PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای چاپ اعلامیه ی وفات، سالگرد چه جوری طرح های حاشیه ی متن رو بیارم؟

bookworm
25-08-2009, 14:13
برای چاپ اعلامیه ی وفات، سالگرد چه جوری طرح های حاشیه ی متن رو بیارم؟
مثلا طرحی که روش عکس یه گل کنارش داره، طرحی که تویه حاشیه اش نوشته : هوالباقی.
منظورمو خوب رسوندم؟
کسی می دونه؟؟؟

mohsensada
27-08-2009, 09:16
طرح های که در اعلامیه استفاده می کنی بستگی به خودت داره و مشتری که بپسنده، ولی اگه نظر من را می خواهی سعی کن که اعلامیه ترحیم خلوت باشه مثلاً برای کادر دور اسم از مستطیل استفاده کن و یه مشت از این کار ها .
چون حاشیه گل دار خیلی جا می گیره و فقط به درد موقعی می خوره که جا اضاضی داشته باشد.

REGISTERED USER
27-08-2009, 09:19
به نظر من کاغذ مخصوص بگیر که چاپ آفست روش شده باشه ، هم تنوع طرح داره و هم هزینه اش هم از نظر پرینت کمتر در میاد

Alijo0on
28-08-2009, 14:40
درسته حرف REGISTERED USER ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تایید میشه
هم کاغذ ارزونتره همم شکیل ترم هست
بعدم میتونی بدی با ریسو برات چاپ کنن 2-3 تومنم بیشتر نمیشه کاغذشم تا 8000 تومن هست بهترین و بزرگترینش ...

saviss
28-08-2009, 14:59
درسته حرف REGISTERED USER ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تایید میشه
هم کاغذ ارزونتره همم شکیل ترم هست
...
سلام
اگرنخوایدبا"ریسو "چاپ کنید ...بله بهتره

بعدم میتونی بدی با ریسو برات چاپ کنن 2-3 تومنم بیشتر نمیشه کاغذشم تا 8000 تومن هست بهترین و بزرگترینش
دوست خوبم..اگرازکاغذهای رایج بازار استفاده کنن(مثلاهموناکه توی "ناصرخسرو"ی خدابیامرز!!میفروشند ... اون ها "کلاسه"هستن و روی"گلاسه"با "ریسو"نمیشه چاپ کرد...مرکب خشک نمیشه:11:

REGISTERED USER
28-08-2009, 22:00
من خودم توی کار چاپ تعدادش هستم ... طرف میاد 200 تا سفارش میده
طراحی اماده است ... یه ان میزاری با دستگاه ریکو میزنی و تمام ... برای سیاه و سفید

اگر عکس رنگی داشته باشه با پرینتر لیزری 600 DPI عکس رو میزنی و در میاری میزاری تو دستگاه ریکو برات یه آن متن رو میزنه

اینطوری جذابتره ... از طرف هم حداقل برای هر کدوم 300 میگیری

REGISTERED USER
28-08-2009, 22:05
لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مجموعه-فریم-به-صورت-پی-اس-دی-psd-frames.html)

اینم لینک کلی حاشیه مناسب با فرمت PSD