PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Audio GA-8I945PLGE-RH مشکل

mr_err00r
30-08-2009, 09:00
با عرض سلام و خسته نباشید به تمامی دوستان و اساتید گرامی ...

بنده مادربرد GA-8I945PLGE-RH که موفق به نصب صدای ان نمی شوم ....

بنده مادر برد را با سی دی مادربرد iDnA intel 955X/945 (ver 1.1 نصب کردم اما در هنگام نصب قسمت صدا این اررور را می دهد ...

Warning
Microsoft Bus driver should be loaded in your system before instaling Realtek HD Audio driver !

بنده با دیگر درایور های صدا نیز تست کرده ام اما باز نصب نشده ...

ممنون می شوم کمک کنید در صورت نیاز فایل نصبی را لینک یا ادرسی برای دانلود درج کنید ...

با تاسف بنده در ارسال پست محل اشتباه را انتخاب کردم و این تاپیک را اینجا کپی کردم !!!!!

با تشکر فر اوان ....

Levian
30-08-2009, 15:40
با عرض سلام و خسته نباشید به تمامی دوستان و اساتید گرامی ...

بنده مادربرد GA-8I945PLGE-RH که موفق به نصب صدای ان نمی شوم ....

بنده مادر برد را با سی دی مادربرد iDnA intel 955X/945 (ver 1.1 نصب کردم اما در هنگام نصب قسمت صدا این اررور را می دهد ...

Warning
Microsoft Bus driver should be loaded in your system before instaling Realtek HD Audio driver !

با تشکر فر اوان ....

سلام
1- در صورت امكان از ويندوز ايكس پي سرويس پك 2 استفاده كن... اگر سرويس پك 3 داري درايور جديد صدا را از سايت گيگابايت دانلود كن.
2- بعد از نصب ويندوز سي دي مادربرد را درون دستگاه بگذار تا صفحه AutoRun ظاهر شود ....
3- در صفحه Auto Run گزينه‌‌ي بنام Express Installl وجود دارد. لطفاً روي اين گزينه كليك كن
3- در ادامه هر پيغامي (شبيه به پيغام ذكر شده) ظاهر شد .. دست به آن نزن و اجازه بده تا خود سيستم همه درايورها را نصب كنه.... اين موضوع ممكنه زمان زيادي طول بكشه اما صبر كن

در صورتيكه مشكل حل نشد بگو ......

با تشكر فراوان ....

khark11
31-08-2009, 11:29
سلام
1- در صورت امكان از ويندوز ايكس پي سرويس پك 2 استفاده كن... اگر سرويس پك 3 داري درايور جديد صدا را از سايت گيگابايت دانلود كن.
2- بعد از نصب ويندوز سي دي مادربرد را درون دستگاه بگذار تا صفحه AutoRun ظاهر شود ....
3- در صفحه Auto Run گزينه‌‌ي بنام Express Installl وجود دارد. لطفاً روي اين گزينه كليك كن
3- در ادامه هر پيغامي (شبيه به پيغام ذكر شده) ظاهر شد .. دست به آن نزن و اجازه بده تا خود سيستم همه درايورها را نصب كنه.... اين موضوع ممكنه زمان زيادي طول بكشه اما صبر كن

در صورتيكه مشكل حل نشد بگو ......

با تشكر فراوان ....

تاييد ميشه!

بايد اول درايور باس مادربردت رو نصب كني كه اگه از گزينه اتوماتيك ( Express INSTALL ) استفاده كني مشكل حله!:46:

mr_err00r
31-08-2009, 16:51
با عرض سلام و خسته نباشید به تمامی دوستان گرامی .....

دوستان تمام این کارها را انجام دادم اما متاسفانه جواب نگرفتم ...

ممنون می شوم اگر کسی چییزی در ایتن مورد می داند کمک کند ...

Levian
01-09-2009, 08:51
با عرض سلام و خسته نباشید به تمامی دوستان گرامی .....

دوستان تمام این کارها را انجام دادم اما متاسفانه جواب نگرفتم ...

ممنون می شوم اگر کسی چییزی در ایتن مورد می داند کمک کند ...

سلام

يك سوال ------- شما از اول ويندوز نصب كرديد ؟
اگر ويندوز و از اول نصب كردي و مشكل حل نشده
قبل از نصب درايور سي دي درايور مادربرد به داخل سي دي برو
پوشه Audio
يك فلدري هست به اسم MSQ.... اونجا يك فايل .exe براي ويندوز ايكس SP2 وجود داره
روي اون دو بار كليك كن و صبر كن تا نصب بشه
بعد برو سي دي مادربرد رو از همون طريق انتحاب Express Install نصب كن

با تشكر فراوان