PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مباحث و مشکلات مربوط به نصب و اجرای برنامه های S60v5 + بحث های نرم افزاری

صفحه ها : [1] 2

Vallio
28-08-2009, 22:43
|| به نام خدا ||

سلام .
دیدم که که وجود همچین تاپیکی توی این بخش یکی از لزوماته ( چــــی گفتم ؟! :دی )

لطفا به موارد زیر دقت کنید :

1- از دادن پست های پشت سر هم و اسپم وار بپرهیزید که سریعا پاک خواهند شد .

2- اینجا محیط چت نیست .

3- اینجا فقط مشکلات مربوط به نصب برنامه های سیمبین سری 60 ویرایش 5 رو مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید ، از یادآوری کردن سوال خود بپرهیزید .

4- مباحث نرم افزاری S60v5 مانند دورنمای برنامه های جدید و یا مباحثی که تاپیکی واسشون نیست رو در اینجا مطرح کنید .

5- حتماً نام برنامه و مدل گوشی خود را ذکر کنيد .

با تشکر - ™Vallio

»» ( و با تشکر ویژه از مجتبی خان )

Vallio
28-08-2009, 22:45
رزرو شد ... .

Mehdi3122
02-09-2009, 02:38
ba salam miikhastam bedonam chetori mitonam goshimo ---- konam chejori n97 daram

soroushal
05-09-2009, 15:46
ba salam mikhastam bedonam chitoryi mitonam goshimo ---- konam 5800 daram

Legend
17-09-2009, 23:47
ba salam miikhastam bedonam chetori mitonam goshimo ---- konam chejori n97 daram

ba salam mikhastam bedonam chitoryi mitonam goshimo ---- konam 5800 daram

سلام
دوستان قوانین انجمن ایجاب میکنه که پست هاتونو به زبان فارسی بفرستید...:10:

برای هک گوشیتون هم به این تاپیک مراجعه کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاد باشید:40:

Mohandes_mansour
25-09-2009, 16:29
سلام
تو رو خدا کمکک کنید یک ساعت پیش رو 5800 هک شده برنامه ی core player رو نصب کردم همه چی قاطی کرده..این شورتکات ای بالا وقتی فعالش می کنم نمیشه هیچ کاری کرد و همش قفل میکنه و عملا دکمه سبز سمت چپ برای تماس کار نمیده بعد از این نصب...
اون نرم افزاره هم پاک کردم اما درست نشد...فقط باید حالت شورتکات هاشو اوی home theme به basic تغییر بدم که بشه دیال رو اورد....دکمه سبزه عمل نمیده...
چه کارش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کدی چیزی نداره ؟؟؟
من نمی خوام فلش کنم...ریست فاکتوری هم کردم جوابی نداد....دوستم همین مشکل رو داشت رفت فلش کنه....
تو رو خدا کمکم کنید این درست بشهههههههههه
ریست کلی نمیشه کرد ؟؟؟
می فهمید مشکلم چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو رو خدا زود جواب بدین و عملی باشه که بقیه نرم افزار هام پاک نشن...فقط درست بشههه:41:

یه دنیا ممنون :11:

ali racer
27-09-2009, 15:34
ادیت شد................

ahmadisohrab37
21-10-2009, 11:58
سلام من 5800 نمیتونم هیچ تمی رو گوشیم اجرا نمیشه .نمیدونم چکار کنم لطفا کمکم کنید

ali_deniro
21-10-2009, 21:53
سلام . من image editor کار نمیکنه.مموری sms ميره رو phone memory
گوشیم 58..
ویروس داره؟

m.s.f
12-11-2009, 12:28
سلام
برنامه های s60 v3 روی s60 v5 مثلا 5800 نصب میشن یا نه ؟

Legend
15-11-2009, 15:47
سلام
برنامه های s60 v3 روی s60 v5 مثلا 5800 نصب میشن یا نه ؟
بعضی هاشون آره..
ولی اونایی که به درد بخور باشه با نسخه جدید ساپورت 5800 رو هم دارند...

شاد باشی:40:

abedi1986
17-11-2009, 13:43
من يه 5530 نوكيا دارم/ مرورگر opera 10 رو رو گوشي نصب كردم ولي اين مرورگر موقع استفاده به gprs وصل نميشه و error connect ميده در حالي كه همه برنامه هاي ديگه ي گشي به راحتي connect ميشن! تو setting اپرا هم تنظيمي براي access point نداره كه از اونجا بشه set كرد/ خواهشا اگه ميشه راهنمائي كنيد
مرسي

bi_kas_kar
20-11-2009, 21:39
سلام
تو رو خدا کمکک کنید یک ساعت پیش رو 5800 هک شده برنامه ی core player رو نصب کردم همه چی قاطی کرده..این شورتکات ای بالا وقتی فعالش می کنم نمیشه هیچ کاری کرد و همش قفل میکنه و عملا دکمه سبز سمت چپ برای تماس کار نمیده بعد از این نصب...
اون نرم افزاره هم پاک کردم اما درست نشد...فقط باید حالت شورتکات هاشو اوی home theme به basic تغییر بدم که بشه دیال رو اورد....دکمه سبزه عمل نمیده...
کدی چیزی نداره ؟؟؟
من نمی خوام فلش کنم...ریست فاکتوری هم کردم جوابی نداد....دوستم همین مشکل رو داشت رفت فلش کنه....
ریست کلی نمیشه کرد ؟؟؟

تو رو خدا زود جواب بدین و عملی باشه که بقیه نرم افزار هام پاک نشن...فقط درست بشههه:41:

با این کد ریست کن ستاره مربع 7370 مربع

Mojtaba N87
27-11-2009, 01:11
مرسی بابت تاپیک . مهم شد

mdk20
30-12-2009, 00:04
من دو تا 5800 با هم گرفتم ولی با یکیش مشکل دارم و اون این هست که یکیشون gps کانکت نمیشه ولی اون یکی راحت کانکت میشه نمیدونم چه کارکنم؟لطفا راهنمایی کنید.

Noob Saibot
30-12-2009, 09:41
با شلام به همگی.
من از سایت Opda فایل Cer و Kye گرفتم برای ساین کردن. بیچاره شدم تا برنامه هارو ساین کنم. با بیشتر برنامه های مربوط به ساین کار کردم. جالبیش اینجاست که برنامه ساین میشه ولی باز تو گوشی ارور Cer میده. تاریخ گوشیم درسته. هر کاری که فکر میکردم باید انجام بدم که ساین درست باشه انجام دادم. باز هم نشد. باید چی کار کنم؟ مشکل چیه؟ کسی میدونه؟

mr.dany007
10-01-2010, 11:31
نرم افزار هایی رو که روی 5530 نصب کردم چه جوری آنیستال کنم
ممنون از راهنماییتون

Hadi King
10-01-2010, 11:50
با شلام به همگی.
من از سایت Opda فایل Cer و Kye گرفتم برای ساین کردن. بیچاره شدم تا برنامه هارو ساین کنم. با بیشتر برنامه های مربوط به ساین کار کردم. جالبیش اینجاست که برنامه ساین میشه ولی باز تو گوشی ارور Cer میده. تاریخ گوشیم درسته. هر کاری که فکر میکردم باید انجام بدم که ساین درست باشه انجام دادم. باز هم نشد. باید چی کار کنم؟ مشکل چیه؟ کسی میدونه؟
ساده ترين راه دوست من فري سينجر رو نصب كن تو گوشي و تو گوشي برنامه ها رو ساين كن !
ارور هم نميـــده امتحان شــده :46:
موفق باشيد!:40:

mehdi535
10-01-2010, 12:19
نرم افزار هایی رو که روی 5530 نصب کردم چه جوری آنیستال کنم
ممنون از راهنماییتون

باید بری قسمت settings و بعد application mgr و بعد installed appsو حالا برنامه ای را که میخواهی آنیستالش کنی انتخاب کن وبعد optionsوانتخاب گزینه Unistall وتمام:10:

Noob Saibot
10-01-2010, 16:27
ساده ترين راه دوست من فري سينجر رو نصب كن تو گوشي و تو گوشي برنامه ها رو ساين كن !

ممنون. میشه لینکشو بدی؟

mehdi_vsgh
12-01-2010, 17:08
گوشیم 5800 هست
میخوام بعضی از فایلها رو حذف کنم ولی اجازه اینکارو نیمده

یه برنامه قرانی نصب کردم
ASGATech Quran v3.04 S60v5 SymbianOS9x Unsigned FULL-FoXPDA

مشکل پیدا کرده نمیتونم حذفش کنم یا دوباره نصبش کنم.....هرکاری میکنم پاک نمیشه....چه کار کنم؟؟؟

p990
07-02-2010, 20:05
unable to install.constrained by certificate
علت این پیغام چی هست ؟
فایل cer key از همیمن فروم گرفتم و بعد از ساین موقع نصب این لامسب میاد؟!

enimonte
07-02-2010, 20:09
unable to install.constrained by certificate
علت این پیغام چی هست ؟
فایل cer key از همیمن فروم گرفتم و بعد از ساین موقع نصب این لامسب میاد؟!

تاریخ کامپیوتر و گوشیت رو یکی کن و بعد دوباره ساین کن

p990
07-02-2010, 20:35
تاریخ کامپیوتر و گوشیت رو یکی کن و بعد دوباره ساین کن

یکی هست؟؟؟؟؟:41::41:

enimonte
07-02-2010, 20:47
یکی هست؟؟؟؟؟:41::41:

اینجا یکی جواب رو داده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
معنیش دقیقا میشه اینکه شما دارید فایل sign شده را روی گوشی می ریزید که برای IMEI گوشی شما sign نشده ! شما نمی تونید فایلی را که برای یه گوشی دیگه ساین شده روی گوشی خودتون نصب کنید !!
و اون هم 2 دلیل دارد: اول این که برنامه با سریال گوشی دیگری ثبت شده است. یعنی شما اقدام به نصب برنامه ای کرده اید که سریال ثبت شده در آن با سریال گوشی شما تفاوت دارد. دوم اینکه مدت اعتبار فایل ثبت شده شما گذشته است و باید دوباره آن را ثبت کنید. هر فایل ثبت کننده ای دارای یک تاریخ مصرفی است. شما برای دیدن تاریخ و مدت زمان فایلهای ثبت خودتان ابتدا بر روی فایل Cer خود کلیک کرده تا باز شود. در صفحه ای که برای شما باز خواهد شد قسمتی را ملاحظه خواهید کرد به نام Valid from که همان تاریخ مصرف فایل شما است.

p990
07-02-2010, 21:02
اینجا یکی جواب رو داده

معنیش دقیقا میشه اینکه شما دارید فایل sign شده را روی گوشی می ریزید که برای IMEI گوشی شما sign نشده ! شما نمی تونید فایلی را که برای یه گوشی دیگه ساین شده روی گوشی خودتون نصب کنید !!
و اون هم 2 دلیل دارد: اول این که برنامه با سریال گوشی دیگری ثبت شده است. یعنی شما اقدام به نصب برنامه ای کرده اید که سریال ثبت شده در آن با سریال گوشی شما تفاوت دارد. دوم اینکه مدت اعتبار فایل ثبت شده شما گذشته است و باید دوباره آن را ثبت کنید. هر فایل ثبت کننده ای دارای یک تاریخ مصرفی است. شما برای دیدن تاریخ و مدت زمان فایلهای ثبت خودتان ابتدا بر روی فایل Cer خود کلیک کرده تا باز شود. در صفحه ای که برای شما باز خواهد شد قسمتی را ملاحظه خواهید کرد به نام Valid from که همان تاریخ مصرف فایل شما است.

2013 وقت داره!
نه فایل ساین نشده است!

enimonte
07-02-2010, 21:14
2013 وقت داره!
نه فایل ساین نشده است!
ببینید شاید مشکل از برنامه ساین باشه.از signsis استفاده کنید شاید مشکل رفع بشه.من این موضوع زیر رو یادم رفته بود اشتباها پست اول رو گذاشتم.هفته قبل اومدم برنامه نصب کنم( برنامه ساین کردن و فایل سر و کی گوشی رو به یک کامیپوتر دیگه انتقال داده بودم) این ارور رو داد گفتم شاید مشکل از زمان باشه.دوباره اومدم نگاه کردم دیدم تاریخ درسته.باز ساین کردم هم همین ارور رو میداد تا اینکه متوجه شدم که توی همین برنامه signsis که باهاش ساین میکنم برنامه رو انتخاب میکردم ولی فایل cer , key گوشی رو به امید اینکه برنامه هنوز میشناسشون انتخاب نمیکردم.این مشکل من بود که رفع شد

p990
07-02-2010, 21:24
ببینید شاید مشکل از برنامه ساین باشه.از signsis استفاده کنید شاید مشکل رفع بشه.من این موضوع زیر رو یادم رفته بود اشتباها پست اول رو گذاشتم.هفته قبل اومدم برنامه نصب کنم( برنامه ساین کردن و فایل سر و کی گوشی رو به یک کامیپوتر دیگه انتقال داده بودم) این ارور رو داد گفتم شاید مشکل از زمان باشه.دوباره اومدم نگاه کردم دیدم تاریخ درسته.باز ساین کردم هم همین ارور رو میداد تا اینکه متوجه شدم که توی همین برنامه signsis که باهاش ساین میکنم برنامه رو انتخاب میکردم ولی فایل cer , key گوشی رو به امید اینکه برنامه هنوز میشناسشون انتخاب نمیکردم.این مشکل من بود که رفع شد

من هم از همین v0.7 استفاده می کنم !
الان نگاه کردم دیدم تو در خواستم IMIE رو هم درست دادم ؟!؟

ممکنه موقع وارد کردن IMIE رو اشتباه وارد کرده باشن؟!؟!

enimonte
07-02-2010, 23:21
من هم از همین v0.7 استفاده می کنم !
الان نگاه کردم دیدم تو در خواستم IMIE رو هم درست دادم ؟!؟

ممکنه موقع وارد کردن IMIE رو اشتباه وارد کرده باشن؟!؟!

فکر نمیکنم اشتباه کرده باشند ولی پرسیدنش ضرر نداره. حالا .برای همه برنامه ها این ارور رو میده؟

p990
08-02-2010, 12:33
فکر نمیکنم اشتباه کرده باشند ولی پرسیدنش ضرر نداره. حالا .برای همه برنامه ها این ارور رو میده؟

بله من دوباره درخواست دادم؟!؟!؟!؟!

p990
08-02-2010, 12:39

آقا گمت گرم که به من کمک کردی؟!؟!

اشکال همونی بود که فکر میکردم.مشکل از cer key بود.:46:

AminMrz
09-02-2010, 20:10
برای نصب نرم افزار روی 5530 پیام خطای زیر رو میده
certificate may not yet be valid expired or phone's date setting may be incorrect
دلیلش چی میتونه باشه؟

esmail194
09-02-2010, 20:14
certificate may not yet be valid expired or phone's date setting may be incorrect
دلیلش چی میتونه باشه؟

hamed1297
16-02-2010, 18:50
من تم برای ساتیو میخواستم.میتونم از تمهای 5800 استفاده کنم؟از کجا تم های 5800 رو گیر بیارم؟

Hadi King
16-02-2010, 19:07
من تم برای ساتیو میخواستم.میتونم از تمهای 5800 استفاده کنم؟از کجا تم های 5800 رو گیر بیارم؟
سلام :11:
قسمت تم موبایل . تم ورژن 5 زیاد هســت ...
[S60v5] تم هاي مخصوص گوشي هاي تاچ نوكيا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
موفق باشید!:40:

Hadi King
16-02-2010, 19:09
دلیلش چی میتونه باشه؟

دلیلش چی میتونه باشه؟
شما دوستان باید گوشیتون هـک شده باشـــه یا برنامه رو ساین کرده باشید !
به قسمت هـــــک گوشی های موبایل یه سری بزنید :46:

Lord_ASH
09-03-2010, 00:37
سلام دوستان

من تازه عضو شدم.

تازگي يه گوشي 5800 خريدم و مي‌خواستم روش نرم‌افزار mobipocket رو نصب كنم. بعد از جستجوي طولاني يه نسخه‌ي به ظاهر سازگار پيدا كردم ولي موقع نصب certificate error ميده. البته بعد از اينكه ساينش كردم اررور داد كه قابليت نصب از منبع غير معتمد وجود نداره. ممنون ميشم اگه كمكم كنيد!
اين نرم‌افزار خيلي برام مهمه!!!

lastghostdog
27-03-2010, 16:14
دوستان عزیز سلام
من یه Nokia 5230 دارم که وقتی می خوام برنامه ای نصب کنم بدون اینکه کاریش داشته باشم پیام Installation Cancelled میده !!! این پیام تقریبا تو 90 درصد مواقع میاد حالا چه برنامه ارجینال باشه و چه با signsis یا Pot Sign Tools ساین شده باشه...
داره دیوانم میکنه...:41:

mr.dany007
28-03-2010, 20:35
کسی میدونه عکس هایی که دانلود میشن از گوگل کجای موبایل ذخیره می شوند؟ که اون فولدر را بردارم آخه می خوام گوشی را ریست کنم و نمی خوام دوباره تصاویر را لود کنم. همچنين ميشه نقشه هاي گوگل رو از اينترنت گرفت وريخت تو گوشي تا هزينه سيم كارتمون زاد نشه؟از جوابتون خيلي ممنون ميشم

VAIAV
05-04-2010, 09:45
سلام.
تا اونجایی که من جستجو کردم همچین چیزی امکان نداره.
من خودم هم از گوگل مپ استفاده می کنم.

ayaz1364
09-04-2010, 20:42
با سلام
من آخرین ورژن این نرم افزار smartcom gps رو در نوکیا n97 نصب کردم ولی الان بعد از 10 روز پیغام داده که باید نسخه اصلی رو استفاده کنید چون این نسخه تریال هست
لطفا جدیدترین ورژن این نرم افزار که اصلی باشه رو برام قرار بدید
ممنون

ayaz1364
14-04-2010, 10:56
با سلام
من آخرین ورژن این نرم افزار smartcom gps رو در نوکیا n97 نصب کردم ولی الان بعد از 10 روز پیغام داده که باید نسخه اصلی رو استفاده کنید چون این نسخه تریال هست
ممنون

:19:is anybody there:19:

mr.dany007
14-04-2010, 11:06
سلام دوستان
جدیدا یه برنامه نصب کردم که گوشیم خیلی سنگین شده
وارد installed aplication که میشم و میخوام این برنامه یا هر برنامه دیگه ای رو آنیستال کنم ارور میده
اسم برنامه super tux با حجم 12mb
ارور هم اینه app.manager memory full.close some aplication and try again
از کمکتون ممنون عزیزان

Hadi King
14-04-2010, 11:31
با سلام
ممنون

:19:is anybody there:19:

دوست عزیز برنامه رو از همین جا دانلود کردید ؟
من برای دوستم از این تایپک دانلود کردم هنوز براش کار میده و تریال نیســت ...
کرک شــدســـت !!!
نرم افزار SmartCom GPS با ساپورت کامل 5800 به همراه نقشه های ایران (شهرها) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mr.dany007
15-04-2010, 10:42
سلام دوستان
وارد installed aplication که میشم و میخوام این برنامه یا هر برنامه دیگه ای رو آنیستال کنم ارور میده
از کمکتون ممنون عزیزان

N I R V A N A
15-04-2010, 10:50
سلام دوستان
از کمکتون ممنون عزیزان

سلام
حتما برنامه های در حال اجراتون زیاد هست که مموری فول میشه.
اگه Jbak داری رو گوشیت با اون برنامه هاتو چک کن....
اما در کل فکر کنم با ری استارت کردن گوشی درست بشه این مشکل.:11:

jak_1300
16-04-2010, 14:04
سلام دوستان من يه برنامه مثله Ringtone Maker v10 unsigned ميخواستم همين برنامه كه اسمه لاتينش و گفتم رو من بعد از ساين كردن نصب ميكنم نصب هم ميشه برنامه هم تو گوشي باز ميشه اما وقتي آهنگي رو كه ميخواي اديتش كني رو عمل نميكنه گزينه هاش كسي چيزي سراغ داره معرفي كنه؟

bshahab
16-04-2010, 23:03
سلام
من یه گوشیه نوکیا 5230 خریدم.
گوشیروه --ک کردم و چند تا برنامه جی پی اس نصب کردم!حالا 2 تا مشکل:
1:نه اسمارت به ماهواره وصل میشه(که نوشتش سبز شه)نه گارمین!!(searching satelite).جی پی اس خود نوکیا هم اصلا باز نمیشه!!!!!
2:وقتی گوشیرو خاموش میکنم جون میکنه تا روشن شه!!!!باید یه 20-30 بار روشن کنم تا بالاخره روشن شه!

پ ن:برنامه های ه--ک رو هم پاک کردم ولی تمامیه مشکلان سرجاشه(بخصوص این روشن نشدنش خیلی ضدحاله)

N I R V A N A
18-04-2010, 11:23
سلام
من یه گوشیه نوکیا 5230 خریدم.
گوشیروه --ک کردم و چند تا برنامه جی پی اس نصب کردم!حالا 2 تا مشکل:
1:نه اسمارت به ماهواره وصل میشه(که نوشتش سبز شه)نه گارمین!!(searching satelite).جی پی اس خود نوکیا هم اصلا باز نمیشه!!!!!
2:وقتی گوشیرو خاموش میکنم جون میکنه تا روشن شه!!!!باید یه 20-30 بار روشن کنم تا بالاخره روشن شه!

پ ن:برنامه های ه--ک رو هم پاک کردم ولی تمامیه مشکلان سرجاشه(بخصوص این روشن نشدنش خیلی ضدحاله)

مشکل جی پی اس رو من دقیقا ازش اطلاع ندارم. بهتره تو تاپیک خودش بپرسید تا راحت تر و سریعتر به جواب برسید.

در مورد سنگین شدن گوشی هم مربوط به برنامه هایی هست که رو گوشی نصب کردید. خود برنامه ی -- رو نیازی نبود پاک کنی. چون حجم آنچنانی نداره که مجبور بشی پاکش کنی. باید ببینی چقدر از نقشه های اسمارت کام و گارمین رو ریختی....
اینطور که شما میگین دلیلش همینه. اسمارت کام خیلی کاملتر و بهتر از گارمین هست و شما نیازی به گارمین ندارین.
من پیشنهاد میکنم گوشیتون رو یه بار ریست کنین.....

jak_1300
18-04-2010, 18:24
سلام دوستان من الان بواسطه كابل يو اس بي كه زدم به گوشيم (ان 97) وصل شدم به اينترنت خطم 912 هستش اما جي پي آر اس خطم فعاله الان كامپيوترم گوشيمو به عنوان مودم شناخته من برنامه nokia ovi suite رو باز كردم اون بالا عكس كره زمين روش كيليك كردم يه پنجره باز شد به نامه one touche access بعدش با سرعت 115.2kbps به اينترنت وصل شدم من چجوري به نت دسترسي دارم الان از طريقه جي پي آرسه خطم وصلم ؟؟؟؟ كسي چيزي ميدونه من كلي سوال پرسيدم تا حالا همش بي جواب مونده اين قسمت مدير نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Olis
19-04-2010, 10:03
سلام دوستان من الان بواسطه كابل يو اس بي كه زدم به گوشيم (ان 97) وصل شدم به اينترنت خطم 912 هستش اما جي پي آر اس خطم فعاله الان كامپيوترم گوشيمو به عنوان مودم شناخته من برنامه nokia ovi suite رو باز كردم اون بالا عكس كره زمين روش كيليك كردم يه پنجره باز شد به نامه one touche access بعدش با سرعت 115.2kbps به اينترنت وصل شدم من چجوري به نت دسترسي دارم الان از طريقه جي پي آرسه خطم وصلم ؟؟؟؟ كسي چيزي ميدونه من كلي سوال پرسيدم تا حالا همش بي جواب مونده اين قسمت مدير نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یکم بد توضیح دادی ... خطت 912 است یعنی چی؟

ولی اگه کامپیوتر گوشیتو بصورت مودم شناحته باشه از GPRS استفاده میکنی دیگه... بعدشم یک راه ساده برای اینه بفهمی اینه که وصل شی بعد بری شارجتو ببینی که کم میکنه یا نه

N I R V A N A
19-04-2010, 11:58
یکم بد توضیح دادی ... خطت 912 است یعنی چی؟

ولی اگه کامپیوتر گوشیتو بصورت مودم شناحته باشه از GPRS استفاده میکنی دیگه... بعدشم یک راه ساده برای اینه بفهمی اینه که وصل شی بعد بری شارجتو ببینی که کم میکنه یا نه

میگه خطش 912 . یعنی ثابته. شارژ کجا بود؟:31::11:

Olis
19-04-2010, 18:12
میگه خطش 912 . یعنی ثابته. شارژ کجا بود؟:31::11:

خودم فهمیدم خواستم تاپیک فعال شه:25:

پس از GPRS داری استفاده میکنی

jak_1300
19-04-2010, 20:04
وقتی اینترنت گوشی رو قطع می کنی و بعد دیسکانکت میشه یعنی با خطت وصلی

اون راهی هم که دوستان می گن یعنی اون کار رو بکن ببین با کدوم شرکت اینترنتی به اینترنت وصلی که انقدر سرعتش زیاده:13:

سلام من با هيچ شركتي وصل نيستم خوده گوشيم وصل ميشه به نت با اون سرعت (nokia usb ,pdem (ota سرعت دانلودم رو 20 هست تقريبا با آي دي ام منيجر
اين عكس رو ببينيد من الان كانكتم چرا كانكت ميشم با چي كانكت ميشم اين همون جي پي آرس خطم نيست؟ چقدر هزينه ام ميشه؟ قضيه چيه تورو خدا يكي راهنماييم كنه گيج شدم من

---------- Post added at 08:04 PM ---------- Previous post was at 08:04 PM ----------

وقتی اینترنت گوشی رو قطع می کنی و بعد دیسکانکت میشه یعنی با خطت وصلی

اون راهی هم که دوستان می گن یعنی اون کار رو بکن ببین با کدوم شرکت اینترنتی به اینترنت وصلی که انقدر سرعتش زیاده:13:

سلام من با هيچ شركتي وصل نيستم خوده گوشيم وصل ميشه به نت با اون سرعت (nokia usb ,pdem (ota سرعت دانلودم رو 20 هست تقريبا با آي دي ام منيجر
اين عكس رو ببينيد من الان كانكتم چرا كانكت ميشم با چي كانكت ميشم اين همون جي پي آرس خطم نيست؟ چقدر هزينه ام ميشه؟ قضيه چيه تورو خدا يكي راهنماييم كنه گيج شدم من

jak_1300
19-04-2010, 20:15
استی من قبل از اینکه این گوشی رو بگیرم تو تبلیغاته ان ۹۷ میدیدم که طرف گوشی رو میگرفت جلویه خورشید و درجه حرارت هوا رو تو گوشیش نشون میداد کسی میدونه چجوری باید فعالش کرد من هر چی میگردم پیداش نمیکنم؟

jak_1300
19-04-2010, 20:27
میگم تو قسمت اس ام اس چرا مارک سورال نداره؟
يه برنامه دانلود كردم به نامه Google Translate 4 mobile S60v5 وقتي خواستم نصبش كنم ديدم اصلا اجرا نميشه Google_Translate_4_mobile_v1.0.wgz پسوندش wqz بود منم ور داشتمش كردمش sis و بعدش ساينش كردم ولي ساين نميشد ولي همينجوري خواستم نصب كنم رو گوشي ميزنه كه ساپورت نميكنه همچين برنامه اي رو قضيه اش چيه؟

---------- Post added at 08:25 PM ---------- Previous post was at 08:21 PM ----------

دوستان من قبلا گوشیه سونی اریکسون داشتم یه برنامه بود به نامه مای فون اکسپلور که من وقتی گوشیمو وصل میکردم به کامپیوتر این برنامه رو که باز میکردم تمام اس ام اسهام و شماره تلفونام میرفت توش و من خیلی راحت اس ام اس ها رو میخوندم و مهمتر از همه اینکه (باهاش اس ام اس میفرستادم خیلی راحت با کیبورد کامپیوتر این کار رو میکردم ) و یا لیست شماره تلفونهام راحت ویرایششون میکردم میخواستم ببینم آیا برنامه ای واسه گوشیه نوکیا ان ۹۷ هست که بشه باهاش این کار ها رو کرد ؟ ممنون میشم اگه معرفی کنین چنین نرمافزاری رو

---------- Post added at 08:27 PM ---------- Previous post was at 08:25 PM ----------

دوستان من یه برنامه یوتوب خوب دارم که ویدئوهای نت رو براحتی با استفاده از جی پی آر اس میبینم اما یه مشکلی که دارم اینه که نمیتونم دانلودشون کنم میخواستم ببینم برنامه ای نیومده که بشه ویدئوها رو دانلود کرد؟

mojtabafarzan
01-05-2010, 20:51
سلام دوستان ، من 5530 گرفتم ولی هرچی میگردم اکسپلوررش گیر نمیاد . گیر میاد ولی مال 5800 هستش . نصب میشه ولی تاچش عمل نمیکنه !!!! اکپلورر مخصوصش هست یا نه ؟

GH.REZAEI
11-05-2010, 13:03
با سلام
يه سري آهنگ MP3 از كامپيوتر انتقال دادم روي گوشي ولي در قسمت all songs نيست
ولي در قسمت file mgr-e\attachments هست

mojtaba_sa
13-05-2010, 10:12
میگم تو قسمت اس ام اس چرا مارک سورال نداره؟
يه برنامه دانلود كردم به نامه Google Translate 4 mobile S60v5 وقتي خواستم نصبش كنم ديدم اصلا اجرا نميشه Google_Translate_4_mobile_v1.0.wgz پسوندش wqz بود منم ور داشتمش كردمش sis و بعدش ساينش كردم ولي ساين نميشد ولي همينجوري خواستم نصب كنم رو گوشي ميزنه كه ساپورت نميكنه همچين برنامه اي رو قضيه اش چيه؟

سلام . شما نباید پسوند فایل رو عوض میکردید! با همون حالت و بدون ساین نصب میشه(احتمالا)

با سلام
يه سري آهنگ MP3 از كامپيوتر انتقال دادم روي گوشي ولي در قسمت all songs نيست
ولي در قسمت file mgr-e\attachments هست

سلام
شما باید فایلهای صوتی رو به مسیر زیر بریزید:
e\sound\digital:10:

s_n
25-05-2010, 01:45
سلام.دوستان میشه منو راهنمایی کنید راجبه این اصطلاحات که برنامه باید کرک بشه و .... خیلیای دیگه.گوشیم اکس6 هست و اصلا سردرنمیارم.اینترنتم هم دیال آپ هست.قبلا 5700داشتم .ممنون.بعد از یکسال اومدم یه سوال بپرسم مارو غریبه ندونین.مخلصه همتون هستم.

ali nemesis
30-05-2010, 15:13
سلام من هم 5800 دارم یکی از این مشکلات هم ندارم :13: core player کلا روی 5800 مشکل داره من نسب کردم خوب اجرا نشد بعد هم پاکش کردم مشکلی پیش نیامد :13: برنامه s60 v3 بر روی s60 v5 نسب میشه در 5800 چون کلید نداره بعضی از برنامه ها پس از نسب باز میشن ولی ازشون نمیشه استفاده کرد مثل divx player چون نیاز به کلید دارن
واسه ریست کلی این کد استفاده میشه: *#7370# که فولدر sys/bin گوشی را فرمت میکنه

ali nemesis
30-05-2010, 15:16
مشکل نسب ovi mao حتی با -- به دلیل ارور unable to install:41:

sajad_bahal
31-05-2010, 01:01
با سلام من گوشی n97 mini دارم بیشتر نرم افزارایی که نصب میکنم با خطا مواجه میشم
تو هر سایتیم که میرم درباره ساین کردن نوشتن هیچ کدومم در باره ساین کردن توضیح ندادن.
اصلا ساین کردن چطوری هست؟
ممنون اگه یه توضیح جامع بدید......:46:

Hadi King
31-05-2010, 01:14
با سلام من گوشی n97 mini دارم بیشتر نرم افزارایی که نصب میکنم با خطا مواجه میشم
تو هر سایتیم که میرم درباره ساین کردن نوشتن هیچ کدومم در باره ساین کردن توضیح ندادن.
اصلا ساین کردن چطوری هست؟
ممنون اگه یه توضیح جامع بدید......:46:

سلام دوست عزيز تو تايپك زير توضيح داده شــده :46:
مهم : ساین کردن یعنی چه و نحوه ساین کردن برنامه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

sajad_bahal
02-06-2010, 12:22
با سلام مجدد أN97 Mini
هر برنامه ای که تو گوشیم ریختم وقتی میخوام با بلوتوث بفرستم پیغام unable send protected file رو میده.
کلیه برنامه ها رو تو پوشه install ریختم.
راهی هست که بتونم ارسال کنم؟
با تشکر

Hadi King
02-06-2010, 15:17
با سلام مجدد أN97 Mini
هر برنامه ای که تو گوشیم ریختم وقتی میخوام با بلوتوث بفرستم پیغام unable send protected file رو میده.
کلیه برنامه ها رو تو پوشه install ریختم.
راهی هست که بتونم ارسال کنم؟
با تشکر

سلام دوســت عزيز اينجوري نميشه فايل ها رو ارسال كــرد :41:
شما بايد برنامه X-plore رو روي گوشيتون نصب كنيــد تا بتونيد فايل ها رو براي ديگران ارسال كنيد :46:
لين دانلود برنامه هم قسمت برنامه هاي سيمبين ورژن 3 هســت :11:

sajad_bahal
02-06-2010, 16:45
برنامه x-plore تو گوشیم نصب نمیشه.
ساینم میکنم پیغام خطا میده.
با sighsis ساین میکنم.
مرسی از راهنماییاتون.

Hadi King
02-06-2010, 21:55
برنامه x-plore تو گوشیم نصب نمیشه.
ساینم میکنم پیغام خطا میده.
با sighsis ساین میکنم.
مرسی از راهنماییاتون.

چه اروري ميده ؟ تاريخ گوشيتون رو به روز كنيـــد ...
اگه قابل هــك هستش گوشيتون رو هـك كنيد :46:

sajad_bahal
03-06-2010, 13:27
ارور access not granted میده..
در ضمن چطور باید -- کنم؟
N97 Mini v11.0.104.c01.01
با تشکر فراوان.
:41:

rezamey73
08-06-2010, 13:46
سلام دوستان من نوكيا x6 16gb خريدم ولي جي پي اسش كار نميكنه و ميگه بايد يكي از روشهاي تعيين موقعيت (positioning methods ) رو انتخاب كني تا فعال بشه و تو تنظيماتش كه ميرم فقط روش بلوتوث هست و روش ديگه اي نيست ولي تو 5800 چهار تا روش هست لطفا كمكم كنيد

كمك

Hadi King
08-06-2010, 14:47
ارور access not granted میده..
در ضمن چطور باید -- کنم؟
N97 Mini v11.0.104.c01.01
با تشکر فراوان.
:41:

سلام دوست عزيز انجمن هـك گوشي هاي موبايل بريد انجا تايپك هاي هــك كردن گوشي هست بخونيد و انجام بديد :46:

shina_20
13-06-2010, 12:11
سلام.
من گوشیم n95 8gig هست.یه مشکلی دارم در مورد برنامه nimbuzz.
وقتی توی قسمت لاگین ایدی و پس nimbuzz م رو وارد میکنم و ok میکنم هیچ اتفاقی نمیفته و اصلا کانکنت نمیشم.علتش چیه؟در صورتی که با برنامه slick خیلی راحت وصل میشم!!!
ممنون

ali nemesis
14-06-2010, 17:03
سلام دوستان من 5800 XP دارم چون صحفه اصلی این گوشی بر خلاف منوی ان با کج کردن گوشی نمی چرخد من با نصب برنامه landscape صحفه اول گوشی را چرخاندم ولی پس از پاک کردن این برنامه باز هم صحفه اول گوشی دوباره می چرخد :41: نمی دونم چرا فایلهای دستوری برنامه پس از حذف برنامه حذف نشدند و داخل کدام پوشه هستند تا به صورت دستی خودم پاکشون کنم؟
5800 XperssMusic
v 50

jedivssith
16-06-2010, 14:41
درود
گوشی من Nokia 5320 Xpress Music است و از دیکشنری Audio Cambridge Advanced Learner's Dictionary ویرایش سوم استفاده می کنم. اما بدبختانه تلفظ لغات بعد از 7 روز دیگر در دسترس نیست و آیکونهای صدا ناپدید می شوند. در چند سایت فارسی و غیر فارسی گفته شده که از نسخه کرک شده MSDict باید استفاده شود که هم این دیکشنری و دیگر دیکشنریهای سایت mobisystem به راحتی و فول کار خواهند کرد، و من هر چند نسخه MSDict 7.1 و 7.2 را از سایتها متفاوتی گرفتم ولی مشکل همچنان باقی است. یک فایل زیپ هم که در همه سایتها برای این مشکل گذاشته شده را نیز دارم که داخل آن 5 کیجن وجود دارد اما آنها هم کمکی نکرد. اگر کسی این دیکشنری صوتی را بدون -- گوشی و با سریال یا نسخه کرک شده خاصی از MSDic استفاده می‌کند مشکل من را هم حل کند.

آی ام ای گوشی من هست:‌
355740028002055

با سپاس فراوان:11:
بدرود:40:

Hadi King
24-06-2010, 09:10
سلام دوستان من 5800 XP دارم چون صحفه اصلی این گوشی بر خلاف منوی ان با کج کردن گوشی نمی چرخد من با نصب برنامه landscape صحفه اول گوشی را چرخاندم ولی پس از پاک کردن این برنامه باز هم صحفه اول گوشی دوباره می چرخد :41: نمی دونم چرا فایلهای دستوری برنامه پس از حذف برنامه حذف نشدند و داخل کدام پوشه هستند تا به صورت دستی خودم پاکشون کنم؟
5800 XperssMusic
v 50
دوست عزيز یکبار گوشی رو خاموش روشن کنیـــد ببینید بازم همینجوریــــه ؟
موفق باشيد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

مجید فروغی
25-06-2010, 00:53
سلام
من گوشي سوني اريكسون مدل ويواز دارم آيا نرم افزاري مثل ضبط مكالمه - آنتي ويروس و ... نيومده براش

مجید فروغی
25-06-2010, 00:56
سلام
آيا براي ويواز نرم افزاري اومده مثل ضبط مكالمه و انتي ويروس

Captain Saleh
27-06-2010, 10:30
با سلام
میشه لطف کنید کد ریجستری برنامه mobile DVD رو بزارید

Alishmas
28-06-2010, 19:31
برنامه اي واسه اجرای نرم افزار های سيمبين روی کامپيوتر نيست ؟

yoosefshaskol
29-06-2010, 08:36
با شلام به همگی.

مشکل تو فقط در یک صورت حل میشه که تاریخ گوشی ات را روی 2011 ببری

ali nemesis
01-07-2010, 09:53
سلام دوست عزيز انجمن هـك گوشي هاي موبايل بريد انجا تايپك هاي هــك كردن گوشي هست بخونيد و انجام بديد :46:
نه فرقی نکرد ریست کردم درست شد :20: ولی هر بار که گوشی را خاموش میکنم وقتی روشن میکنم اصلا صحفه منو نمیچرخه مجبورم دوباره گوشی را خاموش روشن کنم تا سنسور کار کنه :13:

ali nemesis
01-07-2010, 09:57
با سلام
میشه لطف کنید کد ریجستری برنامه mobile DVD رو بزارید
من دارمش ولی بلد نیستم upload کنم :13: اگه تونستم upload کنم لینکش را بهت میدم

GH.REZAEI
02-07-2010, 12:41
سلام
شورت کات های 5800 ورژن 50 چه جوری عوض میشه

brave_ie
02-07-2010, 14:49
برنامه ای برای x6 وجود داره که divx اجرا کنه؟

looloogi
05-07-2010, 15:15
سلام من يك برنامه ساعت ميخواستم كه مسل ساعت داخل برنامه shell بشه داخل صفحه هوم اسكرين فابريك خود گوشي (5800)جابهجاش كرد
با تشكر

Hadi King
05-07-2010, 16:23
سلام من يك برنامه ساعت ميخواستم كه مسل ساعت داخل برنامه shell بشه داخل صفحه هوم اسكرين فابريك خود گوشي (5800)جابهجاش كرد
با تشكر
دوست عزیز این ساعت هم عالیه و دوستان هم تست کردن :46:
ببنید مورد پسند قرار میگیره :11:
ساعت Htc رو روی هوم اسکرین نوکیا سری 60 ورژن 5 : Htc Clock ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bardiya_em
16-07-2010, 11:06
سلام دوستان من یه برنامه واسه شمارش معکوس و کرنومتر میخوام که 100% روی ستیو کار کنه

apopis
29-07-2010, 16:27
سلام،خسته نباشيد...
من برنامه Avatar sms رو رو گوشيم نصب كردم اما هنوزم يكي واسم اس ام اس شكلك دار ميفرسته (مثلا سوني اريكسون) شكلك و نشون نميده!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ميخواستم ببينم راه حلش چيه ؟
گوشيمم 5800 هستش...
ممنون

ali_3001
02-08-2010, 10:39

با سلام
من نوکیا x6 18g دارم
برنامه FreeSigner.v1.0.1 رو نصب کردم ولی بازهم موقع نصب برنامه ها ارور میده
یه سوال دیگه هم داشتم
گوشی رو از روزی که خریدم هر چند وقت یه بار ریستارت میکنه هنوز یه ماه نشده که خریدم
و ضمنا فرقی هم نمیکنه که تو چه برنامه ای باشه تو هر قسمتی که باشه اینکارو میکنه
لطفا کمکم کنین
با تشکر

Aliata
02-08-2010, 17:44
گوشیم 5800 هست
میخوام بعضی از فایلها رو حذف کنم ولی اجازه اینکارو نیمده

یه برنامه قرانی نصب کردم
ASGATech Quran v3.04 S60v5 SymbianOS9x Unsigned FULL-FoXPDA

مشکل پیدا کرده نمیتونم حذفش کنم یا دوباره نصبش کنم.....هرکاری میکنم پاک نمیشه....چه کار کنم؟؟؟
من هم همین برنامه رو نصب کردم اولش کار کرد ولی الان باز نمیکنه آنیستال هم میکنم
ارور میده unable to delet file
چطوری میتونم پاک کنم البته یک برنامه دیگه
Batch Uninstal 2.0رو نصب کردم ولی پاک نشد لطفا راهنمایی کنید
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hadi King
02-08-2010, 17:48
با سلام
من نوکیا x6 18g دارم
برنامه FreeSigner.v1.0.1 رو نصب کردم ولی بازهم موقع نصب برنامه ها ارور میده
یه سوال دیگه هم داشتم
گوشی رو از روزی که خریدم هر چند وقت یه بار ریستارت میکنه هنوز یه ماه نشده که خریدم
و ضمنا فرقی هم نمیکنه که تو چه برنامه ای باشه تو هر قسمتی که باشه اینکارو میکنه
لطفا کمکم کنین
با تشکر
خب دوســـت عزیز شما Cer & Key گوشیتون رو گرفتین ؟
میتونید با اینا برنامه رو ساین کنی و نصب کنی :46:
+
برای ریستارت گوشیتون یکبار ریســـت کنید گوشی رو ببینید چی میشــه :20:

siamak_kh
12-08-2010, 18:52
با سلام و خسته نباشی خدمت همه بر و بچز طالب علم انجمن
2 تا سوال داشنم...ممنون میشم جواب بدین

1)گوشی موبایل من n97 mini هستش که دو زبان فارسی و انگلیسی رو ساپورت میکنه......نرم افزار ovi map 3.3 در هر کدام از حالت های زبان گوشی مثلا در حالت انگلیسی ، نام و اسامی خیابانها و کوچه ها رو به صورت همان زبان گوشی(انگلیسی) مینویسد.........آیا راهی نیست که گوشی در حالت انگلیسی باشد اما اسامی و نام خیابانها به صورت فارسی در ovi map نوشته شود؟؟؟

2) آیا مرورگری برای اینترنت روی n97 mini میشه ریخت که وقتی روی یک لینک کلیک میکنی ،صفحه جدید به صورت tab باز بشه نه پنجره جدید،و پنجره قبلی همچنان در دسترس باشه؟؟ من با مرورگر اصلا n97mini و مرورگر opera نتونستم این کار رو بکنم........
((روی p990 sony ericson این قابلیت بود که با نگه داشتن کلید ALT پنجره ها به صورت تب باز میشدند))

ali_n73
22-08-2010, 01:56
keygen netQin mobile guard 2.4 می خوام.
با تشکر.

cesc.cesar
24-08-2010, 08:44
با سلام
ببخشیدمن موقع نصب بعضی برنامه ها روی x6 این 2 پیغامو میگیرم
unable to install protected application from untrusted supplier
یا
the access is not granted
چیکار باید بکنم

MAHTABI
25-08-2010, 10:13
میشه برنانه های اس 60 ورژن 3 رو رو 5800 نصب کرداکثرا هم مشکلی پیش نمیاد ولی هم گوشی از گارانی خارج میشه هم ممکنه گوشی دیگه کار نکنه مخصوصا تم ها

salar_aziz
27-08-2010, 14:20
سلام
با اجازتون من امروز يه x6 16gig گرفتم
يه سوال از دوستان كاربلد داشتم
گوشي قبلي من k850 و جاوا بود. حالا اين اولين سيمبينيه كه دستم مي گيرم
كلا اين مساله ساين و ساين كردن برنامه ها يعني چي؟ چند جا ديدم كه مي گفتن فلان برنامه هست كه بايد گوشيت اينترنت داشته باشه و از اين حرفا...
حالا ميشه شما دوستان يه راه حل كلي بدين كه من هر برنامه اي كه خواستم بريزم با اون ساينش كنم(البته اگه امكان داشته باشه بدون اينترنت ، آخه همراه اول تو شهرستان اينترنت نداره:41:)
لطفا دقيق و جامع توضيح بديد.

ممنونم

Hadi King
27-08-2010, 17:58
keygen netQin mobile guard 2.4 می خوام.
با تشکر.
سلام
دوســت عزیز قسمت درخواست برنامه ها درخواست برنامه مورد نظر رو بدید :46:

با سلام
ببخشیدمن موقع نصب بعضی برنامه ها روی x6 این 2 پیغامو میگیرم
unable to install protected application from untrusted supplier
یا
the access is not granted
چیکار باید بکنم
سلام بعضی از برنامه ها این ارور رو میدن موقع نصب ...
شما دوست عزیز اگه گوشیتون رو هــک کنید مشکل رفع میشه !

میشه برنانه های اس 60 ورژن 3 رو رو 5800 نصب کرداکثرا هم مشکلی پیش نمیاد ولی هم گوشی از گارانی خارج میشه هم ممکنه گوشی دیگه کار نکنه مخصوصا تم ها
سلام
هیچ مشکلی پیش نمیــاد بعضی از برنامه های V3 هستن که برای V5 هم میشه نصب کرد !

سلام
كلا اين مساله ساين و ساين كردن برنامه ها يعني چي؟ چند جا ديدم كه مي گفتن فلان برنامه هست كه بايد گوشيت اينترنت داشته باشه و از اين حرفا...
حالا ميشه شما دوستان يه راه حل كلي بدين كه من هر برنامه اي كه خواستم بريزم با اون ساينش كنم(البته اگه امكان داشته باشه بدون اينترنت ، آخه همراه اول تو شهرستان اينترنت نداره:41:)

ممنونم
سلام
ساین کردن برنامه ربطی به اینترنت نداره که هر برنامه ای نیاز به اینترنت داشته باشـه ؟
شما باید اول از همه فایل های Cer & Key رو به خودتون درخواست بدید و با این فایل ها و برنامه Signsis برنامه ها رو ساین و روی گوشی نصب میکنید هیچ مشکلی هم پیش نمیــاد :46:

mrt619rko
28-08-2010, 22:59
سلام

ممنونم

IMEI گوشیتون رو پ.خ کنین تا براتون Cer و Key رو درخواست بدم ..!

bardiya_em
29-08-2010, 22:11
سلام دوستان برنامه نوکیا مپس ورژن 3.03 رو میخوام که 100%روی ستیو کار کنه گوشیم هم -- نشده.....نقشه های google رو چجوری میشه دانلود و save کرد ؟
دوستان لطفا کسانی که امتحان نکردن و وارد نیستن جواب ندن

Hadi King
30-08-2010, 17:52
سلام دوستان برنامه نوکیا مپس ورژن 3.03 رو میخوام که 100%روی ستیو کار کنه گوشیم هم هـک نشده

سلام دوست عزیز تایپک زیر برنامه برای گوشی های دیگه هســت :46:
Nokia Ovi Maps برای سایر گوشیها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

arash_xonix
30-08-2010, 19:31
--------------------------------------------------------------------------------

سلام بر دوستان عزیز

من از دیروز یه مشکل عجیبی پیدا کردم!!!
گوشیم وقتی میخواد به وایرلس وصل بشه ایکونش اتصال اون بالا میونفته و بعد وصل نمیشه از برنامه هم بیرون میام اون ایکون اتصال اون بالا میمونه یعنی گوشی متصل هست و وقتی میروم تو قسمت مدیر اتصال نوشته که هیچ اتصالی موجود نیست در حالی که اون بالا ایکن اتصال روشن مونده!
به هر برنامه دیگه میرم که اتصال برقرار کنه مینویشه که اتصال مشغول است اول قطع کنید و دوباره امتحان کنید!!!
گوشی رو چند بار هم ریست کردم و مودم رو چند بار خاموش روشن کردم اما باز همون اشه!!!

حتی یه بار هم کلا وایرلس رو از گوشیم پاک کردم و دوباره معرفی کردم بهش اما نشد!

میشه راهنمایی کنید
ممنون از همتون

huggy
02-09-2010, 02:43
سلام دوست عزیز من می خوام بازی های N-gage رو بازی کنم!! من برنامه اصلی رو ریختم و بازی رو هم ریختم ولی وقتی می خواد اینیستال کنه اررور میده File Corrupted که دوستان گفتن از تاریخشه من هم تاریخ رو درتس کردم ولی هنوز اررور میده !!

bardiya_em
02-09-2010, 10:51
سلام دوستان من یه برنامه میخوام که بشه باهاش از دوربین جلوی ستیو استفاده کرد.

mg74
03-09-2010, 17:22
با سلام خدمت اساتید محترم و بزرگوار ؛

من دو تا برنامه برای تک زنگ زدن و گرفتن اون از اینترنت دانلود کردم با اسم های زیر:
1.Smart4jeer
Pringer .2

در همون سایتی که دانلودشون کردم نوشته بود برای اجرای نرم افزار اولی دو فایل زیر با نام های :
1. MegaPyModulePack
Python .2
رو دانلود کنید.

من هم همه اون ها رو کامل دانلود کردم و همچنین نصب.
ولی حالا کار نمی کنند...

به نظر شما اشکال از کجاست؟

---------- Post added at 06:22 PM ---------- Previous post was at 06:18 PM ----------

یک سؤال دیگر:

من برنامه Maps و نقشه هامو رو برای X6 آپدیت کردم و حالا دیگه نشون نمیده که کجایم ...

با برنامه location وقتی چک می کنم 5 تا ماهواره رو گرفته ولی باز هم جواب نمیده ؟؟

مشکل از چیه؟؟

Hadi King
03-09-2010, 18:02
با سلام خدمت اساتید محترم و بزرگوار ؛

من دو تا برنامه برای تک زنگ زدن و گرفتن اون از اینترنت دانلود کردم با اسم های زیر:
1.Smart4jeer
Pringer .2

در همون سایتی که دانلودشون کردم نوشته بود برای اجرای نرم افزار اولی دو فایل زیر با نام های :
1. MegaPyModulePack
Python .2
رو دانلود کنید.

من هم همه اون ها رو کامل دانلود کردم و همچنین نصب.
ولی حالا کار نمی کنند...

به نظر شما اشکال از کجاست؟
سلام دوست عزیز برنامه های تایپک زیر رو دانلود کنید و تست کنیــد :46:
Python v2.0.0 S60v3/S60v5 SymbianOS9.x Signed ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

huggy
03-09-2010, 18:06
سلام دوست عزیز من می خوام بازی های N-gage رو بازی کنم!! من برنامه اصلی رو ریختم و بازی رو هم ریختم ولی وقتی می خواد اینیستال کنه اررور میده File Corrupted که دوستان گفتن از تاریخشه من هم تاریخ رو درتس کردم ولی هنوز اررور میده !!

یه مشکل دیگه هم داشتم و اینکه وقتی یه بازی فول اسکرین میریزو و وقتی میخوام بازی کنم اون کنترلی که n97 خودش به جای دگمه داره رو میاره !!! باید چی کار کنم که نیاره ؟؟

masoud70kg
06-09-2010, 12:08
سلام
یه نگاه به اینجا بنداز شاید بکارت بیاد

hossein_fatemi
10-09-2010, 09:57
سلام دوستان.
من یه دونه نوکیا 5800 خریدم و وقتی که به وسیله این گوشی وارد اینترنت میشم گوشی خیلی زیاد داغ میشه.
میخواستم بدونم مشکل چیه؟؟؟
ممنون.

Hadi King
11-09-2010, 11:07
سلام دوستان.
من یه دونه نوکیا 5800 خریدم و وقتی که به وسیله این گوشی وارد اینترنت میشم گوشی خیلی زیاد داغ میشه.
میخواستم بدونم مشکل چیه؟؟؟
ممنون.

سلام . بیشتـــر گوشی ها همینجوری هستن و باطری گوشی داغ میکنـــه !!!

mdmehry
18-09-2010, 11:45
یه مشکل دیگه هم داشتم و اینکه وقتی یه بازی فول اسکرین میریزو و وقتی میخوام بازی کنم اون کنترلی که n97 خودش به جای دگمه داره رو میاره !!! باید چی کار کنم که نیاره ؟؟
باید بری تو قسمت application manager بعد install app برنامه رو انتخاب کنی و از option بری تو suit setting و اونجا on screen keyboard رو خاموش کنی

---------- Post added at 12:45 PM ---------- Previous post was at 12:43 PM ----------

چه جوری میشه کیبورد رو برای برنامه های جاوای قدیمی مثه دیکشنری advanced learner اوورد؟ برنامه خاصی میخواد.گوشی ویواز هست.

aghamehdidehghani
21-09-2010, 20:05
سلام،

من Cer . Key گوشيمو ميخوام ما خودم نميتونم بگيرم اگه ميشه لطفا...
گوشيم x6
Im: 353422046188313

snima6
22-09-2010, 09:14
سلام
چه جوری میشه تم های نصب شده رو حذف کرد البته به غیر از app mgr?
اخه وقتی تو app mgr میرم میگه phone memory full... اما مموری گوشیم پر نیست.
اگه برنامه ای چیزی هست معرفی کنید تا باهاش بشه تم رو پاک کرد
ممنون

Hadi King
22-09-2010, 22:07
سلام،

من Cer . Key گوشيمو ميخوام ما خودم نميتونم بگيرم اگه ميشه لطفا...
گوشيم x6
Im: 353422046188313
سلام دوست عزیز درخواست فایل Cer & Key رو تو تایپک زیر بدید :46:
مهم : برای دریافت فایل Certificate درخواست بدید (قوانین پست اول مطالعه شود) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
چه جوری میشه تم های نصب شده رو حذف کرد البته به غیر از app mgr?
اخه وقتی تو app mgr میرم میگه phone memory full... اما مموری گوشیم پر نیست.
اگه برنامه ای چیزی هست معرفی کنید تا باهاش بشه تم رو پاک کرد
ممنون
سلام دوست عزیز این برنامه رو سرچ کنید میتونید همه فایل های نصب شده رو حذف کنــی :46:
UninstallKing

kazem940
23-09-2010, 14:26
با سلام. من گوشیم 5800 تازه آپدیتش کردم بعد از آپدیت زبان فارسی دیگه نداره چیکار باید بکنم؟ البته مسیج فارسی داره فقط نمیتونم فارسی تایپ کنم.
باتشکر

Hadi King
24-09-2010, 13:37
با سلام. من گوشیم 5800 تازه آپدیتش کردم بعد از آپدیت زبان فارسی دیگه نداره چیکار باید بکنم؟ البته مسیج فارسی داره فقط نمیتونم فارسی تایپ کنم.
باتشکر

سلام . شما باید با برنامه Nss پروداکت کد گوشیتون رو تغییر بدید و بعد از تغییر دوباره گوشی رو آپدیت کنی تا فارسی اضـافه بشــه !:46:

reza_vucinic
25-09-2010, 17:32
باید Refresh کنید برای این کار به music player رفته و بر روی options و سپس refresh کلیک کنید

mosafere_85
27-09-2010, 13:31
سلام
گوشی منnokia 5800 است.میخوام فهیلهای کتاب توش بریزم.کتب مورد نظر رو از کجا ÷یدا کنم و فرمتش باید چی باشه؟

Hadi King
27-09-2010, 17:20
سلام
گوشی منnokia 5800 است.میخوام فهیلهای کتاب توش بریزم.کتب مورد نظر رو از کجا ÷یدا کنم و فرمتش باید چی باشه؟

سلام . قسمت جـاوا کتابهای زیادی معرفی شده میتونید دانلود و نصب کنیــد !
فرمــت فایل ها هم بایـــد Jar باشـــه :46:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جاوا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mahmoodonline
29-09-2010, 18:03
سلام دوستان
برنامه ی pdf خود گوشی satio رو چه جوری میشه فعال کرد ؟ از وقت خرید تا حالا موقع اجرا پیغام register می ده ؟
roozhayeaghazin
30-09-2010, 13:36
سلام
كسي براي گوشي vivaz ، آنتي ويروس - منشي تلفني كه شخصا اجرا و استفاده كرده باشه سراغ داره ، من تمام منش و آنتي ويروس هاي سري 60 ويرايش 5 رو نصب كردم اما كار نمي كنه ، ممنون مي شم اگر سراغ داريد ، اطلاع رساني كنيد

msaeedd
14-10-2010, 11:56
سلام
كسي كرك يا سريال برنامه Cym NC 1.00 رو داره؟
خيلي لازمش دارم

Hadi King
14-10-2010, 13:59
سلام دوستان
برنامه ی pdf خود گوشی satio رو چه جوری میشه فعال کرد ؟ از وقت خرید تا حالا موقع اجرا پیغام register می ده ؟

سلام دوست عزیز برنامه زیر رو تست کنید همراه با کرک هستش ببینید جواب میده :46:

mersad0101
23-10-2010, 12:33
سلام بي زحمت برنامه فارسي ساز واسه ٥٢٣٣ميخوام بازم شرمنده

afshin b
26-10-2010, 10:36
سلام
کسی برنامه symvpn سراغ داره؟
من یکی از نت گرفتم ساین کردم ولی باز پیغام certificate میده.

Hadi King
06-11-2010, 13:10
سلام
کسی برنامه symvpn سراغ داره؟
من یکی از نت گرفتم ساین کردم ولی باز پیغام certificate میده.

سلام دوســت عزیز میتونید از لینک زیر ورژن های مختلف برنامه رو دانلود کنیــد :46:

mamad gonzo
12-11-2010, 13:25
اقا این برنامه مهرنوش هر کدومشو واسه گوشی 5230 گرفتیم ...تصویر روش کوچیک میاد .... کامل نمیاد تصویرش ...
سایز خود گوشی هم نیست ... یعنی من پیدا نکردم
کومممممممممممممممممممکککک کککککککککککککک

امر خیره

aron110
27-11-2010, 22:24
سلام
من تو نوکیا X6 قسمت messaginge فایل yahoo ساختم با برنامه yahoo mail گوشی
حالا میخوام پاکشون کنم میشه بگید از کجا میتونم این کارو بکنم

aron110
30-11-2010, 12:03
تو رو خدا یکی جواب ما رو بده
مگه من چه هیزم تری به شما فروختم که جواب نمیدید:31:

sajad_bahal
30-11-2010, 21:15
با سلام
نوکیا n97 mini
الان یه مدتیه گوشیمو -- کردم میخواستم Nokia Ovi Suite v3.1.452.0
که تو رم گوشیه رو تو کامپیوتر نصب کنم، ولی حجمش 1mb شده.
فک کنم حذف شده آیا میتونم بر گردونمش؟؟

سینا35279
05-12-2010, 22:02
با عرض خسته نباشید
فکر کنم تقریبا همتون با نرم افزار font magnifier (تغییر اندازه فونت) آشنا هستید من این برنامه رو روی n8 بدون هیچ مشکلی نصب می کنم و اندازه فونت و هم تغییر می دم apply هم می کنه ولی اندازه فونت گوشی عوض نمیشه و هیچ تغییری نمی کنه ممنون میشم اگه کمکم کنید

hamed ulead
06-12-2010, 19:32
سلام دوستان
گوشی من x6 8g برای فعالسازیgps باید برنامه خاصی رو نصب کنم؟یا تنظیناتی داره؟درضمن مشکل وصل نشدن به اینترنت رو هم دارم هم ایرانسل هم همراه اول.تنظیمات مربوطه رو سیو کردم ولی نشد.ممنون میشم راهنمایی کنید

m.s.f
07-12-2010, 10:26
سلام دوستان
گوشی من x6 8g برای فعالسازیgps باید برنامه خاصی رو نصب کنم؟یا تنظیناتی داره؟درضمن مشکل وصل نشدن به اینترنت رو هم دارم هم ایرانسل هم همراه اول.تنظیمات مربوطه رو سیو کردم ولی نشد.ممنون میشم راهنمایی کنید

اینجا آموزش کامل برای راه اندازی GPS

شما تنظیمات اینترنت رو خودت انجام دادی یا از اپراتورت گرفتی ؟

javad_ra
13-12-2010, 18:51
سلام خدمت دوستان عزیز:
گوشی من 5800 هستش.توی برنامه های جاوا چطوری میشه کلیدای عددی رو زد؟

a_m_663
26-12-2010, 11:26
سلام
گوشي من N86 هستش. ورژن جديد گوشي اومده؟ فريمور گوشيم 30.0.0.1 هست. ممنون از راهنماييتون

alirezal
30-12-2010, 00:56
سلام.براي ساتيو برنامه phyton هست كه جواب بده

saeed_g21
01-01-2011, 00:44
سلام علیکم
حال شما ؟
خوبی ؟

آقا من دنبال کرک برنامه Finger Print هستم همون که مثلا از طریق اثر انگشت Unlock میکنه

کرک درفایل زیپ شدش هست ولی باز نمیشه *.EXE هست چیکارش کنم ؟

ممنونم که میخوای کمکم کنی

Shadmehr1
09-01-2011, 14:54
بچه ها سلام
گوشی من نوکیا X6-00 16GB هست.
راستش من جدیدا یه مشکل با X6 دارم و اونم وقتیه که میرم اپلیکیشن منیجر و رو آپشن یه برنامه Suite Setting رو میزنم، اخطار میده: App.Manager:memory full.close some application and try again
در صورتی که جز منو و هوم اسکرین چیز دیگه ای هم باز نیست... :37:
چطور بایستی این مشکل رو برطرف کنم ؟
در ضمن برنامه Ram Blow رو هم نصب کردم و میگه 40 مگا بایت Free داری و دو تا برنامه هم بیشتر باز نیست
مگه رم این گوشی 128 نیست ؟؟؟
من واقعا نمی دونم دیگه باید چیکار کنم... :32:
می ترسم گوشی رو هم مستر ریست کنم، همه اطلاعاتم بپره و نمی دونم باید فقط از حافظه اصلی گوشی بک آپ بگیرم یا باید از حافظه جانبی و 16 گیگا بایت گوشی هم بک آپ بگیرم...؟
کلا راهی وجود داره که بدون مستر ریست کردن، این مشکل رو حل کنم ؟؟؟

mdishm
11-01-2011, 00:01
سلام به همه دوستان:

من گوشی ویوازموآپ گرید کردم وفایل بازی ها رو که قبلا saveکرده بودم به گوشی انتقال دادم بازیrally master proنصب شدولی برای بازیssx3به مشکلی برخوردم.مشکل این بود که فایل تا آخر installمیشدولی در آخرین لحظه که خطinstallپرمیشد پیغام داد canot install!!

چه کار باید بکنم تا بازی نصب بشه؟

از راهنمایی همتون ممنونم.:11:

exir66
25-01-2011, 16:52
سلام مموري گوشي من فايلي داره به اسم pulbtm ميخواستم بدونم چيه ويروسه؟ پاکش ميکنم بازم مياد

Hadi King
26-01-2011, 15:28
بچه ها سلام
گوشی من نوکیا X6-00 16GB هست.
راستش من جدیدا یه مشکل با X6 دارم و اونم وقتیه که میرم اپلیکیشن منیجر و رو آپشن یه برنامه Suite Setting رو میزنم، اخطار میده: App.Manager:memory full.close some application and try again
در صورتی که جز منو و هوم اسکرین چیز دیگه ای هم باز نیست... :37:
چطور بایستی این مشکل رو برطرف کنم ؟
در ضمن برنامه Ram Blow رو هم نصب کردم و میگه 40 مگا بایت Free داری و دو تا برنامه هم بیشتر باز نیست
مگه رم این گوشی 128 نیست ؟؟؟
من واقعا نمی دونم دیگه باید چیکار کنم... :32:
می ترسم گوشی رو هم مستر ریست کنم، همه اطلاعاتم بپره و نمی دونم باید فقط از حافظه اصلی گوشی بک آپ بگیرم یا باید از حافظه جانبی و 16 گیگا بایت گوشی هم بک آپ بگیرم...؟
کلا راهی وجود داره که بدون مستر ریست کردن، این مشکل رو حل کنم ؟؟؟
سلام دوست عزيز از اطلاعات گوشي بكاپ بگيــر ( با خود گوشي ميشه با برنامه PC Suite هم ميشـه )
بعد مستر ريست كن درست ميشــه !:46:

سلام به همه دوستان:

من گوشی ویوازموآپ گرید کردم وفایل بازی ها رو که قبلا saveکرده بودم به گوشی انتقال دادم بازیrally master proنصب شدولی برای بازیssx3به مشکلی برخوردم.مشکل این بود که فایل تا آخر installمیشدولی در آخرین لحظه که خطinstallپرمیشد پیغام داد canot install!!

چه کار باید بکنم تا بازی نصب بشه؟

از راهنمایی همتون ممنونم.:11:
سلام . به احتمال زيــاد فايل خراب كپي شده يا آپديت جديد براي نصب اين بازي اجازه نميده :46:
بازي ها با چه فرمتي هستن جــار يا Sis

سلام مموري گوشي من فايلي داره به اسم pulbtm ميخواستم بدونم چيه ويروسه؟ پاکش ميکنم بازم مياد

سلام . اگه ويروس هم باشه هيچ تاثيري نداره ، نگران نباشيــد !
به احتمال زياد فولدر برنامه اي هستش كه نصب كردي كه با حذف كردن اگه برنامه رو باز كني اين پوشه دوباره داره ايجـاد ميشـه !

mirsaadzadeh
29-01-2011, 22:31
سلام گوشی 5800 رو آپدیت کردم maps مشکل پیدا کرده تا وارد مپ میشم میگه می خوای نقشه های قدیمی پاک بشه . من هر جوابی که میدم خارج میشه لطفا بگید مشکلش چیه راهنماییم کنید مرسی.

mirsaadzadeh
29-01-2011, 22:38
سلام گوشی 5800 رو آپدیت کردم maps مشکل پیدا کرده تا وارد مپ میشم میگه می خوای نقشه های قدیمی پاک بشه . من هر جوابی که میدم خارج میشه لطفا بگید مشکلش چیه راهنماییم کنید مرسی.

mahziar2011
04-02-2011, 11:49
سلام من می خوام روی 5800 برنامه x-plore نصب کنم همش ارور میده گوشمم ورژنش 51.0.006 هست لطفا کمک کنید
ممنون

mahziar2011
04-02-2011, 19:07
کسی جواب من رو نمی ده اگه بده ممنون می شم

Hadi King
05-02-2011, 01:03

سلام . دوست عزیز ورژن جدید برنامه مـپ رو دانلــود و نصـب کنیـــد :46:

سلام من می خوام روی 5800 برنامه x-plore نصب کنم همش ارور میده گوشمم ورژنش 51.0.006 هست لطفا کمک کنید
ممنون

کسی جواب من رو نمی ده اگه بده ممنون می شم

سلام . چه اروری میـــده ؟ ورژن بالاتر 52 تســت کنید ببینید نصب میشــه ! :46:

godsmak
08-02-2011, 20:07
درود.
دوستان برنامه ای برای قفل کردن یا Password گذاشتن روی SMS ها هست؟
Advanced phone lock که می گفتن این کارو میکنه، این کارو نمیکرد!

amirpers
18-02-2011, 16:36
دوستان من N8 گرفتم حالا چند تا سوال دارم .
1) آیا نرم افزارهای GPS و Ovi Map از اینتزنت استفاده می کنند؟
2) چه جوری باید نرم افزارها رو ساین کنیم ؟
3) فرق آپدیت و آپگرید و فلش کردن گوشی در چیه ؟

PARVIZ-XP
24-02-2011, 13:11
سلام دوستا من چند مدتی هست که یوبی تیب موبایلم اشکال پیدا کرده مشکلش این connection problem: Disconnected the network ha low connectivity. میگه سرعت اینرنت پا اینه من قبلآ
هم GPRS
:17:کانکش میکردم الان با وایمکس هم همین ارو رو میده؟ لطفآ کمک کنید

PLAΨMID
25-02-2011, 16:54
قبلا چجوری یوتیوب رو باز میکردی ؟؟:18:

PARVIZ-XP
27-02-2011, 10:36
با نرم افزاری که رو گوشی نصب بود!

4200326280
27-02-2011, 19:10
آقایون محترم من یه سوال دارم اعصابمو خراب کرده من یه چند تا برنامه برا -- گوشیم گرفتم می خوام نصب کنم آخرین مرحله نصب با این ارور مواجه می شم یکی از اون برنامه MapDrivesو این ارور رو میده Requested application access not granted دیوونه شدمیا اگه میشه کاملا توضیح بدین چطور باید گوشیمو(5800)-- کنم با برنامه های مورد نیاز ممنون میشم

LORD0098
02-03-2011, 20:43
با سلام
گوشی من نوکیا N97 است ، برنامه X-Plore_v.1.50 را نصب می کنم ولی موقعی که بعدازنصب تو گوشی می خواد بیاد بالایه لحظه میاد بالا(خیلی سریع)بعد دیگه نمی یاد بالا
لطفا اگه کسی میدونه کمک کنه ، اگه برنامه اش دارید لطفا لینکشو بذارید بلکه فرق کرد و اومد بالا ، لطفا لینکی بذارید که حتما نصب بشه

mamdasan
03-03-2011, 00:26
چطور ساین کنم؟
گوشی من 5800
برنامه مورد نظر من 3extra icons

Hadi King
03-03-2011, 01:58
دوستان من N8 گرفتم حالا چند تا سوال دارم .
1) آیا نرم افزارهای GPS و Ovi Map از اینتزنت استفاده می کنند؟
2) چه جوری باید نرم افزارها رو ساین کنیم ؟
3) فرق آپدیت و آپگرید و فلش کردن گوشی در چیه ؟
سلام . یادمه یه جای دیگه جوابتو دادم !؟
1. نـــه عزیـــزم از GPS استفاده میکنه .
2 . قسمت هـک گوشی های موبایل برید تایپک آموزش براش زدم .
3 . آفلاین و آنلاین بودن !

آقایون محترم من یه سوال دارم اعصابمو خراب کرده من یه چند تا برنامه برا -- گوشیم گرفتم می خوام نصب کنم آخرین مرحله نصب با این ارور مواجه می شم یکی از اون برنامه MapDrivesو این ارور رو میده Requested application access not granted دیوونه شدمیا اگه میشه کاملا توضیح بدین چطور باید گوشیمو(5800)-- کنم با برنامه های مورد نیاز ممنون میشم
سلام . دوســت عزیز چرا اعصاب خودتون رو خورد میکنید !
گوشیتون ورژن چند هستش ؟ اگه اپدیت کردی باید بدونی دیگه هـک نمیشه باید فایل فلش کوک شد روی گوشیت فلش کنی تا برنامه هـک برای گوشیت فعال بشه ... :46:

با سلام
گوشی من نوکیا N97 است ، برنامه X-Plore_v.1.50 را نصب می کنم ولی موقعی که بعدازنصب تو گوشی می خواد بیاد بالایه لحظه میاد بالا(خیلی سریع)بعد دیگه نمی یاد بالا
لطفا اگه کسی میدونه کمک کنه ، اگه برنامه اش دارید لطفا لینکشو بذارید بلکه فرق کرد و اومد بالا ، لطفا لینکی بذارید که حتما نصب بشه
سلام . دوسـت عزیز اکسپلوری استفاده کن که UnSigned باشــه ...

چطور ساین کنم؟
گوشی من 5800
برنامه مورد نظر من 3extra icons

سلام ، قسمت هـک گوشی های موبایل برید تایپک آموزش براش زدم :46:

PARVIZ-XP
06-03-2011, 14:01
ای بابا اینگار کسی نیست؟ بداد ما برس

zarrinelectronin
07-03-2011, 12:26
سلام
من یک گوشی x6 دارم که نرم افزار SmartComGPS روی اون نصب نمیشه ، چیکار کنم ؟

Hadi King
07-03-2011, 20:59
سلام

من یک گوشی x6 دارم که نرم افزار SmartComGPS روی اون نصب نمیشه ، چیکار کنم ؟

سلام دوسـت عزیز برنامه مورد نظـر رو سایـن کردی ؟ :20:
چــه اروری میــده !

f-soltani
07-03-2011, 22:57
ایا برنامه ای هست که x6 رو به آسانی به وایرلس وصل کنه

ممنون

Bruce Wayne
13-03-2011, 21:39
برای ویرایش فایل های سیمبین باید از چه نرم افزاری استفاده کنم؟

Masoud0911
27-03-2011, 00:42
سلام دوستان مدتیه که opera min و opera mobile واسه گوشیم از کار افتاده یعنی اصلا هیچ سایتی رو باز نمیکنه و میگه به اینترنت وصل نیستی و تنظیمات اینترنت رو چک کن

jak_1300
27-03-2011, 00:55
سلام دوستان مدتیه که opera min و opera mobile واسه گوشیم از کار افتاده یعنی اصلا هیچ سایتی رو باز نمیکنه و میگه به اینترنت وصل نیستی و تنظیمات اینترنت رو چک کن

سلام عزیزم مگه خبر نداری ابرامینی و کلا ابرا رو مخابرات و سربازان گمنام امام زمان ترکوندنش بدجوری هم ترکوندن و کلی آدم مثله من و تو اینجوری داریم دیونه میشیم .
خالا به این ادرسی که میدم بیا اونجا من چهارتا فایل ابرامینی 6 آبلود کردم لینک دادم واسه دانلود و همشون رو دانلود کن و یکی یکی نصب کن هر کدوم کار کرد از همون استفاده کن

مشکل داشتی میل بزن
erfanlcd@gmail.com

Molibden
18-04-2011, 11:35
بهترین نرم افزار برای GPS 5800 چیه الان؟
بهمراه نقشه های تهران

o.city
18-04-2011, 12:10
بهترین نرم افزار برای GPS 5800 چیه الان؟
بهمراه نقشه های تهران
برنامه ovi maps بهترینه:

o.city
18-04-2011, 12:20
برای ویرایش فایل های سیمبین باید از چه نرم افزاری استفاده کنم؟
منظورتون فایل های sis و sisx است؟

NiKtA20
22-04-2011, 10:45
سلام
من گوشی ویوازمو ریست کردم، یه برنامه قفل روش داشتم که پسوند فایل هارو enc میکرد، حالا اسم برنامه یادم رفته، من موندم و یه عالمه فایل که نمیتونم بازشون کنم دیگه...
کسی میدونه اسم اون برنامه چی بوده؟

Hadi King
22-04-2011, 11:34
سلام
من گوشی ویوازمو ریست کردم، یه برنامه قفل روش داشتم که پسوند فایل هارو enc میکرد، حالا اسم برنامه یادم رفته، من موندم و یه عالمه فایل که نمیتونم بازشون کنم دیگه...
کسی میدونه اسم اون برنامه چی بوده؟

سلام دوست عزیز اینجوری نمیشــه فهمیـد ولی برنامه مورد نظـر جـاوا بود یا Sis ? :20:

NiKtA20
22-04-2011, 11:48
مرسی
نمیدونم ولی به احتمال زیاد sis بوده
یعنی الان هیچ کاری نمیتونم بکنم؟

Hadi King
22-04-2011, 12:34
مرسی
نمیدونم ولی به احتمال زیاد sis بوده
یعنی الان هیچ کاری نمیتونم بکنم؟

یادت نمیــاد محیط برنامه چطور بــود ؟
باید یه برنامه ای شبیه همون نصب کنی که بتونـه فایل های که قفل شده رو ساپورت کنــه .
برنامه های زیر کار قفل برنامه و ... رو انجـام میدن یه سرچ بزن دانـلود کن و یه تستی بزن ! :46:
Application Locker.sis
Heart Lock v1.7.0
Advanced Phone Lock v1.03
Alexander Fokin MySecrets v2.00
ET Lock v1.1

NiKtA20
22-04-2011, 13:04
آی کیو در حد جلبک دریایی، یکی نیست بگه میخوای برنامه رو باز کنی میمیری اسمشو نگاه کنی؟؟؟
یه برنامه با آیکون طوسی بود که عکس یه قفل روش بود، واردش که میشدی تو file browser فایل رو تیک میزدی و 4تا گزینه میومد، اولی en... یعنی قفل کردن که 2بار پسورد میدادی، دومی واسه de... که واسه باز آنلاک کردن فایل بود، سومی lunch
:19:

NiKtA20
22-04-2011, 13:51
H.VIKE عزیز،خیلی مرسی
اسم برنامه این بود:
BEST CRYPTO V4 FOR S60 V3-V5 که روی آیکنش زده بود crypto
:20:

lurenzo
25-04-2011, 15:55
سلام
یه برنامه میخوام برای ایجاد بلک لیست (Black List) توی سیمبین.
کسی سراغ داره؟
ممنون...

HGH 878
03-05-2011, 11:38
سلام یه برنامه ای چیزی میخوام که با هاش بشه زبان فارسی گوشی 5800 رو بردارم(یعنی حذف کنم) خیلی واجبه.:5:

mojtaba_18843
07-05-2011, 13:37
سلام. من یه سری از فایلها رو که میخوام نصب کنم بعد از تموم شدن نصب مینویسه preparing installetion و بعدش به اینترنت وصل میشه و در نهایت ارور میده!
گوشیم c7 هستش...

Hadi King
13-05-2011, 11:52
سلام
یه برنامه میخوام برای ایجاد بلک لیست (Black List) توی سیمبین.
کسی سراغ داره؟
ممنون...
سلام ، دوست عزیز قسمت درخواست برنامه براش تایپک بزنید زودتر به جواب میرسید !
موقع درخواست مدل گوشیتون هم ذکر کنیــد .

سلام یه برنامه ای چیزی میخوام که با هاش بشه زبان فارسی گوشی 5800 رو بردارم(یعنی حذف کنم) خیلی واجبه.:5:
سلام ، همچین برنامه ای وجود نداره باید تو فایل های فریموری دستکاری بشــه !

سلام. من یه سری از فایلها رو که میخوام نصب کنم بعد از تموم شدن نصب مینویسه preparing installetion و بعدش به اینترنت وصل میشه و در نهایت ارور میده!
گوشیم c7 هستش...

سلام ،اسمــ برنامه چیـه ، به احتمال زیــاد برنامه نیـاز به نصـب Qt داشته ..

mojtaba_18843
14-05-2011, 10:42
نصب QT یعنی چی؟

تو ایمیل هم همچین مشکلی دارم. میخوام یه اکانت درست کنم new رو میزنم وارد صفحه ای میشم که start داره وقتی انتخابش می کنم میاد preparing for setup و همینجور باقی میمونه...

Hadi King
14-05-2011, 15:51
نصب QT یعنی چی؟

تو ایمیل هم همچین مشکلی دارم. میخوام یه اکانت درست کنم new رو میزنم وارد صفحه ای میشم که start داره وقتی انتخابش می کنم میاد preparing for setup و همینجور باقی میمونه...
برنامه Qt میشه پایتون میمونـــه ! برنامه های که نیاز به اینترنت داشته باشن اتوماتیک میاره بالا اگه واقعـا به این برنامه Qt نیاز باشــه .
برنـامه بالا میــاد اگه بعد از نصـب این برنامه بازم وصل شد به اینترنـت بدون مشکل از جای دیگه سـت !
شمـا یه تستی کنید ببینید چی میشــه .

mojtaba_18843
16-05-2011, 19:10
برنامه Qt میشه پایتون میمونـــه ! برنامه های که نیاز به اینترنت داشته باشن اتوماتیک میاره بالا اگه واقعـا به این برنامه Qt نیاز باشــه .
برنـامه بالا میــاد اگه بعد از نصـب این برنامه بازم وصل شد به اینترنـت بدون مشکل از جای دیگه سـت !
شمـا یه تستی کنید ببینید چی میشــه .

میشه لینکشو بدید؟

behrooz.shie
20-05-2011, 01:02
میشه لینکشو بدید؟

:10:

behnam129
28-05-2011, 14:59
سلام دوستان من گوشی 5230 نوکیا دارم، با توجه به اینکه صفحه لمسیه نمیدونم تو برنامه های جاوا چه جوری باید از صفحه کلید عددی و یا حروف استفاده کنم (برای وارد کردن شماره و...):20:

dara0
07-06-2011, 13:27
سلام دوستان من گوشی 5230 نوکیا دارم، با توجه به اینکه صفحه لمسیه نمیدونم تو برنامه های جاوا چه جوری باید از صفحه کلید عددی و یا حروف استفاده کنم (برای وارد کردن شماره و...):20:
با سلام دوست عزیز معمولا بصورت اتوماتیک پس از لمس کردن نقطه مورد نظر کیبورد مجازی ظاهر میشه البته من 5230 نداشتم
ولی در مورد اکثر گوشیهای لمسی برای تنظیمات برنامه به قسمت اپ منیجیر گوشی رفته در قسمت نصب برنامه بر روی برنامه
مورد نظرتون گزینه اپشن رو بزنید وستینگ رو انتخاب کنید در اون قسمتهای مختلفی وجود داره که یکی از اونها تنظیمات کیبورده
امید وارم برات مفید واقع شده باشه

ghavami1366
10-06-2011, 11:56
سیستم عامل موبال را چطور می توان تغییر داد؟

hamzeh1027
10-06-2011, 14:47
سلام
من گوشي نوكيا x6
هشت گيگ دارم قبلا به رايانه وصل مي شد و برنامه ساين شده روش ميريختم و نصب ميشد اما الان وقتي وصل ميشي درحين ريختن نرم افزار پيام ميده
ارتباط با تلفن موبايل گذشته است
the counecthon mobile is lost
و خطا ميده و نصب نميشه الانم گوشيمو با نرم افزار ورژن 3 سال 2011 آبديت كردم اما بازم خطا ميده
لططفا راهنمايي كنيد
متشكرم

Mohammad Hosseyn
28-06-2011, 14:00
سلام ...

راستش من میخواستم فایل های ویدئویی با فرمت MPG رو تو گوشی اجرا کنم ... همینطور باقی فایل های ویدئویی مثل divx و ...

دیدم چندتا پلیر هست ... مثل اسمارت مووی ، یو.سی و ...
میخواستم ببینم دوستان که تجربه دارن کدومش فرمت های بیشتری رو ساپورت میکنه و کلا بهتره ...

*M!L4D*
28-06-2011, 14:10
سلام ...

راستش من میخواستم فایل های ویدئویی با فرمت MPG رو تو گوشی اجرا کنم ... همینطور باقی فایل های ویدئویی مثل divx و ...

دیدم چندتا پلیر هست ... مثل اسمارت مووی ، یو.سی و ...
میخواستم ببینم دوستان که تجربه دارن کدومش فرمت های بیشتری رو ساپورت میکنه و کلا بهتره ...

سلام
UC فرمت های بیشتری رو ساپورت میکنه تا Smart Movie و Divx Player
اما رابط کاربری Smart Movie از همه قشنگ تر و راحت تره
پیشنهاد می کنم UC و Smart Movie رو با هم نصب کنید
ضمن اینکه UC قابلیت اینو داره که فایل های تصویری ــی مشخص شده ای رو مستقیم از تو فایل منیجر یا گالری باز کنه !

Golestan64
28-06-2011, 22:07
سلام
چند تا سوال نرم افزاری داشتم که چون گوشی من نوکیا سی6-01 هستش و فکر کنم مربوط به این انجمن میشه بهتر دیدم سوالم رو اینجا مطرح کنم تا یه تاپیک جداگانه بزنم و الکی شلوغ پلوغش بکنم

بریم سر سوالا :
1- میخواستم بدونم اینهمه نرم افزار موبایل هست که دسته بندی شده مثلا جاوا و سیمبیان و . . . که خود سیمبین هم به چندین و چند دسته تقسیم شده میخواستم بدونم قضیه اینا چیه و آیا فرقی با هم داره و کدوم نرم افزار به گوشی من نصب میشه و کدوم نصب نمیشه

2- چون گوشی من فکر کنم s60v5 هستش میخواستم بدونم مثلا نرم افزارهای s60v2 یا N Gage روی گوشی من نصب میشه یا نه ؟

3- میخواستم بدونم که -- گوشی یعنی چی و آیا با -- کردن گوشی اتفاق خاصی برای گوشی میفته و مثلا نرم فازارهای بیشتری روی گوشی نصب میشه یا نه ؟

4- nokia pc suite or nokia ovi suite چرا ؟

Hadi King
28-06-2011, 23:37
سلام
چند تا سوال نرم افزاری داشتم که چون گوشی من نوکیا سی6-01 هستش و فکر کنم مربوط به این انجمن میشه بهتر دیدم سوالم رو اینجا مطرح کنم تا یه تاپیک جداگانه بزنم و الکی شلوغ پلوغش بکنم

بریم سر سوالا :
1- میخواستم بدونم اینهمه نرم افزار موبایل هست که دسته بندی شده مثلا جاوا و سیمبیان و . . . که خود سیمبین هم به چندین و چند دسته تقسیم شده میخواستم بدونم قضیه اینا چیه و آیا فرقی با هم داره و کدوم نرم افزار به گوشی من نصب میشه و کدوم نصب نمیشه

2- چون گوشی من فکر کنم s60v5 هستش میخواستم بدونم مثلا نرم افزارهای s60v2 یا N Gage روی گوشی من نصب میشه یا نه ؟

3- میخواستم بدونم که -- گوشی یعنی چی و آیا با -- کردن گوشی اتفاق خاصی برای گوشی میفته و مثلا نرم فازارهای بیشتری روی گوشی نصب میشه یا نه ؟

4- nokia pc suite or nokia ovi suite چرا ؟

سلام دوســـت عزیز ،

1. براساس ورژن و سیمبین گوشی ها دسته بندی شــده ! برنامه های سیمبین ورژن 5 به گوشی شما میخوره !

2. نـــه ، فقط برنامه های سیمبین ورژن 5 !

3. هـک گوشی چیز خاصی نیست نه از گوشی چیزی کم میشه نه چیزی خراب میکنه !
یه برنامه هستش و فعال کردن یه پـچ برای نصب برنامه ها .

4. منظورتون نفهمیــدم واسه چی چـرا ؟

Golestan64
29-06-2011, 00:19
. منظورتون نفهمیــدم واسه چی چـرا ؟

منظورم اینه که هر دوتای این برنامه ها فکر کنم برای ریختن فایل و آهنگ و . . . روی موبایل استفاده میشه میخواستم بدونم کدومش بهتره ؟
البته شاید هم من اشتباه فکر میکنم و هر برنامه کار خاصی رو انجام میده

Mohammad Hosseyn
29-06-2011, 02:03
منظورم اینه که هر دوتای این برنامه ها فکر کنم برای ریختن فایل و آهنگ و . . . روی موبایل استفاده میشه میخواستم بدونم کدومش بهتره ؟
البته شاید هم من اشتباه فکر میکنم و هر برنامه کار خاصی رو انجام میده
نه این دوتا برنامه دقیقا یه کارو انجام میدن ... فقط هر مدل گوشی با یکی از این ها کار میکنه ...

ovi suite بیشتر برای گوشی هایی که جدیدا بیرون میان استفاده میشه ...

کمی صبر کنید لیست گوشی هایی که ساپروت میکنن هر کدومو میاد ...
البته گوشی های مشترک هم هستن که هر دو رو میخورن ...

کلا من که کار کردم ovi suite رابطه کاربری بهتری داره ...

Golestan64
29-06-2011, 09:42
تا اونجایی که من فهمیدم گوشی من رو فقط ovi suite میشناسه و مثل اینکه این برنامه مثل برنامه pc suite قادر نیست که فایلهای صوتی رو به فرمت M4A کانورت کنه و این خیلی بده چون وقتی که به فرمت M4A تبدیل میکرد نه تنها از کیفیت موزیک کم نمیشد بلکه ظرفیت موزیک مورد نظر نصف میشد و میتونستم کلی موزیک بریزم تو گوشیم ولی الان مثل اینکه نمیشه زیاد موزیک ریخت

ehsan_iace
30-06-2011, 13:12
سلام

من می خواهم برنامه منشی تلفنی
AutoPilot.v1.0.S60v3
را روی گوشی نوکیا 5233 نصب کنم اما پیغام می‌دهد مجوز منقضی شده است

راهنمایی لطفاً

Hadi King
30-06-2011, 13:27
سلام

من می خواهم برنامه منشی تلفنی
AutoPilot.v1.0.S60v3
را روی گوشی نوکیا 5233 نصب کنم اما پیغام می‌دهد مجوز منقضی شده است

راهنمایی لطفاً
سلام دوست عزیز ، ارور اگه انگلیسی عنوان کنید بهتر میشه راهنمایی کرد !
برنامه رو ساین کردیـــد . تاریخ گوشیتون به روز هستشـــ ...

Mohammad Hosseyn
30-06-2011, 17:26
دوستان آنتی ویروس خوب برای سری60 ورژن 5 چیه ؟

هم سبک باشه ، هم قوی ، هم قابل غیر فعال کردن باشه ... رایگان باشه که بهتر ... بروزم بشه
سفارش دیگه ای ندارم :31:

Golestan64
02-07-2011, 01:29
یه سوال
من گوشی نوکیا C6-01 دارم و به خاطر اینکه گوشیم تمام لمسی هستش نمیتونم خیلی از برنامه ها و بازیا رو اجرا کنم میشه یه نفر راهنماییم کنه که چیکار باید بکنم

Golestan64
02-07-2011, 22:27
خیلی ممنون از راهنمایی دوستان

Hadi King
12-07-2011, 16:48
دوستان آنتی ویروس خوب برای سری60 ورژن 5 چیه ؟

هم سبک باشه ، هم قوی ، هم قابل غیر فعال کردن باشه ... رایگان باشه که بهتر ... بروزم بشه
سفارش دیگه ای ندارم :31:
سلام محمـد حسین جـان ، همه آنتی ویروس های موبایل خوب هستن !
ولی کارایی ندارن من خودم بیشتر آنتی ویروس ها رو تست کردم ولی هیچ ویروسی پیدا نکرده .
کم پیش میاد که آنتی ویروس های موبایل ویروس رو پیدا کنن .
از من میشنوی انتی ویروس نصب نکنی بهتـره .

یه سوال
من گوشی نوکیا C6-01 دارم و به خاطر اینکه گوشیم تمام لمسی هستش نمیتونم خیلی از برنامه ها و بازیا رو اجرا کنم میشه یه نفر راهنماییم کنه که چیکار باید بکنم

خیلی ممنون از راهنمایی دوستان

سلام ، خب دوست عزیز چجوری نمیتونی اجرا کنی ! از گوشی های صفحه کلید دار که خیلی آسونه ( لمسـی ) :46:

pezhmantoop
18-07-2011, 14:05
سلام بچه ها

نرم افزاری برای gps می خوام که نقشه کامل مازندران باشه و هر سری برای رفتن دانلود نشه . یعنی از قبل توش باشه
ترجیحا نقشه برای google maps باشه

Hadi King
19-07-2011, 08:24
سلام بچه ها

نرم افزاری برای gps می خوام که نقشه کامل مازندران باشه و هر سری برای رفتن دانلود نشه . یعنی از قبل توش باشه
ترجیحا نقشه برای google maps باشه
سلام دوسـت عزیز برای گوگـل مـپ کاملتریـن نقشـه همینـــه که لیـنک دادم ..
تمام مراکز استان ها و بیشتر شهرستان ها در این نقشه وجود دارن و به راحتی میتونید استفاده کنید.

گوشی را از طریق Mass Storage به Pc وصل کنید
سپس از فایل دانلود شده پوشه 2000CEA3 رو به مسیر :
E:\private
انتقال بدید و در صورت سوال جایگزین شدن Yas را بزنید .

دانلـود در سـه پارت :

pezhmantoop
19-07-2011, 13:38
سلام دوسـت عزیز برای گوگـل مـپ کاملتریـن نقشـه همینـــه که لیـنک دادم ..
تمام مراکز استان ها و بیشتر شهرستان ها در این نقشه وجود دارن و به راحتی میتونید استفاده کنید.

گوشی را از طریق Mass Storage به Pc وصل کنید
سپس از فایل دانلود شده پوشه 2000CEA3 رو به مسیر :
E:\private
انتقال بدید و در صورت سوال جایگزین شدن Yas را بزنید .

دانلـود در سـه پارت :

داداش هنوز دانلود نکردم ولی دمت گرم

ببین الا من خطم همراه اول دائمیه . برای هر اتصال دیگه دانلود نیاز نیست ؟
در ضمن برای هر اتصال gps چقدر آب می خوره ؟
اصلا اتصال gps پولیه ؟

pezhmantoop
19-07-2011, 13:47
سلام بچه ها

یه برنامه واسه hidden کردن برخی عکس یا فیلم ها می خواستم ( سیمبین 60 سری 5 ) . یعنی مثل همون فایل منجر 7610 قدیم باشه که بشه دوباره از همون حال در آورد. خلاصه یه برنامه توپ باشه

در ضمن یه دیکشنری خیلی توپ و کامل انگلیس به فارس و بالعکس لینک بدید

brave_ie
20-07-2011, 12:49
اتصال به gps مجانیه مجانیه
فایل منیجر هم یه برنامه مجانی هست به اسم active file که خیلی هم عالیه...
دیکشنری گوشی من x6 هست خودش داره فقط باید زبانهای مختلفشو دانلود کنی...

pezhmantoop
20-07-2011, 14:51
آقا دستت درد نکنه اما جونه من سوالای منو یکی کامل جواب بده
در ضمن من لینک دانلود خواستمم

بچه ها تورو خدا هر چه زود تر این درخواست ها و سوال های gps منو کامل جواب بدید.
در ضمن گوشیم ویوازه . اون دو تا برنامه را برایم ok کنید لینک دانلودشو

Hadi King
21-07-2011, 13:54
سلام بچه ها

یه برنامه واسه hidden کردن برخی عکس یا فیلم ها می خواستم ( سیمبین 60 سری 5 ) . یعنی مثل همون فایل منجر 7610 قدیم باشه که بشه دوباره از همون حال در آورد. خلاصه یه برنامه توپ باشه

در ضمن یه دیکشنری خیلی توپ و کامل انگلیس به فارس و بالعکس لینک بدید
سلام برای مخفی کردن برنامه مدیریت فایل ها زیاد هسـت ولی بهترین X-Plore هستشـــ .
برای دیکشنری هم :
MSDICT Dictionary Full بهترین و قوی ترین دیکشنری موبایل هم رسید !!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
سرچ کنــی به جواب سوالاتت میرسـی .

pezhmantoop
24-07-2011, 09:52
داداش h.vike فقط می تونم بگم دمت گرم . هم بابت گوگل مپ . هم بابت برنامه ها

damsaz1991
26-07-2011, 08:10
گوشیم رو -- کردم با نرم افزار just ---- it بعد از چندوقتی گوشیم رو با کد7370 فرمت کردم اما گوشیم که روشن کردم خواستم به اینترنت وصل بشم که ارورconnection not availbele رو میده تنظیمات رو از همراه اول در خواست کردم اما واسم نمیاد خطم رو روی یه گوشی دیگه گذاشتم تنظیمات همراه اول روی اون گوشی داره میاد اما رو گوشی خودم نمیاد تنظیمات دستی هم کردم ولی جواب نداد تورو خدا یکی بهم کمک کنه:41:
کسی میدونه چه جوری درست میشه؟؟
ریسیت هم کردم اما درست نشد!!

Mehmadk
01-08-2011, 23:31
دوستان من این برنامه SPB Mobile Shell v 3.5 رو روی گوشیم (5530) نصب کردم بعد متوجه شدم که وقتی به کسی زنگ میزنم یا موقع جواب دادن به تماس ورودی گوشی یهو خاموش میشه
حتی بعد از پاک کردن برنامه هم این مشکل رو دارم
الان با گوشیم همه کار میتونم بکنم غیر از مکالمه
مشکل از چی هست ؟؟؟؟؟؟
کمک کنید :19:

titanium_zarin
03-08-2011, 21:36
سلام
تازگی vivaz گرفتم. چندتا سوال دارم

1- توی برنامه های گوشی یه قسمت هست که نوشته backup . این قسمت برای چیه؟ منظورم اینه که برای backupگرفتن از اطلاعات هست ( به طور خودکار انجام میده) یا اینکه باید اطلاعات رو بک آپ بگیرم؟

2- میخوام contact وsms رو از گوشی قبلیم که اونم sony erricsson بوده به این یکی منتقل کنم. ولی برنامه my fhone explorer ویواز رو شناسایی نمی کنه!! برنامه دیگه ای هست؟ یا ورژن بالاتر از همون برنامه؟

3- یه برای برای استفاده از gps هست که بتونم به صورت آفلاین استفاده کنم؟

ممنونم.
فعلا همینا بود:46:

omid13600912
05-08-2011, 11:16
سلام خسته نباشین من x6 دارم روش ساین کردنشو میخواستم .با تشکر

Hadi King
05-08-2011, 17:21
سلام
تازگی vivaz گرفتم. چندتا سوال دارم

1- توی برنامه های گوشی یه قسمت هست که نوشته backup . این قسمت برای چیه؟ منظورم اینه که برای backupگرفتن از اطلاعات هست ( به طور خودکار انجام میده) یا اینکه باید اطلاعات رو بک آپ بگیرم؟

2- میخوام contact وsms رو از گوشی قبلیم که اونم sony erricsson بوده به این یکی منتقل کنم. ولی برنامه my fhone explorer ویواز رو شناسایی نمی کنه!! برنامه دیگه ای هست؟ یا ورژن بالاتر از همون برنامه؟

3- یه برای برای استفاده از gps هست که بتونم به صورت آفلاین استفاده کنم؟

ممنونم.
فعلا همینا بود:46:
سلام دوسـت عزیز کلوپ گوشیتون برید و مطرح کنید زودتر به جواب میرسـی :46:

سلام خسته نباشین من x6 دارم روش ساین کردنشو میخواستم .با تشکر

مهم : آموزش سایــن کردن با استفاده از برنامــه ا SignSiS ا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hadi King
05-08-2011, 17:31
دوستان من این برنامه SPB Mobile Shell v 3.5 رو روی گوشیم (5530) نصب کردم بعد متوجه شدم که وقتی به کسی زنگ میزنم یا موقع جواب دادن به تماس ورودی گوشی یهو خاموش میشه
حتی بعد از پاک کردن برنامه هم این مشکل رو دارم
الان با گوشیم همه کار میتونم بکنم غیر از مکالمه
مشکل از چی هست ؟؟؟؟؟؟
کمک کنید :19:
سلام دوست عزیز گوشیتون رو ریسـت کنید ، مشکلتون حل میشــه :46:

reza_shaker
11-08-2011, 19:36
appilication is untrused and may be harmful to your phon دوستان در بعضی مواقع واسه نصب بازی,برنامه و تم یه همچین پیغامی دارم.منظورش چیه؟ اگه با این وجود نصب کنم گوشیم به مشکل میخوره؟

reza_shaker
11-08-2011, 19:37
appilication is untrused and may be harmful to your phon دوستان در بعضی مواقع واسه نصب بازی,برنامه و تم یه همچین پیغامی دارم.منظورش چیه؟ اگه با این وجود نصب کنم گوشیم به مشکل میخوره؟

Hadi King
11-08-2011, 21:08

سلام دوســت عزیز ، هیـچ مشکلی پیش نمیــاد !
این ارور برای امنیـت هستش و برنامه مورد نظـر هیچ مشکلی رو برای گوشیتون ایجاد نمیکنــه .

reza_shaker
11-08-2011, 23:32
سلام دوســت عزیز ، هیـچ مشکلی پیش نمیــاد !
این ارور برای امنیـت هستش و برنامه مورد نظـر هیچ مشکلی رو برای گوشیتون ایجاد نمیکنــه .

تشکر میکنم دوست عزیز:40:

zighorat
12-08-2011, 10:38
با سلام دوستان من گوشی نوکیا مدل C5-003تازه خریدم اگه بخوام ریست کلی بکنم برنامه های مثل map وغیره که هنگام خرید در گوشی بوده پاک میشودمتشکرم

zighorat
13-08-2011, 23:07
دوستان یکی جواب منو بده در ضمن اگه بک آپ یه گوشی C5_003دیگری روی گوشیم بریزم اشکالی ایجاد میکنه یانه لطفا به هر دو سواالهام جواب بدین
متشکرم

ny.astro
17-08-2011, 04:08
اتفاقا من هم همین مشکل رو رو ساتیو پیدا کردم هنوزم راه حلی براش پیدا نکردم

realmadrid lover
21-08-2011, 00:46
یه برنامه برای پخش فایل های تصویری برای x6
البته بغیر از july player که فایل ها رو با فریم پایین پخش میکرد
ممنون

Hadi King
21-08-2011, 08:45
با سلام دوستان من گوشی نوکیا مدل C5-003تازه خریدم اگه بخوام ریست کلی بکنم برنامه های مثل map وغیره که هنگام خرید در گوشی بوده پاک میشودمتشکرم

دوستان یکی جواب منو بده در ضمن اگه بک آپ یه گوشی C5_003دیگری روی گوشیم بریزم اشکالی ایجاد میکنه یانه لطفا به هر دو سواالهام جواب بدین
متشکرم
سلام دوست عزیز موقع ریسـت مموری رو در بیــار تا مشکلی نداشته باشـی !
بک آپ گوشی دیگه روی گوشی شما فکر نکنم اجرا کنــه ..

mahyarra
21-08-2011, 09:11
دوستان اگه كسي از شما مي دونه چطوري ميشه نور قرمز هنگام فيلمبرداري رو خاموش كرد؟ (مثل قطع كردن صداي شاتر هنگام عكسبرداري)
اگه كسي اين نرم افزار رو داره ممنون ميشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من يه پست جديد دادم مثل اينكه به مدير برخورد و گرفت سريع قفلش كرد خوب ايكس 6 چه فرقي با 5800 داره به جز دوربينش وقيافه

realmadrid lover
21-08-2011, 14:31
دوستان اگه كسي از شما مي دونه چطوري ميشه نور قرمز هنگام فيلمبرداري رو خاموش كرد؟ (مثل قطع كردن صداي شاتر هنگام عكسبرداري)
اگه كسي اين نرم افزار رو داره ممنون ميشم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من يه پست جديد دادم مثل اينكه به مدير برخورد و گرفت سريع قفلش كرد خوب ايكس 6 چه فرقي با 5800 داره به جز دوربينش وقيافه
تفاوت اصلیش در تاچش هست که x6 خیلی بهتره

Hadi King
21-08-2011, 15:24
دوســت عزیز چـرا به من بر بخـوره تایپک شمـا قفل شد بخاطر اینکـه جای مناسبی زده نشده بـود !
شما میتونستید :
1. کلوپ ا X6 ا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2. درخواست برنامه های کاربردی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
3. و همین تایـپک => مباحث و مشکلات مربوط به نصب و اجرای برنامه های S60v5 + بحث های نرم افزاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مشکل یا سوال خودتون رو مطرح کنید نیازی به ارسال تایپک جدید نـبود .

realmadrid lover
24-08-2011, 19:41
نرم افزار برای پخش فایل های ویدیویی flv در x6 کسی از دوستان سراغ داره؟؟؟
همچنین پلیری بهتر از uc و july player هم واسه x6 هست؟
اخه uc که تقریبا قدرتش مثه همون پلیر دیفالت گوشی هست و july player هم فایل هارو کند اجرا میکنه!
این کند اجرا شدن به خاطر پلیر هست یا واسه cpu گوشی؟؟؟

farokhe_bihamta
27-08-2011, 19:09
سلام ویواز دارم میخوام ساینش کنم

poysh5
28-08-2011, 12:54
کسی نیست مرا یاری کند؟ من الان بشدت به برنامه پی دی اف نیاز دارم(گوشیم ویواز است)؟اون سایت کذای هم که کدهای سر و کی نمیده ،لطفا اگر کسی سایتی رو میشناسه خبر بده که من اون برنامه را ساین کنم. مرسی

Hadi King
28-08-2011, 15:55
کسی نیست مرا یاری کند؟ من الان بشدت به برنامه پی دی اف نیاز دارم(گوشیم ویواز است)؟اون سایت کذای هم که کدهای سر و کی نمیده ،لطفا اگر کسی سایتی رو میشناسه خبر بده که من اون برنامه را ساین کنم. مرسی
سلام دوست عزیز فایل های Cer & Key دیگـه وجود نداره . :20:
سایت های که درخواست ها رو جواب میدادن فعالیتشون کم شده و درخواست ها جواب داده نمیشه . :46:

saeid.shabani
10-09-2011, 17:12
سلام واسه تهیه فایل های cer key گوشیم چه کار باید انچام بدم؟ توی opda هم درخواست دادم ولی هنوز خبری نیس! 1 هفته ای می شه
گوشیم ویوازه : 012451009269722
لطفا کمکم کنید

na_6006
15-09-2011, 10:12
سلام من گوشیم ویوازه و دو هفته هست که تو چندتا از سایت ها برای گرفتن cer & key ثبت نام کردم ولی هیچ جوابی نگرفتم خوب حالا باید چی کار کنم هیچ برنامه ای رو نمیتونم نصب کتم اینم سایتهایی که امتحان کردم

Hadi King
15-09-2011, 15:00
سلام واسه تهیه فایل های cer key گوشیم چه کار باید انچام بدم؟ توی opda هم درخواست دادم ولی هنوز خبری نیس! 1 هفته ای می شه
گوشیم ویوازه : 012451009269722
لطفا کمکم کنید

سلام من گوشیم ویوازه و دو هفته هست که تو چندتا از سایت ها برای گرفتن cer & key ثبت نام کردم ولی هیچ جوابی نگرفتم خوب حالا باید چی کار کنم هیچ برنامه ای رو نمیتونم نصب کتم اینم سایتهایی که امتحان کردم
فایل های Cer & Key دیگـه تولیــد نمیشـه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درخواســـت ها بدون جـواب باقــی میمونــــه ..

hesamizi
12-10-2011, 01:32
سلام!من تازه یه دونه c5 گرفتم ولی نمیتونم هیچی روش نصب کنم!یعنی اصلا آشنایی با این نوع گوشی ندارم و تو خطش نیستم!

اگه میشه لطف کنید و یه راهنمایی کنید یا اگه میشه ساین کنید!

مرسی!

سریال گوشیم اینه:359056044549805

Hadi King
15-10-2011, 22:27
سلام!من تازه یه دونه c5 گرفتم ولی نمیتونم هیچی روش نصب کنم!یعنی اصلا آشنایی با این نوع گوشی ندارم و تو خطش نیستم!

اگه میشه لطف کنید و یه راهنمایی کنید یا اگه میشه ساین کنید!

مرسی!

سریال گوشیم اینه:359056044549805
سلام , جواب شما هم مثل جواب دوستان بالا هستشـــ !
شمـا هـم باید از فریمور های پورت شده یا کوک شده استفـاده کنید برای هـک و ساین گوشیتون .:46:

majid.khaledi
19-10-2011, 12:42
سلام.contact های گوشیمو گم کردم.برنامه ای هست که بشه فایل بکاپ رو باز کنم و بخونمشون.مرسی
گوشیمو عوض کردم.5800 داشتم.الان یه موتورلای معمولی دارم.

majid.khaledi
19-10-2011, 12:49
arc پسوند فایل back up فهرست اسامی گوشیمه

Rahpooyan
27-10-2011, 23:50
من برنامه Melon Advance Call Manager v2.78(284) S60v3 S60v5 SymbianOS9.x Signed Cr@cKeD-By-R@me$h رو برای نوکیا 5250 گرفته ام . از لینک زیر
کد:

ولی موقع نصب ارور زیر را می دهد .
Unable to install a protected application from an untrusted supplier

توضیح ان هم همین است :

این خطا نیز اگر چه زیر سر ساین عمومی است اما من آن را دور زده ام و با ترفندی خاص می توان از شر این پیغام رهایی یافت. اما دلیل این پیغام خطا در چیست؟

چنانچه برنامه ای را که می خواهید نصب نمایید دارای یک uid حفاظت شده باشد حتما باید آنرا با imei مخصوص گوشی خود ساین نمایید تا قابلیت نصب بر روی گوشی شما را داشته باشد در غیر اینصورت برنامه ای که ساین عمومی شده باشد اگر دارای uid حفاظت شده و یا همان شماره منحصر به فرد نرم افزاری که در مبنای 32 bit است باشد پیغام خطای فوق در هنگام نصب نرم افزار بر روی گوشی شما ظاهر خواهد شد و تلاش شما را برای نصب برنامه تان بی ثمر خواهد گذاشت. اگر چه این خطا تنها با ساین نمودن برنامه با cer مخصوص گوشی خودتان قابل حل است اما چنانچه از cer و ساین عمومی استفاده کرده باشید می توانید برنامه را با دکومپایل کردن از یک uid حفاظت شده به uid غیر حفاظتی تغییر دهید و به اصطلاح خودمانی برنامه را دور بزنیم. uid های حفاظت شده معمولا با اعداد 1 و 2 شروع شده اند و در غیر آن با حروف. به عنوان مثال uid نظیر 0xAFFFFFFF غیر حفاظتی و 0x1FFFFFFF یک uid وارث و حفاظت شده است. چگونگی تغییر و کار با uid ها کمی اختصاصی تر است و در این بحث نمیگنجد.

متاسفانه مانده ام چه کنم . کسی می تونه کمکم کند . راه حل ساده بگید .
ممنون میشم زودتر جواب دهید

Hadi King
28-10-2011, 16:03
سلام , گوشیتــون رو هـک کردید ؟
فایل مورد نظـر رو باید با فایل های Cer & Key اگه داری ساین کنی مشکلت حل میشه .. !:46:

moghaddas mfa
11-11-2011, 21:31
اسمارت کام جی پی اس روی گوشی 5800نصب کردم ولی از جی پی اس گوشی استفاده نمیکنه .کانکت رو میزنم بلوتوث رو روشن میکنه.(ورژن 1.56)اصلا علامت جی پی اس گوشی نمیاد.با oviتست کردم جی پی اس گوشی سالمه

Hadi King
12-11-2011, 01:16
اسمارت کام جی پی اس روی گوشی 5800نصب کردم ولی از جی پی اس گوشی استفاده نمیکنه .کانکت رو میزنم بلوتوث رو روشن میکنه.(ورژن 1.56)اصلا علامت جی پی اس گوشی نمیاد.با oviتست کردم جی پی اس گوشی سالمه
سلام , باید از طریق تنظیمات برنامه Gps خود گوشی رو فعال کنــی بعد بیای کانکت کنـــی .
تو تنظیماتشـــ یه نگاهی کنیــد , از ورژن فارسی برنامه هم میتونید استفاده کنیـد :46:

habashi_mth
16-11-2011, 01:01
سلام
کسی میدونه چرا نرم افار SpbTV.v1 که مال پخش کانالهای تلویزیونی هستش رو 5800 تصویر داره ولی صدا نداره؟

behruz_47
24-12-2011, 16:23
سلام از دوستان کسی میتونه کمک کنه من می خوام یه برنامه نصب کنم پیام میده مجوز منقضی شده است میده باید چه کار کنم
خیلی ممنون میشم

behruz_47
24-12-2011, 16:47
اگر فایل Cer & Key را نداشته باشم باید چه کار کنم از کجاباید پیدا کنم ممنون

moghaddas mfa
24-12-2011, 19:43
سلام از دوستان کسی میتونه کمک کنه من می خوام یه برنامه نصب کنم پیام میده مجوز منقضی شده است میده باید چه کار کنم
خیلی ممنون میشم

سلام.
تاریخ گوشی رو سال به سال عقب ببر .مثلا بزار ۲۰۱۰بعد اقدام به نصب کن اگه نشد یه سال بیا عقب ..همین کار اینقدر تکرار کن تا نصب بشه...اگه گفت هنوز معتبر نشده تاریخ رو ماه به ماه به جلو ببر..... بعد نصب تاریخ گوشی رو به حالت اول تنظیم کن..:46::5:

Hadi King
24-12-2011, 20:46
اگر فایل Cer & Key را نداشته باشم باید چه کار کنم از کجاباید پیدا کنم ممنون
سلام , باید گوشیتون رو با فریمور های کوک شـده فلش کنیــد ..
یا از هـک هایی استفاده کنید که نیازی به این فایل هـا نداشته باشـه .

rmao
13-01-2012, 00:17
سلام کسی میتونه به من کمک کنه میخوام گوشی c7 را نقشه روش بریزم وبه صورت رایگان استفاده کنم یعنی به اینترنت و اونترنت وصل نشه یه راهنمایی بکنید ممنون میشم؟
ایا نرم افزاری برای این کار هست؟
یا با خود کوشی میشه؟

unicorns
14-01-2012, 16:28
سلام , باید گوشیتون رو با فریمور های کوک شـده فلش کنیــد ..
یا از هـک هایی استفاده کنید که نیازی به این فایل هـا نداشته باشـه .

سلام. من هم فایل های key و cer ندارم از دو تا سایت هم درخواست دادم که این فایلها را ارائه میدهند اما مثل اینکه دیگه اینکارو انجام نمیدن.
اگه من نخوام گوشیمو فلش کنم چیکار کنم من فقط دو تا فایل key و cer لازم دارم؟
اصلا من چجوری باید گوشیمو ساین کنم؟
مدل گوشی : Nokia C5-03
باتشکر

behnam129
15-01-2012, 05:15
سلام. من هم فایل های key و cer ندارم از دو تا سایت هم درخواست دادم که این فایلها را ارائه میدهند اما مثل اینکه دیگه اینکارو انجام نمیدن.
اگه من نخوام گوشیمو فلش کنم چیکار کنم من فقط دو تا فایل key و cer لازم دارم؟
اصلا من چجوری باید گوشیمو ساین کنم؟
مدل گوشی : Nokia C5-03
باتشکر

دوست عزیز نیازی به ساین کردن نیست ، برای اینکار از آسان ترین روش ه-ک بدون نیاز به Cer & Key استفاده کنید
از لینک زیر

5122
01-02-2012, 19:47
نرم افزار های خود گوشیم پاک شده.چه طوری میتونم بیارمشون؟فکر کنم گوشیم ویروسی شده.گوشیم ویواز

5122
01-02-2012, 20:01
سلام.برنامه های گوشیم پاک شدن چه کار باید کنم؟(ویواز)

yarihaker
02-02-2012, 00:07
نرم افزاری برای مدیریت بلوتوثم میخوام
مثلا فایلهایی که برام میفرستن بدون اوکی کردن دریافت کنه
گوشیم 5800

o.jabbari
24-02-2012, 17:15
دوستان راه حلی برای جایگزین کردن برنامه ای با OPERA برای c5-03 هست..یک نسخه 4 کار میکرد که اونم از کار افتاد UC browser هم لود نمیشه لطفا کمک کنید ...!!

houshang32
26-02-2012, 11:06
سلام

تو رو خدا کمکک کنید یک ساعت پیش رو 5800 -- شده برنامه ی core player رو نصب کردم همه چی قاطی کرده..این شورتکات ای بالا وقتی فعالش می کنم نمیشه هیچ کاری کرد و همش قفل میکنه و عملا دکمه سبز سمت چپ برای تماس کار نمیده بعد از این نصب...
کدی چیزی نداره ؟؟؟
ریست کلی نمیشه کرد ؟؟؟

سلام!! دوست عزیز انشاء.......که گوشیت درست شده باشه تااالان!!!!!!!!!1

امّادرموقع چنین مشکلاتی برای اونا که زیاد وارد نیستند2راه وجود داره!!!

1- از گوشی ریسیت کلی بگیرند!!!!!!!1برای 5800)(#7370#*)

2-از گوشی 5800 دیگه یک بک آپ بگیرید وروی گوشیتون saveکنید!!!!!!!!

n_yaghmaei
05-03-2012, 23:28
سلام دوستان عزیز
من یک گوشی سونی اریکسون ویواز دارم (سیمبین سری 60 ورژن 5 ) زمان اجرای نرم افزارهای مرتبط با اینترنت (مثل گوگل مپ و اپرا مینی و ...) فونتهای فارسی نا خوانا می شوند برای حل این مشکل چه کاری باید انجام دهم
از شما دوستان عزیز که همکاری می کنید متشکرم