PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نویز روی خط تلفن

paymanonline
31-08-2009, 18:58
سلام

مشکل نویز شنیداری روی تلفن دارم که با تعویض تلفن یا اسپیلیتر هم حل نشد. با قطع شدن اینترنت هم نویز برطرف میشه.

پیشنهاد دوستان چیه؟

mf.designing
31-08-2009, 19:00
کابلها رو عوض کن و یه اسپلیتر قوی تر استفاده کن :دی

vioman
01-09-2009, 00:09
سلام

مشکل نویز شنیداری روی تلفن دارم که با تعویض تلفن یا اسپیلیتر هم حل نشد. با قطع شدن اینترنت هم نویز برطرف میشه.

پیشنهاد دوستان چیه؟

کلا از چند دستگاه تلفون استفاده میکنید؟

اسپلیتر رو به چه صورت نصب کردید؟

bersam
01-09-2009, 00:35
دو تا اسبويلر بزاري كار حله ! جون اسبويلرت ضعيفه اين مشكل رو داره !

paymanonline
01-09-2009, 10:10
اسپیلیتر مال خود مودم ایسوز هست.

2 تا اسپیلیتر هم گزاشتم درست نشد.

سیم هارم عوض کردم درست نشد.

یه تلفن بیسیم و یه سیمدار هست که روی سیم داره نویز بیشتره.

از تقسیم های 3 تایی تلفن استفاده کردم.

ممکنه ایراد از مخابرات باشه؟

sanatoramir
01-09-2009, 13:25
دوست عزیز این مشکل از این طریق باید باشه ؟

اول باید سیم خونه پارگی نداشته باشه و ممکن تا سیم به خونه شما می رسه از چند تا قوطی های مخابراتی رد

شده تا به تو رسیده که همون پارگی محسوب می شه و ددلیل دیگه که تو باید از اسبیلتر خوب استفاده کنی اگر جواب

نداد برو مخابرات و نامه به شبکه شهری بنویس و بگو به دلیل داشتن اینترنت پر سرعت سیم خونه نویز داره و اختلال

ایجاد می کنه لطفا هر چه سرعتر پیگیری نماید باید خود مخابرات یه سم با هر چه صول بیشتر از یک جعبه به منزل

شما سیم بکشن این کار رو ظرف 24 ساعت انجام میدن برای شما

aminalex
01-09-2009, 15:48
سیمت رو چک کن اتصالی نداشته باشه ...میتونه از خوب متصل نکردن سیم مخابرات به سیم خونه دم در هم باشه.

DrXoX
01-09-2009, 15:53
بعضی از دوستان به سوال دقت نمی کنن با وجود گفته های دوستمون مشکل سیم به هیچ عنوان وجود نداره.

سلام

پیشنهاد دوستان چیه؟

کابلها رو عوض کن و یه اسپلیتر قوی تر استفاده کن :دی

دوست عزیز این مشکل از این طریق باید باشه ؟

اول باید سیم خونه پارگی نداشته باشه و ممکن تا سیم به خونه شما می رسه از چند تا قوطی های مخابراتی رد

شده تا به تو رسیده که همون پارگی محسوب می شه و ددلیل دیگه که تو باید از اسبیلتر خوب استفاده کنی اگر جواب

نداد برو مخابرات و نامه به شبکه شهری بنویس و بگو به دلیل داشتن اینترنت پر سرعت سیم خونه نویز داره و اختلال

ایجاد می کنه لطفا هر چه سرعتر پیگیری نماید باید خود مخابرات یه سم با هر چه صول بیشتر از یک جعبه به منزل

شما سیم بکشن این کار رو ظرف 24 ساعت انجام میدن برای شما

سیمت رو چک کن اتصالی نداشته باشه ...میتونه از خوب متصل نکردن سیم مخابرات به سیم خونه دم در هم باشه.

paymanonline
01-09-2009, 18:53
بعضی از دوستان به سوال دقت نمی کنن با وجود گفته های دوستمون مشکل سیم به هیچ عنوان وجود نداره.

الان شما پیشنهادت چیه؟

امروز به پشتیبانی زنگ زدم گفت درخواست پیگیری براتون میزنم.

ahriman323
01-09-2009, 19:02
احتمالا اسپلیتر توی مرکز مخابرات خراب شده!
تلفن بیسیم را از پریز بکش و تست کن ببین بازم نویز داره؟!

vioman
02-09-2009, 05:48
دوست عزیز
شما 2 راه پیش رو دارید.

اولین راه اینه که برای هر تلفن و مودمتون یک اسپلیتر تهیه کنید.(هزینه ی زیادی داره و استاندارد تره)

دومین راه اینه که اسپلیتر رو در ورودی کابل خط تلفن قرار بدید.(ورودی کابل به منزل)
کابلی که از بیرون آمده رو به قسمت لاین اسپلیتر وصل کنید ، یک کابل از قسمت مودم روی اسپلیتر مستقیم برای مودم بکشید.
ادامه ی کابلی که وارد سیمکشی منزل شده رو به قمست TEL روی اسپلیتر وصل کنید.

:11: