PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک درباره خرید کشنده

mahdiking
28-08-2009, 13:24
من حدود25میلیون پول بی استفاده تو بانک دارم (می خواستم زمین بخرم ولی منتفی شد)یکی از دوستان می گفت میشه یه کشنده قسطی خرید و تو شرکت باربری واگذار کرد وماهیانه پول خوبی درآمد داره!!:8:
میخواستم بدون از هر نظر چقدر درسته؟؟:41::41:

rami_hemi
28-08-2009, 16:47
اصلا توصیه نمیکنم
فعلا بازار کار خرابه یعنی به خاطر رکود اقتصادی شدیدا حمل و نقل هم راکد شده کشنده و خودروی کار هم هزینه نگهداری بالایی داره که بعهده مالک هستش فکر نکنم با این پول هم بتونید به صورت قسطی کشنده ای جز هوو و یا دانگ فنگ بخرید بقیه موارد مثل رنو ولوو بنز هم پیش پرداخت بالایی میخواد و قسطهای این کشنده ها بالای 1.5 میلیون ماهانه هستش با هزینه های جانبی شما باید حداقل ماهی 2.5 میلیون خرج کنید .حتا اگه مشا در بهترین حالت 5 میلیون در ماه در آمد داشته باشید 20 درصد این مبلغ برای راننده هستش .شما یعنی تنها 1-1.5 میلیون براتون میمونه .
شما میتونید توی بانگ هم این پول به حساب سرمایه گذاری بلند مدت بذارید و سود خوبی هم بگیرید
از من میشنوید سر همون زمین سرمایه گذاری کنید مفیدتره .

mahdiking
30-08-2009, 10:54
البته کاماز هم میشه خرید.سود این پول تو بانک حدود450هزار تومان در ماه هست.با این کاهش قیمت خونه و زمین ،فکر نکنم خرید زمین سود خوبی داشته باشه!! ولی با کشنده حداقل ماهی 1میلیون برام میمونه.
به چه شرکت هایی میشه کشنده واگذار کرد؟؟؟

iman206
30-08-2009, 20:11
ضمن تایید فرمایش جناب rami_hemi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باید عرض کنم که با افزایش قیمت گازوییل در آینده با مشکلات تازه ای در امر حمل و نقل روبرو خواهیم بود. به نظر من هم پولتون رو در معرض خطر قرار ندید.