PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : داغ داغ : نتایج آخرین تست بر روی آنتی ویروسها - فوریه 2006

vtn54
02-03-2006, 00:02
سلام
نتایج آخرین تست به عمل آمده بر روی آنتی ویروسهای مهم توسط [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نتایج جالبی است کاسپرسکی تاج سلطنت را به AntiVirusKit (AVK) واگذار کرده است و پس از F-Secure Anti-Virus در رتبه سوم قرار دارد و نود 32 چهارم شده است و از همه جالبتر نزول BitDefender به رتبه نهم و گل کردن آنتی ویروسهای
کمتر شناخته شده ای مانند AntiVir PE Premium و TrustPort AV WS می باشد که خود را در حد بزرگان مطرح کرده اند
نکته جالب دیگر موفقیت آنتی ویروسهای رایگان در این آزمون است.
در آخر باید اضافه کنم که این تست از معدود آزمونهایی است که در میان دست اندر کاران مسایل مربوط به آنتی ویروسها
و نرم افزارهای امنیتی معتبر بوده و در اکثر فورومهای مربوط به مسایل امنیتی دنیای مجازی از مدتها قبل منتظر اعلام
نتایج این آزمون بودند.

*NashenaS*
02-03-2006, 00:31
سلام
نتایج آخرین تست به عمل آمده بر روی آنتی ویروسهای مهم توسط [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نتایج جالبی است کاسپرسکی تاج سلطنت را به AntiVirusKit (AVK) واگذار کرده است و پس از F-Secure Anti-Virus در رتبه سوم قرار دارد و نود 32 چهارم شده است و از همه جالبتر نزول BitDefender به رتبه نهم و گل کردن آنتی ویروسهای
کمتر شناخته شده ای مانند AntiVir PE Premium و TrustPort AV WS می باشد که خود را در حد بزرگان مطرح کرده اند
در آخر باید اضافه کنم که این تست از معدود آزمونهایی است که در میان دست اندر کاران مسایل مربوط به آنتی ویروسها
و نرم افزارهای امنیتی معتبر بوده و در اکثر فورومهای مربوط به مسایل امنیتی دنیای مجازی از مدتها قبل منتظر اعلام
نتایج این آزمون بودند.

دوست عزيز ....
كدم انتي ويروس اول شده؟
:rolleye:

vtn54
02-03-2006, 01:21
دوست عزيز ....
كدم انتي ويروس اول شده؟
:rolleye:
سلام دوست عزیز
همانطور که توی پست اصلی گفته ام AntiVirusKit یا AVK که از دو موتور جستجوی کاسپرسکی و بیت دفندر استفاده می کند رتبه اول را به خود اختصاص داده است.

Masy
02-03-2006, 02:46

hesam
03-03-2006, 02:51
ایول avast خودم هم سوم شد ممنون vtn 54
masy جان لینک کار نمی کنه

masoudm989
03-03-2006, 03:05
با سلام به تمام دوستان

آمار وارقام اين سايت فكر كنم برترين جوك سال بشه
اين هم دليل

Norton هم پايه Nod32 و برتر از Mcafee

:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
:blink:

*NashenaS*
03-03-2006, 03:21
سلام دوست عزیز
همانطور که توی پست اصلی گفته ام AntiVirusKit یا AVK که از دو موتور جستجوی کاسپرسکی و بیت دفندر استفاده می کند رتبه اول را به خود اختصاص داده است.
ممنون... :)

*Batman*
03-03-2006, 14:21
با تشكر از vtn54 و در تكمل حرفهاي masoudm989 بايد بگم كه:
تستهاي بولتين هم با حقيقت هزار سال نوري فاصله دارن.

rb97
03-03-2006, 14:54
سلام

نتایج این آزمون بودند.

مرسی اینم لینک دانلود AntiVirusKit professional (تریلر): 14.5MB

sAsAn.K
03-03-2006, 14:58
McAfee 99/99% خیلی عجیبه!

Harry Potter
03-03-2006, 16:16
McAfee 99/99% خیلی عجیبه!

ساسان جان اون 99.99% به DOS viruses/malware مربوط میشه...
فکر کنم نتیجه نهایی در قسمت Total نوشته شده که پر رنگ تر هست: 96.41%

sAsAn.K
03-03-2006, 18:08
Harry Potter جان ببخشید اشتباه شد از تذکرت ممنون عزیز.:)

Harry Potter
03-03-2006, 18:37
Harry Potter جان ببخشید اشتباه شد از تذکرت ممنون عزیز.

خواهش می کنم ساسان جان، ایراد از عکس بود که قسمت مهمش حذف شده بود :sad:

Tornado2800
03-03-2006, 19:24
جالبه اخه چند تا سایت دیدم هر کی یه چیزی می گه تاپ تن ! و.....
فیلم های قشنگی در اینترنت شاهد هستیم

moneyed
03-03-2006, 19:43
من یه مدتی از این antivirus kit استفاده می کردم
باید بگم که واقعا آنتی ویروس فوق العاده ای است در پیدا کردن ویروس ها و امنیت سیستم رو تضمین میکنه
اما یه مشکل وجود داره و اون هم آپدیت این نرم افزاره که سریال می خواد و من تا حالا نتونستم سریالی پیدا کنم که با هاش کار کنه

moneyed
03-03-2006, 19:44
در ضمن یادم رفت فکر کنم بعد از اون این آنتی ویروس باشه
AntiVir Personal Edition Premium 7

masoudm989
03-03-2006, 23:00
خواهش می کنم ساسان جان، ایراد از عکس بود که قسمت مهمش حذف شده بود :sad:

با تشکر
چون شاهد بودم حذف بخشی از عکس که فقط به علت پایین آوردن ابعاد آن بودباعث سردرگمی سروران گرامی شده است(البته من فکر کردم دوستان قبل از دادن پست حتما یک سری به سایت اصلی می زند)
آن عکسی که در پست قبلی داده بودم را اصلاح کرده واذعان می کنم در این عکس هم برای کاهش ابعاد
فقط آنتی ویروس های شناخته شده که دارای Certification level reached in this test در حد ADVANCED
می باشند منظور شده است

*Batman*
04-03-2006, 01:40
در ضمن یادم رفت فکر کنم بعد از اون این آنتی ویروس باشه
AntiVir Personal Edition Premium 7

من هم در مورد AntiVir Personal Edition Premium با شما موافقم.از نظر Signature ويروس واقعا عاليه.
البته F-Secure هم پا به پاي كسپر حركت كرده.ولي مثل AntiVirusKit مشكلاتي در رجيستر شدن داره.
يه چيز عجيبه!!!يعني نورتون انقدر توپ شده ؟؟
راستي دوستان: لطفا يكي لينك اين تستها رو بده.

Harry Potter
04-03-2006, 12:38
masoudm989 جان قصد من انتقاد از شما نبود... امیدوارم دلگیر نشده باشی :blush: