه مانند گوشی های سری N نوكیا تنظیمات بسیاری ندارد .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امكان زوم در عكس ها فراهم شده است و زوم از طریق كلید ولوم یا نوار كشویی لمسی روی صفحه نمایش كنترل می شود . در سایر موارد تصاویر بصورت تمام صفحه نشان داده می شوند . مهمترین مشكل گالری ، سرعت آن است زیرا بارگذاری تصاویر كوچك نیز چند ثانیه طول میكشد . اگر عكس زیادی داشته باشید باید زمان زیادی منتظر بمانید تا نمونه های كوچك آنها نشان داده شود . زوم و مرور در گالری خیلی سریع نیست . مرور Kinetic نیز ازشتاب كافی برخوردار نمی باشد . برای رفتن از یك عكس به عكس بعدی در حالت زوم باید سریع انگشت خود را روی عكس بكشید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تلفن های هوشمند از نظر قابلیت های ارتباطی كامل می باشند و نوكیا X6 نیز از این قانون مستثنی نیست . این گوشی دارای انواع ارتباطات شبكه مانند GPRS ، EDGE و نسل سوم با HSDPA می باشد . این گوشی از چهار باند GSM /EDGE و سه باند 2100 /1900 /900 نسل سوم پشتیبانی می كند . USB و بلوتوث 2.0 با A2DP نیز وجود دارد . نوكیا X6 از Wi-Fi با upnp پشتیبانی می كند . كلید میانبر برای Wi-Fi manager وجود ندارد اگرچه در منوی ارتباطات می توان به آن دسترسی پیدا كرد و ارتباط با یك شبكه WLAN نیز با دو كلیك انجام می گیرد . این گوشی محل كارت حافظه microSD ندارد زیرا حافظه داخلی آن 32GB است .
مرورگر وب سری 60 از كارایی كافی برخوردار است بخصوص اكنون كه با مرور Kinetic همراه می باشد . با اینحال مرورگرهای آندروید و Apple از نظر كارایی و سهولت استفاده درصدر قرار دارند . مرورگر نوكیا X6 دارای یك الگوریتم پردازش مناسب است و ویژگی هایی مانند اندازه های متفاوت فونت ( 5 گزینه ) ، پر كردن اتوماتیك فرم های وب و یك مدیر رمز دارد . RSS Readar داخلی با feed ها بخوبی كار می كند در حالی كه مدیر دانلود امكان دانلود انواع فایل ها در حين مرور را فراهم می كند . مسدود كننده pop-up نیز وجود دارد اگرچه برای باز كردن یك پنجره جدید باید روی لینك pop-up كلیك كنید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یك نقشه كوچك نیز وجود دارد كه در صفحات بزرگ به مرور كمك می كند و ویژگی Find on Page نیز امكان جستجوی كلمات كلیدی را فراهم می كند . تاریخچه مشاهده وب نیز در پیدا كردن وب سایت بازدید شده بسیار موثر است . مرور دارای پشتیبانی Flash است اگرچه از كارایی كافی برخوردار نیست . مرور kinetic در مرورگر وب با شتاب سنج لازم همراه نیست كه این مورد در زمان مرور در آیتم های لیست شده در منو بخوبی قابل مشاهده است و در صفحات متوسط نیز باید چندین بار انگشت خود را روی صفحه بكشید . با دوبار ضربه زدن روی متن می توان زوم كرد اگرچه متن در قسمت زوم جا نمی گیرد و باز به مرور نیاز دارید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Organizer در پنجمین نسخه از سری 60 دارای نرم افزارهای سودمندی است اگرچه برنامه های آن بخصوص در یك گوشی لمسی نیازمند به روز رسانی می باشند زیرا اكثر نرم افزارها محیطی قدیمی و یكنواخت دارند . تقویم دارای چهار حالت مشاهده متفاوت است كه براساس ماه ، هفته ، روز و to-do می باشد. حالت مشاهده to-do امكان چك كردن تمامی ورودی های to-do را صرفنظر از تاریخ آنها فراهم می كند . چهار نوع رویداد را می توان در تقویم تنظیم كرد كه عبارتند از قرار ملاقات ، یادداشت ، سالروز و To-do . هر رویداد دارای زمینه های خاص خود است و برای بعضی از آنها می توان یك آلارم قرار داد تا در زمان از پیش تنظیم شده بعنوان یادآوری عمل كند . نرم افزار Quickoffice در نوكیا X6 بصورت از پیش نصب شده وجود ندارد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ماشین حساب محیط آشنایی دارد . این نرم افزار قابلیت های پیشرفته ندارد و پیچیده ترین ویژگی آن ریشه دوم اعداد است. از سایر نرم افزار های Organizer می توان به مبدل واحد ، ضبط صوت و یادداشت اشاره كرد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نرم افزار آلارم امكان تنظیم تعداد آلارم های مورد نظر را فراهم می كند كه هر یك دارای نام ، روز فعالیت و برنامه تكرار خاص خود است . آلارم دارای تنظیمات سریع است كه فقط كافی است زمان را تنظیم كنید . با استفاده از شتاب سنج داخلی با برگرداندن گوشی می توان صدای آلارم را قطع كرد .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوكیا X6 به گیرنده داخلی GPS مجهز است و حدود یك دقیقه طول میكشد تا به قفل ماهواره برسد ( A-GPS در این زمان غیر فعال است. ) وضوح بالای صفحه نمایش امكان استفاده از گوشی را بعنوان یك دستگاه اختصاصی مسیریابی فراهم می كند . این گوشی با مجوز دائمی City Explorer همراه است . در نوكیا X6 نرم افزار OVi Maps 3.0 Touch بصورت از پیش نصب شده وجود دارد كه در واقع یك نسخه لمسی از نرم افزار استاندارد Nokia Maps 3.0 است و پوشش گسترده نقشه را بطور رایگان ارائه می دهد . اگرچه برای استفاده از سایر ویژگی های آن مانند اطلاعات ترافیك یا راهنمای سهر ها باید هزینه پرداخت كنید . نرم افزار لمسی OVi Maps نیز دارای ویژگی های مناسبی است و چهار حالت مشاهده متفاوت را ارائه می دهد كه شامل نقشه های ماهواره و نقشه های مختلط است . برای استفاده از این ویژگی ها به ارتباط اینترنتی نیاز است .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالت مشاهده دو بعدی و سه بعدی نیز وجود دارد . كاربر می تواند الگوریتم برنامه ریزی مسیر را به راحتی مطابق با نیاز خود تنظیم نماید . می توان از تونل ها و جاده های دارای عوارضی صرفنظر كرد و سریعترین یا كوتاهترین مسیر را انتخاب نمود . این نرم افزار برای تعیین مسیر در پیاده روی نیز مناسب است. می توان گیرنده GPS را غیر فعال كرد و از گوشی بعنوان یك نقشه دستی استفاده نمود .
نرم افزار Maps ویژگی Goto my Location ندارد ، از طرفی دیگر مرور و زوم در آن بسیار سریع است و صفحه نمایش با وضوح بالای خود داده بسیاری را نشان می دهد . با اینحال اگر بخواهید از X6 بعنوان جایگزینی برای دستگاههای اختصاصی SatNav استفاده كنید صفحه نمایش زیر نور خورشید از خوانایی كافی برخوردار نیست.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با مرور در OVi Store می توان بخش های نرم افزار ، بازی ، محتوای صوتی و تصویری ، شخصی كردن ، موارد پیشنهادی و My Stuff را انتخاب كرد كه نرم افزار های نصب شده را نشان می دهد . ساختار OVi Store client بسیار ساده است و بصورت یك لیست با نام و Logo برای هر نرم افزار ، گروه نرم افزار (سرگرمی ، خدمات ، ... است ) ، قیمت و یك رتبه بندی سه ستاره ای می باشد . با انتخاب یك نرم افزار اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار می گیرد كه شامل توضیح ، اندازه فایل ، بررسی كاربرانی كه از آن استفاده كرده اند ، امكان نوشتن نظر شخصی ، ارسال صفحه توضیحات به دوستان ، لیستی از نرم افزار های مرتبط و دكمه ارسال گزارش است كه به كاربر كمك می كند تا موارد سوء استفاده و ... را گزارش دهد .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جستجو در این فروشگاه بسیار آسان است البته اگر بخش موارد پیشنهادی و نرم افزار های مرتبط مداخله نكنند . شما می توانید نرم افزارها را مستقیما از گوشی خود دانلود كنید یا آنها را روی desktop كامپیوتر دانلود كرده و سپس در صورت تمایل به گوشی انتقال دهید . یكی از نرم افزار های از پیش نصب شده در این گوشی OVi Files است . كاربر باید یك نرم افزار را روی كامپیوتر خود نصب كند و سپس از گوشی یا مرورگر روی یك كامپیوتر دیگر می تواند به تمامی فایل های كامپیوتر دسترسی پیدا كند . ویژگی Anytime Files امكان ذخیره كردن 10GB داده را فراهم می كند كه حتی در صورت خاموش بودن كامپیوتر می توان به آن دسترسی پیدا كرد .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Amazon یك نرم افزار ساده با گروههای متفاوت است . یك موتور جستجو نیز وجود دارد كه نتایج را مستقیما در سایت Amazon باز می كند . به كاربران امكان داده می شود تا كشور مورد نظر خود را برای جستجوی یك آیتم انتخاب كنند . نرم افزار Facebook نیز فراهم شده است .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوكیا X6 دارای سه بازی از پیش نصب شده است كه تمامی آنها آشنا هستند . نخستین بازی Spore است كه یك بازی ساده و جالب می باشد . كاربر در بازی امتیاز DNA بدست می آورد كه در نهایت منجر به تكامل ، سرعت و قوی تر شدن Critter كوچكی می شود كه آن را كنترل می كنید .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بازی Elite Racing : Asphalt 4 دارای محیط گرافیكی سه بعدی است . بازی DJ Mix Tour یك بازی ساده و موزیكال است .

Help118
13-06-2010, 01:24
بابت تصاویر پست 495 خیلی ممنونم. روحم تازه شد بخصوص اون اولی!:8:
ولی باید بگم که من بیخیال رنگ قرمزش شدم چون روی 32 گیگ فقط هستش اونم که وارد بازار نشد. همون مشکیش خوشگلتره و با رنگ مشکیش دخترا رو می کشیم:5:

تی توجون از ریوییوئی که گذاشتی خیلی ممنون به اطلاعاتم اضافه شد ولی بهتر می بود فقط آدرس یا لینکشو میزاشتی تا اونایی که اینترنت ذغالی هم دارن بتونن بهره ببرن و هم صفحه بیخودی اشغال نشه! البته جسارت نشه!:11:

Help118
13-06-2010, 10:40
:33::33::33:بچه ها بچه ها سفارش دادم! :33::33::33:

این حس ها بهم دست داده============> :8::5::31:

خدا رو شکر می کنم :42:

:22: :22: :22: < ================ اینم واسه اونایی که هنوز نخریدن

اینم واسه رسوندن محض رفاقت و آخر مرام واسه دوستان :7::10:

Help118
13-06-2010, 10:55
راستی امروز پرسیدم از گوشی شاپ که ائشانتیونش سر جاشه!:27: و اینکه 32 گیگش با گارانتی اصلی وارد بازار نخواهد شد چون فروش نداره و قاچاقیاش و همچنین پارسه ای ها فارسی ندارن! درثانی کره ای نداره و فقط چینه. میگه اون سری اولش چندتا کره ای اومد و تموم شد دیگه نیست!!!!

بچه ها بجمبین واسه خریدن فردا میان میگن افغانستان داره میزنه ها!:31:

Help118
13-06-2010, 11:01
واسه خرید کیف موبایل و سایر وسایل دیجیتالیتون golla.ir یه سر بزنید خیلی جالبه . بچهه ا اگه سفارش تلفنی هم قبول کردن خبر بدین اونم واسه X6