PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستم کند شده و درایوها دیر باز میشه

moslem137
30-08-2009, 12:56
سیستم من خیلی کند شده---به طوری که اگه بخوای یه درایو باز کنی باید حداقل یک دقیقه وایسی--
فکر نمیکنم ویروس داخلش باشه-
فقط من پنج ماه پیش ویندوز نصب کردم-نظرتون در این مورد چیه؟چطور خوب میشه؟:41::20:

Ship Storm
30-08-2009, 21:52
در هنگام ارسال مطالب از یک عنوان مناسب استفاده نمائید.از انتخاب عناوینی از جمله کمک ، تورو خدا کمکم کنید ، خیلی مهم ، هر کی میتونه جواب بده ، نیاز به پاسخ فوری ، یک برنامه ، جطوری میتونم و جملاتی شبیه به این پیغام‌ها جدا خودداری نمایید که طبق قوانین با شما برخورد خواهد شد.برای انتخاب موضوع میتوانید از کلمات کلیدی سؤال خود استفاده کنید.

===

فقط بخاطر اینکه کاربر تازه وارد بودید تاپیک رو قفل نکردم و ویرایش عنوان رو انجام دادم براتون
در دفعات بعدی لطفا رعایت کنید

saeed.izadi1989
31-08-2009, 16:19
سلام دوست عزیز
من ا نظر شما در رابطه با عدموجود ویروس در سیستم مخالفم
به احتمال بسیار قوی سیستم شما ویروس داره که من پیشنهاد می کنم سرییعا آنتی ویروس کسپر 2010 رو نصب کنید
راه حل های دیگر برای افزایش سرعت سیستم شما defragment کردن سیستم هست
توصیه می کنم هر هفته یک بار سیستم رو defragment کنید تا شاهد معجزه ای در سرعت سیستم باشید
disk cleanup نیزتاثیر زیادی در یرعت سیستم دارد
راه حل دیگر دانلود کردن یک ابزار برای تعمیر رجیستری هست
توصیه می کنم سریعا یک نرم افزار ترجیحا registryBooster که مورد ایید میکروسافتهست رو دانلود کنید و به داد رجیستری سیستم برسید البته نرم افزار های دیگر هم مثل registry cleaner expert و یا registry mechanic هم می تونن مفید باشند
موفق باشید

Hossein bandarie
31-08-2009, 16:45
از طريق Task Manager ببينيد چه پروسه اي درصد زيادي از كار CPU رو اشغال كرده .

Ghaioom
31-08-2009, 17:45
سلام
ویندوزت رو عوض کن خودت گفتی خیلی وقته نصبه.
یا از آنتی ویروس بروز استفاده کن.

Mohammad King
31-08-2009, 22:24
سلام

آیا شما وقتی که با ویندوز زیاد کار میکنید این اتفاق میفته؟

به تایک زیر هم یه سر بزن ببین جوابت را میگیری:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید