PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : GPS Bluetooth

S0R3N4
23-08-2009, 18:07
سلام دوستان
gps گوشیم(n95) از کار افتاده!میخوام یه GPS Bluetooth بخرم!
چنده؟
چه مارکی خوبه؟
بهتر از مال خود گوشیه؟

mehdi-2009
19-01-2010, 10:51
دوستان سلام من نوکیا5610دارم میخواستم بپرسم gps بلوتوث به گوشی من وصل میشه؟
اگه کسی قیمت هم بده ممنون میشم

hobgoblin
19-01-2010, 11:18
منم واسه 5530 می خوام کسی قیمت نداره؟

golmohammadi
21-01-2010, 02:25
به اکثر گوشیها نصب میشه

mehdi-2009
21-01-2010, 14:11
قیمتش چنده؟ مارکش هم فرق میکنه؟

boy_kochak
05-03-2010, 20:14
منم میخوام ... یکی آمار بده 2700 کلاسیک

meshkiposh2200
07-03-2010, 00:06
منم واسه 5700 میخام.اصلا کجاها داره

Hadi King
07-03-2010, 00:22
به تازگي نياز بازار به دستگاه هاي مكان ياب (جي پي اس) بيشتر شده و با وجود انواع نرم افزارهاي حرفه ايي و كاربردي و مكان يابي كاربران ايراني نيز متمايل به خريد دستگاه مكان ياب هستند . تا در اين مسيرهاي تو در تو تهران و شهرستانها سر منزل خود را پيدا كرده و لذت ببرند.
از اين رو من هم خواستم از اين دستگاه كه استفاده ميكنم . تجربيات خودم رو در اختيار شما دوستان قرار بدم .
خوب لازمه يك توضيحات كوچك بدم براي تازه كارها . و آن اينكه با اين دستگاه كوچك شما ميتوانيد به ماهواره هاي مكان يابي GPS متصل شده و آنها را در كنسول هاي مختلف تحليلي و اناليز كنيد . بطور ساده تر اين كه اين دستگاه به ماهواره وصل شده و از سوي ديگر از طريق پورت ارتباطي بلوتوث به كامپيوتر و يا گوشي موبايل و يا PDA وصل ميشه و اطلاعات در اين كنسولها بر اساس نرم افزارهايي كه در آن نصب است پردازش ميشه .
مشخصات تخصصي
1- داراي 16 كانال ارتباطي با ماهواره ...( هر چه تعداد كانالها بيشتر باشد قدرت گيرندگي دستگاه بيشتر است . كه با دار بودن 16 كانال اين دستگاه قدرت را به حداكثر رسانده است )
2- داراي مصرف انرژي بسيار پايين ( با استفاده از باطري نوكيا و همچنين شارژر گروه نوكيا N70 به بالا ميتوانيد بيشترين لذت را از ارتباط آن لاين اين دستگاه داشته باشيد . در ضمن شارژر فندكي ماشين و آدپتور برق نيز داخل جعبه موجود است )
3-ساپورت استاندارد NNEA-0183 با سرعت 9600DPS كه ديگر نگران عدم سازگاري نرم افزارهاي GPS‌نخواهيد شد .گارمين .. اسمارت كام جي پي اس .. نوكيا مپ ... تام تا م و ...
4- سازگار با پورت سريال بلوتوث ..( اين بسيار محم است .. يعني اينكه اين دستگاه با هر نوع دستگاه بلوتوث سازگار است و در گذر گاه Com شما خواهد نشست و و اين در نرم افزار تراكر گارمين يعني نعمت چون اين نرم افزار گران و قدر فقط اينترپتهاي نرمال سريال در ارتباط است يعني كام 1 يا 2 يا 3 يا 4 و شما مشكل عدم سازگاري پورت سريال را نخواهي داشت )
5-سايز كوچك دستگاه 87x46x18 mm
6- ‌نشانگر LED روي آن اولي آلارم باطري دومي آلارم بلوتوث و سومي آلارم دريافت سيگنال

با اين اوصاف دوستاني كه گوشي هاي دارند كه داراي پورت بلوتوث است .. انتظار تمام شد با قيمت بسيار نازل گوشي خود را مسلح كنيد . حتي سوني اريكسون W810 كه به راحتي ارتباط برقرار كرده و كار ميكند
دوستان اینجا رو ببیند میتونید درخواست خرید بدید :46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق باشید!:40: