PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 1 سوال از اساتيد(خواهشا كمك كنيد)

japrap
28-08-2009, 10:53
من يه فايل اتوران دارم كه در داخل اين فايل اتوران فيلم هاي آموزشي وجود داره ولي چون فرمت اتوران exe هست به هيچ صورت نمي تونم اين فيلم ها را پيدا كنم منظورم اينه كه من مي خوام اين فيلم ها را از درون اين فايل exe استخراج كنم ولي نمي دونم چجوري . حجم اين فايل اتورن 500mg است و اين خودش نشون ميده كه اين فايل exe مثل يه فولدري است كه درون آن اين فيلم هاي آموزشي وجود داره ولي وقتي روي اين فايل كليك مي كني اتوران اجرا ميشه و بايد از طريق اتوران اين فيلم ها را ببيني (يعني چندتا فيلم را اومدن درون يك فايل exe قرار دادن به طوريكه به هيچ وجه نميشه به فيلم ها دسترسي مستقيم داشت)
حالا اگه ميشه دوستان يه كمكي بكنند كه چجوري اين فيلم ها را استخراج كنم (يا اصلا چجوري ميشه به درون اين فايل exe رسوخ كرد و اين فيلم ها را استخراج كرد؟)

Shahin_Turk
28-08-2009, 11:00
بايد پيدا کني اين اتوران با چه برنامه ساخته شده !
بعد به راحتي مي توني فيلم ها رو بيرون بکشي.

saman3230
28-08-2009, 11:14
من يه فايل اتوران دارم كه در داخل اين فايل اتوران فيلم هاي آموزشي وجود داره ولي چون فرمت اتوران exe هست به هيچ صورت نمي تونم اين فيلم ها را پيدا كنم منظورم اينه كه من مي خوام اين فيلم ها را از درون اين فايل exe استخراج كنم ولي نمي دونم چجوري . حجم اين فايل اتورن 500mg است و اين خودش نشون ميده كه اين فايل exe مثل يه فولدري است كه درون آن اين فيلم هاي آموزشي وجود داره ولي وقتي روي اين فايل كليك مي كني اتوران اجرا ميشه و بايد از طريق اتوران اين فيلم ها را ببيني (يعني چندتا فيلم را اومدن درون يك فايل exe قرار دادن به طوريكه به هيچ وجه نميشه به فيلم ها دسترسي مستقيم داشت)
حالا اگه ميشه دوستان يه كمكي بكنند كه چجوري اين فيلم ها را استخراج كنم (يا اصلا چجوري ميشه به درون اين فايل exe رسوخ كرد و اين فيلم ها را استخراج كرد؟)

سلام 2 تا حالت داره !

1. یا درون فولدر یا سی دی که فایل exe اتوران وجود داره یه فولدر DATA وجود داره که تمامی فایل های مربوط به اتوران مثل MUSIC,VIDEO,PICTURE اونجا هستند

2. بعضی از اتوران ها هستند که وقتی اجراشون میکنید یه LOADER میاد که اولش کل فایل های اتوران را در temp ویندوز extract می کنه شما می توانید تا زمانی که اتوران بازه به temp برید و فایلهای autorun را در جای دیگه کپی کنید

B E H Z A D
28-08-2009, 13:13
یه راه دیگه هم وجود داره اونم اینه که شما با اتوران فیلم آموزشی رو پخش کن بعد با استفاده از Process Explorer ببین فایل ها دقیقا" کجان من این روشو خودم امتحان کردم تو چنتاش هم موفق بودم .

japrap
29-08-2009, 14:27
بايد پيدا کني اين اتوران با چه برنامه ساخته شده !
بعد به راحتي مي توني فيلم ها رو بيرون بکشي.
خود فايل اتوران با Microsoft Visual C++ 6.0 نوشته شده و داراي Overlay نيز هست .

japrap
29-08-2009, 14:30
سلام 2 تا حالت داره !

1. یا درون فولدر یا سی دی که فایل exe اتوران وجود داره یه فولدر DATA وجود داره که تمامی فایل های مربوط به اتوران مثل MUSIC,VIDEO,PICTURE اونجا هستند

2. بعضی از اتوران ها هستند که وقتی اجراشون میکنید یه LOADER میاد که اولش کل فایل های اتوران را در temp ویندوز extract می کنه شما می توانید تا زمانی که اتوران بازه به temp برید و فایلهای autorun را در جای دیگه کپی کنید
عزيزم گفتم كه خود فايل اتوران 500mg است يعني فايل اصلي فيلم ها در اين اتوران گذاشته شده و اتوران براي اجراي آنها به پوشه اي ديگر نياز ندارد .
همچنين در temp هيچگونه فايلي به وجود نمي آيد.

japrap
29-08-2009, 14:33
یه راه دیگه هم وجود داره اونم اینه که شما با اتوران فیلم آموزشی رو پخش کن بعد با استفاده از Process Explorer ببین فایل ها دقیقا" کجان من این روشو خودم امتحان کردم تو چنتاش هم موفق بودم .
جالبه فقط همون فايل اتوران را نشون ميده و هيچ چيز ديگري نشون نميده .

لطفا يكي كمك كنه

japrap
29-08-2009, 14:34
يعني برنامه اي وجود نداره كه بشه با اون محتويات اين فايل اتوران را مشاهده كرد ؟؟؟

wais.b
30-08-2009, 08:58
سلام من ویندوز SP3 Dell original رو روی سیستم نصب کردم ولی 30 روز به من وقت میده تا اکتیویتش کنم
میشه راهنمایی کنید که با کدوم کرک میتونم کرکش کنم

B E H Z A D
30-08-2009, 12:43
سلام من ویندوز SP3 Dell original رو روی سیستم نصب کردم ولی 30 روز به من وقت میده تا اکتیویتش کنم
میشه راهنمایی کنید که با کدوم کرک میتونم کرکش کنم
برو سر فروشنده لپ تاپ بعد لپ تاپو بکوب به سرش .:31:
باید سؤالتو توی قسمت مربوط به لپ تاپ بنویسی نه اینجا !!!!

japrap
01-09-2009, 11:18
بحث منحرف شد:31: دوستان اگر مي شود در مورد سوال اصلي ما را راهنمايي كنند:41:

saman3230
01-09-2009, 11:36
عزيزم گفتم كه خود فايل اتوران 500mg است يعني فايل اصلي فيلم ها در اين اتوران گذاشته شده و اتوران براي اجراي آنها به پوشه اي ديگر نياز ندارد .
همچنين در temp هيچگونه فايلي به وجود نمي آيد.

دوست من همچین چیزی امکان نداره

برنامه اتوران فقط یه فایل احیا کننده و اجراییه نه برنامه پخش فایل

شنا از صفحه اتوران یه عکس بگیر ببینم با چه برنامه این اتوران ساخته شده

japrap
03-09-2009, 10:58
دوست من همچین چیزی امکان نداره

برنامه اتوران فقط یه فایل احیا کننده و اجراییه نه برنامه پخش فایل

شنا از صفحه اتوران یه عکس بگیر ببینم با چه برنامه این اتوران ساخته شده
دوست عزيز مثل اينكه فايل هاي صوتي و تصويري را با molebox پك كردن و خلاصه شدن يه فايل exe حالا نحوه ي استخراج اونا را نمي دونم .
اتوران با Macromedia Projector نوشته شده .
اينم عكس :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید