PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هـک کامل Samsung Omnia HD به همراه فعال کردن کامل Kastor Transitions

mf.designing
24-08-2009, 22:24
راهنمای کامل هک SAMSUNG OMNIA HD + فعال کردن Kastor Transitions

برای این کار شما باید یکی از ورژن های HelloOX از ورژن 1.3 به بالا رو داشته باشید که الان نسخه ی 2.1 هم موجود هست و تو انجمن هم ضمیمه شده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد دانلود helloox فایل زیپ زیر رو هم دانلود کنید :(نیمه هکه !)

RomPatcherPlus0.6 توی این آرشیو وجود داره که باید از اون استفاده بشه

فایل Lite version رو باز کنید

RomPatcherPlus sisx رو نصب کنید

فایل patcher.ldd رو کپی کنید رو گوشیتون و ببرید به C:/sys/bin (برای این کار از مرورگر فایل MODO استفاده کنید)

برای استفاده از rom patcher فایل c2z ضروری هستش . c2z رو به همراه ready to go و installserver و open4all رو ببرید به E:/Patches اگه اینا نصب کردید رام پچر و یا هم F:/Patches اینجا هست.

ROMpatcherPlus رو باز کنید و فعال کنید 3 پچ موجود رو . که حتما باید آیکون سبز رنگ OK ظاهر بشه اگه مراحل رو درست رفته باشید.

حالا done ! و کار تمام .
گوشیه هک شده مبارک :27:

حالا میتونید به طور کامل به فایلهای سیستمی هم دسترسی داشته باشید و بدون مشکل app هارو نصب کنید

نکته1 : در حال حاظر RomPatcherPlus از حالت autostart پچ ها پشتیبانی نمیکنه که حتما بعدا توسط تیم برنامه نویسی این برنامه کامل میشه !
اصلاح : با رام پچر 2 این مشکلات هم حل شده !

نکته2 : امکان داره که برخی از آیکونه تو منوی اصلی ناپدید بشه که توسط پچ reaccessing هست . برای حلش کافیه پچها غیر فعال بشن .

امتیازات هک اینگونه :

Kastor transitions effects with Zoom e Smooth Portrait<->Landscape enabling

Following this simple procedure you will activate full kastor transitions,with wonderful results such as in portrait->landscape switch that is supremely cool and worx in all apps,browser included.

mf.designing
26-08-2009, 11:57
RomPatcher 0.8 Plus BETA

اینم از رام پچر جدیدتر که کارها رو آسون تر میکنه

RomPatcher+ is an improved and fixed version of the RomPatcher software developed by ZoRn
This is the list of the main differences in comparison with RomPatcher by ZoRn:
- New: it is now possible to apply/remove patches with just 1 click.
- New: added vertical scrollbar.
- New: introduced support for a new tag: "+SuperPage" which allow to patch the RAM area where is stored the SuperPage.
- New: two new options available "Dump Rom" and "Dump SuperPage".
- Fixed: Kern-Exec0 error when closing RomPatcher after a patch was applied.
- Fixed: doesn't unexpectedly crash when using large and complex patches.
- Improved: the shadow ram memory is now fully released when a patch is removed.
- Improved: better compatibility (supports the new OmniaHD and probably future devices).
- Improved: the "Patch Info..." option shows all the information lines contained in the patch.
What's NEW?
+ New: "Patch Info" option is now available and working.
+ New: An official webpage for RomPatcher+ has been created.
+ Fixed: The autostart configuration get corrupted after a while.
+ Fixed: DumpRom command now correctly unlock the file if the operation is cancelled
+ Improved: Removed the version number information from the "System Info" menu'. (it is already shown in the menu' About...)
+ Improved: Changed the order of the options in the menu' to make easier to select "Add to Auto / Remove from Auto"
+ Improved: Updated credits.
+ Removed: DisableCaps.rmp and Open4All.rmp patches have been removed.

How to install
There are 3 different ways to install RomPatcher+
1) If your phone has been hacked to allow installation of unsigned .sis then install RomPatcherPlus0.8.sis
2) If your phone has been hacked and has the Leftup root ca, then sign the RomPatcherPlus0.8.sis using the Leftup certificate and install it.
3) Otherwise, you can sign and install the "Lite Version", using a DevCert or OpenSigned Online. But, in this case, you MUST also manually copy the patcher.ldd in c:\sys\bin\ folder
Currently RomPatcher+ is in BETA stage, so, use it at you own risk!
If you apply the same patch with both rp and rp+, it will be successfully applied only by the first one, the other will report the red icon error

دانلود :

mf.designing
28-08-2009, 20:24
RomPatcherPlus v0.90.600 By Il.Socio

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ROMPATCHER+ 0.9(600) BETA

How to install
1) If your phone has been hacked to allow installation of unsigned .sis then install RomPatcherPlus0.9(500).sis
2) If your phone has been hacked and has the Leftup root ca, then sign the RomPatcherPlus0.9(500).sis using the Leftup certificate and install it.
3) Otherwise, you can sign and install the "Lite Version", using a DevCert or OpenSigned Online. But, in this case, you MUST also manually copy BOTH the files patcher.ldd and patchershadow.ldd in c:\sys\bin\ folder
Patcher.ldd Not Found Error
If you launch RP+ immediately after it has been installed you could get the "patcher.ldd not found" error.
Just reboot the device and launch again RP+
Change-Log BETA 0.9 (600)
+ Fixed: restored compatibilty with OmniaHD
+ New: added patches Open4All and Open4All_N96

Change-Log BETA 0.9
+ Fixed: was not compatible with some devices (eg. E63). The error message "patcher.ldd not found" was shown always also after a reboot.
+ Fixed: some patches were not applied due to additional spaces in the .rmp... Now additional spaces should be handled correcly.
+ Fixed: crash when trying to patch an executable that was missing in the device.
+ Improved: better parsing of the patch file. Both windows and unix text should be handled properly, with unicode/utf8/ascii encoding.
+ New: added LoadPatch/CheckPatch/ApplyPatch logs to the Engine, to check the correct patch parsing... <-- I know these popups are really annoying, but in order to release the final verion I need to be sure that (almost) ALL the RP patches will work correctly on RP+ also.
+ Removed: autostart correctly works, so popups have been removed (however, other popups have been added to the Engine, so you'll see popups for each patch you put in autostart).

make sure you disable all patches & remove them all from autostart before installing this!.

Download

mf.designing
30-08-2009, 10:10
RomPatcher+ v2.0 - Final Version

RomPatcher + v2.0

RomPatcher+ is an improved and fixed version of the RomPatcher software developed by ZoRn

This is the list of the main differences in comparison with RomPatcher by ZoRn:
- New: it is now possible to apply/remove patches with just 1 click.
- New: added vertical scrollbar.
- New: introduced support for a new tag: "+SuperPage" which allow to patch the RAM area where is stored the SuperPage.
- New: two new options available "Dump Rom" and "Dump SuperPage".
- Fixed: Kern-Exec0 error when closing RomPatcher after a patch was applied.
- Fixed: doesn't unexpectedly crash when using large and complex patches.
- Improved: the shadow ram memory is now fully released when a patch is removed.
- Improved: better compatibility (supports also the new OmniaHD, 5630, E52 and probably future devices).
- Improved: the "Patch Info..." option shows all the information lines contained in the patch.

Warning Message:
Feel free to post RP+ v2.0 on forums or everywhere you like, I want just kindly ask you to include the warning message below which is important for the survivor of the project:

Change-Log v2.0:
+ Fixed: The message "Application not compatible with the phone" is not shown anymore.
+ Fixed: Replaced the Open4All_N96 templove's version with wadowice's version.
+ Fixed: Sometimes the green\red patch icon wasn't showed properly
+ Improved: Touch Support, the tap will select the patch, a tap on a selected patch will apply/remove it
+ Improved: Patches can be placed in any drive, RP+ will follow the order Z: -> A: and will use the first drive which contain the \patches\ folder
+ Improved: Error messages will report the patch's name also.
+ New: Popup when launching RP+ to remember to everyone the 6th September deadline.
+ New: ApplyAll/RemoveAll options to quicly Apply/Remove all the patches.
+ New: Donate options menu...
+ Removed: Apply/Remove options have been removed because redundant. Just click on a patch to apply/remove it.
+ Removed: The annoying popups for apply patch have gone Smile yeppi!!!
+ Removed: The advanced menu' has been temporary removed, it will came back again with more options available like "Dump/View any user choosen area of memory"...

How to install:
1) If your phone has been hacked to allow installation of unsigned .sis then install RomPatcherPlus0.9(500).sis
2) If your phone has been hacked and has the Leftup root ca, then sign the RomPatcherPlus0.9(500).sis using the Leftup certificate and install it.
3) Otherwise, you can sign and install the "Lite Version", using a DevCert or OpenSigned Online. But, in this case, you MUST also manually copy BOTH the files patcher.ldd and patchershadow.ldd in c:\sys\bin\ folder

Patcher.ldd Not Found Error:
If you launch RP+ immediately after it has been installed you could get the "patcher.ldd not found" error.
Just reboot the device and launch again RP+

Upgrade Error:
If you installed any previous beta version and you got this error when installing final version, please delete both e:\patches\open4all.rmp and e:\patches\open4all_n96.rmp and try again.

Download

Armin.ASD97
01-09-2009, 01:08
این HelloOX رو از کجا دان کنیم؟
دو تا صفحه ها اصلا باز نمیشن.

ninja3000sh
01-09-2009, 01:13
این HelloOX رو از کجا دان کنیم؟
دو تا صفحه ها اصلا باز نمیشن.
دانلود کن.

ویرایش:
فایل زیپ رو هم آپلود کردم میتونی دانلودش کنی.

Armin.ASD97
01-09-2009, 01:30
یکی به من کمک کنه.
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هیچ کدوم از اینا تو گوشیم نصب نمیشه.
هی می گه:خطای مجوز با ارایه دهنده برنامه تماس بگیرید.
چیکار باید کرد میشه ساده تر توضیح بدین؟

ninja3000sh
01-09-2009, 01:39
یکی به من کمک کنه.
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هیچ کدوم از اینا تو گوشیم نصب نمیشه.
هی می گه:خطای مجوز با ارایه دهنده برنامه تماس بگیرید.
چیکار باید کرد میشه ساده تر توضیح بدین؟
دوست عزیز همینجوری که نمیشه.:31:
باید برنامه ها رو اول ساین کنی.
برای ساین کردن هم باید اول فایل cer و key رو از یکی از سایتها درخواست بدی و 24 الی 48 ساعت منتظر بمانی تا آماده بشه.
بعد از آماده شدن cer و key هم میتونی مثل هلو خوردن باهاش لذت ببری.:31:
به اینجا مراجعه کن و درخواست بده:
توجه داشته باش که از opda درخواست بده.چون هم راحته و هم زود فایلها رو آماده میکنه.
آموزشش رو هم میلاد جان گذاشته اند.

Armin.ASD97
01-09-2009, 01:54
دوست عزیز همینجوری که نمیشه.:31:
باید برنامه ها رو اول ساین کنی.
برای ساین کردن هم باید اول فایل cer و key رو از یکی از سایتها درخواست بدی و 24 الی 48 ساعت منتظر بمانی تا آماده بشه.
بعد از آماده شدن cer و key هم میتونی مثل هلو خوردن باهاش لذت ببری.:31:
به اینجا مراجعه کن و درخواست بده:
توجه داشته باش که از opda درخواست بده.چون هم راحته و هم زود فایلها رو آماده میکنه.
آموزشش رو هم میلاد جان گذاشته اند.

اینجوری که یه ماه طول می کشه:2:
نصفش واسه ان که بقهمم باید چیکار کرد:31:
نصفشم واسه انجامش:41:
حالا کسی این فایلا رو نداره؟
من می میرم تا این کارو انجام بدم:31:
دارم از هک گوشی هم منصرف می شم.:41:
لطفا اگه شما هک کردی این کیجن هارو به ما هم بده:11::31:

ali racer
01-09-2009, 02:00
عزيز من كاري نداره اصلا

2 تا فايل هست براي ساين كردن برنامه هك
اون 2 تا فايل رو بگير
يعد اون برنامه هاي هك رو ساين بكن(چون بايد ساين بشن تا نصب بشن)
بعد از نصب برنامه هاي هك براحتي گوشيت هك ميشه

ضمنا كسي علم مادر زاد نداشته ياد گرفته !
علت فروم اومدن ما هم همينه چون همه چيز را همگان دانند
اگه سوالي هم داشتي از يچه ها يا يونس يا من بپرس

ضمنا هيچ وقت هم از ور رفتن با گوشي و كامپيوتر نترس
حداكثرش يه فلش كردن يا يه وين عوض كردنه !

ninja3000sh
01-09-2009, 02:01
آرمین جان شما درخواست بده تا 2 الی 3 روز cer و key آماده میشه.
از سایت opda درخواست بدی زودتر میاد.
در ضمن هر گوشی برای خودش IMEI داره که نمیشه اونی که من ساین میکنم تو گوشی شما کار کنه.چون برنامه که من با CER و KEY خودم ساین میکنم دیگه تو گوشی شما نصب نمیشه.اون برنامه فقط روی گوشی من کار میکنه.
اگه اونجوری که شما میگی باشه که اونوقت این همه آموزش واسه دریافت CER و KEY نمیذاشتند و با یه CER و KEY همه گوشیها هک میشد.:31:
شما مجبوری برای هک گوشی و نصب نرم افزارها CER و KEY بگیری.

Armin.ASD97
01-09-2009, 02:06
عزيز من كاري نداره اصلا

2 تا فايل هست براي ساين كردن برنامه هك
اون 2 تا فايل رو بگير
يعد اون برنامه هاي هك رو ساين بكن(چون بايد ساين بشن تا نصب بشن)
بعد از نصب برنامه هاي هك براحتي گوشيت هك ميشه

ضمنا كسي علم مادر زاد نداشته ياد گرفته !
علت فروم اومدن ما هم همينه چون همه چيز را همگان دانند
اگه سوالي هم داشتي از يچه ها يا يونس يا من بپرس

ضمنا هيچ وقت هم از ور رفتن با گوشي و كامپيوتر نترس
حداكثرش يه فلش كردن يا يه وين عوض كردنه !

بس ایشون فقط یه فایل هستن که برای همشون کار می کنن؟
حالا من رفتم ثبت نام کنم:31:
یه جمله اومده اصلا نمیره.(بعد از وارد کردن کد گوشی)
بابا کامپیوتر یه چیزی گوشی خیلی بده:31:(آدمو می پکونه)
من حالا با کام کار کردم یه چیزی سر در میارم.
اما این اولین گوشیمه.
حالا چه کنم؟

Armin.ASD97
01-09-2009, 02:15
حواسم نبود به جای اون سایتی که گفتی.تواین ثبت نام کردم به هر حال کدم قبول کردحالا دو سه روز دیگه میده؟
تو این رفتم:

iMobile.com.cn
از کمکتون هم خیلی ممنونم:11::40:

ninja3000sh
01-09-2009, 02:17
حواسم نبود به جای اون سایتی که گفتی.تواین ثبت نام کردم به هر حال کدم قبول کردحالا دو سه روز دیگه میده؟
تو این رفتم:
iMobile.com.cn
سعی کن دو یا سه جا هم ثبت کنی و هر کدوم زود آماده کرد اونو بگیری تا کارت راحت بشه.
در ضمن بچه ها از سایت i.mobile راضی نیستند چون تازگیها برای بعضیها فایل خالی میده.:27::27:
برو همون opda ثبت نام کن.:10:

Armin.ASD97
01-09-2009, 02:26
می بخشید این شماره تلفن رو چجوری باید داد؟
نفهمیدم.
طبق این:یه نکته در مورد شماره تلفن ... اولش با 13 - 15 یا 18 شروع بشه و یازده رقم

بیشتر نباشه ..یعنی همراه اون ارقامی که گفتم 11 رقم بشه ...
سر کاری باید بدیم؟

ninja3000sh
01-09-2009, 04:21
می بخشید این شماره تلفن رو چجوری باید داد؟
نفهمیدم.
طبق این:یه نکته در مورد شماره تلفن ... اولش با 13 - 15 یا 18 شروع بشه و یازده رقم

بیشتر نباشه ..یعنی همراه اون ارقامی که گفتم 11 رقم بشه ...
سر کاری باید بدیم؟
بله همراه اون ارقام باید 11 رقم باشه.
آره دیگه سر کاری بده بره.:31:

mf.designing
01-09-2009, 09:45
دوست عزیز اگه با گرفتن Cer و key به طریق دیگه مشکل داری ، راه آسونتری هم هست ، به تاپیک زیر برو :

Armin.ASD97
01-09-2009, 13:51
ممنون از همتون الان بعد از دریافت فایل باید چیکار کنم؟

تو قسمتی که مشخص کرده باشین یه دکمه واسه دان گزاشته بود حدود1 مگ حجمشه.اسمشم:sign tool2
هستش خودشه؟
دارم دان می کنم.

الان دانلود شد.
توش یه نرم افزاری هست مثل اونایی که تو کامپیوتر واسه پیدا کردن کیجن استفاده میشن.
همش چینه.
نصفشم نمی تونه بخونه علامت سوال میاره.
لطفا کمک کنین.

ninja3000sh
01-09-2009, 14:16
ممنون از همتون الان بعد از دریافت فایل باید چیکار کنم؟

تو قسمتی که مشخص کرده باشین یه دکمه واسه دان گزاشته بود حدود1 مگ حجمشه.اسمشم:sign tool2
هستش خودشه؟
دارم دان می کنم.

الان دانلود شد.
توش یه نرم افزاری هست مثل اونایی که تو کامپیوتر واسه پیدا کردن کیجن استفاده میشن.
همش چینه.
نصفشم نمی تونه بخونه علامت سوال میاره.
لطفا کمک کنین.
آرمین جان اونو ول کن.
این پایین که لینک دانلود گذاشتم اونو دانلود کن.

این همون برنامه ساینر هست که توش دو تا فایل وجود داره.
اونی که exe هستش اونو نصب میکنی کامپیوتر و برنامه ساین تو کامپیوترت خواهی داشت.
خوب طریقه کار کردن هم اینجوریه که تو قسمت sis file همون برنامه ای که میخواهی ساین کنی از طریق بروزر معرفی میکنی.
تو قسمت cer فایل هم از طریق بروزر یا همون ...(3 تا نقطه) که کنار اون هست فایل cer رو بهش معرفی میکنی.
تو قسمت key فایل هم از طریق بروزر یا همون ...(3 تا نقطه) که کنار اون هست فایل key رو بهش معرفی میکنی.
بعد از معرفی هم میری رو قسمت sign the sis و کلیک میکنی تا برنامه رو بهت ساین کنه و سپس به موبایل انتقال میدی کارت حل میشه.
اون یکی هم که تو پوشه ساینر هست sign.sisx هستش که این برنامه رو هم میتونی به موبایل بریزی و برنامه ها رو از طریق موبایل ساین کنی.
ولی من پیشنهاد میکنم همون sign.exe رو تو کامپیوتر نصب کنی کافییه و لزومی نیست که sign.sis رو هم به گوشیت نصب کنی.
چون بعد از هک گوشی برنامه های بدون ساین رو هم میتونی رو گوشیت نصب کنی و دیگه نیازی به ساین کردن نیست.

Armin.ASD97
01-09-2009, 14:25
آرمین جان اونو ول کن.
این پایین که لینک دانلود گذاشتم اونو دانلود کن.

این همون برنامه ساینر هست که توش دو تا فایل وجود داره.
اونی که exe هستش اونو نصب میکنی کامپیوتر و برنامه ساین تو کامپیوترت خواهی داشت.
خوب طریقه کار کردن هم اینجوریه که تو قسمت sis file همون برنامه ای که میخواهی ساین کنی از طریق بروزر معرفی میکنی.
تو قسمت cer فایل هم از طریق بروزر یا همون ...(3 تا نقطه) که کنار اون هست فایل cer رو بهش معرفی میکنی.
تو قسمت key فایل هم از طریق بروزر یا همون ...(3 تا نقطه) که کنار اون هست فایل key رو بهش معرفی میکنی.
بعد از معرفی هم میری رو قسمت sign the sis و کلیک میکنی تا برنامه رو بهت ساین کنه و سپس به موبایل انتقال میدی کارت حل میشه.
اون یکی هم که تو پوشه ساینر هست sign.sisx هستش که این برنامه رو هم میتونی به موبایل بریزی و برنامه ها رو از طریق موبایل ساین کنی.
ولی من پیشنهاد میکنم همون sign.exe رو تو کامپیوتر نصب کنی کافییه و لزومی نیست که sign.sis رو هم به گوشیت نصب کنی.
چون بعد از هک گوشی برنامه های بدون ساین رو هم میتونی رو گوشیت نصب کنی و دیگه نیازی به ساین کردن نیست.

خیلی ممنون ولی اون دو تا فایلی که می گی من هنوز نتونستم دان کنم.
آموزشی که برای این سایتی که شما می گی گذاشته بودن عکساش پریده بود.
تو اینگلیسیش هم که اصلا عضو نمیشد.
تو این تاپیکی هم که این دوستمون معرفی کرد یه لینک هست که با 4 تا مرورگر امتحان کردم باز نشد.
حالا من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:40::10:

ninja3000sh
01-09-2009, 14:38
خیلی ممنون ولی اون دو تا فایلی که می گی من هنوز نتونستم دان کنم.
آموزشی که برای این سایتی که شما می گی گذاشته بودن عکساش پریده بود.
تو اینگلیسیش هم که اصلا عضو نمیشد.
تو این تاپیکی هم که این دوستمون معرفی کرد یه لینک هست که با 4 تا مرورگر امتحان کردم باز نشد.
حالا من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:40::10:
آرمین جان برو به سایت زیر.

البته بعد از ثبت نام برو و گزینه ها رو بدقت پر کن.
بخصوص سعی کن IMEI گوشیت رو درست وارد کنی.
بعد از اون 24 الی 48 ساعت صبر کن تا CER و KEY طبق اون عکسی که میلاد جان گذاشته برات تو فیلدها برای دانلود آماده میشه.

Armin.ASD97
01-09-2009, 14:44
آرمین جان برو به سایت زیر.

البته بعد از ثبت نام برو و گزینه ها رو بدقت پر کن.
بخصوص سعی کن IMEI گوشیت رو درست وارد کنی.
بعد از اون 24 الی 48 ساعت صبر کن تا CER و KEY طبق اون عکسی که میلاد جان گذاشته برات تو فیلدها برای دانلود آماده میشه.

خیلی ممنون چه عجب امروز کار کرد.
دیروز هر چقدر چیزای ثبت نام رو پر می کردم و ریجستر رو می زدم هیچ کاری نمی کرد.
:11:

Armin.ASD97
01-09-2009, 14:51
برای آی ام ای باید/رو هم که آخرش هست وارد کنیم؟یا فقط اعداد باشن؟
بعد منظورش ازRemarks چیه؟یعنی چی باید بدم؟

ninja3000sh
01-09-2009, 14:57
برای آی ام ای باید/رو هم که آخرش هست وارد کنیم؟یا فقط اعداد باشن؟
بعد منظورش ازRemarks چیه؟یعنی چی باید بدم؟
برای IMEI برو تو قسمت TELEFHONE اینو تایپ کن.
از چپ به راست ستاره.مربع.06.مربع.(#06#*).
خوب الان یه شماره 15 رقمی میاد که با دقت تو همون گزینه تایپش کن.
فقط اعداد رو تایپ کن.
تو قسمت REMARKS هم مدل گوشیت رو بنویس.(i8910)

Armin.ASD97
01-09-2009, 15:10
حالا از کجا باید بفهمم که فایل رو داده؟
اونوقت از کجا دانلود کنم؟
می بخشید اینقدر سوال می کنم.

ninja3000sh
01-09-2009, 15:20
حالا از کجا باید بفهمم که فایل رو داده؟
اونوقت از کجا دانلود کنم؟
می بخشید اینقدر سوال می کنم.
آرمین جان میری قسمت MY CERTIFICATE البته بعد از 20 ساعت یه سر بزن ببین آماده شده یا نه.اگه اماده نشد تا 48 ساعت حتما اماده میشه.
خوب تو اون قسمت جدول باید جای دو تا فیلد operate و expire time پر بشه.
تو قسمت operate روی گزینه cer میزنی cer رو دانلود میکنی.
و روی key هم کلیک میکنی key رو دانلود میکنی.
موفق باشی.

Armin.ASD97
02-09-2009, 14:09
این MODO رو از کجا گیر بیارم؟

mf.designing
02-09-2009, 15:06
این MODO رو از کجا گیر بیارم؟
خوب به همراه HelloOX هست ، اگر هم نصب نمیشه تو پوشیه HelloOX هستش .

Armin.ASD97
02-09-2009, 15:39
وقتی فایلو کپی کردم دیگه برگشت نداره باید خارج کرد که کپی میپره
بکش چه شکلیه؟

ninja3000sh
02-09-2009, 16:05
وقتی فایلو کپی کردم دیگه برگشت نداره باید خارج کرد که کپی میپره
بکش چه شکلیه؟
این برنامه بک نداره.
شما اون مرحله اول رو با برنامه اکسپلور(x.plore) کپی کن.
تو اکسپلور اول از g یا e کپی کن به c یا برعکس بعدا بیا تو برنامه modo بقیه کپی و پیستها رو انجام بده.:46:

Armin.ASD97
02-09-2009, 16:58
سلام
من این کارا رو کردم فقطready to go نبود تا کپی کنم.
الانم تو RomPatcher+ v2.0 سه تا پچ اومده چجوری باید فعال شن هر چی می زنم ضربدر میاد یا فلش آبی!
جایی رو اشتباه رفتم؟

ninja3000sh
02-09-2009, 18:35
سلام
من این کارا رو کردم فقطready to go نبود تا کپی کنم.
الانم تو RomPatcher+ v2.0 سه تا پچ اومده چجوری باید فعال شن هر چی می زنم ضربدر میاد یا فلش آبی!
جایی رو اشتباه رفتم؟
این مراحلی که میگم بدقت برو جلو از اول هم شد که چه بهتر.
اولا که هنگام نصب HELLOX دو تا برنامه ازت میخواد که اینستال کنی اولی اینستال رام پچر هست و دومی اینستال برنامه MODO شما اولی که اینستال برنامه رام پچر هست رو باید بیخیال بشی و نصبش نکنی.و گزینه no رو بزنی.
فقط برنامه MODO رو نصب کنی کافیه.
در مورد رام پچر هم اینی که تو پایین گذاشتم اینو دانلود کن و نصبش کن.

خوب بعد از نصب رام پچری که معرفی کردم پچهایinstallserver و open4all رو ببر بریز تو برنامه modo به مسیر e:/patches و کار الان حله.
در ضمن پچ مربوط به گوشی n96 رو هم از گوشیت پاک کن.
حالا بری باید دو تا گزینه installserver و open4all که روشون کلیک کردی سبز بشن.
و تبریک گوشیت هک شد رفت پی کارش.:31:

Armin.ASD97
02-09-2009, 19:59
به هر حال بعد از 7 قرن هک شد رفت.
از همگی مخصوصا نینجای عزیز ممنون.
حالا اگه گوشی ریست فکتوری بشه هک میپره دیگه؟

ninja3000sh
02-09-2009, 22:27
به هر حال بعد از 7 قرن هک شد رفت.
از همگی مخصوصا نینجای عزیز ممنون.
حالا اگه گوشی ریست فکتوری بشه هک میپره دیگه؟
تبریک میگم.:10:
الان اونقدر توش برنامه بریز تا بترکه.:31:
بله اگه گوشی رو ریست فکتوری کنی هکش میپره.:46: