PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار برای مخفی کردن فولدر

XirowN
24-08-2009, 02:04
یه همچین نرم افزاری میخوام که محدودیت فولدر نداشته باشته
با کرکش
مرسی :40:

hasibi01
24-08-2009, 09:21
دوست عزیز شما دو راه برای این کار دارید:
1_ استفاده از Command Prompt
2_ استفاده از نرم افزار

من ابتدا برای شما راه اول رو توضیح میدم بعد نرم افزار رو معرفی میکنم

راه اول: ابتدا باید اسم پوشه مورد نظر شما به انگلیسی باشد بعد از این کار باید Command Prompt را باز کنید (منوی استارت کلیک روی گزینه run و تایپ عبارت cmd) سپس عبارت روبرو را وارد کرده و اینتر را بزنید: (a(attrib +h +s c:\ali) (attrib -h -s c:\ali دقت کنید که علامت مثبت برای مخفی کردن پوشه و علامت منفی برای بازگرداندن پوشه میباشد و به جای c:\ali باید آدرس و اسم پوشه خودتون رو وارد کنید به طور مثال:
attrib +h +s e:\Program Files\usb_lock
attrib -h -s e:\Program Files\usb_lock

hasibi01
24-08-2009, 09:27
راه دوم: استفاده از نرم افزاری به نام usb_lock که آدرسش رو اینجا برای شما میگذارم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اینم پسوردش :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشما فقط باید پوشه مورد نظر رو درگ کرده و درون مربع وسط برنامه رها کنید تا پوشه مورد نظر قفل شود البته این برنامه کارهای دیگه ای رو هم انجام میده مثل قفل کردن پورتهای usb استفاده نشده شما که اگر در حالت قفل باشند و شما وسیله ای رو به آنها وصل کنید صفحه مانیتور سیاه شده و پیغامی با این متن به شما نمایش داده میشود :
"شما 10 ثانیه برای جدا کردن وسیله از سیستم دارید در غیر اینصورت سیستم شما ریستارت میشود"

امیدوارم کمکی در راه حل کردن مشکل شما ایجاد کرده باشم

XirowN
26-08-2009, 17:52
نه من نرم افزار برای قفل کردن نمیخوام !
من میخوام فولدرو مخفی کنم که دیده نشه ! مثل هیدن کردن !

XirowN
27-08-2009, 01:56
نبود ؟!!!!

hasibi01
27-08-2009, 09:08
خوب من که برای شما نوشتم اگر از راه اول استفاده کنی حتی با Folder Option هم نمیشه پوشه رو دید فقط با تایپ دوباره دستور در Command Prompt میتونی پوشه رو برگردونی

Ghaioom
27-08-2009, 09:20
Hiden Folders XP / مخفی سازی پوشه ها در ویندوز xp

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید