PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست - مجلات طراحی و معماری و دکوراسیون داخلی

babialex
30-08-2009, 09:26
به یه سری مجلات خوب طراحی و معماری و ساختمان سازی و دکوراسیون داخلی و طرح و ایده های مدرن و جدید نیاز دارم واسه دانلود

مرجعی یا سایتی واسه دانلود رایگان این جور مجلات معرفی میکنید ؟

ممنون

rasool.civil
31-08-2009, 14:26
به یه سری مجلات خوب طراحی و معماری و ساختمان سازی و دکوراسیون داخلی و طرح و ایده های مدرن و جدید نیاز دارم واسه دانلود

ممنون
سلام
به اين لينك يه سري بزن توي انجمن معماريش قسمت جزوه و e-book

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rasool.civil
31-08-2009, 14:29

ممنون
سلام
به اين سايت يه سري بزن توي انجمن معماري قسمت جزوه و ebook

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohitara
24-09-2009, 14:31
سلام
امکانش هست بفرمائیداین مجلات را برای چه استفاده ای می خواهید؟

babialex
12-11-2009, 23:53
برای شرکت
برای داشتن ایده توی ذهن
برای علاقه زیاد :46:

***Spring***
13-11-2009, 01:24
سلام ...

دکوراسیون ، طراحی و معماری داخل ساختمان ( انگلیسی ) - IKEA 2009 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دکوراسیون ، طراحی و معماری داخل ساختمان ( انگلیسی ) - IKEA 2008 Catalog ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

Dideh
23-10-2012, 16:48
من دنبل مجله دکوراسیون داخلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) صنعتی یا دکوراسیون داخلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اداری هستم البته به روز