PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه‌ی ماه عسل / رمضان 88

mahdistar
25-08-2009, 20:58
دوستان نظراتتون رو در مورد این برنامه بگین از تیتراژ گرفته تا مجری و مهمونو دکور و ...
من که عاشق اجرای علیخانی هم.تیتراژ برنامه هم واقعا زیباست.تا الانم که مهمونای خوبی آورده.

amirmb1
25-08-2009, 21:12
دوستان نظراتتون رو در مورد این برنامه بگین از تیتراژ گرفته تا مجری و مهمونو دکور و ...
من که عاشق اجرای علیخانی هم.تیتراژ برنامه هم واقعا زیباست.تا الانم که مهمونای خوبی آورده.

مجریه زود خودمونی می شه:دی
تو حرف هم زیاد می پره:دی

mahdistar
25-08-2009, 23:06
آره تازه ضایع هم میکنه.ولی کلا مجری با حس و درعین حال شوخه وقتی صحبت میکنه حوصله آدم سر نمیره...با انرژیه!

amirmb1
26-08-2009, 15:08
آره تازه ضایع هم میکنه.ولی کلا مجری با حس و درعین حال شوخه وقتی صحبت میکنه حوصله آدم سر نمیره...با انرژیه!

اینو قبول دارم مهمون امشبش کیه؟:31:

mf.designing
26-08-2009, 15:16
بچه ها کسی آهنگ جدید تیتراژش رو نداره ؟! زیباست واقعا :دی

amirmb1
26-08-2009, 15:24
بچه ها کسی آهنگ جدید تیتراژش رو نداره ؟! زیباست واقعا :دی

کیفیت 128

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mf.designing
26-08-2009, 15:30
آهنگ تیتراژ ابتدایی سریال ماه عسل
مشخصات آهنگ :
خواننده : بی کلام
فرمت : wma
کیفیت : 96 kbps
مدت : 2 دقیقه و 8 ثانیه
حجم آهنگ : 1.54 mb
آهنگو اشتباه گذاشتی ...

amirmb1
26-08-2009, 15:31
آهنگو اشتباه گذاشتی ...

برای همین ویرایش کردم:دی
اونی که الان هست درسته:دی

rosenegarin13
26-08-2009, 15:36
ممنون، واقعا جای این تاپیک خالی بود.
واقعا این برنامه قشنگه، دکورشون هم حرف نداره، هرچند یاسی بود رویایی تر هم میشد، راستی این مبلای جدیدی که خریدن به فضاش زیاد نمیاد.
مجریش هم خوبه، مهموناشونم با دقت انتخاب می کنن ولی سری قبل این برنامه به نظرم احساسی تر بود تا الان، منظورم مهموناشونه...اون خانمه که تازه مسلمون شده بود یا اون پسره که رفته بود تو کما، آدم گریه ش می گرفت.
در کل خیلی خوبه امیدوارم بهتر هم بشه!

Shahin_Turk
26-08-2009, 15:52
لينک دانلود آهنگ کار نميکنه!!!!!!!!!!!!

vandu
26-08-2009, 17:17
سلام...
چون گفتی نظرتون رو بگید من هم می نویسم...
به نظر من ماه عسل برنامه خوبی نیست...
نظر خودم رو میگم ها کاری به بقیه ندارم. نظر هر کسی از جمله من برای صاحب نظر محترمه...
نقطه ضعف اصلی این برنامه مجری لوس و بی مزه ای ایه به اسم احسان علیخانی؛ اصلا جالب نیست؛
اعتماد به نفس خوبی داره ها
ولی خیلی بی مزه است؛
مثلا تکیه کلام هاش اصلا جالب نیست:
"آخه قربون اون چشمای نازت برم"
آدم تا اینجا رو که می شنوه میره تو حس؛ ولی خدای من داره اینو داره به کی میگه؟
در ادامه می شنویم:
"آخه قربون اون چشمای نازت برم که وقت دعا خیره میشه به آسمون"!
آدم همین جوری می مونه؟
آخه اون حرف اولت چی بود؟ ادامه اش چی شد؟
اینطوری میخوای مخاطب جذب کنی؟
بعضی وقتها با مهموناش مثل معشوقه ها صحبت میکنه...
آدم شک میکنه که نکنه این آقا با همجنس های خودش بیشتر حال میکنه...
یا مثلا بیخودی میخواد نگاهش رو نافذ جلوه بده در حالیکه اصلا اینطور نیست
یعنی هر کسی سریع می تونه تشخیص بده داره نقش بازی میکنه...
در مورد دکور برنامه هم که بازم خوب نیست به نظرم...
رنگ سرخابی و صورتی که برای این دکور اجرا شده اصولا آدم رو بیاد یه چیزهای دیگه ای میندازه...
کسانی که می دونن چی میگم احتمالا حق رو به من خواهند داد...
اصولا این رنگ در خارج از ایران برای موارد دیگه ای استفاده میشه...
در حالت کلی این برنامه از معیارهای برنامه سازی آشغالی صدا و سیما استفاده می کنه و میشه گفت خیلی خوب این معیارها رو اجرا کرده...
یه برنامه که بود و نبودش هیچ فرقی نداره...
من خودم اون برنامه ای که عمو پورنگ رو آورده بود کامل دیدم؛ و بعضی اوقات هم جسته و گریخته یه نگاهی میندازم بهش محض خنده...
واقعا حیف پولی که خرج ساخت این برنامه های در پیت میشه...
البته کاش میشد اینجا از برنامه شبکه دو هم بگم که اون دیگه واویلاست...
ولی خب چون بحث "ماه عسل" شد من دیگه کاری با اون ندارم...
در حالت کلی اصلا نمی پسندم این برنامه رو؛ حیف این همه پول و وقتی که صرف این برنامه ها میشه...
دوست دارم آهنگ "بی تربیت" از گروه کیوسک رو تقدیم کنم به این برنامه چون واقعا حقشه...
دوستانی که از این برنامه خوششون میاد من رو ببخشید...
فقط نظر خودم رو گفتم...
دنبال شنیدن اون آهنگ "بی تربیت" هم نرید بهتره...

vandu
26-08-2009, 17:20
یه چیزی هم تا یادم نرفته بگم...
حیف آهنگ محسن یگانه که روی این برنامه پخش میشه...
همین؛

mahdistar
26-08-2009, 18:27
ممنون، واقعا جای این تاپیک خالی بود.
واقعا این برنامه قشنگه، دکورشون هم حرف نداره، هرچند یاسی بود رویایی تر هم میشد، راستی این مبلای جدیدی که خریدن به فضاش زیاد نمیاد.
مجریش هم خوبه، مهموناشونم با دقت انتخاب می کنن ولی سری قبل این برنامه به نظرم احساسی تر بود تا الان، منظورم مهموناشونه...اون خانمه که تازه مسلمون شده بود یا اون پسره که رفته بود تو کما، آدم گریه ش می گرفت.
در کل خیلی خوبه امیدوارم بهتر هم بشه!
خواهش میکنم.
اون رنگ یاسی رو خوب گفتی آره قشنگ ترم میشد.در ضمن اون پسره که رفته بود تو کما رو هم میدونم چی میگی،هیچ وقت یادم نمیره تو خونه ما که همه بقض کرده بودن.
تازه شاید دوباره امسالم بیان تو برنامه.احساسی تر بودن برنامه قبلیشون بخاطر مهمونا بود،البته هنوز ادامه داره...شاید مهمونایی مثل برنامه قببلیشون بیان تو برنامه.

mahdistar
26-08-2009, 18:34
vandu عزیز نظرت محترمه.ولی همونطور که گفتی نظر شخصیه خوب.از این برنامه به قول شما مزخرف و از نظر من و بعضی از دوستان خوب که بگذریم.هزاران برنامه عالی حتی تو جهان؛ نه تو ایران ساخته میشه که اکثر افراد رو طرفدار خودش میکنه.ولی در هر حال در هرجایی مخالف 100درصد اون برنامه هم وجود داره که از اون برنامه متنفره.ولی کلا منم همینو میخواستم که ببینم چقدر طرفدار داره چقدر مخالف.
بازم ممنون از نظرت.

mahdistar
26-08-2009, 18:38
لينک دانلود آهنگ کار نميکنه!!!!!!!!!!!!

لینک آهنگ درسته دوست من،برا من که دانلود میشه.

rosenegarin13
26-08-2009, 19:25
وای،مهمون امشبشون فوق العاده بود، من که گریه م گرفت...خیلی صادقانه صحبت می کرد ..صحبتاش اصلا کلیشه ای نبود، به نظرم تا الان از همه مهموناشون بهتر بود این دختر.
به نظرم وجود احسان علیخانی نباید باعث بشه نکات قشنگی که تو برنامه بهش اشاره میشه رو از دست بدیم، به قول سعدی، نبین که می گوید، ببین چه می گوید.

vroom
26-08-2009, 19:39
سلام...
چون گفتی نظرتون رو بگید من هم می نویسم...
به نظر من ماه عسل برنامه خوبی نیست...
نظر خودم رو میگم ها کاری به بقیه ندارم. نظر هر کسی از جمله من برای صاحب نظر محترمه...
نقطه ضعف اصلی این برنامه مجری لوس و بی مزه ای ایه به اسم احسان علیخانی؛ اصلا جالب نیست؛
اعتماد به نفس خوبی داره ها
ولی خیلی بی مزه است؛
مثلا تکیه کلام هاش اصلا جالب نیست:
"آخه قربون اون چشمای نازت برم"
آدم تا اینجا رو که می شنوه میره تو حس؛ ولی خدای من داره اینو داره به کی میگه؟
در ادامه می شنویم:
"آخه قربون اون چشمای نازت برم که وقت دعا خیره میشه به آسمون"!
آدم همین جوری می مونه؟
آخه اون حرف اولت چی بود؟ ادامه اش چی شد؟
اینطوری میخوای مخاطب جذب کنی؟
بعضی وقتها با مهموناش مثل معشوقه ها صحبت میکنه...
آدم شک میکنه که نکنه این آقا با همجنس های خودش بیشتر حال میکنه...
یا مثلا بیخودی میخواد نگاهش رو نافذ جلوه بده در حالیکه اصلا اینطور نیست
یعنی هر کسی سریع می تونه تشخیص بده داره نقش بازی میکنه...
در مورد دکور برنامه هم که بازم خوب نیست به نظرم...
رنگ سرخابی و صورتی که برای این دکور اجرا شده اصولا آدم رو بیاد یه چیزهای دیگه ای میندازه...
کسانی که می دونن چی میگم احتمالا حق رو به من خواهند داد...
اصولا این رنگ در خارج از ایران برای موارد دیگه ای استفاده میشه...
در حالت کلی این برنامه از معیارهای برنامه سازی آشغالی صدا و سیما استفاده می کنه و میشه گفت خیلی خوب این معیارها رو اجرا کرده...
یه برنامه که بود و نبودش هیچ فرقی نداره...
من خودم اون برنامه ای که عمو پورنگ رو آورده بود کامل دیدم؛ و بعضی اوقات هم جسته و گریخته یه نگاهی میندازم بهش محض خنده...
واقعا حیف پولی که خرج ساخت این برنامه های در پیت میشه...
البته کاش میشد اینجا از برنامه شبکه دو هم بگم که اون دیگه واویلاست...
ولی خب چون بحث "ماه عسل" شد من دیگه کاری با اون ندارم...
در حالت کلی اصلا نمی پسندم این برنامه رو؛ حیف این همه پول و وقتی که صرف این برنامه ها میشه...
دوست دارم آهنگ "بی تربیت" از گروه کیوسک رو تقدیم کنم به این برنامه چون واقعا حقشه...
دوستانی که از این برنامه خوششون میاد من رو ببخشید...
فقط نظر خودم رو گفتم...
دنبال شنیدن اون آهنگ "بی تربیت" هم نرید بهتره...

سلام
ضمن تایید 100% صحبت های این دوستمون

منم اصلا با این برنامه ارتباط برقرار نمیکنم
مخصوصا با مجریش احسان علیخانی که 99% رفتار و حرکاتش تظاهره:2:

ولی خب مهموناش قابل تحمل هستن مثلا همین امشب این دختر خانوم جالب بود
ولی بازم این حرکات و شکلکهای علیخانی نذاشت من کامل ببینم:41:

amirmb1
26-08-2009, 19:55
جوری که این مجریه با دختره امشب صحبت کرد گفتم فردا می ره خواستگاریش:31::31::10::10:

amirmb1
26-08-2009, 20:16
شخصیت ها رو خوب انتخاب می کنند :46:
و در مورد امشب تا یادم نرفته بگم دختره خوب حرف می زد و از مجری کم نیاورد:دی
و می گم من نتونستم ببینم بابا دختره رو تابلو چی نوشت کسی می تونه بگه؟:10::10:

mahdistar
26-08-2009, 20:21
به نظرم وجود احسان علیخانی نباید باعث بشه نکات قشنگی که تو برنامه بهش اشاره میشه رو از دست بدیم، به قول سعدی، نبین که می گوید، ببین چه می گوید.

مرسی،راست میگی اصلا خود برنامه مهمه.ما برنامه رو به خاطر مهمونای اون نگاه میکنیم وگرنه مجری ها که همیشه میتونن باشن.

amirmb1
26-08-2009, 20:41
شخصیت ها رو خوب انتخاب می کنند :46:
و در مورد امشب تا یادم نرفته بگم دختره خوب حرف می زد و از مجری کم نیاورد:دی
و می گم من نتونستم ببینم بابا دختره رو تابلو چی نوشت کسی می تونه بگه؟:10::10:
دوستان تا یادتون نرفته بگید دیگه:دی

rosenegarin13
26-08-2009, 21:01
نه بابا، خیلی کمرنگ بود، فاصله دوربین هم زیاد بود تا شیشه،من که ندیدم!:دی

mahdistar
26-08-2009, 21:19
بچه ها اگه کسی دیده بگه،خیلی کار مهمی کرده ها،چون هیچکی نمیدونه ظاهرا.

MaaRyaaMi
26-08-2009, 21:35
من از احسان علیخانی متنفرم !

نمی دونم چرا مجریشو عوض نمی کنن !

مهموناش خیلی خوبه ... یعنی انتخاباشون خوبه

در ضمن تیتراژ امسالش اصلا قشنگ نیس!!

mahdistar
27-08-2009, 20:15
مهمون امشبشون منو از خودم نا امیدکرد:دی19تا زبانو بلد بود،این دیگه کی بود،ما تو یکیش موندیم!!!!!!!!!!!!!

amirmb1
27-08-2009, 20:18
منم به خودم اومدم که زمان در حال فراره باید دوندگی کنی تا ازش جلو بزنی :31::10::10:

sepid12ir
28-08-2009, 20:00
سال پیش "ماه محبوب" بود... مهمانهای خوبی داشت... حمید مهراز که هنوز که هنوز حرفهاش یادمه ... خیلی دنیال لینک دانلود گشتم ولی موفق نشدم پیدا کنم....

ولی امسال جز جمعه ها نمیتونم این برنامه را ببینم.... اگرچه باور دارم بعضی از قسمتها میتونه واقعا جای تامل داشته باشه... و مفید هست...

مث امروز که یادم افتاد دو تا دست دارم و دوتا چشم بینا!! باید قدرشونو بدونم....

mahdistar
28-08-2009, 20:23
امروز که یادم افتاد دو تا دست دارم و دوتا چشم بینا!! باید قدرشونو بدونم....
اگه همه اینجوری فکر میکردن که....افسوس که نمیکنن!!!!!

aseman1985
29-08-2009, 00:46
من که از برنامه خیلی خوشم میاد
به نظرم مجریشم عالیه

هایده
29-08-2009, 15:33
وای،مهمون امشبشون فوق العاده بود، من که گریه م گرفت...خیلی صادقانه صحبت می کرد ..صحبتاش اصلا کلیشه ای نبود، به نظرم تا الان از همه مهموناشون بهتر بود این دختر.

این برنامه 4شنبه رو فقط تونستم چند دقیقه آخرشو ببینم...
خیلی حسرت خوردم که نتونستم کامل ببینم...:41:
کسی لینک down اون قسمت رو داره ؟؟؟

mahdistar
30-08-2009, 10:30
تو خیلی کارا میتونی بکنی،تو میتونی ستاره ها رو از آسمون بچینی...چه قشنگ گفت علیخانی!!!

mahdistar
30-08-2009, 11:03
این برنامه 4شنبه رو فقط تونستم چند دقیقه آخرشو ببینم...

خیلی حسرت خوردم که نتونستم کامل ببینم...:41:

کسی لینک down اون قسمت رو داره ؟؟؟

اگه ADSL داری میتونی از اینجا راحت ببینی.با دایل آپم میتونی ولی زیاد گیر میکنه.نمیاش برنامه رو بزن و ...

mahdistar
30-08-2009, 11:10
سال پیش "ماه محبوب" بود... مهمانهای خوبی داشت... حمید مهراز که هنوز که هنوز حرفهاش یادمه ... خیلی دنیال لینک دانلود گشتم ولی موفق نشدم پیدا کنم....

ولی امسال جز جمعه ها نمیتونم این برنامه را ببینم.... اگرچه باور دارم بعضی از قسمتها میتونه واقعا جای تامل داشته باشه... و مفید هست...

مث امروز که یادم افتاد دو تا دست دارم و دوتا چشم بینا!! باید قدرشونو بدونم....

شما هم میتونی بری اینجا و اگه دوست داری برنامه روزای دیگه غیر از جمعه رو ببینی.اون تاریخی که ندیدی رو انتخاب کن و از آرشیو ماه عسل همون روز رو ببین.
خدمت دوستان ماه عسلی:

Alamate Soal
30-08-2009, 11:11
اين هم لينك دانلود تيتراژ ماه عسل امسال (88)

بچه ها امسال خواننده آهنگ كيه ؟ ؟

mahdistar
30-08-2009, 11:55
بچه ها امسال خواننده آهنگ كيه ؟ ؟

مهدی یراحی،دوست عزیز.

Alamate Soal
30-08-2009, 13:51
بچه ها شماره پيامك برنامه ماه عسل " 30000320 " هست

بياييد پيامك بزنيم كه رستگار رحماني كه در دو رشته نفر اول كنكور شده رو دعوت كنند .

amin khan
30-08-2009, 13:55
آقا ساعت چند پخش میشه
ارزش دیدن داره ؟

Alamate Soal
30-08-2009, 15:13
ساعت 19 شروع ميشه پخش شدن و حدود 50دقيقه ميكشه .

تنها برنامه تلويزيون ايران هست كه من تماشا ميكنم .

amin khan
30-08-2009, 23:32
آقا اون برنامه که یه آقایی از قد بلند رنج میبرد رو کسی داره برای دانلود ؟
توی تبیان هست ولی نمیتونم بگیرم...

mahdistar
31-08-2009, 01:06

دوست من پست 33 رو ببین برو به این آدرس تاریخ اون روزی که اون آقای قد بلند بود رو انتخاب کن بعد برنامه ماه عسل رو...وبعدش مشاهده...البته دانلود نمیشه میتونی ببینی.

Alamate Soal
31-08-2009, 10:42

اون برنامه بسيار جالب و تاثير گذار بود . . .

اين هم لين اون برنامه ( 7 شهريور)

soheiltaker
31-08-2009, 10:58
سلام دوستان
به نظر من امسال مهموناش زياد جالب نيستن ، به غير از چندتاشون
البته بد نيستنا ، ولي پارسال خيلي بهتر بود ، مثل حميد!
راستي يه سوال آيا مهمونهاي پارسالشو امسال هم مياره؟
تازه تايم برنامشم خيلي كمه!!

mahdistar
31-08-2009, 11:03
سلام دوستان
به نظر من امسال مهموناش زياد جالب نيستن ، به غير از چندتاشون
البته بد نيستنا ، ولي پارسال خيلي بهتر بود ، مثل حميد!
راستي يه سوال آيا مهمونهاي پارسالشو امسال هم مياره؟
تازه تايم برنامشم خيلي كمه!!

اونایی که خیلی تاثیر گزار بودنو شاد بیاره...خدا کنه بیاره

a m i rh o s e i n
31-08-2009, 13:42
برنامه ی نسبتا خوبیه ولی ای کاش مجری اونو عوض میکردن . اصلا به من حال نمیده!

نمیدونم چرا از سوالاتش که از مهمان ها میپرسه اصلا خوشم نمیاد!

ولی خب از حق نگذریم مهمان های خوبی رو دعوت میکنند :40:

.German.
02-09-2009, 17:44
تو برنامه دیروزش که اون خانم رزمنده بدجوری حمله کرد به اخراجیها.

RoYaYeEe_NiIiLi
02-09-2009, 17:53
منم پارسال میدیدم برنامشو
اتفاقا دوساله پیش یکی از معلمای مارو آورده بودن تو برنامش
ولی امسال فقط و فقط به خاطر این مجریه نمیرم ببینم
همش میپره وسط حرف مهمون و لوس بازی زیاد در میاره...مخصوصا وقتی میره تو حس مثلا و گریه میکنه میخوام تی وی رو خورد کنم:31:

mahdistar
02-09-2009, 20:36
...مخصوصا وقتی میره تو حس مثلا و گریه میکنه میخوام تی وی رو خورد کنم
حالا امسال که دیگه تو حس نرفت که...
اون معلمی که گفتی،معلم کدوم مدرسه بود؟چه درسی میداد؟

MOHAMMAD2010
02-09-2009, 20:59
بابا مجریشم اونقدا بد نیست دیگه !
شماها کدوم مجری رو دوست داشتین جای این باشه ؟

مخصوصا وقتی میره تو حس مثلا و گریه میکنه میخوام تی وی رو خورد کنم
البته مثلا گریه نمیکنه ! : دی
شما هم یه کم آروم باش

Ssarshar
02-09-2009, 21:06
برنامه ي جالبي هست و سوژه ي نسبتا خوب و تكي هم داره ولي مجريش خيلي غير قابل تحمله !

هم لوسه هم پر حرف كلا نچسبه !

RoYaYeEe_NiIiLi
02-09-2009, 21:18
اون معلمی که گفتی،معلم کدوم مدرسه بود؟چه درسی میداد؟

والا معلم تربیت بدنی مدرسه ی ایران تو منطقه 5...اون موقع من دوم دبیرستان بودم...اونم وکیل بود...وقتی شوهر کرد 18 سالش بود...تازه اون موقع شروع کرد اول دبستان رو خوند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]با کمک شوهرش...دکترا هم گرفت....شیر زنی بود...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اون موقع ماشین زد به من...گفتم اون میره دنبال کارام...نشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته مثلا گریه نمیکنه ! : دی
شما هم یه کم آروم باش

بابا این همه مجری
این تابلو داره نقش بازی میکنه و خودشو لوس میکنه..مرد گنده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن مگه اینا میذارن آدم آروم باشه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مخلصیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Rude Boy
03-09-2009, 00:38
بحث مجری های متفاوت توی سیما از زمانی شروع شد که فرزاد حسنی به تلوزیون اومد . خوب باید قبول کنیم که کاملا متفاوت بود . جوری کار کرد که بعد از یکی دو سال همه برنامه های شبکه سه را اداره می کرد (نوروز - دهه فجر - ... ) . تنها ایرادی که داشت این بود که بعضی مواقع از خط قرمز رد می شد و خوب همین هم کار دستش داد ، یا بهتره بگیم کار دست صدا و سیما داد .
جایگزین اولش وقتی با تهیه کننده ها به مشکل بر خورد همین آقای علیخانی بود و وقتی هم که ممنوع التصویر شد جایگزینش آقای مدرس شد .
در مورد دومی که اصلا حرفی ندارم چون ذاتا ازش متنفرم ....
اما علیخانی خیلی سعی کرد شبیه حسنی بشه ولی در کنارش بعضی خصوصیت ها را با خودش نگه داشت و یه مخلوط از مجری گری مدرن و سنتی بوجود آورد که شاید فقط خانوادش اونو پسندیدند .
قبل از عید شنیدم امسال هم حسنی تابستون با کوله پشتی میاد ولی خوب شاید بعضی از اتفاقات باعث شد که نیاد و شبکه سه تابستون هیچ برنامه ای نداشته باشه و جای خالی را با سریال هاش پر کنه .

شماها کدوم مجری رو دوست داشتین جای این باشه ؟حسنی - رشید پور (مثلث شیشه ای) - مولایی (یخ در بهشت) و شاید مجری های سنتی .

mahdistar
03-09-2009, 10:05
بحث مجری های متفاوت توی سیما از زمانی شروع شد که فرزاد حسنی به تلوزیون اومد . خوب باید قبول کنیم که کاملا متفاوت بود . جوری کار کرد که بعد از یکی دو سال همه برنامه های شبکه سه را اداره می کرد (نوروز - دهه فجر - ... ) . تنها ایرادی که داشت این بود که بعضی مواقع از خط قرمز رد می شد و خوب همین هم کار دستش داد ، یا بهتره بگیم کار دست صدا و سیما داد .

جایگزین اولش وقتی با تهیه کننده ها به مشکل بر خورد همین آقای علیخانی بود و وقتی هم که ممنوع التصویر شد جایگزینش آقای مدرس شد .
در مورد دومی که اصلا حرفی ندارم چون ذاتا ازش متنفرم ....
اما علیخانی خیلی سعی کرد شبیه حسنی بشه ولی در کنارش بعضی خصوصیت ها را با خودش نگه داشت و یه مخلوط از مجری گری مدرن و سنتی بوجود آورد که شاید فقط خانوادش اونو پسندیدند .
قبل از عید شنیدم امسال هم حسنی تابستون با کوله پشتی میاد ولی خوب شاید بعضی از اتفاقات باعث شد که نیاد و شبکه سه تابستون هیچ برنامه ای نداشته باشه و جای خالی را با سریال هاش پر کنه .

نقل قول:
شماها کدوم مجری رو دوست داشتین جای این باشه ؟
حسنی - رشید پور (مثلث شیشه ای) - مولایی (یخ در بهشت) و شاید مجری های سنتی

دوست عزیز،اصلا بحث روی مجری فایده نداره،یه چیز کاملا سلیقه ایه.الان من از علیخانی خوشم میاد وخیلی های دیگه.وخیلی هام بدشون میاد.ودر مورد حرفای شما مثلا،من واقعا فرزاد حسنی رو خیلی دوست دارم،و همچنین رشیدپور و همچنین مدرس،که خوب شما از مدرس ابراز تنفر کردید،از مولایی هم تعریف کردید که خوب من از ایشون خوشم نمیاد،پس نتیجه میگیریم کاملا سلیقه ای هست.

mahdistar
03-09-2009, 10:06
دوستان ماه عسلی اگه این پست منو خوندید،البته اگه شما هم موافقید یه اس ام اس به برنامه بدید،برای دعوت رضا صادقی،فکر کنم برنامه جالبی شه،چون ایشونم با این همه موفقیت،یه جورایی معلول حساب میشن.وفکر کنم حرفی برای گفتن داشته باشن.تو شعرایی که میخونه خیلی دلش پره...شاید تو برنامه اینو بگه....
30000320

sinath
03-09-2009, 12:53
انتقاد شدید نویسنده «دا» از ده‌نمکی

سیده زهرا حسینی، شب گذشته در برنامه تلویزیونی ماه عسل به فیلم اخراجی‌ها انتقاد کرد.
نویسنده کتاب خاطرات «دا» که به وضعیت صدا‌و‌سیما و فیلم‌های دفاع مقدس انتقاد داشت گفت : ما ابتدا در فیلم‌ها شهدا را مانند فرشته نشان می‌دادیم ولی حالا در بعضی فیلم‌ها آنها را افرادی لات‌و‌لوت نشان می‌دهیم.
وی در ادامه گفت : در دلم به بعضی افراد و سازندگان این فیلم‌ها بد و بیراه می‌گویم.
کتاب «دا» خاطرات سیده زهرا حسینی به کوشش سیده اعظم حسینی منتشر شده است . زهرا حسینی در این کتاب خاطرات خود را از روزهای ابتدایی جنگ تحمیلی و مقاومت مردم خرمشهر روایت می‌کند.

زهرا حسینی که در آن روزها تنها 17 سال داشته است در این کتاب خاطرات خود را با جزئی‌ترین موارد بیان می‌کند.
به گزارش سوره مهر، این کتاب که در مهر ماه سال 87 برای اولین بار منتشر شده است در فاصله کمتر از 8 ماه بیش از 55 بار تجدید چاپ شده است.
روز گذشته نیز محمد حقی، مدیر مسئول نمایشگاه کتاب مترو ، در گفت و گو با ایونا از فروش 8 هزار جلد کتاب «دا» در نمایشگاه‌های کتاب متروی تهران در 6 روز خبر داده بود.

h a m i d a
03-09-2009, 17:06
برنامه خيلي خوبيه.مجريشم بد نيست.اين ايده دعوت رضا صادقي هم خوبه حتما اس ام اس ميدم

amin khan
03-09-2009, 17:17
دوستان ماه عسلی اگه این پست منو خوندید،البته اگه شما هم موافقید یه اس ام اس به برنامه بدید،برای دعوت رضا صادقی،فکر کنم برنامه جالبی شه،چون ایشونم با این همه موفقیت،یه جورایی معلول حساب میشن.وفکر کنم حرفی برای گفتن داشته باشن.تو شعرایی که میخونه خیلی دلش پره...شاید تو برنامه اینو بگه....
30000320

من موافقم
ولی چی باید اس ام اس بدیم
آخه هوشمنده یا یه بابایی میشینه اس ام اس ها رو دونه دونه میخونه ؟

mahdistar
03-09-2009, 17:59
من موافقم
ولی چی باید اس ام اس بدیم
آخه هوشمنده یا یه بابایی میشینه اس ام اس ها رو دونه دونه میخونه ؟

برا همین اینجا گفتم که تعدا پیامکا بیشتر شه تا امکان خونده شدنش هم زیاد شه.نه هوشمند نیست!!!علیخانی گفتش که شبا پیامکا توسط خودم ودوستای دیگه ،خیلی سریع خونده میشه.نزدیک به چند هزار تا هرشب.شما هم هرچی گوشی تو خونه بود یه پیامک باهاش بزن.:20:

amin khan
03-09-2009, 18:55
برنامه شون باحال بود ایندفعه
خوشم میاد علیخانی از روی ترحم به مهموناش نگاه نمیکنه...

Rude Boy
03-09-2009, 23:48
انتقاد شدید نویسنده «دا» از ده‌نمکی
عجیبه چون این خانم هم تقریبا تو همون رنج هستن . به نظر من دا در بازار کتاب حکم اخراجی ها در سینما را داشت .
با ورودش یه کار خوب کرد ، خیلی ها را کتابخون کرد (اخراجی ها هم خیلی ها را کشید توی سالن سینما) . بزرگترین مشکلش هم این بود که باعث شد کتاب های خوب دیگه نادیده گرفته بشن و همه همه از دا صحبت کنند.
البته در مورد خود کتاب هم من خیلی انتقاد دارم ولی به دو دلیل مطرح نمی کنم .
1- مشکلات زیادی که داشته و برای بازگو کردنش باید طبقه بندی کنم و بگم .(که متاسفانه فرصت ندارم)
2- فضای احساسی که نسبت به این کتاب بوجود اومده شاید باعث بشه بعضی قضاوت های غیر معقول صورت بگیره و پاسخ ها معقول بعضا به نام بی حرمتی به مقدسات طلقی بشه .

* پ ن : البته اگه هم قرار شد حرفی بزنم مسلما اینجا (تلوزیون و رادیو) جاش نیست .

دوست عزیز،اصلا بحث روی مجری فایده نداره،یه چیز کاملا سلیقه ایه.الان من از علیخانی خوشم میاد وخیلی های دیگه.وخیلی هام بدشون میاد.ودر مورد حرفای شما مثلا،من واقعا فرزاد حسنی رو خیلی دوست دارم،و همچنین رشیدپور و همچنین مدرس،که خوب شما از مدرس ابراز تنفر کردید،از مولایی هم تعریف کردید که خوب من از ایشون خوشم نمیاد،پس نتیجه میگیریم کاملا سلیقه ای هست.

البته بحث که بی فایده نیست چون هر کس نظری می ده و شاید با بیان دیدگاه ها بعضی ها بتونند دید خودشون را نسبت به مسئله تغییر بدن .
در سلیقه ای بودن بحث هیچ شکی نیست .

foboki
04-09-2009, 10:52
سلام
برنامه دیشب خوب نبود، مهمون هایی که وجودشون توی یه برنامه روتین تازگی داشت؛ ولی همون حرف ها و سوال های تکراری گفته شد.
دید شما به دنیاتون چیه؟ رفتار مردم عادی با شما چطوره؟ چطور با این وضعیت کنار می آیید؟ در برابر ریشخند بقیه چه عکس العملی دارید؟ و............
و البته شوخی ها و بداهه گویی های بی نمک مجری را هم نباید از یاد برد ( مثل : یختون آب شده داره می رسه به یخمک) و یا تعریف کردن خاطره ای بی ربط.
دیشب جای خالی فرزاد حسنی به شدت احساس شد، او می تونست با این موضوع بکر برنامه خوبی ارائه کنه، مجری حتی خوب بلد نبود ادای حسنی رو در بیاره.
چیز زیادی هم از مهمون ها دستگیرمون نشد، حتی چیز زیادی راجع به "انجمن کوچولوهای ایران" هم نفهمیدیم.
در تیر ماه خبرنگار روزنامه جام جم سری به این انجمن زده بود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای دیدن کامل این صفحه روزنامه به آدرس زیر مراجعه کنید

max_3d
04-09-2009, 11:09
اون برنامه بسيار جالب و تاثير گذار بود . . .

اين هم لين اون برنامه ( 7 شهريور)

عمو محسن به شدت دنبال لینک دانلودش میگردم :42::37: این لینکی که دادی نمیشه دانلودش کرد اگه از کاربرا لینک دانلودشو برام پیدا کنن یه دنیا ممنون میشم الان 3 روزه دنبال لینک دانلودش میگردم:37:

راستی تو تبلیغات ماه عسل یه آدم ریش بلندی رو نشون میده او کیه ؟ماله پارساله؟ یا هنوز نیومده؟

masoudtr
04-09-2009, 11:26
خواننده تیتراژ ابتدایی فیلم کیه؟>

soheiltaker
04-09-2009, 12:18
راستی تو تبلیغات ماه عسل یه آدم ریش بلندی رو نشون میده او کیه ؟ماله پارساله؟ یا هنوز نیومده؟

اون حميده خودمونه!:31:
خيلي آدم باحاليه ،‌آرزومه امسال هم اونو بياره ،‌پارسال برنامش خيلي قشنگ بود!

خواننده تیتراژ ابتدایی فیلم کیه؟>
خواننده :Mehdi yarrahi - اهنگ : Havaye to
==================================
ضمنا ، اين فيلم نيست يه ويژه برنامس!!:31:

mahdistar
04-09-2009, 12:53
اگه از کاربرا لینک دانلودشو برام پیدا کنن یه دنیا ممنون میشم الان 3 روزه دنبال لینک دانلودش میگردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif

متاسفانه لینک دانلودی پیدا نکردم ولی تو اون آدرسی که چند صفحه قبل داده بودم،میتونی راحت بری ببینی،البته اگه ADSL داری...
صفحه 4

mahdistar
04-09-2009, 12:56
پست تکراری:برای دیده شدن
30000320

mehdi_360
04-09-2009, 12:56
برنامه حمید خیلی قشنگ بود
امسال میارنش ؟
اونجا که داشت تعریف میکرد از عاشق شدنش خیلی باحال بود....

sepid12ir
04-09-2009, 13:07
مرسی آقای mahdistar بابت لینک ایران سیما

اونایی که خیلی تاثیر گزار بودنو شاد بیاره...خدا کنه بیاره

امسال میارنش ؟
بچه ها فقط اگر حمید مهراز را آورد یه جوری تو تاپیک بنویسین که من با خبر بشم و برم لینک برنامش را ببینم...
عالی بود... یکی از بهترین برنامه هایی که تو عمرم دیدم و دقیقا همان جا که از عشق بازی با خدا صحبت میکرد و از طرفی برای مادرش بی ریا اشک ریخت...
امیدوارم مهمون جمعه ها خوب باشه...

----
با حرف rosenegarin به شدت موافقم: از سعدی نقل کرد:

نبین که می گوید، ببین چه می گوید.

amin khan
04-09-2009, 22:01
امسال میارنش ؟
حمید کدومه بود ؟
همون که توی تصادف صداش حالت گرفته داشت؟...
یه سه چار ماه هم توی کما بود ؟

soheiltaker
04-09-2009, 23:28
حمید کدومه بود ؟
همون که توی تصادف صداش حالت گرفته داشت؟...
یه سه چار ماه هم توی کما بود ؟
بله! ايشون همون هستن!

soheiltaker
07-09-2009, 19:35
اين مهمون بود امروز آوردن
روناك يونسي
حرف زدن بلد نبود ،‌فقط يه ربع از وقت برنامه رو فكر ميكرد!!
اين چه جوري بازيگر شد؟!! يه 5 دقيقه بگن خودت بازي كن ، عمرا بتونه!!
بابا رضا صادقي رو بيارين!!

MaaRyaaMi
07-09-2009, 21:39
روناک یوسفی اوردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه روناک یوسفی کیه که اوردنش :/

MOHAMMAD2010
07-09-2009, 21:53

یوسفی !؟ =< یونسی :46:
آره امروز شاید مسخره ترین مهمون تو این چند سال بود !

masoudtr
07-09-2009, 23:02
امروز جای تاسف داشت فکر کنم مهمن کم اوردن جالبه خودشو بازیگر میدونست با اون بازی مسخره اش

N.E.G.A.R
07-09-2009, 23:18
سلام

آخه این مهمون بود که آوردن ،به قول اون دوستمون یه ربع لازم بود فکر کنه تا بعدش جواب سؤال هارو بده .

کلی حالمونو گرفتند با مهمون آوردنشون.

نه به اون شوری شوری نه به این بی نمکی....... .

soheiltaker
08-09-2009, 00:30

روناك يونسي همون خجسته رستكاران بود!!
خوب شد نديدي ، شما بردي!!:31:
مزخرف ، كل برنامش موج منفي بود! اصلا يارو افسرده بود!!

sinath
08-09-2009, 00:33
حالا مگه این کی هست که اورده بودنش !!؟

matr!x_2008
08-09-2009, 01:46
حالا مگه این کی هست که اورده بودنش !!؟

دوستان تو پستای قبل گفتن:31:روناک یونسی یا همون خجسته رستگاران!مثل اینکه مهموناشون ته کشیده این یارو رو اوردن! پنج دقیقه پا حرفاش بشینی از زندگی بیزار میشدی،این همه بازیگر رفتن کیو اوردن،! :27:کلا ازش خوشم نمیاد،:13:

H a m e e d
08-09-2009, 04:08
دوستان تو پستای قبل گفتن:31:روناک یونسی یا همون خجسته رستگاران!مثل اینکه مهموناشون ته کشیده این یارو رو اوردن! پنج دقیقه پا حرفاش بشینی از زندگی بیزار میشدی،این همه بازیگر رفتن کیو اوردن،! :27:کلا ازش خوشم نمیاد،:13:
حالا باز خوبه هنرپیشه نقش اصلی یه سریالو آوردن؛ اون برنامه قبل از افطار کانال 2 چند شب پیش اول صحنه هایی از فیلم آژانس شیشه ای رو نشون داد، بعد مجریاش اسم تک تک ستاره های فیلم و کارگردانشو آوردن، ولی سرآخر معلوم شد که مهمونشون اصغر نقی زاده س:27::2:

sepid12ir
08-09-2009, 11:20
برنامه جمعه ی که گذشت، مهمانش چندان تاثیری نزاشت رو من ولی داستانی که ابتدا مجری برنامه نقل کرد ، برام جالب بود:
داستان کوتاه سنگ تراش، امیدوارم در قوانین تاپیک بگنجه که این داستان را اینجا قرار بدم شاید که طرفداران ماه عسلی بیشتر خوششان بیاد تا تاپیک داستان کوتاه:

"روزی، سنگتراشی که از کار خود ناراضی بود و احساس حقارت می کرد، از نزدیکی خانه بازرگـانی رد می شد. در باز بود و او خانه مجلل، باغ و نوکران بازرگان را دید و به حال خود غبطه خورد و با خود گفت: این بازرگان چقدر قدرتمند است! و آرزو کرد که مانند بازرگان باشد.
در یک لحظه، او تبدیل به بازرگانی با جاه و جلال شد. تا مدت ها فکر می کرد که از همه قدرتمند تر است، تا این که یک روز حاکم شهر از آنجا عبور کرد، او دید که همه مردم به حاکم احترام می گذارند حتی بازرگانان. مرد با خودش فکر کرد: کاش من هم یک حاکم بودم، آن وقت از همه قوی تر می شدم!
در همان لحظه، او تبدیل به حاکم مقتدر شهر شد. در حالی که روی تخت روانی نشسته بود، مردم همه به او تعظیم می کردند. احساس کرد که نور خورشید او را می آزارد و با خودش فکر کرد که خورشید چقدر قدرتمند است.
او آرزو کرد که خورشید باشد و تبدیل به خورشید شد و با تمام نیرو سعی کرد که به زمین بتابد و آن را گرم کند.
پس از مدتی ابری بزرگ و سیاه آمد و جلوی تابش او را گرفت. پس با خود اندیشید که نیروی ابر از خورشید بیشتر است، و تبدیل به ابری بزرگ شد.
کمی نگذشته بود که بادی آمد و او را به این طرف و آن طرف هل داد. این بارآرزو کرد که باد شود و تبدیل به باد شد. ولی وقتی به نزدیکی صخره سنگی رسید، دیگر قدرت تکان دادن صخره را نداشت. با خود گفت که قوی ترین چیز در دنیا، صخره سنگی است و تبدیل به سنگی بزرگ و عظیم شد.
همان طور که با غرور ایستاده بود، ناگهان صدایی شنید و احساس کرد که دارد خرد می شود. نگاهی به پایین انداخت و سنگتراشی را دید که با چکش و قلم به جان او افتاده است!"

pooria.rio
08-09-2009, 16:14
ehsan alikhani ham dare mishe shabihe farzad hasani ama hanuz moonde be eftezahiye oon beshe
hadeaghal in yeki zaheresho hefz karde

MoJtaBa.R
08-09-2009, 16:32
ولی اونطوریا هم نیس که میگه ( خانم یونسی ) : بازیگرهای قوی ای مث پرستویی و کیانیان و زنده یاد شکیبایی فقط دیالوگ گو نبودن
خیلی مسلط حرف میزدن : ایشون متاسفانه بیش از اندازه بزرگ شد : کلا علیخانی خیلی میخواد سلایق خودش رو تحمیل کنه بر بیننده هاش
اصلی رو داره بنا میکنه که تا کنون حتی حسنی هم اون رو انجام نمیداد
متاسفانه در اون برنامه ی خانمی که مرده شویی میکردن بی دلیل به فیلم اخراجیها حمله کردن : این منافات داره با اخلاق اسلامی که ما دم ازش میزنیم ( اونوقتی که کسی محکوم به ساخت بی محتواترین فیلم دوران مقدس !!!!!! میشه ولی نیست که از خودش دفاع کنه ، خیلی برا عیخانی مدعی آداب ، زشته )

این برنامه با بودن بعضی از مهموناشه که قشنگه نه به خاطر تمسخرات و پریدن میون کلام مدعووین

sinath
08-09-2009, 23:55
ehsan alikhani ham dare mishe shabihe farzad hasani ama hanuz moonde be eftezahiye oon beshe
hadeaghal in yeki zaheresho hefz karde

اتفاقا داره تبدیل میشه به اون مجری شب شیشه ای که الان اسمشو یادم نیست که خیلی گیرای الکی میداد به مهمونا که بگه من مثلا مجری خاصیم و جنجال به پا می کنم و رکم.
ولی فرزاد حسنی انصافا مجری کار بلدی بود.

mahdistar
09-09-2009, 00:10
برنامه جمعه ی که گذشت، مهمانش چندان تاثیری نزاشت رو من ولی داستانی که ابتدا مجری برنامه نقل کرد ، برام جالب بود:
داستان کوتاه سنگ تراش، امیدوارم در قوانین تاپیک بگنجه که این داستان را اینجا قرار بدم شاید که طرفداران ماه عسلی بیشتر خوششان بیاد تا تاپیک داستان کوتاه:

"روزی، سنگتراشی که از کار خود ناراضی بود و احساس حقارت می کرد، از نزدیکی خانه بازرگـانی رد می شد. در باز بود و او خانه مجلل، باغ و نوکران بازرگان را دید و به حال خود غبطه خورد و با خود گفت: این بازرگان چقدر قدرتمند است! و آرزو کرد که مانند بازرگان باشد.
در یک لحظه، او تبدیل به بازرگانی با جاه و جلال شد. تا مدت ها فکر می کرد که از همه قدرتمند تر است، تا این که یک روز حاکم شهر از آنجا عبور کرد، او دید که همه مردم به حاکم احترام می گذارند حتی بازرگانان. مرد با خودش فکر کرد: کاش من هم یک حاکم بودم، آن وقت از همه قوی تر می شدم!
در همان لحظه، او تبدیل به حاکم مقتدر شهر شد. در حالی که روی تخت روانی نشسته بود، مردم همه به او تعظیم می کردند. احساس کرد که نور خورشید او را می آزارد و با خودش فکر کرد که خورشید چقدر قدرتمند است.
او آرزو کرد که خورشید باشد و تبدیل به خورشید شد و با تمام نیرو سعی کرد که به زمین بتابد و آن را گرم کند.
پس از مدتی ابری بزرگ و سیاه آمد و جلوی تابش او را گرفت. پس با خود اندیشید که نیروی ابر از خورشید بیشتر است، و تبدیل به ابری بزرگ شد.
کمی نگذشته بود که بادی آمد و او را به این طرف و آن طرف هل داد. این بارآرزو کرد که باد شود و تبدیل به باد شد. ولی وقتی به نزدیکی صخره سنگی رسید، دیگر قدرت تکان دادن صخره را نداشت. با خود گفت که قوی ترین چیز در دنیا، صخره سنگی است و تبدیل به سنگی بزرگ و عظیم شد.
همان طور که با غرور ایستاده بود، ناگهان صدایی شنید و احساس کرد که دارد خرد می شود. نگاهی به پایین انداخت و سنگتراشی را دید که با چکش و قلم به جان او افتاده است!"
من این برنامه رو ندیدم،ولی اینی که شما نوشتی رو خوندم.واقعا داستان جالبی گفت،علیخانی!!!

اتفاقا داره تبدیل میشه به اون مجری شب شیشه ای که الان اسمشو یادم نیست که خیلی گیرای الکی میداد به مهمونا که بگه من مثلا مجری خاصیم و جنجال به پا می کنم و رکم.
ولی فرزاد حسنی انصافا مجری کار بلدی بود.

شب شیشه ای :آقای رشیدپور بودن،خیلی مجری خوبی بود که...!!!فرزاد حسنی هم که واقعا عالی بود.

mahdistar
09-09-2009, 22:28

برنامه «ماه عسل» امسال 6 ساله شد؛ برنامه‌ای كه تلاش می‌كند در ماه رمضان موقع افطار كه ذهن و جان روزه‌داران در پرتو نور خداوند روشن و ماورایی شده است، آنها را به فكر همنوعان خود بیندازد، به فكر آنهایی كه نیازمندند یا ما را ببرد به سرزمینی كه نیازمندی تا آن ور زندگی خاكی رفته و برگشته و اكنون تلاش می‌كند به ذهن نیازمند به آگاهی ما پاسخ‌های درست بدهد.
در ماه عسل سال‌های پیش كسانی را دیدیم كه به كما رفته‌اند، اما یك معجزه آنها را به زندگی برگردانده و آنها اكنون آمده‌اند تا در مقابل دوربین ماه عسل از آن روزها، از چگونگی برگشت و چگونگی تولدی دوباره بگویند تا ما درس بگیریم.

در ماه عسل سال‌های قبل تن‌های رنجوری را دیدیم كه روح‌های بزرگی داشتند و با این روح بزرگ زندگی خاكی را به تسخیر خود درآورده بودند؛ معلولانی كه با روشن نگه داشتن چراغ امید، دست به كارهایی زده بودند كه برای ما كه بدنی سالم داریم، اعجا‌ب‌آور بود. امسال هم برنامه ماه عسل با همین رویكرد به رمضان سال 88 آمده است. یك غروب برای تهیه گزارش از این برنامه به تلویزیون رفتیم؛ روزی متفاوت. چون در این روز مردی بلندقامت مهمان این برنامه بود كه ناامیدی، قامتش را خم كرده بود و ماه عسل می‌خواست قامت چون سرو او را بار دیگر ایستاده كند.

قدم زدن در خیابان‌های صداوسیما در لحظات نزدیك افطار، حال و هوای دیگری دارد. روز شنبه 7‌شهریور از روزنامه جام‌جم برای تهیه گزارش از پشت صحنه برنامه ماه عسل به صداوسیما رفتم. بعد از طی مسیری كه ترافیك سنگین موقع افطار را پشت سر می‌گذاشت، بموقع به محل قرار با پیام ابراهیم‌پور، تهیه‌كننده برنامه و دیگر عوامل رسیدم. با نزدیك شدن به استودیو 11؛ استودیویی كه ماه عسل در آن ضبط می‌شود، مسائل مختلفی از ذهنم عبور می‌كرد. قبل از ورود به استودیو در طبقه همكف ساختمان تولید انگار همه شبكه‌ها با هم ادغام شده بودند. علی درستكار، مجری برنامه «این شب‌ها» مشغول صحبت با سردار رویانیان بود كه به اتفاق همسرش مهمان برنامه «نان و ریحان» بودند. داریوش فرضیایی (عموپورنگ)‌ هم بعد از تمام شدن برنامه كودك كه راهی منزل بود، با دیدن سردار به این گروه ملحق شد كه این جمع با اعلام ساعت پیام ابراهیم‌پور خیلی سریع متفرق شدند و هریك به سمت استودیوی برنامه خود حركت كردند.

در كنار استودیو 11 اتاقكی بود برای جمع شدن گروه برنامه‌ساز در كنار هم و مرور آنچه قرار بود در برنامه بازگو شود. در حین رفتن به استودیو در راهروی منتهی به استودیو 11 احسان علیخانی، مجری و یكی از تهیه‌كنندگان برنامه ماه عسل با دیدن پیام ابراهیم‌پور، دیگر تهیه‌كننده برنامه، درباره بخش‌های مختلف برنامه با هم مشورت كردند. من هم تا شروع برنامه 15 دقیقه‌ای فرصت داشتم كه در این فرصت، با پیام ابراهیم‌پور، درباره برنامه صحبت كردم.

در حین گفتگو با تهیه‌كننده، متوجه تعجب عوامل برنامه شدم كه بهت‌زده به مهمان برنامه كه از در وارد شده بود نگاه می‌كردند. بله، مهمان برنامه مرتضی مهرزاد با 2 متر و 50 سانتی‌متر قد، بلندترین مرد ایران، مهمان برنامه هم رسیده بود. به اتفاق مادر و خاله و شوهرخاله‌اش كه به نوعی تكیه‌گاه حركت مرتضی بودند. مادر مرتضی با چهره‌ای كه در آن مهربانی و نگرانی موج می‌زد، نمونه بارز یك مادر فداكار را به نمایش می‌گذاشت. مرتضی به دلیل این كه عصایی در حد و اندازه خودش نداشت، با تكیه به مادرش حركت می‌كرد كه به گفته علیخانی، مرتضی به جای این كه عصای دست مادر باشد، مادرش عصای دست اوست.

پیام ابراهیم‌پور با دیدن مرتضی مهرزاد، كه مهمان برنامه روز شنبه ماه عسل بود، درباره چگونگی انتخاب مهمانان برنامه گفت: پیش از شروع ماه عسل فهرستی شامل 40، 50 نفر مهمان پیشنهادی آماده و تحویل شبكه شد كه از میان آنها تعدادی انتخاب شدند كه با همفكری گروه، با توجه به جذابیت رسانه‌ای و خواسته‌های مخاطبان این افراد نهایی می‌شوند. ابراهیم‌پور در ادامه گفت: هر روز دوستان و همكاران و حتی مردم، افراد مختلفی را معرفی می‌كنند كه به دلیل ازدیاد سوژه‌ها و افراد كار انتخاب ما هم سخت می‌شود و ما برای حل این مشكل قرار شد به زندگی این افراد نزدیك شده و از شرایط زندگی آنها تصاویری تهیه كنیم و بر اساس فیلم‌هایی كه از این افراد تهیه می‌شود، مهمانان انتخاب و به برنامه دعوت می‌شوند.

تهیه‌كننده ماه عسل در ادامه یادآور شد: مثلا مهمان امروز ما 7 سال بود كه خودش را در خانه حبس كرده و با همه كس و همه چیز قهر كرده بود و ما با توجه به شرایط خاصی كه او دارد تصمیم گرفتیم با دعوت كردن مرتضی به برنامه او را با دنیای بیرون آشتی دهیم. همچنین ابراهیم‌پور درباره اجرای احسان علیخانی گفت: من خودم هم كار اجرا انجام می‌دهم، به همین دلیل می‌دانم چقدر سخت است كه مجری برنامه زنده، تهیه‌كننده برنامه هم باشد اما احسان علیخانی چون كارش را بلد است و تمام فنون این حرفه را می‌داند، می‌تواند از عهده همه كارهایی كه به او واگذار شده است، برآید. او 6 سال است به نحو احسن با ماه عسل همكاری می‌كند. توانایی دارد یك ساعت برنامه را 40دقیقه‌ای تمام كند یا 40 دقیقه برنامه را تا یك ساعت ادامه دهد.

سر ساعت 19 برنامه با صدای آماده‌باش عذرا آبزری منشی صحنه آغاز شده و طبق برنامه‌ریزی مهرداد طاهری، كارگردان برنامه قرار شد ابتدا دعای فرج با صدای احسان علیخانی بدون تصویرش پخش شود و در ادامه علیخانی برنامه را با شعری آغاز كرد: می‌‌گن برگ سبز درخت، معرفت آفریدگار است، اما برگ زردش....
برنامه ماه عسل آغاز شده بود و 4 دوربین از زاویه‌های مختلف تصاویر موردنظر را می‌گرفتند تا بتوانند تنوع لازم را به برنامه بدهند.

اما این كادرهای زیبا هیچ‌كدام نمی‌توانستند جای حسی را كه چهره مجری به مخاطبان القا می‌كرد، بگیرد. علیخانی رودرروی مرتضی و مادرش نشسته بود و با آنها صحبت می‌كرد. چشمان پراشك علیخانی نشان می‌داد كه از این رودررویی منقلب شده است. اشك‌های او از روی تظاهر نبود، چون مانند اشك‌های او، در آن سوی استودیو از چشمان دیگر عوامل هم جاری بود. علیخانی داشت با كلماتش مرتضی را وادار می‌كرد تا به پرسش‌‌های او پاسخ دهد و بگوید چرا 7سال خودش را در خانه حبس كرده، چرا لحظه‌ای در این سال‌ها به مادرش فكر نكرده كه با چه دشواری‌هایی روبه‌رو بوده و چه سختی‌هایی را تحمل كرده است.
علیخانی از مرتضی می‌پرسد چرا به جای پررنگ‌ كردن ناتوانی‌هایت از توانایی‌های خودت استفاده نكرده‌ای و مثلا تلاش نكرده‌ای در مسابقه‌های پارالمپیك راه پیدا كنی؟
برنامه در جریان است و علیخانی با مرتضی در حال صحبت كردن است اما همه برنامه ماه عسل آن چیزی نیست كه به روی آنتن می‌رود.
در پشت صحنه، اتفاقات جالب‌تری در حال رخ دادن است. تلفن‌های برنامه مدام زنگ می‌زنند. مردم با مرتضی و مادرش همدردی می‌كنند.

یك نفر تماس می‌گیرد و اعلام می‌كند كه مرتضی و مادرش را به زیارت كربلا می‌فرستد، اما كفاش تبریزی حواسش جمع‌تر از بقیه است، علیخانی در جایی از برنامه دلیل این كه مرتضی با دمپایی به برنامه آمده است را چنین عنوان می‌كند: تاكنون هیچ كفاشی حاضر نشده است برای پاهای بزرگ مرتضی كفشی بدوزد، اما كفاشی تبریزی به برنامه زنگ می‌زند و اعلام می‌كند برای او كفش خواهد دوخت.
این كفش از بزرگ‌ترین كفش‌های دنیا خواهد بود كه با یك دنیا مهر پاهای بزرگ را پناه خواهد داد، تا دیگر افسوس نداشتن پاپوش را نچشند. پزشك هوشمندی هم‌كلام علیخانی را دریافت كرده است كه از پزشكان كشور خواسته تا برای بیماری مرتضی فكری كنند و او را در درمان یا هزینه درمان یاری دهند. در پشت صحنه ماه‌عسل توانمندان دست نیازمندان را می‌گیرند و انسانیت خود را به نمایش می‌گذارند و اصل و ذات تولید برنامه‌ای مانند ماه‌عسل همین است:
چو عضوی به درد آورد روزگار / دگر عضوها را نماند قرار ‌
در همین حین، فضل‌الله شریعت‌پناهی مدیر گروه اجتماعی شبكه 3 و ناظر پخش در استودیو حضور دارد تا مبادا كوچك‌ترین مشكلی برای برنامه پیش آید.

او سال‌هاست برنامه ماه عسل را حمایت می‌كند. از او درباره تداوم برنامه‌ای مانند ماه‌عسل پرسیدم و او گفت: با توجه به این كه در سال‌های گذشته برنامه ماه عسل یكی از بهترین ویژه‌برنامه‌های افطار شناخته شده، دوستان پیشنهاد دادند این برنامه دوباره تكرار شود با همان اسم، چون مردم نسبت به این اسم ذهنیت خوبی دارند، كه اگر اسم عوض شود، برنامه كاملا تحت‌الشعاع قرار می‌گیرد. من هم با توجه به استقبال مردم و مطلوبیت برنامه دلیلی نمی‌دیدم این برنامه نباشد، البته اجرای آقای علیخانی تاثیر زیادی در موفقیت ماه‌ عسل دارد.
شریعت‌پناهی دلیل خاص بودن موسیقی تیتراژ برنامه ماه عسل را صدای مهدی یراقی دانست و گفت: مخاطبان صدای این خواننده را كمتر شنیده‌اند، به همین دلیل برای آنها جذابیت دارد.

ناظر پخش برنامه ماه عسل یكی دیگر از دلایل موفقیت برنامه ماه عسل را انتخاب یك كارگردان ثابت برای آن دانست و گفت: كارگردان یك برنامه ظرایف كار را از نظر فنی بهتر می‌شناسد و در این شب‌ها كه به طور ثابت از آقای طاهری استفاده كردیم با كار آشنا شده و در طول برنامه راحت‌تر كار می‌كند.

دكور برنامه ماه عسل همه سال‌ها جذابیت خاص خود را برای مخاطب داشته است، اما امسال دكور این برنامه نتوانسته نظر مخاطبان را با خود همراه كند، ولی پیمان قانع طراح دكور ضمن رضایت از كار امسالش در برنامه ماه عسل گفت: رنگ‌هایی را استفاده كردیم كه شادی و انرژی را به مخاطب القا كند. من اعتقادی به این گفته ندارم كه برای القای روح معنویت باید از رنگ‌های تیره استفاده كرد! البته قبول دارم دكور امسال به جذابیت دكور فیروزه‌ای 2 سال گذشته نیست، اما آن سال ما مكان خوبی داشتیم، استودیو 14 فضای خوبی بود كه بتوانیم دكور لازم را در آن بسازیم، اما امسال این استودیوی كوچك به دو بخش تقسیم شده و دست ما را بسته است. ما در این دكور فضا را به گونه‌ای طراحی كرده‌ایم كه به فضای جوان و شادابی بیشتر نزدیك شویم. احسان علیخانی صحبت‌های قانع را كامل كرد و گفت: امسال هنوز به دكوری كه مد نظرمان است نرسیده‌ایم. اما طراح دكور هم هنوز دست از خلاقیت برنداشته و در حال كامل كردن دكور است.

برنامه با همه هیجاناتش به دقایق آخر نزدیك می‌شود. اما یك ساعتی كه من در استودیو و فاصله چندمتری این برنامه به تماشای آن مشغول بودم، خیلی زود گذشت. اما شاید باورتان نشود كه چهره سراسر نگران مادر مرتضی در انتهای برنامه، تبدیل به موجی از امید و لبخند و شكوفایی شده بود؛ طوری كه انگار با یك شخصیت دیگری روبه‌رو شده بودیم. قدم‌های مرتضی بلندتر از یك ساعت قبل بود، دیگر از سنگینی جثه‌اش بر دوش مادرش كم شده بود. با هم بر سر سفره افطار نشستیم. آقای علیخانی مدام می‌گفت: مرتضی آماده‌باش می‌خواهیم برویم پیش علی‌ كریمی، علیخانی می‌خواست در اولین گام یكی از مهمترین آرزوهای مرتضی را برآورده سازد و او را ببرد تا از نزدیك كریمی را ببیند و به اولین آرزوی فوتبال خود برسد.

سر سفره افطار علیخانی می‌گوید: این بهترین افطاری است كه می‌خورم، چون كنار مرتضی و مادرش هستم و می‌بینم امید به زندگی به آنها راه یافته است، می‌بینم مرتضی دیگر نمی‌خواهبرنامه «ماه عسل» امسال 6 ساله شد؛ برنامه‌ای كه تلاش می‌كند در ماه رمضان موقع افطار كه ذهن و جان روزه‌داران در پرتو نور خداوند روشن و ماورایی شده است، آنها را به فكر همنوعان خود بیندازد، به فكر آنهایی كه نیازمندند یا ما را ببرد به سرزمینی كه نیازمندی تا آن ور زندگی خاكی رفته و برگشته و اكنون تلاش می‌كند به ذهن نیازمند به آگاهی ما پاسخ‌های درست بدهد.

در ماه عسل سال‌های پیش كسانی را دیدیم كه به كما رفته‌اند، اما یك معجزه آنها را به زندگی برگردانده و آنها اكنون آمده‌اند تا در مقابل دوربین ماه عسل از آن روزها، از چگونگی برگشت و چگونگی تولدی دوباره بگویند تا ما درس بگیریم.

در ماه عسل سال‌های قبل تن‌های رنجوری را دیدیم كه روح‌های بزرگی داشتند و با این روح بزرگ زندگی خاكی را به تسخیر خود درآورده بودند؛ معلولانی كه با روشن نگه داشتن چراغ امید، دست به كارهایی زده بودند كه برای ما كه بدنی سالم داریم، اعجا‌ب‌آور بود. امسال هم برنامه ماه عسل با همین رویكرد به رمضان سال 88 آمده است. یك غروب برای تهیه گزارش از این برنامه به تلویزیون رفتیم؛ روزی متفاوت. چون در این روز مردی بلندقامت مهمان این برنامه بود كه ناامیدی، قامتش را خم كرده بود و ماه عسل می‌خواست قامت چون سرو او را بار دیگر ایستاده كند.

قدم زدن در خیابان‌های صداوسیما در لحظات نزدیك افطار، حال و هوای دیگری دارد. روز شنبه 7‌شهریور از روزنامه جام‌جم برای تهیه گزارش از پشت صحنه برنامه ماه عسل به صداوسیما رفتم. بعد از طی مسیری كه ترافیك سنگین موقع افطار را پشت سر می‌گذاشت، بموقع به محل قرار با پیام ابراهیم‌پور، تهیه‌كننده برنامه و دیگر عوامل رسیدم. با نزدیك شدن به استودیو 11؛ استودیویی كه ماه عسل در آن ضبط می‌شود، مسائل مختلفی از ذهنم عبور می‌كرد. قبل از ورود به استودیو در طبقه همكف ساختمان تولید انگار همه شبكه‌ها با هم ادغام شده بودند. علی درستكار، مجری برنامه «این شب‌ها» مشغول صحبت با سردار رویانیان بود كه به اتفاق همسرش مهمان برنامه «نان و ریحان» بودند. داریوش فرضیایی (عموپورنگ)‌ هم بعد از تمام شدن برنامه كودك كه راهی منزل بود، با دیدن سردار به این گروه ملحق شد كه این جمع با اعلام ساعت پیام ابراهیم‌پور خیلی سریع متفرق شدند و هریك به سمت استودیوی برنامه خود حركت كردند.

در كنار استودیو 11 اتاقكی بود برای جمع شدن گروه برنامه‌ساز در كنار هم و مرور آنچه قرار بود در برنامه بازگو شود. در حین رفتن به استودیو در راهروی منتهی به استودیو 11 احسان علیخانی، مجری و یكی از تهیه‌كنندگان برنامه ماه عسل با دیدن پیام ابراهیم‌پور، دیگر تهیه‌كننده برنامه، درباره بخش‌های مختلف برنامه با هم مشورت كردند. من هم تا شروع برنامه 15 دقیقه‌ای فرصت داشتم كه در این فرصت، با پیام ابراهیم‌پور، درباره برنامه صحبت كردم.

در حین گفتگو با تهیه‌كننده، متوجه تعجب عوامل برنامه شدم كه بهت‌زده به مهمان برنامه كه از در وارد شده بود نگاه می‌كردند. بله، مهمان برنامه مرتضی مهرزاد با 2 متر و 50 سانتی‌متر قد، بلندترین مرد ایران، مهمان برنامه هم رسیده بود. به اتفاق مادر و خاله و شوهرخاله‌اش كه به نوعی تكیه‌گاه حركت مرتضی بودند. مادر مرتضی با چهره‌ای كه در آن مهربانی و نگرانی موج می‌زد، نمونه بارز یك مادر فداكار را به نمایش می‌گذاشت. مرتضی به دلیل این كه عصایی در حد و اندازه خودش نداشت، با تكیه به مادرش حركت می‌كرد كه به گفته علیخانی، مرتضی به جای این كه عصای دست مادر باشد، مادرش عصای دست اوست.

پیام ابراهیم‌پور با دیدن مرتضی مهرزاد، كه مهمان برنامه روز شنبه ماه عسل بود، درباره چگونگی انتخاب مهمانان برنامه گفت: پیش از شروع ماه عسل فهرستی شامل 40، 50 نفر مهمان پیشنهادی آماده و تحویل شبكه شد كه از میان آنها تعدادی انتخاب شدند كه با همفكری گروه، با توجه به جذابیت رسانه‌ای و خواسته‌های مخاطبان این افراد نهایی می‌شوند. ابراهیم‌پور در ادامه گفت: هر روز دوستان و همكاران و حتی مردم، افراد مختلفی را معرفی می‌كنند كه به دلیل ازدیاد سوژه‌ها و افراد كار انتخاب ما هم سخت می‌شود و ما برای حل این مشكل قرار شد به زندگی این افراد نزدیك شده و از شرایط زندگی آنها تصاویری تهیه كنیم و بر اساس فیلم‌هایی كه از این افراد تهیه می‌شود، مهمانان انتخاب و به برنامه دعوت می‌شوند.

تهیه‌كننده ماه عسل در ادامه یادآور شد: مثلا مهمان امروز ما 7 سال بود كه خودش را در خانه حبس كرده و با همه كس و همه چیز قهر كرده بود و ما با توجه به شرایط خاصی كه او دارد تصمیم گرفتیم با دعوت كردن مرتضی به برنامه او را با دنیای بیرون آشتی دهیم. همچنین ابراهیم‌پور درباره اجرای احسان علیخانی گفت: من خودم هم كار اجرا انجام می‌دهم، به همین دلیل می‌دانم چقدر سخت است كه مجری برنامه زنده، تهیه‌كننده برنامه هم باشد اما احسان علیخانی چون كارش را بلد است و تمام فنون این حرفه را می‌داند، می‌تواند از عهده همه كارهایی كه به او واگذار شده است، برآید. او 6 سال است به نحو احسن با ماه عسل همكاری می‌كند. توانایی دارد یك ساعت برنامه را 40دقیقه‌ای تمام كند یا 40 دقیقه برنامه را تا یك ساعت ادامه دهد.

سر ساعت 19 برنامه با صدای آماده‌باش عذرا آبزری منشی صحنه آغاز شده و طبق برنامه‌ریزی مهرداد طاهری، كارگردان برنامه قرار شد ابتدا دعای فرج با صدای احسان علیخانی بدون تصویرش پخش شود و در ادامه علیخانی برنامه را با شعری آغاز كرد: می‌‌گن برگ سبز درخت، معرفت آفریدگار است، اما برگ زردش....
برنامه ماه عسل آغاز شده بود و 4 دوربین از زاویه‌های مختلف تصاویر موردنظر را می‌گرفتند تا بتوانند تنوع لازم را به برنامه بدهند.

اما این كادرهای زیبا هیچ‌كدام نمی‌توانستند جای حسی را كه چهره مجری به مخاطبان القا می‌كرد، بگیرد. علیخانی رودرروی مرتضی و مادرش نشسته بود و با آنها صحبت می‌كرد. چشمان پراشك علیخانی نشان می‌داد كه از این رودررویی منقلب شده است. اشك‌های او از روی تظاهر نبود، چون مانند اشك‌های او، در آن سوی استودیو از چشمان دیگر عوامل هم جاری بود. علیخانی داشت با كلماتش مرتضی را وادار می‌كرد تا به پرسش‌‌های او پاسخ دهد و بگوید چرا 7سال خودش را در خانه حبس كرده، چرا لحظه‌ای در این سال‌ها به مادرش فكر نكرده كه با چه دشواری‌هایی روبه‌رو بوده و چه سختی‌هایی را تحمل كرده است.
علیخانی از مرتضی می‌پرسد چرا به جای پررنگ‌ كردن ناتوانی‌هایت از توانایی‌های خودت استفاده نكرده‌ای و مثلا تلاش نكرده‌ای در مسابقه‌های پارالمپیك راه پیدا كنی؟
برنامه در جریان است و علیخانی با مرتضی در حال صحبت كردن است اما همه برنامه ماه عسل آن چیزی نیست كه به روی آنتن می‌رود.
در پشت صحنه، اتفاقات جالب‌تری در حال رخ دادن است. تلفن‌های برنامه مدام زنگ می‌زنند. مردم با مرتضی و مادرش همدردی می‌كنند.

یك نفر تماس می‌گیرد و اعلام می‌كند كه مرتضی و مادرش را به زیارت كربلا می‌فرستد، اما كفاش تبریزی حواسش جمع‌تر از بقیه است، علیخانی در جایی از برنامه دلیل این كه مرتضی با دمپایی به برنامه آمده است را چنین عنوان می‌كند: تاكنون هیچ كفاشی حاضر نشده است برای پاهای بزرگ مرتضی كفشی بدوزد، اما كفاشی تبریزی به برنامه زنگ می‌زند و اعلام می‌كند برای او كفش خواهد دوخت.
این كفش از بزرگ‌ترین كفش‌های دنیا خواهد بود كه با یك دنیا مهر پاهای بزرگ را پناه خواهد داد، تا دیگر افسوس نداشتن پاپوش را نچشند. پزشك هوشمندی هم‌كلام علیخانی را دریافت كرده است كه از پزشكان كشور خواسته تا برای بیماری مرتضی فكری كنند و او را در درمان یا هزینه درمان یاری دهند. در پشت صحنه ماه‌عسل توانمندان دست نیازمندان را می‌گیرند و انسانیت خود را به نمایش می‌گذارند و اصل و ذات تولید برنامه‌ای مانند ماه‌عسل همین است:
چو عضوی به درد آورد روزگار / دگر عضوها را نماند قرار ‌
در همین حین، فضل‌الله شریعت‌پناهی مدیر گروه اجتماعی شبكه 3 و ناظر پخش در استودیو حضور دارد تا مبادا كوچك‌ترین مشكلی برای برنامه پیش آید.

او سال‌هاست برنامه ماه عسل را حمایت می‌كند. از او درباره تداوم برنامه‌ای مانند ماه‌عسل پرسیدم و او گفت: با توجه به این كه در سال‌های گذشته برنامه ماه عسل یكی از بهترین ویژه‌برنامه‌های افطار شناخته شده، دوستان پیشنهاد دادند این برنامه دوباره تكرار شود با همان اسم، چون مردم نسبت به این اسم ذهنیت خوبی دارند، كه اگر اسم عوض شود، برنامه كاملا تحت‌الشعاع قرار می‌گیرد. من هم با توجه به استقبال مردم و مطلوبیت برنامه دلیلی نمی‌دیدم این برنامه نباشد، البته اجرای آقای علیخانی تاثیر زیادی در موفقیت ماه‌ عسل دارد.
شریعت‌پناهی دلیل خاص بودن موسیقی تیتراژ برنامه ماه عسل را صدای مهدی یراقی دانست و گفت: مخاطبان صدای این خواننده را كمتر شنیده‌اند، به همین دلیل برای آنها جذابیت دارد.

ناظر پخش برنامه ماه عسل یكی دیگر از دلایل موفقیت برنامه ماه عسل را انتخاب یك كارگردان ثابت برای آن دانست و گفت: كارگردان یك برنامه ظرایف كار را از نظر فنی بهتر می‌شناسد و در این شب‌ها كه به طور ثابت از آقای طاهری استفاده كردیم با كار آشنا شده و در طول برنامه راحت‌تر كار می‌كند.

دكور برنامه ماه عسل همه سال‌ها جذابیت خاص خود را برای مخاطب داشته است، اما امسال دكور این برنامه نتوانسته نظر مخاطبان را با خود همراه كند، ولی پیمان قانع طراح دكور ضمن رضایت از كار امسالش در برنامه ماه عسل گفت: رنگ‌هایی را استفاده كردیم كه شادی و انرژی را به مخاطب القا كند. من اعتقادی به این گفته ندارم كه برای القای روح معنویت باید از رنگ‌های تیره استفاده كرد! البته قبول دارم دكور امسال به جذابیت دكور فیروزه‌ای 2 سال گذشته نیست، اما آن سال ما مكان خوبی داشتیم، استودیو 14 فضای خوبی بود كه بتوانیم دكور لازم را در آن بسازیم، اما امسال این استودیوی كوچك به دو بخش تقسیم شده و دست ما را بسته است. ما در این دكور فضا را به گونه‌ای طراحی كرده‌ایم كه به فضای جوان و شادابی بیشتر نزدیك شویم. احسان علیخانی صحبت‌های قانع را كامل كرد و گفت: امسال هنوز به دكوری كه مد نظرمان است نرسیده‌ایم. اما طراح دكور هم هنوز دست از خلاقیت برنداشته و در حال كامل كردن دكور است.

برنامه با همه هیجاناتش به دقایق آخر نزدیك می‌شود. اما یك ساعتی كه من در استودیو و فاصله چندمتری این برنامه به تماشای آن مشغول بودم، خیلی زود گذشت. اما شاید باورتان نشود كه چهره سراسر نگران مادر مرتضی در انتهای برنامه، تبدیل به موجی از امید و لبخند و شكوفایی شده بود؛ طوری كه انگار با یك شخصیت دیگری روبه‌رو شده بودیم. قدم‌های مرتضی بلندتر از یك ساعت قبل بود، دیگر از سنگینی جثه‌اش بر دوش مادرش كم شده بود. با هم بر سر سفره افطار نشستیم. آقای علیخانی مدام می‌گفت: مرتضی آماده‌باش می‌خواهیم برویم پیش علی‌ كریمی، علیخانی می‌خواست در اولین گام یكی از مهمترین آرزوهای مرتضی را برآورده سازد و او را ببرد تا از نزدیك كریمی را ببیند و به اولین آرزوی فوتبال خود برسد.

سر سفره افطار علیخانی می‌گوید: این بهترین افطاری است كه می‌خورم، چون كنار مرتضی و مادرش هستم و می‌بینم امید به زندگی به آنها راه یافته است، می‌بینم مرتضی دیگر نمی‌خواهد خودش را در خانه حبس كند، بگذار برخی بگویند علیخانی تظاهر می‌كند، اما مهم این است كه من به نیت خود جامه عمل پوشانده‌ام و نشان داده‌ام كه ماه رمضان، ماه خداست.ماهی كه باید به دیگران كمك كرد.

منبع: jamejamonline.ir

N.E.G.A.R
11-09-2009, 23:53
سلام

منم با اون دوستمون موافقم که احسان علیخانی می خواد نظرشو بر ما تحمیل کنه ولی در کل من از اجرای علیخانی خوشم میاد و بیشتر اون قسمتهای ماه عسلو دوست دارم که حد اقل برای چند ساعتی حال و هوای ما رو عوض میکنه که تو زرق و برق این دنیا گم شدیم.

mahdistar
13-09-2009, 21:12

در این برنامه كه از بین 50 نفر 30 شخصیت در عرصه های مختلف برای حضور در ماه عسل برگزیدیم سونگ ایل گوك به عنوان یكی از میهمانان...

سونگ ایل گوك بازیگر نقش جومونگ به زودی از پله های برنامه ماه عسل پایین می آید.
پیام ابراهیم پور تهیه كننده و كارگردان ویژه برنامه ماه عسل كه هر روز دقایقی قبل از افطار از شبكه سوم سیما روی آنتن می رود به باشگاه خبرنگاران گفت: با توجه به علاقه بسیاری از مردم و استقبال آنها از سریال افسانه جومونگ تصمیم گرفتیم سونگ ایل گوك ایفاگر شخصیت جومونگ را به این برنامه دعوت كنیم.
وی افزود: در این برنامه كه از بین 50 نفر 30 شخصیت در عرصه های مختلف برای حضور در ماه عسل برگزیدیم سونگ ایل گوك به عنوان یكی از میهمانان این ویژه برنامه برای حضور در مقابل دوربین برنامه ماه عسل پله های این برنامه را می پیماید و روی صندلی گفتگو با احسان علیخانی می‌نشیند.

منبع: ych.ir

evanescence722
13-09-2009, 21:41
امشب 23 شهريور برنامه شو اگه ديده باشي ..مهمونشون رفتگر گرگاني بود.....كه 1 ميليارد و خردهاي رو به صاحبش پس اداده بود..
اوايل برنامه مجري ازش سوال كرد كه ايا قبلا هم پول پيدا كردي تو اين مايه ها؟
مهمون گفت كه اره 12 ساله پيش ...نزديك به 500 ميليون تومن...
مجري گفت: كيبود طرف؟
مهمون: ديروز ديدمش كه راننده تريلي هستش...
مجري:راننده تريلي با 500 ميليون تومن پول اونم 12 سال پيش...
مهمون: اره بنده خدا زدنگي ساده اي داره...ادمه ساده ايه...
مجري: شما 12 ساله پيش 500 ميليون پيدا كردي..همون زمانها بهش بر گردوندي...حالا طرفو ديروز ديدي راننده تريليه...

خودم:حالا پيدا كنيد پرتقال فروش را؟

تو پرانتز ( صاحب گدا گشنه 1 ميلياردي فقط 100 هزار تومن به رفتگره داده...ناگفته نمونه گرگاني ها خيلي خسيس هستند)
هر چند واسه رضاي خدا اين كارو كرده..ولي طرف بايد ..يه كم سر كيسه رو بيشتر شل ميكرد....نه؟

sepid12ir
13-09-2009, 21:57

در این برنامه كه از بین 50 نفر 30 شخصیت در عرصه های مختلف برای حضور در ماه عسل برگزیدیم سونگ ایل گوك به عنوان یكی از میهمانان...

سونگ ایل گوك بازیگر نقش جومونگ به زودی از پله های برنامه ماه عسل پایین می آید.
پیام ابراهیم پور تهیه كننده و كارگردان ویژه برنامه ماه عسل كه هر روز دقایقی قبل از افطار از شبكه سوم سیما روی آنتن می رود به باشگاه خبرنگاران گفت: با توجه به علاقه بسیاری از مردم و استقبال آنها از سریال افسانه جومونگ تصمیم گرفتیم سونگ ایل گوك ایفاگر شخصیت جومونگ را به این برنامه دعوت كنیم.
وی افزود: در این برنامه كه از بین 50 نفر 30 شخصیت در عرصه های مختلف برای حضور در ماه عسل برگزیدیم سونگ ایل گوك به عنوان یكی از میهمانان این ویژه برنامه برای حضور در مقابل دوربین برنامه ماه عسل پله های این برنامه را می پیماید و روی صندلی گفتگو با احسان علیخانی می‌نشیند.

منبع: ych.ir
آخه این میخواد بیاد چی بگه!!! ... برنامه ی ماه عسل که جای اینجور افراد نیست ...ایشون بیشتر به برنامه های هنری مربوط میشن تا برنامه ماه رمضونی که یجورایی معنوی است!

soheiltaker
13-09-2009, 22:44
آقا برنامه امروزش بد نبود...
حالم به هم خورد از اون يارو صاحب پوله ...
خاك بر سرش!

mahdistar
13-09-2009, 22:54
آخه این میخواد بیاد چی بگه!!! ... برنامه ی ماه عسل که جای اینجور افراد نیست ...ایشون بیشتر به برنامه های هنری مربوط میشن تا برنامه ماه رمضونی که یجورایی معنوی است!
دوست عزیز میبینید که متاسفانه(بهانه علاقه مردم)مد نظرشون هست.

با توجه به علاقه بسیاری از مردم و استقبال آنها از سریال افسانه جومونگ تصمیم گرفتیم سونگ ایل گوك ایفاگر شخصیت جومونگ را به این برنامه دعوت كنیم

N.E.G.A.R
13-09-2009, 23:32
سلام

واقعاً که متأسفم برای اون شخص یکی نیست به ایشون بگه اگه این رفتگر مؤمن نبود که تو الآن این یک میلیاردو از دست داده بودی ...وای بر حال این شخص ... آخه صد تومان چه درصدی از این یک میلیارد بود...

متأسفیم....... 

mahshid20
14-09-2009, 02:02
خب يهو ميگفت پول نميدم بهتر بود كه 100تومن هم چيزيه در مقابل 1ميلياد تومن.
عجب آدمايي پيدا ميشنا.

MaaRyaaMi
14-09-2009, 08:48
من دوباره دیروز رو ندیدم ....

میگم یکی میشه جریان اون دختره رو تعریف کنه که مهمونشون بود من اخراش دیدم که همش گریه میکرد و با پدرش حرف میزد قضیه ش چی بوده؟

mahdistar
15-09-2009, 10:09
از دوستان کسی اون برنامه رو کامل ندیده،جریان گریه کردن رو توضیح بده!!!!

sepid12ir
15-09-2009, 10:31
آقا برنامه امروزش بد نبود...
حالم به هم خورد از اون يارو صاحب پوله ...
خاك بر سرش!
سلام...
لطفا توضیح میدید جریان چی بوده؟! من که متاسفانه ندیدم :(

farshid0009
15-09-2009, 12:20
من از طرفداران شدید احسان علیخانی هستم و همیشه برنامه رو نگاه میکنم ;)

mahdistar
15-09-2009, 13:14
من از طرفداران شدید احسان علیخانی هستم و همیشه برنامه رو نگاه میکنم ;)
پس اون شبی که مهمونشون رفتگر شهرداری بود رو توضیح بدین دیگه بی زحمت!

mohsen_gh1991
15-09-2009, 13:22
پس اون شبی که مهمونشون رفتگر شهرداری بود رو توضیح بدین دیگه بی زحمت!
اون برادر رفتگر یه کیف پیدا میکنه که یک میلیارد و خورده ای توش پول بوده و بدون اینکه حتی یه هزار تومنی هم از اون پول برداره کیفو تحویل صاحبش میده. صاحب ناخن خشک کیف هم صدهزار تومن مژدگونی میده بهش.احسان علیخانی هم از پشت دوربین صاحب پولهارو حسابی کنف میکنه.خودت قضاوت کن صد هزار تومن در برابر یک میلیارد پولیه که داد به رفتگره؟

mahdistar
15-09-2009, 14:24
اون برادر رفتگر یه کیف پیدا میکنه که یک میلیارد و خورده ای توش پول بوده و بدون اینکه حتی یه هزار تومنی هم از اون پول برداره کیفو تحویل صاحبش میده. صاحب ناخن خشک کیف هم صدهزار تومن مژدگونی میده بهش.احسان علیخانی هم از پشت دوربین صاحب پولهارو حسابی کنف میکنه.خودت قضاوت کن صد هزار تومن در برابر یک میلیارد پولیه که داد به رفتگره؟
مرسی... اون جریان گریه رو هم که دوستمون بالا گفتن چیه؟؟؟که همش داشت گریه میکرد.!!!

mohsen_gh1991
15-09-2009, 22:02
مرسی... اون جریان گریه رو هم که دوستمون بالا گفتن چیه؟؟؟که همش داشت گریه میکرد.!!! اون رو دقیق ندیدم ولیتا اونجایی که میدونم قضیه از این قرار بود که پدر و مادر اون دختر از هم جدا شدن و فکر کنم مادرش هم از دنیا میره و پدرش هم بیخیال دخترش میشه دختره هم از فشار روحی میلد خودشو از بلندی پرت میکنه که در اثر این حادثه قطع نخا میشه. بیچاره هشت ساله که پدرشو ندیده.خیلی ناراحت کننده بود نه؟؟؟

h a m i d a
15-09-2009, 22:04
منم نصفشو ديدم ولي جريان گريه كردنو نديدم

mahdistar
16-09-2009, 14:28

آنهایی که اسمش را می‌برند یا شدیدا ً طرفدار سبک اجرایش هستند و دوستش دارند یا مخالف صد در صدش هستند. البته احسان علیخانی خودش بهتر از هر کسی می‌داند که چرا...
کاری را که دوست داشته باشم می‌کنم
اجرایش در ماه عسل باز هم صدای منتقدانش را درآورد. این روزها اسم احسان علیخانی به خاطر اجرای برنامه «ماه عسل» دوباره سر زبان‌ها‌ افتاده. آنهایی که اسمش را می‌برند یا شدیدا ً طرفدار سبک اجرایش هستند و دوستش دارند یا مخالف صد در صدش هستند. البته احسان علیخانی خودش بهتر از هر کسی می‌داند که چرا بعضی‌ها‌ مخالفش هستند و ایرادش را می‌گیرند؛ با این همه از موضع خودش پایین نمی‌آید. در گپ تلفنی ما که ماجرا این بود.

خیلی‌ها‌ به سبک اجرای شما ایراد می‌گیرند. همه این ایراد هم حول و حوش لحن صحبت و نحوه برخورد شما با مهمان‌ها‌یتان است؟
من اصلا ً متوجه این نحوه نقد از لحنم نمی‌شوم. چند شب پیش یک نظرسنجی به دستم رسید که بیننده‌ها‌ تماس گرفته بودند و نسبت به همین نکته‌ها‌یی که شما گفتید، انتقاد کرده بودند. من تلفن را برداشتم و نه به اسم احسان علیخانی، به اسم کسی که می‌خواهد نظر سنجی کند، به این بیننده‌ها‌ زنگ زدم و دلیل انتقادشان را پرسیدم اما دلایل‌شان هم اصلا ًقانع کنننده نبود. خیلی از دوستان برنامه را ناقص دیده بودند یا جمله‌ها‌ی من را اشتباه شنیده بودند و دلایلی می‌آوردند که من، هم خنده‌ام می‌گرفت و هم از شنیدن آنها حرص می‌خوردم.

یعنی کسی حق ندارد به شما انتقاد کند؟
ببینید یک نفر از برنامه خوشش نمی‌آید و آن را نگاه نمی‌کند اما یک نفر که برنامه من را می‌بیند و می‌خواهد آن را نقد کند باید برنامه ام را کامل و با دقت دیده باشد. حتی بعضی از دوستان مطبوعاتی فقط پنج دقیقه از برنامه من را می‌بینند و با همان پنج دقیقه می‌گویند برنامه مزخرف است و ...

پس از نظر شما کسی حق انتقاد دارد که همه قسمت‌ها‌ی برنامه شما را دیده باشد؟ آن وقت نقدش را قبول می‌کنید؟
حرف‌ها‌یش را می‌شنوم اما در نهایت کاری را می‌کنم که خودم دوست دارم. به هر حال نمی‌شود شما برنامه ای بسازی و همه از آن راضی باشند.

جالب است، باز هم کاری را می‌کنید که خودتان دوست دارید! به هر حال خیلی‌ها‌ معتقدند شما با لحن خوبی با مهمانتان حرف نمی‌زنید.
ببینید من عادت ندارم قبل از برنامه مهمان آن قسمت را ببینم و با او صحبت کنم. دوست دارم همه چیز مستند و زنده اتفاق بیفتد و البته این کار ریسک زیادی دارد. به همین خاطر در لحظه خودم را با مهمانم هماهنگ می‌کنم؛ مثلا ً لحنی که با خانم زهرا حسینی داشتم با لحنی که با مرتضی مهراز داشتم کاملا ً متفاوت بود. حتی گاهی اوقات که مهمانم خوب حرف می‌زند من سکوت می‌کنم، توی مهمانم ذوب می‌شوم. حالا وقتی یک مهمان جلوی دوربین ترسیده یا نمی‌تواند حرف‌ها‌یش درست بیان کند و برنامه دارد افت می‌کند باید از یک وضعیت اجرای شیک و مرتب بگذرم و با یک شوخی، تلنگر یا حرکتی مثل یک سیلی برنامه را نگه دارم . من برای این نگه داشتن برنامه، خودم را هزینه می‌کنم.

خب وظیفه مجری برنامه ای در سبک ماه عسل همین است، همین که مایه بگذارد و ریتم برنامه را نگه دارد؟
بله، اما وقتی می‌گویم خودم را هزینه می‌کنم منظورم این است که من به عنوان مجری ترجیح می‌دهم که برنامه ای داشته باشم که یک گفت و گوی دو طرفه بین من مجری و مهمان باشد؛ یعنی 50 – 50. اما وقتی برای مهمان برنامه حرف زدن سخت است این رابطه 40 – 60 می‌شود یا 30 – 70. البته این مایه مباهات من نیست. من بازیگر نیستم تا بتوانم هر لحظه پز جدیدی بگیرم. اما این هزینه را می‌کنم تا برنامه حفظ شود؛ این یعنی هزینه کردن خودم.

یعنی منظورتان این است که وقتی تند حرف می‌زنید، طوری که بیننده احساس می‌کند به مهمان‌تان توهین شده، می‌خواهید ریتم برنامه را نگه دارید؟
برای جواب دادن به این سوال، یک سوال از شما می‌پرسم. شما چرا روی جلد مجله‌تان عکس آگهی ترحیم علی دایی را کار کردید؛ یعنی قصد داشتید به علی دایی توهین کنید؟

نه مسلما ً آن طرح جلد فقط یک کار ژورنالیستی بود.
خب پس شک نکنید من هم بازی رسانه‌ای را بلدم. من وقتی می‌بینم مهمانم معذب است، نمی‌تواند حرف بزند، حرفش در دهانش نمی‌چرخد و ... از خودم این مایه را می‌گذارم، حتی غضب را از سمت بیننده می‌پذیرم که به مهمانم تکانی بدهم تا حرفی را بزند که در ذهنش هست یا قصه ای را بگوید که من می‌دانم وجود دارد اما برای او حرف زدن در مورد آن قصه سخت است. البته بازی نمی‌کنم، شاید این تلخی یک جاهایی در شخصیت من باشد. با این وجود من از طعنه و تلنگر و ... استفاده می‌کنم تا موتور مهمانم روشن شود و بتوانم توجه‌ها‌ را به سوی او جلب کنم. ببینید زمان برنامه ما زمان خطرناکی است. اگر برنامه از ریتم بیفتد، اگر گفت و گوی من با مهمانم یک گفت و گوی روتین پر از کلمه‌ها‌یی مثل «خواهش می‌کنم»، «بله بفرمایید» و تعارف باشد بیننده توجهش را از دست می‌دهد. دیگر به برنامه و مهمان من توجه نمی‌کند. پس من باید جمله ای یا لحنی داشته باشم تا بیننده به سمت برنامه برگردد.

مثلا ً چه دلیلی دارد وقتی مهمان تان درباره توکل حرف می‌زند بین حرفش بپرید و بگویید: «کلیشه‌ای حرف نزن»؟
من به مهمانم توهین نمی‌کنم. شاید بعضی از مهمان‌ها‌ یک لحظه از یک حرف من برنجند اما وقتی از برنامه بیرون می‌روند و می‌بینند چقدر محبوب شده‌اند رنجش‌شان از بین می‌رود. من حتی یک مورد از مهمان‌ها‌یم را هم سراغ ندارم که از من رنجیده باشد... . خیلی خوب یادم نیست کجا گفتم «حرف کلیشه‌ای نزن» اگر درست یادم بیاید من یک سوال مهم پرسیدم، توقع داشتم جوابم را با جزئیات بگیرم، در صورتی که مهمانم داشت با این جمله که «به خدا توکل کردم ...» به من جواب کلی می‌داد. من خودم را به جای بیننده گذاشتم؛ بیننده ای که مثل من از این جواب قانع نمی‌شود. پس سعی کردم حرفی بزنم که جواب جزئی بگیرم. البته شاید لحنم درست نباشد. سعی من در کل برنامه این است که به جای مخاطب سوال کنم، به جای مخاطب تعجب کنم، به جای مخاطب قانع نشوم، به جای مخاطب گریه کنم. بخندم. البته خودم را نماینده مردم نمی‌دانم اما سعی می‌کنم شاهد باشم؛ شاهدی که بین مردم زندگی می‌کند. اگر همه چیز را تأیید کنم که به درد نمی‌خورم.

اما این دلیل قانع کننده ای نیست برای این که به مهمان تان توهین کنید. ممکن است شما هدف‌تان ریتم برنامه و جلب توجه بیننده باشد اما از نگاه مخاطب ماجرا توهین آمیز می‌شود.
من حاضرم این اعتراض را بخرم اما آن مهمان دیده شود؛ البته به شرطی که مهمانم هم رنجیده خاطر و ناراضی از من و از استودیو بیرون نرود.

منبع: هفته نامه همشهری جوان

mohsen_gh1991
16-09-2009, 21:38
من فکر میکنم با این لحن صحبتش میخواد طوری وانمود کنه که به مهمون برنامه ترحم و دلسوزی نمیکنه بلکه داره بهش روحیه میده و نمیخواد خیلی از ناراحتیهای طرف مقابلش بگه و بهش تلقین کنه که فرقی با بقیه نداره و میتونه عادی زندگی کنه و نیاز مند ترحم دیگران نیست.(این در مورد مهمانهایی هست که دچار مشکلی هستند).

RoYaYeEe_NiIiLi
17-09-2009, 18:47
امروز هم که رستگار رحمانی رو آوردن...حیف شد که من نتونستم ببینم
میگم که مگه قبلا نگفتن که این 83 کنکور داده و بردنش سربازی تا 85 ...بعد اون از 85 تا 87 کنکور نداده...بعد 87 خونده واسه 88...؟؟؟
پس چرا امشب گفتش که من متولد 68 هستم و 85 اولین کنکورمو دادم؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی اون مصاحبه هایی که ازش شده دروغ بوده یا اینکه الان دروغ گفته به یه دلایلی؟؟؟

masoudtr
17-09-2009, 19:37
میگم که مگه قبلا نگفتن که این 83 کنکور داده و بردنش سربازی تا 85 ...بعد اون از 85 تا 87 کنکور نداده...بعد 87 خونده واسه 88...؟؟؟
پس چرا امشب گفتش که من متولد 68 هستم و 85 اولین کنکورمو دادم؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی اون مصاحبه هایی که ازش شده دروغ بوده یا اینکه الان دروغ گفته به یه دلایلی؟؟؟
گویا یک بار بجای داداشش امتحان داده گرفتنش دو سال محرومش کردن

RoYaYeEe_NiIiLi
17-09-2009, 19:41
گویا یک بار بجای داداشش امتحان داده گرفتنش دو سال محرومش کردن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مگه میشه؟؟؟؟...کسی همچین کاری کنه کلا محروم میشه
البته احتمال شایعه هم هست...یعنی از 83 تا 85 محروم؟85 تا 87 سربازیه؟88 هم کنکور؟؟؟
زندگیه جالبی هم داشته

alihacker2008
17-09-2009, 19:46
این علیخانی اینقدر حرف میزنه که نوبت به مهمون برنامه نمیرسه اونوقته که دوست دارم خفش کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsen_gh1991
17-09-2009, 20:42
یعنی اون مصاحبه هایی که ازش شده دروغ بوده یا اینکه الان دروغ گفته به یه دلایلی؟؟؟ اشتباه نکن سال 85 رفت سربازی تا بهمن 87

RoYaYeEe_NiIiLi
17-09-2009, 20:51
اشتباه نکن سال 85 رفت سربازی تا بهمن 87
خب منم همینو میگم دیگه....میگم امشب اینو گفت به علیخانی...در صورتی که قبلا که ازش مساحبه کردن و مصاحبهه هم توی پی سی بود نوشتن 83 رفته سربازی تا 85....
داستان داره جالب میشه:31:

شکوفـه
17-09-2009, 20:54
متولد شصت و هشته

اونایی که در موردش نوشتن دروغه بابا

عادت دارن جوسازی کنن

shifter
17-09-2009, 21:40
حالا باز این رستگار زیاد حرف و حدیثی نگفت!
برنامه شب قبلش دیدین؟
همون که رتبه های 2 و 3 ریاضی رو اورده بودن!:31:
اون وهاب که 3 ریاضی شده بود خیلی جنجالی حرف میزد...
کلا ادم جالبی بود...

شکوفـه
18-09-2009, 10:24
به نظر من ادم مغروری بود

alihacker2008
18-09-2009, 17:23
یعنی 17 سالگی رفته سربازی نکنه نذر داشته :دی (از68 تا85 میشه 17 سال)

B L A S T E R
18-09-2009, 19:05
امروز علیخانی گفت سرنوشت شما شبیه سریال لاست نیست ؟::دی:دی:دی

mohsen_gh1991
18-09-2009, 20:43
امروز علیخانی گفت سرنوشت شما شبیه سریال لاست نیست ؟::دی:دی:دی راست میگه دیگه خوب بین اون همه خدا بیامرز فقط همین یه نفر سالم بیرون اومده.

sepid12ir
18-09-2009, 23:05
جالب بود... فک کنم شخصیتی که امروز دعوت بود خیلی شبیه به خیلی از ماها بود...چون معمولا مهمانهاشون خاص هستند با یک ایمان و عرفان خاص ولی امروز کسی دعوت بود که قبل از سقوط مثل شاید خیلی از ماها فقط خدا را به اسم میشناخت و اهل نماز و روزه هم نبود... !!
جالب بود، اگرچه خیلی هم جالب نبود :دی

sh_k_1
19-09-2009, 02:40
میشه بگید جریان برنامه جمعه چی بوده ؟

kamil_ps3
19-09-2009, 05:24
فکر کنم عید جومونگ مهمونشون باشه.

RoYaYeEe_NiIiLi
19-09-2009, 06:54
جومونگ که برگشت
نکنه خوشش اومده دوباره میخواد برگرده؟:31:

شکوفـه
19-09-2009, 10:17
نه قبلا یه مصاحبه باهاش کردن اونو واسه عید پخش میکنن

برنامه عید زنده نیست

MOHAMMAD2010
19-09-2009, 11:13
احسان علیخانی گند زد با این مهمون عیدش !

Miss Artemis
19-09-2009, 14:25
آره.قول داده بود اون دختره رو دوباره بیاره.خیلی حالم رو گرفت.

mahshid20
20-09-2009, 00:01
اخه جومونگ چه ربطي به عيد فطر ما داره؟
همين مونده بود عيد فطر هم ببينيمش؟تازه از دست سريالش راحت شده بوديم.

sepid12ir
20-09-2009, 00:11
میشه بگید جریان برنامه جمعه چی بوده ؟
تنها بازمانده ی سقوط هواپیمای سال 81 یا 82 یادم نمیاد دقیق!
طرف تاجر بوده، با همسرش و پسرش داشته میرفته تفریح دبی، هواپیما سقوط میکنه، همسر و پسرش را از دست میده و خودش زنده میمونه...
بعد نمیدونم چند وقت ازدواج میکنه، آن هم با یک زن محجبه و با ایمان و این طرف هم که قبل از سقوط هواپیما اصلا اهل نماز و خدا و ... نبوده، بعد از سقوط و بعد از ازدواج با این خانم به قول معروف به راه راست کشیده میشه و اهل نماز و روزه و ... میشه :)

Miss Artemis
20-09-2009, 01:11
دلم برای مهمون امشبشون خیلی سوخت.به خصوص وقتی به بابای دوستش گفت" واقعا منو بخشیدی؟"دلم براش کباب شد بیچاره!:41:

hopee
20-09-2009, 09:03
دوستان سونگ ایل گوک امروز مهمون برنامس ؟
یعنی دوباره اومده ایران یا اینکه قبلا برنامرو ضبط کردن ؟
من یه بار پارسال برنامرو دیدم ، اون وقتی که پسره حمید مهمون برنامه بود ، ای کاش احسان علیخانی مجری نبود .

redevil6990
20-09-2009, 09:17
اخه جومونگ چه ربطي به عيد فطر ما داره؟
همين مونده بود عيد فطر هم ببينيمش؟تازه از دست سريالش راحت شده بوديم.

خدا از دهنت بشنوه! سينماي مسخره ي كره چند وقتيه كه ملت ايران را سر كار گذاشته است :27:
<<<ملت بدانند هيچ قدرتي قادر به سر كار گذاشتنشان نخواهد بود:31:>>>

feri88
20-09-2009, 10:48
دوستان من یه سوال دارم اوردن جومونگ به برنامه چه کمکی به ما میکنه
به اطلاعات ما اضافه میکنه ؟ اصلا چی تو برنامه میخواد بگه از سریال جومونگ 1 و 2 و 3 ؟؟
به قول یکی از دوستان تازه راحت شده بودیم

Miss Artemis
20-09-2009, 13:21
حالا مهمون دیگه ای هم دارن یا فقط باید جومونگ رو زیارت کنیم؟علیخانی میگفت چند ساعت زودتر برنامه رو شروع میکنند.کسی میدونه کی شروع میشه؟

MoJtaBa.R
20-09-2009, 13:48
یکی این احسان رو جمعش کنه : الانه که تومبان پیرهنش رو هم از ذوق در بیاره

جومونگ کیلویی چنده ؟؟

خوب مهمون اولش که نسبت به پارسال خوش تیپ تر شده و بدون مامانش اومده

hopee
20-09-2009, 14:04
این آقا احسان تو پوست خودش نمیگنجه :دی
حالا خوب شد برنامه زنده نیست ، و الا ...
این جومونگ انقدام ارزش نداره ها .

MoJtaBa.R
20-09-2009, 14:59
این آقا احسان تو پوست خودش نمیگنجه :دی
حالا خوب شد برنامه زنده نیست ، و الا ...
این جومونگ انقدام ارزش نداره ها .

این برنامه زنده بودا : قسمت جومونگش مرده بود و زنده نبود : دی

MoJtaBa.R
20-09-2009, 15:01
عجب حرکتی زد مهندس ::: یه پنجره با ویلا عوض کرد

برنامه تموم هم که بشه هنوز وسط حرف میزنن قطع میکنن و تبلیغای چلغوز میزارن

تبلیغایی که از لحاظ ساخت و کیفیت دو زاری هم نمی ارزن

sam & snake
20-09-2009, 15:09
خاک تو سرشون کنند.
بدبخت داشت حرف می زد وسط حرفش تبلیغ گذاشتند...
خیلی بهش بی احترامی کردند نه فقط به اون بلکه به شعور مردم
توهین کردند....
خاک تو سرشون کنند...
بنده ی خدا برای همین میگه سال دیگه نمی خواد بیاد...
حسود های بدبخت...

mr.reza
20-09-2009, 15:44
واقعا حرکت زشتی بود ! آخه کدام کشور دنیا رو دیدی که اینجوری به یه مجری به یه مخاطب بی احترامی کنه اون هم تو برنامه زنده !!!

واقعا پول تبلیغ این همه ارزش داره ؟

hopee
20-09-2009, 15:44
خداییش خیلی بد برخورد کردن باهاش .
این احسان خان مثلا میخواست بگه بیتفاوته ،خیلی ام بد ادا در میاورد .
همش ضایش میکرد ، اونم هیچی نمی فهمید بیچاره .
فک کنم حسودی میکرد بهش. :دی

masoudtr
20-09-2009, 16:22
ماه عسل برنامه ای که قبل از افطار از شبکه 3 پخش میشد دقایقی پیش (حول و حوش ساعت 4) در حال پخش قسمت آخر و دقایق پایانی برنامه مجری این برنامه شروع کرد به گلایه و انتقاد های شدید از بعضی ها و کسانی که براش مشکل ایجاد کردن و تهدید کرد که شاید دیگه در سالهای آینده دیگه با این شرایط برنامه رو اجرا نکنه. جالب اینکه وسط های صحبت هاش و گلایه هاش و در شرایطی که هنوز خداحافظی نکرده بود برنامه قطع شد و رفت روی پیامهای بازرگانی ...

starpars
20-09-2009, 17:13
عجب آدمايين احترام هيچكس سرشون نميشه نه كسايي كه به عنوان مهمون اومدن نه مردم نه خودشون . همين كارا رو ميكنن آدم ازشون بدش مياد متاسفم براي كساني كه تو اين مملكت اينهمه ادعاي آزادي بيان ميكنن ديگران هرچي بگن حق دارن والا

Mahdi.p30
20-09-2009, 17:23
عجب آدمايين احترام هيچكس سرشون نميشه نه كسايي كه به عنوان مهمون اومدن نه مردم نه خودشون . همين كارا رو ميكنن آدم ازشون بدش مياد متاسفم براي كساني كه تو اين مملكت اينهمه ادعاي آزادي بيان ميكنن ديگران هرچي بگن حق دارن والا

شایسته اینها همون محسن افشانی هست که براشون پارسال 7 8 قسمت مخاطب زدایی کرد
(البته از علیخانی هم زیاد خوشم نمیاد ، خیلی آب میکشه)
ضمنا فکر میکنم با بچه پخش مشکل داشت ، اول برنامه هم یه چیزی گفت

ahmad72
20-09-2009, 20:38
خاک تو سرشون کنند.
بدبخت داشت حرف می زد وسط حرفش تبلیغ گذاشتند...
خیلی بهش بی احترامی کردند نه فقط به اون بلکه به شعور مردم
توهین کردند....
خاک تو سرشون کنند...
بنده ی خدا برای همین میگه سال دیگه نمی خواد بیاد...
حسود های بدبخت...

