PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طريقه نصب بازي وبرنامه روي ke 970 شاين

babistar84
25-08-2009, 13:17
با سلام من هر کاري ميکنم نيتونم بازي و يا برنامه اي روي ال جي شاين نصب کنم لطفا چگونگي نصب و نوع برنامه هايي که به اين موبايل ميخورند را در صورت امکان توضيح دهيد چون سوال خيلي از دوستان هست

A.L.M.53
26-08-2009, 15:55
شما برای نصب برنامه های جاوا نیاز به فایل jar و فایل jad دارید.فایل jar که همون فایل اصلی برنامه یا بازی هست و فایل jad رو با برنامه jad maker باید بسازید.در ضمن در سایتgetjar.com میتونید مدل گوشی خودتون رو انتخاب کنید و کلی بازی و برنامه جاوا دانلود کنید که هم فایل jad و هم jar رو در این سایت داده ولازم نیست خودتون فایل jad رو بسازید.بعد از کپی این دو فایل در گوشی فایل jad رو اجرا کنید تا برنامه یا بازی نصب بشه.
متاسفانه من نمیتونم فایل ضمیمه کنم ولی برنامه jad maker رو با یه سرچ تو گوگل راحت پیدا میکنید.

babistar84
26-08-2009, 20:54
با عرض تشکر از شما دوست عزيز لطفا بفرماييد که با چه نرم افزاري اين فايلها را بايد در گوشي بريزم و بايد اين فايلها در چه مسيري در گوشي نصب کنم . ممنونم.....

A.L.M.53
28-08-2009, 12:06
با سلام .در منوی گوشی در قسمت اتصال(conectivity) به قسمت usb برید سپس گزینه ذخیره یا mass storage رو انتخاب کتید.حال کابل usb گوشی رو وصل کنید در my computer یک درایو اضافه میشه.در پوشه other فایل jad و jar رو بریزید.حال گوشی رو جدا کنید و در منو گوشی به پوشه other برید و فایل jad رو اجرا کنید و برنامه و بازیها رو در مسیر games نصب کنید.