PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال درباره استفاده از وام خودرو

mm00
25-08-2009, 20:30
سلام دوستان نمیدونم جای این تاپیک اینجاست یا نه اگر مدیران صلاح دیدند پاک یا انتقال بدهند
دوستان اگر من وام خودرو بگیرم با توجه به اینکه به خودرو کارکرده وام نمیدهند من مجبورم خودرو 0 بگیرم و بفروشم تا بتونم از پول وام استفاده کنم
حالا میخوام بدونم اگر ماشین 0 بخرم مثل پراید بعد بخوام همون موقع ابش کنم چقدر ضرر میکنم
در کل هدف استفاده از وام خودروس
ممنون میشم اگر کسی تجربه داره راهنمایی کنه
مرسی

sise
25-08-2009, 22:50
سلام دوستان نمیدونم جای این تاپیک اینجاست یا نه اگر مدیران صلاح دیدند پاک یا انتقال بدهند
دوستان اگر من وام خودرو بگیرم با توجه به اینکه به خودرو کارکرده وام نمیدهند من مجبورم خودرو 0 بگیرم و بفروشم تا بتونم از پول وام استفاده کنم
حالا میخوام بدونم اگر ماشین 0 بخرم مثل پراید بعد بخوام همون موقع ابش کنم چقدر ضرر میکنم
در کل هدف استفاده از وام خودروس
ممنون میشم اگر کسی تجربه داره راهنمایی کنه
مرسی

حدود 300 تومنی به خاطر انتقال سند و ... خرج اضافی بر میداره ولی تا اونجایی که یادم هست به صرفه هست.

D r i v e r
25-08-2009, 23:45
حدود 300 تومنی به خاطر انتقال سند و ... خرج اضافی بر میداره ولی تا اونجایی که یادم هست به صرفه هست.

سلام
میشه همچین کاری ؟؟
مگه سند خودرو در گرو بانک نیست؟؟

mm00
26-08-2009, 09:48
سلام اره منم شنیدم حدوده 200 300 هست

سلام
میشه همچین کاری ؟؟
مگه سند خودرو در گرو بانک نیست؟؟

امیرجان فکر کنم وقتی ماشین رو میخریم یک برگه ای چیزی میدند و با اون میشه از وام استفاده کرد دقیق نمیدونم حالا میپرسم میگم ولی در مورد فروش 0 فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه
بعد الان CIELO تمیز در حدود چند میتونم پیدا کنم ؟ خرجش بالاس؟ مثلا در حد 206؟ کلا یک نظر میخوام بدونم ارزش داره خریدش چون بیشتر مد نظرم CIELo هست
یا پارس قدیمی؟ طرفای 80 81

rami_hemi
26-08-2009, 23:51
پیش فاکتور ماشین میخواد بعدا میتونی ماشین رو قولنامه ای نقد بفروشی و اقساطش رو خودت بدی اقساط که تموم شد میتونی سند رو به نام طرف بزنید البته اول کاری یه وکالت واسه ماشین کارت رو راحت میکنه
سیلو تمیز 82 10-13 تومن قیمتشه خرجش زیاد بالا نیست یعنی تمیزش خرج کمی داره وقتی هم مشکلی پیدا بشه کمی قطعاش گرون هستن
مثلا مقابل 405 تقریبا در حد 206
سیلو به نظر من بهتر از پارس اون مدل هستش