PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی خود را تبدیل به اسلحه کنید !! nGun v2.0 Symbian S60v5

mf.designing
02-09-2009, 12:52
گوشی یا اسلحه ؟! :27:

nGun v2.0 Symbian S60v5

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Well you can call it useless application but young people gonna like it for sure. try this nGun v2.0 Symbian S60v5

دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Oracle_Eldorado
03-09-2009, 17:02
بعد اونوقت چطوری کار میکنه این برنامه ؟!

mf.designing
03-09-2009, 17:06
بعد اونوقت چطوری کار میکنه این برنامه ؟!
نصب کنی ، بهتر متوجه میشی :دی خوب واست سلحه ها رو شبیه سازی میکنه و صداشون رو در میاره

fouad-pes
03-09-2009, 17:53
واسه s60 v3 نصب میشه؟ (n73)

mf.designing
03-09-2009, 18:10
واسه s60 v3 نصب میشه؟ (n73)
نه این واسه ورژن 5 هست . اما واسه ورژن 3 ها تو بخش ورژن 3 ای ها هستش . سرچ بکنی پیدا میه

iman_s
03-09-2009, 22:14
این که یک فلش هست و فقط صدا در میاره.
یک برنامه تیراندازیه دیگه بود که با شتاب سنج کار میکرد.مثلا میشد مسلح کردن را با عقب جلو بردن گوشی انجام داد.مثل یک اسلحه واقعی. اونو کسی نداره.

mf.designing
04-09-2009, 00:31
این که یک فلش هست و فقط صدا در میاره.
یک برنامه تیراندازیه دیگه بود که با شتاب سنج کار میکرد.مثلا میشد مسلح کردن را با عقب جلو بردن گوشی انجام داد.مثل یک اسلحه واقعی. اونو کسی نداره.

اینم برای شما :
این برنامه که شات کان هست با شتاب سنج کار میکنه و خیلی باحال هست :

ShotGun

ShotGun is another accelerometer based game for Nokia 5800 XpressMusic, N97 and 5530 XpressMusic. You should have flash-lite 3.1 installed on your mobile in order to play ShotGun game

ShotGun Nokia
ShotGun game is good for those who love to play with Guns. If you are bored with real gun, the ShotGun is a good option to bring Gun on your mobile. The idea is very simple. All you have to do is to load the gun and then fire it.

ShotGun
You don't need to worry while firing, No one gonna die. If you want to see this game in action, check the following video.

Though ShotGun V0.7 game is developed for Symbian S60 5th edition based mobiles. Some N97 owners have reported problems installing this application
on their mobiles. On 5800 XM, it works just fine. The game is developed by Klonom. Download and try this small 96 KB game on your mobile.

دانلود :

iman_s
04-09-2009, 01:12
You should have flash-lite 3.1 installed on your mobile in order to play ShotGun game
فلش لایت خود گوشی 3.0 هست.میگم چرا روی گوشی من کار نمیکرد

@ MARYAM @
07-09-2009, 10:24
اين شات گان رو گوشي من كار نميكنه . يكي به من كمممممممممممممممممممممممم مممك كنه . يكار كنم.

mf.designing
07-09-2009, 10:33
اين شات گان رو گوشي من كار نميكنه . يكي به من كمممممممممممممممممممممممم مممك كنه . يكار كنم.

شما به flash-lite 3.1 نیاز دارید ، که من در بخش سیمبین ورژن 5 معرفی کردم ، فقط یه سرچ لازمه

Shadow Wolf
13-05-2010, 12:31
من Flash-Lite-3.1 رو نصب كردم ولي بازم اجرا نشد.
نصبش ميكنم.ميخوام اجراش كنم ميگه سيستم ارور.
چه بايد كرد؟

Olis
13-05-2010, 22:56
فلش لایت خود گوشی 3.0 هست.میگم چرا روی گوشی من کار نمیکرد

از کجا فهمیدی فلش لایت کوشیت 3 هست؟:13:

t2download
15-06-2010, 14:59
این برنامه ها روی گوشی x6 هم نصب میشه کسی چک کرده .

chalenchy
27-06-2010, 10:37
برنامه ان گان رو گوشی من نصب شد ولی صدای تفنگاها در نمی آد چطوریه::18:

DariushGreat
04-07-2010, 11:22
اینم برای شما :
این برنامه که شات کان هست با شتاب سنج کار میکنه و خیلی باحال هست :

ShotGun

ShotGun is another accelerometer based game for Nokia 5800 XpressMusic, N97 and 5530 XpressMusic. You should have flash-lite 3.1 installed on your mobile in order to play ShotGun game

ShotGun Nokia
ShotGun game is good for those who love to play with Guns. If you are bored with real gun, the ShotGun is a good option to bring Gun on your mobile. The idea is very simple. All you have to do is to load the gun and then fire it.

ShotGun
You don't need to worry while firing, No one gonna die. If you want to see this game in action, check the following video.

Though ShotGun V0.7 game is developed for Symbian S60 5th edition based mobiles. Some N97 owners have reported problems installing this application
on their mobiles. On 5800 XM, it works just fine. The game is developed by Klonom. Download and try this small 96 KB game on your mobile.

دانلود :

سلام
این نشونی واسه ما قیلتره!!! :13: می شه یه جای دیگه آپ کنی؟ :10:
سپاس:11:

شاد باشین :دی