PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Scroll موس و کیبورد

ask_bl
26-08-2009, 04:21
سلام
من مدتی با scroll موس و کیبوردم مشکل دارم،3 تا ویندوز هم عوض کردم ولی باز هم این مشکل رو بعضی وقتها دارم،مشکل اینه که scroll موس و کیبوردم بعضی وقتها در عرض کار میکنه حتی اگر scrollbar عمودی هم فعال باشه !بعضی وقتها وقتی دارم تایپ میکنم وقتی scroll رو میچرخونم روی متن نوشته شده عقب و جلو میره !!!در صورتی که باید صفحه بالا یا پایین بره!
در ضمن این مشکل با ویندوز XP تمام سرویس پک هاش بود،یعنی حتی ویندوز XP SP2 و XP SP3 (که آپدیت هم کردم ) این مشکل رو بعضی وقتها داشتن !!
به نظر نمی آد مشکل از موس و کیبورد باشه ،چون یه دفعه جفتشون این مشکل رو پیدا میکنن!
ویندوزم رو هم چند بار عوض کردم!(سه ویندوزمتفاوت)
در ضمن درایور جفتشون رو هم نصب کرده بودم،و حتی مجددا هم نصب کردم ،ولی نشد!
هم موس و هم کیبوردم برای شرکت فراسو هستن.
مدل موس : FLM-3165 ، مدل کیبورد : FCR-8900
این هم یه تیکه فیلم که گرفتم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر دقت کنین تو فیلم ،تو قسمت پاراگراف دوم متن یه بار کلیک میکنم و Scroll رو میچرخونم ولی با اینکه دست چپ صفحه Scrollbar هست ولی روی نوشته عقب و جلو میره ،در صورتی که باید صفحه بالا و یا پایین بیاد !!!

Masоud
26-08-2009, 12:22
سلام

مشکل از ویندوز نیست.

احتمالا در Control Panel در بخش Mouse یا Keyboard تنظیمی واسه این کار وجود داره.

کلید Shift رو نگه دار ئ سپس Scroll کن ببین درست میشه یا نه.

موفق باشید :40:

ask_bl
26-08-2009, 12:59
سلام

مشکل از ویندوز نیست.

احتمالا در Control Panel در بخش Mouse یا Keyboard تنظیمی واسه این کار وجود داره.

کلید Shift رو نگه دار ئ سپس Scroll کن ببین درست میشه یا نه.

موفق باشید :40:
ممنون از توجه تون
ولی من Control panel رو زیرو رو کرده بودم حتی با Ctrl ,Shift ,Alt هم امتحان کردم که شاید تغییر کنه ،ولی هیچ اتفاقی نیفتاد !!!