PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بالا آمدن ویندوز و با فایل explorer.exe

momo
31-08-2009, 12:27
دوستان با سلام
ویندوز من هنگام بالا آمدن بعد از رد کردن صفحه welcome و آمدن صفحه بک گراند هیچ یک از آیکون های my computer و غیره و همچنین منوی استارت ظاهر نمیشوند و صفحه به صورت ثابت باقی می ماند لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم؟

راستش من سیستم را تازه گرفتم و بار اول است که ویندوز نصب میکنم این ویندوز روی سیستم قبلیم مشکل نداشت
سیستم جدیدم ماذربرد giga EP41-UD3L است با CPU CORE 2 core intel 5300 و گرافیک gforce 9400 و رم 2Gb
ایا مشکل از سخت افزار است؟

khark11
31-08-2009, 13:47
شما با فشردن كليدهاي Ctrl + Alt + Del ميتونيد تسك منيجر رو باز كنيد و از پايين اين صفحه يه كليدي هست به نام New Task اينو بزن و تو كادر باز شده بنويس Explorer.exe حالا بايد دسكتاپت بياد ولي اين كار موقتيه و بهتره دوباره ويندوزتو عوض كني!

momo
31-08-2009, 15:58
شما با فشردن كليدهاي Ctrl + Alt + Del ميتونيد تسك منيجر رو باز كنيد و از پايين اين صفحه يه كليدي هست به نام New Task اينو بزن و تو كادر باز شده بنويس Explorer.exe حالا بايد دسكتاپت بياد ولي اين كار موقتيه و بهتره دوباره ويندوزتو عوض كني!

دوست عزیز این کار را می کنم و بالا می آد اما موقتی است
ویندوز هم نصب کردم اما باز بعد از چند روز مشکل تکرار می شود
ایا میتواند از سخت افزار باشد؟

khark11
01-09-2009, 09:38
نه سخت افزاري نيست دوست عزيز

احتمال قويتر اينه كه سيستم شما ويروسي شده و بايد از يه آنتي ويروس قوي و آپديت شده مثه كسپرسكي استفاده كني تا از دستش راحت بشي!:46:

jghasem
20-10-2009, 15:43
سلام کامپیوترم هنگام که بالا می آد تا نوشته ویندوز دوباره ریست می شه و بالا نمی آد .مشکل سخت افزاری داره لطفا راهنمایی کنید

EXTREME
20-10-2009, 16:44
سلام کامپیوترم هنگام که بالا می آد تا نوشته ویندوز دوباره ریست می شه و بالا نمی آد .مشکل سخت افزاری داره لطفا راهنمایی کنید
یا ویندوز مشکل داره یا ویروسیه
اگه از اینا نبود اتصالات هارد رو هم چک کن میتونه از هارد باشه از رم یا از ضعیف بودن پاور
جای رم هارو عوض کن با یه رم سالم هم امتحان کن البته بعد از اینکه مشکلات قبلی رو نداشت