PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی؟! دانشگاه علمی کاربردی رشته انیمیشن

4m1r5
31-08-2009, 13:38
سلام

شدیداً دنبال رشته انیمیشن میگشتم واسه ادامه تحصیل که برخوردم به این لینک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانشگاه علمی کاربردی که با همکاری صدا و سیما و سروش تو رشته های زیر کاردانی ارائه میدن:

1. گروه فرهنگ و هنر : زير گروه فيلمسازي : تدوين
2. گروه فرهنگ و هنر : زير گروه فيلمسازي : كمك كارگرداني
3. گروه فرهنگ و هنر : زير گروه فيلمسازي : عكاسي و فيلمبرداري
4. گروه فرهنگ و هنر : زير گروه فيلمسازي : نقاشي متحرك ( انيميشن )
5. گروه فرهنگ و هنر : زير گروه هنرهاي تجسمي : گريم و ماسك
6. گروه فرهنگ و هنر : زير گروه هنرهاي تجسمي : گريم

کلاً رشته های مرتبط با سینما و تلوزیونه.

حالا سوالام :
1- از این دوره های و کیفیت برگزاریش اطلاعاتی دارین؟ در کل نظرتون چیه؟
2- به غیر از دانشگاه علمی کاربردی، راه دیگه ای واسه تحصیل تو رشته انیمیشن داخل ایران هست؟

راهنمایی کنین لطفاً اگه اطلاعاتی دارین...

4m1r5
31-08-2009, 22:46
حالا سوالام :
2- به غیر از دانشگاه علمی کاربردی، راه دیگه ای واسه تحصیل تو رشته انیمیشن داخل ایران هست؟

آقا یعنی این همه اساتیدی که اینجان هیچ کس رشته تحصیلیش انیمیشن نبوده؟؟؟!!!

اگه میدونین چه جوری میشه تحصیل کرده این شاخه شد بگین ولی اگر خودتون درسش رو نخوندین، آکادمیک منظورمه، و این طوری کار میکنین خب من واسه چی بخونم؟!

حداقل بگین از کجا شروع کنم؟؟ من با فتوشاپ کار کردم و الانم دارم نقاشی کار میکنم و یاد میگیرم. هدفم انیمیشنه، چه کنم؟:19::whistle:

A'khz
01-09-2009, 19:46
به نظر من که اصلا" درس خوندن فایده نداره تو این رشته
چون مدرک رو نمیبینن نمونه کار رو میبینن
بشین خودت تمرین کن
از رو آموزش برو جلو

4m1r5
02-09-2009, 14:39
به نظر من که اصلا" درس خوندن فایده نداره تو این رشته
چون مدرک رو نمیبینن نمونه کار رو میبینن
بشین خودت تمرین کن
از رو آموزش برو جلو

خب از کجا شروع کنم؟؟ یهو یه آموزش 3d یا مایا بگیرم و بسم الله...؟؟؟؟:8:

بابا من واسه شروع خیلی گنگم، همسایه ها یاری کنن ما استارت بزنیم :10:

فاطیما.69
17-10-2009, 18:49
من میخوام تو ایران انیمیشن بخونم .
کدوم دانشگاه ها این رشته رو دارن؟ اصفهان هم داره ؟
دوستم امسال شیراز سراسری انیمیشن قبول شده....:19:

saaaraaa
18-10-2009, 10:51
اول از همه ... سلام

براي درس ادامه تحصيل در رشته انيميشن در ايران
کلا 3 راه دارين:
1. دروس رشته هنر رو بخونين + حتما پيش دانشگاهي هنر رو بگذرونيد و در کنکور دانشکده صدا و سيما شرکت کنيد
ممکنه که در مرحله اول قبول بشيد ولي قوانين بسيار سختي براي ورود داره و اون هم گزينشش هست...اگر بخواي ليسانس انيميشن پيوسته بخوني...تنها راهت دانشکده صدا و سيماست.
و بايد از همين الان شروع کني به خوندن رساله و نهج البلاغه و اينها.