بار اول نیست که به خاطر تبلیغات به شخص یا اشخاصی بی احترامی میکنند.واقعا جای بحت داره.خجالت هم نمیکشن..

jigar-tala
20-09-2009, 21:25
تو یه قسمت که ملا خانوم رو دعوت کرده بودن اخراش یه مرده رو اورده بودن بعد از یکم حرف زدن احسان دید مرده زیاد حرف میزنه برگشت گفت شما اگه جای من بودین ترجیح میدادین بیشتر با شما صحبت کنیم یا ملا خانوم بیچاره مرده دیگه لال شد تا اخرم یه کلمه حرف نزد دلم واسش سوخت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MoJtaBa.R
21-09-2009, 00:41
تو یه قسمت که ملا خانوم رو دعوت کرده بودن اخراش یه مرده رو اورده بودن بعد از یکم حرف زدن احسان دید مرده زیاد حرف میزنه برگشت گفت شما اگه جای من بودین ترجیح میدادین بیشتر با شما صحبت کنیم یا ملا خانوم بیچاره مرده دیگه لال شد تا اخرم یه کلمه حرف نزد دلم واسش سوخت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ملا خانوم یا زهرا خانوم ؟

احسان ( دفعه پیشم گفتم ) خودش رو خواست بکنه بد من تا بیشتر جلوه کنه هم خودش هم برنامش
ولی خودش هم اعتراف کرد که مردم مهموناش رو دوس داشتن و نگاهشون به مهمونا بود تا ...

sinath
21-09-2009, 02:02
عليخاني از تلويزيون خداحافظي كرد؛
آخرين قسمت «ماه عسل» ناتمام به روي آنتن رفت

خبرگزاري فارس: آخرين قسمت از برنامه «ماه عسل» در حالي به روي آنتن رفت كه پخش زنده آن متوقف و به جاي آن پيام‌هاي بازرگاني به روي آنتن رفت.

به گزارش خبرنگار راديو و تلويزيون فارس، آخرين قسمت از مجموعه تلويزيوني «ماه عسل» كه در ايام ماه مبارك رمضان به طور زنده روي آنتن مي رفت، امروز بعد از ظهر پخش شد.
بنابراين گزارش، در دقايق پاياني اين برنامه عليخاني اعلام كرد كه اين آخرين اجراي من در برنامه «ماه عسل» است و ديگر مجري اين برنامه نخواهد بود.
وي در بخشي از اظهارات خود گفت: ما مي‌رويم تا كساني كه از ما بهتر هستند به اجراي اين برنامه بپردازند. بسياري نسبت به اين برنامه لطف داشتند اما برخي هم نسبت به لحن و نوع كلام من در اين برنامه اعتراض داشتند.
همچنين او در ادامه سخنان خود به كم تحملي برخي از مسئولان اشاره كرد كه نمي‌توانند حتي نقدهاي بسيار معمولي را تحمل كنند. اين برنامه بخش‌هاي معنوي نيز داشت كه ما از آنها بهره برديم كه برخي متوجه اين بخش معنوي نشدند.
به گزارش خبرنگار فارس، عليخاني در حال صحبت با بينندگان بود كه اين برنامه يكباره و حتي بدون پخش شدن تيتراژ پاياني قطع و به جاي آن پيام بازرگاني به روي آنتن رفت.
پس از پايان پيام‌هاي بازرگاني نيز پخش تكرار قسمت پاياني مجموعه تلويزيوني «پنجمين خورشيد» به كارگرداني «عليرضا افخمي» آغاز شد.

sam & snake
21-09-2009, 02:07
دلیل این کار این بود که احسان چابلوسی نکرد. مثل مجری های چابلوس و پاچه خوار
تلویزیون نبود ...
سعی می کرد هر چی که میدونه رو بگه...
ژست می گرفت ولی بازم به نظرم خاکی بود...
شاید اگه ریش می گذاشت و یقه می بست و اول برنامه کل قران رو ختم می کرد و
با مهمون ها خشک حرف میزد برنامش اینطوری قطع نمیشد تازه یک پول بیشتری هم
می گرفت و شاید 10 دقیقه هم بقیه ی برنامه ها به خاطر برنامش عقب نمی افتاد....
دمش گرم این رو بدونه که خیلی دوسش داریم و پشتش هستیم...

K E Y H A N
21-09-2009, 04:39

خداییش خیلی ضایع بود

جالب تر این که خودش به زهرا خانوم گفته بود رفتی اونجا بگو منم بیام !!!

Jang Bogo
21-09-2009, 07:18
یه جا علیخانی گفت : به نظر من سریالهای کره ای در برابرسریالهای کشور خودمون درجه 3 و 4 هست
من وقتی این رو شنیدم چاقو میزدی خونم درنمیود

vandu
21-09-2009, 09:41
یه جا علیخانی گفت : به نظر من سریالهای کره ای در برابرسریالهای کشور خودمون درجه 3 و 4 هست
من وقتی این رو شنیدم چاقو میزدی خونم درنمیود

هر چند من از این علیخانی خوشم نمیاد ولی به نظرم این جمله رو درست گفته...
حالا دیگه نیای دفاع کنی از سریال های کره ای که اینجا جاش نیست...

hoka2006
21-09-2009, 11:22
من که خیلی ناراحت شدم اینطوری تموم شد .

ظاهرا پاش را گذاشته بود رو دمه اقا شیره !!!

sinath
21-09-2009, 11:30
فکر کنم اینم مثل فرزاد حسنی ممنوع التصویرش کنن.

far2009
21-09-2009, 12:48
درسته عليخاني خيلي با جرات به مسئولان نقد کرد ولي خودش هم نقد دارد. واقعا در خيلي جاها به مهمان توهين مي کرد و دليل بي مورد مي آورد. مثلا به جومونگ ميگه شما به سوسانو حسودي مي کنيد ؟!!!

sinath
21-09-2009, 12:53
احسان عليخاني در گفت‌وگو با ايسنا:
امسال به اشتباه به خاطر مهمان‌هاي برنامه از خودم هزينه كردم

برنامه‌ي «ماه عسل» روز عيدفطر پيش از پايان سخنان مجري برنامه متوقف شد و اين در حالي بود كه احسان عليخاني از اين برنامه به عنوان آخرين اجراي خود يادمي‌كرد و خود را از اين پس «يك بيننده تلويزيون» مي‌ناميد.
اين مجري و يكي از تهيه‌كنندگان ويژه برنامه «ماه عسل» پيش از آخرين برنامه به ايسنا گفت: داشتن جسارت يكي از ويژگي‌هاي مهم يك مجري است و گوينده‌اي كه جسارت نداشته باشد فرقي با يك بازيگر ندارد.
احسان عليخاني در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس تلويزيون خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درباره بازخوردهاي اين برنامه در ميان مردم و اين‌كه آيا آمار مشخصي از سوي روابط عمومي سازمان در اين‌باره به آن‌ها ارايه شده است يا خير؟ گفت: واكنش‌هايي كه نسبت به برنامه نشان داده شد، چه از طريق تلفن و اس‌ام‌اس، و چه از طريق مطبوعات و مردم، حاكي از اين است كه برنامه ديده شده است؛ روابط عمومي سازمان هم آماري به ما نداده است، ولي از حجم بالاي تماس‌ها و واكنش‌هاي مردم خبر داده است كه در ميان آن‌ها و بد هم وجود دارد.
وي درباره ميزان واكنش‌هاي منفي و انتقادهاي مردم نسبت به اين برنامه اظهار كرد: آن‌چه اهميت دارد اين است كه برنامه ديده مي‌شود، حال ممكن است برخي نوع اجرا را دوست نداشته باشند، يا اين‌كه از فلان مهمان برنامه خوششان نيايد.
عليخاني در پاسخ به اين پرسش كه به نظر مي‌رسد معيار شما براي انتخاب مهمان‌هايتان استثنابودن آن‌ها در حوزه خاصي بوده است، آيا مبناي مشخص و تحقيق و پژوهش خاصي براي انتخاب مهمان‌ها و و تعيين اين استثنا بودن آن‌ها وجود داشته است؟ گفت: مهمان‌هايي كه دعوت كرديم لزوما استثنايي نبودند، ولي كساني را آورديم كه از بطن مردم‌اند، قصه و غصه‌هاي زيادي دارند، ولي در طول سال ديده نشده‌اند.
وي ادامه داد: چند روز قبل از آغاز برنامه دور هم جمع شديم و از طريق مطبوعات، اينترنت و دوستان مختلفي كه در شهرستان‌ها داشتيم يك ليست 70، 80 نفره جمع‌آوري و آن‌ها را اولويت‌بندي كرديم و سپس به سراغ آن‌ها رفتيم.
مجري برنامه‌ي «ماه عسل» اظهار كرد: برخي از مهمان‌ها را نيز مردم از طريق اس‌ام‌اس به ما معرفي كردند كه البته از ليستي كه فراهم كرده بوديم تعدادي علي‌رغم اين‌كه قصه‌هاي جذابي داشتند راضي نشدند كه در برنامه ما شركت كنند، چون دوست نداشتند قصه‌هايشان رسانه‌يي شود.
وي با بيان اين‌كه امسال مهمان‌هاي شهرستاني ما نسبت به سال‌هاي گذشته بيشتر بود، در پاسخ به اين پرسش كه آيا به دنبال اين بوديد كه از افراد برجسته و سرشناس كشور در حوزه‌هاي مختلف دعوت كنيد ولي به دليل محدوديت‌هاي رسانه‌اي و يا احتمالا ممنوع‌التصوير بودن آن اشخاص موفق به اين كار نشديد گفت: ما به هيچ وجه به دنبال دعوت از افراد و شخصيت‌هاي برجسته نبوديم، ولي در موارد معدودي به دليل برخي مسؤوليت‌ها نتوانستيم از افرادي براي شركت در برنامه دعوت كنيم.
عليخاني درباره‌ي اهميت جسارت داشتن مجري در اجراي زنده و اين‌كه اين جسارت به گونه‌اي باشد كه از عرف و آن‌چه رسانه، مخاطب و مسوولان برمي‌تابند خارج نشده و به پررويي تعبير نشود، گفت: بدون شك داشتن جسارت يكي از ويژگي‌هاي مهم يك مجري است و گوينده‌اي كه جسارت نداشته باشد، فرقي با بازيگر ندارد. البته جسارتي كه مثبت و مورد قبول مردم باشد.
وي ادامه داد: من به عنوان گوينده ملزم هستم مثل مردم فكر كنم، چون نماينده مردم در رسانه و شاهدي از واكنش‌هاي آن‌ها هستم، اصلا وظيفه من به عنوان گوينده اين است كه مثل مردم تعجب كنم، گريه كنم، سوال كنم، بخندم و ...
مجري و تهيه‌كننده ويژه برنامه «ماه عسل» در پاسخ به اين پرسش كه به اعتقاد برخي از بينندگان برنامه جسارت شما گاهي به سمت پررويي مي‌رود نظر شما در اين‌باره چيست؟ اظهار كرد: من اعتقاد ندارم كه اين اتفاق افتاده باشد به هرحال هركسي سليقه‌اي دارد اما كاري كه من امسال شايد به اشتباه انجام دادم اين بود كه خودم را به خاطر مهمان‌هاي برنامه هزينه كردم.
وي توضيح داد: برخي از مهمان‌ها اولين‌بار بود كه پشت دوربين قرار مي‌گرفتند، استرس داشتند يا ظرفيت صحبت‌كردن را نداشتند، من خودم را در مواقعي ظالم نشان دادم تا مظلوميت مهمان برنامه نشان داده شود و اين فرق برنامه ما با برنامه‌هاي ديگر است.
عليخاني درباره هماهنگ‌شدن خود و مهمان‌ها قبل از آغاز برنامه نيز اظهار كرد: من هرگز قبل از برنامه با مهمان‌ها حرف نمي‌زنم چون مي‌خواهم گفت‌وگو بكر و مستند باشد.
وي در پاسخ به اين پرسش كه اين عدم هماهنگي قبل از برنامه شايد اين شبهه را در بينندگان به وجود بياورد كه شما آماده نيستيد يا مطالعه نداشته‌ايد گفت: اين‌كار سخت و به نوعي ريسك است، اما من دوست دارم مهمانم را اولين‌بار روي آنتن ببينم و به او سلام كنم. البته درباره موضوع گفت‌وگو و كليات آن از قبل فكر مي‌كنم.
وي ادامه داد: مطمئن باشيد من از همه كساني كه برنامه را مي‌بينند مهمان‌هاي دعوت‌شده را بيشتر دوست دارم و برايم مهم است كه آن‌ها محبوب از استوديو بيرون بروند.

toolhelp
21-09-2009, 14:32
درسته عليخاني خيلي با جرات به مسئولان نقد کرد ولي خودش هم نقد دارد. واقعا در خيلي جاها به مهمان توهين مي کرد و دليل بي مورد مي آورد. مثلا به جومونگ ميگه شما به سوسانو حسودي مي کنيد ؟!!!

بي خيال بابا جومونگ ديگه .....ره كيه
ولي عليخاني هم آدم چندان جالبي نيست. گرچه خيلي جاها حرفاش درسته ولي بازم رفتارش چندان جالب نيست.

Mahdi_Moosavi
21-09-2009, 14:39
آخه یه مرد هم اینقدر لوس میشه که این احسان علیخانی اینقدر لوسه ؟! :2:

حالم بد میشه وقتی اجرای این مردک رو می بینم ! :2:

مردک مثل این دختر های 12 - 13 ساله که رویایی حرف می زنن حرف می زنه ! آبروی هرچی مرد و می بره !

بعضی مواقع یه حرف هایی میزنه که به شدت غیر قابل تحمله ! آدم می خواد پاشه بره یه پس گردنی حسابی بزنه پس کلش !

همون بهتر که دیگه مجری نباشه !

Sha7ab
21-09-2009, 14:59
آخه یه مرد هم اینقدر لوس میشه که این احسان علیخانی اینقدر لوسه ؟! :2:

حالم بد میشه وقتی اجرای این مردک رو می بینم ! :2:

مردک مثل این دختر های 12 - 13 ساله که رویایی حرف می زنن حرف می زنه ! آبروی هرچی مرد و می بره !

بعضی مواقع یه حرف هایی میزنه که به شدت غیر قابل تحمله ! آدم می خواد پاشه بره یه پس گردنی حسابی بزنه پس کلش !

همون بهتر که دیگه مجری نباشه !
خدا ...ـر دیده شاخ بهش نمیده. علیخانی یه نمونه از ...ـرهاییه که خدا بهش شاخ داده!

majid_potter7
21-09-2009, 15:02
به نظر من احسان علیخانی یه آدم 50 - 50 هستش..
دقیقا نصف کاراش خوب و نصف کاراش خوب نیستن..
ولی حداقل مثل فرزاد حسنی کمبود شخصیت نداره جلوی دوربین..

sam & snake
22-09-2009, 01:55
همه چی رو قبول دارم ولی نباید اینطوری باهاش رفتار می کردند و برنامش قطع میشد...
این رفتار با یک مجری نیست(چه چابلوس باشه چه لوس) ...
رفتارشون دور از انسانیست بوده...
خاک تو سرشون کنند...

hosshosh
22-09-2009, 23:30
زمانی که احسان از جومونگ میپرسه در بین کاراکتر های سریال کودوممو بیشتر دوست داری؟

جومونگ میگه :جومونگ.احسان میخنده و میگه بعد از جومونگ ؟

جومونگ میگه :سوسانو،ولی در شبکه3 هنگام پخش در دوبله صحبت های اون که دوبله اونو کسی میکرد که صدای جومونگ رو در می آره میگن :ژنرال هموسو!!!!!!!

tashakkor
27-09-2009, 00:03
برنامه جالبی بود نقطه ضعف از نظر خیلی ها : مجری بود.