PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در بازی god of war 2

arash w8100
29-08-2009, 01:56
سلام.بعد از اینکه مرد نامریی رو کشتم که از زمین گاو در میاورد.رفتم اونجایی که وقتی با مرد نامریی میجنگیدم بسته شده بود.یک سنگی رو حل دادم و انداختم رو زمین بعد به وسیله اون از پله ها بالا رفتم سپر رو گرفتم و انداختم زمین و گذاشتم روی پله ناقص اونا بالا بردم تا جلوی نور چشم مجسمه رو بگیره ولی چیزی نمیشه.منظورم اینه که جلوی نور رو نمیگیره0 تو رو خدا کمک کنید اعصابم رو خورد کرده.اینم عکسش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saha91
14-10-2009, 16:32
دوست عزیز باید بری جلوی مجسمه و دکمهR1رو بزنی تا سپر رو بچسبونه به مجسمه ...

orkide2008
24-10-2009, 14:44
سلام اگه کسی صدای منو میشنوه تورو خداااا کمکم کنه.من تو یه مرحله اشم که یه اتاقه گرده پشت سرراه برگشت ندارم جلو روم هم یه حصاره که وقتی رو یه جایگاه وای میستم حصار میاد پایین اما همین که میام تاخودمو به راه برسونم دوباره حصار بسته میشه.فکر میکردم اگه زمان رو نگه دارم درست میشه اما هرکاری میکنم زمان نگه داشته نمیشه.لطفا"راهنماییم کنید.دمتون گرم.

karbon2010
29-10-2009, 22:48
سلام
تعریف از خود نباشه من اخر خدای جنگ هستم البته خیلی وقته بازی نکردم من روی very hard بازی می کردم خیلی وقته هم منتظر نسخه 3 هستم که به تازگی برای ps3 است زمانی که بازی می کردم رکوردهای چشمگیری داشتم مثلا در 1920 ضربه پشت سر هم با استفاده از قدرت و شمشیر یا در 4.15 ساعت به کشتن همه به اتمام رساندم و....

سلام اگه کسی صدای منو میشنوه تورو خداااا کمکم کنه.من تو یه مرحله اشم که یه اتاقه گرده پشت سرراه برگشت ندارم جلو روم هم یه حصاره که وقتی رو یه جایگاه وای میستم حصار میاد پایین اما همین که میام تاخودمو به راه برسونم دوباره حصار بسته میشه.فکر میکردم اگه زمان رو نگه دارم درست میشه اما هرکاری میکنم زمان نگه داشته نمیشه.لطفا"راهنماییم کنید.دمتون گرم.

دقیقا بگو کجایی اسم منطقه البته فکر قسمتی هستی که باید پرواز بکنی پشت سرت هم جایگاه بخار هستش درسته یا نه؟

Unholy
01-11-2009, 08:30

یکی از دوستام همین جا گیر کرده بود !!!
باید بر گردی بالا یه جنازه برداری بندازی رو همون جایگاه تا در باز بمونه !!!!

shasusa
12-11-2009, 16:57
سلام دوستان
اولای بازی وقتی سوار اون ماشین هستیم و چند تا ماشین( یه چیزی تو همین مایه ها ) بهمون حمله می کنن ماشینم می افته از روی پل به دره . چی کار باید بکنم تا بتونم هدایتش کنم؟

slii
31-03-2010, 15:19
من اونجای که با دختر باید مبارزه کنم گیر کردم خواهش می کنم من راهنمای کنید اونجای که یکی از خواهران توی شیشه گیر کرده

sadrabadix
01-04-2010, 22:53
اونجایی که مواد مذاب هست می رم سرباز ها را روی وسیله گردی که باید با اهرمی بچرخونیش تا از رود مواد مذاب رد بشی و بالای اون غلتک ها بری و بعد از اون به یه سکو میرسی که مجسمه ها هستند بعد ازشکتن مجسمه ها . . .

من کل اون ناحیه رو رفتم اما دوباره برمیگردم سرجای اولم:18:

only4u-m
02-04-2010, 19:10
من اونجای که با دختر باید مبارزه کنم گیر کردم خواهش می کنم من راهنمای کنید اونجای که یکی از خواهران توی شیشه گیر کرده

دوست عزیز شما با اون خواهری که وسط ایستاده مبارزه کن تا موقعی که خسته شد دور و ورش سبز رنگ میشه اونوقت شما L1+R1 رو بزن تا زمان کند شه, بعد برو سمت اونجایی که یکی از خواهرها پشت شیشه ست و آنقدر بزن تا شیشه بشکنه.

فکر می کنم دو, سه تا شیشه باشه...

--------------------------------------------------

sadrabadix یکم با جزئیات بیشتر توضیح بده. دقیقا نمی دونم کجا رو می گی!!
اونجاست که بالای مواد مذاب یک سکو هست که وقتی می ری اون سمتش کج میشه؟؟؟؟

boskabadi
05-04-2010, 17:24

سلام دوست عزیز باید شما هر در دیوار را خراب کنید و یک جنازه تو دیوار سمت راست است آن را بردارید و تو آب بنداز بعد بورو تو دیوار سمت چپ جنازه که از اونجا رد شد رو بگیر و بذار رو اهرم بعد هم خودت بیا رو اهرم وسط تا در باز بشه

boskabadi
05-04-2010, 17:33
سلام به orkide2008 جواب سوال شما این است که باید دو دیوار در سمت چپ و راست است آنها را خراب کنید بعد در سمت راست یک جنازه است آن را به داخل رودی که از آنجا رد میشود را بندازید بعد سریعا به قسمت دیگر بروید و منتظر جنازه باشید که آن را رودخانه به سمت شما می اید سپس وقتی جنازه را دیدید بردارید و و بر روی اهرمی که آنجاست بندازید بعد خودتون بروید بیرون و در وسط صفحه روی اهرم بایستید تا درب باز بشه تمام

sadrabadix
04-05-2010, 19:04
دوست عزیز شما با اون خواهری که وسط ایستاده مبارزه کن تا موقعی که خسته شد دور و ورش سبز رنگ میشه اونوقت شما L1+R1 رو بزن تا زمان کند شه, بعد برو سمت اونجایی که یکی از خواهرها پشت شیشه ست و آنقدر بزن تا شیشه بشکنه.

فکر می کنم دو, سه تا شیشه باشه...

--------------------------------------------------

sadrabadix یکم با جزئیات بیشتر توضیح بده. دقیقا نمی دونم کجا رو می گی!!
اونجاست که بالای مواد مذاب یک سکو هست که وقتی می ری اون سمتش کج میشه؟؟؟؟
آره . . . آره . . . زدی توخال درست همونجاست. من کل منطقه رو میگردم اون جنازه رو میزارم رو اون سکو دوباره برمیگردم روی اون سکویی کج میشه که اشاره کردی دوباره در اون که باید با دایره زدن بازکنم باز می کنم روی چند منطقه ای که پر ازمواد مذاب هست رد میشم بعد دوباره میرسم به اون جنازه و اون در مرتب دور خود میچرخم:weird:

qawsedrf
15-08-2012, 13:50
سلام

من اون مرحله ای هستم که یک نفر کتابو برام ترجمه میکنه و من میکشمش

حالا یکم رفت جلوتر و جایی گیر کردم که دوتا صفحه خاردار دارن از پشت سر و رو به رو آروم آروم بطرفم میان و از بالا هم سربازایی برای جنگیدن با من میان و بعد از کمتر از یک دقیقه اون دو صفحه خاردار به هم میخورن و کریتوس بینشون سوراخ سوراخ میشه

اینجا باید چکار کنم؟

یه سوال دیگه
هر وقت قدرت جدیدی میگیرم دیگه نمیتونم از قدرت های قبلیم استفاده کنم،راهی برای انتخاب دوبارشون هست؟

qawsedrf
15-08-2012, 16:41
کسی نیست جواب بده؟

qawsedrf
18-08-2012, 20:24
الوووووووووووووووو؟

parsa hs
20-08-2012, 12:59
اونقدر باید سربازهارو بکشی تا تموم شن
برای استفاده از قدرت ها باید دکمه های حرکتی ( غیر آنالوگ ها ، رو دسته ) رو بزنی تا اونجایی که خونتو نشون میده شکل ها عوض شن بعد میتونی از قدرت ها استفاده کنی
( برای اون مرحله که گیر کردی بهتره که atlas qake رو max کنی )

mskk
12-08-2014, 09:03
دوستان لطفا منو کمک کنید یه مرحله گیر کردم اونجایی که یه غول بزرگ شبیه کوه آتیشه یه جا دیوارش بلنده نمیتونم برم و دوتا تیکه سنگ فقط میشه جابه جا کرد توی یه شیب لطفا کمکم کنید عکساشو میذارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]