PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید دزدگیر برای پراید.. اساتید کمک کنن فوریه فوری..

dooste.man83
30-08-2009, 11:57
سلام خدمت استاد بزرگ p30world و بقیه دوستان ...
آقا من یک پراید مدل 80 دارم میخوام یک دزدگیر مناسب و مطمئن که کارمو را بندازه روش بزارم...
صبح به نمایندگی زنگ زدم که مدل تلمتیکس bc 2 رو با برد 200 متر با نصب در منزل گفت 89 تومن و بعد مجیک کارهم زنگ زدم مدل معمولی رو 78 قیمت داد بدون نصب با برد 150 متر ...
بودجه هم تا 120 نهایت 130 تومن هستش ..چند تا سوال داشتم...
1- فکر کنم قیمت نمایندگی ها از بیرون خیلی بیشتره درسته؟ از نمایندگی بخرم یا بیرون؟
مرکز خریدش کجاست؟ مطمئن هستن ؟
2- اینجا شما بین 3 برند استیل میت و تلمتیکس و مجیک کار کدوم رو پیشنهاد میدین؟
3- بنظرتون یک دزدگیر معمولی خوب کار آدمو راه میندازه یا یک تصویری بگیرم ؟ اینم بگم ماشین زیاد تو خیابون نمیمونه...بوجم که معلومه...
4- مدل دقیقی که پیشنهاد میدین چیه ؟ امکاناتش چیاست؟ قیمتشم ممنونم بگین...
5- این مدلی که معرفی میکنید چراغی یا ویبره یا بوقی روی ریموتش داره که من بفهمم دزدگیر داره بوق میزنه؟؟ برد واقعی این مدل چقدره؟
6- چشمی براش لازمه؟؟ و باید جدا تهیه کنم یا خودش داره؟؟
7- گارانتیش مال کجاست ؟ سایت معتبر فارسی هم داره؟؟ ممنون میشم لینکشو بزارین ...
8- بدم از طرف نمایندگی بیان نصب کن یا بدم بیرون ؟ هزینه نصبش چقدره؟؟ بیرون نصب کنن مشکلی واسه گارانتیش که نیست ؟ اگه نصاب خوب و با انصاف میشناسسین آدرس وتلفنش رو بهم بدین خیلی ممنون میشم
جواب کامل شما برای همه دوستان مفیده...منتظرم و از کمکتون یک دنیا ممنون

sourena
30-08-2009, 12:07
دوست عزیز دزدگیر که اینقدر دردسر نداره!
چرا خودتو اینقدر ناراحت میکنی؟؟؟
شما یه استیل میت 70-80 تومنی بگیری کارت ماملا راه می افته! بردشم خوبه!
حالا کسی که خطکش نمیذاره برد رو بسنجه!بعدشم که شما میگی ماشین تو خیابون نمیمونه!
پس یا ماجیکار معمولی بگیر...یا همون استیل میت!
اون چشمهای الکتریک هم 4-5 تومنه که نصاب خودش نصب میکنه!

hamidR15
31-08-2009, 15:15
سلام خدمت استاد بزرگ p30world و بقیه دوستان ...
آقا من یک پراید مدل 80 دارم میخوام یک دزدگیر مناسب و مطمئن که کارمو را بندازه روش بزارم...
صبح به نمایندگی زنگ زدم که مدل تلمتیکس bc 2 رو با برد 200 متر با نصب در منزل گفت 89 تومن و بعد مجیک کارهم زنگ زدم مدل معمولی رو 78 قیمت داد بدون نصب با برد 150 متر ...
بودجه هم تا 120 نهایت 130 تومن هستش ..چند تا سوال داشتم...
1- فکر کنم قیمت نمایندگی ها از بیرون خیلی بیشتره درسته؟ از نمایندگی بخرم یا بیرون؟
مرکز خریدش کجاست؟ مطمئن هستن ؟
2- اینجا شما بین 3 برند استیل میت و تلمتیکس و مجیک کار کدوم رو پیشنهاد میدین؟
3- بنظرتون یک دزدگیر معمولی خوب کار آدمو راه میندازه یا یک تصویری بگیرم ؟ اینم بگم ماشین زیاد تو خیابون نمیمونه...بوجم که معلومه...
4- مدل دقیقی که پیشنهاد میدین چیه ؟ امکاناتش چیاست؟ قیمتشم ممنونم بگین...
5- این مدلی که معرفی میکنید چراغی یا ویبره یا بوقی روی ریموتش داره که من بفهمم دزدگیر داره بوق میزنه؟؟ برد واقعی این مدل چقدره؟
6- چشمی براش لازمه؟؟ و باید جدا تهیه کنم یا خودش داره؟؟
7- گارانتیش مال کجاست ؟ سایت معتبر فارسی هم داره؟؟ ممنون میشم لینکشو بزارین ...
8- بدم از طرف نمایندگی بیان نصب کن یا بدم بیرون ؟ هزینه نصبش چقدره؟؟ بیرون نصب کنن مشکلی واسه گارانتیش که نیست ؟ اگه نصاب خوب و با انصاف میشناسسین آدرس وتلفنش رو بهم بدین خیلی ممنون میشم
جواب کامل شما برای همه دوستان مفیده...منتظرم و از کمکتون یک دنیا ممنون
سلام
سورنا درست ميگه.من هم پرايد دارم مدل 83/8 .همون سال يه 702 ماجيكار انداختم،تا الان هم روش نصبه و مشكلي نداشته.

D r i v e r
31-08-2009, 16:22
منم پیشنهاد میکنم یه مدل 70 - 80 تومنی از استیل میت یا ماجیکار بگیر
40 تومن بقیشم میتونی بدی پاور ویندوز و صندوق پران نصب کنی روش
تازه اینطوری 10 - 15 تومن هم اضافه میاد :دی