PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خفن ترین SUV برای OffRoad تا 140 میلیون تومان

Diego
26-08-2009, 17:33
تا 140 میلیون تومان,خفن ترین و خشن ترین SUV یا وانت باری که میشه خرید و در ایران موجود باشه چیه؟

MehranVB
26-08-2009, 18:46
لندکروز VXR هشت سیلندر.

top gear
26-08-2009, 18:59
لندکروز VXR هشت سیلندر.
من با لند کروز موافقم اما vxr که 185 میلیونه
می تونی لندکروز GXR بگیری

MehranVB
26-08-2009, 19:16
من با لند کروز موافقم اما vxr که 185 میلیونه
می تونی لندکروز GXR بگیری
VXR V8 فول 145 تومنه! GXR V6 هم فکر میکنم 100 تومن باشه.

sourena
26-08-2009, 20:11
یه پاترول 2در بخر تا میتونی خرجش کن :دی

Diego
26-08-2009, 20:26
نظرتون راجبه لندکروز FJ چیه؟قیمتش چند در میاد؟
مدل vxr ,ساخت چه سالیه؟2009؟

corey
26-08-2009, 20:58
نظرتون راجبه لندکروز FJ چیه؟قیمتش چند در میاد؟
مدل vxr ,ساخت چه سالیه؟2009؟

fj یه ماشین 25 هزار دلاری هست که به خاطر واردات محدود و انگشت شمار بودن قیمت خیلی بالایی داره و اصلا به صرفه نیست

ولی یه چیزی بگم واقعا دل شیر میخواد که با ماشین 150 ملیونی بری صخره نوردی که اگه این کار بخوای بکنی بدون شک لندکروزر vxr
در غیر این صورت یه پاژن بخر که تو صخره نوردی بی نظیره بقیه پولش هم یه suv شهری مثل نسل جدید لکسس rx یا ب ام و x3 بخر

Diego
26-08-2009, 21:57
fj یه ماشین 25 هزار دلاری هست که به خاطر واردات محدود و انگشت شمار بودن قیمت خیلی بالایی داره و اصلا به صرفه نیست

ولی یه چیزی بگم واقعا دل شیر میخواد که با ماشین 150 ملیونی بری صخره نوردی که اگه این کار بخوای بکنی بدون شک لندکروزر vxr
در غیر این صورت یه پاژن بخر که تو صخره نوردی بی نظیره بقیه پولش هم یه suv شهری مثل نسل جدید لکسس rx یا ب ام و x3 بخر

ولی Fj واقعا استایل باحالی داره واسه اینکه بندازیش به جون کوه و تپه...پاژن مگه هنوز تولید میشه؟
راستی....اگه بخوای یه هامر H2 وارداتی بگیری,چند تموم میشه؟

corey
26-08-2009, 22:09
ولی Fj واقعا استایل باحالی داره واسه اینکه بندازیش به جون کوه و تپه...پاژن مگه هنوز تولید میشه؟

اتفاقا FJ بدرد کوه و تپه نمیخوره و برای این کار زیاد جالب نیست
اسطوره صخره نوردی رنج روور هست که متاسفانه ایران نیست

پاژن فکر کنم هنوز تولید میشه
H2 یا H3 فول هم قیمتی بین 35 تا 80 هزار دلار دارن و برای وارد کردنشون هم باید مجوز بگیری البته ماشین پلاک موقت میشه

rami_hemi
26-08-2009, 22:36
سعید یه چیزی میگی ها رنجروور اولین اس یو وی لوکس هستش که تولیدشده ها لندروور دیسکاوری بهترین گزنه میتونهب اشه ولی اگه شما صرفا واسه off road میخواین 140 میبیون اصلا صرف نمیکنه چون با این پول میشه از یه ماشین 7 میلویونی یه offroad تک ساخت .
و کلی هم باقی میمونه
گزینه ها اینه:
خریدن یه بلیزر یا لندکروزر یا لندروور مدل پایین و تغییر و تقویت شاسی و فنر بندی.
خریدن یه وانت هایلوکس و تقویت اون
ولی اگه شما خوردروی اس یو وی میخواین که قابلیت آف رود خوبی داشتهب اشه بهترین گزینه پرادو هایلوکس استاندارد و لندکروزر grx هستن
ولی باز توصیه میکنم اگه شما دنبال ماشینی برای تپه نوردی و استفاده بیشتر برون از جاده هستین میتونید یه ماشین مدل پایین یا یه چیزی در حد پرادو بخرین و شروع به تقویت اون بکنید .

BBNHFAK
26-08-2009, 22:39
آره پاژن هنوز تولید میشه فکر کنم حدود 20 تومن باشه

farshad bugatti
27-08-2009, 01:48
میتونید یه ماشین مدل پایین یا یه چیزی در حد پرادو بخرین و شروع به تقویت اون بکنید .
ببخشید منظور از تقویت چه جور تقویتی؟ میشه کمی توضیح بدین؟

Diego
27-08-2009, 08:47
سعید یه چیزی میگی ها رنجروور اولین اس یو وی لوکس هستش که تولیدشده ها لندروور دیسکاوری بهترین گزنه میتونهب اشه ولی اگه شما صرفا واسه off road میخواین 140 میبیون اصلا صرف نمیکنه چون با این پول میشه از یه ماشین 7 میلویونی یه offroad تک ساخت .
و کلی هم باقی میمونه
گزینه ها اینه:
خریدن یه بلیزر یا لندکروزر یا لندروور مدل پایین و تغییر و تقویت شاسی و فنر بندی.
خریدن یه وانت هایلوکس و تقویت اون
ولی اگه شما خوردروی اس یو وی میخواین که قابلیت آف رود خوبی داشتهب اشه بهترین گزینه پرادو هایلوکس استاندارد و لندکروزر grx هستن
ولی باز توصیه میکنم اگه شما دنبال ماشینی برای تپه نوردی و استفاده بیشتر برون از جاده هستین میتونید یه ماشین مدل پایین یا یه چیزی در حد پرادو بخرین و شروع به تقویت اون بکنید .

offroad رو میخوام جزء قابلیت های بالقوه اش باشه.ولی از نظر ظاهر و ابعاد و قدرت و استایل میخوام طوری باشه که خشونت تو ظاهرش باشه و به قول معروف وقتی از جلوی یه ماشین درمیای طرف هول کنه...(یه چیزی تو مایه های Hummer)
وانت بارهای بزرگ معروف,مثل دوج یا تویوتا تاندرا تو ایران واسه فروش پیدا میشه؟

rami_hemi
27-08-2009, 08:59
پس اونوقت یه بلیزر با موتور 350 بخر و یه موتور ls6 بیار روش ببند
ولی اس یو وی های جدید زیاد اون چهره خشن رو ندارن
شما میتونید کمی صبر کنید تا تکلیف واردات پورشه کاین هم مشخص بشه گزینه خوبی هستش.
================================
در مورد تقوت برای آف رود هم چشم دوستان امروز میگم یه چیزایی.برم بازم اطلاعاتم رو بیشتر کنم بیام شما هم برید دوستان مطالعه کنید.

Diego
27-08-2009, 11:06
پس اونوقت یه بلیزر با موتور 350 بخر و یه موتور ls6 بیار روش ببند
ولی اس یو وی های جدید زیاد اون چهره خشن رو ندارن
شما میتونید کمی صبر کنید تا تکلیف واردات پورشه کاین هم مشخص بشه گزینه خوبی هستش.
================================
در مورد تقوت برای آف رود هم چشم دوستان امروز میگم یه چیزایی.برم بازم اطلاعاتم رو بیشتر کنم بیام شما هم برید دوستان مطالعه کنید.

من چند ماه پیش یه مقاله تو مجله ماشین دیدم ,واسه تست هامر.چرا اونو پلاک ملی کرده بودند؟مگه مجوز واسه پلاک دائمش میدن؟

farshad bugatti
27-08-2009, 11:28
نه اون گذر موقت بود

corey
27-08-2009, 13:31
سعید یه چیزی میگی ها رنجروور اولین اس یو وی لوکس هستش

رامین رنج روور بهترین آف رود هست و حتی از هامر هم بهتره حالا لوکس بودنش دلیل بر بیابان گرد بودنش نیست که

نه تنها وانت بار تو ایران که وارد شده هایلوکس هست

رامین قطعا کاین قیمتی بالای 150 ملیون خواهد داشت

به نظرم بهترین گزینه همون لندکروزر هست

Diego
27-08-2009, 13:35
نه اون گذر موقت بود
نه,مطمئنم که پلاک ملی بود.تو عکس کاملا مشخص بود.همونی که کنار ساختمون نیمه ساز یا کارخونه(یه همچین جایی) روی یه تپه ماسه ای برده بودنش.حالا بعدا میگردم ببینم عکسشو پیدا میکنم یا نه.
اینجور ماشین ها به خاطر حجم موتورشون پلاک نمیتونن بگیرن؟

rami_hemi
27-08-2009, 14:35
رامین رنج روور بهترین آف رود هست و حتی از هامر هم بهتره حالا لوکس بودنش دلیل بر بیابان گرد بودنش نیست که
سعید دیفندر رو بردی زیر سوال ولی بازم راس میگی از خیلی از ماشینها به خاطر پایه و کارش لندروور/ رنجروور خیلی برتر هستش

رامین قطعا کاین قیمتی بالای 150 ملیون خواهد داشت

سعید قیمت رو یکی از دوستان 140-170 گفته بودن حالا کاین اس و کاین توربو هم بیاد اونا بلای 200 تومن یا 250 تومن حتما قیمت دارن.
فکر کنم این شورای قیمت گذاری همشون نشستن به قیافه ماشین نگا میکنن قیمت میذارن مثلا میگن این و ما میزدیم عوض 80 هزار دلار 160 هزار دلار قیمت میدادیم خیلی خوشگله:دی

نه,مطمئنم که پلاک ملی بود.تو عکس کاملا مشخص بود.همونی که کنار ساختمون نیمه ساز یا کارخونه(یه همچین جایی) روی یه تپه ماسه ای برده بودنش.حالا بعدا میگردم ببینم عکسشو پیدا میکنم یا نه.
اینجور ماشین ها به خاطر حجم موتورشون پلاک نمیتونن بگیرن؟
نه پلاک گذر موقت بود
این ماشینا هم نه به خاطر حجم موترو بلکه به خاطر مسایل بروکراسی و قوانین بی خودی نمیکتونن پلاک بگیرین یک نومنه به شما بگم دوست عزیز مثلا یه ماشینی که استاندارد آ؛لایندگی هم از نظر صوتی و هم از نظر موترو یورو 4 هستش باید استادارد ایرانی در حد یورو دو ررو دوباره پاس کنه و همه اینها فقط و فقط به خاطر در آمد داشتن هستش .
مثلا استاندارد میاد و یه ایرادی از نظر صدا روی ماشین مایذاره و وارد کننده مجبوره یا کلا بی خیال واردات بشه یا اینکه با پرداخت جریمه برای این ایراد بی پایه و اساس که مثلا صدای اگزوز پورشه کاررا اس خیلی تیز هستش هزینه اضافی پرداخت کنه و این هزینه روی قیمت ماشین تاثیر میذاره و خود ریس پلیس راهنمایی و رانندگی گفتن حتی ماشینهای 12 سیلندر رو هم پلاک میدیم به شرط اینکه بتونید مراحل قانونی رو طی کنید.

سایت تولید اتین ماشینها چون در آمریکا هستش نمیتون به صورت عمده وارد کنن
===============================================
دوستان معذرت پستهای من طولانی شده ولی فرشاد خان یه سوالی کرده بودن گفته بودم جوواب میدم الان حضور ذهن دارم بهشون جواب مختصری میدم تا حوصله هیچکس هم سر نره.

بخشید منظور از تقویت چه جور تقویتی؟ میشه کمی توضیح بدین؟
تقویت و آفرود کردن یه ماشین به این صورت هستش که :
اول از همه اتاق و شاسی بنا به استفاده و مسیرهایی که قراراه توش تردد بشه باید از نظر مقاومت تقویت بشه تا در اثر تنشهای مسیرهای غیر آسفالت تاب برنداره و یا نشکنه با بستن روکیج و میله های عرضی مقاومت شاسی و اتاق افزایش پیدا میکنه و برای واژگونی احتمالی هم مقاوم سازی میشه باک و منبع سوخت هم باید مقاوم بشه همینطور زیر موتور تا در اثر برخورد با زمین یا سنگهایی که از روش ماشین میگذره دچار سوراخ نشن.
برای جلو گیری از گیر کردن کف ماشین در عبور از شیبهای تند تا حد امکان فنر بندی ماشین رو بلند میکنن و ارتفاع شاسی رو بلندتر میکنن.
از فنرهای نرم و مقاوم در مقابل تنشهای شدید استفاده میکنن .
تا حد امکان دیفرانسیل و گیربکس مقاومسازی میشه و با نومنه هایی که تحمل گشتاور بالا رو داشته باشن تعویض میشن(این ماشینها به گشتاور بالا یی نیاز دارن چون سرعت پایینی دارن ولی شیبهای تندی رو باید طی کنن که نیروی عظیمی باید چرخها داشته باشن)
موتور باید تقویت بشه تا مورد بالا رو که گفتم بتونه تامین کنه
و یه مورد یادم رفت دیفرانسیل و توپی چرخهای این ماشینها باید از نوع قفل شونده باشه تای در زمینهای لغزنده دچار کمترین مشکل بشن.
این یه توضیح مختصر بود.

Pario
27-08-2009, 16:08
اگر اشتباه نکنم قدرت و زاویه صعود تویوتا لند کروزر از هامر و خودرورهای مختلف شکرت لندروور هم بیشتره. دوستان اگر وقت دارند یه مقایسه ای بین لندکروزر لندرور و رنج روور بکنند ( اعداد و ارقام) . خودم چیزی پیدا نکردم.

مدلهایی از لندکروزر با نام الوندکروز در ایران تولید میشه. اگر اشتباه نکنم موتور 3000 و تاپ اسپید 200 کیلومتر در ساعت.قدرت هم : تو مهرآباد یه مینی بوس ارتش که سرعتش سر پیچ زیاد بود میره قاطیه باقالیها! با الوند کروزر درش میارن

امسال در یکی از برنامه های ارتش یه مدل از وانت تویوتا شبیه به نسل قبلی لندکروز دیدم. آمبولانسش رو هم در عوارضی قم تهران دیدم اما مدلش رو نمیدونم. احتمالا مونتاژ شرکت فتح باشه. اگر برای فروش به مردم عادی باشه قویترین وانت کشوره.

rami_hemi
27-08-2009, 17:14
بله Pario جان اونا مدلهای اف جی هستن که تازگیها هم فیس لیفت شدن صنایع فتح تولید میکنه موتورهای 4500 سی سی هم روشون هست یه مدتی مدلاهای وانت دو کابین و تک کابینش رو بیرون میدادن الان دیگه نمیبینیم.
این مدلخای جدید رو میتویند برید و تو سایت شرکت تویوتا شعبه نیوزلند ببینید.تا حدودی دماغه نسل قبلی لندکروزر 100 رو روی اینها بازسازی کردن.

boeing_747
29-08-2009, 01:47
لندكروز و لندروور واسه آفرود هاي خشن خوب نيست

اگه واسه آفرود خشن و فوق العاده سخت مي خواي jeep wrangler گزينه خوبي است با تيونينگ اساسي(شامل موتور گيربكس شاسي تعليق لاستيك و ....)

كه كل اينها بيشتر از 90.000 دلار در مياد بدون در نظر گرفتن هزينه6.300 دلار ارسال از آمريكا به دوبي

مثلا خريد يه موتور واسه آفرود هاي فوق العاده سخت حدود 50.000 دلار قيمت داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ins+passegner_rear_angle.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ing_off_roading.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rami_hemi
29-08-2009, 10:35
تمام این کیتهایی رو که برای رانگلر میبینید برای تمام آف رود ها میشه نصب کرد .
بازم ممنونم از اطلاعاتی که برامون گذاشتید

Diego
29-08-2009, 11:19
لندكروز و لندروور واسه آفرود هاي خشن خوب نيست

اگه واسه آفرود خشن و فوق العاده سخت مي خواي jeep wrangler گزينه خوبي است با تيونينگ اساسي(شامل موتور گيربكس شاسي تعليق لاستيك و ....)

كه كل اينها بيشتر از 90.000 دلار در مياد بدون در نظر گرفتن هزينه6.300 دلار ارسال از آمريكا به دوبي

مثلا خريد يه موتور واسه آفرود هاي فوق العاده سخت حدود 50.000 دلار قيمت داره

نه دیگه اینقدر خشن!با این میشه آسفالت خیابان و شخم زد!:21:
استفاده اصلی که من میخوام بکنم:
شهر ما فرهنگ رانندگی پائینی داره.همه عادت دارن جلوی هم ببیچن و حق همو ضایع کنن و به هم راه ندن و خلاصه رانندگی پرخطر...
چیزی که من نیاز دارم یه SUV قدرتی و بزرگ و عضلانی با استحکام فوق العاده است.

boeing_747
30-08-2009, 02:30
همه شهر هاي ايران(بجز جزيره زيباي كيش) فرهنگ پائين رانندگي دارند مخصوصا شهر هاي بزرگ مانند تهران كه انگار قوانيني وجود نداره به نسبت با كشورهاي خارجي

به تاپيك زير يه نگاهي بنداز

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در نظر داشته باش كه پورشه كاين هم ميشه وارد كرد

rami_hemi
30-08-2009, 10:02
نه دیگه اینقدر خشن!با این میشه آسفالت خیابان و شخم زد!
استفاده اصلی که من میخوام بکنم:
شهر ما فرهنگ رانندگی پائینی داره.همه عادت دارن جلوی هم ببیچن و حق همو ضایع کنن و به هم راه ندن و خلاصه رانندگی پرخطر...
چیزی که من نیاز دارم یه SUV قدرتی و بزرگ و عضلانی با استحکام فوق العاده است.
نکنه تبریز هستش؟
اگه میخوای آدم بترسونی به خصوص پیکان مسافر کش بهتره چیزی بخری که موقع زدن خرج کمتری هم داشته باشه
مثلا الان خیلی ها جلوی suv های مدل بالا ویراز میدن چون میدونن به خاطر خرج ماشین وافت قیمت احتیاط میکنن ولی مثلا کسی جرائت نداره جلوی یه تویوتا لندکروزر اف جی 45 بپیچه چون کمتر قطعه ای روی بدنه اون پلاستیک یا فیبر هستش و کلا استیل و کرم کاری شده هستش همه قطعاتشم توی اوراقی ها پیدا میشه
من یه نمونه کالسکه همون دو درهای کوتاهش رو دیدم توی بانه واقعا ماشین تکی بود مونتاژ ژاپن صاحبش گفت 20 تومن هم بدی نمیدم ازش در مورد فنیش سوال کردم گفت موترو 3000 6 سیلندر داره و راحت 180 تا رو میره برارد خودم سربازی از اونا رونده میگه راحت خیلی راحت با وانتش 16 تا پر کردم یا کالسکه تا 200 رفتم.اونم وقتی ماشین فرماندهی رو میروند.
یا اگه خیلی ماشین خوش تیپی میخوای به نظر من لندکروزر 62 یا80 بخر ماشینهای واقعا تک خوب و جاداری هستن بعضی مدلاهای سفارشی هستن که مزایده ای اومدن بیرون از نیروهای مسلح تجهیزات عجیبی دارن
قطعه هم فک و فراوون.

Diego
30-08-2009, 11:37
نکنه تبریز هستش؟
اگه میخوای آدم بترسونی به خصوص پیکان مسافر کش بهتره چیزی بخری که موقع زدن خرج کمتری هم داشته باشه
مثلا الان خیلی ها جلوی suv های مدل بالا ویراز میدن چون میدونن به خاطر خرج ماشین وافت قیمت احتیاط میکنن ولی مثلا کسی جرائت نداره جلوی یه تویوتا لندکروزر اف جی 45 بپیچه چون کمتر قطعه ای روی بدنه اون پلاستیک یا فیبر هستش و کلا استیل و کرم کاری شده هستش همه قطعاتشم توی اوراقی ها پیدا میشه
من یه نمونه کالسکه همون دو درهای کوتاهش رو دیدم توی بانه واقعا ماشین تکی بود مونتاژ ژاپن صاحبش گفت 20 تومن هم بدی نمیدم ازش در مورد فنیش سوال کردم گفت موترو 3000 6 سیلندر داره و راحت 180 تا رو میره برارد خودم سربازی از اونا رونده میگه راحت خیلی راحت با وانتش 16 تا پر کردم یا کالسکه تا 200 رفتم.اونم وقتی ماشین فرماندهی رو میروند.
یا اگه خیلی ماشین خوش تیپی میخوای به نظر من لندکروزر 62 یا80 بخر ماشینهای واقعا تک خوب و جاداری هستن بعضی مدلاهای سفارشی هستن که مزایده ای اومدن بیرون از نیروهای مسلح تجهیزات عجیبی دارن
قطعه هم فک و فراوون.

ای کاش تبریز بود..تبریز آدمهای باحالی داره.

این مدلی که که عکسشو میذارم vxr هستش؟عجب چیز خوفیه ها...با آپشن این شکلی شده؟ایرتویا این مدلها رو واسه فروش داره؟

BBNHFAK
30-08-2009, 13:14
عکس دیده نمیشه
لینک بزارین

rami_hemi
30-08-2009, 13:37
ای کاش تبریز بود..تبریز آدمهای باحالی داره.

این مدلی که که عکسشو میذارم vxr هستش؟عجب چیز خوفیه ها...با آپشن این شکلی شده؟ایرتویا این مدلها رو واسه فروش داره؟

والا چی بگم همه جای مملکت همینه
بله ایر تویا تا جایی که میدونم فول آپشن داره .

Diego
30-08-2009, 20:26
لینک عکس:

قیمت vxr معمولی و فول آپشن چند در میاد تو ایران؟(دقیق)
و سوال مهمتر:از کجا خرید کنیم؟

boeing_747
30-08-2009, 23:13
لینک عکس:

قیمت vxr معمولی و فول آپشن چند در میاد تو ایران؟(دقیق)
و سوال مهمتر:از کجا خرید کنیم؟

يه تاپيك معرفي كردم معلومه كه سر نزدي

VXR طبق دستورالعمل وزارت بازرگانی در سال هشتاد و 8 ورود اين خودرو به كشور مجاز نمي باشد

بازم اون تاپيك رو معرفي مي كنم
لطفا سر بزنيد

Diego
31-08-2009, 00:21
يه تاپيك معرفي كردم معلومه كه سر نزدي

VXR طبق دستورالعمل وزارت بازرگانی در سال هشتاد و 8 ورود اين خودرو به كشور مجاز نمي باشد

بازم اون تاپيك رو معرفي مي كنم
لطفا سر بزنيد

خبر موثقه؟چرا الان که تو سایت ایرتویا سرچ زدم این مدلو گذاشته بود؟

boeing_747
31-08-2009, 01:52
لابد بروز نشده

الان لندكروز مدل 2010 هم اومده ولي لندكروز ايرتويا مربوط به مدل 2009 است

چون اين خودرو 8 سيلندره و تا اونجايي هم كه مي دونم ورود خودروهاي 8 سيلندر به كشور ممنوع است

اگه قدرتمندتر از اين مدل مي خوايد هم هستش

لندكروز با موتور 5.7 ليتري كه واسه آمريكا ساخته و اگه در دوبي نبود ميتوني خودت سفارش بدي از آمريكا بيارن

اين 8 سيلندر كه در ايرتويا است 228 اسب بخار است و لندكروزي كه واسه آمريكا است 381 اسب بخار قدرت داره!!!!!

و حداكثر گشتاور 401

rami_hemi
31-08-2009, 08:20
فعلا واردات تمام ماشینها تا 8 سیلندر آزاده ولی باید تمام استانداردهایی رو که سال 2000 توی اروپا بوده رو یه بار دیگه توی ایران پاس کنن در حالی که همشون استاندارد یورو 4 دارن.یعنی یه بار دیگه یورو 2 رو باید پاس کنن.

Diego
31-08-2009, 12:26
لابد بروز نشده

الان لندكروز مدل 2010 هم اومده ولي لندكروز ايرتويا مربوط به مدل 2009 است

چون اين خودرو 8 سيلندره و تا اونجايي هم كه مي دونم ورود خودروهاي 8 سيلندر به كشور ممنوع است

اگه قدرتمندتر از اين مدل مي خوايد هم هستش

لندكروز با موتور 5.7 ليتري كه واسه آمريكا ساخته و اگه در دوبي نبود ميتوني خودت سفارش بدي از آمريكا بيارن

اين 8 سيلندر كه در ايرتويا است 228 اسب بخار است و لندكروزي كه واسه آمريكا است 381 اسب بخار قدرت داره!!!!!

و حداكثر گشتاور 401

فعلا واردات تمام ماشینها تا 8 سیلندر آزاده ولی باید تمام استانداردهایی رو که سال 2000 توی اروپا بوده رو یه بار دیگه توی ایران پاس کنن در حالی که همشون استاندارد یورو 4 دارن.یعنی یه بار دیگه یورو 2 رو باید پاس کنن.

پس یعنی خودم باید برم وارد کنم؟
یعنی جائی پیدا نمیشه که به صورت وارد شده خرید؟

Gesher
31-08-2009, 12:40
6 سیلندرش هم به اندازه ی کافی قوی است

لکسوس RX350 شش سیلندر 275 اسبی هم گزینه ی خوبی است

ولی هیچ Off Road ی از لحاظ هیبت و هندلینگ بپای کاین نمیرسد و مشخصات وارداتی آن دقیقا هنوز درست معلوم نیست و باید با شرکتش تماس بگیری ولی حدود 130 باید باشد

Diego
31-08-2009, 14:21
پس برم تو کار GXR ؟
gxr و vxr غیر از موتور تو هیچ زمینه ی دیگه ای فرقی ندارن؟

boeing_747
31-08-2009, 22:13
بهترينش اينه كه خودت بري دوبي و ماشين هايي كه مد نظرته تست كني كه از هر كدوم خوشت اومد مي خريش

اگه 8 سيلندر مجازه، LX570 بهتره از لندكروز و ارتفاعش هم مثله رنجروور ميشه تغيير داد و خيلي از آپشن هاي لندكروز روي لكسوس LX570 به صورت استاندارد هستش كه قيمتش بيشتر از 75.000 دلار است به موتور 5.7 و قدرتش كمي از لندكرور 5.7 ليتري بيشتره و احتمالا در دوبي موجود است

در مورد پورشه كاين كه يكي از افراد داشت و در دوبي زندگي مي كنه ميگفته خيلي استهلاك بالايي داره و سريع فروختش و كمتر از 4 ماه دستش بود اون هم از نوع S

و مي گفت به نظر من Lexus LX570 بهترين خودروي ساو براي ايرانه

ويدئو زير كنترل ارتفاع لكسوس نشون ميده

Gesher
01-09-2009, 12:34
در صورتیکه میخواهید از این Offroad ها استفاده ی روزمره هم بکنید LX570 یا لندکروزر بیش از حد بزرگ و شاید رانندگی با آنها در خیابانهای ایران عذاب آور باشد و بعد از مدتی از خریدتان پشیمان شوید.یک حد میانه ای قائل شوید بهتر است

ويدئو زير كنترل ارتفاع لكسوس نشون ميده
زانتیا خیلی سریعتر و بیشتر تغییر ارتفاع میدهد.این خیلی جزئی و خیلی کند تغییر ارتفاع میداد.

boeing_747
01-09-2009, 13:11
زانتيا خيلي وزن كمتري داره نسبت به اين لكسوس و به خاطر همين سريعتر تغيير ارتفاع ميده

و اين مدل لكسوس به انداره كافي ارتفاع بلندي داره و بلندتر زياد از حد ارتفاع فكر نمي كنم ضروري باشه

rami_hemi
01-09-2009, 16:41
دوستان خواهشا بعضی از حرفا رو نزنید
مثلا برو دبی تست کن شما از کجا میدونید ایشون امکان دارن برن و همشون رو تست کنن
vxr هم من خودم به شخصه دیدم وارد شده حتی مدل جدید لندکروزر
و در مورد ماشینهایی که هنوز وارد بازار نشدن و فقط حرفهایی گفته شده هم هیچ پیشنهادی ندید چون تجربه نشون میده که قیمت در بازار ایران اصلا به روی حساب و کتاب نیست و وقتی ماشینی رو شرکتی با ی قیمت اعلام میکنه شواری قیمت گذاری حتی میتونه قیمتی دو 1.5 برابر رو براش اعلام کنه .
من توی این صفحه هیچ نظر منطقی ندیدم .
و یک توصیه به دوستی که اس یو وی رو ساو گفتن اس یو ویsuv :sport utility vehicles در حالی که تلفظی که ایشون گفتن یعنی ساو یا همون saw معنای اره میده .یاد بگیرید خواهشا .

boeing_747
01-09-2009, 22:15
دوستان خواهشا بعضی از حرفا رو نزنید
مثلا برو دبی تست کن شما از کجا میدونید ایشون امکان دارن برن و همشون رو تست کنن
vxr هم من خودم به شخصه دیدم وارد شده حتی مدل جدید لندکروزر
و در مورد ماشینهایی که هنوز وارد بازار نشدن و فقط حرفهایی گفته شده هم هیچ پیشنهادی ندید چون تجربه نشون میده که قیمت در بازار ایران اصلا به روی حساب و کتاب نیست و وقتی ماشینی رو شرکتی با ی قیمت اعلام میکنه شواری قیمت گذاری حتی میتونه قیمتی دو 1.5 برابر رو براش اعلام کنه .
من توی این صفحه هیچ نظر منطقی ندیدم .
و یک توصیه به دوستی که اس یو وی رو ساو گفتن اس یو ویsuv :sport utility vehicles در حالی که تلفظی که ایشون گفتن یعنی ساو یا همون saw معنای اره میده .یاد بگیرید خواهشا .

دوست عزيز rami جان

حرفهايي مي زنيدا

يعني چي كه امكانش است كه برن دوبي و همشون رو تست كنن؟از چه نظر؟
من كي گفتم همشون رو تست كنن؟

VXR كه وارد شده مربوط به چه ساليه؟

شايد كسي از بند پ وارد شده باشه و VXR رو نمره كرده باشه و همونطور كه مي بينيم كوروت Z06 هم نمره ملي شده و نميشه گفت چون شما ديديد و نمره شده پس واسه هر كسي و به راحتي پلاك ميشه

در مورد خودروهايي كه وارد نشده هم مگه قانون جداگانه اي واسشون تصويب شده براي تعرفه و عوارض؟

rami_hemi
02-09-2009, 00:43
متاسفانه گاها حرفهایی میبینم اینجا که در شان دوستان نیست
من vrx سه تایی با پلاک شهر خودمون دیدم بله نمونه های جدیدیش کمه یعنی مدل 2008 که فیس لیفت شده ولی مدل قبلی خیلی هم وجود داشت به تعداد زیادی هم بود
در مورد بند پ هم شما راس میگی من خودم با همین بند پ تا وارد کردن یه گالانت نسل 8 هم رفتم مدل 2002 بود
نخیر در مورد وارد نشده ها هیچ قانونی وضع نشده همون قانون قبلی ولی قانون نا نوشته توی کشور ما زیاده چطور یک لکسوس 8 سیلندر به راحتی میتونه مجوز واردات بگیره ولی به زحمت به یه مرسدس یا بی ام و با این مشخصات اجازه واردات میدن .
در واقع مشکل قانونی وجود نداره قوانین سوری و لفظی این مشکلانت رو به وجود میاره
مساله میرسه به همون شورای قیمت گذاری خودرو که یک لکسوس رو با 130-140 میلیون میشه خرید ولی بی ام و با همون حجم موترو و مشخصات فنی بالای 200 میلیون قیمت داره .
من تا جایی هم که گشتم و دیدم فعلا ایر تویا هیچ قیمتی کلا در مورد لنکروزر اعلام نکرده حتی gxr واقعیتش من از وقتی این واردات خودرو آزاد شده هیچ نظمی نه در مورد اجرای قوانین واردات دیدم نه در خود واردات .
کلا در مورد ماشینی که هنوز معلوم نیست کی وارد بازار بشه اظهار نظر نکنیم بهتره چوناحتمال اینکه به سرنوشت ماشینی مثل مورانو دچار بشه هم وجود داره .نمیشه چیزی تیو این مملکت پیش بینی کرد.

boeing_747
02-09-2009, 11:32
من vrx سه تایی با پلاک شهر خودمون دیدم بله نمونه های جدیدیش کمه یعنی مدل 2008 که فیس لیفت شده ولی مدل قبلی خیلی هم وجود داشت به تعداد زیادی هم بود
در مورد بند پ هم شما راس میگی من خودم با همین بند پ تا وارد کردن یه گالانت نسل 8 هم رفتم مدل 2002 بود
نخیر در مورد وارد نشده ها هیچ قانونی وضع نشده همون قانون قبلی ولی قانون نا نوشته توی کشور ما زیاده چطور یک لکسوس 8 سیلندر به راحتی میتونه مجوز واردات بگیره ولی به زحمت به یه مرسدس یا بی ام و با این مشخصات اجازه واردات میدن .
در واقع مشکل قانونی وجود نداره قوانین سوری و لفظی این مشکلانت رو به وجود میاره
مساله میرسه به همون شورای قیمت گذاری خودرو که یک لکسوس رو با 130-140 میلیون میشه خرید ولی بی ام و با همون حجم موترو و مشخصات فنی بالای 200 میلیون قیمت داره .
من تا جایی هم که گشتم و دیدم فعلا ایر تویا هیچ قیمتی کلا در مورد لنکروزر اعلام نکرده حتی gxr واقعیتش من از وقتی این واردات خودرو آزاد شده هیچ نظمی نه در مورد اجرای قوانین واردات دیدم نه در خود واردات .
کلا در مورد ماشینی که هنوز معلوم نیست کی وارد بازار بشه اظهار نظر نکنیم بهتره چوناحتمال اینکه به سرنوشت ماشینی مثل مورانو دچار بشه هم وجود داره .نمیشه چیزی تیو این مملکت پیش بینی کرد.

اون قانون يعني ممنوعيت لندكروز 8 سيلندر مربوط به سال 88 است

اولين روز سال 2008 مطابق چه تاريخ شمسي ميشه كه طرف كه لندكروز 2008 وارد كرده ما در چه تاريخي بوديم و آيا اون قانون وجود داشته؟

به نظرت لندكروز در سال 2008 اقدام به فروش كرده يا اواخر 2007؟

قيمت خودرو بستگي به انصاف فروشندگان داره

طرفي كه خودرو وارد ميكنه حدودا 100 قيمت خودرو پاي ترخيص خودرو شماره گذاري خودروي فرسوده حمل و نقل ... ميده

و اينجاست كه بستگي به انصاف فروشنده داره

مثلا RX350 از قول شما 300 ميليون قيمت داره

و كسي كه انصاف داشته باشه اين خودرو هم 114 ميليون هم ميفروشه(فول آپشن يا تجهيزات كامل)

در مورد بي ام و هم بستگي به انصاف فروشنده داره

مثلا همون BMW كه شما فرموديد فروشنده اي بالاي 200 ميليون مي فروشه فروشنده هم است كه 119 ميليون بفروشه

بي نظمي مربوط به همه شاخه ها در ايران ميشه و اين هم يكيش
اصلا عدالت رعايت نميشه

Diego
02-09-2009, 16:59
بهترينش اينه كه خودت بري دوبي و ماشين هايي كه مد نظرته تست كني كه از هر كدوم خوشت اومد مي خريش

متاسفانه امکان این کار رو فعلا ندارم.

در صورتیکه میخواهید از این Offroad ها استفاده ی روزمره هم بکنید LX570 یا لندکروزر بیش از حد بزرگ و شاید رانندگی با آنها در خیابانهای ایران عذاب آور باشد و بعد از مدتی از خریدتان پشیمان شوید.یک حد میانه ای قائل شوید بهتر است

از suv های کوچیک مثل به شدت متنفرم.از این بابت مشکلی ندارم.

gxr رو از کدوم شرکت باید بگیرم؟

boeing_747
02-09-2009, 17:38
متاسفانه امکان این کار رو فعلا ندارم.

از suv های کوچیک مثل به شدت متنفرم.از این بابت مشکلی ندارم.

gxr رو از کدوم شرکت باید بگیرم؟

لكسوس از همه ابعاد بهش نگاه كن و با لندكروز فرق باطني داره

اول تجهیزات داخلی
موتور
گیر باکس
سیستم کمک و تعلیق
راحتی این ماشین بی نظیر هست

اگه هم اين چيزا واست مهم نيست ميتوني تويوتا لندركروز GXR بخري

از شركت پيكو به قيمت 99 ميليون مي توني بخري مدل 2010

موفق باشيد

Diego
02-09-2009, 18:40
لكسوس از همه ابعاد بهش نگاه كن و با لندكروز فرق باطني داره

اول تجهیزات داخلی
موتور
گیر باکس
سیستم کمک و تعلیق
راحتی این ماشین بی نظیر هست

اگه هم اين چيزا واست مهم نيست ميتوني تويوتا لندركروز GXR بخري

از شركت پيكو به قيمت 99 ميليون مي توني بخري مدل 2010

موفق باشيد

ممنون.
لکسوس چند درمیاد دقیقا؟
این شرکت معتبره؟

boeing_747
02-09-2009, 20:28
ممنون.
لکسوس چند درمیاد دقیقا؟
این شرکت معتبره؟

اين خودرو حدودا 75000 دلار قيمتشه

حدودا 150 ميليون تومان اگه خودت وارد كني

بله معتبره

موقع قرار داد 10 درصد پول پيش ميدي و باقيش موقع تحويل خودرو(چند نوع فروش داره)

چند عكس از لكسوس LX570

عكس هاي بيشتر

موفق باشيد

مجید فینا
02-09-2009, 20:37
پرادو 2010 هم بزودی وارد کشور میشه اینم یکسری عکساش

mahmoud_bahal
09-10-2009, 17:49
هامر راست کار offroad

milky way
09-10-2009, 17:59
بدون شک نه تنها در داخل بلکه در خارج ایران هم یکی از بهترین ماشین های OffRoad در رنج قیمت متوسط تویوتا لندکروزر هست که شاید بزرگترین شاخصش باشه.

morisiona
02-11-2009, 10:07
اگر می خواهید از داخل کشور خودر بخرید من هر مدل رو پیشنهاد کنم
شما می دونید که 4 برابر قیمت واقعی باید در نظر بگیرید
با این شرایط در داخل بی ام و x3 یا نیسان مورانو !

BLACK-BLACK
05-11-2009, 15:20
اگر می خواهید از داخل کشور خودر بخرید من هر مدل رو پیشنهاد کنم
شما می دونید که 4 برابر قیمت واقعی باید در نظر بگیرید
با این شرایط در داخل بی ام و x3 یا نیسان مورانو !

میشه بگی کدوم اینایی که گفتی مخصوص افروده؟این اینقدر تیتیش مامانین که تو جاده اسفالت به زور میرن

ashkan24
26-11-2009, 09:50
دوست عزيز rami جان

VXR كه وارد شده مربوط به چه ساليه؟

شايد كسي از بند پ وارد شده باشه و VXR رو نمره كرده باشه و همونطور كه مي بينيم كوروت Z06 هم نمره ملي شده و نميشه گفت چون شما ديديد و نمره شده پس واسه هر كسي و به راحتي پلاك ميشه

.

با اجازه دوستان که هر دو استادن من یه توضیحی بدم

در مورد لندکروز باید بگم که اتفاقات در مورد این ماشین به صورت زیر بود
ابتدا مدل 2005 با موتور 6 سیلندر وارد شد و ورود 8 ممنوع بود ( اتاق قبلی )
بعد از مدتی 8 سیلندر همون اتاق هم آزاد شد (اتاق قبلی ) و تا آخرش هم که اتاق قبلی بود آزاد موند
با آمدن اتاق جدید هردو نمونه 6 و 8 آزاد بودن
بعد از مدت کوتاهی واردات 8 سیلندر ممنوع شد ولیکن تا آلان واردات 6 سیلندر ممنوع نشده
اما در حال حاضر هیچ قانون رسمی مبنی بر غیر مجاز بودن واردات خودرو 8 سیلندر نداشته ایم
و الان انواع بنز و بی ام و و ..... 8 سیلندر داریم که با مراجع به سازمان های مربوط و گرفتن لیست این ماشین ها متوجه این امر می شوید (به طوری که slk 55 amg نیز با موتور 8 سیلندر آزاد بوده و حتی در مجله ماشین نیز تست شد)
اما این که چرا مدل 8 سیلندر این ماشین (و تویوتا کمری 6 سیلندر ) بعد مدت کوتاهی ممنوع شد دلیل دیگه ای داره !!
این ماشین ها مخصوصا در مرز های ایران بسیار استفاده میشن و اصلا مثل بنز و بی ام و تو چشم نیستن
و با توجه به شرایط بد جادهای این مناطق و ارزان بودن خدمات تویو تا سزیعا زیاد میشوند
اما با توجه به جادار بودن این دو مدل در مرز های ایران برای قاچاق نیز استفاده میشه و به علت پر توان بودن این مدل های 8 سیلندر و 6 سیلندر حال اگر این مدل ها آزاد باشن پلیس در مرز ها به مشکلات زیادی با این خودرو ها می خورد
ولیکن بنز و بی ام و به علت کم بودن در این مناطق اگر توسط افراد خلاف کار استفاده شود سریعا شناسایی می شوند

در پایان هم بهتون توصیه میکنم که گول پلاک ملی را بر روی ماشین های تک نخورید
اکثر این ماشین ها دچار مشکلان سندی هستند
به طور مثال همین کوروت اشاره شده در سند مدل 1984 خورده (اکه همون زرد کروک رو بگید)
و یا سند یک دستگاه fj cruser که تو این تاپیک هم بحث شده بود و من خودم دیدم فقط زده بود پرادو

در پایان اگر اشتباهی بود ببخشید

boeing_747
27-11-2009, 02:56
سلام

کوروت زرد رنگ که پلاک ملی شده از دوبی وارد بندرعباس شده و سندش هیچ مشکلی نداره و ما در مورد همین کوروت با مسئول پلاک گذاری بندرعباس صحبت کردیم و طرف از بند پ استفاده کرده و تونسته کوروت رو پلاک کنه(یکی از نمایندگان مجلس پشتیبان طرف بوده)

اگه اینطور که شما می فرمودید می بود و هیچ عکس العملی نشون نمی دادند هر کسی می رفت مثلا یه کامارو 2010 قاچاقی وارد می کرد و سند و پلاک کامارو 1969 روش جور می کرد

البته خودروهای 8 سیلندر هم می توان با مجوز 30-35 میلیونی سازمان(یادم نیست) وارد کرد(30 میلیون علاوه بر گمرکی و شماره گذاری و ...)

ashkan24
27-11-2009, 11:25
سلام

کوروت زرد رنگ که پلاک ملی شده از دوبی وارد بندرعباس شده و سندش هیچ مشکلی نداره و ما در مورد همین کوروت با مسئول پلاک گذاری بندرعباس صحبت کردیم و طرف از بند پ استفاده کرده و تونسته کوروت رو پلاک کنه(یکی از نمایندگان مجلس پشتیبان طرف بوده)

اگه اینطور که شما می فرمودید می بود و هیچ عکس العملی نشون نمی دادند هر کسی می رفت مثلا یه کامارو 2010 قاچاقی وارد می کرد و سند و پلاک کامارو 1969 روش جور می کرد

البته خودروهای 8 سیلندر هم می توان با مجوز 30-35 میلیونی سازمان(یادم نیست) وارد کرد(30 میلیون علاوه بر گمرکی و شماره گذاری و ...)

شدمنده ولی اطلاعات شما کاملا غلطه
کوروت با بی ام و z4 نقره ای و یه بی ام و z3 با هم وارد شدن
از همه کم مشکل دار تر همین کوروت که فقط سال دیگه ای خورده (بقیه حتی توی مدل هم چیز دیگه ای خوردن )
هم بی ام و و هم کوروت رو دوستان چند ساله بنده آوردن
کوروت رو اگه اطلاعات داشته باشید آقای( ایمان.مو ) که اصلیت ایشون اصفهانی هستن وارد کردن و هفته پیش با بنده بودن
بعد از مدتی ماشین رو با یه زمین تو اصفهان عوض کردن که به گفته ایمان زمین 400 میلیون قیمت داشته
حدود 1 ماه پیش هم این ماشین و چند تای دیگه رو خوابوندن و دادگاهی داشتن (بابت همین مشکلا )
راجب قضیه این ها باید به شما بگم که این ها از قانون اطاق تعویض استفاده می کنن
حالا اطاق تعویض چیه ؟
شما مثلا می رید یه کوروت مدل 1984 می خرید (اگر ماشین هم نبود فقط سند خالی رو )
بعد طبق همون بند پ شما مشخصات شاسی و موتور و غیره ماشین رو به مشخصات ماشین جدید تغییر می دید
ولیکن نمی توانید مدل رو عوض کرده و مثلا بزنید 2007 چون در این سال واردات کوروت نداشته ایم و تابلو میشه
بعد دو باره طبق همون بند پ ماشین وارد شده و گفته می شود که کوروت قدیمی خراب شده و مثلا این اتاق جدید کوروت که به همون اتاق می خره
خلاصه اینکه کلا خلافه
در پایان هم باید بگم من تا به امروز هیچ ماشین تکی ندیده ام که مشکلی نداشته باشد (اکثر صاحبان این ماشین ها رو می شناسم)
حتی رنجرور 2007 نمره شده هم همین مشکل را داراست

در مورد ماشین های 8 سیلندر هم که گفتم وارداتش آزاده و احتیاجی به پول اضافه نیست
زاجب این ها هم باید اضافه کنم که ماشین های 8 سیلندری وارداتش آزاده که خود نمایندگی همان خودرو مدارک قانونیش رو به سازمان مربوطه برده و پس از طی مراحل و نداشتن مشکلات خاص واردات (مثل لندکروز های 8 سیلندر که گفتم ) ثبت سفارش آن ماشین رو آزاد کنه
در حال حاضر هم ماشین های 8 سیلندر زیر آزادن و احتیاجی به پرداخت مبلغی بابت جواز نیست
لیست پایین اونایی که یادمه شاید بیشتر باشن
benz:
cls 500
s 500
sl 500
slk 55 amg
bmw:
750
ضمنا شایعاتی هست که ممکنه m3 هم باز بشه که هنوز نشده (8 سیلندره )