راه دومش...ورود به رشته انيميشن پودماني هستش
اينکه کدوم واحر باشي براي انيميشن ... با چه اختيارات و امکاناتي خب تو روند کارت تاثير داره.

يعني تا اونجايي که من ميدونم واحد 12 تهران و جهاد دانشگاهي کرج سطح کارشون براي انيميشن به نسسبت بهتره...ولي خب باز هم بايد تحقيق کني و. اينکه پودماني فقط تا کارداني داره.

سومين راه اين هستش که شما کارشناسي يک رشته مرتبط مثل گرافيک يا نقاشي رو گذرونده باشي و براي ارشد انيميشن ثبت نام کني
که باز هم سه تا دانشگاه تو ايران اين رشته رو ساپورت ميکنه.

به جوابت رسيدي!؟

hosienmax100
18-10-2009, 20:00

اینرو حذف کن سارا جان یه غریبه از اینجا رد میشه بهمون میخنده ! میگه آخه چه ربطی به گرافیک داره .....اینا دیگه فقط مونده ....

saaaraaa
18-10-2009, 20:42
اینرو حذف کن سارا جان یه غریبه از اینجا رد میشه بهمون میخنده ! میگه آخه چه ربطی به گرافیک داره .....اینا دیگه فقط مونده ....

این چیزیه که استاد انیمیشن ما گفت.... استاد بچه های فوق و دانشکده صدا و سیماست...باید بچه ها بدونن خب!

Dark Kingdom
18-10-2009, 21:28
آقا بذار خیالتو راحت کنم . میخوای گرافیک بخونی انیمیشن بخونی گیم دیزاین بخونی . اینجور چیزا جاش اینجا نیست . اول از همه باید از این جهنم دره بری . اونطرف به همه چی میرسی مطمئن باش .

h911phs
18-10-2009, 23:00
سلام دوست عزيز
من در واحد 17 سوروش دانشگاه علمي كاربردي درس انيميشن مي خونم...تو تهران كامل ترين دانشگاه هست...ببين رو يه موضوع متمركز نميشن هزار تا راه انيميشن ياد ميگيري .....بدك نيست ولي فقط براي مدرك گرفتن خوبه ..چيزي كه بدردت بخوره كه بعا باهاش كار كني نداره...خودت مگر اينكه چيزي حاليت باشه كه بدردت بخوره..
سوالي بود بپرس
موفق باشي

tatuy
18-10-2009, 23:27
اگه میخوای انیمیشن یاد بگیری فقط باید خودت بری دنبالش
موفق باشید

Warden
19-10-2009, 10:54
حالا من به مدرک که انیمیشن باشه یا چیزه دیگه اهمیت نمیدم

تو همین ایران کسی هس سیکلشو نگرفته ولی تو مدلینگ حرفی داره .....(خیلی هم حرف داره)

من اعتقاد دارم که اگه بتونی به یه سطحی از شهرت داخل ایران برسی خیلی عالیه ..
ولی همیشه ...... پیشرفت داشته باش که ......... خربزه ابه .......

مهم نیس اینور یا اونور باشی اگه عرضه وجود داشته باشه خروجی کار مهمه ! همین

ZOHAA
19-10-2009, 12:19
درسته که تو رشته ما نمونه کار بیشتر از مدرک ارزش داره ولی برای اینکه به جایی برسی که واقعا حقته باید ادامه تحصیل بدی نه برای یادگیری برای اسم مدرک.برای اینکه ازت کار نکشن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این فرقی نداره کجا و چجوری فقط مدرک بگیر.
برای کارم باید خودت بجنبی و یاد بگیری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عليرضا خان
07-04-2010, 14:48
سلام

من دانشجوي كارداني انيميشن در مقطع كارداني (پودماني) دانشگاه علمي كاربردي ام.

سوالي داشتيد همينجا بپرسيد.

pclord
07-04-2010, 15:00
سلام

تو ایران انیمیشن سه بعدی تو دانشگاه تدریس میشه؟ تو دبیرستان چه رشته ای باید خوند؟
البته اگه خدا بخواد خرداد ماه دیپلم رو گرفتیم.:21:

MB3d
07-04-2010, 15:33
ما هم یه چی بگیم ..... اهم .....
من با بابک موافقم ... اگه می خوای تو ایران بمونی بهتره به عنوان کار زیاد بهش نگاه نکنی ... چون واقعا مسخرست انیمیشن تو سینما که ما کلا نداریم ... فقط می مونه 4 تا کانال تلویزیونی ... برو یه جا دیگه دنیا بگو ملت دارن هزار تا هزار تا درس می خونن به امید اینکه شاید یه روزی یه کار به این 4 تا کانال بفروشن ... اینو مخصوصا واسه انیمیشن دو بعدی سازا گفتم

3d art
09-04-2010, 11:52
فکر نمیکنم چیز بدرد بخوری باشه !
مثل شبکه که کسانی که خودشون یاد گرفتن خیلی شاخ ترن
در کل تو ایران دانشگاه یعنی مدرک همین !
که پدر آدمو در میارن تا این مدرکو بدن!

selena gomez
09-06-2011, 20:04
سلام دوست عزيز
من در واحد 17 سوروش دانشگاه علمي كاربردي درس انيميشن مي خونم...تو تهران كامل ترين دانشگاه هست...ببين رو يه موضوع متمركز نميشن هزار تا راه انيميشن ياد ميگيري .....بدك نيست ولي فقط براي مدرك گرفتن خوبه ..چيزي كه بدردت بخوره كه بعا باهاش كار كني نداره...خودت مگر اينكه چيزي حاليت باشه كه بدردت بخوره..
سوالي بود بپرس
موفق باشي

سلام دوست عریر.
من دیبلم کامبیوتر دارم میخوام انیمیشن بخونم .هرجی ار این رشته میدونی خواهش میکنم بهم بکو.
به نظرت کاردانی کرافیک بخونم بعد برم انیمیشن بهتره یا مستقیم برم انیمیشن.
ممنون میشم جوابمو بدین.:41:

hadi beiki
11-06-2011, 12:26
این آموزشگاه یه چیزایی یاد میده ولی از مدرک نمی دونم به این سایت یه سری بزن!!

*Forgotten*
12-06-2011, 18:10
سلام

شدیداً دنبال رشته انیمیشن میگشتم واسه ادامه تحصیل که برخوردم به این لینک:

دانشگاه علمی کاربردی که با همکاری صدا و سیما و سروش تو رشته های زیر کاردانی ارائه میدن:

1. گروه فرهنگ و هنر : زير گروه فيلمسازي : تدوين
2. گروه فرهنگ و هنر : زير گروه فيلمسازي : كمك كارگرداني
3. گروه فرهنگ و هنر : زير گروه فيلمسازي : عكاسي و فيلمبرداري
4. گروه فرهنگ و هنر : زير گروه فيلمسازي : نقاشي متحرك ( انيميشن )
5. گروه فرهنگ و هنر : زير گروه هنرهاي تجسمي : گريم و ماسك
6. گروه فرهنگ و هنر : زير گروه هنرهاي تجسمي : گريم

کلاً رشته های مرتبط با سینما و تلوزیونه.

حالا سوالام :

منکه اینجا انیمیشن نمیبینم
اونجا هم که نقاشی متحرک نوشته چنتا نقاشی با فریم خشکه که سه سوته با برنامه toon boom خودت میتونی بسازی
حالا انگار میخاد مایا و مکس رو بهت کامل یاد بده خوش باشی
گریم چه ربطی به انیمیشن داره:31:
بیخیال :11:

*Forgotten*
12-06-2011, 18:17
این تاپیک که خیلی قدیمیه چه کسی اینو بالا کشیده:31:

حاجی حسین
12-06-2011, 19:04
آقا بذار خیالتو راحت کنم . میخوای گرافیک بخونی انیمیشن بخونی گیم دیزاین بخونی . اینجور چیزا جاش اینجا نیست . اول از همه باید از این جهنم دره بری . اونطرف به همه چی میرسی مطمئن باش .

تایید..:10:

PrimeP30Master
15-06-2011, 23:03

با سلام و درود خدمت همه دوستان عزیزی که در حسرت دیدن فریمی انیمیشن رئال تو این خفقان کاری و حق کشی در این سیاه چال ، آواره ترینند...؟!!!

اگه پستم اسپم تلقی نشه باید بگم که ما همه هم دردیم و منم یه توصیه دارم که اینجا در این جور زمینه ها تحصیل کردن بیخود و بی فایده است و به عمل کار برآید نه به تئوری های بیخود و چرت و پرت و الکی یه سری افراد بی سواد که واسه ما شدن استاد؟؟!
منم خودم مدرک انیمیشنم رو گرفتم و اونم فقط صرفا جهت روز مبادا که اگه یه موقع جایی بهونه مدرک گرفتن ، اونو بکوبم تو دهنشون :47::16:؟!!

-----------------------------------------------
خیلی خسته ام و دلم گرفته ولی توکلم بر خداست و هنوز هم تنها امیدم خداست...خدا ... خدا ... خدا ... .

almaya
09-07-2011, 10:00
با سلام ب دوستان عزیز من از راه دور در مورد اینکه چه طور مدل ساخته شده در ریل فلو رو ایمپورتش کنم تو مایا2011 کمک میخوام اگه کسی میدونه به من ایمل بزنه al.re57@yahoo.com یابه این شماره پیام بده تا تماس بگیرم باهاش 09157474471 علی رضا

bahman yk
24-11-2011, 21:58
اول از همه ... سلام

براي درس ادامه تحصيل در رشته انيميشن در ايران
کلا 3 راه دارين:
1. دروس رشته هنر رو بخونين + حتما پيش دانشگاهي هنر رو بگذرونيد و در کنکور دانشکده صدا و سيما شرکت کنيد
ممکنه که در مرحله اول قبول بشيد ولي قوانين بسيار سختي براي ورود داره و اون هم گزينشش هست...اگر بخواي ليسانس انيميشن پيوسته بخوني...تنها راهت دانشکده صدا و سيماست.

راه دومش...ورود به رشته انيميشن پودماني هستش
اينکه کدوم واحر باشي براي انيميشن ... با چه اختيارات و امکاناتي خب تو روند کارت تاثير داره.

يعني تا اونجايي که من ميدونم واحد 12 تهران و جهاد دانشگاهي کرج سطح کارشون براي انيميشن به نسسبت بهتره...ولي خب باز هم بايد تحقيق کني و. اينکه پودماني فقط تا کارداني داره.

سومين راه اين هستش که شما کارشناسي يک رشته مرتبط مثل گرافيک يا نقاشي رو گذرونده باشي و براي ارشد انيميشن ثبت نام کني
که باز هم سه تا دانشگاه تو ايران اين رشته رو ساپورت ميکنه.

به جوابت رسيدي!؟
سلام
بهمن باقری هستم ،سوم دبیرستان در رشته کامپیوتر هستم علاقه زیادی به رشته انیمیشن دارم.سوال من این هست که میخوام در دانشگاه علمی کاربردی رشته انیمیشن بخونم باید کدام درس هارو برای کنکور بخونم.
خواهش میکنم کمک کنید

ehsanyacoza0021
19-12-2011, 16:15
سلام :10:
من هم سوم رشته ی کامپیوتر هستم و میخوام انیمیشن بخونم :20:
البته من عاشق انیمیشن سه بعدی هستم ولی متاسفانه دانشگاه ما اصلا انیمیشن سه بعدی کار نمیکنن
درس هاشونو دیدم تو pdf همش طراحی (دست ,پا ,اونجا ,اینجا ,هر جا تا کجا ...) کلا کشتن خودشونو اینا دارن کارای 67 سال پیش دیزنی رو به اینو اون یاد میدن (بیشتر رشته ها همینه همین الانم من کامپیوتر فنی حرفه ای میخونم از این بهتر نیست آفیس 2003 + VB6 مال زمان بوق):18:
من 2 سالی هست که مدلینگ با مایا کار میکنم کلاس هم رفتم خدایی که همین استادم دست همه ی ا... دانشگاه را تو 3D بسته متاسفانه من هم مجبورم به خاطر مدرک برم دانشگاه چون تو ایران مدرک خیلی مهمه تا نمونه کار :31:

