PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ ا X6 ا

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13

mehran_286
06-12-2010, 11:53
سلام دوست من نه تاچش از کار نمی افته شاید تنظیماتی چیزی داره عزیزم .:20:
مجددآ گوشی رو فرستادم تهران
قفل درست نشد هیچ کلید پاور و اسپیکرهاش هم شرکت خراب کرده
دوستان گوشی رو در حیاط زیر آسمان با زاویه نگاه کنید ال سی دی حالت مربعی مربعی هست این چیه مال برچست محافظ ال سی دی هست یا ال سی دی رو هم شرکت عوض کرده

نه اون مشکل مربع برای من هم هست

مشکل نیست نگران نباش

razmjoo
06-12-2010, 12:38
فلش برای گوشی ضرر داره ؟
می شه فلش کردن x6 رو یاد بدی ؟

romass100
06-12-2010, 13:14
فلش برای گوشی ضرر داره ؟

فلش هیچ ضرری نداره.فلش همون اپدیته اما با شرایط بهتر.واسه فلش ایکس 6 به چهارتا فایل نیاز داری.بعد باید نرم افزار جف را دانلود کنی.وقتی نصب کردی باید پی سی سوئیت گوشیتو بشناسه.بعد میری و یه فایل به اسم امیلاتور دانلود میکنی که در واقع کرک جاف هستش.بعد طبق اموزش های لازم گوشیتو فلش میکنی.

ورژن 30 فایل فلش نوکیا را دانلود کن و فقط 4 تا فایل اصلیی که نیازه را دانلود کن.

razmjoo
06-12-2010, 14:05
فلش هیچ ضرری نداره.فلش همون اپدیته اما با شرایط بهتر.واسه فلش ایکس 6 به چهارتا فایل نیاز داری.بعد باید نرم افزار جف را دانلود کنی.وقتی نصب کردی باید پی سی سوئیت گوشیتو بشناسه.بعد میری و یه فایل به اسم امیلاتور دانلود میکنی که در واقع کرک جاف هستش.بعد طبق اموزش های لازم گوشیتو فلش میکنی.

ورژن 30 فایل فلش نوکیا را دانلود کن و فقط 4 تا فایل اصلیی که نیازه را دانلود کن.
الان من سونی اریکسونم رو با کامپیوتر آپدیت کردم . از سایت خودش یه برنامه بود . دانلود کردم و نصب کردم . بعد وصلش کردم به گوشی و نسخه ی جدید رو پیدا کرو و آپدیت کرد .
برای نوکیا هم اینجور برنامه هست ؟

romass100
06-12-2010, 14:55
والا سونی را نمیدونم !!

اما نوکیا را باید اول جاف که همون نرم افزار فلش هستش را دانلود کنی.بعدش 4 تا فایل اصلی ایکس 6 را دانلود کنی.این 4 فایل رسمی هستش و از سایت رسمی نوکیا گرفته شده.بعد هم با اموزش گوشی های مرده فلش بزنی.

دوست عزیز : موقع دانلود فایل های فلش میتونی کارهای زیادی بکنی.مثلا : از رام های کوک شده ی ایکس 6 استفاده کنی که هم فارسی هستش و هم زبان های زائدش حذف شده و هم رم پچر که نرم افزار -- هستش توشه.

اولش یکم اذیت میشی اما وقتی کارت تموم شد از گوشیت لذت میبری.از نظر من حتما گوشیتو -- کن تا قابلیت های جالبش قابل استفاده بشه.یادت باشه الان واسه ایکس 6 ورژن 30 هم اومده!!پس ورژن قدیمی فایل های فلششو نگیری!!

aron110
06-12-2010, 16:06
سلام
2 تا سوال :46:
1- روي X6 نميشه برنامه قطب نما نصب كرد چون من 2 تا نصب كردم البته براي N97 بود كار نكردش؟
2- تاچ گوشي من بعضي وقتها از كار ميفته و بايد گوشي رو ريستارت كنم تا كار كنه به نظرتون گوشي ايراد داره ؟

ghafari88
06-12-2010, 16:12
سلام
1- ..............
2- تاچ گوشي من بعضي وقتها از كار ميفته و بايد گوشي رو ريستارت كنم تا كار كنه به نظرتون گوشي ايراد داره ؟

سلام دوست من. در مورد سوال دومت به نظر ميرسه گوشيت مشكل داره. چون من الان چند ماهه دارم و به همچين مشكلي بر نخوردم خدا رو شكر ... يه نشون بده .... ضرر نداره ...شايد هم مشكل از نرم افزار اصلي گوشيت باشه. آپ ديت كردي؟

t2download
06-12-2010, 17:00
دوستانی که اسپیکر گوشیتون رو دادید شرکت عوض کنه آیا صدای اسپیکرهای جدید نصب شده کمتر هست ؟ اگه کمتر باشه نشان گر غیر اصل بودن می تونه باشه با اینکه شرکت عوض کرده ؟:20:

romass100
06-12-2010, 21:27
سلام
1- روي X6 نميشه برنامه قطب نما نصب كرد چون من 2 تا نصب كردم البته براي N97 بود كار نكردش؟

راستش مشکل ایراد داشتن قطب نما به خاطر ضعف کلی سیستم جی پی اس هستش و مشکل از گوشی نیست.

تاچ گوشی خوبه.ببین من اوایل باش مشکل داشتم.فلش زدم و مشکلم حل شد.اما وقتی از نزم افزار های زیاد استفاده میکنی ، سرعت گوشی پایین میاد و لود شدن تاچ اذیتت میکنه.مثلا وقتی با اکسپلورر کار میکنی هزار بار باید یک دکمه را فشار بدی تا بگیره !!!

شما اول از همه گوشیتو مستر ریست کن و با تعداد محدودی برنامه تاچو تست بزن احتمالا مشکلت حل میشه.

اما اگه میخوای سرعت یا حساسیت گوشیتو بالا ببری یک نرم افزار هستش که فایل تکست تاچ را دستکاری کرده و کمو زیادش کرده.این نرم افزار 13 حالت مختلف بهت میده.الان شاید یکم سختت باشه ، اما بعد از یه مدت که فهمیدی چه نرم افزاری خوبه و چه نرم افزاری بده ، مدیریت گوشیت دستت میاد و سرعت گوشیتو مدیریت میکنی.
--------------------------------------------------------
در ضمن دوست عزیز !!!

یادت باشه کال رکوردر خیلی روی هنگ کردن گوشی تاثیر داره!!

hellbrain666
06-12-2010, 21:52
من که فکر میکنم بعد از آپدیت صدای گوشی ضعیف شده:41:

mehran_286
07-12-2010, 01:32
فلش برای گوشی ضرر داره ؟

بله خطرناکه ممکنه دیگه گوشیت روشن نشه

ولی اپدیت و بعد ریست کم خطر تره

---------- Post added at 01:32 AM ---------- Previous post was at 01:31 AM ----------

سلام

N97 سنسور مخصوص داره واسه قطب نما

برای من هم گاهی از کار میفته نگران نباش

1clik
07-12-2010, 01:38
سلام دوستان لطفا خيلي فوري راهنمايي كنين
بنده قصد خريد اين گوشي رو دارم لطفا ايراداتشو واسم بگين
آيا توصيه خريد ميكنين يا پيشنهاد ديگه ؟
:40: و همچنين قيمتش الان چنده با گارانتي بگيرم يا نه؟

t2download
07-12-2010, 04:01
سلام دوستان لطفا خيلي فوري راهنمايي كنين
بنده قصد خريد اين گوشي رو دارم لطفا ايراداتشو واسم بگين
آيا توصيه خريد ميكنين يا پيشنهاد ديگه ؟
:40: و همچنين قيمتش الان چنده با گارانتي بگيرم يا نه؟

دوست عزیزم مبارک باشه پیشاپیش

دوربین گوشی خوبه و صداش با کیفیت هست و تاچش عالیه و حافظه گوشی 8 و 16 و 32 گیگ در بازار مو جود هست و تنها مشکلش به نظرم sar گوشی هست همون امواج مضر
در کل گوشی خوب و خوش دستیه و ظریف
قیمتش 8 گیگ بدون گارانتی 290 با گارانتی 310 الی 330
16 گیگ بدون گارانتی 310 الی 340 با گارانتی 330 الی 350
این قیمت ها ........ قیمت های اهواز هست .:10:

Help118
07-12-2010, 13:41
فلش برای گوشی ضرر داره ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
(تو صفحه 245)
این روشی که اینجا ذکر شده آپ دیت گوشی بصورت آن لاین بود.

فلش کردن گوشی یعنی زدن فریم ویر به گوشی فریم ویر یا همان میان افزار مجموعه نرم افزارهایی هستش که گوشی برای گوشی بودن حتما بهش نیاز داره نباشه یعنی اسباب بازی!
فلش کردن به چند صورت انجام میشه. برای نوکیا با جف و فونیکس بصورت آف لاین و آن لاین هم با نرم افزار NSU نوکیا.
البته اگه در روند کار فلش کردن یا آپ دیت کردن خللی وارد بیاد دیگه گوشیتون کار نخواهد کرد. و مجبورید از طریق آف لاین اقدام کنید.
با فونیکس فقط میشه آپ دیت کرد یا همون فریم ویر رو ری اینستال کرد! و امکان دانگرید یا برگشتن به فریم ویر قبلی وجود ندارد و اگه بخواهید فریم ویر قبلی رو بزنید گوشی دیگر بالا نخواهد آمد ولی جف همه کاری می کنه. فونیکس راحت تر و کاراتره!

البته بهتر بود این قسمت در بخش آموزش آپ دیت کردن و فلش کردن گوشی مطرح می شد ولی خوب دوستمون سوال کردن و نباید بی جواب بمونه
برای گوشی هایی که فریم ویر فارسی ندارن مثلا منو فارسی یا امکان تایپ فارسی ندارن باید قبل از فلش یا آپ دیت پرواکت کد(کد محصول که زیر باتری روی برچسب نوشته میشود) رو عوض کرد و به یکی از پروداکت کد های فار سی تبدیل کرد این کار توسط NSS انجام میشه. و پروداکت کد های فارسی و فریم و یرهای مربوط به اون رو دوست خوبم آِدین تو لینکی که تو صفحات قبل گذاشتن میشه بدست آورد.

شاهزاده خانوم
08-12-2010, 00:35
سلام بچه ها من وشیم به اینترنت کانکت نمیشه دلیلش چیه؟

yazdankhah
08-12-2010, 08:29
سلام دوستان
مشکلی برام پیش اومده که از شما راهنمایی میخوام.

گوشی X6 16 GB با نرم افزار 21.0.004 دارم که قبلا یک سری فایل Mp3 روش ریخته بودم و Refresh Library شده بود و همه چی مرتب و منظم کار میکرد.

تا اینکه جدیدا یک سری از قبلی ها رو حذف کردم و یک سری جدید ریختم. وقتی میرم قسمت Refresh Library رو میزنم که آپدیدت کنه هیچ عکس العملی نشون نمیده یعنی ثابت میمونه.

وقتی میرم مثلا قسمت All که ببینم اصلا چی رو شناخته می نویسه File is corrupted, Operation Canceled.

لازم بگم که یه فایل با فرمت عجیب که نامش شامل اسم و حرف میشد و خیلی اسم طولانی داشت در خود root مموری اصلی بود که فکر کردم اضافیه پاکش کردم.

در ضمن با کد *#7780# گوشی رو ریست کردم باز این مشکل برطرف نشد.

از شما راهنمایی میخوام که چه کاری انجام بدم که این مشکل حل بشه.

متشکرم.

mehran_286
09-12-2010, 01:32
سلام دوستان
مشکلی برام پیش اومده که از شما راهنمایی میخوام.

گوشی X6 16 GB با نرم افزار 21.0.004 دارم که قبلا یک سری فایل Mp3 روش ریخته بودم و Refresh Library شده بود و همه چی مرتب و منظم کار میکرد.

تا اینکه جدیدا یک سری از قبلی ها رو حذف کردم و یک سری جدید ریختم. وقتی میرم قسمت Refresh Library رو میزنم که آپدیدت کنه هیچ عکس العملی نشون نمیده یعنی ثابت میمونه.

وقتی میرم مثلا قسمت All که ببینم اصلا چی رو شناخته می نویسه File is corrupted, Operation Canceled.

لازم بگم که یه فایل با فرمت عجیب که نامش شامل اسم و حرف میشد و خیلی اسم طولانی داشت در خود root مموری اصلی بود که فکر کردم اضافیه پاکش کردم.

در ضمن با کد *#7780# گوشی رو ریست کردم باز این مشکل برطرف نشد.

از شما راهنمایی میخوام که چه کاری انجام بدم که این مشکل حل بشه.

متشکرم.

یکبار کل اهنگ ها رو پاک کن فقط فرمت های mp3روبریز و بعد مستر ریست کن

---------- Post added at 01:32 AM ---------- Previous post was at 01:30 AM ----------

سلام بچه ها من وشیم به اینترنت کانکت نمیشه دلیلش چیه؟

تنظیمات gprsرو دریافت کردید؟

طرحتون تموم نشده ؟

درایور کامل نصبه ؟

romass100
09-12-2010, 11:02
چرا وقتی به اینترنت وصل میشم کیلوبایت مصرفیم توی لگ نمایش داده نمیشه و دو خطی که نشان دهنده ی اتصال به اینترنته در بالای سر انتن نمایش داده نمیشه؟

شاهزاده خانوم
09-12-2010, 16:12
تنظیمات gprsرو دریافت کردید؟

طرحتون تموم نشده ؟

درایور کامل نصبه ؟

نه
طرح چیه؟

درایور ؟ میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

t2download
09-12-2010, 18:46
دوستان توی سایت نوکیا

رفتم ایران تحریم هست با آی پی امریکا رفتم و ثبت نام کردم و کد ایران دادم و شماره موبایل و هر برنامه خواستم رو به گوشیم ارسال کرد خیلی جالبه:20:

amir200812
09-12-2010, 20:41
بله خطرناکه ممکنه دیگه گوشیت روشن نشه

ولی اپدیت و بعد ریست کم خطر تره

----------
روشن نشه؟ یعنی بالا نیاد؟
خوب ممکنه! ولی مشکلش چیه؟

من N97 دارم، تا حالا حداقل 5 6 بار وقتی فلش میزدم روشن نشده، ولی با فلش دوباره مشکل حل شده.

فلش ریسک میسک نداره، فوقش اطلاعات از دست میره که اونم با بک آپ گرفتن قابل جلوگیری هست.

mehran_286
11-12-2010, 13:09
نه
طرح چیه؟

درایور ؟ میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

تنظیمات همراه اول یا ایرانسل از سایتش بگیرید

طرح اینترنت

درایور گوشیتون

mehran_286
11-12-2010, 13:26
روشن نشه؟ یعنی بالا نیاد؟
خوب ممکنه! ولی مشکلش چیه؟

من N97 دارم، تا حالا حداقل 5 6 بار وقتی فلش میزدم روشن نشده، ولی با فلش دوباره مشکل حل شده.

فلش ریسک میسک نداره، فوقش اطلاعات از دست میره که اونم با بک آپ گرفتن قابل جلوگیری هست.

میدونی اگه ICفلشت بسوزه چی میشه ؟

من وقتی تو مغازه کار میکردم به دلیل فشار روی این IC در حین فلش چند تا گوشی خاموش کردم

این نصیحت برادرانه بود یه ریسکه

وفتی گوشیت روشن نشه باید کلی خرج کنی شاید هم جواب نده باید گوشیتون بندازی دور:31:

البته این حرکت گاهی اتفاق میفته

ghafari88
11-12-2010, 15:25
بچه فريم ور جديد اومده؟

t2download
11-12-2010, 20:28
دوستان دوستم رمز گوشیش یادش رفت فلش کرده اما دیگه به اینترنت وصل نمیشه و اصلآ کد اتصال به اینترنت رو قبول نمیکنه مشکل کجاست ؟:20:

Help118
12-12-2010, 23:40
دوستان دوستم رمز گوشیش یادش رفت فلش کرده اما دیگه به اینترنت وصل نمیشه و اصلآ کد اتصال به اینترنت رو قبول نمیکنه مشکل کجاست ؟:20:
خوب عزیزم وقتی گوشی فلش بشه همه تنظیمات گوشی میپره! باید تنظیمات WAP رو مجددا وارد کنه. اگه قبل فلش کردن بک آپی از گوشی برداشته بگو restore کنه:27:

mehran_286
14-12-2010, 12:46
بچه فريم ور جديد اومده؟

منظورت بعد 30 هستش ؟

از 30 جدیدتر فکر نکنم هنوز اومده باشه

t2download
14-12-2010, 18:13
واسه خودم متآسفم از نوکیا گوشی گرفتم .
گوشی سالم من تنها کلید قفلش شکسته بود بار اول نمایندگیش کلید قفل رو به جای عوض کردن چسبوند و اسپیکرهای اصلی رو بی دلیل با اسپیکر بی کیفیت عوض کرد و قاب گوشی رو و هم چنین کلید پاور رو شکونده پس فرستاد.

بار دوم با هماهنگی دفتر مرکزی نوکیا 23013
تماس گرفتم شکایت کردم این بار واقعآ مسخرش رو در آوردن رفتن باطری گوشی رو عوض کردند من الان چی کنم دفتر اصلی هم دیوونم کرده میگه تحویل نگیرش من اهواز هستم دفتر میگه ارسال شده واسط زیر بار نمیره میگمش مشکلاتش چیز دیگه بوده فکر کنم لج کردند می خوان عذابم بدن .
دوستان کجا باید شکایت کنم دادگاه یا اتحادیه تعمیرکاران یا تعذیرات شکایت کنم .
دیگه هرگر نوکیا نمیگیرم و لعنت به گارانتی مرگ بر نوکیا:2:

mehran_286
14-12-2010, 19:27
واسه خودم متآسفم از نوکیا گوشی گرفتم .
گوشی سالم من تنها کلید قفلش شکسته بود بار اول نمایندگیش کلید قفل رو به جای عوض کردن چسبوند و اسپیکرهای اصلی رو بی دلیل با اسپیکر بی کیفیت عوض کرد و قاب گوشی رو و هم چنین کلید پاور رو شکونده پس فرستاد.

بار دوم با هماهنگی دفتر مرکزی نوکیا 23013
تماس گرفتم شکایت کردم این بار واقعآ مسخرش رو در آوردن رفتن باطری گوشی رو عوض کردند من الان چی کنم دفتر اصلی هم دیوونم کرده میگه تحویل نگیرش من اهواز هستم دفتر میگه ارسال شده واسط زیر بار نمیره میگمش مشکلاتش چیز دیگه بوده فکر کنم لج کردند می خوان عذابم بدن .
دوستان کجا باید شکایت کنم دادگاه یا اتحادیه تعمیرکاران یا تعذیرات شکایت کنم .
دیگه هرگر نوکیا نمیگیرم و لعنت به گارانتی مرگ بر نوکیا:2:

دوست عزیز نمیشه گفت نوکیا بده چون گارانتیش مشکل داره کل شرکت رو نباید خراب کرده

ببین ایران اینجوریه باید بری بالا سرشون داد و بیداد کنی تا کارتو انجام بدن

شما هم همین کارو بکن

razmjoo
14-12-2010, 22:05
واقعا گوشی عالی هست . 16 گیگ رو با گارانتی اصلی گرفتم 325 تومن .

metana
15-12-2010, 02:16
سلام و خسته نباشید.

این X6 حک! میشه؟ به چه روشی؟؟

ممنون.

razmjoo
15-12-2010, 02:50
بچه ها یه مشکل بزرگی پیش اومده . من تو بخش cities ، پوشه ی diskchache رو حذف کردم . حدود 300 مگابیت بود . الان تمام نقشه هام رفته . قبلا می شد تمام نقشه های دنیا رو آفلاین دید . حتی تهران رو . الان رفته . الان من همه ی اون نقشه ها رو از کجا بیارم ؟

razmjoo
15-12-2010, 03:23
اگه فلش خودشو با جاف بزنم درست می شه ؟

amir200812
15-12-2010, 06:23
سلام و خسته نباشید.

این X6 حک! میشه؟ به چه روشی؟؟

ممنون.
عزیز حک رو نمیدونم ولی -- میشه!:31:
یک فایل فلش کوک شوده بریز روش همه جوره -- شده هستند!

بچه ها یه مشکل بزرگی پیش اومده . من تو بخش cities ، پوشه ی diskchache رو حذف کردم . حدود 300 مگابیت بود . الان تمام نقشه هام رفته . قبلا می شد تمام نقشه های دنیا رو آفلاین دید . حتی تهران رو . الان رفته . الان من همه ی اون نقشه ها رو از کجا بیارم ؟

اگه فلش خودشو با جاف بزنم درست می شه ؟
عزیز چی کار کردی؟ دیگه گوشیت بدرد نمی خوره! هیچ راهی نیست درست نمیشه! بندازش بیروش!!!!
عجب مشکل بزرگی!!!!!!!!!!!:19:
داداش ovi suite رو بریز روی کامپیوترت بعد گوشی رو با USB بزن به کامپیوتر، بعد تشخیص گوشی توسط ovi suite برو بخش MAP چند لحظه منتظر باش لیست رو برات میاره، حالا از لیست نقشه هر کشوری رو بخوای دانلود کن!
درضمن تهران که قدیمی شده حالا 6 7 تا شهر ایرانو کامل نشون میده!(نقشه ایران 33 مگ هست فکر کنم)

razmjoo
15-12-2010, 07:14
عزیز چی کار کردی؟ دیگه گوشیت بدرد نمی خوره! هیچ راهی نیست درست نمیشه! بندازش بیروش!!!!
داداش ovi suite رو بریز روی کامپیوترت بعد گوشی رو با USB بزن به کامپیوتر، بعد تشخیص گوشی توسط ovi suite برو بخش MAP چند لحظه منتظر باش لیست رو برات میاره، حالا از لیست نقشه هر کشوری رو بخوای دانلود کن!
درضمن تهران که قدیمی شده حالا 6 7 تا شهر ایرانو کامل نشون میده!(نقشه ایران 33 مگ هست فکر کنم)
داداش امیدوارم این جواب بده . الان دارم میزنم اگه قبول کرد تمام دنیا رو دانلود می کنم می ریزم روش . ان شاالله درست میشه .

razmjoo
15-12-2010, 07:30
داداش مشکلم حل شد . کل آسیا رو با جزییات کامل ریختم رو گوشی شد 800 مگابایت . نقشه ی الانم خیلی بهتر از نقشه ی اولیم هست .:11:

romass100
15-12-2010, 20:46
دوستان امیدوارم ناراحت نشید !اما بار علمی شما در رابطه با فناوری های جدید خیلی پایینه !!

هیچ کدومتون به هیچی دقت نمیکنید !انگشت شمارن افرادی که با موبایل به اینترنت وصل شده باشن!!!واقعا عجیبه!!

من بعد از کلی کاوش فهمیدم که مشکل من که قبلا واستون توضیح دادم یه مشکل عمومی هستش اما هیچ کدومتون هنوز نفهمیده بودید !!

مشکل عدم نمایش اطلاعات packet date یک مشکل عمومی هستش و فقط مال گوشی من نیست!!

من یه فریمویر کوک شده دیدم که نوشته بود این مشکل توش بر طرف شده اما مال یه گوشی دیگه بود!!

حالا توقع نداریم که نابغه باشید اما خب لا اقل شمایی که ایکس 6 میخرید یه جوری باشید که یه فرقی با جاوا پرستای سونی اریکسونی داشته باشید !!

من موندم ایکس 6 واسه چی خرید وقتی از هیچ قابلیتیش استفاده نمیکنید !!!

من واقعا معذرت میخوام اگه تند حرف زدم اما خب بدجوری ناراحتم.

ghafari88
16-12-2010, 22:56
منظورت بعد 30 هستش ؟

از 30 جدیدتر فکر نکنم هنوز اومده باشه

نه .. منظورم همين 30 هست .. از كي اومده؟ ... تغييراتش چيا هست؟ .. ببخشيد .. من يه مشكلي خوردم سرعت اينترنتم پايينه نشد برم بقيه پيغام ها رو بخونم. اگر ميشه يه توضيح بده كه چه تغييراتي ايجاد شده؟ .. من آپ ديت كردم اما چيزي حس نكردم.(البته با اينترنت گوشي آپ ديت كردم، سوء تفاهم نشه) ... ممنون.

mehran_286
17-12-2010, 22:20
نه .. منظورم همين 30 هست .. از كي اومده؟ ... تغييراتش چيا هست؟ .. ببخشيد .. من يه مشكلي خوردم سرعت اينترنتم پايينه نشد برم بقيه پيغام ها رو بخونم. اگر ميشه يه توضيح بده كه چه تغييراتي ايجاد شده؟ .. من آپ ديت كردم اما چيزي حس نكردم.(البته با اينترنت گوشي آپ ديت كردم، سوء تفاهم نشه) ... ممنون.

خوب بالاخره باید یه سری تغییرات داده باشن وگرنه بیکار نیستن فریمور جدید بدن بیرون

اول این که مشکل لمسیش که بعضی وقت ها از کار می افتاد تا الان درست شده

برنامه Here and nowاپدیت شده

سرعت خروج از برنامه با نگه داشتن کلید منو فوق العاده بالا رفته

سرعت گوشی بال رفته

به نظرم برای من مصرف شارژ بهینه تر شده

صدا هم تا حدی تغییر کرده

حلال باید ببینیم بچه ها چی میگن

ghafari88
17-12-2010, 22:37
خوب بالاخره باید یه سری تغییرات داده باشن وگرنه بیکار نیستن فریمور جدید بدن بیرون

اول این که مشکل لمسیش که بعضی وقت ها از کار می افتاد تا الان درست شده

برنامه Here and nowاپدیت شده

سرعت خروج از برنامه با نگه داشتن کلید منو فوق العاده بالا رفته

سرعت گوشی بال رفته

به نظرم برای من مصرف شارژ بهینه تر شده

صدا هم تا حدی تغییر کرده

حلال باید ببینیم بچه ها چی میگن

یه چیزی هم خودم کشف کردم اونم اینه که وقتی رو یکی از کانتکت ها که روی صفحه اصلی گوشی به عنوان میان بر تعریف کردی کلیک می کنی قبلا یه صفحه کوچیک باز می شد که الان تمام صفحه باز میشه و می تونی بهشون لینک هم توی اینترنت بدی ...

--------------------------------------------
راستی یه مشکل .... بچه ها، من یه چند وقته توی OVI MAP ؛ اون پایین دیدین یه نوار سبز رنگ هست درصد دریافتی جی پی اس رو نشون میده؛ ... اونو ندارم ... یعنی نیست. از وقتی آپ دیتش کردم اینجوری شده. مال شما ها هم اینجوری شده یا جایی باید برم فعالش کنم؟ ... چون هرچی گشتم گزینه ای پیدا نکردم تا فعالش کنم.

t2download
19-12-2010, 14:26
دوستان من 1 ماه هست گوشی گرفتم 8 گیگ اما کلید قفلش شل بود فرستادم نمایندگی تهران کلید عوض نشد و وقتی رسید دستم اهواز اسپیکرهای اصلی عوض شده بود و اسپیکرهای بیکیفیت چینی جای اون نصب شده بود که نصف صدای اولش شده بود دلیل تعویض چون اسپیکر فابریک خوب نیستند و هم چنین کلید پاورش هم شکسته رسید دستم .
و مجدآ ارسال کردم تهران و دفتر دبی هماهنگ کردم و متآسفانه اینبار مشکل هاش برطرف نشده هیچ باطری گوشی عوض شده مسخره هست امروز باز با دفتر دبی تماس گرفتم و شکایت کردم و پرونده درست کردم و گفتند وظیفه ما هست گوشی عوض بشه و نماینده تهران زیر بار نمیره و میگه کلید ها و قابش وجود نداره عوض بشه دوستان چه کنم من تعذیرات برم یا اتحادیه تعمیرکاران موبایل
بار سوم فرستادم تهران دیگه قابش همه طرفش فاصله گرفته و کلید قفل لقه و کلید پاورش شکسته و اسپیکرهاش تقلبی و بی کیفیت شده و باطریش عوض شده :41:
ما پیروزیم چون حق با ماست
اگه خدا نکرده عوضش نکردند از نوکیا شکایت میکنم .

amir200812
19-12-2010, 15:11
دوستان من 1 ماه هست گوشی گرفتم 8 گیگ اما کلید قفلش شل بود فرستادم نمایندگی تهران کلید عوض نشد و وقتی رسید دستم اهواز اسپیکرهای اصلی عوض شده بود و اسپیکرهای بیکیفیت چینی جای اون نصب شده بود که نصف صدای اولش شده بود دلیل تعویض چون اسپیکر فابریک خوب نیستند و هم چنین کلید پاورش هم شکسته رسید دستم .
و مجدآ ارسال کردم تهران و دفتر دبی هماهنگ کردم و متآسفانه اینبار مشکل هاش برطرف نشده هیچ باطری گوشی عوض شده مسخره هست امروز باز با دفتر دبی تماس گرفتم و شکایت کردم و پرونده درست کردم و گفتند وظیفه ما هست گوشی عوض بشه و نماینده تهران زیر بار نمیره و میگه کلید ها و قابش وجود نداره عوض بشه دوستان چه کنم من تعذیرات برم یا اتحادیه تعمیرکاران موبایل
بار سوم فرستادم تهران دیگه قابش همه طرفش فاصله گرفته و کلید قفل لقه و کلید پاورش شکسته و اسپیکرهاش تقلبی و بی کیفیت شده و باطریش عوض شده :41:
ما پیروزیم چون حق با ماست
اگه خدا نکرده عوضش نکردند از نوکیا شکایت میکنم .
به سایت اصلی نوکیا پیام بفرست و بگو که چی شده! شاید به جایی رسیدی!

t2download
19-12-2010, 20:52
به سایت اصلی نوکیا پیام بفرست و بگو که چی شده! شاید به جایی رسیدی!
تماس گرفتم شماره داد تماس گرفتم دبی باهاشون صحبت کردم پرونده درست کردند و میگن فشار میاریم به تهران تا عوضش کنه:13:

ghafari88
20-12-2010, 11:50
یه چیزی هم خودم کشف کردم اونم اینه که وقتی رو یکی از کانتکت ها که روی صفحه اصلی گوشی به عنوان میان بر تعریف کردی کلیک می کنی قبلا یه صفحه کوچیک باز می شد که الان تمام صفحه باز میشه و می تونی بهشون لینک هم توی اینترنت بدی ...

--------------------------------------------
راستی یه مشکل .... بچه ها، من یه چند وقته توی OVI MAP ؛ اون پایین دیدین یه نوار سبز رنگ هست درصد دریافتی جی پی اس رو نشون میده؛ ... اونو ندارم ... یعنی نیست. از وقتی آپ دیتش کردم اینجوری شده. مال شما ها هم اینجوری شده یا جایی باید برم فعالش کنم؟ ... چون هرچی گشتم گزینه ای پیدا نکردم تا فعالش کنم.

دوستان بي زحمت يكي جواب اين سوال منو بده .... خير ببينيد ايشالا!

amir200812
20-12-2010, 13:12
دوستان بي زحمت يكي جواب اين سوال منو بده .... خير ببينيد ايشالا!
در ورژن جدید OVI MAP اون حذف شده و نشون داده نمیشه و فقط ارتباط انلاین رو نشون میده

ghafari88
20-12-2010, 14:12
در ورژن جدید OVI MAP اون حذف شده و نشون داده نمیشه و فقط ارتباط انلاین رو نشون میده

دمت گرم ...
حالا يه نكته اي ... واسه جي حقتو خوردن؟ ... چرا امضاتو پاك كردن؟ ... گناه داري كه! ... دلم سوخت برات ...

silversaeed_2007
20-12-2010, 21:27
بچه ها دستم به دومنتون

گوشی الکی از دستم افتاد اون دکمه که برای لاک کردنه به طرف پایین گیر کرد.. جرات ندارم با فشار به طرف بالاش بدم. چی کار کنم؟

--------------------------

مرسی مشکل حل شد

t2download
20-12-2010, 22:50
بچه ها دستم به دومنتون

گوشی الکی از دستم افتاد اون دکمه که برای لاک کردنه به طرف پایین گیر کرد.. جرات ندارم با فشار به طرف بالاش بدم. چی کار کنم؟

--------------------------

مرسی مشکل حل شد

عزیزم سلام کدام کلید رو میگی کلید POWER یا کلید قفل :10:

romass100
21-12-2010, 14:39
دوست عزیز گوشیت چجوری افتاد؟توصیف میکنی با کجا زمین خورد؟عیب ناجور هم اورده؟

مهدي31
21-12-2010, 19:05
سلام به دوستان
من میخوام این گوشی را بخرم ولی یکی از اولویتهام داشتن جی پی اس مجانی هست
از کسانی که این گوشی را دارن تقاضا دارم بگن که جی پی اس این گوشی بدون وصل شدن به اینترنت کار میکنه یا حتما باید به اینترنت وصل بشه
چون در مشخصات این گوشی در سایت نوکیا فقط زده agps

razmjoo
22-12-2010, 00:56
بچه ها اول که خریده بودم خیلی زود gps تعیین موقعیت می کرد ولی الان خیلی زمان می خواد . چیکار کنم ؟

ghafari88
22-12-2010, 14:23
بچه ها اول که خریده بودم خیلی زود gps تعیین موقعیت می کرد ولی الان خیلی زمان می خواد . چیکار کنم ؟

ممكنه اون موقع اجازه مي دادي كه از جي پي آر اس هم كمك بگيره اما الان توي تنظيمات اون رو آف كردي!
يا اينكه اون جايي كه هستي نمي تونه به جي پي آر اس وصل بشه!

t2download
22-12-2010, 17:10
سلام به دوستان
من میخوام این گوشی را بخرم ولی یکی از اولویتهام داشتن جی پی اس مجانی هست
از کسانی که این گوشی را دارن تقاضا دارم بگن که جی پی اس این گوشی بدون وصل شدن به اینترنت کار میکنه یا حتما باید به اینترنت وصل بشه
چون در مشخصات این گوشی در سایت نوکیا فقط زده agps
عزیزم مبارکه نیاز به اینترنت نیست و تنها بار اول به اینترنت وصل میشه برای تنظیمات خودش :10:

razmjoo
23-12-2010, 13:05
الان مشکلم درست شد . الان سریع تعیین موقعیت می کنه .

saze
24-12-2010, 14:01
سلام
چطوری روی گوشی رمز بذارم؟

amir200812
24-12-2010, 14:29
سلام
منو>>ستینگ>>فون>>فون م ق م ت>>سکوریتی ستینگ

t2download
24-12-2010, 19:58
سلام

با سلام فقط روی گوشی می خوای رمز بگزاری یا روی اس ام اس ها و عکس و ویدیو ها ؟:10:

ghafari88
24-12-2010, 23:49
الان مشکلم درست شد . الان سریع تعیین موقعیت می کنه .

چی بود مشکلت؟

ali_hitler
26-12-2010, 00:42
دوباره بعد از 20 روز سلام.
یک سوال داشتم : من وقتی برای کانتکم عکس میگذارم وبعد اسم و یا محل عکس رو عوض می کنم عکس کوچک میشه!!!. آیا راهی داره که عکس داخل خود کانتک سیو بشه مثل 5220 و یا 6300 ویا 5310 که عکس داخل کنتکش سیو میشه و با عوض کردن نام عکس و یا محل آن کوچک نمی شه.

t2download
26-12-2010, 16:42
بار سوم فرستادم تهران دیگه قابش همه طرفش فاصله گرفته و کلید قفل لقه و کلید پاورش شکسته و اسپیکرهاش تقلبی و بی کیفیت شده و باطریش عوض شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان دفتر نوکیا دبی قبول کرد و دفتر تهران که گوشی من رو عوض کنند و لی میگن گوشی که ارسال میکنیم فاقد بسته بندی هست و اینجور با کارتن گوشی خودم سریالش همخونی نداره کمک فقط میگن یک نامه میدیم همراهش که نشان بده گوشی اصلی هست چیکار کنم ؟؟؟؟؟

pishoolii
26-12-2010, 22:02
بچه ها کسی هست که این مشکل من رو داشته باشه؟؟

بعضی اوقات باتری گوشی خیلی خیلی داغ میشه و گوشی خاموش میشه ، توو این حالت وقتی گوشی رو خاموش روشن می کنم گوشی ویبره میخوره اما صفحه مانیتور روشن نمیشه و گوشی بالا نمیاد. تا زمانی که باتری رو از جاش در نیارم و دوباره نزارمش توو گووشی این مشکل برطرف نمیشه!... خیلی پیش اومده گوشی رو از جیبم دراوردم و دیدم خاموووش شده واس خودش!!!...

کسی میدونه علتش چییه؟؟ به خاطر چی میتونه باشه و لازمه گوشی رو ببرم نمایندگی؟؟؟؟

amir200812
26-12-2010, 22:24
بچه ها کسی هست که این مشکل من رو داشته باشه؟؟

بعضی اوقات باتری گوشی خیلی خیلی داغ میشه و گوشی خاموش میشه ، توو این حالت وقتی گوشی رو خاموش روشن می کنم گوشی ویبره میخوره اما صفحه مانیتور روشن نمیشه و گوشی بالا نمیاد. تا زمانی که باتری رو از جاش در نیارم و دوباره نزارمش توو گووشی این مشکل برطرف نمیشه!... خیلی پیش اومده گوشی رو از جیبم دراوردم و دیدم خاموووش شده واس خودش!!!...

کسی میدونه علتش چییه؟؟ به خاطر چی میتونه باشه و لازمه گوشی رو ببرم نمایندگی؟؟؟؟

ورژن رابط سختافزار چند هست؟

t2download
26-12-2010, 22:38
بعضی گوشی ها مشکل دارند و داغ میشه و مال من هم داغ میشد شدید به حدی که میزاشتم تو یخچال خنک بشه شاید باطریشون مشکل داره راستی سوال قبلی من رو جواب بدید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

pishoolii
27-12-2010, 00:13
ورژن رابط سختافزار چند هست؟

نمییدونم کجا ورژن سخت افزارو میزنه ندیییدمش تاحالا؟؟ ، من تاحالا گوشیو آپدیت نکردم ، احتمالا باید روو همون حالت دیفالت باشه همه ی ورژناش...

adelarak21
27-12-2010, 12:13
سلام دوستان آخرین ورژنی که برای این گوشی اومده چیه؟
مال من v 21.0.004
thanks

amir200812
27-12-2010, 12:44
نمییدونم کجا ورژن سخت افزارو میزنه ندیییدمش تاحالا؟؟ ، من تاحالا گوشیو آپدیت نکردم ، احتمالا باید روو همون حالت دیفالت باشه همه ی ورژناش...
ورژن سخت افزار رو نمیگم، ورژن رابط سخت افزاری رو میگم!
کد #0000#* رو وارد کن، عددی مثل v21.00.154 رو بهت نشون میده، این ورژن رابط سخت افزار هست!
اگه آخرین ورژن نیست، آپدیت کن!

سلام دوستان آخرین ورژنی که برای این گوشی اومده چیه؟
مال من v 21.0.004
thanks
فکر کنم ورژن 30 هست

pishoolii
27-12-2010, 20:06
SoftWare Version...... V 21.0.004
Custom Version...... 21.0.004.c02.01

ali_hitler
27-12-2010, 23:17
بار سوم فرستادم تهران دیگه قابش همه طرفش فاصله گرفته و کلید قفل لقه و کلید پاورش شکسته و اسپیکرهاش تقلبی و بی کیفیت شده و باطریش عوض شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان دفتر نوکیا دبی قبول کرد و دفتر تهران که گوشی من رو عوض کنند و لی میگن گوشی که ارسال میکنیم فاقد بسته بندی هست و اینجور با کارتن گوشی خودم سریالش همخونی نداره کمک فقط میگن یک نامه میدیم همراهش که نشان بده گوشی اصلی هست چیکار کنم ؟؟؟؟؟

سلام.
نمیتونی مستقیم گوشی رو بفرستی دفتر دبی؟.
راسی وقتی میفرستی تهران به کدام یک از شعبه ها میفرستی؟.

mehran_286
27-12-2010, 23:39
دوستان بعضی از قسمت گوشی شمل مثل ویبره یا ولوم از کار می افته ؟(بعضی وقت ها)

برای من که اینجوریه

در ضمن خدا رو شکر چند وقته مصرف باتری کم شده (بعد از اپدیت)

razmjoo
28-12-2010, 15:59
این چه وضعیه ؟ چرا قیمت اینقدر اومده پایین ؟

t2download
28-12-2010, 19:56
سلام.
نمیتونی مستقیم گوشی رو بفرستی دفتر دبی؟.
راسی وقتی میفرستی تهران به کدام یک از شعبه ها میفرستی؟.

با سلام و تشکر از شما برای پاسخ به سوال من

و الان میگه دفتر دبی و تهران هم می تونیم گوشی خودت رو قابش رو عوض کنیم بفرستیم و هم می تونیم یک گوشی آک ولی بدون کارتن که از دبی واسط فرستادن رو بهت بدیم ولی کارتن نداره ولی دارای گارانتی هست و نامه از دبی ولی فکر کنم دیگه قابل فروش نباشه و ولی گوشی خودم اسپیکرهای غیر اصلی روش نصب شده و صداش افتضاح شده و کلید قفل و پاورش شکسته شده و تعمیری هست متآسفانه گاهی داغ میکرد شدید که میگزاشتمش تو یخچال خنک بشه و روی بردش هم دفتر تهران کار کرده بود و باطریش هم عوض شده بود با این وضع به نظرتون بهتر نیست گوشی آک بگیرم ولی بدون کارتن و کارتن گوشی خرابم رو دارم :13:
در هر صورت گوشی اگه قصد فروش داشته باشم بالای 100 هزار نمیره چون قیمتش بزودی کم میشه تو بازار و افت قیمت زیاد داره و اگه مال خودم رفع اشکال بشه درسته کارتن داره و سریالش با کارتن هم خونی داره ولی تعمیری هست و قیمتش بالای 100 نیست و اگه آک بگیرم از دفتر تهران درسته کارتن قبلی هست اما سریالش با کارتن هم خونی نداره و فکر میکنند دزدی هست و فروش نمیره با اینکه نامه از دفتر دبی همراه داره کسی قبول نمیکنه در هر دو صورت ضرره پس آک بگیرم بهتر نیست ؟

total_overdose
28-12-2010, 20:09

و الان میگه دفتر دبی و تهران هم می تونیم گوشی خودت رو قابش رو عوض کنیم بفرستیم و هم می تونیم یک گوشی آک ولی بدون کارتن که از دبی واسط فرستادن رو بهت بدیم ولی کارتن نداره ولی دارای گارانتی هست و نامه از دبی ولی فکر کنم دیگه قابل فروش نباشه و ولی گوشی خودم اسپیکرهای غیر اصلی روش نصب شده و صداش افتضاح شده و کلید قفل و پاورش شکسته شده و تعمیری هست متآسفانه گاهی داغ میکرد شدید که میگزاشتمش تو یخچال خنک بشه و روی بردش هم دفتر تهران کار کرده بود و باطریش هم عوض شده بود با این وضع به نظرتون بهتر نیست گوشی آک بگیرم ولی بدون کارتن و کارتن گوشی خرابم رو دارم :13:
در هر صورت گوشی اگه قصد فروش داشته باشم بالای 100 هزار نمیره چون قیمتش بزودی کم میشه تو بازار و افت قیمت زیاد داره و اگه مال خودم رفع اشکال بشه درسته کارتن داره و سریالش با کارتن هم خونی داره ولی تعمیری هست و قیمتش بالای 100 نیست و اگه آک بگیرم از دفتر تهران درسته کارتن قبلی هست اما سریالش با کارتن هم خونی نداره و فکر میکنند دزدی هست و فروش نمیره با اینکه نامه از دفتر دبی همراه داره کسی قبول نمیکنه در هر دو صورت ضرره پس آک بگیرم بهتر نیست ؟
سلام
ببین دوست عزیز شما گوشیه نورو بگیر!
اگرم یروز خیلی نیاز شد بفروشیش مشتونی یه لیبل با سریال گوشی جدید چاپ کنی و بزنی جایه برچسب قبلی رو کارتنی که داری!:31:
جاهایی هم که لیبل چاپ کنن پیدا میشه!
در ضمن همونیم که به اسم آک میخوان بهت بدن احتمالا دروغی بیش نیست! تعمیری چیزی هست که نو شده! در هر صورت بهتر از ماله خودته!

ali_hitler
29-12-2010, 00:53

سلام نو رو بگیر بهتر به هر حال دیگه این گوشی دیگه گوشی نمیشه.
ولی یک چیزی یک شماره بت میدم این نمایندگی جمهوری نوکیاست. شخصی اونجاست به نام علی رضا نمی دونم من رو یادش بیاد یا نه ولی با اون مشورت کن اگر خاسی بگو من رو از طرف علی قاضی هستم همونی که x6 رو فلش کردی و قرار بود باش ساز بزنی و خودشم 3 تار میزد و نظم آباد زندگی میکنه.
من دفع قبل که پیشش رفتم سر حرف رو بازکردم وباش دوست شدم ولی نمی دونم من رو یادش میاد یا نه.(انسان ها زود فراموش میکنند)ازش راهنمای بخواه بالاخره اون از ما بیشتر میتونه کمکت کنه. شماره 02166729846
مارو بی خبرنزار موفق باشی.

---------- Post added at 12:53 AM ---------- Previous post was at 12:51 AM ----------

دوباره بعد از 20 روز سلام.
یک سوال داشتم : من وقتی برای کانتکم عکس میگذارم وبعد اسم و یا محل عکس رو عوض می کنم عکس کوچک میشه!!!. آیا راهی داره که عکس داخل خود کانتک سیو بشه مثل 5220 و یا 6300 ویا 5310 که عکس داخل کنتکش سیو میشه و با عوض کردن نام عکس و یا محل آن کوچک نمی شه.

راسی کسی جواب این سوالم رو نمیدونه؟؟؟؟؟؟.

Help118
29-12-2010, 02:44
در مورد جواب سوالی که دوستمون آقای هیتلر در مورد تفویذ تصاویر برای لیست دفتر تلن فرمودند باید عرض کنم که بنده طریقی رو پیشنهاد می دم که اینجوری نباشه
شما از طریق وصل کردن گوشین به کامیوتر و نرم ازفا رOVI SUITE می تونی این مشکل رو توسط سویت حل کنی به طوری که توسط نرم ازفار و عکسهای موجود تو کامپیوترت برای هر نفر عکسی رو انتخاب کن و لیستت رو آپ دیت کن دیگه به عکسهای تو گوشیت هم کاری نخواهی داشت

razmjoo
29-12-2010, 16:40
بچه ها وقتی این قست بالا سمت چپ گوشی ( هم تاج و هم بخش میکروفون و دوربین دوم ) فشار می دم یه ذره میره تو . مثل اینکه پشتش خالیه . مال شما هم اینجوره ؟
در ضمن این قیمت برای این ضد خش ارزشش رو داره ؟

m_mab2004
29-12-2010, 17:00
سلام به تمام دوستان پی سی وردی
جی پی اس گوشی من قاط زده
تو یه محدوده ای همش یک جا رو نشون میده(اون نقطه قرمزه میگم)
در کل در تمام این سطح شهر فقط 4 نقطه نشون میده
فکر کنم از وقتی که فریم ورشو آپدیت کردم(به نسخه 30.0....)اینجوری شد
مشکل از برنامه OVI یا گوشی؟تا چند روز پیش خیلی خوب کار میکرد

t2download
29-12-2010, 18:56
بچه ها وقتی این قست بالا سمت چپ گوشی ( هم تاج و هم بخش میکروفون و دوربین دوم ) فشار می دم یه ذره میره تو . مثل اینکه پشتش خالیه . مال شما هم اینجوره ؟

بله دوست عزیز میره تو گود نمیره یکم طراحیش مشکل داره اون قسمت کیپ نمیشه و اون لبه برجسته میمونه و واسه همینه فشار میدی میره سر جای خودش تو و باز میاد بیرون بله نرماله عزیزم نگران نباش:10:
متآسفانه خیلی حساس و ظریفه گوشی

---------- Post added at 06:56 PM ---------- Previous post was at 06:54 PM ----------

سلام به تمام دوستان پی سی وردی
جی پی اس گوشی من قاط زده
تو یه محدوده ای همش یک جا رو نشون میده(اون نقطه قرمزه میگم)
در کل در تمام این سطح شهر فقط 4 نقطه نشون میده
فکر کنم از وقتی که فریم ورشو آپدیت کردم(به نسخه 30.0....)اینجوری شد
مشکل از برنامه OVI یا گوشی؟تا چند روز پیش خیلی خوب کار میکرد
با سلام منظورت اینه مثلآ توی ماشینی فقط جاده رو نشون میده که نقطه قرمز شما هستید رو دوست من نقشه شهر خودتون رو توش نصب کن .موفق باشید .:20:

adelarak21
29-12-2010, 20:18
سلام
بازی و نرم افزار به درد بخور رو از کجا میتونم گیر بیارم؟ دنبال بازی angri birds میگردم

ali_hitler
29-12-2010, 23:31

سلام نه برای من این طوری نیست.
خیلی گرونه.

Help118
30-12-2010, 03:58

با این شدت و حدتی که فرمودی هم نیست ولی یه ذره لقی داره یه اپسیلون. کلا گوشی یکدستی نیست قاب پشتشم لق داره. قاب فلزی لبه های ال سی دی هم یه جوری شل و ولند! نوکیا دیگه گندشو بالا آورده. ان8 هم تحفه ای نشد

metana
30-12-2010, 09:58
سلام.
چطوری گوشی خاموش رو فرمت کنم؟
مثل S60 که با سبز 3 ستاره روشن میشه؟؟؟

ممنون...

razmjoo
30-12-2010, 10:59
اون محصول چی شد ؟ ارزش خریدن داره ؟

amir200812
30-12-2010, 13:31
سلام.
چطوری گوشی خاموش رو فرمت کنم؟
مثل S60 که با سبز 3 ستاره روشن میشه؟؟؟

ممنون...
X6 رو نمیدونم ولی N97,5800,N8 مستر ریست میشن.
مثلا 97 باید دکمه ایسپیس + بک ایسپیس+شیفت+پاور رو با هم نگه دارید.

romass100
30-12-2010, 18:44
سلام
بازی و نرم افزار به درد بخور رو از کجا میتونم گیر بیارم؟ دنبال بازی angri birds میگردم

کلا این گوشی از نظر بازی های قشنگ خیلی ضعیفه.نه فوتبال با گرافیک گیم لافت روش نصب میشه و نه نید فور اسپید.

اصلا هم توی نخر پرنده های عصبانی نباش که اصلا واسه ی سری 60 ورژن 5 این بازی نیومده.

کلا نمیشه ازش اون لذتیو که با گوشی های قدیمی تر واسه بازی میبردیم ببریم.

t2download
30-12-2010, 18:46
بار سوم فرستادم تهران دیگه قابش همه طرفش فاصله گرفته و کلید قفل لقه و کلید پاورش شکسته و اسپیکرهاش تقلبی و بی کیفیت شده و باطریش عوض شده

و الان میگه دفتر دبی و تهران هم می تونیم گوشی خودت رو قابش رو عوض کنیم بفرستیم و هم می تونیم یک گوشی آک ولی بدون کارتن که از دبی واسط فرستادن رو بهت بدیم ولی کارتن نداره ولی دارای گارانتی هست و نامه از دبی ولی فکر کنم دیگه قابل فروش نباشه و ولی گوشی خودم اسپیکرهای غیر اصلی روش نصب شده و صداش افتضاح شده و کلید قفل و پاورش شکسته شده و تعمیری هست متآسفانه گاهی داغ میکرد شدید که میگزاشتمش تو یخچال خنک بشه و روی بردش هم دفتر تهران کار کرده بود و باطریش هم عوض شده بود با این وضع به نظرتون بهتر نیست گوشی آک بگیرم ولی بدون کارتن و کارتن گوشی خرابم رو دارم

دوستان گوشی امروز رسید اولن که آک نیست کار کرده هست و نوکیای تهران قاب گوشی خراب خودم رو زده روی این گوشی و سریالش هم با گوشیم کارتن هم خونی نداره و لعنت بر نوکیا بر دفتر تهران و دبی از نوکیا شکایت میکنم تعذیرات و اتحادیه تعمیرکاران دفتر تهران رو تعطیل میکنم دارم میرم تهران واسه شکایت مرگ بر نوکیا هم تهران هم دبی گارانتی نوکیا دروغه :2:

adelarak21
30-12-2010, 19:53
سلام
چند وقتیه هنگام تماس(چه زمانی که تماس میگیرم یا بهم زنگ میزنن) صفحه از کار می افته یعنی حتما باید از دکمه ها استفاده کنم
البته کارش عشقیه!و تماس بعدی دوباره درست میشه. نمیدونید ایراد از کجاست؟آبدیتش کنم درست میشه؟

Help118
30-12-2010, 21:13
پیشنهاد من به دوستانی که تازه میخوان بخرن اینه که:

1. این گوشی صدای بازر یا همون صدای مخاطبش نسبت به سایرین یکم کمتره
2. در پشتیش یکم لقی داره و برای بعضی گوشی های ایکس 6 مشکل شل شدن لبه های کنار ال سی دی هست

از مزایاشم میشه به تاچ خوب و باتری مناسب و صدای هدفون جالب و دوربینش اشاره کرد

romass100
30-12-2010, 21:43
دوستانی که مشکل هنگ دارن باید گوشیشونو بهینه سازی کنن !!!

یعنی مدیریت نصب نرم افزار داشته باشن.

تجربه ثابت کرده که نداشتن یه کال رکوردر خوب موجب 90% هنگ گوشی هستش!!

من توصیم اینه که اول یک ماهی هرچی نرم افزار که دلتون میخواد روش نصب کنید و به ترکیب ایده ال نرم افزاری برسید.بعد گوشیتونو یک بار مستر ریست کنید و نرم افزار های کمی را که گلچین کردید نصب کنید.

دوستان هر چرت و پرتی را نصب نکنید روش!!

اگه مشاوره ی نرم افزاری خواستید بیاید پیش خودم.

سعی کنید گوشیتونو با اخرین فریمویر کوک شده فلش بزنید.

hellbrain666
30-12-2010, 22:09
سلام به همه
راستش من از فریمور آخری که اومده اصلا راضی نیستم گاهی وقتا موقع تنظیم ولوم قاطی می کنه
تو منوها هنگ های کوتاه در کل راضی نیستم فریمور کوک شده بی مشکل چی هست فلش کنم؟
ممنون

aron110
30-12-2010, 22:30
سلام
چند وقتیه هنگام تماس(چه زمانی که تماس میگیرم یا بهم زنگ میزنن) صفحه از کار می افته یعنی حتما باید از دکمه ها استفاده کنم
البته کارش عشقیه!و تماس بعدی دوباره درست میشه. نمیدونید ایراد از کجاست؟آبدیتش کنم درست میشه؟
گوشی منم همینطوریه و حتما باید خاموش روشن کنم تا درست بشه
به ور|ن 30 هم آپدیت کردم با وایرلس و خود گوشی
ولی الان این مشکل بیشتر نشد نسبت به ورژن 21
:41::41::41::41::41::41::41::41::41:

romass100
30-12-2010, 22:49
والا من کلا اعتقادی به حل شدن مشکلات گوشی با اپدیت کردن با خود گوشی ندارم !!!

الان ورژن 30 بهترین هستش.احتمالا شما از اون فریمویر هایی استفاده کردین که خیلی دستکاریشون کردن.پیشنهاد من اینه که فریمویرو دانلود کنید که ppm بدون دستکاری زیاد باشه و زبان های زائدش فقط حذف شده باشه.

و از فایل cnt استفاده کنید که رام پچر توش باشه و زیاد دستکاری نشده باشه.

حتما قبل و بعد فلش هم گوشیتونو مستر ریست بکنید.

razmjoo
30-12-2010, 23:36
بچه ها اون ضد خش رو خریدم . بیاد ببینم چیه . ان شا الله که چیز خوبی باشه . 20 تومن پول براش دادم . ولی 6 تکه هست .
بچه ها گوشی شما ساخت کجاست ؟ مال من کره .

t2download
31-12-2010, 07:39
بار سوم فرستادم تهران دیگه قابش همه طرفش فاصله گرفته و کلید قفل لقه و کلید پاورش شکسته و اسپیکرهاش تقلبی و بی کیفیت شده و باطریش عوض شده

و الان میگه دفتر دبی و تهران هم می تونیم گوشی خودت رو قابش رو عوض کنیم بفرستیم و هم می تونیم یک گوشی آک ولی بدون کارتن که از دبی واسط فرستادن رو بهت بدیم ولی کارتن نداره ولی دارای گارانتی هست و نامه از دبی ولی فکر کنم دیگه قابل فروش نباشه و ولی گوشی خودم اسپیکرهای غیر اصلی روش نصب شده و صداش افتضاح شده و کلید قفل و پاورش شکسته شده و تعمیری هست متآسفانه گاهی داغ میکرد شدید که میگزاشتمش تو یخچال خنک بشه و روی بردش هم دفتر تهران کار کرده بود و باطریش هم عوض شده بود با این وضع به نظرتون بهتر نیست گوشی آک بگیرم ولی بدون کارتن و کارتن گوشی خرابم رو دارم

دوستان گوشی امروز رسید اولن که آک نیست کار کرده هست و نوکیای تهران قاب گوشی خراب خودم رو زده روی این گوشی و سریالش هم با گوشیم کارتن هم خونی نداره و لعنت بر نوکیا بر دفتر تهران و دبی از نوکیا شکایت میکنم تعذیرات و اتحادیه تعمیرکاران دفتر تهران رو تعطیل میکنم دارم میرم تهران واسه شکایت مرگ بر نوکیا هم تهران هم دبی گارانتی نوکیا دروغه:2:

yazdankhah
31-12-2010, 12:00

دوستان گوشی امروز رسید اولن که آک نیست کار کرده هست و نوکیای تهران قاب گوشی خراب خودم رو زده روی این گوشی و سریالش هم با گوشیم کارتن هم خونی نداره و لعنت بر نوکیا بر دفتر تهران و دبی از نوکیا شکایت میکنم تعذیرات و اتحادیه تعمیرکاران دفتر تهران رو تعطیل میکنم دارم میرم تهران واسه شکایت مرگ بر نوکیا هم تهران هم دبی گارانتی نوکیا دروغه:2:

دوست عزیز فکر میکنی از دست بقیه اعضا چه کاری برمیاد که این پستت رو مرتب داری ارسال میکنی و فروم رو از اخبار گوشی خودت به روز میکنی.
اینجا یه جایی برای حل مشکلات و رفع ابهامات وگرنه بخدا نه ماها مدیر عامل نوکیا هستیم و نه نماینده اون تو ایران که بتونیم برای مشکلت راه حلی داشته باشیم.

adelarak21
31-12-2010, 12:52
کلا این گوشی از نظر بازی های قشنگ خیلی ضعیفه.نه فوتبال با گرافیک گیم لافت روش نصب میشه و نه نید فور اسپید.

اصلا هم توی نخر پرنده های عصبانی نباش که اصلا واسه ی سری 60 ورژن 5 این بازی نیومده.

کلا نمیشه ازش اون لذتیو که با گوشی های قدیمی تر واسه بازی میبردیم ببریم.

بازی angry birds رو گیر اووردم تو سایت موبایلستان با حجم 10 مگ ولی هنوز وقت نکردم دانلود و نصبش کنم

t2download
31-12-2010, 12:52
بگید چه کار کنم مشکلم حل بشه به اکثر دفتر های نوکیا در دنیا ایمیل زدم و شنبه فکی میدم کمکم کنید درک کنید بعد چند سال گوشی گرفتم و 1 هفته داشتم بعد اینجورش کرد نوکیا :19:
دیگه باشه پست نمیدم در بخش نوکیا بای نوکیا دفتر تهران بزودی بسته می شود .

bbp
31-12-2010, 13:00
سلام ذوستان

مدتيه كه gps گوشي من ديگه با اون سرعت هايي كه اول كانكت ميشد ( در فضاي باز ) ديگه كانكت نميشه حتي تا 10 دقيقه هم تست كردن كه نشد !!!!!!!

علت از چي ميتونه باشه؟؟؟

آيا پيشنهاد ميكنيد كه برنامه ديگه ( اگه قابل نصب هست ) مثل garmin نصب كنم ( شنيدم كه سرعتشون خيلي خوبه

ممنون ميشم راهنماييم كنيد

adelarak21
31-12-2010, 13:15
جطور گوشی رو مستر ریست کنم؟
برای گوشی ضرر نداره؟
مشکل کار نکردن تاچش این طور حل میشه؟

romass100
31-12-2010, 14:51
بازی angry birds رو گیر اووردم تو سایت موبایلستان با حجم 10 مگ ولی هنوز وقت نکردم دانلود و نصبش کنم
طبق اطلاعات من این بازی تحت هیچ شرایطی روی گوشیت کار نمیکنه.چون اگه کار میکرد تا حالا من دانلودش کرده بودم.هنوز واسه ی گوشی ما ساخته نشده.فقط واسه ان8 کار میکنه.

جطور گوشی رو مستر ریست کنم؟
برای گوشی ضرر نداره؟
مشکل کار نکردن تاچش این طور حل میشه؟

ستاره

#

7370

#

همه ی چیزایی که روو گوشیت داری پاک میشه.پس اگه مشکلی داره گوشیت طبیعتا بایدحل بشه.

Help118
31-12-2010, 17:21
بچه ها اون ضد خش رو خریدم . بیاد ببینم چیه . ان شا الله که چیز خوبی باشه . 20 تومن پول براش دادم . ولی 6 تکه هست .
بچه ها گوشی شما ساخت کجاست ؟ مال من کره .
ضدخش دیگه چیه؟

اگه گوشیت 32گیگه آره ساخت کره هم داشتن و ت ویاران بصورت قاچاق وارد شده بود و فروخته میشد
ولی 16گیگی ها همگی چین! مگه اینکه بری از کشور دیگه ای بخری

8 گیگ هم باید چین باشه!
در مورد گوشی تو کره ایه یا نه من شک دارم اونم چه شکی!:31:

mes que un club
31-12-2010, 19:57
بد بخت شدم:41: امروز گوشیمو زدم تو شارج صفحش رنگی شد بعد خاموش شد.بعد گزاشتم کامل شارج بشه بعد روشنش کردم دیدم گیر میکنه.یعنی میرفتم تو منو بعد یهو ارور میدادphone start-up failed.contact the retailer

حالا هم که تا گوشیو روشن میکنم چند ثانیه بعد این ارور میده.بد بختی من اینجاست که همه عکسا و فیلما داخلشه میترسم باید فلش بشه که ....
یکی کمک کنه

amir200812
31-12-2010, 20:04
بد بخت شدم:41: امروز گوشیمو زدم تو شارج صفحش رنگی شد بعد خاموش شد.بعد گزاشتم کامل شارج بشه بعد روشنش کردم دیدم گیر میکنه.یعنی میرفتم تو منو بعد یهو ارور میدادphone start-up failed.contact the retailer

حالا هم که تا گوشیو روشن میکنم چند ثانیه بعد این ارور میده.بد بختی من اینجاست که همه عکسا و فیلما داخلشه میترسم باید فلش بشه که ....
یکی کمک کنه
مگه وقتی خاموش هست نمیتونی به کامپیوتر وصل کنی؟

ولی در کل احتمال 99.9% با مستر ریست حل میشه!

adelarak21
31-12-2010, 21:14
[QUOTE=romass100;5734002]طبق اطلاعات من این بازی تحت هیچ شرایطی روی گوشیت کار نمیکنه.چون اگه کار میکرد تا حالا من دانلودش کرده بودم.هنوز واسه ی گوشی ما ساخته نشده.فقط واسه ان8 کار میکنه.

فقط روی c7و ان 8 جواب داده:5::5::5:

yazdankhah
31-12-2010, 22:01
بگید چه کار کنم مشکلم حل بشه به اکثر دفتر های نوکیا در دنیا ایمیل زدم و شنبه فکی میدم کمکم کنید درک کنید بعد چند سال گوشی گرفتم و 1 هفته داشتم بعد اینجورش کرد نوکیا :19:

فکر کنم سر آخر لازم باشه من و بقیه دوستان یه همتی کنیم و قلکامونو بشکونیم و برات یه گوشی نو بگیریم تا بلکه دست از سر این فروم و آپدیت اخبار گوشیت برداری

razmjoo
01-01-2011, 00:56
ضدخش دیگه چیه؟

اگه گوشیت 32گیگه آره ساخت کره هم داشتن و ت ویاران بصورت قاچاق وارد شده بود و فروخته میشد

8 گیگ هم باید چین باشه!
از نمایندگی گرفتم . ساخت کره زده . فردا یه عکس میندازم .:11:

magi1991
01-01-2011, 08:11
فکر کنم سر آخر لازم باشه من و بقیه دوستان یه همتی کنیم و قلکامونو بشکونیم و برات یه گوشی نو بگیریم تا بلکه دست از سر این فروم و آپدیت اخبار گوشیت برداری

شما خدا نکنه گوشیت خراب شه ..
خیلی بد حاله آدم گرفته میشه..
=====================
درکش کنید ...

romass100
01-01-2011, 12:34
[QUOTE=romass100;5734002]طبق اطلاعات من این بازی تحت هیچ شرایطی روی گوشیت کار نمیکنه.چون اگه کار میکرد تا حالا من دانلودش کرده بودم.هنوز واسه ی گوشی ما ساخته نشده.فقط واسه ان8 کار میکنه.

فقط روی c7و ان 8 جواب داده:5::5::5:

البته همین لحظه توی تاپیک فریمویر c6 برای ایکس 6 پورت شد!!روی c6 هم جواب میده؟

razmjoo
01-01-2011, 13:36
ضدخش دیگه چیه؟

8 گیگ هم باید چین باشه!
منظورم از ضد خش اینه :

و اما ساخت کجا : ساخت کره و تحت لیسانس نوکیا فنلاند . بفرما :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

romass100
01-01-2011, 16:36
من زیاد اعتقادی به این تجملات ندارم.قدیم خیلی توو نخ کاور بودم تا اینکه خود کاور به گوشیم اسیب رسوند.

لابد امروز ضد خش گرفتیم پسفردا هم باید واسش ضد یخ بگیریم !!!:31:

ali_hitler
01-01-2011, 23:38

سلام .بیشتر سعی کن به دفتر های خود ایران فشار بیاری من فردا یک زنگ به اون دوستم که تو نوکیا کرای بود میزنم و اگرم وقت کردم میرم پیشش.فقط یک شماره بذار تا اگر توانستم برات کاری کنم بت خبر بدم.

---------- Post added at 11:38 PM ---------- Previous post was at 11:35 PM ----------

از نمایندگی گرفتم . ساخت کره زده . فردا یه عکس میندازم .:11:

برای من 16 هست و ساخت کره روش خرده.قاچاق هم نیست چون از نمایندگی نوکیا خریدم و هم گارانتی داره.

Help118
02-01-2011, 00:10

یکی کمک کنه

یه ری ست سه دکمه ای
اگه افاقه نکرد فلش کردن گوشی!
اگه بازم کارگر نشد مرکز خدمات مشتریان نوکیا

Help118
02-01-2011, 00:20
منظورم از ضد خش اینه :

و اما ساخت کجا : ساخت کره و تحت لیسانس نوکیا فنلاند . بفرما :

خوب دوست من قرار نیست که رو پک نوشته بشه ساخت چین و رو برچسب زیر باتری گوشی بنویسه ساخت کره! خوب باید مچ باشه دیگه. این کار رو منظورم لیبل کردنش رو بچ ههای متخصص تهروونی خیلی واردند اما چندتا نکته:

اگه گوشیتو با گارانتی خریدی گارانتی نوکیا یه زحمتی بکش شماره سریالتو فورا به 200023013 پیامک کن ببین چی میگه اگه تایید کرد آره گوشیت اصله. ولی باز نمیشه گفت ساخت کجاست چون ممکنه برچشبش عوض شده و بجای ساخت چین مثلا ساخت کره رو چسبوندند. این کار رو فکر کنم با 02123013 مرکز مشترین نوکیا واست بگه
والا از جای معتبر نخریدن زیاد شک و شبهه ایجاد می کنه

razmjoo
02-01-2011, 02:35
خوب دوست من قرار نیست که رو پک نوشته بشه ساخت چین و رو برچسب زیر باتری گوشی بنویسه ساخت کره! خوب باید مچ باشه دیگه. این کار رو منظورم لیبل کردنش رو بچ ههای متخصص تهروونی خیلی واردند اما چندتا نکته:

اگه گوشیتو با گارانتی خریدی گارانتی نوکیا یه زحمتی بکش شماره سریالتو فورا به 200023013 پیامک کن ببین چی میگه اگه تایید کرد آره گوشیت اصله. ولی باز نمیشه گفت ساخت کجاست چون ممکنه برچشبش عوض شده و بجای ساخت چین مثلا ساخت کره رو چسبوندند. این کار رو فکر کنم با 02123013 مرکز مشترین نوکیا واست بگه
والا از جای معتبر نخریدن زیاد شک و شبهه ایجاد می کنه
پشت گوشی هم اینو زده . گارانتی رو هم از سایت نوکیا نگاه کردم . گوشی رو هم از نمایندگی اصلی خریدم . تاکید می کنم نمایندگی اصلی . ( فقط چهار نفر به تلفن جواب می دادن ) . همونجا وقتی خریدم گارانتی رو فعال کردن از اینترنت .:11:

bbp
02-01-2011, 08:09
سلام ذوستان

مدتيه كه gps گوشي من ديگه با اون سرعت هايي كه اول كانكت ميشد ( در فضاي باز ) ديگه كانكت نميشه حتي تا 10 دقيقه هم تست كردن كه نشد !!!!!!!

علت از چي ميتونه باشه؟؟؟

آيا پيشنهاد ميكنيد كه برنامه ديگه ( اگه قابل نصب هست ) مثل garmin نصب كنم ( شنيدم كه سرعتشون خيلي خوبه

تو اين 2 صفحه كسي جواب سوال مارو نميدونست؟ !!

razmjoo
02-01-2011, 09:36
تو اين 2 صفحه كسي جواب سوال مارو نميدونست؟ !!
فکر نکنم مشکل از گوشی باشه

amir200812
02-01-2011, 10:13
سلام ذوستان

علت از چي ميتونه باشه؟؟؟

عزیز معمولا garmin سریعتر لاک میشه! توی هر شهری هم نمایندگی داره برای خرید لایسنس!!!
ولی یک مورد هست که باعث میشه توی بیرون از شهر خیلی خیلی سریعتر لاک بشه حتی اگه توی شهر در فضای باز باشید!
اونم اینه که توی شهرها، مخصوصا شهر های بزرگ روی امواج ماه واره های GPS پا را زیت میندازن!
دلیلش هم اینه که ،جلوی حملات احتمالی با استفاده از موشک های کروز رو بگیرن! یعنی مثل یک سیستم دفاع موشکی استفاده میشه!
(بیشتر موشک های کروز با استفاده از GPS مسیر خودشون رو انتخاب میکنن)

مثلا توی یکی از شهر های بزرگ ایران 7 8 دقیقه پشت بام اپارتمان وایسادم ولی خبری نشد! ولی توی جاده توی 2 3 دقیقه در حال حرکت لاک شد!!!

pishoolii
02-01-2011, 18:56
بچه ها کسی میدونه چه جوری میشه اس ام اس هارو از یه گوشی نوکیای دییگه به X6 منتقل کرد؟؟

ali_hitler
02-01-2011, 23:26
عزیز معمولا garmin سریعتر لاک میشه! توی هر شهری هم نمایندگی داره برای خرید لایسنس!!!
ولی یک مورد هست که باعث میشه توی بیرون از شهر خیلی خیلی سریعتر لاک بشه حتی اگه توی شهر در فضای باز باشید!
اونم اینه که توی شهرها، مخصوصا شهر های بزرگ روی امواج ماه واره های GPS پا را زیت میندازن!
دلیلش هم اینه که ،جلوی حملات احتمالی با استفاده از موشک های کروز رو بگیرن! یعنی مثل یک سیستم دفاع موشکی استفاده میشه!
(بیشتر موشک های کروز با استفاده از GPS مسیر خودشون رو انتخاب میکنن)

مثلا توی یکی از شهر های بزرگ ایران 7 8 دقیقه پشت بام اپارتمان وایسادم ولی خبری نشد! ولی توی جاده توی 2 3 دقیقه در حال حرکت لاک شد!!!

سلام اتفاقا من هم چند روز این مشکل رو دارم (تهران) تقریبا خارج از شهر راحت پیدا میکنم و تازه بعضی از وقت ها مکان رو پیدا میکنه ولی حدود 100 متر با جای اصلیم فرق میکنه!!!.

---------- Post added at 11:26 PM ---------- Previous post was at 11:22 PM ----------

بچه ها کسی میدونه چه جوری میشه اس ام اس هارو از یه گوشی نوکیای دییگه به X6 منتقل کرد؟؟

من دو راه بلد هستم امیدوارم به کارت بیاد.1.نوشته رو کپی کنی و تو نوت سیو کنی و بعد بلوتوس کنی.2.اس ام اس ها رو با Nokia PC Suite بریزی تو کامپیوتر وبعد بریزی تو یک گوشیه.

Help118
03-01-2011, 03:45
پشت گوشی هم اینو زده . گارانتی رو هم از سایت نوکیا نگاه کردم . گوشی رو هم از نمایندگی اصلی خریدم . تاکید می کنم نمایندگی اصلی . ( فقط چهار نفر به تلفن جواب می دادن ) . همونجا وقتی خریدم گارانتی رو فعال کردن از اینترنت .:11:
1. بفرمایید کی خریدید و چند گیگشو؟
2.با 200023013 تست کردی چی نوشت؟

razmjoo
03-01-2011, 13:34
1. بفرمایید کی خریدید و چند گیگشو؟
2.با 200023013 تست کردی چی نوشت؟
89/09/22 ساعت : 10:53:10
nokia x6-00 16g

salar_aziz
03-01-2011, 23:27
سلام دوستان من 5 6 ماهی میشه که x6 دارم و الان اون محافظ روی صفحه هوا گرفته و داره کنده میشه، واسه تعویضش هست محافظ جدا که تهیه کنم واسش؟
واسه چسبوندنش میشه اونقدر تمیز چسبوند رو صفحه که مثه فابریکش تمیز و بدون حباب باشه؟(آخه من رو کیفیت صفحه یکم وسواسم)

razmjoo
04-01-2011, 02:12
سلام دوستان من 5 6 ماهی میشه که x6 دارم و الان اون محافظ روی صفحه هوا گرفته و داره کنده میشه، واسه تعویضش هست محافظ جدا که تهیه کنم واسش؟
واسه چسبوندنش میشه اونقدر تمیز چسبوند رو صفحه که مثه فابریکش تمیز و بدون حباب باشه؟(آخه من رو کیفیت صفحه یکم وسواسم)
دو تومنی هم بازار زیاده ولی به اینم فکر کن .

mehran_286
05-01-2011, 21:43
سلام دوستان

ایا زمانی که گوشی رو به شارژ می زنید مثل من لمسیتون بد کار می کنه ؟

t2download
06-01-2011, 16:41
سلام دوست من بله 1000 تومان هست و بده خود فروشنده یا کسی که نصب کرده نصب کنه که هوا نگیره زیرش موفق باشی:46:

mehdi30nema
06-01-2011, 22:04
من یه مدتی هست یه مشکلی پیدا کردم .
سه بار هم دیدم این اتفاق افتاده . یه بار همین امروز اینجوری شد که وقتی با گوشی تو اینترنت بودم در حالی که گوشی شارژ داشت یک دفعه ارور داد که گوشی شارژ نداره و خاموش شد .
بعد که روشن کردم دیدم شارژ داره ولی نمیدونم چرا ارور داد و خاموش کرد .
فکر میکنید مشکل از چیه ؟

mehran_286
07-01-2011, 13:03
سه بار هم دیدم این اتفاق افتاده . یه بار همین امروز اینجوری شد که وقتی با گوشی تو اینترنت بودم در حالی که گوشی شارژ داشت یک دفعه ارور داد که گوشی شارژ نداره و خاموش شد .
فکر میکنید مشکل از چیه ؟

ببین اینترنت مخصوصا edge شارژ زیادی مصرف می کنن

و وایرلس هم همینطور

ببین باتری مشکلی نداره

ایراد های سخت افزاری زیادی تو X6 هستش که یکی یکی داره نمایان میشه شاید اینم یکیشه :40:

amir200812
07-01-2011, 13:58
فکر میکنید مشکل از چیه ؟

این مشکل رو من توی N95 چند باری دیدم، ولی نفهمیدم مشکل از چی بوده!
احتمال 90% مشکل نرم افزاری هست و با فلش کلا باید حل بشه و احتمال کمی هم هست که مشکل از IC کنترل شارژ باطری باشه!

mehdi30nema
08-01-2011, 08:58
ببین اینترنت مخصوصا edge شارژ زیادی مصرف می کنن

و وایرلس هم همینطور

ببین باتری مشکلی نداره

ایراد های سخت افزاری زیادی تو X6 هستش که یکی یکی داره نمایان میشه شاید اینم یکیشه :40:

باتری که مشکل نداره .
چون بعضی وقت ها من دو سه ساعت فیلم میبینم و مشکلی نداره . گوشی را هم یک ماهه گرفتم و این اتفاق دو سه بار هست که افتاده .

razmjoo
08-01-2011, 11:51
باتری که مشکل نداره .
چون بعضی وقت ها من دو سه ساعت فیلم میبینم و مشکلی نداره . گوشی را هم یک ماهه گرفتم و این اتفاق دو سه بار هست که افتاده .
وصل کن کامپیوتر با آنتی ویروس کاملا آپدیت شده ببین ویروس داره . این مشکل احتمالا سخت افزاری نیس .:11:

golabi2
08-01-2011, 16:49
دوستان من میخوام x6 بگیرم ،مدل 32 گیگش پیدا میشه؟!

saeed8888
08-01-2011, 18:06
گوشی x6 خریدم که بعداز 23 هفته دائما آنتن مندازه کسی هست بدون مشکل کجاست تا الان 3 بار فلش شده

hamidr65
08-01-2011, 23:56
سلام ...
من تازه نوکیا x6 گرفتم .. قبلا 5800 داشتم ....به راحتی میرفتم داخل nokia map و نقشه ی هر جای ایران رو که میخواستم با زوم کردن روی اون شهر و چند دقیقه منتظر شدن دانلود میشد و نمایش میداد ولی الان روی این x6 به غیر از تهران هر جای دیگه ی نقشه میرم برام نمیاره ...مشکل از کجاست ؟؟/ ( من با wifi به اینترنت وصل میشم)

golabi2
09-01-2011, 10:10
نقشت رو آپدیت کن درست میشه...

hamidr65
09-01-2011, 11:32
نقشت رو آپدیت کن درست میشه...

آپدیت کردم ....فرقی ایجاد نشد.....

amir200812
09-01-2011, 13:14
آپدیت کردم ....فرقی ایجاد نشد.....
کنترل کن که روی حالت مپ باشه.
درضمن ایران کلش 30 مگابایت تقشه داره اونم مال 5 6 تا شهر هست!

hamidr65
09-01-2011, 13:22
کنترل کن که روی حالت مپ باشه.
درضمن ایران کلش 30 مگابایت تقشه داره اونم مال 5 6 تا شهر هست!

یعنی میگی دستی بریزم؟

ghafari88
09-01-2011, 14:05
یعنی میگی دستی بریزم؟

نه عزيز ... با نرم افزار OVI SUITE مي توني به راحتي نقشه هاي گوشيتو آپ ديت كني ... توي قسمت مپ ...
فقط كافيه گوشي رو به كاميپوتر وصل كني و نرم افزار رو هم باز كني بعد بري توي مپ كشور ايران رو از قسمت آسيا انتخاب كني و دانلود و بزني كه خودش بعد از دانلود اتوماتيك مي ريزه روي گوشيت ...
موفق باشي ... :8:

HOOMANKH7
09-01-2011, 14:11
سلام.
یه سوال داشتم.
آیا تاچ خازنیه ایکس 6 به تاچ اچ تی سی ها میرسه ؟!

ghafari88
09-01-2011, 16:07
سلام.
یه سوال داشتم.
آیا تاچ خازنیه ایکس 6 به تاچ اچ تی سی ها میرسه ؟!

اينكه ميرسه يا نه رو بايد از كسايي پرسيد كه هر دو شو دارن يا امتحان كردن.. اما به نظر من تاچ ايكس 6 فوق العاده است .. خيلي نرم و حساس و خوبه....

golabi2
09-01-2011, 16:24
دوستان من میخوام x6 بگیرم ،مدل 32 گیگش پیدا میشه؟!
یکی هم جواب منو بده!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamidr65
09-01-2011, 16:27
نه عزيز ... با نرم افزار OVI SUITE مي توني به راحتي نقشه هاي گوشيتو آپ ديت كني ... توي قسمت مپ ...
فقط كافيه گوشي رو به كاميپوتر وصل كني و نرم افزار رو هم باز كني بعد بري توي مپ كشور ايران رو از قسمت آسيا انتخاب كني و دانلود و بزني كه خودش بعد از دانلود اتوماتيك مي ريزه روي گوشيت ...

خیلی ممنون دوست عزیزم ...

فقط یه سوال ...با این راهی که شما گفتید نقشه ی تمام شهرها و راه های ایران آپدیت میشه؟

Help118
09-01-2011, 17:19
یکی هم جواب منو بده!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

32 گیگش با گارانتی اصلی نوکیا به دلیل گرون بودن و بعضی سیاست های پولی مالی نوکیا وارد ایران نشد بعوضش 16 و بعدها 8 جایگزین شد.
32 گیگش در مقایسه قیمت خیلی گرون بود و هیچ فقی با 16 نداشت جر رنگ و یکی دو مورد مثل هندزفری دبیلو 500 فکر کنم و رو بعضی ها که فکر کنم کره ای بودند یهی هندزفری بلوتوث صدفی هم بود!
نه پیدا نمیشه اگه پیدا بشه هم نخر
یا 16 بگیر یا 8
از من باشه اصلا ایکس 6 نخر به فکر جدیدیا باش با یه ذره پس انداز! چون ما طعمشو چشیدیم چندان آش دهان سوزی نبود! ببو گلابی جون (:31:شوخی کردم)

golabi2
09-01-2011, 18:54
32 گیگش با گارانتی اصلی نوکیا به دلیل گرون بودن و بعضی سیاست های پولی مالی نوکیا وارد ایران نشد بعوضش 16 و بعدها 8 جایگزین شد.
32 گیگش در مقایسه قیمت خیلی گرون بود و هیچ فرقی با 16 نداشت جر رنگ و یکی دو مورد مثل هندزفری دبیلو 500 فکر کنم و رو بعضی ها که فکر کنم کره ای بودند یه هندزفری بلوتوث صدفی هم بود!
نه پیدا نمیشه اگه پیدا بشه هم نخر
یا 16 بگیر یا 8
از من باشه اصلا ایکس 6 نخر به فکر جدیدیا باش با یه ذره پس انداز! چون ما طعمشو چشیدیم چندان آش دهان سوزی نبود! ببو گلابی جون (:31:شوخی کردم)
که اینطور... آخه واسه xm بودنش می خوام بخرم!:8:
اون 16 رم هم میخورن؟!جدیدا xm چی اومده؟!

ببو گلابی جون
از کجا فهمیدی من ببوم؟!؟!!؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

salar_aziz
10-01-2011, 21:59
سلام دوستان

ایا زمانی که گوشی رو به شارژ می زنید مثل من لمسیتون بد کار می کنه ؟
دوست من با شارژر اصلی خودش این مشکلو ندارم ولی با شارزر نوکیا دیگه چرا،اینجوری میشه واسه منم!!

Help118
10-01-2011, 22:22
که اینطور... آخه واسه xm بودنش می خوام بخرم!:8:
اون 16 رم هم میخورن؟!جدیدا xm چی اومده؟!

خوب XM یا همون Xpress Music یا Music Edition های قدیم که معادل Walkman سونی اریکسونه یه اسمه!
البته من به کیفیت واکمن و هدفونهای سونی اریکسون ایمان ویژه ای دارم
میدونی این اکسپرس میوزیک قابلتی بود که تو سونی ها قسمت اکوآلایزر گزینه ای بنام Mega Bass یعنی صدای بم فوق العاده و در نوکیاهای با عبارت Bass booster دیده میشه که نوکیا قابل قیاس با کیفیت سونی نیست!
میتونی ان8 بخری که اونم همون قابلیت های ایکس 6 رو داره یا ان95 قدیمی خدمون که اونم bass booster داشت
در مورد سری موزیک جدید فکر کنم ایکس 9 داره میاد و نمیدونم چه مالیه!

mehran_286
11-01-2011, 17:57
دوست من با شارژر اصلی خودش این مشکلو ندارم ولی با شارزر نوکیا دیگه چرا،اینجوری میشه واسه منم!!

خوب خدارو شکر من فکر کردم مشکل فقط از منه چون کسی جواب نداده بود

از دوستان عزیز خواهشمندیم تست کنید و نتیجه رو اعلام کنیم تا شاید این مشکلات رو تو پست اول بزاریم

:10:

hellbrain666
12-01-2011, 14:09
سلام

لطقا پروداکت کد 8 گیگ آبی فارسی رو یکی بگه
ممنون

ghafari88
12-01-2011, 17:48
خیلی ممنون دوست عزیزم ...

فقط یه سوال ...با این راهی که شما گفتید نقشه ی تمام شهرها و راه های ایران آپدیت میشه؟

خواهش مي كنم ...
يه سري شهرهاي بزرگ فعلا فقط وجود داره .. مثل تهران - مشهد - تبريز - اصفهان - كرج - شيراز ... راه ها هم فكر مي كنم وجود داره .... :20:

razmjoo
12-01-2011, 19:22
بچه ها اون ضدخش اومد . به قیمتش می ارزه .

mehran_286
12-01-2011, 19:29
بچه ها اون ضدخش اومد . به قیمتش می ارزه .

چجوری عوضش کردی ؟؟

تاچ چطوره ؟؟؟

stuv
12-01-2011, 22:58
سلام
گوشیه من هنگ کرد مستر ریستش کردم حالا یک پاکت نامه آمده بالا گوشی و چشمک میزنه هر کاریش می کنم نمیره به نظرتون این مشکل از چیه؟
راستی با ایرانسل میشه گوشی رو آپدیت کرد؟

mehran_286
12-01-2011, 23:08
سلام
گوشیه من هنگ کرد مستر ریستش کردم حالا یک پاکت نامه آمده بالا گوشی و چشمک میزنه هر کاریش می کنم نمیره به نظرتون این مشکل از چیه؟

یعنی یه مسیج فرستادی هنوز نرفته گوشیه من با بعضی سیم کارت ها این مشکلو داشت

آره طرح بزن هزینه اش کمتر میوفته

حدودا 12 مگا بایت هست اپدیتش :31:

ali_hitler
13-01-2011, 07:52
سلام

سلام اين مشكل وقتي پيش مياد كه حافظه سيم شما پر شده باشه بايد خاليش كرد.
درخل مسيج شين و option را بزنيد و بعد sim message رو انتخاب كنيد و در صورت نياز نداشتن بهشون ‍پاكشون كنيد.

موفق باشيد.

