PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : می خوام يك برنامه بنويسم كه مشخصات كشورها را به كاربر بدهد

mona khanoom
28-02-2006, 03:22
با سلام خدمت دوستان ازشما يك سوال اماتوري داشتم .من اگر خواسته باشم بك برنامه بنويسم.كه مثلا مشخصات كشورهارابه كاربر بدهد با يك گرافيك كاملا ساده ونيز داشتن قابليت سرچ به ترتيب حروف الفباوديگر قابليتهايي كه نوعا اين طور برنامه هادارند مانند{لغت نامه هاويا ديوان اشعار}.ميخواستم بپرسم كه راحتترين زبان برنامه نويسي كه براي اين منظور به كار ميايد چيست كه ان را ياد بگيرم. واگزلينكي هم از اموزش وخود برنامه راهم بگزاريد كه ممنون ميشوم....لطفا مرا راهنمايي كنيد.مرسي

mona khanoom
02-03-2006, 01:12
لطفا كسي جواب بدهد ..مرسي

ALIBOZORG
02-03-2006, 01:41
سلام.شما میتونید باويژوال بيسيك این کارروانجام بدید.اگه خواستین یه برنامه نمونه هم دارم براتون آپلود میکنم.

mona khanoom
02-03-2006, 02:08
alir500 با سلام. اكر منظورتان برنامهapi است من هم مثل ان مي خوانم منتوانيد بيشتر راهنماييم كنيد .....كه از كجا بايد اول شروع كنم ...مرسي

Man Hunter
02-03-2006, 02:12
با سلام خدمت دوستان ازشما يك سوال اماتوري داشتم .من اگر خواسته باشم بك برنامه بنويسم.كه مثلا مشخصات كشورهارابه كاربر بدهد با يك گرافيك كاملا ساده ونيز داشتن قابليت سرچ به ترتيب حروف الفباوديگر قابليتهايي كه نوعا اين طور برنامه هادارند مانند{لغت نامه هاويا ديوان اشعار}.ميخواستم بپرسم كه راحتترين زبان برنامه نويسي كه براي اين منظور به كار ميايد چيست كه ان را ياد بگيرم. واگزلينكي هم از اموزش وخود برنامه راهم بگزاريد كه ممنون ميشوم....لطفا مرا راهنمايي كنيد.مرسي

سلام...من Boarland C++ Builder 6 رو پيشنهار ميكنم. ;)

ALIBOZORG
02-03-2006, 12:12
alir500 با سلام. اكر منظورتان برنامهapi است من هم مثل ان مي خوانم منتوانيد بيشتر راهنماييم كنيد .....كه از كجا بايد اول شروع كنم ...مرسي
سلام.من خودم قبلاَيه برنامه اي نوشتم كه كدتلفن شهرهاي ايران بودو توقسمت معرفي نرم افزار-نرم افزارهاي فارسي گذاشتمش.حالا شما اگه ميخواي همچين چيزي باشه من يه سورس كد براتون ميذارم كه احتياجي به كدنويسي اضافي هم نداشته باشه وشمافقط اطلاعات رو وارد كنيد وشكل وشمايلش هم هرجور دوست داريد تغيير بديد.
البته براي زبان برنامه نويسيMicrosoft Visual Basic 6.0

mona khanoom
05-03-2006, 01:08
با سلام ممنون مي شوم كمكهايتان را ادامه بدهيد .alir منتظرم