PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا اینقدر مشکل داره این ویندوز7؟؟ کمکم کنید

mahfa2236
25-08-2009, 18:55
سلام من بعد از نصب و کار با ویندوز 7به مشکلاتی بر خوردم که اگه میشه راهنمایی کنید:
1.چرا مودم هنگام اتصال صدا ندارد داخل تنظیماتشم رفتم اما اصلا فایده ای نکرد؟؟
2.از نظر سرعت اینترنت هم که انگار پایین تر از xpهست؟؟
3.برای لپ تاپ کدوم ویندوز میتونه مدیریت بهتری داشته باشه؟؟
4.جالبه که درایوی که ویندوز ایکس پی نصبه اصلان فخخ ویندوز7نمیشناسه!!!!!!!!!!!
5.تفاوت بین64بیتی و32بیتی چییه؟آیا نرم افزارها رو هر دوتاش یه جور نصب میشه؟
6.من بعد از کار با این ویندوز فهمیدم که این ویندوز فضای رم بیشتری نسبت به ایکس پی اشغل میکنه!!!چرا؟؟؟
7.به نظر شما ویندوز7 میتونه جایگزین ویندوز ایکس پی بشه؟؟؟
8.آیا درایور جدیدی باید برای سخت افزارام تهیه کنم که کامل ست بشه؟؟؟؟؟؟
9.ویندوز من7000 هست.آیا این مشکلات تو نسخه نهایی هم هست؟؟؟؟
10.تازه خیلی از هارد رو استفاده میکنه همش چراغ هارد روشنه!!!!!!!!چرا آخه؟؟؟

Tornado2800
25-08-2009, 18:57
فکر کنم یک تاپیک کافی باشه !!!!

مشخصات سخت افزار سیستمتون چیه ؟

شک نکن.

چند سیستمی که نصب کردم به راحتی راه اندازی شد !

Yi Yi
25-08-2009, 19:12
-شما تا بحال از ویستا استفاده کردید؟ در کل ویستا و 7 ، حداقل سیستمی که برای اجرای مناسب نیاز دارند بالاتر از Xp ایه.
-بعضی از نرم افزارها / درایورها که در XP اجرا می شدند، ممکنه در 7 یا ویستا قابل استفاده نباشند.
- بعضی از نرم افزارها / درایورها که در نسخه ی 32 بیتی ویندوز 7 اجرا می شوند، ممکنه در نسخه ی 64 بیتی اجرا نشوند.
-نسخه ی 32 بیتی حداکثر 4 گیگابایت رم رو می شناسه، ولی نسخه ی 64 بیتی تا چند ترابایت رم رو پشتیبانی می کنه.

DJ POLESTAR
25-08-2009, 20:28
سلام من بعد از نصب و کار با ویندوز 7به مشکلاتی بر خوردم که اگه میشه راهنمایی کنید:
6.من بعد از کار با این ویندوز فهمیدم که این ویندوز فضای رم بیشتری نسبت به ایکس پی اشغل میکنه!!!چرا؟؟؟
در اینکه سرعت 7 از XP بیشتر اصلا شکی نیست اینو میتونید در نرم افزارهای سنگین مثل فتوشاپ دید!
جمله 3 شما (جالبه که درایوی که ویندوز ایکس پی نصبه اصلان فخخ ویندوز7نمیشناسه!) باید بگم درایو های ویندوز 7 با XP فرق میکنه و باید درایو مخصوص ویندوز 7 و یا ویستا نصب کنی و اگه نداری از اینترنت دانلود کنی.
و مثل اینکه تفاوت 64 با 32 کمی خیلیه:31: , من از 32 استفاده میکنم ولی ظاهرا دوستانی که از 64 استفاده میکنن راضی هستن.
در مورد سوال 6 شما هن باید بگم آره فضای رم رو از XP بیشتر اشکال میکنه چون جلوهای گرافیکی و جزییات نصبتا زیادی نصبت به XP داره و اگه سیستم شما رم کم باشه طبیعتا ویندوز7 با مکس کار میکنه ولی اگه مثلا 1.5 یا 2GB باشه خیلی راحت و رون اجرا میشه و کلا بقول معروف سرعت را در 7 نسبت به XP حس میکنید:20:
سوال 7. بنظر من آره ویندوز 7 میتونه جایگزین مناسبی برای XP باشه ولی اگه یه XP هم رو سیستمتون نصب باشه خوبه چون هنوز تعدادی (کمی) نرم افزار هستند که رو 7 اجرا نمیشن. البته کلا با نرم افزارها مشکل نداره برعکس ویستا!
8.درایو جدید که برای ست کردن که نه! همون درایوهای ویستا رو پشتیبانی میکنه ولی دانلود و بروز کردن درایوها خوبه!
و در مورد سوال 9 هم باید بگم شما هاردت رو یه دیفرگی بکن!

Reza Azimy_RW
25-08-2009, 23:53
.چرا مودم هنگام اتصال صدا ندارد داخل تنظیماتشم رفتم اما اصلا فایده ای نکرد؟؟
من قبلا روی ویستا این مشکلو داشتم . با اپدیت درایور مودم مشکل حل میشه . ولی توی 7 من با همون درایور قبلی صدا داشتم .

سوال 7. بنظر من آره ویندوز 7 میتونه جایگزین مناسبی برای XP باشه ولی اگه یه XP هم رو سیستمتون نصب باشه خوبه چون هنوز تعدادی (کمی) نرم افزار هستند که رو 7 اجرا نمیشن. البته کلا با نرم افزارها مشکل نداره برعکس ویستا!
عجب ! بابا من نمیدونم چرا میگید ویستا با نرم افزارها مشکل داشت ؟ هیچ کدومشون با هیچ نرم افزاری مشکل نداشتند ! حتی نرم افزارهای قدیمی و تخصصی مثل :
OLLYDBG - Win3dasm - Hiew و ...
و نرم افزار های تخصصی دیگه مثل :
Quest 3D , 3D MAX , MAYA , و...
من همشو نصب و اجرا کردم . البته توی اینکه 7 سازگاریش با سخت افزارها بیشتره شکی نیست ولی با نرم افزار هر دو ویندوزها عالی بودند .

DJ POLESTAR
26-08-2009, 11:48
عجب ! بابا من نمیدونم چرا میگید ویستا با نرم افزارها مشکل داشت ؟ هیچ کدومشون با هیچ نرم افزاری مشکل نداشتند ! حتی نرم افزارهای قدیمی و تخصصی مثل :
OLLYDBG - Win3dasm - Hiew و ...
و نرم افزار های تخصصی دیگه مثل :
Quest 3D , 3D MAX , MAYA , و...
من همشو نصب و اجرا کردم . البته توی اینکه 7 سازگاریش با سخت افزارها بیشتره شکی نیست ولی با نرم افزار هر دو ویندوزها عالی بودند .
خوب اگه میگیم مشکل داشت مشکل داشت دیگه (ما که با مایکروسافت پدر کشتگی نداریم:31:) کلا سازگاری 7 چه از نظر سخن افزاری و چه نرم افزاری خیلی بهتر از ویستا هست!
ما هم وقتی که ویستا تازه اومده بود ازش استفاده کردیم ولی زود منصرف شدیم از بس با درایوهای ما و نرم افزارهامون مشکل داشت:31:

Reza Azimy_RW
26-08-2009, 23:21
خوب اگه میگیم مشکل داشت مشکل داشت دیگه (ما که با مایکروسافت پدر کشتگی نداریم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کلا سازگاری 7 چه از نظر سخن افزاری و چه نرم افزاری خیلی بهتر از ویستا هست!
ما هم وقتی که ویستا تازه اومده بود ازش استفاده کردیم ولی زود منصرف شدیم از بس با درایوهای ما و نرم افزارهامون مشکل داشت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گفتم که از نظر سخت افزار فوق العادس 7 . ولی نرم افزاری من فقط Partion Magic نشد نصب کنم. که اونم شاید ورژن ویستا داشته باشه . البته امکانات 7 خیلی سر تر از ویستا است .

nitro
02-09-2009, 16:11
مشخصات سخت افزارهاتو بده تا من یا بچه ها لینک دانلود درابورهای ویندوز 7 رو بهت بدن

DANCE6410
02-09-2009, 17:49
دوست عزیز اصلا نیازی به هیچ کاری نیست حرفهای شما در مورد ویندوز 7 کاملا صادقه و درستت هم هست اما مشکل اساسی از یه جای دیگه است
اونم ورژنی که در اختیار داری
برو بالاتر به 7600 دیگه هیج کدوم از اون مشکلات رو نداری جز لب تاب
که اونم حل میشه ایرادشم استفاده از باطیه که ایراد ویندوز نیست ایراد عقب ماندگی شرکتهای سخت افزاری از تکنولوژی روزه