PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا آمدن on-screen keyboard موقع روشن شدن ویندوز ویستا

H.Operator
29-08-2009, 16:01
on-screen keyboard چند مدتی هست که تا سیستم رو روشن می کنم میاد بالا.....
چه جوری باید ببرمش آخه توی پوشه start up نیستش و از msconfig هم که میرم تو لیست start up نیستش پس چرا میاد بالا.....
پیشاپیش از کمکتون ممنونم:11:......

soroshea
30-08-2009, 20:11
اگه یوزرتون پسورد نداره براش پسورد بزارین .
کامپیوتر رو خاموش کنید .
کامپیوتر رو روشن کنید.
درهنگامی که بایدلوگین کنید سمت چپ و پایین مانیتور را ببینید .
دکمه ای به نام Ease of access وجود داره .
روی اون کلیک کنید .
تیک On Screen-Keyboard رو بردارید .

سبز باشید ...

H.Operator
01-09-2009, 23:32
من کاری که شما گفتید انجام دادم اما درست نشد و مشکل پابرجاست...
من رو سیستم پسورد گذاشتم یکبار هم از On Screen-Keyboard استفاده کردم اما بعد تیکشو برداشتم اما هنوز هی میاد بالا...

mehdi1368
02-09-2009, 02:02
on-screen keyboard چند مدتی هست که تا سیستم رو روشن می کنم میاد بالا.....
چه جوری باید ببرمش آخه توی پوشه start up نیستش و از msconfig هم که میرم تو لیست start up نیستش پس چرا میاد بالا.....
پیشاپیش از کمکتون ممنونم:11:......

سلام
ابتدا وارد کنترل پنل شده سپس Ease of Access Center رو اجرا کن !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
طبق عکس بر روی Start on-screen keyboard کلیک کن و در پایین بر روی Use the computerwithout کلیک کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و در اخر هم تیک گزینه Use on-screen keyboard رو بردار
موفق باشید.

soroshea
02-09-2009, 15:49
سلام
ابتدا وارد کنترل پنل شده سپس Ease of Access Center رو اجرا کن !
طبق عکس بر روی Start on-screen keyboard کلیک کن و در پایین بر روی Use the computerwithout کلیک کن
و در اخر هم تیک گزینه Use on-screen keyboard رو بردار
موفق باشید.

احتمالا این همون راهیه که من گفتم ها ... :31:

mehdi1368
02-09-2009, 15:53
درسته حق با شماست من دقت نکردم شرمنده!

H.Operator
02-09-2009, 19:06
از هر دوی دوستان ممنونم مشکل حل شد....
مهدی جان خدا خیرت بده با عکس راحت متوجه شدم.....

soroshea
03-09-2009, 18:08
آقا مهدی واقعا ممنونم .
این راه شما از راه من کامل تر بود .
منم یاد گرفتم . :31:
سبز باشید ...