PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپم مودم نداره ، WI-FI داره ، باید اینترنت وایرلس بگیرم؟

nastaran_far
30-08-2009, 23:34
دوستان سلام
می خوام ADSL بگیرم ، الان مشکلم اینه که لپ تاپم مودم دایال نداره و WI-FI داره ، از طرفی هم یه دسکتاپ دارم و می خوام هر دو رو به نت وصل کنم. چون لپ تاپم مودم دایال نداره باید برم سراغ وایرلس یا ربطی نداره؟
بالاخره یه راهی بگین که با صرف هزینه ی کم هر دوی اینارو به نت وصل کنم.

choory
30-08-2009, 23:48
شما adsl بگیر.باید مودم جداگانه تهیه کنی.
کلا سرویس adsl کاری به مودم دیال آپ ندارد.

اگر میخواهی هزینه ای در حد 40-50 برای مودم انجام دهی بهتره یک مودم بگیری که هم پورت lan داشته باشه هم usb یکی از کامپیوتر ها را با پورت lan و یکی دیگه را با usb وصل میکنی و میتونی همزمان با هر دو به اینترنت وصل بشی.

اگر هم میتونی تا 90 تومن هزینه کنی یک مودم Adsl بگیر که وایرلس هم داشته باشه.pc را با کابل lan وصل کن و لپ تاپ را هم از طریق وایرلس وصل کن.

من نظرم روی مورد دوم هست چون هرجای خونه که بخواهی میتونی استفاده کنی.

البته برای خرید مودم تاپیک جداگانه داریم.

راه اندازي Adsl / خريد مودم - نصب مودم-رفع عيب مودم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

nastaran_far
31-08-2009, 00:06
مرسی از راهنماییت
یه مشکل دیگه اینه که اگر بخوام لپ تاپ رو جایی ببرم و بخوام به شبکه وصل بشم باید چی کار کنم؟ اینطوری فکر کنم مجبورم یه مودم اکسترنال هم بگیرم برای مواقعی که می خوام از حالت دایال آپ استفاده کنم ، درسته؟

mehdi_08
31-08-2009, 00:13
مرسی از راهنماییت
یه مشکل دیگه اینه که اگر بخوام لپ تاپ رو جایی ببرم و بخوام به شبکه وصل بشم باید چی کار کنم؟ اینطوری فکر کنم مجبورم یه مودم اکسترنال هم بگیرم برای مواقعی که می خوام از حالت دایال آپ استفاده کنم ، درسته؟
اگه بخوای از دایال آپ استفاده کنی می تونی یه مودم دایال آپ یو اس بی تهیه کنی
تو بازار بگردی گیر میاد

choory
31-08-2009, 00:14
مرسی از راهنماییت

خواهش میکنم.
اگر جایی بری که پوشش اینترنت وایرلس نباشه و بخواهی با دیال آپ به اینترنت وصل بشی به یک مودم دیال آپ اکسترنال نیاز داری.
جدیدا یک سری مودم اومده که خیلی کوچیک هست و با پورت usb به کامپیوتر وصل میشه.

قیمت هم حدود 30 تومن هست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

fujin
31-08-2009, 00:30
اگه لپتاپه پیشنهاد میشه از مودم وایرلس استفاده بشه .. چو حال لپتاب اینه که هر حا خواستی ببری

nastaran_far
01-09-2009, 01:09
ممنون از همه ... :)

Benygh
01-09-2009, 01:19
یک مودم router دار وایرلس بگیر تو کل خونه رو جواب میده لپتاپت .. هم share میشه کرد هم استفاده از نت ..