(تو این جا اگه دکترا کشاورزی داشته باشی و بعدا به هر کی بگی من مدلینگم خوبه مطمئن باش همه باور میکنن ولی اگه دیپلم داشته باشی و تو همه ی قسمت های انیمیت و مدلینگ و... به شدت مهارت داشته باشی هیچ کس تحویلت نمیگیره)

من که خسته شدم از فکر کردن,اگه بخوام برم دانشگاه صدا صیماباید 1 سال برم پیش دانشگاهی درسهایی مضخرف مثل تاریخ و عربی و جغرافیا که ازشون متنفرم و ...(:42::9:) رو ددددوباره بخونم که چی آخه؟
اصلا نباید چنین درسهایی تو این رشته باشه!!!!!:13:
فعلا تصمیما اینه که همون علمی کاربردی(شاید برم پودمانی) بهتره تازه اون"نهج البلاقه و ..."هم نداره (همینه که این مملکت پیشرفت نمیکنه) بعد هم کلاسمو میرم تو همه ی قسمت ها مثل انیمیت و ... حرفه ای که شدم اونوقت که هم مدرک هم کار بلدم نونم تو روغنه به نظر من شما هم همینکارو کن:46:
درسهام باید درسهای خودمونو کنکور بدی همین سخت افزار و برنامه نویسی و ... بازم جهت اطمینان شماره ی دانشگاه رو بگیر بپرس راهنماییت میکنن یا برو پیششون ولی پودمانی بهتره بدون کنکور البته فکر کنم به شرط معدل هست.
ببخشید سرتونو درد آوردم بیشتر درد و دل بود تا راهنمایی :40:
موفق باشین همگی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mashgholom
11-05-2012, 19:45
سلام
دوستان این انیمیشن هایی که ایران درست میکنه مثل داداش سیا و امثال اینها رو من خیلی دوست دارم و علاقه زیادی دارم اما حقیقت نمیدونم از کجا باید شروع کنم.جایی هست که بشه رفت مدرکش گرفت؟بعد میخواستم بدونم که اینجور انمیشن ها جز چه شاخه ای هستن یعنی میگن طرف چه جور مدرکی گرفته؟هرچی لازمه که من بتونم وارد این عرصه بشم رو دوست دارم بدونم
متشکر میشم اگه راهنماییم کنید
با تشکر عماد

---------- Post added at 08:45 PM ---------- Previous post was at 08:45 PM ----------

سلام
دوستان این انیمیشن هایی که ایران درست میکنه مثل داداش سیا و امثال اینها رو من خیلی دوست دارم و علاقه زیادی دارم اما حقیقت نمیدونم از کجا باید شروع کنم.جایی هست که بشه رفت مدرکش گرفت؟بعد میخواستم بدونم که اینجور انمیشن ها جز چه شاخه ای هستن یعنی میگن طرف چه جور مدرکی گرفته؟هرچی لازمه که من بتونم وارد این عرصه بشم رو دوست دارم بدونم
با تشکر عماد

alpalow
08-08-2012, 19:07
سلام

Slm
faghat ye soal!?
aya razi hastid!?

ehsanyacoza0021
10-08-2012, 20:30
سلام
با تشکر عماد

---------- Post added at 08:45 PM ---------- Previous post was at 08:45 PM ----------

سلام
با تشکر عماد

سلام
این انیمیشن ها جزو انیمیشن هایی هست که با تکنیک و نر افزار های سه بعدی تولید میشه
یعنی تو محیط مجازی کاراکتر هارو میزازن و بافت میدن(هم از نرم افزار های سه بعدی و هم دو بعدی میتوان استفاده کرد) و ریگ میکنند(استخوان) و انیمیت یا متحرک سازی و داینامیک و... تا رندر و کامپوزیت
شما هم باید ببینید به کدام یکی از این مباحث علاقه و استعداد دارید البته میتونید بیشتر این مباحث یاد بگیرید ولی باید تو یکیش یا بیشتر تخصص پیدا کنید و واقعا کارتون عالی شه البته هر کدوم از این قسمت ها واقعا دنیایی داره
بعد باید نسبت به کاری که میخوای انجام بدی نرم افزار دلخواهتون رو انتخاب کنید
به نظرم اگه میخوای تو این ضمینه تخصص پیدا کنید همیشه کسایی و کار هایی رو ببین که خیلی حرفه این نه انیمیشن های صدا و سیما مثل کار های بچه های cgart.ir که ایرانیم هستند یا 3dtotal که محشر هستن و کار های حرفه ای بچه های همین سایت
برای آموزش هم میتونی از سی دی های آموزشی دیجیتال تاتورز و پیشرفته تر نومون رو نگاه کنی و اگه هزینه کنی به آموزشگاه بری چه بهتر اگه خواستی پیغام خصوصی بده تا آموزشگاه خوب بهت معرفی کنم
اگه جایی اشتباه توضیح دادم از به ها میخوام تصحیح کنن
موفق باشی

zenoos
12-08-2012, 10:50
چه با مدرک چه بدون مدرک اگه میخوای تو این کار موفق بشی باید از این دیار کوچ کنی ... یا به قول سارا بشینی رساله از بر کنی....

مونامیشن
26-10-2012, 12:48
سلام
دو دانشگاه دیگه هم هست که انیمیشن تدریس میشه.یکی سراسری دامغانه و یکی شیرازه که فکر میکنم شیراز غیر انتفاعی باشه!

mahsa.richardz
01-10-2013, 07:07
salam fatima jan mishe ye rahnamaim konii?
:n01:

mehrdad6767
02-10-2013, 03:18
سلام

دوستان 2 ساعت تو سایت پبت نام کردم تا براتون بنویسم چون خودم دوست داشتم یکی اون موقع ها بهتر منو راهنمایی می کرد

من تو دانشگاه علمی کا بردی کاردانی پودمانی واحد 12 در خ حقوقی درس خوندم و تقریبا دو سه تا درس پاس کنم تمومه

تو دانشگاه عامی کاربردی انیمشن به صورت دو بعدی تدریس میشه ولی بیس کار همون هست سه بعدی امکانات بیشتری داره من خودم سه بعدی کار هستم

انیمشن هنر هشتم است یعنی یه گام هم از سینما بالاتر برای همین لازم هست
شما از طراحی نقاشی شخصیت پردازی تصویر برداری فیلم نامه نویسی کارگردانی هنر های تجسمی استوری برد (کشیدن پیش زمینه تصویر ذهنیفضا سازی دکوپاژ (کلا زاویه دوربین جاش و..) صدا گذاری و در سه یعدی نور پر دازی داینامیک( شبه سازی حرکت اجسام ) دزه ها ( ابرو و دود بارون و برف .. ) رندر کردن ( کار خروجی ) بافت ریگ (شبه ساز اسکلت) و.. انیمیت کردن و ..
اطلاع داشته باشد ولی واقعیت اینه همه نیاز نیست همه اینارو کامل بلد باشند چون هر کس تو یه قسمت باید حرفه ای شه و کار کنه ولی از کلش باید اطلاع داشته باشند
در رابطه با خارج این جور نیست که برید اونجا بهتون بگند بیا این 30 ملیون دلرو بگیر شرو کن به کار اگه تو هر جا کارتون خوب باشه کار هست تو ایران هم دست مز انیمشن کارا از 500 هزار تا 10 ملیون است اینو از خودم نمی گم برام عظیمی تو کار تهران 1500 داده برید بخونیید ولی می تونه یه انیمیت کار 1 تا 2 ملیون درامد داشته باشه

یه مسئله دیگه اینکه این کار یه کاری نیست که زود بازده باشه نیاز به عشق علاق و تمرین زیاد می خواد حد اقل یه سال و حرفه ای شدن بیشتر پس اگه وارد شدید عجله نکنید نیاز به زمان داره
من اگه خودم از کار انیمشن هم نکردم که می کنم مثلا رفتم یه کار دیگه بازم پشیمون نیستم چون بازم دوست داشتم ویاد گرفتم ولذت بردم

خوب اکه می خواید شروع کنید دو بعدی باید صراحی اصولی یاد بگیرد و سه بعدی بایه نرم افزار مثل مکس مایا و..با مدل سازی شروع کنید و اول کتاب ویا سی دی اموزشی فارسی و پیشرفت کردین اموزشگاه هم خوبه من میگم سی دی اموزش خارجی ببینید
و در کنارش تحصیلات اکادمیک عالی بهد که دستتون راه افتاد یه نمونه کارتونو به شر کتها ببرین و به صورت کار آموز اگه قبول کنن کار کنید

یاد گیری کامپیوتر و نرم افزار هایی مثل فوتوشاپ و پریمیر و افتر افکت و.... عالی هستند

برای باز ها دو بعدی ها نرم افزار داره که با انیمشن اکثرا یکی هستند متل ادوب فلش که برنامه نویسی هم باید یاد بگیرید و سا ختار شخصیت پر دازی و داستان وسبک و ..درش هست
سه بعدی هم نرم افزار داره اسمشو نمی دونم و همون مراحلو داره ساختا برنامه سه بعدی و برنامه نویسی سه بعدی و .. الان اموزشگاه هم هست

خسته شدم انقدر تایپ کردم امید وارم مفید باشه
من زیاد به این سایت سر نمی زنم اگه واقا سوال داشتی این ایمیلم Mehrdadmoradi6767@Gmail.com

موفق باشید:n12:

شکیباااا
17-08-2015, 11:36
سلام دوست عزیز. ایا رشته انیمیشن هزینه هاش زیاده یا کمه؟؟؟ ممنون میشم جواب بدی مشکل من فقط هزینشه:n03:

RealFlow
23-08-2015, 05:31
هر 2 سال یکبار این تاپیک آپ میشه!!!
من که برای انیمیشن و گرافیک اول با کتاب و سی دی ها آموزشی فارسی شروع کردم . بعدش به آموزشهای خارجی رسیدم که بیشتر چیزایی که یاد گرفتم از آموزشهای خارجی هست
آموزشهای فارسی فقد برای شروع و آشنایی خوبه .

khatere.fz
04-12-2017, 11:07
سلام من رشتم نظریه و میخوام کنکور هنر بدم و به انیمیشن هم علاقه دارم میشه راهنماییم کنید که تو چه دانشگاهایی هست و کلا چجوره و چطور میتونم تو این رشته تحصیل کنم؟

reallife0002
13-01-2018, 22:10
من چند نفر از هموطنان رو میشناسم که در سطح جهانی در زمینه CG و مدلینگ مطرح هستن و کلی جایزه گرفتن، رشتشون هم هیچ ربطی به کاری که میکنن نداره و بسیار هم موفق هستن کلا خارج از ایران کاری به مدرک شما ندارن دو تا از اقوام خودم امریکا هستن یکی لیسانس شیمی داره یکی لیسانس ساختمان هر دوشون هم دارن در یک شرکت کامپیوتری با حقوق بالا کار میکنن
ملزومات این کار اول یادگیری طراحی در حد حرفه ای که کلی آموزشگاه و افرادی هستن که خصوصی تدریس میکنن و واقعا هم کارشون خوبه هزینش کمتر از دانشگاه در میاد
بعد از اون سعی کن زبانت رو تقویت کنی واقعا میشه گفت کاملترین دانشگاه مجازی همین یوتیوب هست و یکی از دلایل افردای که بالا گفتم همین دونستن زبان انگلیسی هست
البته 100% بعد از این ها دانشگاه توصیه میشه اما نه در ایران!
در کل برای کار کردن در این زمینه شما باید در سایت های مطرح داخلی و خارجی نمونه کار داشته باشید