PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با 17 تومن چی میشه خرید؟

Makan_noor
25-08-2009, 21:47
سلام
قصد خرید یه خودروی صفر دارم و نهایتا تا 17 تومن میتونم بدم.میخوام بدونم تو این مملکت با این خودروسازی عتیقش که حق انتخاب های زیادی رو جلو پای من گذاشته چی میتونم بخرم:2:
البته به غیر از پژو پارس و 206 معمولی و صندوقدار و سورن و اینجور چیزا.ملاک هامم زیبایی و کارایی و همین چیزایی که همه دارن.فقط میخوام بدونم چیا میشه گرفت.
ممنون

farshad bugatti
26-08-2009, 01:23
بهترین خودروی صفر با 17 تومان سورن و SD هستش که شما نمیخاین پس میتونین به تندر 90 فول یا فیات سینا

فکر کنین البته من شنیدم میگن فیات خیلی نرمه فقط کمی موتورش ضعیفه تجربه این خودرو بد نیست البته از تندر

نمیشه گذشت میتونین با این پول یه تندر سفارشی تک بخرین البته چون گفتین زیبایی تندر سایانا بد نیست...!!!

2299
26-08-2009, 01:57
17 تومن بده ساینا ؟ اصلا خوب نیست با 17 تومن خودش میتونه بهترین کیت بدنه رو سفارش بده

sourena
26-08-2009, 02:24
شما حتما ماشین صفر میخوای؟؟؟

MehranVB
26-08-2009, 07:40
توی این قیمت مزدا 323 و گل و با هزینه یکم بیشتر ورنا هم هستن.

Makan_noor
26-08-2009, 10:48
بهترین خودروی صفر با 17 تومان سورن و SD هستش که شما نمیخاین پس میتونین به تندر 90 فول یا فیات سینا

فکر کنین البته من شنیدم میگن فیات خیلی نرمه فقط کمی موتورش ضعیفه تجربه این خودرو بد نیست البته از تندر

نمیشه گذشت میتونین با این پول یه تندر سفارشی تک بخرین البته چون گفتین زیبایی تندر سایانا بد نیست...!!!

7 تومن بده ساینا ؟ اصلا خوب نیست با 17 تومن خودش میتونه بهترین کیت بدنه رو سفارش بده
راستش به نظرم ساینا جالب نیومد.بیشتر شبیه یه تندر اسپرت شده هست و ملت فکر میکنن خودت گرفتی اسپرتش کردی.در کل از ظاهرش خوشم نیومد(اصلا ظاهر چهارگوش تندر جالب نیست) ولی داخلش جالب و زیبا بود.به علاوه الان این ماشین تولید میشه؟چون من تو خیابونا تا حالا ندیدم.مال ایرانخودرو هستش دیگه نه؟
و در مورد فیات siena میشه یه اطلاعاتی بدین.من تا حالا اصلا فیات ندیدم.الان فقط تو گوگل ظاهرشو دیدم که خوبه ولی چون در ایران جدیده و کسی نداره دودلم.چجوریه؟به نظر یکم کوچیک میاد و خانوادگی نیست!

شما حتما ماشین صفر میخوای؟؟؟
از ماشین دست دوم دل خوشی ندارم.عهد کردم دیگه نگیرم و همیشه یه صفر بگیرم که تا چند سال ماشین باشه و اذیت نکنه.

توی این قیمت مزدا 323 و گل و با هزینه یکم بیشتر ورنا هم هستن.
مزدا 323 هنوز تولید میشه؟میشه صفرشو پیدا کرد؟اگه بشه که عالیه!!
گل به درد من نمیخوره.من ماشین صندوقدار میخوام.
ورنا هم فکر کنم برام کوچیک باشه و ابعادش مثل ریو باشه.تجربه ی ریو رو داشتم.وقتی پشتش میشستم کسی پشت سرم جا نمیشد بشینه!

sourena
26-08-2009, 10:56
از ماشین دست دوم دل خوشی ندارم.عهد کردم دیگه نگیرم و همیشه یه صفر بگیرم که تا چند سال ماشین باشه و اذیت نکنه.
خب اگه ماشین دست دوم تمیز گیرت بیاد بهتره!
ماشین صفر هم دردسر خاص خودش رو داره! درست نمیگم رفقا؟

Makan_noor
26-08-2009, 11:19
خب اگه ماشین دست دوم تمیز گیرت بیاد بهتره!
ماشین صفر هم دردسر خاص خودش رو داره! درست نمیگم رفقا؟
آخه قضیه فقط این نیست.والدین گرامی بنده که حدود 4 تومن از پول رو تقبل میفرماین شرط صفر گذاشتن:31:وگرنه خودم هم دوست داشتم ماشین بهتری و یه کم کارکرده بگیرم که شاید تفاوتی هم با ماشین صفر نداشته باشه!!

brad pitt
26-08-2009, 12:41
اس دی وی 8 سفارشی بگیر
هر کی خریده خوشحاله . حالا هم که فعلا سفارشی اون هست

قید تندر وریو و سمند و بزن . از ال 90 بعد از 2 سال خسته میشی
ببین کی گفتم

یاحق

BBNHFAK
26-08-2009, 12:43
خب تو این رنج ماشینی که زیبایی داشته باشه کمه
سمند ال ایکس سفارشی هم خوبه
اگه سورن و تندر و سمند نمی خواین باید برین سراغ پارس دیگه
ولی به نسبت امکانات پارس اصلا به صرفه نیست

keratus
26-08-2009, 13:32
با 16 تومن میشه فیات سی ینا خرید که خیلی بهتر از خودرو های داخلی است (هم از نظر قیمت وهم از نظر آپشن و مهمتر از آن ایمنی بسیار بالای آن است)

MoHaMaD ZaNd
26-08-2009, 13:49
به نظر من كه سي نا فعلا ارزش خريد نداره . موتورش كه همش 77 اسبه !!! من كه ميگم برو سراغ ورنا !!! چون ديگه گزينه اي نميمونه !!! شما كه ميگي از سمند و پارس و ... بدم مياد !!!

Makan_noor
26-08-2009, 14:01
ممنون از همه دوستان که نظر دادن.
هدف من بیشتر این بود که ببینم در محدوده ی قیمت زیر 20 تومن و خارج از حوزه ی محصولات ایرانخودرو و سایپا چی میشه خرید که ظاهرا فقط یه فیات سی ینا هستش.بنابراین در نهایت من این سه تا انتخاب رو کردم که میخوام نظرتون رو بدونم:
اولیش 206 sd تیپ v8 یا v9
دومیش همین فیات سی ینا
سومیش هم سورن
در مورد 206 sd سوالم اینه که فضای داخلی رانندش چجوریه.کوچیک نیست.آخه من الان ریو دارم و فضای رانندش خیلی بده به خصوص برای رانندگی های طولانی.و بهتره بگیم اتومبیل 3 نفرس نه 4 نفره.چون وقتی توش میشینم کسی نمیتونه پشت سرم بشینه.آیا فضای داخلی 206 معمولی فرقی با sd نداره و خوب و مناسبه؟و دوم اینکه خودم پشت 206 ننشستم ولی یکی از فامیلامون میگفت از نظر دید تسلطی به جلوی ماشین نداشته اونم به خاطر شکل و شیب کاپوت جلوش.واسه همین با یه 405 عوضش کرده!!
در مورد فیات نمایندگی این ماشین تو ایران چیه.آدرس یا شماره تلفنی دارین تماس بگیرم ببینم آیا دارن یا نه و پیش فروشی هم میدن یا نه!!تو عکساشم ظاهرا دو سه تا مدل سی ینا وجود داره که به خصوص طرح عقبشون کلی با هم فرق داره.کدوم مدلش تو ایران هست؟و اینکه به نظر شما موتور 77 اسب بخاری از نظر قدرت و شتاب مناسبه؟
در آخرم سورن مد نظرمه.هر چند از بغل شبیه تانکه ولی جلو و عقبش بد نیست.به نظرم خوبه.نظر شما در موردش چیه؟
و ببخشید که زیاد سوال کردم.

sourena
26-08-2009, 14:19
دوست عزیز شما میتونی با 13-12 تومن یه پاترول بسیار زیبا و اسپرت هم بگیری...با صندلی پاجرویی و کنسول وسط:دی
مدل بالا و تمییییز :دی

Makan_noor
26-08-2009, 14:25
دوست عزیز شما میتونی با 13-12 تومن یه پاترول بسیار زیبا و اسپرت هم بگیری...با صندلی پاجرویی و کنسول وسط:دی
مدل بالا و تمییییز :دی
ناقلا!اینقد اصرار میکنی ماشین دست دوم بگیرم نکنه میخوای ماشینتو به من قالب کنی!!هااااااان!!!:31::27::39::47:

sourena
26-08-2009, 14:48
نه عزیز....من عاشق ماشینم هستم!
به هیچ عنوان قصد فروش ندارم.

brad pitt
26-08-2009, 15:46
یه 206 وی 8 بگیر . مشکل کم جا بودن عقب در صندوق دارا حل شده . با 206 باید آرومتر رانندگی . سفارشی اون که یه سری اپشن تزیینی هم اضافه شده میتونی ثبتنام کنی
وی 9 همون وی 8 هسست ولی مشکل گیربکس پیدا میکنی
فیات سینا کم جونه
سمند بدرد فردی که خودش ریو داره نمیخوره
به برادر خودت هم اعتماد نکن و ماشین دسته دوم نمیخاد بخری
پارس هیچی نداره فقط زیدخوری بالایی داره

206 وی 8 ایمنی شتاب زیبایی تجرد تاهل در رنج خودش دارد
ال 90 قیافه ندارد . دلزده میشی من درکت میکنم

یاحق

farshad bugatti
26-08-2009, 16:02
ال 90 قیافه ندارد. دلزده میشی من درکت میکنم

مثل اینکه رابطه شما با تندر خوب نیست اسمشو بد میکنید اتفاقا به قیافش عادت میکنن...!!!
در ضمن قابلیت های هدایتی و جاداری تندر جبران میکنه...

farshad bugatti
26-08-2009, 16:26
ممنون از همه دوستان که نظر دادن.
اولیش 206 sd تیپ v8 یا v9
دومیش همین فیات سی ینا
سومیش هم سورن
در مورد 206 sd سوالم اینه که فضای داخلی رانندش چجوریه.کوچیک نیست.آخه من الان ریو دارم و فضای رانندش خیلی بده به خصوص برای رانندگی های طولانی.و بهتره بگیم اتومبیل 3 نفرس نه 4 نفره.چون وقتی توش میشینم کسی نمیتونه پشت سرم بشینه.آیا فضای داخلی 206 معمولی فرقی با sd نداره و خوب و مناسبه؟و دوم اینکه خودم پشت 206 ننشستم ولی یکی از فامیلامون میگفت از نظر دید تسلطی به جلوی ماشین نداشته اونم به خاطر شکل و شیب کاپوت جلوش.واسه همین با یه 405 عوضش کرده!!
در مورد فیات نمایندگی این ماشین تو ایران چیه.آدرس یا شماره تلفنی دارین تماس بگیرم ببینم آیا دارن یا نه و پیش فروشی هم میدن یا نه!!تو عکساشم ظاهرا دو سه تا مدل سی ینا وجود داره که به خصوص طرح عقبشون کلی با هم فرق داره.کدوم مدلش تو ایران هست؟و اینکه به نظر شما موتور 77 اسب بخاری از نظر قدرت و شتاب مناسبه؟
در آخرم سورن مد نظرمه.هر چند از بغل شبیه تانکه ولی جلو و عقبش بد نیست.به نظرم خوبه.نظر شما در موردش چیه؟
و ببخشید که زیاد سوال کردم.
v9 اتوماتیکه ولی v8 دستی هستش مونده به سلیقه خودتون
فیات سینا هم بد نیست اما کشش و شتابش به ریو نمیرسه در ضمن میگن مصرفش خیلی بالاتر از اونیه که شرکت اعلام کرده...!!!!!
سورن هم خوبه هم از لحاز ایمنی و قدرت و شتابش هم از فیات خوبه امکانات رفاهیش بد نیست.
در مورد 206 sd هم که باید بگم برای شما خوب نیست چون فرمودین جاداری... عقبش فضای پای مناسبی نداره همانند نمونه هاچبک هستش اما خودش ماشینه خوبیه
اما اگه بیشتر اهل مسافرت باشی به سمند و تندر فکر کن

mf.designing
26-08-2009, 16:33
بهترین انتخاب به نظر من 206 SD هست .

MoHaMaD ZaNd
26-08-2009, 16:37
دوست من به نظر من سورن هم ارزش 17 تومن رو نداره !!! خودتون فكرشو كنيد فرقش با ال ايكس سال توي امكانات چيه ؟؟؟ ( به جز يه كيسه هوا )
من كه ميگم يا تندر فول بگير يا سمند ال ايكس سال !!!

Makan_noor
26-08-2009, 17:55
سمند بدرد فردی که خودش ریو داره نمیخورهچرا؟!!!!!

در مورد 206 sd هم که باید بگم برای شما خوب نیست چون فرمودین جاداری... عقبش فضای پای مناسبی نداره همانند نمونه هاچبک هستشجدا!مشکل جا پا داره؟حالا اونقدر هم که فرمودین جادار نیستم که:31:فقط عادت دارم صندلی رو بکشم عقب.

مثل اینکه رابطه شما با تندر خوب نیست اسمشو بد میکنید اتفاقا به قیافش عادت میکنن...!!!
در ضمن قابلیت های هدایتی و جاداری تندر جبران میکنه... اگه این تندره ظاهرش بهتر بود خیلی خوب میشد ولی حیف!!

دوست من به نظر من سورن هم ارزش 17 تومن رو نداره !!! خودتون فكرشو كنيد فرقش با ال ايكس سال توي امكانات چيه ؟؟؟ ( به جز يه كيسه هوا )خودم هم گفتم که.فقط قیافه.همین!!

top gear
26-08-2009, 18:50
چرا؟!!!!!
جدا!مشکل جا پا داره؟حالا اونقدر هم که فرمودین جادار نیستم که:31:فقط عادت دارم صندلی رو بکشم عقب.
اگه این تندره ظاهرش بهتر بود خیلی خوب میشد ولی حیف!!
خودم هم گفتم که.فقط قیافه.همین!!

نمی تونی بری لوگانو اسپرت کنی؟؟؟؟؟؟

Makan_noor
26-08-2009, 21:31
نمی تونی بری لوگانو اسپرت کنی؟؟؟؟؟؟
اسپرتم کنم چقدر مگه قیافش عوض میشه.وقتی ظاهرشو با 206 یا همین ریوی خودم مقایسه میکنم چندان به دلم نمیشه.به علاوه از نظر قیمت قطعات چجوریه.شنیدم گرونه آره؟

BBNHFAK
26-08-2009, 21:47
206 رو هر کاریش کنن جا کم داره
به نظر من هم به سمند ال ایکس و تندر فکر کن

سمند ال ایکس : فضای بیشتر - شتاب کمتر
تندر : فضای کمتر (نه خیلی کم ولی نسبت به سمند کمتره) - شتاب بیشتر

2299
26-08-2009, 22:59
سمند ال ایکس با موتور tu5 هم هست
پروتون ویرا هم فکر کنم باشه

Grand
26-08-2009, 23:53
یک پیشنهاد بهت میکنم اونم اینکه دور محصولات ایران خودرو رو خط بکش.

من خودم سورن دارم، این ماشین از ال ایکس یک سرو گردن بالاتره، مخصوصاً ترمزهاش. شاید دوستان بگن ترمز دوتاشون یکی هست (ABS) اما در عمل با هم خیلی فرق دارن.

با این حال این ماشین رو توی این یک سال که دارم از پیکان بابام که 20 سال داشتش، بیشتر بردمش تعمیرگاه (نمایندگی).

کیفیت افتضاح...

ترمزش هم اگه راضی هستم چون کار خودشون نیست (وارداتی هستش).

دیروز که نمایندگی بودم یک بنده خدایی 206 SD داشت آورده بود تعمیر، باهاش که صحبت کردم اونم شدیداً ناراضی بود.

از من میشنوی برو ورنا بگیر، این ماشین هیچم کم جا نیست، میگی نه برو سوارش شو...

Grand
26-08-2009, 23:54
پست تکراری...

farshad bugatti
27-08-2009, 02:05

من خودم سورن دارم، این ماشین از ال ایکس یک سرو گردن بالاتره، مخصوصاً ترمزهاش. شاید دوستان بگن ترمز دوتاشون یکی هست (ABS) اما در عمل با هم خیلی فرق دارن.

دیروز که نمایندگی بودم یک بنده خدایی 206 SD داشت آورده بود تعمیر، باهاش که صحبت کردم اونم شدیداً ناراضی بود.

از روی چه اسنادی شما میگید که ترمز سورن از lx بهتره...؟؟؟
صاحب SD نگفت از چیش ناراضیه...؟؟؟

top gear
27-08-2009, 07:26
206 رو هر کاریش کنن جا کم داره
به نظر من هم به سمند ال ایکس و تندر فکر کن

سمند ال ایکس : فضای بیشتر - شتاب کمتر
تندر : فضای کمتر (نه خیلی کم ولی نسبت به سمند کمتره) - شتاب بیشتر

ما هم سمند LX داريم هم لوگان E2LP لوگان جاش بيشتره....

Makan_noor
27-08-2009, 09:08

با این حال این ماشین رو توی این یک سال که دارم از پیکان بابام که 20 سال داشتش، بیشتر بردمش تعمیرگاه (نمایندگی).

کیفیت افتضاح...

ترمزش هم اگه راضی هستم چون کار خودشون نیست (وارداتی هستش).

از من میشنوی برو ورنا بگیر، این ماشین هیچم کم جا نیست، میگی نه برو سوارش شو...
جالبه.همین صفحه ی قبل یکی گفت هر کی 206 sd خریده خوشحاله.خوب فکر کنم تو ایران ماشین کاملا شانسی باشه.پدر بنده سه سال پارس ELX داشت و کاملا ازش راضی بود و برادرم الان پارس معمولی داره و ظاهرا مشکلی باهاش نداره.اگه بخوام دور ایران خودرو خط بکشم و با توجه به اینکه از سایپا فقط میشه تندر رو خرید که منم خوشم نمیاد ازش بنابراین فقط همین ورنا میمونه دیگه.
راستی دوستان من این ماشین رو زیاد تو خیابون میدیدم.امروز دقت کردم دیدم پشتش نوشتهLIFAN مال کجا هست.چجوریه.قیمتش چنده.ظاهرشم بدک نیستا:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shifter
27-08-2009, 09:53
اخ دوست عزيز اصلا سراغ اين ماشين نرو كه سمند هاي ايران فرغون در مقابل اين بنزن!!!:31:
اين ماشين ليفان 520 هست كه نميدونم ميدوني يا نه ولي چينيه!:18::18:
قيمتشم فكر كنم 17 ميليون باشه...:19:
كيفيت در حد افغانستان....
همون ورنا 1600 بگير كه عاليه!!

Makan_noor
27-08-2009, 10:06
اخ دوست عزيز اصلا سراغ اين ماشين نرو كه سمند هاي ايران فرغون در مقابل اين بنزن!!!:31:
اين ماشين ليفان 520 هست كه نميدونم ميدوني يا نه ولي چينيه!:18::18:
قيمتشم فكر كنم 17 ميليون باشه...:19:
كيفيت در حد افغانستان....
همون ورنا 1600 بگير كه عاليه!!

نه نمیدونستم.ممنون که گفتی.برم سراغ فرغونای خودمون!!!

MoHaMaD ZaNd
27-08-2009, 10:30
دوست عزيز به نظر من سورن رو بي خيال شو !!! بهت پيشنهاد ميكنم يه بار از رو به رو به ماشين نگاه كني !! ماشين انگار افسردگي گرفته و داره گريه ميكنه !! عقب هم كه فرقي با LX نداره جز اون مه شكن كه رفته رو سپر .
من كه ميگم كه سمد ال ايكس سال با موتور Tu5 بگير .

farshad bugatti
27-08-2009, 11:31
تندرو که دوست نداری... اگه سمند هم نشد 100% 206 SD

BBNHFAK
27-08-2009, 12:00
به نظر من هم سمند با موتور TU5 خیلی خوبه هرکی داره ازش تعریف می کنه
شتابش هم بهتر شده - درباره امکانات رفاهی هم که بین ماشین های این قیمت سمند حرف اول رو می زنه - جادار هم هست -

Grand
27-08-2009, 20:33
از روی چه اسنادی شما میگید که ترمز سورن از lx بهتره...؟؟؟
صاحب SD نگفت از چیش ناراضیه...؟؟؟

از روی تجربه شخصی خودم این حرف رو زدم. من پشت جفتشون نشستم و هر دو رو در شرایط یکسان تست کردم.

صاحب SD از اینکه همش کار و زندگیشو ول کنه ماشینش رو بیاره واسه تعمیر گله داشت. هر روز یک جایشون عیب میکنه. تازه یادم رفت بگم که لوازم یدکیش هم گیر نماید! من الان 6 ماهه منتظر یک آینه بغل و 3 ماه منتظر ذه جلو پنجره سورن هستم، احتمالاً به یک سال هم میکشه...

خدا لعنتشون کنه با این ماشین دست مردم دادنشون.

از ما گفتن بود، حالا خود دانی...

farshad bugatti
28-08-2009, 02:25
از روی تجربه شخصی خودم این حرف رو زدم. من پشت جفتشون نشستم و هر دو رو در شرایط یکسان تست کردم.

صاحب SD از اینکه همش کار و زندگیشو ول کنه ماشینش رو بیاره واسه تعمیر گله داشت. هر روز یک جایشون عیب میکنه. تازه یادم رفت بگم که لوازم یدکیش هم گیر نماید! من الان 6 ماهه منتظر یک آینه بغل و 3 ماه منتظر ذه جلو پنجره سورن هستم، احتمالاً به یک سال هم میکشه...

خدا لعنتشون کنه با این ماشین دست مردم دادنشون.

از ما گفتن بود، حالا خود دانی...
SD یکی از پر کیفیت ترین ماشین های تولیدی ایران خودرو هستش دلیلش اینه که ایران خودرو با فروش این خودرو با شکست مواجه شد و در نتیجه تمرکز خود را برای ارتقاع کیفیت SD بیشتر کرد من خودم نظرم اینه که اگه کسی تا سقف 15 میلیون بخاد ماشین بخره تندر 90 بهترین گزینه هستش و اگه بخاد تا 17 میلیون بخره
SDو سمند مناسبه...

MoHaMaD ZaNd
28-08-2009, 10:06

حيف كه تهران نيستي كه بيايم هردو ماشين تست كنيم ببينيم ترمز ها با هم فرقي ميكنن يا نه !!!
عزيز من شما به مارك ترمزتون نگاه كن ببين MANDO يا نه ؟؟؟
الان سيستم هاي ABS ايرانخودرو همه MANDO هستن پس صد در صد فرقي نميكنه !!!

Makan_noor
29-08-2009, 10:42
ممنون از همه ی دوستان بابت راهنماییاتون!
خوب امروز رفتم نمایندگی ایران خودرو و از روی کاتالوگا دیدم ظاهرا مشخصات موتور سمند با sd شبیهن و در کل قیافه ی sd از سمند بهتره بنابراین با همون sd مدل v8 با موتور 1600 TU5 و هفت رنگ کار رو تموم کردم.البته اسمش دیگه sd نیست.شده آریان.حالا سوال دیگه ای ازتون دارم:
ریوی مدل 86 بدون رنگ شدگی(البته صافکاری بدون رنگ شده) با 40000 کارکرد و سالم و تمیز رو چند میتونم بفروشم؟!!

MoHaMaD ZaNd
29-08-2009, 11:58
خوب امروز رفتم نمایندگی ایران خودرو و از روی کاتالوگا دیدم ظاهرا مشخصات موتور سمند با sd شبیهن و در کل قیافه ی sd از سمند بهتره بنابراین با همون sd مدل v8 با موتور 1600 TU5 و هفت رنگ کار رو تموم کردم.البته اسمش دیگه sd نیست.شده آریان
دوست عزيز مبارك باشه . خوب وقتي سمند موتورش Tu5‌باشه صد در صد با SD فرق نميكنه !!! در ضمن 206 SD از همون اول هم كه اومد ايران اسمش آريان بود منتها SD اسم خارجيشه كه فكر كنم مخفف Sedan هست .

farshad bugatti
29-08-2009, 14:26
ریوی مدل 86 بدون رنگ شدگی(البته صافکاری بدون رنگ شده) با 40000 کارکرد و سالم و تمیز رو چند میتونم بفروشم؟!!

تو دوره های 11 میلیون

iman206
30-08-2009, 20:04
به نظر من بهترین گزینه زیر 20 میلیون در ایران تندر 90 فول هست. الانم که تولیدش کم شده کم کم گرونتر هم میشه.

brad pitt
30-08-2009, 23:18
ممنون از همه ی دوستان بابت راهنماییاتون!
خوب امروز رفتم نمایندگی ایران خودرو و از روی کاتالوگا دیدم ظاهرا مشخصات موتور سمند با sd شبیهن و در کل قیافه ی sd از سمند بهتره بنابراین با همون sd مدل v8 با موتور 1600 TU5 و هفت رنگ کار رو تموم کردم.البته اسمش دیگه sd نیست.شده آریان.حالا سوال دیگه ای ازتون دارم:

چقدر پات در اومد ؟
معمولی یا سفارشی ؟
یکم در مورد خریدت توضیح بده

مرسی

farshad bugatti
31-08-2009, 01:14
به نظر من بهترین گزینه زیر 20 میلیون در ایران تندر 90 فول هست. الانم که تولیدش کم شده کم کم گرونتر هم میشه.
عزیز لطفا تاپیک رو کامل بخون بعد نظر بده ایشون ماشین خریدن اما شما باز نظر میدید...