PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد مانیتور

esfehanei
28-08-2009, 13:16
مانیتور من بعضی موقع ها لرزش پیدا می کنه اول فکر می کردم مشکل از تنظیمات هست و اون رو روی85hertzیعنی بالاترین حد گذاشتم اما بعد از مدتی همینطور می شه
بعضی موقع ها هم سایه می اندازه
وسطش هم چند تا خط هست که هی بالا و پایین می ره و اذیت می کنه
مدل مانیتورمن:سامسونگsyncMasterMB1793 الاش نوشته
مدل گرافیک:nvidia geforce 9400GT 1GB
دوستان اگه امکان داره سریعا کمک کنن:19:

Tom Clancy's
28-08-2009, 16:30
مانیتور من بعضی موقع ها لرزش پیدا می کنه اول فکر می کردم مشکل از تنظیمات هست و اون رو روی85hertzیعنی بالاترین حد گذاشتم اما بعد از مدتی همینطور می شه
بعضی موقع ها هم سایه می اندازه
وسطش هم چند تا خط هست که هی بالا و پایین می ره و اذیت می کنه
مدل مانیتورمن:سامسونگsyncMasterMB1793 الاش نوشته
مدل گرافیک:nvidia geforce 9400GT 1GB
دوستان اگه امکان داره سریعا کمک کنن:19:

دوست عزیز اسپیکر نزدیک مانیتورت نیست؟

esfehanei
02-09-2009, 12:54
چرا چه طور مگه؟البته زیاد هم نزدیک نیست حدودا50سانت زیر مانیتوره چهخ طور مگه؟؟؟؟؟؟!!!!!!

EXTREME
02-09-2009, 13:02
چرا چه طور مگه؟البته زیاد هم نزدیک نیست حدودا50سانت زیر مانیتوره چهخ طور مگه؟؟؟؟؟؟!!!!!!
cd مانیتورو نصب کن فرکانس مانیتورو از داخل cd کم کن وسیله ی آهن ربایی یا اسپیکرو از مانیتور دور کن
اگه بازم مانیتور لرزش داشت احتمالا پاورت ضعیفه و برق مورد نیاز مانیتورتو نمیتونه تامین کنه:5:

EXTREME
02-09-2009, 13:05
cd مانیتورو نصب کن فرکانسشو از داخل cd کم کن وسیله ی آهن ربایی و اسپیکرو از مانیتور دور کن اگه بازم
مانیتور لرزش داشت احتمالا پاور سیستم ضعیفه و برق مورد نیاز مانیتورو نمیتونه تامین کنه

Tom Clancy's
02-09-2009, 17:56

کلا اجسام مغناطیسی باعث اختلال در کار مانیتور میشود حتی ممکن است در دراز مدت تاثیر منفی رو تصویر مانیتور بذاره مثل زرد شدن گوشه های تصویر ، به وجود آمدن خطوط سبز و مشکلاتی مانند اینها

esfehanei
02-09-2009, 21:46
ممنون ولی سی دی مانیتور توی ویستا نصب نمی شه توی سایت سامسونگ هم جایی نبود برای دانلود فایلش در ضمن چه ربطی به پاور داره دو شاخه مانیتور تو پریز برقه ولی با این حال مدل پاور من 500وات پرفکت فن بزرگه البته این جور گفتن!!!

khark11
03-09-2009, 11:37
به احتمال قوي ايراد از خود مانيتور شماست، منم قبلا يه ال جي داشتم و چنين مشكلي براش پيش اومد از اون مدل هايي كه صفحشون كاملا مسطح بود ( فلترون ) و خيلي هم سايه مينداخت طوري كه بعضي وقتا كه بازي ميكردم انگار بازي تو شب داشت برگزار ميشد!!!

براي اطمينان بيشتر مانيتور رو با يه دستگاه ديگه تست كن

esfehanei
05-09-2009, 16:46
ممنون از شمادوستان دیگه باید با همین تحمل کنیم کاریش نمی شه کرد