PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب نشدن ویدوز(همراه با عکس)

mmb_a631
31-08-2009, 14:29
سلام به همه خصوصا مدیرهای این بخش و بقیه دوستان
واسه دوست من یه مشکلی پیش اومده رمشو در اورده داده به دوستش دو تا رم 512 داره حالا انگار که ویندوزش پریده با یک رم ویندوز نصب نشد حالا بازم با بازگردوندنه رم(اونیکه برده بودش) به جای اصلیش بازهم همون صفحه ابی ضاهر میشه البته نصب ویندوز تا جایی پیش میره که میگه Enterبزن ما هم همون کار رو میکنیم ولی صفحه که گفتم ضاهر میشه ممنون میشم راهنمایی کنید راستی رم درست وصل کردم چون کاملا سر جاش قرار میگیره با تشکر پیشاپیش

بفرمایید اینم عکسش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

USB
31-08-2009, 14:34
دوست عزیز به هارد شما مشکل داره و سیستم قادر به شناسایی هارد نیست
احتمال داره هارد شما بد سکتور داشته باشه .
هارد رو در بیارید و در کیسه فریزر قرار به طوری که هیچ جای کیسه فریزر باز نباشه و در فریزر قرار بدید ببینید
یکی دو ساعت بعد از فریزر درش بیارید و تست کنید ببینید درست میشه ؟

saeed774
31-08-2009, 15:04
به احتمال خيلي زياد ايراد از هاردتون باشه . شما به صفحه تنظيمات بايوس برين و ببين اونجا هارد شناسايي ميشه ؟ اگه جواب منفي باشه دو سه ضربه نسبتا آروم به هارد بزنين و ريست كنين ببين جواب ميده .
اگه هارد توسط بايوس شناسايي بشه و در صفحه نصب اين ارور بياد مربوط ميشه به تنظيمات بايوس . هارد شما ساتا هست‌ ؟
در بايوس تنظيمات مربوط به Ide و Sata رو چكن كن و هر دو حالت رو هم امتحان كن .

هارد رو در بیارید و در کیسه فریزر قرار به طوری که هیچ جای کیسه فریزر باز نباشه و در فریزر قرار بدید ببینید

عجب روشي ، به خدا اين روش رو تازه براي رفع بد سكتور هارد شنيدم . شما خودت تا بحال امتحان كردي ؟ جواب داده ؟

mmb_a631
31-08-2009, 15:08
به احتمال خيلي زياد ايراد از هاردتون باشه . شما به صفحه تنظيمات بايوس برين و ببين اونجا هارد شناسايي ميشه ؟ اگه جواب منفي باشه دو سه ضربه نسبتا آروم به هارد بزنين و ريست كنين ببين جواب ميده .
اگه هارد توسط بايوس شناسايي بشه و در صفحه نصب اين ارور بياد مربوط ميشه به تنظيمات بايوس . هارد شما ساتا هست‌ ؟
در بايوس تنظيمات مربوط به Ide و Sata رو چكن كن و هر دو حالت رو هم امتحان كن .

عجب روشي ، به خدا اين روش رو تازه براي رفع بد سكتور هارد شنيدم . شما خودت تا بحال امتحان كردي ؟ جواب داده ؟

والا همه ایهایی که گفتین رو اگه واضحتر توضیح بدین ممنون میشم یعنی مبتدی تر ممنون

max_3d
31-08-2009, 16:33
دوست عزیز به هارد شما مشکل داره و سیستم قادر به شناسایی هارد نیست
احتمال داره هارد شما بد سکتور داشته باشه .
usb جان میشه بیشتر توضیح بدین در مورد هاردو کیسه فریزر:18::18: اصلا جریان از چه قراره من اولین باره اینطور پستها رو میبینم با تشکر:11:

ghanari_ghermez
31-08-2009, 18:15
بابا اين جريان كيسه فريزر بايد خيلي جالب باشه تو رو خدا اگه راست ميگي بگو تا ما هم استفاده كنيم

Ghaioom
31-08-2009, 18:18
فریزر یعنی فریزر یخچال نیست؟ :دی

mmb_a631
31-08-2009, 18:47
مرسی از همه رم سوخته بود یه رم نو و جدید گرفتیم مشکل حل شد
از همه ممنونم حالا فقط به جریان فریز کردن بپردازید.................................: 10::27::27: