PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی شایع ترین پیام های خطا هنگام نصب یا ساین نرم افزار ها

danila-snoopy
27-08-2009, 16:18
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یام اول : Certificate error. Contact the application supplier
توضیح : این پیام به ما میگه که برنامه شما مجوز نصب بر روی گوشی شما را ندارد
روش حل : کاملا مشخصه برنامه باید ساین قانونی بشه یا اینکه گوشی رو هک کنید. پیام دوم : Unable to install. Constrained by the certificate
توضیح : این پیام میگه که برنامه ساین شده مجوز نصب بر روی این گوشی را ندارد به چه دلیل , به دلیل اینکه فایل Cer مربوط به این گوشی نمیباشد و احتمالا شما هنگام وارد کردن IMEI گوشی برای دریافت فایل Cer عددی رو اشتباهی وارد کردید و این مشکل پیش آمده , قضیه کاملا روشنه روش حلشم اینکه دقت کنید و دوباره درخواست بدید و فایل cer تولیدی شما فقط و فقط بر روی گوشی خودتون جواب میدهد.
پیام سوم : Required application access not granted
توضیح : یکی از اعصاب خردکن ترین پیام ها , این پیام به ما میگه که آقا فایل ساین شده شما اجازه دسترسی به یک قسمت دیگه رو نداره , به طور کلی میگم فایل Cer شما فقط میتونه برنامه هایی که مثلا به قسمت های NetworkServices, ReadUserData, WriteUserData, LocalServices برای نصب نیاز دارند رو پشتیبانی کنه حالا شما یک برنامه ساین کردید و این برنامه علاوه بر اون قسمت های معمول فایل Cer به قسمت دیگه ای مثل SwEvent نیاز داره , خوب معلومه که نمیتونید برنامه رو نصب کنید و پیام شما برنامه مجوز دسترسی رو نداره رو به رو میشید.
روش حل : برای اینکه بتونید برنامه رو نصب کنید باید فایل Cer , Key رو از سایت Symbian Signed دریافت کنید که عضویت در این سایت با ایمیل های معمولی یاهو , جیمیل و … امکان پذیر نیست و …
پیام چهارم : Unable to install a protected application from an untrusted supplier
توضیح : این پیام میگه که برنامه ساین شده شما از UID های 0xA0000000 – 0xAFFFFFFF برای نصب استفاده میکنه که این UID ها محافظت شده هستند مثلا یک برنامه برای نصب از UID های 0×20000000 – 0×2FFFFFFF و یا … استفاده کنه این پیام پیش میاد.
روش حل : این پیام مختص فایل های .sis/.sisx هست و برای نصب برنامه هایی که این پیام را میدهند باید فایل برنامه به یک پوشه خصوصی انتقال پیدا کنه مثل \private\uid .
پیام پنجم : expired Certificate
توضیح : این پیام رو همگی از حفط بلدن و نیاز به توضیح نداره
روش حل : تاریخ گوشی رو به عقب برگردونید
پیام ششم : Update error
توضیح : این پیام میگه که قبلا ورژنی از همین برنامه روی گوشی هست , اگه بوده که باید برنامه به طور کامل پیاک بشه , دقت کنید شما باید کلیه فایل های مربوط به برنامه ی مورد نظر را پاک کنید در غیر اینصورت باز هم به مشکل بر خواهید خورد.
روش حل : همونطور که گفته شد کلیه فالی های برنامه قبلی پاک بشه و گوشی حتما جتما یک بار ریست ( خاموش / روشن ) شود

منبع :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Vallio
28-08-2009, 22:09
کپی پیست هم دیگه تا این اندازه ... !

خیلی خیلی خیلی تکراری !

خطاهای رخ داده در هنگام نصب برنامه ها و نحوه برطرف کردن آن ها :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

danila-snoopy
30-08-2009, 09:52
کپی پیست هم دیگه تا این اندازه ... !

خیلی خیلی خیلی تکراری !