PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در جستجو فن برای پردازنده q6700

Liquid
27-08-2009, 12:35
سلام
تصمیم به خرید پردازنده q6700 گرفتم و مدل بالاتری نمیتونم بگیریم چون mainboardam قدیمیه و با 45nm مشکل داره.
کمی تحقیق که کردم دیدم هیچکس این پردانده رو با فن نمیفروشه و فن رو باید جدا خرید کنم و به اصطلاح خودشان تری هست !؟!؟
اکثراً میگن 10 تومان بده یه فن بهت میدیم.
سوالم اینه که این فن های 10 تومانی آیا original هستن و آیا میشه به این فن ها اطمینان کرد؟
و پیشنهاد شما برای خرید یک فن مناسب برای q6700 چیست و اگر مدل خاصی در نظر دارید ممنون میشم بگید.

سوال آخرم هم اینه که چرا این پردازنه بدون فن فروخته میشه ؟؟؟

alborz_k
27-08-2009, 20:36
سلام
تصمیم به خرید پردازنده q6700 گرفتم و مدل بالاتری نمیتونم بگیریم چون mainboardam قدیمیه و با 45nm مشکل داره.
کمی تحقیق که کردم دیدم هیچکس این پردانده رو با فن نمیفروشه و فن رو باید جدا خرید کنم و به اصطلاح خودشان تری هست !؟!؟
اکثراً میگن 10 تومان بده یه فن بهت میدیم.
سوالم اینه که این فن های 10 تومانی آیا original هستن و آیا میشه به این فن ها اطمینان کرد؟
و پیشنهاد شما برای خرید یک فن مناسب برای q6700 چیست و اگر مدل خاصی در نظر دارید ممنون میشم بگید.

سوال آخرم هم اینه که چرا این پردازنه بدون فن فروخته میشه ؟؟؟
سلام. این پردازنده دیگه از رده خارجه ، برای همسن تو بازار کم هست و .. برای همین باکس پیدا کردنش سخته! در ضمن شما مراقب باشین که کارکرده نباشه ! این فن ها برای کار کرد عادی مناسب هستند ، ولی اگه می خواین اورکلاک کنید ، توصیه می کنم که کی هزینه کنید و یک خنک کننده ی نیرومند مثل tuniq tower 120 بگیرید که کاراییش خیلی بالاست و دستتون رو در اورکلاک باز می زاره!
مدل مادربردتون چیه؟