PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف پارتیشن ریکاوری و عدم در اختیار داشتم RECOVERY DISC

miladanimator
01-09-2009, 00:27
:41:

سلام دوستان .

من یک لپ تاپ سونی fw-490 jbb گرفتم و ویندوز ویستا home edition 64 bit نصب بود .

یکی از همکاران من دی وی دی ریکاوری گرفت و بعد هارد لپ تاپ رو پارتیشن بندی کرد و اشتباها زده پارتیشن ریکاوری ویندوز رو پاک کرده .

با دی.وی.دی ریکاوری هم که می خوایم بالا بیاریم سیستم رو متوجه شدیم یکی از دی.وی.دی ها ناقص رایت شده و الان ویندوز اورجینال روی لپ تاپ رو کامل از دست دادم .

می خواستم بدونم راه حل چیه الان ؟؟؟

آیا اگه از یک لپ تاپ دیگه با همین مدل ریکاوری بگیرم ، می تونم با استفاده از اون سیستم رو به تنظیمات و ویندوز اولیه برگردونم ؟؟؟؟

لا توجه به اینکه من PRODUCT KEY برای استفاده از ویندوز رو دارم ، چی کار می تونم کنم که لپ تاپ مثل روز اول بشه ؟؟؟

خواهشا راهنمایی کنید .

ممنون

REGISTERED USER
01-09-2009, 00:37
راه چاره ای نیست

باید یک مدل مشابه گیر بیاورید و دی وی دی ریکاوری آن را بگیرید و سیستم را Full system recovery کنید تا پارتیشن ریکاوری شما نیز برگرده

لا توجه به اینکه من PRODUCT KEY برای استفاده از ویندوز رو دارم ، چی کار می تونم کنم که لپ تاپ مثل روز اول بشه ؟؟؟

خود ویندوز بعد از نصب در system properties گزینه change product code را دارد

miladanimator
01-09-2009, 00:40
ممنون از راهنماییتون .

با اینکار یعنی گرفتن ریکاوری از یک لپ تاپ با همین مدل ، مشکلم کامل حل می شه ؟؟؟

آیا سایتی هست که بشه فایل های ریکاوری رو دانلود کرد ؟؟؟ اینترنت پر سرعت داریم در شرکت و

ویا

آیا در مجتمع پایتخت معازه ها این کار رو برام انجام میدن که dvd ریکاوری تهیه کنن از یک لپ تاپ برام ؟؟؟ جایی رو می شناسن دوستان؟؟

saman3230
01-09-2009, 01:18
ممنون از راهنماییتون .

با اینکار یعنی گرفتن ریکاوری از یک لپ تاپ با همین مدل ، مشکلم کامل حل می شه ؟؟؟

آیا سایتی هست که بشه فایل های ریکاوری رو دانلود کرد ؟؟؟ اینترنت پر سرعت داریم در شرکت و

ویا

آیا در مجتمع پایتخت معازه ها این کار رو برام انجام میدن که dvd ریکاوری تهیه کنن از یک لپ تاپ برام ؟؟؟ جایی رو می شناسن دوستان؟؟

شما بهتره به پایتخت طبقه 2 بری اونجا کارتو انجام میده 25 تومان هم میگیرن

REGISTERED USER
01-09-2009, 08:55
در اینترنت هیچ کسی DVD ریکاوری ارائه نمیده چون خودش منبع درآمد انحصاری است .