PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بک آپ کمک

farzad.sharifi
02-09-2009, 07:30
سلام دوستان
من یه یک ماهی میشه که لب تاپ گرفتم قصد دارم ویندوز اصلیشو که ویستا است رو پاک کنم و وینوز 7 نصب کنم اما یه سوالی برام پیش اومده من با این بک آپی که گرفتم می تونم بعدا دوباره به همین ویندوز ویستا که نصبه برگردم ؟ یا اینکه بک آپ ویندوز رو بر نمی گردونه؟
من با همین برنامه که تو کنترل پنل هست backup and restore center بک آپ گرفتم؟ اگه این برنامه نمی تونه کل ویندوز بک آپ بگیره آیا برنامه دیگری هست که بتونه این کارو بکنه؟ یعنی در کل من بتونم بعدا ویستا رو برگردونم.
ممنون میشم راهنمایی کنید

REGISTERED USER
02-09-2009, 11:47
سلام دوستان
من یه یک ماهی میشه که لب تاپ گرفتم قصد دارم ویندوز اصلیشو که ویستا است رو پاک کنم و وینوز 7 نصب کنم اما یه سوالی برام پیش اومده من با این بک آپی که گرفتم می تونم بعدا دوباره به همین ویندوز ویستا که نصبه برگردم ؟ یا اینکه بک آپ ویندوز رو بر نمی گردونه؟

اگر با ابزارهای خود سازنده نوت بوک یک یا چند دی وی دی بک آپ گرفته اید ، به راحتی میتوان هر وقت خواستید سیستمرا به حالت کارخانه برگردونید ... بسته به نوع فعالیت و گزینه ای که در هنگام ریکاوری انتخاب می کنید میشه هم هارد را کامل صفر کرد و یا فقط پاتیشن C را به حالت کارخانه ای برگرداند یعنی فقط ویندوز و درایورها و اپلت ها مجددا نصب شوند

من با همین برنامه که تو کنترل پنل هست backup and restore center بک آپ گرفتم؟ اگه این برنامه نمی تونه کل ویندوز بک آپ بگیره آیا برنامه دیگری هست که بتونه این کارو بکنه؟ یعنی در کل من بتونم بعدا ویستا رو برگردونم.
ممنون میشم راهنمایی کنید

این برنامه بیخوده و فقط بدرد تعمیر ویندوز میخوره ... اگر ابزاری غیر از ابزار سازنده خود نوت بوک می خواهید ، Norton Ghost V.14 پیشنهاد می شود که در صفحات آخری این تاپیک بارها بحث شده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

farzad.sharifi
02-09-2009, 14:58
ممنون ولی من نتونستم لینک دانلودnorton ghost 14 رو پیدا کنم اگه لینکشو بزارید ممنون میشم در ضمن یکی به من برنامه acronis true image home رو معرفی کرد نظر شما در مورد این برنامه چیه؟