PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرسنجی :تعویض ویندوز ویستا اصلی خود لپتاپ با سون غیر اصلی ،، آیا درست است؟؟ نظر بدهید!

mnaderpour
25-08-2009, 10:11
سلام .
من گفتم بد نیست یه نظر سنجی بشه !!!!!
معمولا سرعت ویندوز ویستا در لپ تاپ ها بعد مدت کوتاهی به قدری پایین می آید که عملا استفاده از اون رو ملال آور میکنه !! مخصوصه در زمان بالا آمدن ویندوز!

حالا یه سوال پیش می آید . با توجه به اورژینال بودن ویندوز ویستا تعویض آن با سون صحیح است ؟؟
البته تعویض با XP معمولا بیشتر پیشنهاد میشه اما به دلیل کارنکردن ،یا بد کار کردن یکسری دیوایزهای جدید در XP سوال من در مورد تعویض ویندوز ویستا با سون است !!!

لطفا کمک کنید!!!

با تشکر

H@mid-Vista
25-08-2009, 20:32
برو نسخه 7 نصب كن حال كن.
اصلا اریجینال تو ایران معنا نداره

amin khan
25-08-2009, 20:50

تایید میشه...

REGISTERED USER
25-08-2009, 21:08
اوریجینال خوبیش اینه که یک مبتدی به راحتی میتونه از سیستم استفاده کنه و نیازی به نصب ویندوز و مشکلات درایو و ناهماهنگی و ... نیست

و الا توی ایران که کپی رایت وجود نداره و اوریجینال هم بی معناست و اغلب نصب ویندوز و غیره کارها را بلدند ، بهتره نسخه دلخواه با نرم افزارهای سفارشی شده نصب شوند

Amir_Ans
25-08-2009, 21:58
من الان که دارم پست می دم دارم سون نصب می کنم همون مراحل اوله منم ویستام اصله یه سوال اگه آپگرید کنم سون هم ریجیستر میشه اخه من قبلا اکس پی اصل داشتم بعدش با دیوی دی ویستا که روش بود آپدیت کردم حالا ویستام هم ریجیستر شده سونم همینطوره ؟؟

REGISTERED USER
25-08-2009, 23:06
خیر ... فکر نکنم اکتیو بشه ... باید یک سریال مجزا داشته باشید

Amir_Ans
25-08-2009, 23:32
خیر ... فکر نکنم اکتیو بشه ... باید یک سریال مجزا داشته باشید
درسته چون الان که نصب تموم شد و من دارم پست میدم ازم دوباره سریال میخواد فعلنم 30 روزس

REGISTERED USER
25-08-2009, 23:33
یه روش کرک هست توی سایت راحت میشه باهاش کرک کرد

amin khan
25-08-2009, 23:48
درسته چون الان که نصب تموم شد و من دارم پست میدم ازم دوباره سریال میخواد فعلنم 30 روزس

توی این تایپیک و این پست دوستان چند تا سریال دادن ، امتحانشون کنید...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Amir_Ans
25-08-2009, 23:51
من سونی که دارم از p30 خریدم توش یه نرم افزار بود حالا هم اکتیو کردم الان شد شبیه ویستا:21:الان شد اصلی :21:

mnaderpour
26-08-2009, 08:41

سلام .
من منظورتون رو از اینکه اوریجینال تو ایران معنی نداره نمیفهمم !!!!!!! خوب شما وقتی یه لپ تاپ میخری 100% ویندوزش اوریجیناله !!!!!!! (البته بعضی مدلها که سیستم عامل ندارن هیچ )

چه چیزی باعث بی معنی شدن ویندوز اوریجینال لپتاپ ها از نظر شما میشه ؟؟؟

amin khan
26-08-2009, 10:59
سلام .
من منظورتون رو از اینکه اوریجینال تو ایران معنی نداره نمیفهمم !!!!!!! خوب شما وقتی یه لپ تاپ میخری 100% ویندوزش اوریجیناله !!!!!!! (البته بعضی مدلها که سیستم عامل ندارن هیچ )

چه چیزی باعث بی معنی شدن ویندوز اوریجینال لپتاپ ها از نظر شما میشه ؟؟؟

خب حالا اون ویندوز اورجینال چه مزیتی نسبت به اون ویندوزی که من 2000 تومن میرم میخرم داره ؟
منظور رفیقمون اینه که چون توی ایران کپی رایت رعایت نمیشه ، شما هر ویندوزی میخواین به صورت کپی تهیه میکنید...

REGISTERED USER
26-08-2009, 12:01
مزایای ویندوز اوریجینال :

1- نوت بوکی که خریداری می کنید از ابتدا ویندوز داره پس شما حتی اگر مبتدی هم نباشید می توانید کار خود را با آن شروع کنید

2- تمامی نرم افزارهای دمو و نصب شده رجیستر شده برای نوت بوک شما هستند و شما می توانید آپدیت های آنها را دریافت کنید

3- ابزارهای کمکی اصلی و نیز کنترل درایوها در ویندوز اوریجینال عالی می باشد و نیاز نیست برای نصب درایو و یا تنظیم کاری دردسر بکشید ... بهترین نمونه بلوتوث ، کنترل از راه دور سیستم ، ابزارهای کمکی WiFi ، دکمه های تنیم صدا و شدت نور و شورکات کی ها ...

4- در کوتاهترین زمان ممکن و بدون داشتن دانش فنی می توانید ریکاوری کنید و ویندوز را برگردانید

5- از آپدیت های مداوم ویندوز خود بهرمند شوید

ولی مزایای نسخه Clean copy که نصب می کنید :

1- اگر مشکلی در راه اندازی نباشد ، بسیار سبک و سریع هست چون عاری از تمام نرم افزارها و سرویس ها و اپلت های اضافی هست که ویندوز را شلوغ میکنه

2- امکان نصب درایورها و تنیمات به صورت دلخواه

3- امکان نصب نسخه ویندوز دلخواه و یا سفارشی شده با nlite و امثالهم و نصب درایورهای مورد نظر و دستکاری ویندوز

4- پارتیشن بندی و گرفتن ریکاوری دلخواه از سیستم بسیار ساده تر می باشد

behzad_007_vattic
26-08-2009, 12:32
البته یادتون باشه که شما با خرید لپ تاپ یا برای ویندوز آن روی پول لپ تاپ ، پول دادین یا اونو به صورت اشانتیوم جایزه گرفتین.در کل اگه واقعا از کار با ویندوزتون خسته شدین باید عوضش کنین.

mnaderpour
27-08-2009, 10:14
مزایای ویندوز اوریجینال :

1- نوت بوکی که خریداری می کنید از ابتدا ویندوز داره پس شما حتی اگر مبتدی هم نباشید می توانید کار خود را با آن شروع کنید

2- تمامی نرم افزارهای دمو و نصب شده رجیستر شده برای نوت بوک شما هستند و شما می توانید آپدیت های آنها را دریافت کنید

3- ابزارهای کمکی اصلی و نیز کنترل درایوها در ویندوز اوریجینال عالی می باشد و نیاز نیست برای نصب درایو و یا تنظیم کاری دردسر بکشید ... بهترین نمونه بلوتوث ، کنترل از راه دور سیستم ، ابزارهای کمکی WiFi ، دکمه های تنیم صدا و شدت نور و شورکات کی ها ...

4- در کوتاهترین زمان ممکن و بدون داشتن دانش فنی می توانید ریکاوری کنید و ویندوز را برگردانید

5- از آپدیت های مداوم ویندوز خود بهرمند شوید

ولی مزایای نسخه Clean copy که نصب می کنید :

1- اگر مشکلی در راه اندازی نباشد ، بسیار سبک و سریع هست چون عاری از تمام نرم افزارها و سرویس ها و اپلت های اضافی هست که ویندوز را شلوغ میکنه

2- امکان نصب درایورها و تنیمات به صورت دلخواه

3- امکان نصب نسخه ویندوز دلخواه و یا سفارشی شده با nlite و امثالهم و نصب درایورهای مورد نظر و دستکاری ویندوز

4- پارتیشن بندی و گرفتن ریکاوری دلخواه از سیستم بسیار ساده تر می باشد

به نظر من این مقایسه کافیه تا آدم تصمیم بگیره !!! من هم کاملا الان دیگه مطمئن هستم که ویندوز اویجینال اصلا مهم نیست

Amir_Ans
27-08-2009, 12:51
من تا 2روز پیش ویستا اصلی داشتم حالام که 7 دارم هیچ تفاوتی برا من که نداشته فقط 7 خیلی بهتره مشکل ریجیستر هم که دیگه نداره برو 7 کن حالشو ببر

scorpion818
27-08-2009, 14:26
من الان چند وقته که Seven نصب کردم البته هنوز Vista اریجینال خودش رو هم دارم اما فقط میام توی Seven. من که تا حالا ازش بد ندیدم. تازه 64 بیت هم نصب کردم در حالی که ویستام 32 بیت بود و 3 گیگ رم رو بیشتر نمی شناخت.

Amir_Ans
27-08-2009, 18:36
من الان چند وقته که Seven نصب کردم البته هنوز Vista اریجینال خودش رو هم دارم اما فقط میام توی Seven. من که تا حالا ازش بد ندیدم. تازه 64 بیت هم نصب کردم در حالی که ویستام 32 بیت بود و 3 گیگ رم رو بیشتر نمی شناخت.
یعنی منم که ویستام 32 بود حالا می تونم 7 را 64 نصب کنم اشکال نداره ؟

H@mid-Vista
28-08-2009, 20:58
یعنی منم که ویستام 32 بود حالا می تونم 7 را 64 نصب کنم اشکال نداره ؟

بله
مشكلی نداره
اون ویستا به دین خود و این 7 هم به دین خود:31:

mnaderpour
30-08-2009, 13:36
سلام . الان یه موردی پیش می آد که دوباره یه ذره جای فکر داره !! اینکه آپ دیتهای ویندوز چقدر واسمون ارزش داره !!!
من ویستا رو پاک کردم سون ریختم ، خیلی بهتره اما ویندوز رو که آپدیت میکنم و بعد ریست که میشه ،بعد از زدن پسورد یه صفحه سیاه میآد و گیر میکنه !!! ریستور کردم درست شد . 2 بار هم ویندوز رو ریختم !!! پس عملا من آپدیت تعطیل شدم !!!
حالا باز هم این ارزش داره که آدم ویندوز اوریجینال رو پاک کنه ؟؟؟

Amir_Ans
30-08-2009, 14:02
من سون ای که چند روز پیش نصب کردم حالا داره آپیدیت میشه درست شبیه زمانی که ویستام اصلی بود

شما یه مشکل دیگه داره

mnaderpour
21-09-2009, 13:50
من حدود 1 ماه با مشکلی داشتم ور رفتم و حل شد . اما باورتون نمیشه بگم مشکل چی بود . من سرویسهای درایور گرافیک رو disable میکردم مشکل حل میشد . ولی بعد از 2 روز دوباره همون آش و همون کاسه ! بعد سرویسهای گرافیک رو enable میکردم سرویسهای درایور های کارت صدا رو disable میکردم با 2 روز و بعد ....
خلاصه حسابی گیج شده بودم . تا اینه تصمیم گرفتم رو سرویس ها رو دونه دونه کار کنم ببینم مشکل از چیه !!!
مشکل از ورژن nod32 من بود . سرویسهای نود رو که disable کردم دیگه این مشکل پیش نیومد (نزدیک به 1 ماهه) بهد nod32 ورژن 4 ریختم دیگه اصلا مشکلی نداشتم ! (حالا چرا وقتی سرویسهای گرافیک یا کارت صدا یا .... رو disable میکردم 2 3 روزی خوب بود دوباره به هم میریخت ، اینش دیگه برام غیر قابل حل مونده)

سامانه
19-02-2010, 18:21
ویندوز اکس پی در درایو سی و ویندوز ویستا در درایو دی الان که ویندوز سون را نصب و اکتیو کردم وینوز ویستام از اکتیو خارج شد چکار کنم تا هم وینوز ویستا وهم سون هردو اکتیو باشه

r_22009
20-02-2010, 14:46
شما 7 نصب کن کرک قانونی کردنشم که تو نت پره. با این کرکا هیچ فرقی با نسخه اصل نداره و عالیم هست

Pami
20-02-2010, 15:58
تاپیک قدیمی رو بالا آوردن خلاف قوانین هست
بسته شد