PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درايور XP Downgrade براي vaio VGN-AR850E

azadehfalizi
25-08-2009, 12:37
سلام
باتشكر از مطالبي كه در اختيار ما گذاشتيد ، من تمامي لينك هايي كه در راهنمايي شما براي دانلود بود رفتم ولي در مورد درايور XP Downgrdae چيزي پيدا نكردم . اين احتمال وجود داره كه اصلا براي اين مدل وجود نداشته باشه .
من قصد دارم با استفاده از آموزش بسيار عالي شما يك ويندوز xp نصب كنم در كنار vista . ميشه منو راهنمايي كنيد . Sony VAIO VGN-AR850E Model : PCG-8111L
بسيار ممنون از لطفتون

REGISTERED USER
25-08-2009, 12:41
اگر سایت سونی آسیا این درایورها را نداره ، تنها راه جستجو در اینترنت هست که :

1- یا یه بنده خدایی تو سایت یا بلاگش مدل مشابه را آورده باشه

2- یا باید تک تک از سایت سازنده قطعات دانلود ، تست و نصب کنید

و الا لقمه آماده و هلو برو تو گبو گیر نمیاد ... :دی

azadehfalizi
26-08-2009, 12:11
ok ممنون از پاسختون
منم راستش دنبال هلو نبودم . فقط مي خواستم بدونم احتمال اينكه براي يك سري از اين لپ تاپ ها اصلا درايور XP وجود نداشته باشه هست يا خير؟
در ضمن من دانشكده مهندسي مكانيك ( دانشكده مهندسي شيراز)، مركز محاسبات سريع HPCC مشغول به كار هستم . البته خودم فارغ التحصيل رشته كامپيوتر هستم. در پروفايل شما ديدم كه مكانيك خوندين .اينجا در مركز ما Fluent Parallel و Ansys و ... داريم . شما با اين نرم افزار ها هم كار كردين ؟ ممنون ميشم اگه پاسخ بديد .

REGISTERED USER
26-08-2009, 12:32
من در زمینه مکانیکال دیزاین کار کردم دوست من ... نه تحلیل و ارزیابی : Autocad - solidwork - mechanical desktop - cad - pv elite - tank - aspen engineering و غیره ... ولی ANSYS هم کار کردم برای طراحی و تحلیل مکانیکی و ارتعاشاتی مدلها

خوب ، درایور XP برای این مدلها اصلا وجود نداره چون XP منسوخ شده ! ولی میشه با گشتن و جستجو و گرفتن درایورهای قطعات از سایت سازنده به نحوی پیدا کرد

مثلا سایت سونی آسیا برای مدل AR که با کد 8 شروع میشه چیزی نداره ... فقط مدلهای آسیا قدیمی هست : 39 و اینا

این فروم خیلی مفیدیه ... شاید توی این چیزی برای مدلهای مشابه سونی گیر بیاد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

azadehfalizi
26-08-2009, 12:53
خيلي هم عالي ، موفق باشيد . منم در زمينه راه اندازي ابر رايانه موازي كار كردم و نرم افزارهاي موازي .
بازم ممنون از لينك و راهنمايي تون

H@mid-Vista
26-08-2009, 15:16
با استفاده از این نر مافزار می توین به راحتی درایورها رو در اكس پی پیدا كنی

کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید