PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ماشین کم مصرف

a1000a
28-08-2009, 22:10
سلام دوستان
یه ماشین کم مصرف میخواستم
الان سورن دارم
ولی خیلی میخوره
پولش هم تا 16 - 17 میلیون مشکل نداره
کم مصرف باشه
مرسی

D r i v e r
28-08-2009, 22:58
سلام
اول با توجه به قوانین انجمن انتظاراتتون رو بگین
تنها کم مصرفی نمیتونه ملاک معرفی خودرو باشه

سلام

برای درخواست مشاوره خرید اتومبیل در حالت کلی از تاپیک مــــــشــــــــاوره بــــــرای خــــــریــــــــد اتـــــومــــبــــیـــــل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید.
اگر میخواهید در مورد انتخاب ها و معیار ها و انتظاراتتون و ... بحث و مقایسه انجام بشه تاپیک جدا بزنید.
مهم: برای درخواست مشاوره حتما قیمت ، معیار ها، و انتظاراتتون رو ذکر کنید. (مثلا: زیر X تومن، ایمنی، جادار، نو، دست دوم، برای خانواده، برای اسپرت بازی ، پر قدرت، شتاب بالا، فراوان و ارزان بودن قطعات، بازار فروش خوب، خارجی، داخلی، کم مصرف، برای جاده، برای شهر، رحتی، لذت سواری و ... )
دوستانی که میخواهند خریدار را مشاوره کنن تا حد ممکن دلایل خودشون رو هم ذکر کنن)
در مشاوره جداً از تعصب و علاقه شخصی و ... دوری کنید. حرف شما میتونه مرز بین یک انتخاب صحیح و اشتباه باشه. پس در مشاوره دقت کنید .
با تشکر.
فرشاد واثقی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](18).gif
:46::11:

DJ POLESTAR
28-08-2009, 23:06
دوست عزیز بهترین ماشین کم مصرف ژیان هستش که بنزین رو بو میکنه میره:5::38:

farzan.B
29-08-2009, 12:44
یاریس.............

grand theft auto
29-08-2009, 12:52
من پیشنهاد میکنم به جای تعویض ماشین یه مزدا 1000 بخرین کارت سوختشو استفاده کنید.

MoHaMaD ZaNd
29-08-2009, 12:57
دوست من مگه سورن شما چند مصرف ميكنه كه ميگيد خيلي ميخوره ؟؟؟
مگه بيشتر از صدي 8 مصرف ميكنه ؟؟؟

akpa
29-08-2009, 13:00
بهتره پراید بیگیری!

farshad bugatti
29-08-2009, 14:26
206 SD بخر مصرف سوخت ترکیبی 6/6 قیمت حدوده 500/16

brad pitt
30-08-2009, 23:37
فیات سینا عزیزم

a1000a
30-08-2009, 23:45
خداوکیلی بیش از صدی 8 میخوره
70 لیتر که میزنیم
میخوره
عرض 1 هفته

2299
30-08-2009, 23:59
خداوکیلی بیش از صدی 8 میخوره
70 لیتر که میزنیم
میخوره
عرض 1 هفته

مال منم خیلی میسوزونه فکر کنم صدی 10 11 بسوزنه شایدم بیشتر درسته که گازش میدم ولی دیگه نباید اینقدر بسوزونه البته مال من سمند هست

farshad bugatti
31-08-2009, 01:13
عزیز طبق ادعای کارخانه مصرف ترکیبی سمند 5/8 لیتر هستش حالا جدا از اینکه شرکت ها کمتر از مصرفه واقعیش میگن شما چطور میگید سمند 8 تا مصرف می کنه...؟

a1000a
31-08-2009, 14:29
عزیز طبق ادعای کارخانه مصرف ترکیبی سمند 5/8 لیتر هستش حالا جدا از اینکه شرکت ها کمتر از مصرفه واقعیش میگن شما چطور میگید سمند 8 تا مصرف می کنه...؟
الان شما از اونایی که دارن بپرسید
میگه که خیلی میسوزونه
در ضمن کارخانه همیشه کمتر میگه
نمیاد که اصل رو بگه
به نظر من صدی 10 و 11 میخوره

farshad bugatti
31-08-2009, 18:07
نمیاد که اصل رو بگه
شما مثله اینکه متوجه نشدید منم همینو میگم...

D r i v e r
31-08-2009, 18:13
سلام دوستان
یه ماشین کم مصرف میخواستم
الان سورن دارم
ولی خیلی میخوره
پولش هم تا 16 - 17 میلیون مشکل نداره
کم مصرف باشه
مرسی

سلام
اول با توجه به قوانین انجمن انتظاراتتون رو بگین
تنها کم مصرفی نمیتونه ملاک معرفی خودرو باشه

سلام

برای درخواست مشاوره خرید اتومبیل در حالت کلی از تاپیک مــــــشــــــــاوره بــــــرای خــــــریــــــــد اتـــــومــــبــــیـــــل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید.
اگر میخواهید در مورد انتخاب ها و معیار ها و انتظاراتتون و ... بحث و مقایسه انجام بشه تاپیک جدا بزنید.
مهم: برای درخواست مشاوره حتما قیمت ، معیار ها، و انتظاراتتون رو ذکر کنید. (مثلا: زیر X تومن، ایمنی، جادار، نو، دست دوم، برای خانواده، برای اسپرت بازی ، پر قدرت، شتاب بالا، فراوان و ارزان بودن قطعات، بازار فروش خوب، خارجی، داخلی، کم مصرف، برای جاده، برای شهر، رحتی، لذت سواری و ... )
دوستانی که میخواهند خریدار را مشاوره کنن تا حد ممکن دلایل خودشون رو هم ذکر کنن)
در مشاوره جداً از تعصب و علاقه شخصی و ... دوری کنید. حرف شما میتونه مرز بین یک انتخاب صحیح و اشتباه باشه. پس در مشاوره دقت کنید .
با تشکر.

فرشاد واثقی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](18).gif
:46::11:

میگه که خیلی میسوزونه
نمیاد که اصل رو بگه
سلام
آخرش انتظاراتت رو از ماشین جدیدی که میخوای نگفتی
اگه هم به این ماشین راضی هست که دیگه بحث در مورد مصرفش نباید اینجا صورت بگیره
میتونی توی بخش داخلی در موردش بحث کنی :11:

rami_hemi
01-09-2009, 16:52
دوست عزیز بهترین ماشین کم مصرف ژیان هستش که بنزین رو بو میکنه میره:5::38:
نظرات بچگانه ممنوع

یاریس.............
عزیز قیمت دوستمون گفتن یاریس فعلا 25 به بالا قیمت داره

من پیشنهاد میکنم به جای تعویض ماشین یه مزدا 1000 بخرین کارت سوختشو استفاده کنید.
نظرات بچگانه ممنوع

بهتره پراید بیگیری!
دوست عزیز قیمت گفتن دوستمون توجه کنید

سمند و 405 و پارس با موترو xu7 فعلا ترکیبی بلای 8.5 لیتر هستن و من خودم شخصا با تست تا 11 لیتر رو دیدم

میگه که خیلی میسوزونه
نمیاد که اصل رو بگه
بله کار خونه کمتر اعلام میکنه حقیقته
=========================
دوست من همونطور که دوستان گفتن شما میتونید اگه در مورد فضای سرنشینای عقب زیاد مشکلی ندارن 206sd بخرین یا با یه سمند lx tu5 عوض کنید ماشین رو .البته تا جایی که میدونم ایران خودرو که خط تولید تندر رو به دلایل واهی(نمیتونستم از توش زیاد بخورن)بسته پارس خودرو هم کم تولید میکنه در واقع دارن بازار سازی میکنن میگفتم تندر هم مورد بررسی قرار بگیره.
================================
در ضمن به تذکر دوست عزیزمون امیر هم توجه کنید
و از تمام دوستانی که نظرات سازنده میدن تشکر میکنم و به خاطر لحنی که در مورد بعضی از نظرات به کار بردم ازشون معذرت میخوام من به قیمکت بن شدنم هم باشه یاد میدم به همه اینجا حای اسپم کاری نیست .

MoHaMaD ZaNd
01-09-2009, 21:59
دوست من اگه تهراني آدرس بهت ميدم خودت بيا ماشينو تست كن !! آخه به نظرت چنين چيزي ارزش داره كه من واسش دروغ بگم ؟؟؟

rami_hemi
02-09-2009, 00:47
محمد جان این 8 لیتر که میگی بیشتر ماشین رو کجا میبری؟توی شهر میری یا بیشتر توی اتوبان های خلوت و جاده هستی ؟
این رو قشنگ توضیح بده بگم بهتون یه موضوعی رو .

irinn65
04-01-2010, 03:23
206 اس دی v2-v10دوگانه سوزه+اگه یگانه میخوای تندر ریو فیات سی ینا بهترین گزینه ست

MoHaMaD ZaNd
05-01-2010, 00:05
206 اس دی v2-v10دوگانه سوزه+اگه یگانه میخوای تندر ریو فیات سی ینا بهترین گزینه ست
دوست عزيز يه نگاهي به آخرين پست تاپيك بكن !!!