Advanced Ali-001
13-01-2011, 18:47
درود.
درکنارگوشیN900که داشتم یک گوشی اصل مدلX6نوکیا باحافظه8گیگ باگارانتی اصل باقیمت280خریداری کردم بیشتر ازاین ناز نداشتم....
بازم درود!

golabi2
13-01-2011, 19:09
خوب XM یا همون Xpress Music یا Music Edition های قدیم که معادل Walkman سونی اریکسونه یه اسمه!
البته من به کیفیت واکمن و هدفونهای سونی اریکسون ایمان ویژه ای دارم
میدونی این اکسپرس میوزیک قابلتی بود که تو سونی ها قسمت اکوآلایزر گزینه ای بنام Mega Bass یعنی صدای بم فوق العاده و در نوکیاهای با عبارت Bass booster دیده میشه که نوکیا قابل قیاس با کیفیت سونی نیست!
میتونی ان8 بخری که اونم همون قابلیت های ایکس 6 رو داره یا ان95 قدیمی خدمون که اونم bass booster داشت
در مورد سری موزیک جدید فکر کنم ایکس 9 داره میاد و نمیدونم چه مالیه!
تا اونجایی که من میدونم یه تراشه برای پالایش صدا تو سری XM ساخته نوکیا...سونی اریکسون خوبه آره...
N8 که بودجه راه نمیده...ببینم چه میکنم...

razmjoo
13-01-2011, 20:54
چجوری عوضش کردی ؟؟

تاچ چطوره ؟؟؟
تو سایتش فیلم نصب هست . تاچش عالی کار می کنه . ادم حال می کنه .:11:
بجز بالا ( جای Usb و شارژر و هدفون ) بقیه جاهاش رو گرفته . 6 تکه بود . بسته بندیش مثل این ویندوز های ارجینال بود . نصبش هم راحت . در ضمن جا هایی که دکمه هست ( دکمه ی قفل و صدا و دوربین ) و جلوی جای سیم کارت و روی اون قسمت بلندگو که در هنگام مکالمه صدا از اون به گوش میاد و جلوی بلندگو هاس اصلی خالیه و اونجا ها نیست . :11:

Help118
13-01-2011, 21:32
تا اونجایی که من میدونم یه تراشه برای پالایش صدا تو سری XM ساخته نوکیا...سونی اریکسون خوبه آره...
N8 که بودجه راه نمیده...ببینم چه میکنم...
پردازش صدا یا هرچی باید بگم تجربه بالاتر از این حرفهای تو سایته! میخواد ده تا چیپ ست داشته باشه یا نداشته باشه. نتیجه و صدای خروجی مهمه. کیفت صدا . نرمی و لطافت صدا که باعث گوشخراشی تو حجم ولوم صدای بالا نشه و... و غیره

mehran_286
14-01-2011, 13:21
تو سایتش فیلم نصب هست . تاچش عالی کار می کنه . ادم حال می کنه .:11:
بجز بالا ( جای Usb و شارژر و هدفون ) بقیه جاهاش رو گرفته . 6 تکه بود . بسته بندیش مثل این ویندوز های ارجینال بود . نصبش هم راحت . در ضمن جا هایی که دکمه هست ( دکمه ی قفل و صدا و دوربین ) و جلوی جای سیم کارت و روی اون قسمت بلندگو که در هنگام مکالمه صدا از اون به گوش میاد و جلوی بلندگو هاس اصلی خالیه و اونجا ها نیست . :11:
مبارکه

20000 شد ؟

میشه فقط قسمت LCD رو چسبوند؟

razmjoo
14-01-2011, 13:31
مبارکه

20000 شد ؟

میشه فقط قسمت LCD رو چسبوند؟
مر30 . چون 6 تکه هست و هر جا جداست آره میشه هر جا رو دوست داری بچسبونی .:11:

t2download
14-01-2011, 14:30
دوستان کسی از گوشی نوکیا X6.16GB و. 8GB X
عکس میزاره ؟ و کارتنش با محتویاتش

golabi2
14-01-2011, 21:08
بفرما رفیق:

Help118
14-01-2011, 23:36
بفرما رفیق:

دستت درد نکنه واقعا زحمت کشیدی گلابی جون و همگان رو مورد لطف قرار دادی:31: این چه عکسهاییه که گذاشتی!:41: منظور دوستمون این بود که از گوشی خودتون عکس بزاارید وگرنه اینترنت پره از این عکسها درثانی عکسهایی که گذاشتی اصلا نه مال 8 بود نه 16 :31: ماله 32 هستش:27:
مرامتو عشقه:10:

Help118
14-01-2011, 23:45
هنوز ایکس 6تو نفروختی؟ یادته هی بهت گفتم بخر نخریدی این دست اوندست کردی آخرش اینجوری شد و من هم فروختم و پی بردم زیاد گوشی باحالی نیست!

ali_hitler
15-01-2011, 07:13
سلام.
دوستان به دنيال برنامه اي ميگردم كه بين دو گوشي به وسيله GPS رابطه ايجاد كنه.
به اين شكل كه هر دو وقتي وارد GPS شديم روي MAP جاي اون گوشي رو ببينيم و متوجه شيم اون يكي الان كجاست دقيقا.
فكر ميكنيد باشه؟.
باتشكر Ali_Hitler

golabi2
15-01-2011, 10:23
دستت درد نکنه واقعا زحمت کشیدی گلابی جون و همگان رو مورد لطف قرار دادی:31: این چه عکسهاییه که گذاشتی!:41: منظور دوستمون این بود که از گوشی خودتون عکس بزاارید وگرنه اینترنت پره از این عکسها درثانی عکسهایی که گذاشتی اصلا نه مال 8 بود نه 16 :31: ماله 32 هستش:27:
مرامتو عشقه:10:
خواهش میکنم وظیفس عزیز دل !خدا به ماخدمت بده به شما توفیق کنیم!!!:31:حالا اینی که من گذاشتم چه فرقی با اونی که بر و بچ از گوشی خودشون بذارن داره؟!مهم نفس کاره
ا

razmjoo
15-01-2011, 16:37
خواهش میکنم وظیفس عزیز دل !خدا به ماخدمت بده به شما توفیق کنیم!!!:31:حالا اینی که من گذاشتم چه فرقی با اونی که بر و بچ از گوشی خودشون بذارن داره؟!مهم نفس کاره
ا
داداش کلا بسته بندی فرق می کنه . :11:

ghulam
16-01-2011, 15:52
سلام گوشیه من NOKIA X6 8G با rm 559 هستش با برنامه Nokia Ovi Suite ٰ ورژن 30.0.003 رو زدم ولی حالا گوشیم منو و تایپ فارسی نداره اگه میشه راهنمایی کنید...
باید دوباره فلش بزنم یا می تونم منو فارسی بزنم ؟

Help118
16-01-2011, 22:45
سلام گوشیه من NOKIA X6 8G با rm 559 هستش با برنامه Nokia Ovi Suite ٰ ورژن 30.0.003 رو زدم ولی حالا گوشیم منو و تایپ فارسی نداره اگه میشه راهنمایی کنید...
باید دوباره فلش بزنم یا می تونم منو فارسی بزنم ؟
خوب معلومه گوشیت با گارانتی اصلی نبوده و فارسی رو دستی تو ایران به گوشی زدند!
ابتدا باید با نرم افزار NSS (که آموزشش تو تاپیک مربوط به آپ دیت گوشی های نوکیاست( بر حسب رنگ گوشی پروداکت کد گوشیتو به یکی از کدهای فارسی تبدیل کنی. پروداکت کد گوشی زیر باتری رو برچسب گوشی نوشته شده. این کد ها بسته به منطقه های توزیع گوشی بر حسب اقلیت های زبانی تغییر میکنه. بعد باید از سایت فریم ویرهای نوکیا فریمو ویر فارسی مربوط به رنگ گوشیتو دانلود کنی سپس با استفاده از نرم افزار phoenix گوشیتو فلش کنی

Help118
16-01-2011, 22:52
سلام.
دوستان به دنيال برنامه اي ميگردم كه بين دو گوشي به وسيله GPS رابطه ايجاد كنه.
به اين شكل كه هر دو وقتي وارد GPS شديم روي MAP جاي اون گوشي رو ببينيم و متوجه شيم اون يكي الان كجاست دقيقا.
فكر ميكنيد باشه؟.
باتشكر Ali_Hitler

فکر نمی کنم ولی یه گزینه ای فکر کنم بود بنام blutooth gps تو تنظیمات loccation که بجای integrated GPS یا همون جی پی اس داخلی از طریق بلوتوث یه کارایی می کرد که دقیقا نمی دونم. هدف فقط راهنمایی بود

razmjoo
16-01-2011, 23:16
ابتدا باید با نرم افزار NSS (که آموزشش تو تاپیک مربوط به آپ دیت گوشی های نوکیاست( بر حسب رنگ گوشی پروداکت کد گوشیتو به یکی از کدهای فارسی تبدیل کنی. پروداکت کد گوشی زیر باتری رو برچسب گوشی نوشته شده. این کد ها بسته به منطقه های توزیع گوشی بر حسب اقلیت های زبانی تغییر میکنه. بعد باید از سایت فریم ویرهای نوکیا فریمو ویر فارسی مربوط به رنگ گوشیتو دانلود کنی سپس با استفاده از نرم افزار phoenix گوشیتو فلش کنی
داداش بعد اینکه با Nss پروداکت کد رو عوض کرد اگه آپدیت کنه فارسی میشه . فلش کردن لازم نیست . توصیه من اینه که بهد فارسی کردن با nss دوباره پروداکت کد اصلی رو بگذاره رو گوشیش .
داداش لطفا رنگ گوشیت رو هم بگو تا برات بچه ها یه پروداکت کد فارسی متناسب با گوشیت بدن . :11:

ghulam
17-01-2011, 11:35
ورژن قبلی گوشی قارسی بود بعد اینکه با برنامه Nokia Ovi Suite گوشی رو 147 مگابایت اپدیت کردن و شروع به زدن فلش کرد بعدش گوشی انگلیسی شد
در ضمن از کدوم قسمت سایت بخوام استفاده کنم لطفا لینکشو بزارین

razmjoo
17-01-2011, 13:53
ورژن قبلی گوشی قارسی بود بعد اینکه با برنامه Nokia Ovi Suite گوشی رو 147 مگابایت اپدیت کردن و شروع به زدن فلش کرد بعدش گوشی انگلیسی شد
در ضمن از کدوم قسمت سایت بخوام استفاده کنم لطفا لینکشو بزارین
پست منو تو صفحه ی قبل بخون .:11:

ghulam
17-01-2011, 16:07
رنگ گوشی سیاه و منو قرمز بود که حالا رنگ منو آبی شده .
در ضمن برنامه NSS کجای سایت هستش این لینک می گه خرابه

N.I.M.A _ P30
17-01-2011, 19:10
سلام. من گوشیمو چندوقت پیش به ورژن 20 آپدیت کردم .فارسی هم روش نصب شد. حالا با اینترنت خود گوشیم میخوام آپدیت کنم. ورژن 30هم هست. میخواستم بدونم فارسیش پاک نمیشه؟ چون از یکی شنیدم که پاک میشه.

Hadi King
17-01-2011, 19:33
سلام. من گوشیمو چندوقت پیش به ورژن 20 آپدیت کردم .فارسی هم روش نصب شد. حالا با اینترنت خود گوشیم میخوام آپدیت کنم. ورژن 30هم هست. میخواستم بدونم فارسیش پاک نمیشه؟ چون از یکی شنیدم که پاک میشه.

سلام . پروداکت کد رو تغییر به فارسی بعد آپدیت کن ، تا خیالـت از پاک نشدن زبان فارسی راحت باشـه :46:
موفق باشید!:40:

razmjoo
17-01-2011, 22:39
اگه اول اول انگلیسی بود هنگام خریدن بله فارسی می پره و تنها راه تغییر پرواکت کد یا زدن فلش فارسی هست . اگه فلش می خوایین که توصیه نمی کنم اینم آموزش :

و اینم آموزش nss :

ghulam
18-01-2011, 11:48
داداش بعد اینکه با Nss پروداکت کد رو عوض کرد اگه آپدیت کنه فارسی میشه . فلش کردن لازم نیست . توصیه من اینه که بهد فارسی کردن با nss دوباره پروداکت کد اصلی رو بگذاره رو گوشیش .
داداش لطفا رنگ گوشیت رو هم بگو تا برات بچه ها یه پروداکت کد فارسی متناسب با گوشیت بدن . :11:

رنگ گوشی سیاه با کناره های استیل و منو قرمز بود که حالا رنگ منو آبی شده .
در ضمن پرداکت کد گوشی 059B7Q0 اینه و با برنامه nss هم همین رو نشون میده حالا پرداکت فارسی رو از کجا گیر بیارم

razmjoo
18-01-2011, 13:41
در ضمن پرداکت کد گوشی 059B7Q0 اینه و با برنامه nss هم همین رو نشون میده حالا پرداکت فارسی رو از کجا گیر بیارم
من سعی می کنم برات پیدا کنم .

razmjoo
18-01-2011, 14:09
لطفا پروداکت کدت رو بنویس یه جا ( البته پشت گوشی هست ) و بعد از آپدیت با nss برگردونش .
پروداکت کد فارسی برای رنگ سیاه با ضمینه قرمز ( البته نمی دونم مال چند گیگ هست ) : 0581456

razmjoo
18-01-2011, 14:20
البته این مال 8 گیگ هست و رنگ لاجوردی : 059b515

ghulam
18-01-2011, 14:34
لطفا پروداکت کدت رو بنویس یه جا ( البته پشت گوشی هست ) و بعد از آپدیت با nss برگردونش .
پروداکت کد فارسی برای رنگ سیاه با ضمینه قرمز ( البته نمی دونم مال چند گیگ هست ) : 0581456
پروداکت کد عوض شد حالا چطوری فارسی کنم !؟

و یه سوال دیگه : تویه یکی از سایت ها این RM-559_30.0.003_prd.rofs2.V02 رو برام پیشنهاد کردن که حدودا پانزده مگابایت هستش گفتن با JAF می تونم فارسی کنم ولی نمی خوام با JAF کار کنم می تونم با یه نرم افزار دیگه اینو به گوشی انتقال بدم

hellbrain666
18-01-2011, 15:21
سلام
x6 رو چجوری هکش کنم؟
hellox که کار نمیکنه!
خسته شدم از بس ساین کردم

razmjoo
18-01-2011, 18:56
پروداکت کد عوض شد حالا چطوری فارسی کنم !؟

و یه سوال دیگه : تویه یکی از سایت ها این RM-559_30.0.003_prd.rofs2.V02 رو برام پیشنهاد کردن که حدودا پانزده مگابایت هستش گفتن با JAF می تونم فارسی کنم ولی نمی خوام با JAF کار کنم می تونم با یه نرم افزار دیگه اینو به گوشی انتقال بدم
با برنامه ی خود نوکیا آپدیت کن . توصیه میکنم اینکار رو کنی و جاف و فونکس و اینا رو ول کن . الان که پروداکت کد فارسی گذاشتی آپدیت گوشیت فارسی خواهد بود .:11:

---------- Post added at 06:56 PM ---------- Previous post was at 06:55 PM ----------

سلام
x6 رو چجوری هکش کنم؟
hellox که کار نمیکنه!
خسته شدم از بس ساین کردم
با فریمور -- شده فلشش کن .:11:

hellbrain666
18-01-2011, 20:31
من آخرین بار با خود nsu به 30.0.003 آپدیت کردم
حالا با کدوم cnt حکش کنم؟
راه ساده تری نیست؟

frnsh
18-01-2011, 21:38
سلام دوستان
من تازه این گوشی رو گرفتم، هرچی سعی میکنم نمیتونم وارد اینترنت بشم با اینکه با گوشی قبلیم (d900i) میتونستم.
وقتی میخوام وارد اینترنت بشم، دنبال WLan میگرده اما پیدا نمیکنه.
در ضمن خطم هم همراه اول ثابته.
ممنون میشم کمکم کنین.

mehran_286
19-01-2011, 00:16
سلام دوستان
من تازه این گوشی رو گرفتم، هرچی سعی میکنم نمیتونم وارد اینترنت بشم با اینکه با گوشی قبلیم (d900i) میتونستم.
وقتی میخوام وارد اینترنت بشم، دنبال WLan میگرده اما پیدا نمیکنه.
در ضمن خطم هم همراه اول ثابته.
ممنون میشم کمکم کنین.

تنظیمات رو دریافت کردید؟

frnsh
19-01-2011, 00:53
کدوم تنظیمات؟

ghulam
19-01-2011, 10:50
با برنامه ی خود نوکیا آپدیت کن . توصیه میکنم اینکار رو کنی و جاف و فونکس و اینا رو ول کن . الان که پروداکت کد فارسی گذاشتی آپدیت گوشیت فارسی خواهد بود .:11:

---------- Post added at 06:56 PM ---------- Previous post was at 06:55 PM ----------

با فریمور -- شده فلشش کن .:11:
گوشیه من 8 گیگ هست و من 0581456 زدم مشکلی پیش نمیاد اگه آپدیت کنم
و همچنین می تونم پرداکت کد رنگ دیگه ای رو بزنم و اپدیت کنم

razmjoo
19-01-2011, 14:31
گوشیه من 8 گیگ هست و من 0581456 زدم مشکلی پیش نمیاد اگه آپدیت کنم
و همچنین می تونم پرداکت کد رنگ دیگه ای رو بزنم و اپدیت کنم
059b515 رو بزن آپدیت کن .

*M!L4D*
19-01-2011, 15:23
کدوم تنظیمات؟
تنظیمات GPRS/EDGE ... باید از سایت همراه اول بگیرید

The boy of sky
20-01-2011, 15:27
با سلام به تمام x6دارا.من تا حالا ميخواستم ويواز بگيرم ولي از وقتي كه اينو ديدم به دلم نشست. ولي هنوزم دودلم. نميدونم برم ويوازو بادوربين8 و فيلم برداريhdو تاچ مقاومتي رو بگيرم ياx6با دوربين5 وفيلم برداريvga با تاچ خازني و در عوض صداي خوب ونوكيا بودنش؟ لطفا اونايي كه هردوتا گوشي رو ميشناسن كمكم كنن تا پولم تو جوب نريزم:24::24::24::24:

frnsh
20-01-2011, 21:09
سلام دوستان
من وقتی میخوام توی ماشین آهنگ گوش بدم، نمیدونم از کجا روی آهنگام پارازیت میفته که اصلا حتی نمیفهمم چی میخونه! اما توی خونه که گوش میدم، کیفیتش خوبه. (چه با هدفون چه بدونش)
میشه بگین جریان چیه و چطوری میتونم درستش کنم؟
مرسی

mehdi30nema
20-01-2011, 22:09
بچه ها برای دیدن فایل های pdf از چه برنامه ایی میشه استفاده کرد ؟

amir200812
20-01-2011, 23:10
خوب معلومه دیگه، pdf reader
توی گوگل سرچ کن پیدا میکنی

hellbrain666
21-01-2011, 00:31
سلام دوستان
من وقتی میخوام توی ماشین آهنگ گوش بدم، نمیدونم از کجا روی آهنگام پارازیت میفته که اصلا حتی نمیفهمم چی میخونه! اما توی خونه که گوش میدم، کیفیتش خوبه. (چه با هدفون چه بدونش)
میشه بگین جریان چیه و چطوری میتونم درستش کنم؟
مرسی

میشه بیشتر توضیح بدی؟
با اسپیکر یا هدفون؟

برنامه adobe reader le هست که کرک میخواد

این هم یه برنامه کاربردی و بدون کرک :

t2download
21-01-2011, 00:36
دوستان بالاخره بعد از 4 بار ارسال گوشی به تهران و شکایت به دفتر مالزی و دبی امروز یک گوشی آک ایکس 6 جای گوشی قبلی من که گفته بودم واسم ارسال کردند دستم رسید و سریالش رو چک کردم هم با سایت هم با پیامک گفت 14 ماه گارانتی داره .:8:
ولی یه 100 تومانی خرج تلفن به خارج کشور مکرر و 4 بار پست گوشی شد .

frnsh
21-01-2011, 16:54
میشه بیشتر توضیح بدی؟
با اسپیکر یا هدفون؟

اول که با اسپیکر گذاشتم اینطور بود. بعدم اسپیکر در اوردم و باز هم همینطوری بود! :18::19:
با هدفون امتحان نکردم.

romass100
21-01-2011, 18:52
و پس از بار ها تلاش و کیلوبایت ها مصرف جی پی ارس و وقت زیاد ، بالاخره تونستم اپدیت جدید نوکیا را -- کنم و مشکل خش خش اسپیکر گوشی X6 را بدون اپدیت کردن از طریق جی پی ار اس حل کنم !!

برای اولین بار در ایران روما هکر استقلالی تقدیم می کند :

شما با نصب این نرم افزار میتونید در ورژن 30 فریمویر X6 مشکل خش خش اسپیکر را کاملا برطرف کنید.اونم بدون کوچک ترین نیاز به یک کیلوبایت مصرف جی پی ار اس ایرانسل یا همراه اول.

نرم افزار اپدیت جدید مدیا پلیر X6 و 5800 هستش و دیگه نیازی به کشیدن ناز نوکیا و ارور های الکیش نداشته نباشید.چون با هاست خوب p30world با بیشترین سرعت دانلود میشه.

بعد از نصب گوشیتونو ری استارت کنید و از صدای بلند اسپیکر بون خش خش لذت ببرید.

در ضمن دوستان میتونن از ضمیمه ی دوم در فریمویر های کوک شده ی X6 یا 5800 نیز استفاده کنند.

mehran_286
22-01-2011, 14:03
اول که با اسپیکر گذاشتم اینطور بود. بعدم اسپیکر در اوردم و باز هم همینطوری بود! :18::19:
با هدفون امتحان نکردم.

همچین چیزی بعیده

شاید برای نویز باند های ماشین باشه

ghafari88
22-01-2011, 15:16
بچه ها من از يه نفر شنيدم كه كسي تو علاالدين بهش گفته گوشيتونو با OVI آپ ديت نكنين چون آپ ديت هاي جديد يه سري از آي سي هاي گوشي رو به مشكل ميندازه و گوشي مي تركه و بايد دوباره فريم ور نصب كرد. ظاهرا از دست قضا اين بنده خدا بخاطر مشكلي كه بواسطه آپ ديت براش پيش اومده رفته علاالدين و همچين حرفي بهش زدن ... راستش ترسيدم ... به نظرتون صحت داره اين حرف؟ .... يه مقدار احمقانه است آخه ... مگه ميشه با نرم افزار نوكيا آپ ديت كني و گوشي بتركه؟ .. شماها خبري دارين از اين موضوع؟

frnsh
22-01-2011, 18:40

من گوشی رو به لبتاپ وصل میکنم، OVI Suite رو هم باز میکنم، قسمت map هم میرم اما وقتی Asia رو میزنم چیزی باز نمیشه.
قسمت Ovi Maps Online رو هم که باز میکنم، جایی که هستم رو پیدا میکنه اما دنلودش رو که میزنم، یه صفحه دیگه از Nokia Europe باز میکنه. وقتی maps رو پیدا میکنم، مدل گوشی رو هم میزنم اما فقط دنلود همین OVI Suite رو داره که خودم دارمش.
باید چه کنم؟
مرسی:11:

mehran_286
23-01-2011, 10:04
بچه ها من از يه نفر شنيدم كه كسي تو علاالدين بهش گفته گوشيتونو با OVI آپ ديت نكنين چون آپ ديت هاي جديد يه سري از آي سي هاي گوشي رو به مشكل ميندازه و گوشي مي تركه و بايد دوباره فريم ور نصب كرد. ظاهرا از دست قضا اين بنده خدا بخاطر مشكلي كه بواسطه آپ ديت براش پيش اومده رفته علاالدين و همچين حرفي بهش زدن ... راستش ترسيدم ... به نظرتون صحت داره اين حرف؟ .... يه مقدار احمقانه است آخه ... مگه ميشه با نرم افزار نوكيا آپ ديت كني و گوشي بتركه؟ .. شماها خبري دارين از اين موضوع؟

کذب محض هستش

اگه قرار بود با OVI بسوزه نوکیا دسترسیشو قطع می کرد

گول این علاالدینی ها رو نخورید :27:

The boy of sky
23-01-2011, 14:50
بابا كسي نيست مارو كمك كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟:19::19::19::19: با سلام به تمام x6دارا.من تا حالا ميخواستم ويواز بگيرم ولي از وقتي كه اينو ديدم به دلم نشست. ولي هنوزم دودلم. نميدونم برم ويوازو بادوربين8 و فيلم برداريhdو تاچ مقاومتي رو بگيرم ياx6با دوربين5 وفيلم برداريvga با تاچ خازني و در عوض صداي خوب ونوكيا بودنش؟ لطفا اونايي كه هردوتا گوشي رو ميشناسن كمكم كنن تا پولم تو جوب نريزم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

adelarak21
23-01-2011, 20:05
با سلام به تمام x6دارا.من تا حالا ميخواستم ويواز بگيرم ولي از وقتي كه اينو ديدم به دلم نشست. ولي هنوزم دودلم. نميدونم برم ويوازو بادوربين8 و فيلم برداريhdو تاچ مقاومتي رو بگيرم ياx6با دوربين5 وفيلم برداريvga با تاچ خازني و در عوض صداي خوب ونوكيا بودنش؟ لطفا اونايي كه هردوتا گوشي رو ميشناسن كمكم كنن تا پولم تو جوب نريزم:24::24::24::24:

اکه دنبال یه گوشی خوب و جدید میگردی بهت پیشنهاد میکنم بری دنبال اچ تی مدل وایت البته قیمتش حدود 400 تومنه

این 2تا با یه سری تفاوت های ظاهری شبیه هم اند و امکاناتشونم یکیه
سیستم عامل سیمبین 9.4 :41:

---------- Post added at 10:05 PM ---------- Previous post was at 10:03 PM ----------

تنظیمات GPRS/EDGE ... باید از سایت همراه اول بگیرید

البته اگه قبلا اینتر نت گوشیتون رو فعال کرده باشید میتونید با فرستادن شماره سریال گوشیتون به شماره8008 تنظیمات رو دریافت و نصب کنید:31:
به همین راحتی به همین خوشمزگی:10:

The boy of sky
23-01-2011, 21:05
اکه دنبال یه گوشی خوب و جدید میگردی بهت پیشنهاد میکنم بری دنبال اچ تی مدل وایت البته قیمتش حدود 400 تومنه

این 2تا با یه سری تفاوت های ظاهری شبیه هم اند و امکاناتشونم یکیه
سیستم عامل سیمبین 9.4 :41:
ممنون از راهنماييت دوست عزيز ولي ديگه 400000تومان خيلي...
بازم اگه بتوني كمكم كني بين اين دوتا گوشي يكيرو انتخاب كنم خيلي متشكر ميشم.

mafiasos
23-01-2011, 23:32
سلام
یکی کمک کنه . من 2 شب پیش گوشیمو با برنامه NSS کد شو عوض کردم و یک کدی گزاشتم که فارسی رو ساپورت بکونه . و بعد با برنامه Nokia software update گوشیمو به این آپدیت جدید ، آپدیت کردم . بعد از آپدیت خیلی خوب کار میکرد . حالا امشب که می خواستم گوشی رو فارسی کنم بعد از این ری ستارت شد دیگه روشن نشد . حالا هر چی روشن میکنم . فقط نوشته آبی رنگ nokia میاد و بعد خاموش میشه . ترو خدا یکی کمک کنه.پ
گوشی من نوکیا x6 هستش .

Dark Soul
24-01-2011, 19:45
اول از همه.... این اپدیت گوشی چقدر روی عملکردش تاثیر داره؟
دوما این گوشی چرا اینقدر کله پوکه ...هر جاش که فیلم ، موزیک و ...بریزی میاره توی گالری؟
راه حلی که این کار را نکنه یا برنامه ای برای مخفی یا قفل کردن و...؟

adelarak21
24-01-2011, 20:24
جدیدا موقع ارسال اس ام اس تو قسمت تایید ارسال بعضیا ثبت میشن بعضیها نه
دلیلشو کسی نمیدونه؟

Masoud0911
25-01-2011, 15:23
سلام.یه مدتیه که گوشیم کمی کند شده ایا به خاطر ویروسه؟یا اینکه خیلی رم یا حافظش پر شده؟البته تا الان نزدیک 1g توش اطلاعات ریختم. فکر کنم ویروس هم داره اخه زیاد باهاش اینترنت میرم.
من دنبال یه ویروس کش میگردم که قابلیت اپدیت داشته باشه.اگه دارین میشه لینکشو بذارین؟
ممنون.

rmahdi11
25-01-2011, 15:49
گوشی من nokia x6 رنگ سیاه با بغل های آهنی هست ..
پرودکت کد خودم هم هست :059B7Q0 می خوام بدونم بعد از آپدیت زبان فارسی حذف می شه یا نه؟
اگه می شه پرودکت کد فارسی را لطف کنید.:40::31::46:

frnsh
25-01-2011, 16:22
سلام.یه مدتیه که گوشیم کمی کند شده ایا به خاطر ویروسه؟یا اینکه خیلی رم یا حافظش پر شده؟البته تا الان نزدیک 1g توش اطلاعات ریختم. فکر کنم ویروس هم داره اخه زیاد باهاش اینترنت میرم.
من دنبال یه ویروس کش میگردم که قابلیت اپدیت داشته باشه.اگه دارین میشه لینکشو بذارین؟
ممنون.

اینجا چندتا داره سرچ کردم:

هرکدوم رو دوست داشتین بگیرین.
خودم Umu Scan رو گرفتم، حتی با گوشیم یک بار آپدیتشم کردم.
امیدوارم کمکی بکنه. :11:

razmjoo
25-01-2011, 19:20
پرودکت کد خودم هم هست :059B7Q0 می خوام بدونم بعد از آپدیت زبان فارسی حذف می شه یا نه؟
فکر کنم مدل شما 8 گیگ هست . اگه آره بله پروداکت کد شما فارسی رو ساپورت نمی کنه . اگه برگردی چند صفحه قبل من فارسی رو گذاشته بودم .:11:

llvllahllvll00d
25-01-2011, 21:15
سلام دوستان. اين گوشي قابليت ارسال امواج راديويي ( FM Transmitter ) رو داره؟
ممنونم ازتون اگه جواب منو بديد.
قراره اين گوشي رو بخرم

mehran_286
25-01-2011, 21:29
ممنون.

با سیستم مموری رو دفرگ کن
تاثیر داره

frnsh
26-01-2011, 01:50
من گوشی رو به لبتاپ وصل میکنم، OVI Suite رو هم باز میکنم، قسمت map هم میرم اما وقتی Asia رو میزنم چیزی باز نمیشه.
قسمت Ovi Maps Online رو هم که باز میکنم، جایی که هستم رو پیدا میکنه اما دنلودش رو که میزنم، یه صفحه دیگه از Nokia Europe باز میکنه. وقتی maps رو پیدا میکنم، مدل گوشی رو هم میزنم اما فقط دنلود همین OVI Suite رو داره که خودم دارمش.
باید چه کنم؟
مرسی:11:

در ضمن من 8 گیگ رو دارم، یعنی به این خاطر Asia هیچی نمیاره یا نه؟
و اینکه، کلی باز سرچ کردم. حتی نقشه هم براش دنلود کردم، اما مشکل اینجاس که حتی وقتی توی قسمت Mass Memory, Cities میریزم، بازم توی گوشیم قسمت Map کار نمیده.
میشه بگین باید چیکار کرد که gps گوشیم کار بده؟
:11:

ghaffar
26-01-2011, 04:48
سلام دوستان
خيلي وقته اينجا سر نزدم و از همه جا بي خبر !
سؤالي خدمتتان داشتم:
فيرمور گوشي من در قسمت Setting->Phone->Phone mgmt->Device Updates نسخه 21.0.004 رو نشون ميده و وقتي از همينجا Check for Updates رو مي زنم پيغام No Updates Available ميده.
اين در حاليه كه در قسمت SW Update چيزي كه نشون ميده بايد آپديت بشه Phone Software هست كه ورژن 30.2.005 است.
گوشي من هم كه X6.00 16 گيگ هست هيچ مشكلي نداره و همه چيش درست كار ميكنه
حالا سؤال:
بهترين كاري كه مي‌توانم انجام بدهم چيه؟
منظورم اينه كه آيا بايد فيرمور رو آپديت بكنم؟ چيزي عوض ميشه؟
اگر جواب بله باشه، ميشه با GPRS ايرانسل از روي خود گوشي اين كار رو كرد يا بايد با كامپيوتر دانلود و نصبش كنم؟
ممنون كه براي جواب دادن به من وقت ميگذاريد.

ghafari88
26-01-2011, 10:03
سلام دوستان
سؤالي خدمتتان داشتم:
فيرمور گوشي من در قسمت Setting->Phone->Phone mgmt->Device Updates نسخه 21.0.004 رو نشون ميده و وقتي از همينجا Check for Updates رو مي زنم پيغام No Updates Available ميده.
اين در حاليه كه در قسمت SW Update چيزي كه نشون ميده بايد آپديت بشه Phone Software هست كه ورژن 30.2.005 است.
حالا سؤال:
اگر جواب بله باشه، ميشه با GPRS ايرانسل از روي خود گوشي اين كار رو كرد يا بايد با كامپيوتر دانلود و نصبش كنم؟

به نظر من بهترين كار اينه كه گوشي رو فول شارژ كنيد و بزنيد به كامپيوتر براي آپ ديت ... باز اساتيد نظر بدن ما هم استفاده مي كنيم ... :20:

mehran_286
26-01-2011, 15:41
سلام دوستان
سؤالي خدمتتان داشتم:
حالا سؤال:
سلام
بله باید اپدیت کنی امکانات جدبد اضافه بشه و باگ های قبلی برطرف بشه

با ایرانسل میشه اخر شب تست کن

The boy of sky
26-01-2011, 23:12
اگه يك نفر ديگه بگه x6بخر ميرم ميخرمممممممم.......................... .......
ها....شايدم 2نفر............................3.............. ............4....................5................ ........ديگه 8.10نفر خوبه ديگه
:question::question::question::question::question: :question::question::question::question::question: :question:

Help118
27-01-2011, 00:28
من که میگم نخر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
به هزار و یک دلیل که یه دلیشو فقط میگم
من داشتم چندین مالی نیست

razmjoo
27-01-2011, 13:56
اگه يك نفر ديگه بگه x6بخر ميرم ميخرمممممممم.......................... .......
ها....شايدم 2نفر............................3.............. ............4....................5................ ........ديگه 8.10نفر خوبه ديگه
:question::question::question::question::question: :question::question::question::question::question: :question:
اگه پول داری n8 بخر و اگه نداری x6 خوبه .:11:

ghaffar
28-01-2011, 18:55
سلام
بله باید اپدیت کنی امکانات جدبد اضافه بشه و باگ های قبلی برطرف بشه

با ایرانسل میشه اخر شب تست کن
ممنون از راهنماييتون
تستي براي آپديت كردم كه نتيجه اش اين بود:(براي استفاده‌ي ديگر دوستان)
1- ديروز كه بر روي گوشي توصيه‌ي آپديت رو ديدم، به جای چند روز قبل که توصیه‌ی آپدیت فریمور نسخه‌ی 30.2.005 کرده بود، حالا بعد از چندین بار امتحان کردن از قسمت‌های مختلف، هر بار توصیه‌ی نسخه‌ی 21.2.005 می‌کنه.
(با وجود اینکه در سایت رسمی نوکیا هم اعلام شده نسخه‌ی 30.2.005 برای X6 منتشر شده و دفعه‌ی قبلی هم پیشنهاد نصب همین نسخه رو داد)
2- از روی گوشی امکان آپدیت کردن وجود نداره بلکه فقط گزینه‌ی Update via PC داره.
3- Nokia Software Updater با حجم حدود 40 مگ دانلود کردم که باز هم توصیه کرد نسخه‌ی 21.2.005 نصب کنم.
4- برای آپدیت از طریق کامپیوتر اقدام کردم که بعد از حدود 12 درصد از فایل 146 مگابایتی اینترنت ایرانسل قطع شد و آپدیت هم قطع شد.
5- با نگرانی گوشی را ریستارت کردم و منتظر بودم با خطای مواجه شوم و مشکل برای گوشی به وجود آمده باشد که خوشبختانه هیچ مشکلی به وجود نیامده بود.
6- ضمنا با همین فریمور 21.0.004 که بر روی گوشیم هست تمام نرم افزارهای منتشر شده از نوکیا که در توضیحات نسخه‌های بالاتر آمده از روی گوشی آپدیت کرده ام مثل نرم افزارهای Scribble, Shazam, ...
7- یک سؤال هم خدمتتون دارم، نسخه‌های بالاتر 21.2.005 و 30.2.005 چه امکانات بیشتر و بهتری نسبت به نسخه‌ی 21 دارد؟ دوستانی که آپدیت کردند لطفا تجربه شان را به اشتراک بگذارند.ممنون

omid-p30
29-01-2011, 19:04
دوستان من 5320 دارم که رم 8 گیگی که روش انداختم از موسیقی پر شده و دنبال یک گوشی نوکیا با رم بالاتر از 8 برای گوش دادن با موسیقی با کیفیت خوب، خصوصا از هدفون میگردم.

تعریف کلی این گوشی رو زیاد شنیدم.

فقط مشخصا نفهمیدم واقعا آیا کیفیت پخش موسیقی خوب داره و به پای 5320 میرسه یا نه ؟

ضمنا قیمت مدل 16 گیگ و همینطور 32 گیگش دستتون هست ؟

ممنون.

mehran_286
29-01-2011, 19:21
ممنون از راهنماييتون
تستي براي آپديت كردم كه نتيجه اش اين بود:(براي استفاده‌ي ديگر دوستان)
1- ديروز كه بر روي گوشي توصيه‌ي آپديت رو ديدم، به جای چند روز قبل که توصیه‌ی آپدیت فریمور نسخه‌ی 30.2.005 کرده بود، حالا بعد از چندین بار امتحان کردن از قسمت‌های مختلف، هر بار توصیه‌ی نسخه‌ی 21.2.005 می‌کنه.
(با وجود اینکه در سایت رسمی نوکیا هم اعلام شده نسخه‌ی 30.2.005 برای X6 منتشر شده و دفعه‌ی قبلی هم پیشنهاد نصب همین نسخه رو داد)
2- از روی گوشی امکان آپدیت کردن وجود نداره بلکه فقط گزینه‌ی Update via PC داره.
3- Nokia Software Updater با حجم حدود 40 مگ دانلود کردم که باز هم توصیه کرد نسخه‌ی 21.2.005 نصب کنم.
4- برای آپدیت از طریق کامپیوتر اقدام کردم که بعد از حدود 12 درصد از فایل 146 مگابایتی اینترنت ایرانسل قطع شد و آپدیت هم قطع شد.
5- با نگرانی گوشی را ریستارت کردم و منتظر بودم با خطای مواجه شوم و مشکل برای گوشی به وجود آمده باشد که خوشبختانه هیچ مشکلی به وجود نیامده بود.
6- ضمنا با همین فریمور 21.0.004 که بر روی گوشیم هست تمام نرم افزارهای منتشر شده از نوکیا که در توضیحات نسخه‌های بالاتر آمده از روی گوشی آپدیت کرده ام مثل نرم افزارهای Scribble, Shazam, ...
7- یک سؤال هم خدمتتون دارم، نسخه‌های بالاتر 21.2.005 و 30.2.005 چه امکانات بیشتر و بهتری نسبت به نسخه‌ی 21 دارد؟ دوستانی که آپدیت کردند لطفا تجربه شان را به اشتراک بگذارند.ممنون

دوست عزیز اگه از تو خوده گوشی همه نرم افزار ها رو اپدیت کردی

یه مستر ریست کن بعدش کار کن دیگه لازم به اپدیت کلی نداری

ولی در هر اپدیت ایراد ها برطرف میشن مثل

خش خش صدا

سرعت GPS و ......

---------- Post added at 07:21 PM ---------- Previous post was at 07:20 PM ----------

دوستان من 5320 دارم که رم 8 گیگی که روش انداختم از موسیقی پر شده و دنبال یک گوشی نوکیا با رم بالاتر از 8 برای گوش دادن با موسیقی با کیفیت خوب، خصوصا از هدفون میگردم.

تعریف کلی این گوشی رو زیاد شنیدم.

فقط مشخصا نفهمیدم واقعا آیا کیفیت پخش موسیقی خوب داره و به پای 5320 میرسه یا نه ؟

ممنون.

از مدل 32 گیگ با هدست استریو استفاده کن

کیفیت صداش توپه

پشیمون نمیشی

:21:

ghaffar
29-01-2011, 20:37
دوست عزیز اگه از تو خوده گوشی همه نرم افزار ها رو اپدیت کردی

یه مستر ریست کن بعدش کار کن دیگه لازم به اپدیت کلی نداری

ولی در هر اپدیت ایراد ها برطرف میشن مثل

خش خش صدا

سرعت GPS و ......

:21:
از راهنماييتون ممنونم دوست عزيز
قبل از اينكه شما پاسخ بديد، ديشب دوباره آپديت از روي نرم افزار NSU با اينترنت ايرانسل امتحان كردم و ولش كردم تا صبح. حجم نرم افزار 146.4 مگ بود كه ظاهرا همه اش دانلود شده بود. [COLOR="Blue"](البته براي اطلاع دوستان لازمه بگم كه چون قبلا 12 مگ دانلود شده بود، وقتي شروع به آپديت كردم، دنباله‌اش رو گرفت و از صفر شروع نكرد)
صبح...
گوشي ريستارت شده بود و همه چيز به خوبي پيش رفت و فيرمور گوشي آپديت شده به نسخه‌ي 21.2.005 و حالا موقع جستجوي آپديت توصيه‌ي نسخه‌ي 30.2.005 براي نصب مي كنه كه بر خلاف نسخه‌ي قبلي قابل دانلود از روي گوشي هم هست. (بگذريم از اينكه از روي نرم افزار NSU پيغام ميده نسخه‌ي شما به روزه و نياز به آپديت نداره)
همه‌ي اينها به كنار، حالا مشكل اصلي من اينه كه:
با اين آپديت زبان فارسي حذف شد و به جاش English, Francais, Portugues, Spanol جايگزين شده.
در مورد فريمور با پشتيباني فارسي هم تمام سايت رو گشتم و چيزي كه با گوشي من (رنگ سفيد - زرد ساخت مجارستان خريداري شده از بندرعباس با پشتيباني از زبان فارسي) سازگار باشه RM-551 Product Code: 0574326 پيدا نكردم.
دوستان متخصص و با تجربه راهنمايي كنند، براي اينكه زبان فارسي در گوشيم وجود داشته باشه و جديدترين فيرم ور رو در گوشيم داشته باشم چه كاري بايد انجام بدهم؟
ممنون

hasti rs
29-01-2011, 21:01

من 16 گیگشو 315 خریدم ؛ گوشیه خوبیه ، من راضیم ،

mehran_286
30-01-2011, 12:00
از راهنماييتون ممنونم دوست عزيز
قبل از اينكه شما پاسخ بديد، ديشب دوباره آپديت از روي نرم افزار NSU با اينترنت ايرانسل امتحان كردم و ولش كردم تا صبح. حجم نرم افزار 146.4 مگ بود كه ظاهرا همه اش دانلود شده بود. (البته براي اطلاع دوستان لازمه بگم كه چون قبلا 12 مگ دانلود شده بود، وقتي شروع به آپديت كردم، دنباله‌اش رو گرفت و از صفر شروع نكرد)
صبح...
گوشي ريستارت شده بود و همه چيز به خوبي پيش رفت و فيرمور گوشي آپديت شده به نسخه‌ي 21.2.005 و حالا موقع جستجوي آپديت توصيه‌ي نسخه‌ي 30.2.005 براي نصب مي كنه كه بر خلاف نسخه‌ي قبلي قابل دانلود از روي گوشي هم هست. (بگذريم از اينكه از روي نرم افزار NSU پيغام ميده نسخه‌ي شما به روزه و نياز به آپديت نداره)
همه‌ي اينها به كنار، حالا مشكل اصلي من اينه كه:
با اين آپديت زبان فارسي حذف شد و به جاش English, Francais, Portugues, Spanol جايگزين شده.
در مورد فريمور با پشتيباني فارسي هم تمام سايت رو گشتم و چيزي كه با گوشي من (رنگ سفيد - زرد ساخت مجارستان خريداري شده از بندرعباس با پشتيباني از زبان فارسي) سازگار باشه RM-551 Product Code: 0574326 پيدا نكردم.
دوستان متخصص و با تجربه راهنمايي كنند، براي اينكه زبان فارسي در گوشيم وجود داشته باشه و جديدترين فيرم ور رو در گوشيم داشته باشم چه كاري بايد انجام بدهم؟
ممنون

پروداکت گوشیتونو عوض کنید

از این لیست

Amin_0913
30-01-2011, 16:35
سلام
من چطوری میتونم به اینترنت ایرانسل وصل بشم؟
سیم کارت رو که میذارم ،ادرس رو وارد میکنم ، می نویسه Invalid Server

لطفا راهنماییم کنید

ghaffar
30-01-2011, 19:13
سلام
من چطوری میتونم به اینترنت ایرانسل وصل بشم؟
سیم کارت رو که میذارم ،ادرس رو وارد میکنم ، می نویسه Invalid Server

لطفا راهنماییم کنید
شما از گوشيتون به شماره 700 زنگ بزنيد و بعدش ابتدا عدد3 و بعد عدد 6 را وارد كنيد تا تنظيمات مخصوص گوشي در يك پيام كوتاه براتون ارسال بشه. اون رو ذخيره كنيد تا Access Point براتون ايجاد بشه. لازم به توضيحه كه براي من اين تنظيمات كار نكرد و من اكسس پوينت دستي ساختم تا درست شد.
اگر خواستي اكسس پوينت دستي بسازي هم يه كم كارت طولاني تر ميشه. به اين ترتيب:
Menu->setting->connevtivity->destinations->internet->options->new access point
اگر سؤال كرد اتوماتيك بگرده جواب نه بده. بعدش
packet data
و اسم اكسس پوينت رو بده
Irancell-GPRS
حالا كه اكسس پوينت ايجاد شده
edit
و در صفحه‌ي تنظيمات:
Data bearer:packet data
Access pont name:mtnirancell
بقيه تنظيمات كاريش نداشته باش
حالا از همين جا كه هستي
Options->Advanced Settings
Network Type: IPV4
Phone IP Address: 10.131.26.138
بقيه چيرها كاري نداشته باش. برگرد و از اينترنت استفاده كن.
اميدوارم چيزي رو از قلم ننداخته باشم.
اين تنظيمات به صورت عمومي در وب سايت ايرانسل هم ميشه پيدا كرد.

Masoud0911
31-01-2011, 03:07
سلام دوستان.
گوشی من دکمه های هدستش کار نمکنه.از همون اول همینجوری بود
خرابه؟

mehran_286
31-01-2011, 14:37
سلام دوستان.
گوشی من دکمه های هدستش کار نمکنه.از همون اول همینجوری بود
خرابه؟

معمولا کسی زیاد از هدستش واسه تماس استفاده نمی کنه

ولی به نظرم هندزفری اصلی رو نده دسته تعمیر کار چون خیلی گرون و با ارزشه

ولش کن

hellbrain666
31-01-2011, 20:10
معمولا هدست اصلی کمی سخت تر جا میره
ممکنه خوب وصل نمیکنیدش
ضمنا setting>phone>accessory setting>head set پیشفرض باشه

arya40
02-02-2011, 01:00
دوستان سلام،
من گوشیم رو تازه گرفتم و مشکلم اینه که وقتی سیم کارت دائمی همراه اولم رو استفاده میکنم، هرکی بهم میزنه پیغام "در دسترس نیست" رو میشنوه ولی خودم برای تماس گرفتن مشکلی ندارم. در ضمن دوبار سیم کارتم رو تعویض کردم ولی مشکل حل نشد. جالب اینجاست که با سیم کارتهای دیگه و حتی سیم کارت اعتباری همراه اول خودم این مشکل وجود نداره. مشکل دیگه در مورد تنظیمات اینترنت همراه اول هست . لطفا در این دو مورد راهماییم کنید.

Masoud0911
02-02-2011, 15:52
معمولا کسی زیاد از هدستش واسه تماس استفاده نمی کنه

ولی به نظرم هندزفری اصلی رو نده دسته تعمیر کار چون خیلی گرون و با ارزشه

ولش کن
من واسه صحبت کردنش نمیگم
آهنگها رو هم نمیتونم next بزنم

rmahdi11
03-02-2011, 12:04
فکر کنم مدل شما 8 گیگ هست . اگه آره بله پروداکت کد شما فارسی رو ساپورت نمی کنه . اگه برگردی چند صفحه قبل من فارسی رو گذاشته بودم .:11:
پرودکت کی059b515رو زدم ولی حالا وقتی آپدیت می کنی ارور می ده . درحالی که با پرودکت کی قبلی ارور نمی داد
اینم یه عکس که از متن ارور گرفتم :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا چی کار کنم؟:11::19::19::19::19::19::19::19:
کمکم کنید.......:10::11::40::19::19::19::19::19:

rmahdi11
03-02-2011, 12:11

یکی از دوستان راهنمایی کرد من پرودکت کی گوشیمو به 059b515تغییر دادم تا وقتی آپدیت می کنم فارسیش حذف نشه . حالا وقتی می خوام آپدیت کنم ارور می ده .
اینم عکس ارور :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا از دوستان کی می دونه باید چیکار کنم؟؟
اینم بگم که قبلا با پرودکت کی خودش آپدیت می شد.
کمکم کنید.....:19::19::19::19::19::19::19::19::19:: 11::11::11::11::40::40::40::19::19::19:

POROMA2008
04-02-2011, 01:53
من چون مودم بیسم دارم دفعه اول توسط خود گوشی و با برنامه اپدیت خود گوشی فریمور را بروز کردم ورژن 30.00.03
الان میخوام اپدیت کنم به ورژن04 گزینه اپدیت تغییر کرده
حالا شده update via pc این قیضیش چیه چه شکلی باید اپدیتش کنیم

mehran_286
04-02-2011, 22:03
دوستان سلام،
من گوشیم رو تازه گرفتم و مشکلم اینه که وقتی سیم کارت دائمی همراه اولم رو استفاده میکنم، هرکی بهم میزنه پیغام "در دسترس نیست" رو میشنوه ولی خودم برای تماس گرفتن مشکلی ندارم. در ضمن دوبار سیم کارتم رو تعویض کردم ولی مشکل حل نشد. جالب اینجاست که با سیم کارتهای دیگه و حتی سیم کارت اعتباری همراه اول خودم این مشکل وجود نداره. مشکل دیگه در مورد تنظیمات اینترنت همراه اول هست . لطفا در این دو مورد راهماییم کنید.

لطفا مشکلتون رو دقیق تر بگید

در خط های اخر موضوع رو پیچیده کردید چون گفتید با سیم کارت همرا اول کار نمی کنه بعد دوباره گفتید کار می کنه !!!

ghaffar
04-02-2011, 23:01
من چون مودم بیسم دارم دفعه اول توسط خود گوشی و با برنامه اپدیت خود گوشی فریمور را بروز کردم ورژن 30.00.03
الان میخوام اپدیت کنم به ورژن04 گزینه اپدیت تغییر کرده
حالا شده update via pc این قیضیش چیه چه شکلی باید اپدیتش کنیم

شما ميتونيد با نرم افزار Nokia Software Updater گوشيتون رو آپديت كنيد

با حجم حدود 35 مگ. براي من آپديت فيرم وير گوشي از طريق اين نرم افزار قابليت رزوم هم داشت، اينترنتت قطع شد بعد دنباله‌ي آپديت رو گرفت.

mohamad skystar
04-02-2011, 23:46
دوستان X6 بخرم یا N8 ؟

mehran_286
05-02-2011, 14:01
دوستان X6 بخرم یا N8 ؟

باید ببینی کاربریت چه نوعیه

مقایسه کن

برای چه کاری گوشی رو استفاده می کنی ؟

miladddd
05-02-2011, 14:30
سلام
یکی از دوستام X6 16 گیگ خریده
اولش فکر کردم خیلی گوشی خوبیه، ولی به نظرم نسبت به قیمتش واقعا هیچی نداره
نسبت به ویواز پرو(تازه اون کیفیت فیلمش بالاتره!) که مشابه این هست با قیمت پایین تر چه چیزایی داره؟

mehran_286
05-02-2011, 18:05
سلام
یکی از دوستام X6 16 گیگ خریده
اولش فکر کردم خیلی گوشی خوبیه، ولی به نظرم نسبت به قیمتش واقعا هیچی نداره
نسبت به ویواز پرو(تازه اون کیفیت فیلمش بالاتره!) که مشابه این هست با قیمت پایین تر چه چیزایی داره؟

لمسی خازنی

دوربین 5
سیمبین سری 60 ورژن 5
باتری قوی
جی پی اس و.....
خوش دست و راحت
کیفیت نوکیا :46:
اینا مزایاش هستند

ali_3001
05-02-2011, 18:07
سلام
یه آنتی ویروس خفن برا x6 میخوام
ببخشید اگه اینجا جاش نیست ولی گفتم اینجا فقط x6 دار ها میان پس بهتر میتونم جواب بگیرم
با تشکر

mehran_286
05-02-2011, 20:54
سلام
یه آنتی ویروس خفن برا x6 میخوام
ببخشید اگه اینجا جاش نیست ولی گفتم اینجا فقط x6 دار ها میان پس بهتر میتونم جواب بگیرم
با تشکر

از net qin استفاده کن خیلی قدرتمند هستش و منیجر خوبی هست هم برای استارت اپ و ......+ فایر وال هم داره

کسپر و نود هم جای خود دارند و لی بهر روز کد میخوان

hasti rs
07-02-2011, 12:22
بچه ها چطوری صدای دروبین رو ببندم ؟؟

razmjoo
07-02-2011, 13:19
به نظرم نمیشه . :11:

hasti rs
07-02-2011, 14:35
به نظرم نمیشه . :11:

من شنیدم با برنامه میشه ! ولی نمیدونم چه برنامه ای :31:

mehran_286
08-02-2011, 00:41

گوشی رو -- کن بعد پچ مخصوص صدای دوربین رو فعال کن

magi1991
08-02-2011, 09:07

اول باید گوشی رو -- کنید،بعد رام پچر صدای دوربین رو اکتیو کنید..