PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برپا کردن یک سایت با یک میلیون تومان؟!

ooje_asman
28-02-2006, 07:27
با سلام من می خام یه سایت بزنم که دارای بخش های متعددی باشه و تقریبا می شه گفت یه سایتی مثه یاهو که همه چیز توش می شه پیدا کرد و البته می خام انجمن هم توش باشه و نیز از جهاتی شبیه ebay هم شاید باشه رفتم سراغ یکی از این سرویس دهنده ها گفت ما برات می زنیم البته با هزینه یک میلیون تومان.
حالا رفقا در این مورد راهنمایی کنند ممنون می شم البته خودم دست و پا شکسته فرانت پیچ و این جور چیزا بلدم و البته می خام سایت خوبی باشه و حاضرم براش هزینه کنم ولی نه این مقدار

ALIAK28
28-02-2006, 09:10
با اجازه اساتید!
فکر نکنم فرانت پیج برای پورتالی که شما می خواهید کافی باشه!
چرا از یکی از سیستم های مدریریت محتوا استفاده نمی کنید!! به نظرم یه نگاهی به این بخش از انجمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بندازید ببینید نظرتون رو بر آورده می کنه یا نه! برخی از اونها هم رایگان هستند. شما فقط باید هزینه فضا و دامین رو تقبل کنید به اضافه یه کم یادگیری اون سیستم مدیریت محتوای سایت.

un4giv3n
28-02-2006, 15:40
شما قبل از هرچيز به سرور شخصي نياز داري!
اين سايتي كه شما ميخواي ايميل بده و فضا بده.ترافيكش بالا باشه ،هيچ كس هاست نميكنه!!!!!
سه سوت ساسپند ميشي ميري!

Navid
28-02-2006, 15:50
دوست عزیز یه پیشنهاد بهت می کنم که تو این دو ساله که تو اینترنت بودم متوجه شدم :
هیچ وقت دنبال این نباش که از روز اول کامل باشی بلکه دنبال این باش که ببینی مردم چی می خوان و چی کم هست اونو بزن و یواش یواش کاملش کن .

این نظر منه ...

un4giv3n
28-02-2006, 16:32
آقاي بالائي كاملا درست ميگه!
حرفشو با طلا بنويس!

ALIAK28
28-02-2006, 17:10
دوست عزیز یه پیشنهاد بهت می کنم که تو این دو ساله که تو اینترنت بودم متوجه شدم :
هیچ وقت دنبال این نباش که از روز اول کامل باشی بلکه دنبال این باش که ببینی مردم چی می خوان و چی کم هست اونو بزن و یواش یواش کاملش کن .

این نظر منه ...
:wub: :wub:

ooje_asman
28-02-2006, 20:14

این نظر منه ...
با سلام و مرسی منم همینو میخام ولی میگن کار از اول پایه هاش خوب باشه بهتره این طور نیس

ooje_asman
28-02-2006, 20:18
کسی هست که منو قدم به قدم راهنمایی کنه که جلو برم مثلا بهم بگه
1- ثبت دومین کن
و اونایی که ثبت دومین معتبر هستن را برام معرفی کنه
2- با فلان نرم افزار کمی کار کن
و ....
و تاآخر باهام باشه و در اشکالات و مشکلات کمکم کنه و ایشاالله مام آخر سر از خجالتش در می آییم منتظرم