PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در DVD درایور های وسترو 1320 (راهنمایی)

mahmoq
30-08-2009, 07:31
سلام ... لپ تاپ من وسترو 1320 هستش ... وقتی خریدم هم ویندوز نداشت واس همین یه ویستا ی H.Basic روش ریختم ... الان که DVD درایور ها شو میزارم نمیشه نصب کرد یعنی وقتی سی دی بالا میاد گزینه نصب درایور نداره ... اول در ستون سمت چپ مدل رو انتخاب می کنم دوم نوع ویندوز را تعیین می شه در بخش Topic گزینه درایور نداره ... فقط All , Diagoast ,my system ... نوشته ... چی کار باید بکنم ممنون میشم کمکم کنین ...

oranoos_92
30-08-2009, 07:39
برو تو device maneger
اونجا رو هر کدوم درایورها علامت ؟ زده روش راست کلیک کن
بعدش
update
را بزن
بعدش
'گزینه
brows in my cd or computer
را انتخاب کن
و بعد مسیر سیدی را بهش بده خودش میگرده و از توش درایور ها را برات نصب میکنه واسه همه علامت ؟ ها این کار رابکن تا درایور هات کامل نصب بشه

mahmoq
30-08-2009, 11:15
ممنون از کمکت ... اینکارو کردم ولی علامت سوالی نداشت ... :41:
حجم DVD درایورها فقط 74 مگه ... میگم نکنه درایور ها و یوتیلیتی توش نباشه ...

mahmoq
30-08-2009, 16:03
دوستان راهنمایی خاصی ندارن ؟؟؟

REGISTERED USER
30-08-2009, 21:37
شما اول باید سی دی ( نه دی وی دی) آبی رنگ درایورها رو بزاری و همه رو توی درایو C انپک کنی ... می تونی توی سی دی بگردی هستند

بعد با روشی که دوستمون در بالا گفت نصبشون کنی

mahmoq
31-08-2009, 12:59
بازم ممنون ولی ... توی پکیج 1320 من 1 سی دی داس ! یدونه هم سی دی power dvd dell و یدونه dvd utility and driver وجود داره رنگ همشونم خاکستریه ....

lida
31-08-2009, 20:51
hamon khakestari ro bezar tosh hale

zahrazt
03-10-2009, 16:43
سلام دوستان
من هم مشكل همين دوستمون رو دارم
من يه سي دي آبي رنگ دارم ولي توش درايوري نداره.
حالا از هر كسي كه اين مدل رو خريده مي پرسم مي بينم هيچكس درايور نداره.
از توي اينترنت هم نتونستم پيدا كنم
كسي مي تونه راهنمايي كنه

amin_lg
09-10-2009, 06:24
سلام ... لپ تاپ من وسترو 1320 هستش ... وقتی خریدم هم ویندوز نداشت واس همین یه ویستا ی H.Basic روش ریختم ... الان که DVD درایور ها شو میزارم نمیشه نصب کرد یعنی وقتی سی دی بالا میاد گزینه نصب درایور نداره ... اول در ستون سمت چپ مدل رو انتخاب می کنم دوم نوع ویندوز را تعیین می شه در بخش Topic گزینه درایور نداره ... فقط All , Diagoast ,my system ... نوشته ... چی کار باید بکنم ممنون میشم کمکم کنین ...

بله دوست عزیز این سی دی فقط برنامه ی تست سخت افزار رو داره شما باید از سایت ساپورت دل درایور هارو دانلود کنید من واسه ایکس پی و ویستا رو دانلود کردم که 1.3 گیگ سایزش شد