PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی فوری برای خرید مادربرد

meepo89
27-08-2009, 11:32
سلام . من یه سوال داشتم میدونم احتمالا تو این انجمن هم پرسیده شده ولی من که قانع نشدم .
راستش خیلی واسم مهمه برا همین تاپیک جدید زدم . امیدوارم زود راهنماییم کنین
من واسه سیستم جدیدم فقط تو این مادربردش موندم که پدرمو درآورده آخرشم تصمیم قاطعی نگرفتم که چی بردارم . من 2 تا گزینه دارم خواهش میکنم دوستان راهنمایی کنن (نه از روی تعصب)
1 - ASUS P5Q
2 - GIGA P45-UD3R
بیشتر واسه گرافیک و گیم میخام . کارت هم احتمالا 9800GT یا GTS250 بگیرم .
CPU هم INTEL E7400
منتظرم

alborz_k
27-08-2009, 20:33
سلام . من یه سوال داشتم میدونم احتمالا تو این انجمن هم پرسیده شده ولی من که قانع نشدم .
راستش خیلی واسم مهمه برا همین تاپیک جدید زدم . امیدوارم زود راهنماییم کنین
من واسه سیستم جدیدم فقط تو این مادربردش موندم که پدرمو درآورده آخرشم تصمیم قاطعی نگرفتم که چی بردارم . من 2 تا گزینه دارم خواهش میکنم دوستان راهنمایی کنن (نه از روی تعصب)
1 - ASUS P5Q
2 - GIGA P45-UD3R
بیشتر واسه گرافیک و گیم میخام . کارت هم احتمالا 9800GT یا GTS250 بگیرم .
CPU هم INTEL E7400
منتظرم
سلام. هر دو مادربرد خیلی خوبند ، ولی با توجه به نوع پردازنده و کارت گرافیک انتخابی شما (حالا من کار ندارم که مناسب هستن یا نه!) gigabyte p45-ud3r رو پیشنهاد می کنم ، چون سیستم خنک کننده و مکانیزم برق رسان بهتری داره و از نظر امکانات هم در سطح بالاتری هست ، در ضمن گارانتی بسیار بهتری هم داره!

meepo89
28-08-2009, 00:13
سلام. هر دو مادربرد خیلی خوبند ، ولی با توجه به نوع پردازنده و کارت گرافیک انتخابی شما (حالا من کار ندارم که مناسب هستن یا نه!) gigabyte p45-ud3r رو پیشنهاد می کنم ، چون سیستم خنک کننده و مکانیزم برق رسان بهتری داره و از نظر امکانات هم در سطح بالاتری هست ، در ضمن گارانتی بسیار بهتری هم داره!
من واسه کارت حدود 180 اینا میتونم هزینه کنم واسه cpu ام حدود 120 . اگه پیشنهاد بهتری دارین لطفا بگین . خیلی ممنون

Ultra_Black
28-08-2009, 10:38
من واسه کارت حدود 180 اینا میتونم هزینه کنم

Zotac GTX260 Core 192 حدود 190

واسه cpu ام حدود 120 . اگه پیشنهاد بهتری دارین لطفا بگین
E7500 حدود 125 تومن

meepo89
28-08-2009, 11:12
در ضمن یه مسله ایم هست . بعضیا میگن asus تو این سری Q مشکل داره . یعنی خرابی زیاد میده . گارانتیشم تعریفی نداره . کسی چیزی میدونه ؟
من خودم اول نظرم رو ASUS بود ولی اکثر جاها اینو گفتن بهم

alborz_k
28-08-2009, 13:24
در ضمن یه مسله ایم هست . بعضیا میگن asus تو این سری Q مشکل داره . یعنی خرابی زیاد میده . گارانتیشم تعریفی نداره . کسی چیزی میدونه ؟
من خودم اول نظرم رو ASUS بود ولی اکثر جاها اینو گفتن بهم
سلام. این مسأله 100% رد می شه!! در جهان از هر 4 مادربرد 45 فروخته شده ، 3 تاش مال ایسوس بودن!! در ضمن خیلی سری q دارند و کاملأ ازش راضین!! مثلأ خودم الان بیش از 1 ساله که p5q-e گرفتم ، و در اکثر مواقع هم اورکلاک بوده و روزی بیش از 10 ساعت هم روشن بوده!! ولی کوچکترین مشکلی پیدا نکرده!
البته asus p5q اون اوایل مشکلاتی در قسمت بایوس داشتند که بر طرف شده!

Ultra_Black
28-08-2009, 13:27
سلام. این مسأله 100% رد می شه!! در جهان از هر 4 مادربرد 45 فروخته شده ، 3 تاش مال ایسوس بودن!! در ضمن خیلی سری q دارند و کاملأ ازش راضین!! مثلأ خودم الان بیش از 1 ساله که p5q-e گرفتم ، و در اکثر مواقع هم اورکلاک بوده و روزی بیش از 10 ساعت هم روشن بوده!! ولی کوچکترین مشکلی پیدا نکرده!
البته asus p5q اون اوایل مشکلاتی در قسمت بایوس داشتند که بر طرف شده!
کاملا تائید میشه
منم Asus P5Q دارم از صبح علی الطلوع سیستمم روشنه تا 12 شب!
اورکلاک هم که تا دلت بخواد!