PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای سی پی یو Phenom II X4 965BE چه مادربردی راپیشنهاد می کنید

newomega
31-08-2009, 16:49
برای سی پی یو Phenom II X4 965BE

مادر برد می خوام !

فقط . .

1- ddr3 ساپورت کنه

2- هر چی اسلاید های پی سیش بیشتر باشه بهتره و اسلاید های گرافیکش اصلا برام مهم نیست و یکی دو تا هم باشه کافیه ، زیادم هست !

سقفی هم برای قیمت در نظر نگرفتم و مشکلی از این بابت نیست . . بهترین رو توصیف و توصیه فرمایید

با سپاس

Ultra_Black
31-08-2009, 20:50
پیشنهاد من:
Asus M4A79T Deluxe حدود 250 تومن
مادربرد خیلی خوبی هست!

mf.designing
31-08-2009, 20:53
مشخصه :
asus M4A79T deluxe
Asus crossair III formula
:دی

newomega
01-09-2009, 10:45
درود . .

دروستان عزیز ، اول اینکه از بابت پاسختون ممنون . . دوم اینکه این مادر برد ظاهرا 4 استوک گرافیک داره در حالی که من دونبال این همه استوک گرافیک نیستم و بعد اینکه فقط 2 تا استک پی سی آی داره که ترجیح می دم بیشتر باشه !

ضمننا انگار فقط 3 جایگاه ساتا داره و اگه میشه به صورت کلی مادر برد رو توصیف هم بفرمایید

همینطور بگم که چون زیاد پشت سر ASUS صفحه گذاری شده و حرف پشتش زیاده ترجیخم روی مارک های دیگست ( مگه اینکه اون حرفا اراجیف بوده باشه )

با سپاس

ess_1362
01-09-2009, 11:30
با توجه به کاربرد شما (اسلات بیشتر برای PCI و کمتر برای PCI-EXPRESS ) پس ASUS CROSS HAIR III FORMULA با قیمت زیر 250000 بهتر هست

mf.designing
01-09-2009, 11:38
با توجه به کاربرد شما (اسلات بیشتر برای PCI و کمتر برای PCI-EXPRESS ) پس ASUS CROSS HAIR III FORMULA با قیمت زیر 250000 بهتر هست

آخه عزیز asus crossair III formula کجا قیمتش زیر 250 هست ؟!!

mf.designing
01-09-2009, 11:40
البته شما میتونید به
GA-MA790FXT-UD5P
MSI 790FX
هم فک کنید !

amd>intel
01-09-2009, 11:47
foxconn A7DA 3.0
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Neoonline
01-09-2009, 11:51
آقا من قصد ندارم از برند خاصی طرفداری کنم ولی این مین های ایسوس اخیرا مثل تخم مرغ شانسی شده من توی دو ماه اخیر سه تا سیستم با مین ایسوس بستم و هر سه تا مین مشکلات عجیب داشتن. یه P5Q که بوت نمیشد بعد کلی ور رفتن سی پی یو رو در آوردیم جا زدیم بعد ایشون لطف کرد سی پی یو رو شناخت و سیستم ردیف شد. یه دونه هم P5QL که کلا کار نمی داد و با مهلت تست بردیم عوض کردیم و یکی دیگه گرفتیم جاش و دست آخر هم مین سیستم جدید خودم M4A78T-E که اسما و رسما کچلم کرده با مشکلات عجیب و غریبش. یک P6T Deluxe هم کمی قبل تر گرفته بودیم که مشکل اور هیت داشت صاحبش برد گارانتی عوض کردن و یکی دیگه بهش دادن که مشکل صدا داشت خلاصه مین رو زیر قیمت فروخت و یکی دیگه خرید. اگر فوروم VIP خود ایسوس رو هم یک نگاهی بندازید می بینید چقدر آدم مشکل دارن با مادربردهای این شرکت تنها مینی که من از این شرکت با خاطره خوش دارم M2N-E هست که خدایی سه سال هر بلایی سرش آوردم آخ نگفت.

اگر می تونید صرفنظر کنید از خرید برند ایسوس و اگر هم میخرید خیلی با دقت بخرید و حتما مهلت تست بگیرید مین رو سریع مونتاژ کنید و حسابی زیر فشار قرارش بدین تا مطمئن شید جنس سالمه از اون بدتر اینه که اینها رو دو تا شرکت دیجیتال و ویستا گارانتی میکنن که خدماتشون یک از یک بدتره، البته من تا حالا این شرکتا نرفتم ولی خیلی بد شنیدم ازشون!

امضا، سینه سوخته ی مادربرد های ایسوس!

Ultra_Black
01-09-2009, 11:51

من تو بازار ندیدم!!!
مطمئنی قیمتش زیر 250 هست؟!

ess_1362
01-09-2009, 11:58
توی شیراز قیمت های مختلفی هست 250 230 حتی 220 هم گیر میاد

newomega
01-09-2009, 12:04
دوستان من خیلی وقته پیغامی فرستادم و توش یه چیزایی گفتم . . که داره بحثش میشه ، ولی هنوز پیغام من نرسیده !

در کل بذارید رو حساب مشکل تایید پست توسط سیستم فروم . . نه بی خیال شدنم نسبت به موضوع تاپیک

با سپاس

gamekhor2007
01-09-2009, 12:16
Asus crossair III formula به این قیمتی که رفیقمون بالا گفته؟

newomega
01-09-2009, 12:49

دوست عزیز این مادر برد که 2 استوک پی سی آی معمولی بیشتر نداره . . !

البته اگه قابلیت های دیگش خیلی خوب باشه . . میشه واسه سایر کارت های اینترنال از تبدیل یو اس بی استفاده کرد

در کل فکر می کردم تنوع مادر برد بیشتر از این حرفا باشه

با سپاس ( منتظر بحث های بیشتر در این رابطه هستم )

newomega
01-09-2009, 17:29
توی سایت overclock.net نظر بر مادر برد زیر شد . .

MSI 790FX-GD70

نظر شما چیست ؟

با سپاس

D3vil_A
01-09-2009, 19:21
دوستان به نظر من کلا از مادربرد های گرون قیمت استفاده نکنید.
باز 165 تومن میتونید یک MA790XT-UD4P تهیه کنید بقیه هزینه برای گرافیک.......
مطمئن هم باشید این مادربرد برای کاربرد نیمه حرفه هیچ فرقی با Crosshair III Formula/M4A79T-DLX/MA790FXT-UD5P نداره حتی از لحاظ اورکلاک در این سطح و خریدن اون فقط باعث به هدر رفتن بودجه میشه!
مادربرد با توجه به کارایی باید P/P مناسبی هم برای کاربر داشته باشه!

ess_1362
02-09-2009, 12:15
دوستان به نظر من کلا از مادربرد های گرون قیمت استفاده نکنید.
باز 165 تومن میتونید یک MA790XT-UD4P تهیه کنید بقیه هزینه برای گرافیک.......
مطمئن هم باشید این مادربرد برای کاربرد نیمه حرفه هیچ فرقی با Crosshair III Formula/M4A79T-DLX/MA790FXT-UD5P نداره حتی از لحاظ اورکلاک در این سطح و خریدن اون فقط باعث به هدر رفتن بودجه میشه!
مادربرد با توجه به کارایی باید P/P مناسبی هم برای کاربر داشته باشه!

به نظر من بهتر هست MSI 790FX-GD70 بخرید بهترین بالانس بین کارایی به قیمت هست

در ظمن در رابطه با C III FOMULA باید بگم این برد توی شیراز زیر 250 هست ولی اینطور که من تحقیق کردم قاچاق وارد می شه و گارانتی درستی نداره!!!!

hompoil
02-09-2009, 16:49
سلام یه MSI 790FX GD70 بگیر خیالتو راحت کن درسته که نسبت به گیگا وایسوس قدرت کمتری داره(نا محسوس هست) ولی خرابی کمتری دارد البته اگر گارانتی درست حسابی واسش پیدا کنی مین های ایسوس جدیدا قدرت خیلی خوبی دارن ولی مونده به شانست که چی از اب در بیاد

D3vil_A
02-09-2009, 18:01
سلام یه MSI 790FX GD70 بگیر خیالتو راحت کن درسته که نسبت به گیگا وایسوس قدرت کمتری داره(نا محسوس هست) ولی خرابی کمتری دارد البته اگر گارانتی درست حسابی واسش پیدا کنی مین های ایسوس جدیدا قدرت خیلی خوبی دارن ولی مونده به شانست که چی از اب در بیاد

دوست عزیز مگه تخم مرغ شانسیه Asus ؟!
مادربرد GD70 یک سری مشکلات البته برای اورکلاکر ها داره و معمولا براس استفاده خانگی توصیه نمیشه!
اگر مدل GD-65 هم اگر زیره 150 گیر بیاد خوبه.

موفق باشید.

newomega
02-09-2009, 21:04
ببینید من اصلا برام قیمت مطرح نیست . . بهترین رو معرفی کنید !

مخصوصا چون مادر بردم رو خیلی دیر به دیر عوض می کنم . . وقتی عوض می کنم می خوام بهترین وقتش رو بگیرم

بعضی ها فکر می کنن هر چی گرونتره بهتره . . ولی من اینطوری فکر نمی کنم ، . . بهترین رو پیدا می کنم و بعد قیمتشو نگاه می کنم . . !

حالا کدوم مادربرد رو بگیرم ؟

با سپاس ( اینکه گفته میشه یه مادر برد قوی تره از چه لحاظ قوی تره و مزیت و معایب یکی بر دیگری چیست ؟ )

D3vil_A
03-09-2009, 00:18
ببینید شما این هزینرو میتونید برای سایر قطعات بکنید.هر مادربرد که الان هست قرار باشه چیزیرو ساپورت نکنه در آینده این اتقاق برای مدل های بالاترش هم میفته! امکاناتشون هم تقریبا فرقی نمیکنه در بیشتر جاها! مگر در Xtreme OC و رکورد گیری .....
نظر من هنوز روی اون مدل Gigabyte MA790XT-UD4P هست که مادربرد بسیار عالی هست.

Professor Massoud
03-09-2009, 00:27
مادربرد GD70 یک سری مشکلات البته برای اورکلاکر ها داره و معمولا براس استفاده خانگی توصیه نمیشه!

سلام دوست عزیز .

میشه دلایلی رو که این برد برای استفاده کاربران خانگی ( معمولی ) استفاده نمیشه رو بگید ؟

D3vil_A
03-09-2009, 09:33
میشه دلایلی رو که این برد برای استفاده کاربران خانگی ( معمولی ) استفاده نمیشه رو بگید ؟
دوست عزیز اگر یکمی به برد نگاه کنید یک ذره فکر کنید میفهمید چرا ارزش خرید برای کار خونگی رو نداره!

ess_1362
03-09-2009, 09:51
دوست عزیز اگر یکمی به برد نگاه کنید یک ذره فکر کنید میفهمید چرا ارزش خرید برای کار خونگی رو نداره!

من این برد را برای کسی بستم خیلی خوب هم جواب داده در مورد اور هم قابلیت های متوسطی داره. فقط باید بایاسش را آپدیت کنند.

برد هم مشکل خاصی نداره حالا چه از نظر شکل چه قابلیت

اگه مشکل خاصی داره لطفا با دلیل و مدرک مشخص بگید من هم بفهمم؟؟

amd>intel
03-09-2009, 09:53
FOXCONN A7DA 3.0
این برد هم بد نیست . انتخاب خوبی هست

# AMD Phenom™II processor, Socket AM3
# Supports Socket AM3 with HT3.0 interface
# 5.2 GT/s HyperTransport™
# Dual channel DDR3 1333/1066/800 x 4 DIMMs, Max. 8GB
# 2* PCIe2.0 x16, 2* PCIe2.0 x1, 2* PCI
# 1* ATA133, 6* SATA II (one supports eSATA)
# 7.1 channel HDA, Realtek® ALC888-GR
# Gigabit LAN, Broadcom® BCM5784
# 12 USB 2.0 ports

Neoonline
03-09-2009, 09:59
آقا کلا کیفیت این بردهای FOXCONN در چه حد هست، کسی تا حالا تجربه استفاده ازشون رو داشته؟ شرکت گارانتی کننده اش از نظر خدمات چه جوریه؟

D3vil_A
03-09-2009, 10:04
م

برد هم مشکل خاصی نداره حالا چه از نظر شکل چه قابلیت

اگه مشکل خاصی داره لطفا با دلیل و مدرک مشخص بگید من هم بفهمم؟؟
سلام.
من نمیگم مشکلی داره !
این برد عضو MainStream های AM3/DDR3 هست ولی برای کار خونگی به خاطر قیمت و امکانات....توصیه نمیشه!

من این برد را برای کسی بستم خیلی خوب هم جواب داده در مورد اور هم قابلیت های متوسطی داره
یکی از رکورد های PhenomII 955 @ 6900MHZ با این برد زده شده!

من منظورم اینه که بک برد مثل این مدل Gigabyte یا این مدل Foxccon که آقا بهادر گفتند انتخاب بشه + سایر قطعات بهتر خیلی میتونه Performance بهتری داشته باشه.
از این بحث هم که بگذریم به برد یک نگاهی بندازید:

کدوم کاربر خانگی (معمولی) به قول مسعود خان احتیاجی به 4 تا Slot PCE-Express داره؟!
کدوم کاربر خانگی به وجود داشتن یک پردازنده Black Edition که به راحتی با افازیش Multiplier میشه اورکلاک رد میاد از Switch های اورکلاک که روی خوده بر هست اونهم از طریق Bus اورکلاک کنه؟!
کدوم کاربر خانگی میتونه دمای بالای North Brdige این برد رو کنترل کنه؟!

newomega
03-09-2009, 15:36
بین این سه تا مادربرد توی شکم که کدوم رو بگیرم . .

ASUS M4A79T Deluxe & Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P & MSI 790FX-GD70

گیگا چند مزیت ظاهری داره . . همینطور که دوستمون گفتن من هم بیشتر از 2 کارت گرافیک استفاده نمی کنم . . و گیگا هم همین 2 تا رو داره . . از طرفی گیگا ظاهرا مادر بردش دارای قطر دوبرابر برای طول عمر و این حرفاست

کاش می شد یکی از دوستان که حرفه ایه و وارد حسابی . . یه مقایسه ی حرفه ای می کرد تا می شد تصمیم قطعی رو گرفت !

با سپاس

mojtabaalemi
03-09-2009, 17:44
asus بهترین مارک مین بورده . به خصوص برای amd من تا حالا مشکلی ندیدم .

ess_1362
04-09-2009, 10:26
بین این سه تا مادربرد توی شکم که کدوم رو بگیرم . .

ASUS M4A79T Deluxe & Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P & MSI 790FX-GD70

گیگا چند مزیت ظاهری داره . . همینطور که دوستمون گفتن من هم بیشتر از 2 کارت گرافیک استفاده نمی کنم . . و گیگا هم همین 2 تا رو داره . . از طرفی گیگا ظاهرا مادر بردش دارای قطر دوبرابر برای طول عمر و این حرفاست

کاش می شد یکی از دوستان که حرفه ایه و وارد حسابی . . یه مقایسه ی حرفه ای می کرد تا می شد تصمیم قطعی رو گرفت !

با سپاس

من برند خاصی به شما معرفی نمی کنم ولی چندتا راهنمایی به شما می کنم

تمامی رکوردهای اورکلاک AMD توسط برد ASUS M4A79T-DELLUXE بدست اومده ولی این برد مثل تمامی محصولات ASUS حساس هست یعنی موقع نصب برد داخل کیس باید خیلی دقت کنی چون کوچکترین اشتباه کل برد را از دست می دهید.

در مورد 790FX-GD70 هم برد خیلی خوبی هست ولی بیشتر برای بازی به صورت حرفه ای طراحی شده برای کسانی که از مانیتور های 30" به بالا استفاده می کنند

برد گیگاا هم برد خوبی هست برای کاربرد شما بالانس خوبی هست و هم از نظر قیمت و هم خدمات پس از فروش

حالا انتخاب نهایی با خودت هست

Ultra_Black
04-09-2009, 12:08
قیمت Asus M4A79T Deluxe به 210 تومن رسیده که با این قیمت کاملا ارزش خرید داره!

Lord_theOne
04-09-2009, 21:06
تجربه نشان داده مادربردهاي MSI كارايي بالاي دارند در AMD
اما در ايران معروف نيستند
من در هوشمندي اين مادربرد شكي ندارم خيلي خوب از سيستمهاي فازي استفاده مي كند
Power Green اين خاصيت بهترين تكنولوژي است كه كارايي بالا را از پاور مي كند
توي سايتهاي خارجي سرچ كنيد مي بينيد
1-سيستمهاي فازي بردهاي MSI بهترين هستند
2- بهترين هتسينكهارو دارد استفاده مي كند
3-Power Green روي بردهاي جديدش هست كه بازدهي را بالا برده
اولين شركتي بود كه اوركلاك را رايج كرد در بردهايش

newomega
04-09-2009, 23:23
تجربه نشان داده مادربردهاي MSI كارايي بالاي دارند در AMD
اما در ايران معروف نيستند
من در هوشمندي اين مادربرد شكي ندارم خيلي خوب از سيستمهاي فازي استفاده مي كند
Power Green اين خاصيت بهترين تكنولوژي است كه كارايي بالا را از پاور مي كند
توي سايتهاي خارجي سرچ كنيد مي بينيد
1-سيستمهاي فازي بردهاي MSI بهترين هستند
2- بهترين هتسينكهارو دارد استفاده مي كند
3-Power Green روي بردهاي جديدش هست كه بازدهي را بالا برده
اولين شركتي بود كه اوركلاك را رايج كرد در بردهايش

درود . .

یعنی پاور آنبرد داره . . ؟ یا اینکه با پاور های گرین خوب ست میشه ؟

در این مورد در صورت امکان توضیح بیشتری بدید . . همینطور یه پاور عالی هم بهم معرفی فرمایید

در برخی جاها خوندم که این مادر برد در اورکلاکینگ دوچار مشکل میشه و میسوزه و این حرفا ( در همین سی پیو ) این موضوع تا چه حد حقیقت داره و مشکل زاست و تا چه حد قابل حله ؟

با سپاس

Lord_theOne
05-09-2009, 00:02
اون كسي كه گفته مي سوزه نظره شخصيش بوده

قسمتهايي از تكنولوژيها در لينك بالا

درباره سيستم خنك كننده اش كه واقعا عالي هست Drmos

تست اوركلاك

تست هاي پاور

از نظر قيمتي Rampage asus حدود 100 تا 80 بيشتر است

newomega
05-09-2009, 00:32
اینی که من گفتم در مورد این مادر برد msi گفته شده ها . . نه تموم مارک هاش
MSI 790FX-GD70

آخه این لینک هایی که گذاشته بودید ظاهرا مارکهای دیگری رو بهشون پرداخته بود !

با سپاس

Lord_theOne
05-09-2009, 08:44
اين تست اوركلاك هست كه به گفته دوستان شما مي سوزد

اين مادربرد بسيار حرفه اي ساخته شده است

,

فقط باياس را آپديت كني براي رم بهتره توي باياسهاش نوشته
موفق باشيد