PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در نصب كارت صدا

eblis_boy1386
28-08-2009, 12:03
سلام

كارت صدا من real tek ميباشد

وقتي سي دي مادر ميزارم نصب كنم.. نصب هم كامل ميشه.. ولي ايكون صدا زير نمياد..

وقتي يك اهنگ هم ميزارم. ارور ميده و. پخش نميشه.. راهي براي نصب هست ميشه بگيد

eblis_boy1386
28-08-2009, 22:18
كسي بلد نيست

iman_abi
29-08-2009, 01:51
آیکون زیر شاید بعضی وقتها نیاد ولی شما برو به مسیر زیر:
Start à control panel à Sounds, Speech, and Audio Devices à advanced volume control
این مسیرم یه چک بکن... منم همین کارت صدا رو دارم... با سی دی مادر برد معمولا نصب میشه، مگه اینکه ویندوزت مشکل داشته باشه!!!
به مسیر زیرم یه سر بزن:
My computer à properties à hardware à device manager
توی این قسمت ببینید که علامت سوال وجود داره یا نه؟(معمولا زرد رنگه) sounds-videos
اگه علامت سوال وجود داشته باشه یعنی نصب نشده! ولی اگه وجود نداشت مشکل از جای دیگست! که اونو دیگه من بلد نیستم!
یادمه یه بار 5-6 سال پیش که ویندوز 98 داشتم این اتفاق افتاد که با نصب دوباره ویندوز بر طرف شد!
اروری که بعد از اجرای آهنگ میده چیه؟ اونم بگید!

eblis_boy1386
29-08-2009, 13:02
آیکون زیر شاید بعضی وقتها نیاد ولی شما برو به مسیر زیر:
Start à control panel à Sounds, Speech, and Audio Devices à advanced volume control
این مسیرم یه چک بکن... منم همین کارت صدا رو دارم... با سی دی مادر برد معمولا نصب میشه، مگه اینکه ویندوزت مشکل داشته باشه!!!
به مسیر زیرم یه سر بزن:
My computer à properties à hardware à device manager
توی این قسمت ببینید که علامت سوال وجود داره یا نه؟(معمولا زرد رنگه) sounds-videos
اگه علامت سوال وجود داشته باشه یعنی نصب نشده! ولی اگه وجود نداشت مشکل از جای دیگست! که اونو دیگه من بلد نیستم!
یادمه یه بار 5-6 سال پیش که ویندوز 98 داشتم این اتفاق افتاد که با نصب دوباره ویندوز بر طرف شد!
اروری که بعد از اجرای آهنگ میده چیه؟ اونم بگید!

همين كاررو كردم

صدا نصب ميشه ولي يك چيزه ديگه به نام
realtek High Defention Audio هست كه علامت سواله زرد.. اون نصب نميشه

amir_toos
29-08-2009, 13:49
من همين مشكل رو داشتم .
راه حل: شما عوض ويندوز رو كامل عوض كن
2) CD مربوط به مادبرد رو اجرا كن و بذار اتوماتيك درايور ها رو نصب كنه
نكته: در هنگام نصب اتوماتيك درايور هاي وقتي نوبت كارت صدا ميشه يك پيغام از طرف ويندوز مياد كه درايو جديد پيدا كرده شما اعتنائي به آن نكن يعني دست به هيچي نزن بذار تا مراحل نصب اتوماتيك تمام ميشه بعدش ريست مي كنه درست ميشه.

iman_abi
29-08-2009, 14:24
من همين مشكل رو داشتم .
راه حل: شما عوض ويندوز رو كامل عوض كن
2) CD مربوط به مادبرد رو اجرا كن و بذار اتوماتيك درايور ها رو نصب كنه
نكته: در هنگام نصب اتوماتيك درايور هاي وقتي نوبت كارت صدا ميشه يك پيغام از طرف ويندوز مياد كه درايو جديد پيدا كرده شما اعتنائي به آن نكن يعني دست به هيچي نزن بذار تا مراحل نصب اتوماتيك تمام ميشه بعدش ريست مي كنه درست ميشه.
اگه به این نتیجه رسیدی که ویندوز عوض کنی بهتره که سی دی ویندوزت رو هم عوض کنی(ممکنه ویندوزت مشکل داشته باشه)
الانم شما می تونید(آقای ابلیس بوی) روی علامت سوال کلیک کنید و بعد از تب های بالا update driver رو انتخاب کنید (سی دی مادر برد داخل سیدی رام باشه) و سپس اتوماتیک رو انتخاب کنید شاید اینجوری پیدا کنه! اگه پیدا نکرد دفعه بعدبه جای اتو ماتیک advanced رو انتخاب کنید.
اگه ویندوزم عوض کردی(البته با سی دی غیر از سی دی ویندوز فعلی) و درست نشد دیگه مطمئنا مشکل از کارت گرافیکه!

eblis_boy1386
30-08-2009, 12:26
اگه به این نتیجه رسیدی که ویندوز عوض کنی بهتره که سی دی ویندوزت رو هم عوض کنی(ممکنه ویندوزت مشکل داشته باشه)
الانم شما می تونید(آقای ابلیس بوی) روی علامت سوال کلیک کنید و بعد از تب های بالا update driver رو انتخاب کنید (سی دی مادر برد داخل سیدی رام باشه) و سپس اتوماتیک رو انتخاب کنید شاید اینجوری پیدا کنه! اگه پیدا نکرد دفعه بعدبه جای اتو ماتیک advanced رو انتخاب کنید.
اگه ویندوزم عوض کردی(البته با سی دی غیر از سی دی ویندوز فعلی) و درست نشد دیگه مطمئنا مشکل از کارت گرافیکه!

مرسي ولي گرافيك نصبه راحت ميتونم بازي كنم!! الان برم ويندوز عوض كنم ببينم ميشه يا نه

amir_toos
30-08-2009, 12:27
مگه هنوز ويندوز عوض نكردي؟؟؟؟

eblis_boy1386
30-08-2009, 13:29
مگه هنوز ويندوز عوض نكردي؟؟؟؟

اي بابا سره كاري بود!!!

گذاشتم تا مرحله 4رفت خطا اومد توجه نكردم 20دقيقه صبر كردم اصلا تكوني نخورد...

اوكي كه زدم 7تا مرحله نصب شد ولي صدا نه!!! :41::41::41:

iman_abi
30-08-2009, 16:31
اي بابا سره كاري بود!!!

گذاشتم تا مرحله 4رفت خطا اومد توجه نكردم 20دقيقه صبر كردم اصلا تكوني نخورد...

اوكي كه زدم 7تا مرحله نصب شد ولي صدا نه!!! :41::41::41:
یعنی الان شما ویندوز رو عوض کردی و کارت صدا نصب نشده؟!؟!(اگه جواب مثبته آیا سی دی ویندوزم عوض کردی یا همون ویندوز قبلی رو دوباره نصب کردی؟)

من پیشنهاد می کنم شما یه ویندوز دیگه که قبلا تست شده رو بگیر و ویندوزت رو عوض کن! اگه این دفعه هم کارت صدات نصب نشد به احتمال 99% مشکل از کارت صداست(1% باقی مونده بر می گرده به احتمال اینکه فایل داخل سی دی مادر برد خراب باشه و صدا نصب نشه که اگه قبلا با این سی دی کارت صدا نصب شده پس این احتمال رد میشه)

shahinfarasystem
15-09-2009, 22:02
دوست عزیز مشکل بعضی از کارت های گرافیک اینه که بعد از یه مدت از کار ویندوز که میگذره اگر نصبشون نکرده باشی دیگه نصب نمیشن

مخصوصا اگه نرم افزار های دیگه روی سیستمتت نصب کنی

تنها رهی که من تونستم حل کنم این مشکلو عوض کردن ویندوز بوده
موفق باشی

amir_toos
16-09-2009, 21:56
دوست عزیز مشکل بعضی از کارت های گرافیک اینه که بعد از یه مدت از کار ویندوز که میگذره اگر نصبشون نکرده باشی دیگه نصب نمیشن

مخصوصا اگه نرم افزار های دیگه روی سیستمتت نصب کنی

تنها رهی که من تونستم حل کنم این مشکلو عوض کردن ویندوز بوده
موفق باشی
دوست من چرا بحث الكي عوض مي كني:41:
اين بنده خدا ميگه درايور صدام نصب نميشه شما از كارت گرافيك صحبت مي كني:41::41::41::41:
پست بي محتوا مي گذاري كه آمارت بالا بره:41::41::41::41::41::41::41::41::41::41::41: :41::41::41::41::41:

kayvankoohi
17-09-2009, 00:46
سلام
من مشکل مشابهی رو با کارت صدای ac97 داشتم با دانلود درایور ورژن جدید از سایت سازندش برطرف شد.
اگه تونستی امتحان کن.امیدوارم جواب بده.
amir_toos این طرز برخورد درست نیست.شاید پاسخهای شما هم از نظر کس دیگه ای بی محتوا باشه.
از نظر من پاسخ shahinfarasystem بی ربط نبود و نصب نرم افزار میتونه نصب درایور های مختلف مخصوصا مالتی مدیا رو با مشکل مواجه کنه.

amir_toos
17-09-2009, 09:07
سلام
من مشکل مشابهی رو با کارت صدای ac97 داشتم با دانلود درایور ورژن جدید از سایت سازندش برطرف شد.
اگه تونستی امتحان کن.امیدوارم جواب بده.
amir_toos این طرز برخورد درست نیست.شاید پاسخهای شما هم از نظر کس دیگه ای بی محتوا باشه.
از نظر من پاسخ shahinfarasystem بی ربط نبود و نصب نرم افزار میتونه نصب درایور های مختلف مخصوصا مالتی مدیا رو با مشکل مواجه کنه.
دوست من مشكل اين بنده خدا اينه كه درايور صداش نصب نميشه بعد بعضي افراد از درايور گرافيك صحبت مي كنند.:41:

shahinfarasystem
17-09-2009, 10:08
دوست من چرا بحث الكي عوض مي كني
اين بنده خدا ميگه درايور صدام نصب نميشه شما از كارت گرافيك صحبت مي كني
پست بي محتوا مي گذاري كه آمارت بالا بره

حاج امیر من منظورم همون کارت صدا بود و برای همون مشکل راه حل گفتم

فقط اشتباهی به جای صدا گرافیک تایپ کردم

ولی شما تا آخر رفتی ما رو محاکمه هم کردی........

amir_toos
18-09-2009, 10:46
حاج امیر من منظورم همون کارت صدا بود و برای همون مشکل راه حل گفتم

فقط اشتباهی به جای صدا گرافیک تایپ کردم

ولی شما تا آخر رفتی ما رو محاکمه هم کردی........
دوست من خب خودت قضاوت كن آيا كارت صدا نزديك به گرافيك هست كه اشتباه تايپ كردي./خب وقتي گرافيك نوشتي بنده از كجا بفهمم كه منظورت كارت صدا بوده:18:./در هر حال بنده منظور بدي نداشتم حلال كن:31:./

shahinfarasystem
18-09-2009, 11:29
دوست من خب خودت قضاوت كن آيا كارت صدا نزديك به گرافيك هست كه اشتباه تايپ كردي./خب وقتي گرافيك نوشتي بنده از كجا بفهمم كه منظورت كارت صدا بوده:18:./در هر حال بنده منظور بدي نداشتم حلال كن:31:./

جونت سلامت ...:46: